Mamy grudniowe 2018 ;) - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-11, 10:35   #2161
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez stokrotka2401 Pokaż wiadomość
Hej trochę mnie nie było ale miałam problemy z Internetem i jeszcze ta przeprowadzka. Powiem wam że mój narzeczony to anioł, wiadomo przy przeprowadzce dużo kartonów ubrań itp. ja się miałam zająć układaniem wszystkiego w szafach ale chwilę porobie i już jestem zmęczona i te mdłości nadal są a on mi mówi że mam się położyć on się wszystkim zajmie

W piątek byliśmy na prenatalnych dzidzia zdrowa wszystko na miejscu. Jak wyszliśmy z gabinetu to widziałam jaki narzeczony jest dumny dopiero jak zobaczył naszego urwiska to uświadomił sobie że tam na prawdę coś jest i żyje wcześniej niby też był świadomy ale nie aż tak nawet zaczął już mówić do brzuszka
Nie wiemy czy będzie synek czy córeczka bo się dzidzia za bardzo wierciła i ciężko było zobaczyć także jeszcze poczekamy. Narzeczony obstawia córę a mi to w sumie wszystko jedno teraz jestem spokojna że wszystko jest w porządku z dzidziusiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluje udanych badan
Odebralam pake z olx i powiem.Wam dziewczyny że warto,po niektorych ciuszkach widac ze zuzyte mocno, ale naprade sporo jest takich nadajacych sie do uzytku i za te 35zl,to naprade sporo nam sie udalo do wyprawki skompletowac także szukacjcie u siebie w okolicach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 10:40   #2162
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez biduetka Pokaż wiadomość
u mnie z teściową jazdy ciąg dalszy... kobieta sie na mnie uwzięła i nieziemsko wkurza. Ciągle sie mnie czepia - ze za duzo pracuje, ze za malo sprzatam, ze jestem za gruba, ze nie radze sobie w ciazy, nic nie odpoczywam...nigdy taka wobec mnie nie była ale mnie po prostu nienawidzi...

u mnie jest słabo, byłam na pogotowiu bo bardzo boli mnie brzuch i miałam skurcze... nic nie znaleźli, ciaza trwa... a mnie boli dalej... :<
prawie nic nie jem, wszystkim wymiotuje... wczoraj robiłam tort urodzinowy dla TŻ i polizałam smietanę by sprawdzić czy wyszła słodka...masakra - wymiotowalam cały wieczór i noc... dzisiaj jestem nieprzytomna w pracy...od początku ciąży schudłam 10 kg... brzuch mam widoczny i podejrzewam, że to już nie ten spożywczy..

ja nie wiem tez co zrobic z pracą... byłam taka pewna że popracuje do listpada/października ale tak źle sie czuje i nic kompletnie nie ogarniam, że nie wiem czy to ma sens...

ale boje się siedzenia w domu... nie chce sie nudzić...

mam taką ochotę na pizze z colą!!!!!!!
Naprawdę współczuję teściowej.
A co do pracy do na Twoim miejscu poszłabym na l4. Przecież to jest jeszcze bardziej męczące jak ledwo funkcjonijesz w pracy

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------

Stokrotka cudnie że z maluchem wszystko dobrze

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 10:56   #2163
Patrycja_1708
Zadomowienie
 
Avatar Patrycja_1708
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 347
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Biduetka,współczuję sytuacji... Nie ma nic gorszego jak wtrącanie się osób trzecich do waszego życia... Pomyśl trochę o sobie i nie przejmuj się babą tylko odpoczywaj.

Stokrotka, gratulacje udanej wizyty U nas tez płeć nieznana bo bąbel nie chciał się ujawnić

Damgala, a skąd taki podły nastrój u Ciebie?


Ja właśnie wróciłam i padam... Tak się męczę ostatnio że nawet zakupy mnie pozbawiają całej energii. Teraz mała drzemka koniecznie bo ledwo na oczy patrzę,obiad się już robi,pranie zrobione,posprzątane wiec chwilka relaxu się należy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patrycja_1708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 11:42   #2164
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez stokrotka2401 Pokaż wiadomość
Hej trochę mnie nie było ale miałam problemy z Internetem i jeszcze ta przeprowadzka. Powiem wam że mój narzeczony to anioł, wiadomo przy przeprowadzce dużo kartonów ubrań itp. ja się miałam zająć układaniem wszystkiego w szafach ale chwilę porobie i już jestem zmęczona i te mdłości nadal są a on mi mówi że mam się położyć on się wszystkim zajmie

W piątek byliśmy na prenatalnych dzidzia zdrowa wszystko na miejscu. Jak wyszliśmy z gabinetu to widziałam jaki narzeczony jest dumny dopiero jak zobaczył naszego urwiska to uświadomił sobie że tam na prawdę coś jest i żyje wcześniej niby też był świadomy ale nie aż tak nawet zaczął już mówić do brzuszka
Nie wiemy czy będzie synek czy córeczka bo się dzidzia za bardzo wierciła i ciężko było zobaczyć także jeszcze poczekamy. Narzeczony obstawia córę a mi to w sumie wszystko jedno teraz jestem spokojna że wszystko jest w porządku z dzidziusiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluje udanej wizyty ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 11:56   #2165
CAR0LKA
Rozeznanie
 
Avatar CAR0LKA
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 786
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Gratuluję udanych wizyt!

Ja padam od tych upałów i ciągle chce mi się spać.


Jak odpalę kiedyś kompa to poszukam swojej listy wyprawkowej i aż z ciekawości zobaczę ile wydałam kasy na syna - miałam nawet podział na rodzaj kosztów ale zupełnie nie pamiętam ile to w sumie wyszło 😋

Teraz mi sporo rzeczy odpadnie bo z racji małej różnicy wieku to nadal mam dostawke, leżaczek i inne takie. Większość rzeczy kupowałam używane, w sumie to tylko fotelik powinien być nowy lub z mega pewnego źródła. Tym z Was które nie są w temacie polecam na FB grupy osiem gwiazdek i tyłem coś tam.

Przed kupnem wózka koniecznie sobie nim spróbujcie pojeździć - ale nie po panelach czy kafelkach. W części sklepów są takie ścieżki z różnymi nawierzchniami, lub kupując prywatnie poproście o możliwość przejechania się po chodniku... W zimie warunki do jazdy nie są najlepsze więc lepiej mieć takie wózek w którym dziecko od wstrząsów nie zacznie wymiotować (wiem że przesada ale co to za frajda jak maleństwem się tak tzrepie) a nam nie odpadną ręce od walki z wózkiem. W spacerówce z kolei fajnie mieć dobre wywietrzniki żeby dziecka nie gotować w lecie 😋

Na ciuchy nawet nowe można wydać 200zl na komplet w jakimś Lidlu czy Pepco (ja bardzo lubię) lub grubo ponad tysiaka w smyku więc warto sobie iść obmacac, zobaczyć jaka jakość itp. Ja miałam paczkę używana z allegro i byłam mega zadowolona bo za jakąś stówę miałam pełna pakę rzeczy w super stanie. Nowe kombinezony zimowe to majątek więc tez warto kupić używany.


Ech, a ja martwię się że będę jednak musiała kupić wózek rok po roku, ale to zdecyduje w listopadzie. Mój dziec jest na razie dość leniwy w temacie spacerowania. W domu neispozyta energia a na spacerze od razu chce do wózka 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
bloguję https://nailpolishaddiction.wordpress.com/
CAR0LKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 11:56   #2166
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Dzień dobry!
My dzisiaj mieliśmy prenatalne. Doktor aż był zachwycony wynikami i w ogóle się z tym nie krył taka energia w ogóle z niego tryskała że szok
U nas Żuczek na 80% okazuje się być dziewczynką ale powiem Wam że w takim szoku byłam jak widziałam ją na ekranie. Ja w ogóle nie czuję się że w ciąży jestem. Tylko te mega zmęczenie. Waga stoi i nic. Tylko sen sen i sen. A na tym ekranie taki maluszek hasał skakał i boksował piąstkami słodkości.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 12:03   #2167
Seawitch
Raczkowanie
 
Avatar Seawitch
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 80
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Wiecie, co jest najgorsze w usg? Że chce się widzieć dziecko częściej przynajmniej ja tak mam i czekam z utęsknieniem na kolejne.
Seawitch jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-11, 12:30   #2168
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez Seawitch Pokaż wiadomość
Wiecie, co jest najgorsze w usg? Że chce się widzieć dziecko częściej przynajmniej ja tak mam i czekam z utęsknieniem na kolejne.
Ja też wizytę mam za tydzień we wtorek i już chce

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez WerkuUuS Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
My dzisiaj mieliśmy prenatalne. Doktor aż był zachwycony wynikami i w ogóle się z tym nie krył taka energia w ogóle z niego tryskała że szok
U nas Żuczek na 80% okazuje się być dziewczynką ale powiem Wam że w takim szoku byłam jak widziałam ją na ekranie. Ja w ogóle nie czuję się że w ciąży jestem. Tylko te mega zmęczenie. Waga stoi i nic. Tylko sen sen i sen. A na tym ekranie taki maluszek hasał skakał i boksował piąstkami słodkości.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Idealnie

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 12:53   #2169
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez WerkuUuS Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
My dzisiaj mieliśmy prenatalne. Doktor aż był zachwycony wynikami i w ogóle się z tym nie krył taka energia w ogóle z niego tryskała że szok
U nas Żuczek na 80% okazuje się być dziewczynką ale powiem Wam że w takim szoku byłam jak widziałam ją na ekranie. Ja w ogóle nie czuję się że w ciąży jestem. Tylko te mega zmęczenie. Waga stoi i nic. Tylko sen sen i sen. A na tym ekranie taki maluszek hasał skakał i boksował piąstkami słodkości.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cudownie
Cytat:
Napisane przez Seawitch Pokaż wiadomość
Wiecie, co jest najgorsze w usg? Że chce się widzieć dziecko częściej przynajmniej ja tak mam i czekam z utęsknieniem na kolejne.
O tak, dopiero co mialam wczoraj w szpitalu usg, a juz chce kolejne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 12:58   #2170
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Co do ciuszkow to ja napewno kupię sporo w Lidlu. Szwagierka tam kupuje i mówi że bez porównania do innych sklepów. Fajna bawełna i dobrze się dopieraja

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 13:15   #2171
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez WerkuUuS Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
My dzisiaj mieliśmy prenatalne. Doktor aż był zachwycony wynikami i w ogóle się z tym nie krył taka energia w ogóle z niego tryskała że szok
U nas Żuczek na 80% okazuje się być dziewczynką ale powiem Wam że w takim szoku byłam jak widziałam ją na ekranie. Ja w ogóle nie czuję się że w ciąży jestem. Tylko te mega zmęczenie. Waga stoi i nic. Tylko sen sen i sen. A na tym ekranie taki maluszek hasał skakał i boksował piąstkami słodkości.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluje udanej wizyty ☺ ja już jutro mam wizyte na szczęście bo znów mi się jakaś infekcja przypałętała, wiem że w ciąży jest większa podatność na takie rzeczy ale nigdy wcześniej mi się to nie przytrafiało i nie wiem jak aobie pomóc zanim wizyta będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-11, 13:50   #2172
xPsychox
Rozeznanie
 
Avatar xPsychox
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Nowa Ruda
Wiadomości: 538
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Dziewczyny a Wy tak na luzie już kupujecie wyprawkę?
Ja to bym chętnie już cały pokój zrobiła (gdybym znała płeć ) ale jak tylko wspominam o tym komuś z rodziny, to prawie że na mnie krzyczą, że to jeszcze za wcześnie i mam jeszcze nic nie kupować!
A ja sobie z kolei nie wyobrażam, żebym miała w 8 czy 9 miesiącu biegać z brzuchem po sklepach i wydać na raz kilka tysi...
Poza tym u mnie już 14 tydzień,więc chyba największe zagrożenie już minęło?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.12.2018 - Marcel
xPsychox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 14:07   #2173
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Werkuus wspaniałe wieści. Gratuluję!

Ja dziś zupełnie nie czuję się w ciąży. Brzuch nieodczuwalny, mdłości brak.

Za to od rana boli mnie pięta. Jakby mięsień tuż przed pieta. I w ogóle nie mogę chodzić. Nie wiem co to ale mam nadzieję że do jutra przejdzie. Lykam magnez wzięłam buscopan rozkurczowo ale nic nie przechodzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 14:13   #2174
emdees
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 617
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez xPsychox Pokaż wiadomość
Dziewczyny a Wy tak na luzie już kupujecie wyprawkę?
Ja to bym chętnie już cały pokój zrobiła (gdybym znała płeć ) ale jak tylko wspominam o tym komuś z rodziny, to prawie że na mnie krzyczą, że to jeszcze za wcześnie i mam jeszcze nic nie kupować!
A ja sobie z kolei nie wyobrażam, żebym miała w 8 czy 9 miesiącu biegać z brzuchem po sklepach i wydać na raz kilka tysi...
Poza tym u mnie już 14 tydzień,więc chyba największe zagrożenie już minęło?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Minęło minęło. Nie słuchaj nikogo tylko kupuj jak masz ochotę i tak ci łatwiej. Nienawidzę wpieprzania się w nie swoje sprawy przez kogokolwiek i narzucania swojej woli albo pouczania...

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka
emdees jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 14:26   #2175
Seawitch
Raczkowanie
 
Avatar Seawitch
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 80
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Ja już mam wszystko z wyjątkiem kosmetyków, bujaczka, wózka, jakichś art higienicznych. Ale wózek dostanę niebawem za darmo Słuchaj, Ty się nie przejmuj, tylko powoli kompletuj. Po 12 tyg podobno ryzyko poronienia spada znacząco.
Seawitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 14:44   #2176
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Ja sobie po genetycznym posprawdzam co mam z ubranek i będę dokupowac. Na pewno jakieś malutkie sweterki i kombinezon zimowy. Czapeczke grubą. Bo moi chłopcy obaj letni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 15:00   #2177
Patrycja_1708
Zadomowienie
 
Avatar Patrycja_1708
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 347
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Ja nie mam jeszcze nic z wyprawki. Narazie przeglądam tylko co na necie ciekawego można kupić od kogoś. Myślę że zacznę coś kompletować dopiero po wakacjach bo wtedy zaczną się już pojawiać grubsze ciuszki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patrycja_1708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 15:01   #2178
biduetka
Raczkowanie
 
Avatar biduetka
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 69
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Ja też zacznę dopiero po genetycznym...
i też tęsknię za maluszkiem...chcę wiedzieć czy wszystko dobrze...
I już go tak kocham, że nie wiem co zorbię jak mu się coś stanie...
biduetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 15:36   #2179
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

My mamy dużo po córce więc pewnie zaczniemy dopiero gdzieś we wrześniu dokupywać to czego nam brakuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-11, 15:43   #2180
LolaMontez
Wtajemniczenie
 
Avatar LolaMontez
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 433
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
snowflake17: myślę,że warsztaty jeszcze będą, musisz sprawdzać www, tym bardziej, że w mailu z prośbą o opinię dostałam info ,że niedługo wracają do Łodzi, więc myślę że będzie kolejna edycja. Warsztaty polecam, nie były męczące, takie fajnie z jajem prowadzone, a do tego przydatna wiedza. Wiadomo, temat pierwszej pomocy i bezpieczeństwa jest szeroki, to tylko taki wstęp , zaczątek ,ale myślę ,że ważny.


Znalazłam jeszcze takie warsztaty

http://swiadomamama.pl/


Co do wyprawki to znalazłam taki wpis na blogu MagdyM.
http://www.magdam.com.pl/2014/07/wyp...noworodka.html
myślę,że lista ma sens


Magda M to moja znajoma z pierwszej ciąży mamy grupę 30 dziewczyn, z którymi ciągle mamy świetny kontakt. Kilka razy doszlo do spotkania ta lista jest świetnie dopracowana


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Na ziemi pojawił się cud...
LolaMontez jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 16:21   #2181
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez Nuria147 Pokaż wiadomość
Mam spora zagwostke z L4 (witaj w klubie @Kamaska ) - mam do 18.06, bez problemu dostanę kolejne ani w sumie maź i rodzice namawiają mnie zeby przedłużyć ale trochę głupio sie z tym czuje. Nic strasznego mi sie nie dzieje, jestem tylko zmęczona no i to l4 jest głownie zeby dobrze ogarniać cukry (pilnować jedzenia, pompy insulinowej) bo miałam trochę przygód i wysokich lub b. Niskich cukrów (w ciazy zapotrzebowanie na insulinę moze sie zmieniać z dnia na dzien). Mam prace przy komputerze, bez kontaktu z klientami.
Jeśli pogodzisz pracę z panowaniem nad cukrami to ja nie widzę przeciwwskazań
Ja się do pracy bym nie nadawała. Żadnej

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Witajcie! Trochę mnie nie było - -ostatnie dni to prawie całe przespałam ;P.


Piszę na szybko ,aby polecić Wam warsztaty Bezpieczny Maluch, jeśłi jeszcze macie okazję się zapisać - Polecam gorąco
http://www.bezpiecznymaluch.com.pl/warsztaty
Szkoda że najbliższe 70km albo 100 ode mnie

Cytat:
Napisane przez snowflake17 Pokaż wiadomość
Mam pytanie - ćwiczycie? Jeśli tak to co dokładnie i czy kontynuujecie aktywność sprzed ciąży czy macie jakieś typowo ciążowe programy treningowe?

I drugie pytanie któraś z Was kojarzy suplement Elevit? lekarz mi go polecił, ale jakoś nie za bardzo mi odpowiada - raz że ma żelazo a ja mam wysoki poziom a dwa że ma vit A i obawiam się, że będę jej miała za dużo - jem sporo prod. bogatych w wit A. Zastanawiam się czy w ogóle nie odstawić tych supli i brać tylko kwas foliowy

miłej niedzieli i trzymam kciuki za wszystkie zbliżające się wizyty i usg
Haha nie, ja nic nie mogę robić nawet głupich zakupów przynieść do domu, nie mogę prania wynieść na dwór bo za ciężkie czuje się jak niepełnosprawna.

Suplementu nie znam, ale coś mi się kojarzy że nadmiar wit a szkodzi.

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Jestem za bo ja też nie mam zielonego pojęcia co nam będzie potrzebne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z chęcią można by to nawet wrzucić w pierwszy post, ale to musi zrobić osoba która się na tym zna. Ja jestem zielona kompletnie

Cytat:
Napisane przez biduetka Pokaż wiadomość
u mnie z teściową jazdy ciąg dalszy... kobieta sie na mnie uwzięła i nieziemsko wkurza. Ciągle sie mnie czepia - ze za duzo pracuje, ze za malo sprzatam, ze jestem za gruba, ze nie radze sobie w ciazy, nic nie odpoczywam...nigdy taka wobec mnie nie była ale mnie po prostu nienawidzi...
Mieszkacie razem? Współczuje zachowania naprawdę próbowałaś z nią gadać? z Tż? Jesli nie działa to odpyskuj jej i może skończy temat.

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Co do wyprawki to znalazłam taki wpis na blogu MagdyM.
http://www.magdam.com.pl/2014/07/wyp...noworodka.html
myślę,że lista ma sens
Całkiem spoko chyba, ale za dużo zbędnych rzeczy

Cytat:
Napisane przez stokrotka2401 Pokaż wiadomość
W piątek byliśmy na prenatalnych dzidzia zdrowa wszystko na miejscu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajnie że Tż tak się Tobą zajmuję
I super że z Maleństwem wszystko dobrze

Cytat:
Napisane przez WerkuUuS Pokaż wiadomość
Dzień dobry!
My dzisiaj mieliśmy prenatalne.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gratuluję dziewuszki I dobrych wieści


Cytat:
Napisane przez xPsychox Pokaż wiadomość
Dziewczyny a Wy tak na luzie już kupujecie wyprawkę?
Nie, ja nic nie mam i nie mam zamiaru na razie kupować. Kusi, nie powiem, ale ja jestem po przejściach i może po połówkowych coś zacznę ogarniać. Czyli na koniec wakacji. We wrześniu nas czeka generalny remont domu M-A-S-A-K-R-A.



Hej
Miałam wczoraj tragiczną noc i dzień. Ciągłe wymioty, wymioty i wymioty. Do tego tak mnie bolała głowa jakby mi ktoś ją imadłem ściskał. Kiedy to się skończy Dziś na szczęście lepiej, ale żołądek mam okropnie bolesny.
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 16:45   #2182
PalinKa_88
Rozeznanie
 
Avatar PalinKa_88
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 823
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Bardzo się cieszę z udanych wizyt Ja czekam znowu z utęsknieniem do przyszłej środy może się potwierdzi kto tam siedzi w brzuchu, dlatego nie mówię co i jak.

Ja walczę z ciśnieniem i cukrzycą. I serio ta ciąża nie sprawia mi żadnej radości. Zero przyjemności, już nie mówię o jedzeniu, ale nawet ciężko gdziekolwiek wyjść... do tej pory jest mi źle z tym wszystkim.
Mam ten konflikt między lekarzami gin i kardiolog każą odpoczywać ile się da, a diabetolog zwiększać aktywność także ciągle coś...

Mnie baaardzo korci wyprawka, ale czekam grzecznie!
Wózek mam, łóżeczko mam ale bez materaca. Ubranka bez względu kto jest w brzuchu muszę wymienić bo pory roku różne, Frano z czerwca

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Marzenie o czymś nieprawdopodobnym ma własną nazwę. Nazywamy je nadzieją...
PalinKa_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 18:09   #2183
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

A to nasze maleństwo. 20180611_115555_HDR.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-11, 18:15   #2184
CAR0LKA
Rozeznanie
 
Avatar CAR0LKA
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 786
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez xPsychox Pokaż wiadomość
Dziewczyny a Wy tak na luzie już kupujecie wyprawkę?
Ja to bym chętnie już cały pokój zrobiła (gdybym znała płeć ) ale jak tylko wspominam o tym komuś z rodziny, to prawie że na mnie krzyczą, że to jeszcze za wcześnie i mam jeszcze nic nie kupować!
A ja sobie z kolei nie wyobrażam, żebym miała w 8 czy 9 miesiącu biegać z brzuchem po sklepach i wydać na raz kilka tysi...
Poza tym u mnie już 14 tydzień,więc chyba największe zagrożenie już minęło?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja za pierwszym razem zaczęłam kupować po połówkowym bo niedługo po nim poszłam na l4. Wcześniej jednak czytałam w internecie recenzje wózków, robiłam listę itp. nie jestem zwolenniczką czekania do 8-9 miesiąca bo wtedy to się może wszystko zdarzyć, może się okazać że trzeba leżeć, może być wcześniak albo po prostu można się czuć jak spasiony wieloryb który nie ma siły na włóczenie się po sklepach. Jeżeli już miałabym się wstrzymywać z zakupami to pewnie miałabym gotowa dokładne listę (nazwy, marki, sklepy) żeby mój mąż dokładnie wiedział co ma kupić sam 😋

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
bloguję https://nailpolishaddiction.wordpress.com/
CAR0LKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-12, 07:31   #2185
biduetka
Raczkowanie
 
Avatar biduetka
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 69
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Dzień dobry! Spokojnego dnia dziewczyny
biduetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-12, 07:57   #2186
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Dzień dobry, ja mam dziś wizytę ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-12, 08:02   #2187
xPsychox
Rozeznanie
 
Avatar xPsychox
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Nowa Ruda
Wiadomości: 538
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, ja mam dziś wizytę ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdroszczę, ja mam dopiero za tydzień te wizyty są zdecydowanie za rzadko!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.12.2018 - Marcel
xPsychox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-12, 08:03   #2188
snowflake17
Raczkowanie
 
Avatar snowflake17
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 229
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Witam w II trymestrze
stokrotka, werkuuus - gratuluję udanych wizyt!
Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
snowflake17: myślę,że warsztaty jeszcze będą, musisz sprawdzać www, tym bardziej, że w mailu z prośbą o opinię dostałam info ,że niedługo wracają do Łodzi, więc myślę że będzie kolejna edycja. Warsztaty polecam, nie były męczące, takie fajnie z jajem prowadzone, a do tego przydatna wiedza. Wiadomo, temat pierwszej pomocy i bezpieczeństwa jest szeroki, to tylko taki wstęp , zaczątek ,ale myślę ,że ważny.


Znalazłam jeszcze takie warsztaty

http://swiadomamama.pl/


Co do wyprawki to znalazłam taki wpis na blogu MagdyM.
http://www.magdam.com.pl/2014/07/wyp...noworodka.html
myślę,że lista ma sens
Dzięki za info, będę śledzić stronę czy pojawiają się nowe terminy i dzięki też za link, chociaż prawie padłam jak zobaczyłam ile tam jest rzeczy!

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Wieczorem postaram się znaleźć swoją listę wyprawkowa jak będę na kompie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, czekamy Carolka jak znajdziesz swoją listę to może też wrzucisz?

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Hej. Zazdroszczę energii. Ja mam doła od kilku dni. Kompletnie nie mam na nic ochoty. Wczoraj cały dzień spałam i płakałam naprzemiennie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Coś konkretnego się stało czy po prostu gorszy dzień?

Cytat:
Napisane przez Seawitch Pokaż wiadomość
Wiecie, co jest najgorsze w usg? Że chce się widzieć dziecko częściej przynajmniej ja tak mam i czekam z utęsknieniem na kolejne.
Ja też się nie mogę doczekać kolejnego, a z drugiej strony nie chcę chodzić za często. Niby to bezpieczne, ale ja jestem przewrażliwiona wszystkie macie USG na każdej wizycie?

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Haha nie, ja nic nie mogę robić nawet głupich zakupów przynieść do domu, nie mogę prania wynieść na dwór bo za ciężkie czuje się jak niepełnosprawna.

Suplementu nie znam, ale coś mi się kojarzy że nadmiar wit a szkodzi.
hehe no tak, ale Ty od początku bardzo źle się czułaś, także nic dziwnego współczuję bardzo, że nadal męczą Cię wymioty, oby już teraz było coraz lepiej, w końcu to 4 miesiąc

Z tym moim suplementem to właśnie ta wit A mnie martwi bo tak jak piszesz nadmiar szkodzi, także nie wiem po co ją dodawać do suplementu dla ciężarnych

miłego dnia i trzymam kciuki za wszystkie genetyczne w tym tyg
snowflake17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-12, 08:15   #2189
Patrycja_1708
Zadomowienie
 
Avatar Patrycja_1708
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 347
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Hej.
U nas od rana pada... Super bo chłodno jest a ja przy upałach nie wyrabiam.
Na dzisiaj w planach nie mam nic Leżę i odpoczywam ile się da. Na 17 idę do szkoły z synem na Dzień Matki bo jest przedstawienie i poczęstunek

WerkuUuS, ale słodkie Gratulacje udanej wizyty

Dziewczyny czy odczuwacie coś delikatnie w brzuszkach? Wiem że to jeszcze wcześnie ale ja mam wrażenie że czuje takie troszkę rozpychanie. Sama nie wiem jak to nazwać ale jak leżę bez ruchu to mam wrażenie że wyczuwam coś delikatnie... Podobno w 2 ciąży dużo szybciej można wyczuć lokatora

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Patrycja_1708 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-12, 08:51   #2190
emdees
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 617
Dot.: Mamy grudniowe 2018 ;)

Ja też coś tam czuję ale stawiam na ruchy jelit i innych wnętrzności . Właśnie z córką wybieramy się do kina pierwszy raz. Zobaczymy czy się spodoba. Miłego dnia wszystkim

Wysłane z mojego Lenovo P2a42 przy użyciu Tapatalka
emdees jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-03 10:26:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:18.