pomocy!!!!!KOSZMARNE BRWI - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-17, 14:10   #1
sweety2311
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3
Arrow

pomocy!!!!!KOSZMARNE BRWI


od wielu wielu lat mam wielki kompleks na punkcie moich brwi sa okropne przez moja glupote gdyz zbyt czesto je wyrywalam i nieraz wyrwalam za duzo lub nierowno czy ma ktos dla mnie jakies rady co zrobic zeby ich stan sie polepszyl na hene nie ma mowy gdyz sa zbyt slabe sklonne do wypadanie i zbyt rzadkie stosuje na noc olejek rycynowy wcieram w brwi lecz nie wie mczy to cos daje jedynie to ze troche optycznie ciemnieja nie ma jakiegos sposbu na szybki odrost wiem ze mam male szanse zeby moje brwi wrocily do stanu natrualnego ale chcialabym choc troche poprawic ich wyglad teraz nosze grzywke zeby je zakrywac i nikt ich nie widzial myslalam nad makijazem permanentnym ale nie jestem przekonana co do niego. czy jest jakis spsob naturalnie zagescic lub na szybki odrost wloskow???????????????? blagam piszcie pomocy jestem tak zalamana ze jestem w stanie sprobowac wszystkiego co daloby nadzieje na poprawe moich brwi. kazda informacja czy rada jest dla mnie wazna licze na was ps. dodam ze mam 6 tygodni na poprawienie brwi gdyz za 6 tygodni biore slub i raczej nie pojde w grzywce........... błagam pomocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! jestem zdesperowana
sweety2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 15:05   #2
Biżuteriomaniaczka
Raczkowanie
 
Avatar Biżuteriomaniaczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 67
Dot.: pomocy!!!!!KOSZMARNE BRWI

skopiowane z wizażu
RADA BABUNI: ODŻYWKA DO BRWI I RZĘS
Olejek rycynowy, oliwa z oliwek, witamina A+D, E, F - w kroplach.
Mieszankę należy stosować jako kurację 3 razy w roku przez 3 tygodnie.
Ważna jest technika nakładania odżywki: nie należy maczać szczoteczki w olejku, ale umieścić kroplę odżywki na palcu wskazującym, pochylić głowę do palca i mrugając natłuścić końce rzęs górnej powieki, potem można delikatnie wyszczotkować rzęsy od nasady do końców (najpierw górne potem dolne). Trzeba uważać, aby olejek nie dostał się do oczu.

Brwi również można odżywiać tym olejkiem. Odrobinę odżywki należy nałożyć na brew i rozprowadzić ruchem lekko ugniatającym, potem szczoteczka wyszczotkować brew w kierunku wzrostu włosa. Do pielęgnacji rzęs i brwi lepsza jest szczoteczka z naturalnego włosia. Trzeba jednak bardzo dbać o jej czystość.
może warto tez zainwestowac w odżywkę?
http://torebka.kafeteria.pl/katalog....de=list&cat=15
__________________
Just a little more love,
just a little more peace...
It's all it takes, to live a dream...


Biżuteriomaniaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 15:33   #3
sweety2311
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3
Dot.: pomocy!!!!!KOSZMARNE BRWI

bardzo dziekuje za odpowiedz mam nadzieje ze bedzie wiecej osob chetnych mi pomoc wlasnie wyczytalam na internecie cos o zelu rybim kolagenie. podobno kolagen grafit pomoaga w odrastaniu wloskow wie ktos cos na ten temat???????????????????? ??????????
sweety2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 17:41   #4
@marta@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 134
Dot.: pomocy!!!!!KOSZMARNE BRWI

Cytat:
Napisane przez Biżuteriomaniaczka Pokaż wiadomość
Ważna jest technika nakładania odżywki: nie należy maczać szczoteczki w olejku, ale umieścić kroplę odżywki na palcu wskazującym, pochylić głowę do palca i mrugając natłuścić końce rzęs górnej powieki, potem można delikatnie wyszczotkować rzęsy od nasady do końców (najpierw górne potem dolne).

Dlaczego nie należy nanosic szczoteczką?
__________________

@marta@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 18:08   #5
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: pomocy!!!!!KOSZMARNE BRWI

Ale co, 6 tygodni przed slubem sobie przypomnialas o brwiach czy narzeczony sie wczoraj oswiadczyl?
Po pierwsze witaminy, nic tak nie odzywi wlosow jak odzywianie ich od wewnatrz, dla mnie najlepsza jest Silica. Przez te 6 tygodni ich nie wyrywaj, napewno sporo odrosnie, i przed slubem idz do kosmetyczki, ladnie je wyreguluj i zrob henne. To ze sa slabe to henna im nie zaszkodzi. Jezeli nie bedziesz ich wyrywac to normalnie odrosna to stanu naturalnego, to ze je wyrywasz to nie znaczy ze przestaja rosnac. Takze na te 6 tygodni daj im spokoj z wyrywaniem, odzywiaj je a przed slubem niech zajmie sie nimi kosmetyczka i bedzie si
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 18:37   #6
Cyzia
Raczkowanie
 
Avatar Cyzia
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Luboń
Wiadomości: 52
GG do Cyzia
Dot.: pomocy!!!!!KOSZMARNE BRWI

dokladnie to samo chcialam powiedziec.....potwierdza m moja kolezanka miala podobny problem...nagle chciala samodzielnie zrobic sobie brwi (bez doswiadczenia) i to 2 dni przez wazna dla niej impreza....troche jej to nie wyszlo
Cyzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 11:56   #7
sweety2311
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3
Dot.: pomocy!!!!!KOSZMARNE BRWI

dziekuje wszystkim za pomoc i te wspierajace wypowiedzi i tym osobom ktore mi wspolczuja i staraja sie mi pomoc z czystego serca a nie dopiec jeszce bardziej........



mam pytanie czy woda brzozowa by tu cos pomogla? podobno to srodek naturalny do kupienia w aptece nie jest drogi i jest srodkiem stosowanym wlasnie do leczenia łysiny......... jendak zastanawiam sie czy pomogloby to w moim przypadku co innego wlosy na glowie a co innego brwi..........

wie ktos cos na ten temat ????????????????????
sweety2311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-20, 14:05   #8
maltusia87
Rozeznanie
 
Avatar maltusia87
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 657
Dot.: pomocy!!!!!KOSZMARNE BRWI

co do wody brzozowej to jest to wyciag na bazie alkoholu wiec raczej bym nie ryzykowala bo mozesz sobie jeszcze co najwyzej zatrzec oczka
najlepiej posluchaj rad dziewczyn
pozdrawiam i mam nadzieje ze wszystko dobrze sie skonczy i bedziesz slicznie wygladac na swoim slubie
maltusia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:34.