Plamienia/krwawienia/upławy/bóle/skurcze - wątek zbiorczy! - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-25, 13:15   #2521
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Ból przy stosunku i problemy z układem moczowym

Cytat:
Napisane przez wild_horse Pokaż wiadomość
Za każdym razem, gdy kocham się ze swoim partnerem, bardzo mnie boli. Myślałam, że z czasem to przejdzie, ale tak nie jest; wręcz przeciwnie, czasem mam wrażenie, że każdy następny raz jest gorszy od poprzedniego . Generalnie cały czas boli mnie mniej więcej tak samo, jak przy pierwszym razie.

Za każdym razem jestem podniecona, często używamy też żelu intymnego.

Próbowaliśmy robić to w różnych pozycjach i udaje się w zasadzie tylko wtedy, gdy jestem na górze. W takiej pozycji z kolei nie odczuwam praktycznie nic - naprawdę ledwo czuję, że on jest we mnie.

Dodam, że boli mnie nawet wtedy, gdy on próbuje tam włożyć palec.

Mam jeszcze jeden problem - za każdym razem, gdy zaczynamy się kochać chce mi się siku. Dlaczego tak jest, co to może być i czy może to być związane z bólem przy stosunku?
A nie byłaś może z tym u lekarza? Może to być jakaś wada w budowie anatomicznej.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 15:57   #2522
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Ból przy stosunku i problemy z układem moczowym

Jeśli chodzi o sikanie, to być może masz jakiś problem z pęcherzem, zrób wynik moczu. Być może to przewlekłe, niedoleczone i stąd te dolegliwości. Poszłabym jednak do ginekologa by sprawdził, czy wszystko ok.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 16:04   #2523
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Dziwny śluz

Idź do ginekologa.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 16:35   #2524
wild_horse
Zakorzenienie
 
Avatar wild_horse
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 855
Dot.: Ból przy stosunku i problemy z układem moczowym

U ginekologa jeszcze nie byłam, jak na razie przekopuję Internet w poszukiwaniu możliwie najlepszego specjalisty bo z tego co czytałam i słyszałam, niektórzy olewają pacjentki i ich problemy, a nie chcę chodzić od Annasza do Kajfasza i wywalać przy tym kupy pieniędzy .

O jakie badanie moczu konkretnie chodzi? Ostatnio miałam robione podstawowe badania krwi i moczu i wszystko ok.

Aha, i jeśli to ma znaczenie, jako dziecko miałam problemy właśnie z układem moczowym .
__________________
love
wild_horse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 17:22   #2525
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Ból przy stosunku i problemy z układem moczowym

Cytat:
Napisane przez wild_horse Pokaż wiadomość
U ginekologa jeszcze nie byłam, jak na razie przekopuję Internet w poszukiwaniu możliwie najlepszego specjalisty bo z tego co czytałam i słyszałam, niektórzy olewają pacjentki i ich problemy, a nie chcę chodzić od Annasza do Kajfasza i wywalać przy tym kupy pieniędzy .

O jakie badanie moczu konkretnie chodzi? Ostatnio miałam robione podstawowe badania krwi i moczu i wszystko ok.

Aha, i jeśli to ma znaczenie, jako dziecko miałam problemy właśnie z układem moczowym .
Skoro nie było bakterii w moczu to nie ma potrzeby inwestować w posiew. Musisz koniecznie iść do ginekologa i opisać swoje przypadłości. Nie sądzę, żebyś miała problemy z pęcherzem. Wtedy sikać się chce non stop, a nie tylko przy zbliżeniu.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 17:58   #2526
gretelka
Raczkowanie
 
Avatar gretelka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 80
Dot.: Krew po stosunku

Ja uważam, że powinnaś iść z tym do ginekologa. Moja koleżanka miała tak samo i okazało się, że miała jakąś cystę.
gretelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 20:23   #2527
Mirrranda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 168
Dot.: Krew po stosunku

No i dzisiaj znowu to samo
Nic nie boli, a jednak. No i nie uprawiamy jakiegoś mega ostrego seksu - nigdy tego nie było, więc nawet mojego TŻta to zdziwiło.

---------- Dopisano o 21:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Już teraz nawet nie po stosunku. Chyba to nie plamienie, tylko śluz ze śladami krwi. Zaczyna mnie to martwić. Z kolei nie uśmiecha mi się seria badań, wymazy, cytologie itp.
Mirrranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-25, 21:06   #2528
maggie_grace
Zadomowienie
 
Avatar maggie_grace
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 305
Dot.: Krew po stosunku

Może i zwykłe otarcie, ale wizyta u ginekologa Ci nie zaszkodzi.
Cytologię się powinno raz na rok robić także wiesz.
maggie_grace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 21:44   #2529
Mirrranda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 168
Dot.: Krew po stosunku

Wiem wiem... miałam jakoś w kwietniu pierwszy raz (młoda jestem) , a nie uśmiecha mi się powtórka - nic miłego.
Mirrranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 22:33   #2530
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Krew po stosunku

Ja tak miewam, ale tylko po ostrzejszym seksie albo po kilku razach pod rząd. Jeśli ty masz tak po każdym, nawet subtelnym stosunku, to lepiej iść do lekarza, bo może to być tylko obtarcie (które się nie goi, bo np. często uprawiacie seks) albo cysta, nadżerka albo jeszcze coś niefajnego
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-26, 23:19   #2531
Agatron
Raczkowanie
 
Avatar Agatron
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: W
Wiadomości: 122
Wodnista wydzielina

Od 2 miesięcy mam wodnistą i mleczną wydzielinę z pochwy. Wygląda to tak, że rano wstaję i wyleci jej tyle, że majtki do zmiany, później trochę spokoju i po paru godzinach znowu. Ogólnie kilka razy w ciągu dnia jest taka jej ilość, że wkladka jest przemoczona i czasami nawet zaciek jest na bieliźnie. Jest bez zapachu, nie mam pieczenia ani świądu jak przy infekcjach. Krwawienie regularne bo stosuję antykoncepcję hormonalną. Miała któraś z Was coś takiego? Nie wiem czy iść z tym do gina czy to coś normalnego?
Agatron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-26, 23:45   #2532
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Wodnista wydzielina

Cytat:
Napisane przez Agatron Pokaż wiadomość
Od 2 miesięcy mam wodnistą i mleczną wydzielinę z pochwy. Wygląda to tak, że rano wstaję i wyleci jej tyle, że majtki do zmiany, później trochę spokoju i po paru godzinach znowu. Ogólnie kilka razy w ciągu dnia jest taka jej ilość, że wkladka jest przemoczona i czasami nawet zaciek jest na bieliźnie. Jest bez zapachu, nie mam pieczenia ani świądu jak przy infekcjach. Krwawienie regularne bo stosuję antykoncepcję hormonalną. Miała któraś z Was coś takiego? Nie wiem czy iść z tym do gina czy to coś normalnego?
Przez 2 miesiące nie poszłać do lekarza i wolisz porady od niespecjalisty wydane na podtawie wizazowej
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 07:00   #2533
Agatron
Raczkowanie
 
Avatar Agatron
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: W
Wiadomości: 122
Dot.: Wodnista wydzielina

Chwilę przed tym byłam u gina 3 miesiące z rzędu w innej sprawie. Więc Twój tekst wiele nie wnosi. Pod opieką lekarza jestem znacznie częściej niż wizyta raz na pół roku.
Agatron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 08:11   #2534
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Wodnista wydzielina

Cytat:
Napisane przez Agatron Pokaż wiadomość
Chwilę przed tym byłam u gina 3 miesiące z rzędu w innej sprawie. Więc Twój tekst wiele nie wnosi. Pod opieką lekarza jestem znacznie częściej niż wizyta raz na pół roku.
Świetnie, że jesteś pod opieką lekarza. Więc jakim cudem masz wątpliwości i nie wiesz co Ci dolega od 2 miesięcy?
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 08:51   #2535
Agatron
Raczkowanie
 
Avatar Agatron
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: W
Wiadomości: 122
Dot.: Wodnista wydzielina

Ponieważ najbliższą wizyte mam za niecały miesiąc i nie biegne z każdą bzdurą do lekarza. Chciałam tylko się dowiedzieć czy ktoś takie coś miał.
Agatron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 10:29   #2536
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Wodnista wydzielina

Cytat:
Napisane przez Agatron Pokaż wiadomość
Ponieważ najbliższą wizyte mam za niecały miesiąc i nie biegne z każdą bzdurą do lekarza. Chciałam tylko się dowiedzieć czy ktoś takie coś miał.
No to już wiesz wszystko skoro byłaś u gina
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 13:37   #2537
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Wodnista wydzielina

Cytat:
Napisane przez Agatron Pokaż wiadomość
Od 2 miesięcy mam wodnistą i mleczną wydzielinę z pochwy. Wygląda to tak, że rano wstaję i wyleci jej tyle, że majtki do zmiany, później trochę spokoju i po paru godzinach znowu. Ogólnie kilka razy w ciągu dnia jest taka jej ilość, że wkladka jest przemoczona i czasami nawet zaciek jest na bieliźnie. Jest bez zapachu, nie mam pieczenia ani świądu jak przy infekcjach. Krwawienie regularne bo stosuję antykoncepcję hormonalną. Miała któraś z Was coś takiego? Nie wiem czy iść z tym do gina czy to coś normalnego?
To są upławy. Przyczyn może być kilka. Nie masz nadżerki? To nie jest normalne, ale wnioskując po Twoich dalszych postach nie latasz z takim bzdetem do lekarza, więc miłego dnia.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-27, 19:48   #2538
nadi-a
Raczkowanie
 
Avatar nadi-a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 495
Dot.: Plamienia/krwawienia/upławy/bóle/skurcze - wątek zbiorczy!

Dziewczyny, mam dylemat, potrzebuję się poradzić.
Od jakiegoś czasu podczas owulacji czułam takie "ciągnięcie" jajnika, chyba zawsze lewego. Ostatnio odzywał się też w czasie okresu, ale tego ogólnie nie można nazwać bólem, ot, wiem, że mam jajnik.
Nie współżyję, w czerwcu zeszłego roku byłam u gina i powiedziała, że jeśli nic się nie będzie działo i nie zacznę współżycia to widzimy się za 2 lata. Miałam wtedy robione usg przez powłoki brzuszne, wszystko ok.

I teraz do sedna. Przez większość cyklu (dziś jest ok 24 dzień, cykle 26-27 dniowe, regularne) czuję ten jajnik. Nie cały czas, nie wiem, może już wariuję i wyszukuję i nasłuchuję coś czego nie ma, ale zwracam na to po prostu większą uwagę i faktycznie go czuję. Co do innych objawów to nie mam, okres regularnie praktycznie jak w zegarku, wydzielina cały czas tam jakaś jest, ale to tak normalnie chyba, w granicach normy u mnie. Do gina pójdę na pewno, tylko mam dylemat czy odwoływać wyjazd jutrzejszy (na dłuższy weekend) i szukać kogoś kto mnie przyjmie, czy nic się nie stanie jak to odłożę w czasie, z tym że pewnie o jakieś 1,5 tygodnia bo zaraz okres, więc wtedy też wizyta u lekarza raczej odpada.
Pytanie jest takie: jak bardzo powinnam się przejąć tym "czuciem, że mam jajnik, że tak to nazwę."
__________________
"ja nie chcę wiele - Ciebie i zieleń, i żeby wiatr kołysał gałęzie drzew... ja nie chcę wiele, ale nie mniej niż wszystko: Ciebie i zieleń, i żeby listkom akacji było wietrznie, i żeby sercu - bezpiecznie"




narzeczona
nadi-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 09:49   #2539
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Plamienia/krwawienia/upławy/bóle/skurcze - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez nadi-a Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam dylemat, potrzebuję się poradzić.
Od jakiegoś czasu podczas owulacji czułam takie "ciągnięcie" jajnika, chyba zawsze lewego. Ostatnio odzywał się też w czasie okresu, ale tego ogólnie nie można nazwać bólem, ot, wiem, że mam jajnik.
Nie współżyję, w czerwcu zeszłego roku byłam u gina i powiedziała, że jeśli nic się nie będzie działo i nie zacznę współżycia to widzimy się za 2 lata. Miałam wtedy robione usg przez powłoki brzuszne, wszystko ok.

I teraz do sedna. Przez większość cyklu (dziś jest ok 24 dzień, cykle 26-27 dniowe, regularne) czuję ten jajnik. Nie cały czas, nie wiem, może już wariuję i wyszukuję i nasłuchuję coś czego nie ma, ale zwracam na to po prostu większą uwagę i faktycznie go czuję. Co do innych objawów to nie mam, okres regularnie praktycznie jak w zegarku, wydzielina cały czas tam jakaś jest, ale to tak normalnie chyba, w granicach normy u mnie. Do gina pójdę na pewno, tylko mam dylemat czy odwoływać wyjazd jutrzejszy (na dłuższy weekend) i szukać kogoś kto mnie przyjmie, czy nic się nie stanie jak to odłożę w czasie, z tym że pewnie o jakieś 1,5 tygodnia bo zaraz okres, więc wtedy też wizyta u lekarza raczej odpada.
Pytanie jest takie: jak bardzo powinnam się przejąć tym "czuciem, że mam jajnik, że tak to nazwę."
Jeśli ten ból nie jest silny, uciążliwy, jeśli nie boli Cię podbrzusze przy sikaniu, nie kłuje jajnik przy kaszlu to możesz się zgłosić dopiero po wyjeździe i po miesiączce. Na taką profilaktyczną kontrolę.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-28, 10:15   #2540
nadi-a
Raczkowanie
 
Avatar nadi-a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 495
Dot.: Plamienia/krwawienia/upławy/bóle/skurcze - wątek zbiorczy!

dzięki za odzew
__________________
"ja nie chcę wiele - Ciebie i zieleń, i żeby wiatr kołysał gałęzie drzew... ja nie chcę wiele, ale nie mniej niż wszystko: Ciebie i zieleń, i żeby listkom akacji było wietrznie, i żeby sercu - bezpiecznie"




narzeczona
nadi-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 20:09   #2541
demi45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: Pieczenie w pochwie od 7 miesięcy!

witaj

Wiem, że już dużo czasu minęło od Twojego posta, ale mam dokładnie ten sam problem. Od dwóch miesięcy pieczenie i nikt nie potrafi powiedzieć czemu. Wyleczyłaś się może z tego i mogłabyś dać jakieś wskazówki? Pozdrawiam i byłabym bardzo wdzięczna
demi45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 22:36   #2542
MeL17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 18
Intymny problem

Witam dziewczyny. Mam pewien wstydliwy problem.
Od ponad miesiąca odczuwam pieczenie odbytu, dyskomfort podczas siedzenia, kłujący ból podczas oddawania stolca, początkowo po wypróżnieniu były też małe kropelki świeżej krwi ale to może zdarzyło się ze 2 razy, problemy z wypróżnianiem. Wybrałam opakowanie hemorectalu, potem 2 opakowania Proktis M, smarowałam sudocremem, kremem bambino i jest o niebo lepiej ale dla pewności poszłam wczoraj do chirurga. Dodam, że pół roku temu miałam podobne objawy i pomogły mi 2 opakowania hemorectalu. Wczoraj miałam badanie per rectum. Pan doktor nie zauważył tam żadnej szczeliny ani żylaków. Za tydzień mam się zgłosić na rektoskopię. Dodatkowo towarzyszyło mi po jakimś czasie również pieczenie i zaczerwienienie sromu i pochwy. Pomyślałam, że to od częstego mycia płynem Facelle została zaburzona flora. Objawy w odbycie mineły a mnie strefa intymna nadal piecze, dodatkowo wczoraj i dzisiaj w śluzie pojawiła się znikoma ilość krwi i śluz mial kolor brunatny ale nie cały czas tylko po południu ze 2 razy zauważyłam . Boli mnie też prawy jajnik. Jestem w połowie cyklu. Zastanawiam się czy ten brunatny śluz to po tym badaniu per rectum, czy to po prostu dlatego ze jestem w połowie cyklu czy jakiś stan zapalny od tego odbytu się zrobił. Wiem, że najlepiej iść do lekarza ale ze względu na to, że jestem dziewicą musiałabym być badana przez odbyt a nie chcę bo boje się, że pogorszy mi się stan odbytu a po 2 za tydzień ta rektoskopia i może wtedy będzie coś wiadomo. Co to może być? Jestem już załamana Pomóżcie.
MeL17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 10:19   #2543
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Intymny problem

Cytat:
Napisane przez MeL17 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny. Mam pewien wstydliwy problem.
Od ponad miesiąca odczuwam pieczenie odbytu, dyskomfort podczas siedzenia, kłujący ból podczas oddawania stolca, początkowo po wypróżnieniu były też małe kropelki świeżej krwi ale to może zdarzyło się ze 2 razy, problemy z wypróżnianiem. Wybrałam opakowanie hemorectalu, potem 2 opakowania Proktis M, smarowałam sudocremem, kremem bambino i jest o niebo lepiej ale dla pewności poszłam wczoraj do chirurga. Dodam, że pół roku temu miałam podobne objawy i pomogły mi 2 opakowania hemorectalu. Wczoraj miałam badanie per rectum. Pan doktor nie zauważył tam żadnej szczeliny ani żylaków. Za tydzień mam się zgłosić na rektoskopię. Dodatkowo towarzyszyło mi po jakimś czasie również pieczenie i zaczerwienienie sromu i pochwy. Pomyślałam, że to od częstego mycia płynem Facelle została zaburzona flora. Objawy w odbycie mineły a mnie strefa intymna nadal piecze, dodatkowo wczoraj i dzisiaj w śluzie pojawiła się znikoma ilość krwi i śluz mial kolor brunatny ale nie cały czas tylko po południu ze 2 razy zauważyłam . Boli mnie też prawy jajnik. Jestem w połowie cyklu. Zastanawiam się czy ten brunatny śluz to po tym badaniu per rectum, czy to po prostu dlatego ze jestem w połowie cyklu czy jakiś stan zapalny od tego odbytu się zrobił. Wiem, że najlepiej iść do lekarza ale ze względu na to, że jestem dziewicą musiałabym być badana przez odbyt a nie chcę bo boje się, że pogorszy mi się stan odbytu a po 2 za tydzień ta rektoskopia i może wtedy będzie coś wiadomo. Co to może być? Jestem już załamana Pomóżcie.
dopóki nie pójdziesz do ginekologa nie rozwiążesz sprawy z intymnym problemem a jedno z drugim może nie mieć nic wspólnego. Możesz poczekać ten tydzień ale po co się męczyć?
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 11:50   #2544
guerre
Przyczajenie
 
Avatar guerre
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 13
Dot.: Intymny problem

cześć dziewczyny! mam dość dziwny problem.
od ponad roku biore tabletki Daylette. aktualnie jestem w 17 dniu cyklu. w połowie, czyli w 14 dniu dostałam delikatnych brązowych plamień, wczoraj były bardziej intensywne, dziś już mniej, raczej same brązowe glutki lecą. dodam, że razem z tym śluzem leciały jakby skrzepy.
zdarzyło mi się to pierwszy raz. co jest dziwne. tak samo fakt, że ostatni okres trwał mi 8 dni, a nie 5.
nie do końca wiem co zrobić. mogą to być plamienia owulacyjne jak i wskazujące zagnieżdżenie płodu. jak i nadżerka. trochę świruję, bo mimo tych plamień kochaliśmy się z moim TŻ w 14 dnia cyklu (wcześniej 8 dnia cyklu) i skończył we mnie....
__________________

guerre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-01, 16:54   #2545
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Intymny problem

Cytat:
Napisane przez guerre Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny! mam dość dziwny problem.
od ponad roku biore tabletki Daylette. aktualnie jestem w 17 dniu cyklu. w połowie, czyli w 14 dniu dostałam delikatnych brązowych plamień, wczoraj były bardziej intensywne, dziś już mniej, raczej same brązowe glutki lecą. dodam, że razem z tym śluzem leciały jakby skrzepy.
zdarzyło mi się to pierwszy raz. co jest dziwne. tak samo fakt, że ostatni okres trwał mi 8 dni, a nie 5.
nie do końca wiem co zrobić. mogą to być plamienia owulacyjne jak i wskazujące zagnieżdżenie płodu. jak i nadżerka. trochę świruję, bo mimo tych plamień kochaliśmy się z moim TŻ w 14 dnia cyklu (wcześniej 8 dnia cyklu) i skończył we mnie....
Tabletki stosujesz prawidłowo? Nie spóźniłaś się, nie brałaś innych leków, nie wymiotowałaś po zażyciu tabletki? Takie plamienia mogą czasem wystąpić. Kiedy będziesz po receptę? Możesz się wybrać po nią i skontrolować sprawę, skoro się niepokoisz.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 00:15   #2546
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Plamienia/krwawienia/upławy/bóle/skurcze - wątek zbiorczy!

Albo tabletki nie trzymają cyklu. Miałam podobnie przy tych samych tabletkach. Odstawiłam.
Ja za to mam pytanie, po dość zakrapianej imprezie zebrało nam się z Tż na amory. Zaszaleliśmy po czym z przerażeniem odkryłam zakrwawione prześcieradło, swoje ręce, jego ręce. Ogólnie rzeź
Ale nikt nie wie od kogo ta krew pochodzi.
Tż się skarży na bolące i spuchnięte wędzidełko.
Czy możliwa jest opcja że go naderwaliśmy?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 06:36   #2547
Waraises
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 29
Dot.: Plamienia/krwawienia/upławy/bóle/skurcze - wątek zbiorczy!

Witam dziewczyny, piszę bo jestem troszkę zaniepokojona Od 1.5 roku biorę Midiane regularnie. Zawsze wszystko śmigało jak zegarku, a dziś pojawiła się wydzielina brązowego koloru w małej ilości. Okres ma być dopiero w następną niedzielę.. Dodam, że nie brałam żadnych leków, nie pominęłam tabletki, nie zapomniałam.. Co jest grane, są powody do zmartwień? Z góry dziękuję
Waraises jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 13:20   #2548
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Plamienia/krwawienia/upławy/bóle/skurcze - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Albo tabletki nie trzymają cyklu. Miałam podobnie przy tych samych tabletkach. Odstawiłam.
Ja za to mam pytanie, po dość zakrapianej imprezie zebrało nam się z Tż na amory. Zaszaleliśmy po czym z przerażeniem odkryłam zakrwawione prześcieradło, swoje ręce, jego ręce. Ogólnie rzeź
Ale nikt nie wie od kogo ta krew pochodzi.
Tż się skarży na bolące i spuchnięte wędzidełko.
Czy możliwa jest opcja że go naderwaliśmy?
Tak też może być, ale nie zdiagnozujemy przez internet.
Wędzidełko jak najbardziej, nie ma ranki? Może było za sucho i żelik potrzebny?

Cytat:
Napisane przez Waraises Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny, piszę bo jestem troszkę zaniepokojona Od 1.5 roku biorę Midiane regularnie. Zawsze wszystko śmigało jak zegarku, a dziś pojawiła się wydzielina brązowego koloru w małej ilości. Okres ma być dopiero w następną niedzielę.. Dodam, że nie brałam żadnych leków, nie pominęłam tabletki, nie zapomniałam.. Co jest grane, są powody do zmartwień? Z góry dziękuję
Poczytaj 3 posty wyżej, ten sam problem.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 13:46   #2549
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Plamienia/krwawienia/upławy/bóle/skurcze - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez panna mati_ Pokaż wiadomość
Tak też może być, ale nie zdiagnozujemy przez internet.
Wędzidełko jak najbardziej, nie ma ranki? Może było za sucho i żelik potrzebny?
Możliwe. Muszę oglądnąć wszystko, ale stres niemały.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 13:48   #2550
panna mati_
Zakorzenienie
 
Avatar panna mati_
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Płońsk
Wiadomości: 7 831
Dot.: Plamienia/krwawienia/upławy/bóle/skurcze - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
Możliwe. Muszę oglądnąć wszystko, ale stres niemały.
Jak będzie mała ranka to posmarować jakąś maścią z antybiotykiem. Neomycyna czy coś.
__________________
Każdego dnia, z każdą godziną rośnie liczba osób, które mogą pocałować mnie w d...
panna mati_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-09 14:46:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:49.