skurcze zoladka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-20, 18:38   #1
$Zuza$
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 52

skurcze zoladka


witam!
od jakiegos czasu zdarzaja mi sie skurcze zoladka,ktore sa bardo bolesne i bardzo nieprzyjemne. nie pomaga nospa,ktora jest lekiem specjalnie na to,wiec nie wiem co mam brac. najczesciej trwa to caly dzien, lapie i puszcza. moze to byc spowodowane izmiana jedzenia,bo od miesiaca jestem za granica, ale bylam tu juz wczesniej i nigdy czegos takiego nie mialam. nie sadze,zeby byly to problemy z trawieniem, bo z tym jest u mnie nienajgorzej a do tego biore blonnik. Jesli ktoras z Was ma pomysl na to co to moze byc bede bardzo wdzieczna za rade.

Sciskam Wszystkie bardzo mocno!
$Zuza$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 20:31   #2
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: skurcze zoladka

Może Twój żołądek źle reagować na błonnik, ale raczej po specjalistyczną diagnozę radzę wybrać się do lekarza, bo tutaj na 100% nie dowiesz się co na prawdę Ci dolega...
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 13:44   #3
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: skurcze zoladka

Wiesz ja miałam od dawna problem z zaparciami i lekarz przepisał mi taki syrop na nie.
I tez straaasznie ściskało mnie w żoładku. Powiedziałam mu o tym . A on na to ze to moze byc taka poczatkowa reakcja a pozniej zoladek sie przyzywczai. I rzeczywiscie teeraz jest juz ok. Wiec moze poczekaj jeszcze troche a najwyzej pozniej sie wybierz do lekarza i zmienicie lek .Chociaz wiem ze takie skurcze nie sa przyjemne;/
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 15:00   #4
angelikah
Raczkowanie
 
Avatar angelikah
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 118
Dot.: skurcze zoladka

witaj!
Ja rowniez radze Ci isc do lekarza, bo ten bedzie wiedzial najlepiej co Tobie dolega. Info, ktore uzyskasz tutaj napewno nie zdiagnozuja Twojej choroby. To jedynie przypuszczenia i dzielenie sie podobnymi problemami.
Ja rowniez mam takie skurcze i bole brzucha po kazdym posilku, ktore promienuja az na kregoslup. Wczoraj bylam u lekarki, ktora stwierdzila,ze mam zapalenie blony sluzowej zoladka. Zalecila diete lekkostrawna z wykluczeniem surowych wazyw. Puki co staram sie nie jesc smazonych potraw, ale nawet po zwyklym kefirku mnie lapie.
Pozdrawiam cieplutko i zycze szybkiego powrotu do zdrowka
angelikah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:42.