Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 2008 - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-30, 07:39   #1411
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Gothika pisze do nas to podbijemy aukcje.
Co do hulajnogi to wybieraj kauczukowe koła, jakie te mają to nie wiem. Dwa koła z przodu nie przeszkadzają bo one sa skrętne, dwa z tyły zwalszcza jak szeroko rozstawione to mogę przeszkadzać podczas odpychania nogami. Dla mnie największe dziadostwo to cos tego typu: http://allegro.pl/trojkolowa-hulajno...280632926.html
Ta firma co Mich ma hulajnogę to głównie trzykolowe robi, nawet dla starszych, tylko ceny dla tych starszych dzieci nie na naszą polską kieszeń, koszt około 800 zł
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 09:16   #1412
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Ona - fajne te sandałki co poazałaś, a jaki ma Michał rozmiar? Mogłabyś zmierzyć ile w cm bo kupiłabym przez allegro takie Szymonowi i nie wiem jaki rozmiar. On teraz ma niby 26 tu są palce odkryte więc może byłyby ok. Z h&m kupiłam mu wczoraj tenisówki 26 i jeszcze ma luz, ale nie wiem jaka tu rozmiarówka będzie.
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 10:46   #1413
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
nicko u was chyba wcześniej byla pogoda. U nas do tej pory było okropnie i już widzę pod koniec tygodnia ma być ochłodzenie i to dość spore.

Gothika jeszcze o anginie napisze. Micha kiedyś miał, bral wtedy antybiotyk. Objawy to mial tylko gorączkę i brak apetytu. Potem się okazało, że całe zawalone gardlo i to przez to.

Wczoraj sobie grilowaliśmy caly dzień, dzieci grzeczne. Tylko najlepsze, że miała być super pogoda, nabrałam kremy z filtrami, miałam się opalać a tu zonk, zero slońca. Mało tego, po południu zrobiło się zimno i musiałam spodnie i bluzkę na długi ubrać, tak samo dzieciom. Dobrze, że nabrałam cieplejszych ciuchów.
Ona była pogoda, ale też tylko przez chwilę, a teraz to szału idzie dostać.

Dziewczyny a co robicie w sytuacji gdy zakupicie jakąś rzecz po określonej cenie, np 50zł już z wliczoną wyysłką i ta rzecz z jakiś względów wam nie pasuje, a nie możecie jej zwrócić to jak sprzedajecie dalej to wtedy sprzedajecie też za 50 zł czy za 50zł+doliczacie jakiś tam swój koszt wysyłki?
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 11:01   #1414
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Sonia Michał ma rozmiar 26. Długość wkładki wewnątrz to 17 cm. My za nie na rynku daliśmy 46 zł. Fajne, wygodna podeszwa, nie obcierają. Mieliśmy w zeszłym roku te same ale 25 i zadowolona byłam. Tylko wtedy fajne beżowe miał, teraz dostaliśmy czarne.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53

Edytowane przez ona1981
Czas edycji: 2012-04-30 o 11:21
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 11:06   #1415
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Ona - dzięki - trzeba będzie cos wybrac w rozsądnej cenie

dziwczyny, dziś koniec głosowania, ale to dopiero wieczorem
ale widzę że ktos mi teraz ladnie klikał

byłam u lekarza, gardło juz lepiej, mówi że nie ma zmian anginowych (no ale chyba były) antybiotyk ma brac do czwartku, i powiedział że wychodzic na dwór tylko by się nie zgrzała

jak patrze na sandałki dla chłopców to ciesze się że mam dziwczynkę, tak strasznie mi sie nie podobaja te co linki dawałyście, wierzę że fajne ale wizualnie ble, zresztą sa takie same i dla naszych chłopów i też nie wyobrażam sobie ich na nogach mojego teżeta, ja dla facetów lubię takie klasyczne na 2 albo 3 paski poprzeczne i koniec.

nicko - to zależy co to za rzecz, czy chodliwa, jaka jej wartość, czy ktos da te 5 zy 10 zl więcej....

Edytowane przez gothika
Czas edycji: 2012-04-30 o 11:14
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 11:11   #1416
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Gothika ale i tak chyba nie da rady przebić

Tż dziś też idzie do lekarza bo nadal kaszle i gardo go boli. Tak jakby nie doleczył tego zapalenia płuc. Był zaraz po chorobie na kontroli i niby bylo ok a dzień po antybiotyku już go gardło bolało.

nicko ja pewnie bym sprzedała też za 50 i przesyłka gratis. Chyba, ze się uda 50 plus przesyłka. A jak inni sprzedawcy mają?

Gothika masz racje, dla dziewczynek sa dużo fajniejsze i ciuszki i buty. No ale co zrobić. Nawet te droższe nie są za piękne. A te i tak nie są jakoś mocno zabudowane jak czasami się widzi w sklepach. tutaj wlasnie widac te bezowe co miał: https://picasaweb.google.com/lh/phot...eat=directlink
Jeszcze michał jak Michał, ale dla szymona to dopiero maszkary robią

Sonia w linku jest długość wkładki 16,70 dziwne troche. jakies mniejsze by były. Te Michała to mają troszkę więcej niż 17, ale są lekko za duże.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53

Edytowane przez ona1981
Czas edycji: 2012-04-30 o 11:22
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 11:22   #1417
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Gothika - dla dziewczynek to mi się też butki bardzo podobają, a sanadły dla mniejszych chłopców to jeszcze w miarę fajne, a takie duże to mi też się średnio podobają, ale coś na upały musi mieć... Wczoraj w smyku byłam okropne te ich buty i takie twarde, od kilku tygodnie chemy mu też jakieś sportowe buty kupić skórzane i też nic ciekawego nie ma Przez neta bez macania nie kupię, chyba że tak jak Ona poleca jakiś model bo wiem że na pewno są ok jak Michał ma.

W cubusie -30% na wszystko, gdyby ktoś się wybierał na zakupy
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-30, 11:24   #1418
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Sonia no właśnie Smyk! Chciałam zamowić przez ich sklep internetowy sandały bo wydawały sie fajne, ale jak zobaczyłam na żywo to się cieszyłam, że nie kupiłam. Podeszwa! Sztywna, twarda, zginająca się w połowie długości, albo wcale się nie zginająca.

A ta promocja w Cubusie to tylko dziś? Fajne spodniczki tam mają i w sumie w promocji to bym się może skusiała. No ale dziś raczej na zakupy nie pojadę...
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 11:43   #1419
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
A ta promocja w Cubusie to tylko dziś? Fajne spodniczki tam mają i w sumie w promocji to bym się może skusiała. No ale dziś raczej na zakupy nie pojadę...
A w sumie nie wiem jak długo - ja wczoraj byłam, ale mąż mnie poganiał i tylko skarpetki dla Szymka wziełam bo tam mają stopki chłopięce a nigdzie nie widziałam.

A ja właśnie farbuje ubrania w pralce - kiedyś mąż odbarwił kilka ubrań Szymonowych wybielaczem, kupiłam barwnik i ciekawe jaki efekt będzie. Szkoda mi tych ubrań było bo naprawdę fajne nowe ubranka i na środku białe plamy-ciekawe czy się równo ufarbują.
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 12:58   #1420
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

sonia jak w pralce farbujesz? daj znac jak ci wyjdzie, ja dużo farbowałam ale nigdy nie jestem zadowolona z efektu, farbowałam normalnie w garnku w gotowaniu

wybieram sie na miasto, do fryzjera, poszukac Ramonie czapki z daszkiem, może cos dla siebie w końcu znajdę, choc to mi nigdy nie wychodzi
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 13:27   #1421
Sonia11
Wtajemniczenie
 
Avatar Sonia11
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 808
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Gotkiha - kupiłam taki specjalny barwnik do tkanin, pierze się w nim ubrania a potem jeszcze raz żeby utrwalić kolor normalnie w proszku. Z efektu jestem zadowolona - barwnik był czarny bo miałam ciemne ubrania i wiedziałam że jasniejszy może nie dać rady i np jasozielona koszulka wyszła ciemna zieleń, szafirowa bluza jest ciemno granatowa, baiałe paski na sfeterku wyszły ciemno-niebieskie - dla mnie jest ok że nie wyszło wszystko kruczoczarne.
Sonia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-30, 17:33   #1422
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

sonia - taki specjalny do farbowania w pralce? ja zawsze kupowałam taki zwykły tani chyba kakadu do farbowania w garnku. I ładnie ci przykryło plamy? nie są jasniejsze od reszty? to chyba mało miałas barwnika że nie wyszły ci ciuchy czarne? choć wiem że tak chcialaś

ja po fryzjerze, zakupach, Ramonie tylko dwie czapki z daszkiem kupiłam i spódniczkę, przymierzałam dla siebie bluzkę i fajna była, 30zł, ale nawet to mi szkoda było jak zobaczyłam jak wykonczona, a raczej nie wykończona, tylko materiał przyciety, no ale bez choćby cienia lub lakieru nie mogłam wrócić

Edytowane przez gothika
Czas edycji: 2012-04-30 o 17:37
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 18:39   #1423
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

A my byliśmy w cyrku fajnie było. michałowi tez się podobało. Myślałam, że nie wysiedzi, ale wysiedział
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 19:02   #1424
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Ona fajnie poszlabym do cyrku czy na jakies przedstawienie.
A ja wczoraj mialam urodzinki nic szczegolnego nie robilam bo pracowalam
przynajmniej nie myslalam ze sie starzeje
ale w pracy ok mialam fajna grupe i dobrze mi sie pracowalo
dzis deszczowo to w domku spedzimy, Sebastianek troche przeziebiony musze porzadki zrobic ,moze do sklepu skoczymy,
tez musze Sebastiankowi kupic sandalki, z poprzedniego roku niby jeszcze ok, ale jak chodzi wydaje mi sie ze palce za bardzo wychodza
a tamte sandalki to w polowie sezonu kupilam i prawie nic nie zniszczone
musze poprzegladac rzeczy w szafie moze cos sprzedam
ale tu rynek rzeczy uzywanych nie jest tak oplacalny jak w Polsce, ciezko schodza i za male sumy
za to dobrze dla kupujacych
__________________
https://getthefocus.net/
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 21:55   #1425
alusia*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 2 601
Send a message via Skype™ to alusia*
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

witam

CATERIN wszystkiego najlepszego

wrocilam od rodzicow w sobote popoludniu i odrazu wzielam sie za sianie kwiatkow i takie tam W niedziele caly dzionek grilowalismy nad jeziorkiem.Maly sie wybawil.Mial towarzystwo dzieci bo byli znajomi z dziecmi.Ludzie sa dziwni.Pierwsze goracce dni w kwietniu a niektorzy sie kapali!Upal byl ale woda lodowata.

Dzis kupiłam małemu sandalki w Boti za 49zł.Z tamtego roku dobre ale troche styrane i bedzie mial kolo domu.Rozmiar nosi 27.

GOTHIKA jaka fryzurke masz?

Czesto mam bole krzyza co dziwne juz w 5 miesiacu nie?Z Marcelem nie bolaly mnie nawet jak mialam duzy brzuch a teraz ...Brzuch mi sie czesto na dole twardy robi,tez jakies bole.Czlowiek sie starzejeZ Marcelem to jakies tam bole odczywalam ale to w 8,9 miesiacu.Robilam dzis badania i jak tak patrze to niby wszystkie w normie,nie znam sie.
alusia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 07:45   #1426
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

lusia musisz się oszczedzać bardziej. Ja z szymonem też dziwne bóle miałam , nawet czasami zmywałam naczynia na siedząco bo jakiś taki napiety ten brzuch był, jak by mi coś sciskało. Potem jednego dnia jak się przeforsowałam to w nocy mi wody poszły i to wszytskie na raz. Z Michałem to wszytsko inaczej wyglądalo.

Caterine sto lat!!!

A ja szukam sandałków dla siebie, ale jeszcze lipa z takimi butami.
Dziś idziemy na grila, mam nadzieję, że bedzie pogoda bo wczoraj niezła zimnica była. Aby tylko slonce swieciło.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 15:06   #1427
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

alusia - mnie texz w drugiej ciazy szybko bolalo wszysctko. okazalo sie ze szyjka mi sie rozwiera i sobie chodzilam z lekko skrocona i rozwarta ostatnie miesiace. za to na porodowce jak przyjechalam to mialam juz 6 rozwarcia a jak weszlam na łóżko to 8

ja u rodzicow. pogoda cudna, opalilam sie jak smok. artur tez - i chyba ma alergie na slonce bo wysypany tam gdzie opalił sie. az strupy ma taka ma wysypke. :no niewiem: nie wiem czy mozna miec alergie na słonce?

milego swietowania (i zdrowka dla anginowcow!).

my nie zdazylismy kupic butow bez palcow ale rzeczywiscie dziewczynkom robia fajniejsze zwykle kupuje w deichmanie jakies i , nie bijcie, niekoniecznie skórzane
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 15:28   #1428
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Monia ja bardzo czesto mam wysypke po tzw pierwszym mocniejszym sloncu, zwykle na dekoldzie. A potem skora sie przyzwyczaja i juz nic nie ma

a mnie gardlo boli, cienko sie czuje

Gothika widze ze konkursik dalej trwa
__________________
https://getthefocus.net/

Edytowane przez Caterin17
Czas edycji: 2012-05-01 o 15:51
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 21:05   #1429
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Caterin - wszystkiego najlepszego!
niby można głosować ale oni zawsze nie w porę zamykaja głosowanie, ale za to później anuluja głosy które przyszły po czasie

monia - chyba można byc uczulonym na słońce, teżetowi tez zawsze wychodza krostki na przedramionach przy pierwszym słońcu, dermatolog kazała mu kupic wtedy dobry filtr +50

alusia - to co ostatnio, znowu mam krótkie włosy to musze chodzic i podcinać, tylko grzywe zapuszczam, długa już

jeszcze dwa dni ciepła, w piątek ochłodzenie znaczne, my dopiero jutro zaczynamy majówkę, ognisko planujemy, mam nadzieję że pogoda dopisze, Ramona juz cie cieszy na kiełbaskę z ogniska

dla Ramony sandałki jeszcze dobre z tamtego roku, za to ja się grzeję w balerinach, o tej porze to jest mały wybór, szczególnie w moim rozmiarze

Edytowane przez gothika
Czas edycji: 2012-05-01 o 21:23
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-01, 21:45   #1430
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

A ja kupilam Sebastiankowi takie butki tylko czarne
http://www.keenfootwear.com/ca/en/pr...port%20h2/navy
__________________
https://getthefocus.net/
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 22:03   #1431
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20



Caterin najlepszego i zdrowka

Ale Wam zazdroszcze tej pogody i majowki, u nas Tz mial w sumie 4 dni wolne, jutro znowu do pracy tylko co z tego jak w sobote i niedziele jak bylo najpiekniej to mial dyzur i nie moglismy sie wybrac na zadna wycieczke Dzisiaj oczywisicie padalo

Heh Gothika masz racje, ja tez sie ciesze ze jest dziewczynka, uwielbiam ja stroic i chcialabym jeszcze druga na co moj Tz stanowczo mowi NIEEE bo z trzema babami w domu to zwariuje

Ja do sandalow z zeszlego roku sie jeszc ze nie dogrzebalam, tu pogoda sie pogorszyla, 18 st i wiatr Ale malej bede musiala jakies sprawic, nosi 25 i z zeszlego roku beda napewno za male Ok uciekam spac
__________________
N&L&F

asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 00:51   #1432
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

A widzialyscie Chylinska w blond wlosach
fajnie jej, normalnie jak zupelnie inna osoba
http://nocoty.pl/gid,14453932,img,14...galeria.html?T[page]=8
__________________
https://getthefocus.net/
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 07:04   #1433
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Cytat:
Napisane przez Caterin17 Pokaż wiadomość
A widzialyscie Chylinska w blond wlosach
fajnie jej, normalnie jak zupelnie inna osoba
http://nocoty.pl/gid,14453932,img,14...galeria.html?T[page]=8
Nie jest źle, ale ja ją zdecydowanie w czarnych wolę. Tu bardzo ładnie:

http://www.fakt.pl/Agnieszka-Chylins...y,76304,1.html
W czarnych taka babka z charakterem.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53

Edytowane przez ona1981
Czas edycji: 2012-05-02 o 07:05
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 07:08   #1434
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Caterin - nawet fajne te buciki dla Sebka

szok Chylińska, zatkało mnie, ale pozytywnie, nie jestem zwolenniczką farbowania na blond ale tu naprawdę dobrze wyszło! teraz mi trochę przypomina Iwone Guzowską

my dziś wybywamy z domu na wieś, zlapać w końcu innego powietrza
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 11:00   #1435
nicko
Zadomowienie
 
Avatar nicko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 752
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość

nicko ja pewnie bym sprzedała też za 50 i przesyłka gratis. Chyba, ze się uda 50 plus przesyłka. A jak inni sprzedawcy mają?
Ona ja udzielam się na takim jednym bazarku i tam raczej kolejna osoba nie dolicza kosztów wysyłki. Ja teraz chce coś odkupić od jednej dziewczyny, ona kupiła tą rzecz za 85zł już z wliczoną wysyłką, więc ja też chcę od niej za tyle. Ona się nie zgadza, chce doliczyć jeszcze koszty wysyłki do mnie. Dla mnie to bez sensu, bo to tak jakbym ja ponosiła koszty wysyłki do niej+jeszcze do siebie. A poza tym jeżeli ta rzecz okaże się dla mnie nie dobra i będę musiała sprzedać ją dalej to jak doliczę kolejne koszty wysyłki to w końcu ta rzecz będzie kosztowała tyle co nowa w sklepie i nikt tego ode mnie nie weźmie.

Cytat:
Napisane przez Caterin17 Pokaż wiadomość
A widzialyscie Chylinska w blond wlosach
fajnie jej, normalnie jak zupelnie inna osoba
http://nocoty.pl/gid,14453932,img,14...galeria.html?T[page]=8
Fajna babeczka, ładnie jej w tej blond włoskach.

Mnie też gardło boli, aż mi się wymiotować chce.
nicko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 11:35   #1436
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Cytat:
Napisane przez nicko Pokaż wiadomość

Asienka w Polsce to by już dawno tej kasy nie było

.

A czemu?
Że niby Niemiec po 200 EUR się nie schyli a Polak tak...czy moze że Poalcy maja lepszy wzrok, czy co?
U nas tez są uczciwi ludzie, zgubiłam kiedyś portfel i ktos go odniósł do strazy miejskiej.
Denerwuje mnie takie generalizowanie, ze Polacy to złodzieje i że jak coś na ulicy znajdą to nie oddadzą.

My własnie za granica zostaliśmy okradzeni, nigdy w Polsce.


Ona współczuję z tym przedszkolem, u nas jest zdecydowanie za mało przedszkoli państwowych. Moze spróbuj zakombinowac coś z zatrudnieniem takim na niby




u nas całe deni upały, autentycznie upały, po 30 st. Basen rozstawiony, dziecieki szaleją, ja latam z kremami z filtrem, w chacie masakra, klima chodzi cały czas.
Dziś w nocy padało, to rano było rześko, ale już znów robi się parówa. Uciekam na działkę, bo tu skwar.
__________________
Dziecko nadaje miłości bezkresny wymiar
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 18:11   #1437
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Asia no ale jest taki stereotyp Polaczka złodzieja, nie wierzę, że to tak z niczego się wzięło. W sumie sobie troche na to zapracowaliśmy.
Moim zdaniem złodziejstwo u nas jest, nie ma co się okłamywać. Ja tam bym się bała rower na ulicy zostawić. Teść na działce nic metalowego nie ma. trampolinę nam ukradli, całe trzy dni dzieci się nacieszyly. u nas notorycznie okradane są piwnice, wlaściwie to rabią wszystko co da się sprzedać. A ludzie się jeszcze ciesza bo od złodzieja za grosze kupią i kolo sie zamyka.

Asia no właśnie zakombinowałam ale nie chce tego tu tak publicznie pisać. Może w klubie Tak czy siak teraz nie moe spac po nocach bo się boje. Ja jednak się do tego nie nadaję, nie potrafię kłamać, kręcić itp Wiecie co, oni sprawdzają. dzwonią po zakładach, chcą papierów, ze się pracuje, kto wie co jeszcze będą chcieli Czasami żaluje, że nie napisałam prawdy. Wywalili by o na starcie, ale przynajmiej bym nie wyszła na mącicielkę i chachmęciarę. Kto wie czy z tego jakies problemy nie będą.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53

Edytowane przez ona1981
Czas edycji: 2012-05-02 o 18:12
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 23:00   #1438
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

a ja dochodze do depresujacych wnioskow dotyczacych swojego zycia kiedykolwiek wydaje mi sie ze jest lepiej i jakos sie pouklada to za chwile czuje ze jest bezsensu i wszystko sie wali.Wiecie tak naprawde chcialabym miec tyle kasy zeby nie byc zalezna od nikogos,zmienilabym wiele wtedy
__________________
https://getthefocus.net/
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 12:34   #1439
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Caterin tez mam dzis taki podłuy nastrój. Wydaj mi się ze nic mnie nie cieszy, ze wszystko jest niemożliwe.
Tez bym chciała być niezalezna, ale z moją pensją i dwójką dzieci jest cieżko.
Czasem mam wrażenie ze moze życie w pewneym momencie stanęło i tak stoi bez sensu, bez perspektyw i zmian.

Jedyne co, to ciesze się z każdej chwili sędzonej z dziećmi, bo wiem, ze one nie wrócą. Jak nie bedzie juz dzieci to nie będe miała już po co życ

dziś u nas znów gorączka, chyba zabiorę Kalę do koleżanki i popluskamy się w basenie u niej w ogórdku


Ona mi to bardziej chodziło o to, ze prawie kazdy z nas jak znalazł by 200EUR to by się po nie schylił..nie wierzę ze obcokrajowiec tego nie zrobi.

A u nas w mieście znaleziono pokaźną sume kasy i oddali ją na Policję i znalazca dostał jakiś procent z tej kasy od właściciela.
U nas tez huliganią na działce, ale kradzieży jest maló - raczej niszczą wszystko w altance.
wy blisko granicy - moze wcale to nie Polacy tak wam kradną????
__________________
Dziecko nadaje miłości bezkresny wymiar
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 14:07   #1440
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Cytat:
Napisane przez ..Asia.. Pokaż wiadomość
[B]
wy blisko granicy - moze wcale to nie Polacy tak wam kradną????
A kto My blisko ranicy niemieckiej a nie ukraińskiej czy innej. Niemcy nie kradną. Często jezdzimy i jakoś bezpieczna się czuje. Choć tu przy ranicy polskiej większa bieda niż w zachodnich niemczech.
Może asieńka coś napisze jak to z tym złodziejstwem u nich jest.
U nas w miescie zresztą raczej nie ma obcokrajowców, do ranicy mamy jakieś 30 min jazdy autem. Niemcow prędzej w Szczecinie niz w moim miescie można spotkać, u nas nic poza fabryką nie ma.

Ale fajne miejsce odkryliśmy przy granicy niemieckiej. Taki fajny folwark ze wzierzętami. Tylko 30 min jazdy autem od nas. Świnki, kozy, owieczki, konie, króliczki, wszystkoe fajnie zrobione, czyściutko, fajny plac zabaw. Może potem jakas fotę wstawię.

Tylko Michał mnie wkurza, nie wiem co z tym dzieckiem się dzieje ale potrafi cały dzień wyć z byle powodu. Wczoraj cały wieczór wył, dziś też. jeszcze jakieś odpały ma, potrafi się z byle bzdury obrazić i uciec i to nawet w terenie. , w obcych miejscach Boże jak ja się cieszę, że to wesele w zakopcu odmówiliśmy bo na takim wyjezdzie to ja bym się z tymi dziećmi utyrała. Oni nawet na takie krótkie wypady się nie nadają, zwłaszcza Michał.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53

Edytowane przez ona1981
Czas edycji: 2012-05-03 o 14:15
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-13 11:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.