Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 2008 - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-08, 09:32   #2851
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

raczej bez dzieci, nie dość że długa droga to tylko bedzie kłopot...
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 11:12   #2852
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Cytat:
Napisane przez ona1981 Pokaż wiadomość
Ja nadal jestem za tym by do klubu się przenieść

Moi rodzice już prawie w domu. To im się wczasy udały, strasznie dużo kasy przepadlo, baba nie chciała oddać kasy za noclegi a oni nie potrafią walczyć, 300 zł przepadło plus jeszcze teraz pociąg. W piatek mieli autem z teściami wracać. Tak się cieszyłam, że wypoczną.
Jutro tż bierze urlop i jadę sama z rodzicami, chyba nie ma sesnu dzieci brać na pogrzeb jak myślicie?? Bo to będzie 4 godziny w aucie, tam na miejscu tłum bo mamy dużą rodzinę
ja tez jestem za tym aby się do klubu przenieść.
czytaja nas rózne osoby, zdjęcia oglądaja....niechałabym żeby ktos z rodziny ogladał moje posty.... i jeszcze moze komentował.
Z kolei dzieki temu, ze to otwarte forum, to poznałyśmy asieńke i flexy

ja bym na pogrzeb nie brała, to smutna uroczytośc, ludzie płacza rozpaczją, potem stypa...trzeba dziecku tłumaczyc wszystko.
No i jeszcze 4 godziny drogi...nie, to bez sensu
__________________
Dziecko nadaje miłości bezkresny wymiar
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 11:24   #2853
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

nie wiem czy wam mowilam -jade kiedys z arturem i na skrzyzowaniu lezal przejechany kotek. artur do mnie "mamo, zobacz, kotek spi". wytłumaczylam ze on nie spi, ze go przejechal samochod i juz nie wstanie bo samochod za duzy byl dla niego. watpie by zrozumiał o co chodziło... takie dzieci chyba jeszcze za mało kumate w sprawie zycia i smierci są...
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 11:26   #2854
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

monia i maladT - co wy na pieńku macie?

ja jestem za tym by zdjęcia przenieśc gdzie indziej, Asia kiedyś proponowała że na picasie - może to? Jednak pisac na forum jest fajniej, wklejanie zdjęc nie takie problematyczne. Ale jak większośc będzie wolała do klubu to może i tak być.

monia - Ramona teraz ma fazę↓ na śmierś, "umarcie", starość, pewnie jeszcze nie rozumie, jak mówię że wszyscy kiedyś umrzemy to płacze że ona nie chce, naprawde sie tym przejmuje, a ciągle do tego wraca

Edytowane przez gothika
Czas edycji: 2012-08-08 o 11:28
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 11:30   #2855
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

ja jak Kali powiedziałam o śmierci (w kontekście pójscia do nieba - do aniołków) to do dzis sie tego boi, ze ona pójdzie tam, albo ja, albo babcia.

Odebrała to jakby ... ze nie ma odwrotu. (w sumie ma rację)
Generalnie strasznie sie zmartwiła takim stanem rzeczy - śmiercią.

Czasem wieczorami mnie pyta o to i wiem, ze ja to martwi (że bliskiego straci, że sama będzie musiała iśc do aniołków - tam nie moze byc fajnie, skoro nie mam mamy - ot myślenie 3-4 latka)
__________________
Dziecko nadaje miłości bezkresny wymiar
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 11:35   #2856
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

do anioł♠ków to od dawna to zna, bo dziadek umarł niecałe dwa lata temu, pamięta go i od tamtego czasu się mówi że poszedł do aniołków

Asia - to co ty na to z tą picassą? bo sama to zaproponowałaś
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 11:35   #2857
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

picasse chetnie założę, nie ma problemu, tylko musze miec deklaracje, że tam faktycznie fotki będę
__________________
Dziecko nadaje miłości bezkresny wymiar
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-08, 11:40   #2858
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

w sumie kazda z nas moze wtedy zalozyc wlasna galerie na takiej picassie? to ja tez jstem za, a link bedzie moze wlasnie w klubie jakby ktras zapomniala.

ja z checia do klubu bym sie przeniosla, ale klub jest dla mnie mniej czytelny niz pisanie tutaj

z siostra (chyba) nie mam na pienku, ale wkurza mnie jak ktos (obcy tez) podwazaja moje zdanie, szczególnie jesli to jest na forum, przy wszystkich, a nie twarza w twarz (czy na pw). no i ostatnio jakas wyszczekana jestem i wielu ludziom sie dostaje za to
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl

Edytowane przez 83monia
Czas edycji: 2012-08-08 o 11:43
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 11:55   #2859
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

albo i wszystkie możemy założyć, albo jeden nasz tylko, dla nas, bo jak wszystkie założą to pewnie mniej osób (z nas) będzie tam zagladać, lepiej by było jedno konto, jeżeli tak sie da

mam dużo pieczarek - co mozna z nimi zrobić? mam utrudnienie bo niby jestesmy na diecie (akuart je można jeść) ale naprawdę mam ich dużo (bo mamy podklad pieczarkowy i codzienne zbiory)
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 11:56   #2860
alusia*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 2 601
Send a message via Skype™ to alusia*
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

ONA wyrazy współczucia...
Co do pogrzebu to tylko bez dzieci moim zdaniem.Z względu na to ,ze nasze dzieci za male.Moglyby przeszkadzac albo sie przestraszyc widzac placzacych ludzi itd.

MAŁA STOPKA upaly znosze zle.Jedynie fajnie jak jestesmy nad wodą to ok.Leże sobie na materacu na plazy ,w cieniu i to moje korzystnie z lata.
Wychodzac ostatnio ze szpitala uslyszalam wreszcie dobre wiesci od lekarza ,ze jest lepiej,kryzys minal.Mam uwazac,duzo lezec ale juz nie ma takiego stresu jak wczesniej.Nie boje sie ,ze Malenstwo sie pospieszy .Teraz juz byloby bezpieczne bo zaczal sie 9 mies.Wczesniej musialam duzo lezec.Teraz wiecej sie ruszam,zaczynam wychodzic(wyjezdzac) z domu na miasto na krociutko.

Moj o smierci dowiedzial sie rok temu jak zmarla moja tesciowa.Powiedzielismy ,ze babcia bardzo chorowala ,cierpial i poszla do nieba.Od tamtej pory mowi czesto np.puscimy balonika do babci albo wujek znowu kopci z komina i dym poleci do babciTak fajnie o niej mysli.

Edytowane przez alusia*
Czas edycji: 2012-08-08 o 11:59
alusia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 12:09   #2861
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

gothika - a jak to sie ten podkład pielegnuje itp. zainteresowałaś mnie....
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-08, 12:23   #2862
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
albo i wszystkie możemy założyć, albo jeden nasz tylko, dla nas, bo jak wszystkie założą to pewnie mniej osób (z nas) będzie tam zagladać, lepiej by było jedno konto, jeżeli tak sie da

mam dużo pieczarek - co mozna z nimi zrobić? mam utrudnienie bo niby jestesmy na diecie (akuart je można jeść) ale naprawdę mam ich dużo (bo mamy podklad pieczarkowy i codzienne zbiory)
mozna by założyc 1 profil - kazda by znała hasło i login.
każda by mogła wrzucać zdjęcia.
Ale trzeba pobrac na komp program picassa i bezpośrednio z niego wrzucac fotki - proste jak budowa cepa.
Jutro pomyśle nad załozeniem konta.
dzis nie dma rady. Ucho mnie boli, zmarnowana jestem

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Czekoladka2210, estecorazon,ciągle podgladaja nasz wątek,
ale zapytane czego tu szukają to już nic nie odpowiedzą. - usuwają tylko wpisy na profilu.
__________________
Dziecko nadaje miłości bezkresny wymiar
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 13:06   #2863
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Dzięki dziewczyny za opinie. Moj ojciec się uparł by Michała brać, muszę mu to wybić z głowy. Szymon to zupełnie odpada.

Na Szymonowym wątku od dawna siedzimy w klubie, idzie się przyzwyczaić. Z czasem wcale nie widać różnicy tu czy tam, a jaki komfort pisania jak się wie, że nikt nie podczytuje. Ja jednak boję się, że ktoś będzie podczytywał z rodziny czy znajomych, nie wszytsko mam ochote tu pisać...
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 13:10   #2864
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

dlatego ja też wszystkiego nie piszę... na kingowym wątku mamy klub tylko na prywatne narzekania i zdjecia. i jest tez grono maniaczek FB wiec maja tez jakies konto na fb
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 13:22   #2865
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

monia - podkład się tylko podlewa co drugi dzień, zbiory są chyba codziennie, jeden taki podkład/worek kosztuje 10zł, brat skądś załatwił, tzn z pieczarkarni

Asia te dwie osoby co wymieniłaś (już dawno miałam napisać) to sa osoby które na mnie klikają, mam link do posta z tego watku w podpisie i dlatego się pokazuje że one czytają nasz watek, mimo że tak naprawdę tylko mają otwarty podgląd mojego jednego posta, a nie całego watku

************************* ********************
Dlatego ja tez miałam opory, sie zdziwiłam o pytanie o anal, bo to pytanie nie na forum, tylko na klub raczej
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 13:30   #2866
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

to możemy sie przerzucic do klubu, da sie tu tylko info (i ew przyłacze jeszcze asienke czy flexy bo ich chyba nie ma)
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 13:35   #2867
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość

Asia te dwie osoby co wymieniłaś (już dawno miałam napisać) to sa osoby które na mnie klikają, mam link do posta z tego watku w podpisie i dlatego się pokazuje że one czytają nasz watek, mimo że tak naprawdę tylko mają otwarty podgląd mojego jednego posta, a nie całego watku
a to nie wiedziałam...



a w klubie można cytowac wypowiedzi i przechodzic do pierwszej nieczytanej wiadomości?

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

trzeba dodac nowy nick Funieczki do klubu, bo tam jest stary
__________________
Dziecko nadaje miłości bezkresny wymiar
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 13:46   #2868
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Cytat:
Napisane przez ..Asia.. Pokaż wiadomość
a to nie wiedziałam...



a w klubie można cytowac wypowiedzi i przechodzic do pierwszej nieczytanej wiadomości?

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

trzeba dodac nowy nick Funieczki do klubu, bo tam jest stary
mozna cytowac ale recznie czyli piszemy np.
[quote = 83monia<----wpisujemy ręczni kogo cytujemy] tu wklejamy tresc skopiowana recznie[/quote ]
mozna przechodzic do pierwszej nieczytanej choc wydaje mi sie ze nie dziala to poprawnie
mozna tez dodawac zdjecia, najczesciej widzialam jednak ze dodaja dziewczyny linki z picassy
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 14:50   #2869
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

U nas dodają foty do image shacka i potem do klubu. Można przejchodzić do ostatniej strony, myślę, że to by wystarczyło, my i tak nie piszemy po kilka stron dziennie...
Dodatkowo w klubie fajnie widać ostatnie kilka osób co się pojawiło na wątku, u góry na pasku pojawiają się avatary. Czyli widać kto czyta a nie pisze. Wada, że nie widać kto obecnie jest na wątku...
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-08, 16:54   #2870
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

tez czasem obawiam sie ze tu pisze... choc wiem ze to moze mala szansa zeby ktos przeczytal, ale jednak....
w klubie pisze sie troche inaczej ale...
__________________
https://getthefocus.net/
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 20:13   #2871
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

no własnie to mnie zniecheca, trzeba zapamiętać te kody BB, ja nie mam żadnego konta żeby dawac linki do zdjęć, i tam nie widac podpisów - nie będziecie mogły na mnie głosować , i tak nikt tu na mnie nie głosuje
poczekajmy na zdanie wszystkich mamusiek
nie zrobi się nas garstka jak tam się przniesiemy? i tak nas mało
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 21:22   #2872
alusia*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 2 601
Send a message via Skype™ to alusia*
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Ja sama nie wiem...Tutaj swojsko i "wygodnie".Tam faktycznie bezpieczniej i tylko tyle wlasciwie.Czasami mysle ,ze ja tu za duzo pisze takich rzeczy co nie powinnam.Rowniez nie mam konta na picassie itp.i nie wiem czy chcialabym zakladac.
alusia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 21:44   #2873
Kjane
Zadomowienie
 
Avatar Kjane
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: KUTNO
Wiadomości: 1 834
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

a ja tam gdzie i wy bedziecie
jak Klub to klub - naucze sie i przyzwyczaje

Ona - ja bym dzieci nie brała, bo to zadna atrakcja po 4 godzinach jazdy iść na pogrzeb.

czekam na decyzje gdzie dalej piszemy
Kjane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 21:51   #2874
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

jestem i zaraz mnie szlag trafi, bo pisze juz 3 raz i wiecznie mi sie cos kasuje



W skrocie - nie bylo mnie torche, bylismy 5 dni we Wloszech nad morzem - ahh bylo pieknie i slonecznie wreszcie nabralam kolorow Nati ma juz w przedszkolu ferie 3 tygodnie ( o zgrozo !) i staram sie jej jakos fajnie ten czas zoorganizowac, poza tym pochlania mnie jeszcze watek slubny ale juz prawie finisz Za to podczytywalam Was czasem tylko nie pamietam juz ktorej co napisac Jak ogarne ten burdel ze zdjeciami to Wam kilka wkleje - i wlasnie nie wiem o co chodzi z tym klubem, tzn to chyba jakies prywatne miejsce A w sobote zrobilismy sobie cudny piknik - kupilam kolorowe balony, wiatraki i banki mydlane, zabralismy koc, owoce i winko malej kilka zabawek -pilke, paletki Polecam, cudownie spedzony czas no i relaksssss a jakim malym kosztem Tez mam kilka fotek


Ona wszystkiego naj i od razu wyrazy wspolczucia Na pogrzeb bym dzieci nie brala, mysle, ze sa jeszcze za male

Aaaa no i anal - heh swoja droga macie tematy - nie probowalam i nie mam zamiaru

Wiecej rzeczy nie pamietam.... ale obiecuje poprawe
__________________
N&L&F

asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 22:08   #2875
83monia
Zakorzenienie
 
Avatar 83monia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: (prawie) Koszalin, ta wiocha obok Mielna
Wiadomości: 12 219
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

wyslalam zaproszenie asience i nowej funieczce. mysle ze jak bedziemy mialy wspolne konto na picassie to wystarczy - w klubie tylko sie napisze ktora co dodała. a albumy ze zdjeciami na picassie bedziemy mialy takie jak nicki i bedzie gites (jak to mowil zółw luzak z gdzie jest nemo )
teskni mi sie za arturem... wczoraj z nim rozmawialam rpzez telefon. ma taki dziewczecy i piskliwy głosik ale za duzo nie pogadal, a mnie az w dołku sciskało... w sobote jade to w koncu go zobacze... ech, głupie te matki! najpierw narzekaja jak dziecko jest a potem ze jest na wakacjach...
__________________
Słoneczka, Gwiazdeczki i Złotka

BLOGUJĘ: http://www.konfabula.pl
83monia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 22:13   #2876
asienka213
Wtajemniczenie
 
Avatar asienka213
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Czarny las :P ........... De
Wiadomości: 2 563
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Cytat:
Napisane przez 83monia Pokaż wiadomość
wyslalam zaproszenie asience i nowej funieczce. mysle ze jak bedziemy mialy wspolne konto na picassie to wystarczy - w klubie tylko sie napisze ktora co dodała. a albumy ze zdjeciami na picassie bedziemy mialy takie jak nicki i bedzie gites (jak to mowil zółw luzak z gdzie jest nemo )
teskni mi sie za arturem... wczoraj z nim rozmawialam rpzez telefon. ma taki dziewczecy i piskliwy głosik ale za duzo nie pogadal, a mnie az w dołku sciskało... w sobote jade to w koncu go zobacze... ech, głupie te matki! najpierw narzekaja jak dziecko jest a potem ze jest na wakacjach...
monia a gdzie Ci sie dziecko zapodzialo ??
Ja chyba jakos nieskladnie czytalam, ze cos mnie omnielo
__________________
N&L&F

asienka213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 01:39   #2877
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Asienka wlochy nad morzem no pieknie....
__________________
https://getthefocus.net/
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 06:44   #2878
..Asia..
Wtajemniczenie
 
Avatar ..Asia..
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 573
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

Cytat:
Napisane przez alusia* Pokaż wiadomość
.Rowniez nie mam konta na picassie itp.i nie wiem czy chcialabym zakladac.
ale to już przerabiałyśmy.
konto będzie wspólne, każda będzie miała katalog ze swoim nickiem.

Problem w tym czy bedzie sie chciało pobrac i zainstalować program Picassa (swoja droga bardzo użyteczny program - fajnie sie porzadkuje zdjęcia na dysku)

Cytat:
Napisane przez asienka213 Pokaż wiadomość
monia a gdzie Ci sie dziecko zapodzialo ??
Ja chyba jakos nieskladnie czytalam, ze cos mnie omnielo
ja tez nie obczaiłam, ze Artura nie ma
__________________
Dziecko nadaje miłości bezkresny wymiar
..Asia.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 07:08   #2879
ona1981
Zakorzenienie
 
Avatar ona1981
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 055
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

alusia no to już została decyzja podjęta za ciebie Będziesz mała konto wspólne z nami.

asieńka zazdroszczę. Pochwal się fotami!

Dobra zmykam, zaraz jadę.
__________________
60 59 58 57 56 55 54 53
ona1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 07:20   #2880
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Nasza rozkrzyczana gromadka. Jak poskromić czterolatka? Mamusie maj-czerwiec 20

picase moge ściągnąć, do cytowania kodu może się nauczę, i tak mało cytuję, czekamy na reszte dziewczyn jakie maja zdanie - dla mnie najważniejsze czy to nie spowoduje zniknięcia kogoś z nas

monia kiedyś pisała że Artur będzie tydzień u babci, tylko nie przypomniała nam o tym

Asienka ale fajnie miałaś
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-13 11:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:27.