Woda utleniona, utleniacz - 3, 6 czy 9 %towy? Pomoc w wyborze stężenia - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-24, 09:24   #331
Kinia454
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: Rozjaśniacz - 3, 6 czy 9 %towy?

Hejjj chce zafarbowac włoski na jasny blond i chciałam prosić o pomoc w doborze rozjasniacza dodam ze włosy mam naturalne rude z tym ze robiłam sobie ombre i mam już rozjasnione końcówki ale nigdy nie rozjasnialam całych włosów proszę o pomoc bo słyszałam ze z rudymi włosami to różnie to bywa... Mój e-mail kinia454@wp.pl chodzi mi o firmy rozjasniaczy i o utleniacz ile% dziękuje z góry
Kinia454 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 13:34   #332
piernik_666
Przyczajenie
 
Avatar piernik_666
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3
Dot.: FARBOWANIE-->Wody utleniające

Ja też mam pytanie. Pierwszy raz farbuję włosy farbą profesjonalną, kupiłam Joannę Professional i utleniacz Stapiz, i nie wiem, jak je zmieszać. Na opakowaniu farby jest napisane, że proporcja farby do utleniacza ma być 1:1.5. Farba ma 50 g, a utleniacz 120 ml, i nie wiem, jak się mają te gramy do mililitrów. Sprzedawca napisał, że mam użyć 75 ml utleniacza, ale wolę spytać tu dla pewności
piernik_666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 20:35   #333
doniek
Raczkowanie
 
Avatar doniek
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 279
Dot.: Rozjaśniacz - 3, 6 czy 9 %towy?

Witam, schodząc z czerwiieni w ciągu tygodnia doszłam do stanu jak na zdjęciach - dążyłam do blondu ale dziś zauważyłam że moje włosy zrobiły się lekko ciągnące (muszę na prawdę mocno rozciągać włosek aby się rozciągnął) chociaż nie wiem czy wcześniej takie nie były bo nigdy nie sprawdzałam w każdym razie się przestraszyłam że mam po włosach i z blondu zrezygnowałam. Właściwie najlepiej byłoby gdybym nic już z włosami nie robiła ale wyglądają tak jak widać - niestety są zielone na końcach, kiedyś miałam na tych częściach platyne i włosy uzyskały taki odcień bo nałożyłam na nie popiel kiedy przyciemniałam włosy.
Mam w domu farbę Joanna professional 8.45 kolor jest rudy, czy mogę go położyć na wodzie 3% na moje włosy ? nie wypłucze się zbyt szybko ? wiem, że rudości szybko płowieją, nie zależy mi na intensywnym rudym, podobają mi się też takie bardziej wypłowiałe po prostu chcę wyrównać kolor i zneutralizować zieleń.

Pozdrawiam serdecznie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (54,0 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (38,2 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (39,3 KB, 38 załadowań)
doniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 21:53   #334
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Przeterminowany oksydant

Cześć wszystkim

Właśnie zauważyłam że moja woda Kadusa ma termin ważności do końca marca. Zostało mi jej jeszcze pół butli litrowej i żal mi jej wyrzucać. Zastanawiam się czy mogę jej użyć jeszcze na początku (pierwsze 2 tygodnie) kwietnia, czy może lepiej dać sobie spokój i po prostu ją wywalić ? Butelka przechowywana jest w ciemnym, suchym i chłodnym miejscu

Pozdrawiam
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-27, 22:18   #335
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Przeterminowany oksydant

To jest minimalna data przydatności, przecież to nie jest tak, że do końca marca będzie dobrze działać, a dwa tygodnie później już nie. Producenci nie są jasnowidzami i zawsze podają wcześniejszą datę.

Ja bym użyła spokojnie skoro przechowywałaś odpowiednio
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-11, 07:23   #336
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Rozjaśniacz - 3, 6 czy 9 %towy?

Wiecie może, jaki utleniacz ma garnier poziom 7? 6 czy 9%?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 22:23   #337
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Rozjaśniacz - 3, 6 czy 9 %towy?

Cytat:
Napisane przez Kinia454 Pokaż wiadomość
Hejjj chce zafarbowac włoski na jasny blond i chciałam prosić o pomoc w doborze rozjasniacza dodam ze włosy mam naturalne rude z tym ze robiłam sobie ombre i mam już rozjasnione końcówki ale nigdy nie rozjasnialam całych włosów proszę o pomoc bo słyszałam ze z rudymi włosami to różnie to bywa... Mój e-mail kinia454@wp.pl chodzi mi o firmy rozjasniaczy i o utleniacz ile% dziękuje z góry
Polecam Vincent Ledier. Dobry, kosztuje tylko 5 zł w Internecie. Jak jasny blond chcesz mieć?

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:16 ----------

Cytat:
Napisane przez ilonkastok Pokaż wiadomość
Ja mam zamiar zejść do w miarę średniego brązu, nawet rudy będzie oki bo wtedy zafarbuję na brązik. Słyszałam że w tych rozjaśniaczach dużo zależy od proszka - więcej niż od samej wody i można dłużej trzymać na włosach wtedy efekt będzie lepszy a włosy się tyle nie zniszczą co przy użyciu drogeryjnego środka w którym wody zaczynają się od 9%. Może ktoś się na tym bardziej zna....proszę o opinie
Czy Elgon to przypadkiem nie jest dekoloryzator?

---------- Dopisano o 23:18 ---------- Poprzedni post napisano o 23:17 ----------

Cytat:
Napisane przez kochanowska Pokaż wiadomość
Oo widzę wątek dla mnie mam włosy farbowane na czarno, a chcę zrobić ombre. Zakupiłam rozjasniacz w proszku z Joanny i mam wodę właśnie 6%. Czy woda da radę?
Jeśli proteinowy to najlepiej go wyrzuć. Pali włosy, po jakimś czasie średnio połowa ciągnie się jak guma albo jest jak siano.

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

Cytat:
Napisane przez doniek Pokaż wiadomość
Witam, schodząc z czerwiieni w ciągu tygodnia doszłam do stanu jak na zdjęciach - dążyłam do blondu ale dziś zauważyłam że moje włosy zrobiły się lekko ciągnące (muszę na prawdę mocno rozciągać włosek aby się rozciągnął) chociaż nie wiem czy wcześniej takie nie były bo nigdy nie sprawdzałam w każdym razie się przestraszyłam że mam po włosach i z blondu zrezygnowałam. Właściwie najlepiej byłoby gdybym nic już z włosami nie robiła ale wyglądają tak jak widać - niestety są zielone na końcach, kiedyś miałam na tych częściach platyne i włosy uzyskały taki odcień bo nałożyłam na nie popiel kiedy przyciemniałam włosy.
Mam w domu farbę Joanna professional 8.45 kolor jest rudy, czy mogę go położyć na wodzie 3% na moje włosy ? nie wypłucze się zbyt szybko ? wiem, że rudości szybko płowieją, nie zależy mi na intensywnym rudym, podobają mi się też takie bardziej wypłowiałe po prostu chcę wyrównać kolor i zneutralizować zieleń.

Pozdrawiam serdecznie
z rozjaśnianych włosów farba płucze się o wiele szybciej. natomiast zieleń spokojnie zneutralizujesz czerwoną płukanką, zgodnie z kołem kolorów

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Nesta_Bless Pokaż wiadomość
witam pytanie do osób znających się na farbowaniu czy farba joanna professional nr 7 z oxydantem 9% wyjdzie na brazowych włosach http://archiwumallegro.pl/farba_joan...849050357.html
na jasnym brązie powinna, na ciemnym nie bardzo- to nie jest farba rozjaśniająca
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-17, 18:26   #338
Kasiasta89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 290
Aktywator do farby

Witam .. mam taki dylemat i chciałam się dopytać może się orientujecie .. otóż farbuję włosy matrixem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ra-blonde.html
i zawsze kupuje w zestawie z aktywatorem 90 ml .. jednak pojemność farby to również 90 ml czyli aktywatora mam do połowy farby (mieszanka 1:2) no i zastanawiam się kupić osobno aktywator o poj 1000ml i kupować osobno same farby .. no i teraz moje pytanie - aktywator dołączany do zestawów to http://freezur.pl/produkt/811/110/Ko...iacz_9_1l.html
a ja się zastanawiam czy firma aktywatora ma duże znaczenie? czy np joanna która jest 3 razy tańsza http://emilio-kielce.pl/oxydanty/200...-9-1000ml.html
będzie tak samo skuteczna? Jak pierwszy raz kupowałam farbę nie na allegro a w sklepie fryzjerskim to Pani dała mi całkowicie inny aktywator ( firmy nie pamiętam) bo akurat z matrixu nie było a ja wtedy nie zastanawiałam się nad tym bo pierwszy raz kupowałam profesjonalną farbę .. Jak sądzicie mogę kupić tą joanne za 10 zł czy lepiej nie oszczędzać i brać matrixa za 30?
Kasiasta89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 19:27   #339
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 574
Dot.: Aktywator do farby

Cytat:
Napisane przez Kasiasta89 Pokaż wiadomość
Witam .. mam taki dylemat i chciałam się dopytać może się orientujecie .. otóż farbuję włosy matrixem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ra-blonde.html
i zawsze kupuje w zestawie z aktywatorem 90 ml .. jednak pojemność farby to również 90 ml czyli aktywatora mam do połowy farby (mieszanka 1:2) no i zastanawiam się kupić osobno aktywator o poj 1000ml i kupować osobno same farby .. no i teraz moje pytanie - aktywator dołączany do zestawów to http://freezur.pl/produkt/811/110/Ko...iacz_9_1l.html
a ja się zastanawiam czy firma aktywatora ma duże znaczenie? czy np joanna która jest 3 razy tańsza http://emilio-kielce.pl/oxydanty/200...-9-1000ml.html
będzie tak samo skuteczna? Jak pierwszy raz kupowałam farbę nie na allegro a w sklepie fryzjerskim to Pani dała mi całkowicie inny aktywator ( firmy nie pamiętam) bo akurat z matrixu nie było a ja wtedy nie zastanawiałam się nad tym bo pierwszy raz kupowałam profesjonalną farbę .. Jak sądzicie mogę kupić tą joanne za 10 zł czy lepiej nie oszczędzać i brać matrixa za 30?
Firma aktywatora nie ma znaczenia, więc spokojnie możesz użyć Joanny.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 20:01   #340
Kasiasta89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 290
Dot.: farba goldwell i loreal platinium rozjasniacz9%-mozna?

Cytat:
Napisane przez Zafirah Pokaż wiadomość
wysokość stężenia oksydantu zalezy od koloru twoich naturalnych wlosow - jesli chcesz przyciemnic lub rozjasnic o 1-2 tony uzyj 6%, jesli o 3 tony - 9%. i tak jak pisze kolezanka powyzej - ZAWSZE lepiej uzywac farby i oksydantu jednej firmy.
Teraz czytałam wątek i już sama nie wiem jak lepiej .. szkoda mi dopłacać 20 zł do firmy ale z drugiej strony jeśli efekt ma być lepszy ..
Kasiasta89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 20:11   #341
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: Rozjaśniacz - 3, 6 czy 9 %towy?

Joanna profesjonalna ma dobre utleniacze, sama taki posiadam. Nie zgadzam się, że trzeba zawsze kupować farbę i oxy z jednej firmy.
__________________

calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-17, 21:46   #342
Kasiasta89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 290
Dot.: Rozjaśniacz - 3, 6 czy 9 %towy?

Dzięki wielkie za odp Szczerze to się ciesze, bo ja potrzebuje 9% a moja mama 6% to zaoszczędzę co jakiś czas po ponad 40 zł na dwóch a to dużo Przy tym droższym nawet zastanawiałam się czy samej nie przerzucić się na 6% ale boje się że za ciemny kolor by mi wyszedł ..
Kasiasta89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-27, 19:44   #343
ajkaajka
Raczkowanie
 
Avatar ajkaajka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 135
Dot.: FARBOWANIE-->Wody utleniające

Proszę o radę. Jeśli odrosty mam jaśniejsze, bo trochę siwych i poprzednia farba trochę jasna, a reszta wyraźnie ciemniejsza (ciemny brąz), to czy mogę część farby połączyć z wodą słabszą i położyć na odrosty, a resztę potraktować mocniejszą wodą?
Pierwszy raz mam farbować sama profesjonalną farbą, jutro muszę kupić, poradźcie, proszę.
ajkaajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 10:51   #344
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Zmiana stężenia oxy z farby drogeryjnej?

Jak w temacie. Ze względu na finanse kupiłam w promocji dwa wellatony do wymieszania. Oba mają jednak wodę 9%, której zdecydowanie nie potrzebuję. Czy wolno mi rozcieńczać wodę z wellatonów jak te profesjonalne? Bardzo nie chciałabym teraz dokupować butli oxydantu.
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 11:19   #345
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: Zmiana stężenia oxy z farby drogeryjnej?

Cytat:
Napisane przez Misseczka Pokaż wiadomość
Jak w temacie. Ze względu na finanse kupiłam w promocji dwa wellatony do wymieszania. Oba mają jednak wodę 9%, której zdecydowanie nie potrzebuję. Czy wolno mi rozcieńczać wodę z wellatonów jak te profesjonalne? Bardzo nie chciałabym teraz dokupować butli oxydantu.
możesz
__________________

calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 11:48   #346
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Dot.: Zmiana stężenia oxy z farby drogeryjnej?

Dzięki, a wiesz może w jakich proporcjach mam mieszać?
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-28, 12:24   #347
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: Zmiana stężenia oxy z farby drogeryjnej?

Cytat:
Napisane przez Misseczka Pokaż wiadomość
Dzięki, a wiesz może w jakich proporcjach mam mieszać?
Jaki % chcesz uzyskać? Jeśli 6% to wymieszaj 2 części utleniacza z 1 częścią przegotowanej zimnej wody.
__________________

calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 11:58   #348
asica8507
Przyczajenie
 
Avatar asica8507
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3
colorance developer goldwell

Czy można użyć developera colorance cover plus (seria różowa) z farba z serii niebieskiej? przez pomyłkę kupiłam farbę i developer z innej serii sugerując się zdjęciem na stronie sklepu :/
asica8507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 18:46   #349
ewel86
Zadomowienie
 
Avatar ewel86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 653
Jak z 12% zrobic 6% ?

Hej dziewczyny Wierze,ze znajde tu u Was pomoc.Mam za soba jedna kapiel rozjasniajaca wlosy.Robilam ja rozjasniaczem do pasemek Joanna Naturia 4-6 tonow.W pudeleczku byl dolaczony oksydant o stezeniu 12 %.Za pierwszym razem zrobilam kapiel wlasniej z takiej mieszanki.Jednak teraz chcialabym topowtorzyc mam mam ten sam rozjasniac ale chce wode 6%.Jak tego dokonac ? Napiszcie łopatologicznie bo czytalam na roznych blogach ale nic z tego nie rozumiem... Oksydant ma 70 g,a ten proszek 20.Bardzo prosze o pomoc dziewczynki.
ewel86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-31, 18:57   #350
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Jak z 12% zrobic 6% ?

Cytat:
Napisane przez ewel86 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Wierze,ze znajde tu u Was pomoc.Mam za soba jedna kapiel rozjasniajaca wlosy.Robilam ja rozjasniaczem do pasemek Joanna Naturia 4-6 tonow.W pudeleczku byl dolaczony oksydant o stezeniu 12 %.Za pierwszym razem zrobilam kapiel wlasniej z takiej mieszanki.Jednak teraz chcialabym topowtorzyc mam mam ten sam rozjasniac ale chce wode 6%.Jak tego dokonac ? Napiszcie łopatologicznie bo czytalam na roznych blogach ale nic z tego nie rozumiem... Oksydant ma 70 g,a ten proszek 20.Bardzo prosze o pomoc dziewczynki.
Nie jestem pewna ale chyba musisz dać połowę 12% i do tego tyle samo wody
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 19:37   #351
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak z 12% zrobic 6% ?

Cytat:
Napisane przez Meadow Pokaż wiadomość
Nie jestem pewna ale chyba musisz dać połowę 12% i do tego tyle samo wody
Zgadzam się
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 19:45   #352
ewel86
Zadomowienie
 
Avatar ewel86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 653
Dot.: Woda utleniona, utleniacz - 3, 6 czy 9 %towy? Pomoc w wyborze stężenia

Jezusicku to takie proste ? a wody ile dodac ? i caly ten niebieski proszek ?
edit : doczytalam czyli jak oksy bede miala np 5 lyzek to tyle samo wody ?

Edytowane przez ewel86
Czas edycji: 2013-05-31 o 19:54
ewel86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-31, 23:09   #353
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / Żory / Bratislava
Wiadomości: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Woda utleniona, utleniacz - 3, 6 czy 9 %towy? Pomoc w wyborze stężenia

Cytat:
Napisane przez ewel86 Pokaż wiadomość
Jezusicku to takie proste ? a wody ile dodac ? i caly ten niebieski proszek ?
edit : doczytalam czyli jak oksy bede miala np 5 lyzek to tyle samo wody ?
tak
Meadow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 07:27   #354
ewel86
Zadomowienie
 
Avatar ewel86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 653
Dot.: Woda utleniona, utleniacz - 3, 6 czy 9 %towy? Pomoc w wyborze stężenia

Dzieki dziewczyny zrobione zadowolone fajnie wyszlo .Milego dnia
ewel86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 12:25   #355
psychicalb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Jaki oxydant?

Witam, zakupiłam farbę Loreal Majicontrast i zastanawiam się jaki dobrać do niej oxydant żeby kolor był mniejwięcej taki

http://www.tapetus.pl/obrazki/n/1289...ie-makijaz.jpg ?

Dodam , że moje włosy są brązowe
psychicalb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 13:12   #356
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Jaki oxydant?

Jeśli chcesz uzyskać dość intensywny efekt, to myślę, że 9%
Tę farbę możesz połączyć w proporcjach 1(farba) do 1,5 (oxy) z oxy 6, 9 lub 12 w zależności od tego, jak bardzo chcesz rozjaśnić włoski, a że masz brąz to myślę, że 9.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb

Edytowane przez SceneQueene
Czas edycji: 2013-06-02 o 13:13
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 13:20   #357
psychicalb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Dot.: Woda utleniona, utleniacz - 3, 6 czy 9 %towy? Pomoc w wyborze stężenia

A myślisz, że wyszłaby czerwień gdybym połączyła pół na pół 6% i 9% ? Mam 2 farby, bo włosy dość długie. A nie chce aż tak włosów zniszczyć.
psychicalb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 13:30   #358
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Woda utleniona, utleniacz - 3, 6 czy 9 %towy? Pomoc w wyborze stężenia

Myślę, że (będziesz mieć 7,5) to też będzie w porządku. Dla pewności zrób sobie uprzednio test na pasemku- zobaczysz czy o ten kolor Ci chodzi. Jeśli będzie za słaby- zrób na 9, jeśli ok to tak jak planowałaś na tej mieszance.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 12:16   #359
maiia
Rozeznanie
 
Avatar maiia
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 607
Jak sprawdzić stopień procentowy utleniacza?

Dziewczynki mądre

Zna któraś z Was sposób na sprawdzenie stopnia procentowego wody utlenionej?
maiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 19:58   #360
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak sprawdzić stopień procentowy utleniacza?

Poza laboratoryjnym badaniem chyba nie ma możliwości. A jaka farba Cię interesuje? Najprościej oznaczony utleniacz rozcieńczyć do żądanej mocy
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-02 11:01:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.