filmiki urodowe cz. VI - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-13, 14:11   #3301
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez hikari91 Pokaż wiadomość
a ja nie cierpie takiego podejscia i takich ludzi.
ale moze autorka filmiku poczyta to i sie zastanowi nad tym co robi. chociaz moze jestem zbytnia optymistka....
no ale ok koniec offtopu.
nie cierpisz mnie bo nie lubię kotów?
dobra jesteś....
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 16:56   #3302
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Ja Glamour9 nie oglądam, więc się nie wypowiadam. MrOlimpia18 też nie, ale z tego co pisałyście, to ma dziewczyna jakiś problem (nie umie przyjmować krytyki, to jest główny problem) i jest dobrym dowodem na to, że nie każdy powinien się upubliczniać w internecie.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 17:21   #3303
faria
Raczkowanie
 
Avatar faria
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 119
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
To, że dziewczyna wrzuciła filmik o swoich małych kotach, bo nie upilnowała kocicy (czt. kot latał gdzie chce, a jest niewysterylizowany, czyli logiczne, ze przyniósł male koty), a koleżanka zamiast zając się kocicą i ją wysterylizować czy podawać odpowienie leki anty dla kotów to się cieszy, bo ma takie śliczne kociaczki.

Soja drogą, ciekawe co się z nimi stało.
Popieram! i również ciekawa jestem co się z nimi dzieje?
faria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 18:14   #3304
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez Eva2 Pokaż wiadomość
też mam cię w subach od początku i ja mogę co najwyżej się tylko czepić że mnie denerwuje jak przeciągasz końcówki wyrazów, tak je akcentujesz, nie wiem jak to napisać tak poza tym to kanał fajny

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------


dokładnie, już z miesiąc temu tutaj to pisałam, że nic tej dziewczynie nie można napisać bo od razu się rzuca do wszystkich w komentarzach. Co drugi filmik jest o tym, jacy to ludzie są chamscy pisząc jej to i tamto. już się tego słuchać nie dało. Widziałam na yt też twoje komentarze pod filmem. I zgadzam się, dziewczyna ma baaardzo małą wiedzę na wiele tematów, jak dla mnie to jest po prostu głupiutka.


ja też wywaliłam z sub, a potem zauważyłam że mnie zablokowała
mnie również te końcówki szarpią po uszach, ale moim zdaniem każdy ma swoja manierę w glosie i nie każdemu ona musi pasować jeszcze się taki nie urodził .... A kanał jak najbardziej ok.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 18:52   #3305
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez hikari91 Pokaż wiadomość
popieram w 100%. szlag mnie trafia jak widze/slysze cos takiego
Mnie też
Straszna jest taka ludzka bezmyślność
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 19:23   #3306
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Straszna jest taka ludzka bezmyślność
niestety ale widzisz nawet tutaj (poza paroma osobami) wiekszosc nie widzi w tym nic zlego, to my sie przeciez czepiamy bez powodu.
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3

hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 20:33   #3307
glamour9
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 963
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez Eva2 Pokaż wiadomość
też mam cię w subach od początku i ja mogę co najwyżej się tylko czepić że mnie denerwuje jak przeciągasz końcówki wyrazów, tak je akcentujesz, nie wiem jak to napisać tak poza tym to kanał fajny
musisz mi kiedyś wskazać jakiś konkretny moment, bo nie wiem co masz na myśli, ale dzięki za uwagę
Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
a ja Cie nie lubie bo bez sensu rozmnażasz koty, zamiast wysterylizować kocicę.
po 1. nie rozumiem za bardzo, ok mogłabyś mnie nie lubić gdybym np. je wrzuciła do rzeki, bo to jednak świadczyłoby o mnie w jakiś sposób
po 2. moja kocica miała kilka miesięcy jak "zaszła" więc nie spodziewaliśmy się, bo była bardzo mała
po 3. najlepiej dla kotki jest gdy chociaż raz ma młode, wiadomo to nie od dzisiaj
po 4. mieliśmy świadomość, że to kotka i może mieć małe koty, ale dla nas to nie tragedia bo chcieliśmy je mieć w głębi serca
Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
Nie sadze, bo w filmiku mowila, że nie znalzała jeszcze dla nich domów.
dziwne znaleźć dom dla kotów gdy mają zaledwie 3 tygodnie, nie uważasz że oddaje się koty gdy mają 2-3 miesiące? aha i każdy już ma nowy dom

wiesz pierwszy raz się spotkałam z czymś takim "nie lubię Cię bo masz małe koty" rozumiem Twój punkt myślenia pt: "bezsensowne rozmnażanie" ale nie pomyślałaś, że jednak chciałam je mieć? a znalezienie domu dla nich to nie jest tragedia, już każdy ma nowych właścicieli, no chyba że myślałaś że zrobię z nich kebaba..

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez hikari91 Pokaż wiadomość
a ja nie cierpie takiego podejscia i takich ludzi.
ale moze autorka filmiku poczyta to i sie zastanowi nad tym co robi. chociaz moze jestem zbytnia optymistka....
no ale ok koniec offtopu.
już się wypowiedziałam
nie będę się tłumaczyć z tego, że niespodziewanie miałam koty z czego byliśmy szczęśliwi, odchowałam je i oddałam we właściwe ręce, najlepiej to sobie dorobić teorię, że zwierzaki wylądują nie wiadomo gdzie i najlepiej osądzać ludzi od razu
__________________


Edytowane przez glamour9
Czas edycji: 2012-06-13 o 20:37
glamour9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 20:42   #3308
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez glamour9 Pokaż wiadomość

po 1. nie rozumiem za bardzo, ok mogłabyś mnie nie lubić gdybym np. je wrzuciła do rzeki, bo to jednak świadczyłoby o mnie w jakiś sposób
po 2. moja kocica miała kilka miesięcy jak "zaszła" więc nie spodziewaliśmy się, bo była bardzo mała
po 3. najlepiej dla kotki jest gdy chociaż raz ma młode, wiadomo to nie od dzisiaj
po 4. mieliśmy świadomość, że to kotka i może mieć małe koty, ale dla nas to nie tragedia bo chcieliśmy je mieć w głębi serca
Z pogrubionym się nie zgodzę. To mit.
Wybaczcie ale musiałam.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 20:45   #3309
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez glamour9 Pokaż wiadomość
no chyba że myślałaś że zrobię z nich kebaba..


Ja też subskrubuję Twój kanał i nie mam właściwie żadnych zastrzeżeń, bardzo fajny kanał, tylko jedynie kolory często są przekłamane, w szczególności jeśli chodzi o kolor pomarańczowy.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 20:48   #3310
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez glamour9 Pokaż wiadomość
po 3. najlepiej dla kotki jest gdy chociaż raz ma młode, wiadomo to nie od dzisiaj

wiesz pierwszy raz się spotkałam z czymś takim "nie lubię Cię bo masz małe koty" rozumiem Twój punkt myślenia pt: "bezsensowne rozmnażanie" ale nie pomyślałaś, że jednak chciałam je mieć? a znalezienie domu dla nich to nie jest tragedia, już każdy ma nowych właścicieli, no chyba że myślałaś że zrobię z nich kebaba..
3. to jest mit. -.-
chyba jednak nie rozumiesz i to mnie smuci. nie wiem dlaczego ludzie uwazaja, ze skoro oddadza zwierzaki w dobre rece to juz jest wszystko ok. tu chodzi o to, ze potem te koty ZNOWU beda sie rozmnazaly itd. przejdz sie kiedys do schroniska - moze zrozumiesz o co nam chodzi. albo jak tak lubisz koty to przygarnij jakas bide z ulicy zamiast bezsensownie romnazac, bo chcialas miec male kotki - to bardzo egoistyczne. ;/ no ale nie ma sensu sie dalej nad tym rozwodzic, bo to jak grochem o sciane.
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3

hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 20:55   #3311
glamour9
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 963
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez hikari91 Pokaż wiadomość
3. to jest mit. -.-
chyba jednak nie rozumiesz i to mnie smuci. nie wiem dlaczego ludzie uwazaja, ze skoro oddadza zwierzaki w dobre rece to juz jest wszystko ok. tu chodzi o to, ze potem te koty ZNOWU beda sie rozmnazaly itd. przejdz sie kiedys do schroniska - moze zrozumiesz o co nam chodzi. albo jak tak lubisz koty to przygarnij jakas bide z ulicy zamiast bezsensownie romnazac, bo chcialas miec male kotki - to bardzo egoistyczne. ;/ no ale nie ma sensu sie dalej nad tym rozwodzic, bo to jak grochem o sciane.
przygarnęłam kiedyś małego i chorego kocura, był z nami przez około 12 lat no chyba nie zabronisz mi mieć małych zwierzaków, bo Ty masz swój punkt widzenia? nie martw się nie oddam ich do schroniska, jakbym nie znalazła domu zostałyby u mnie, nie wiem co się tak gryzie
a kto powiedział że ja jej teraz nie wysterylizuje? albo właściciele ich nie wysterylizują? oczywiście teoria już dorobiona widzę, że niedługo będe miała bezsensownie rozmnożone 20 kociaków i wylądują w schronisku i jestem zła i okrutna

i skoro według Ciebie to, że zwierzęta mają nowe domy i będą miały opiekę i właściele są szczęśliwi to to jest nadal bezsensowne rozmnażanie? to wysterylizujmy wszystkie zwierzęta domowe i po kilkunastu latach będzie spokój, nie będzie psów, kotów, przecież to bezsensowne rozmnażanie
nie wiem, może w ogóle pozbądźmy się zwierząt

proponuję nie osądzać ludzi od razu i ot tak sobie.
__________________


Edytowane przez glamour9
Czas edycji: 2012-06-13 o 21:15
glamour9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-13, 21:18   #3312
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

o co wam chodzi z tymi kotami?

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

swoją drogą, też widziałam ten post z przekleństwami u mrolimpii18 i stwierdzam, że dziewczyna jest po prostu niezrównoważona psychicznie. nie kumam, jak bardzo można przejmować się tym, co inni mówią. jej reakcje są nieadekwatne do sytuacji, współczuję rodzinie, bo widać, że łatwo z nią nie mają.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 21:22   #3313
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

No, rzeczywiście znasz się na kotach jak wilk na gwiazdach..
Koniec tematu, mam nadzieję, że nowi właściciele są bardziej odpowiedzialni i wysterylizowali swoje zwierzaki..

Proponuję również nie wpadać w skrajności, że zwierzęta domowe wyginą, bo zawsze znajdą się "mądrzy" rozmnażający nierasowe psy i koty.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 21:29   #3314
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

spokojnie dziewczyny, przecież kornelia napisała, że jej kotka była bardzo mała i nie brali pod uwagę, że może zajść w ciążę. nie da się wszystkiego przewidzieć przecież. na przyszłość będzie uważać i pamiętać.
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 21:40   #3315
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Polskie "gwiazdki" YT na serio powinny brać przykład z dziewczyn z USA/Anglii. One mają wyłożone na ludzi, którzy wpadają na kanał żeby komuś nawbijać lub nawet zwyczajnie krytykować. Nie raz widziałam chamskie komentarze u It'sJudyTime czy u Dulce.. i jednocześnie nie widziałam zalewania się łzami czy tłumaczenia/grożenia w wykonaniu właścicielek tych kanałów. One mają tysiące widzów i jednocześnie tysiące przeciwników.

A u nas ktoś nakręci 15 filmików, ma 10 kosmetyków na krzyż i już jest wielkim guru, które strzela fochy i jest wielce załamane i urażone, bo 20 osób ośmieliło się powiedzieć coś negatywnego. A już nagrywanie filmików specjalnie w tej sprawie..masakra. Nie każdy powinien zakładać kanał urodowy.
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 21:41   #3316
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
spokojnie dziewczyny, przecież kornelia napisała, że jej kotka była bardzo mała i nie brali pod uwagę, że może zajść w ciążę. nie da się wszystkiego przewidzieć przecież. na przyszłość będzie uważać i pamiętać.
Dokładnie.

Nie mówię akurat o Was, ale swoją drogą śmieszą mnie pseudo-obrońcy zwierząt. Niektórzy stawiają życie zwierząt nad życie człowieka

Ale dobra, koniec spamu, Digitalka dodała filmik makijażowy
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 21:45   #3317
bubus900
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 3 687
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

a ja nie lubie digitalki, wkurza mnie :P
__________________
Jest git
bubus900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 21:47   #3318
alevE
Wiecznie niezdecydowana
 
Avatar alevE
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 715
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
a ja nie lubie digitalki, wkurza mnie :P
Youtubowiczek, które mnie NIE wkurzają można zliczyć na palcach jednej ręki :dd
__________________
Cytat:
Napisane przez dzolls Pokaż wiadomość
DZIEWCZĘTA! Życie jest za krótkie, żeby przez tydzień nosić jeden kolor paznokci!!!!!!!!!!!
`Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie.`

Mój skromny kosmetyczny blożek
alevE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 07:04   #3319
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez alevE Pokaż wiadomość
Dokładnie.

Nie mówię akurat o Was, ale swoją drogą śmieszą mnie pseudo-obrońcy zwierząt. Niektórzy stawiają życie zwierząt nad życie człowieka

Ale dobra, koniec spamu, Digitalka dodała filmik makijażowy
to jest wątek urodowy, jeżeli ktoś ma jakieś kocio-psie zastrzeżenia niech piszę prywatne wiadomości, bo nie mam ochoty tutaj czytać wywodów czy sterylizować kotki czy też nie. Obrończyni eidźcie na inny wątek albo załóżcie nowy i tam sobie psioczcie na Glamour9
makijaż digitalki... hm... makijaż katosu bardziej mi się spodobał w kolorach zieleni, był wręcz hipnotyzujący
wejdźcie sobie na blog mrolimpi...
http://mrolimpia18.pinger.pl/m/12949206
ona ma jakieś zaburzenia....
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.

Edytowane przez isabelka00
Czas edycji: 2012-06-14 o 07:10
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-14, 09:28   #3320
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Dziewczyny co sądzicie o tym filmiku Michelle http://www.youtube.com/watch?v=qyB7omPkWe0 ?

Mi się najlepiej nakłada podkład właśnie palcami a najgorzej pędzelkiem bo i tak koniec końców muszę wszystko rozetrzeć palcami. Nie do końca przekonuje mnie też ta cytryna
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 10:00   #3321
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Niestety nie każdy potrafi przejść obojętnie wobec ludzkiej głupoty. W dodatku jak młoda dziewczyna w obecnych czasach może pisać na publicznym forum takie bzdury że kotka powinna raz w życiu mieć małe ? Serio nie wiem czy się śmiać czy płakać, ciemnogród.
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 11:28   #3322
glamour9
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 963
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez Edeldredzia Pokaż wiadomość
No, rzeczywiście znasz się na kotach jak wilk na gwiazdach..
Koniec tematu, mam nadzieję, że nowi właściciele są bardziej odpowiedzialni i wysterylizowali swoje zwierzaki..

Proponuję również nie wpadać w skrajności, że zwierzęta domowe wyginą, bo zawsze znajdą się "mądrzy" rozmnażający nierasowe psy i koty.
bez komentarza, wskażmy teraz kto tu jest "mądry", ja bo miałam małe koty i masz jakiś problem w związku z tym czy Ty, że masz takie poglądy? ludzi też tak kategoriujesz? dyskusja jest zbędna.
Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
Niestety nie każdy potrafi przejść obojętnie wobec ludzkiej głupoty. W dodatku jak młoda dziewczyna w obecnych czasach może pisać na publicznym forum takie bzdury że kotka powinna raz w życiu mieć małe ? Serio nie wiem czy się śmiać czy płakać, ciemnogród.
W dodatku jak w obecnych czasach ocenia się ludzi po pozorach i według własnego widzimisię, włażąc z buciorami w ich życie i wymyślając sobie jakieś bzdury, czepiając się później byle czego byleby kontynuować dyskusję i postawić na swoim, nie pokazując publicznie twarzy tylko wymądrzając się poprzez pryzmat bycia anonimowym, niestety nie mogę "przejść obojętnie wobec takiej głupoty"

pozdrawiam, najmniejsze pieski najgłośniej szczekają.
__________________


Edytowane przez glamour9
Czas edycji: 2012-06-14 o 11:38
glamour9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 11:47   #3323
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez glamour9 Pokaż wiadomość
dyskusja jest zbędna.
tak, masz racje - dyskusja jest zbedna, bo nic do Ciebie nie dociera.
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3


Edytowane przez hikari91
Czas edycji: 2012-06-14 o 11:48
hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 11:51   #3324
sylwoha
Zakorzenienie
 
Avatar sylwoha
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 245
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

bozzeee dziewczyny skonczcie
sylwoha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 13:09   #3325
hanejj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 128
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Śmiesznie to wygląda,że toczy się dyskusja o youtubowiczkach, które nie przyjmują krytyki itd. i jednocześnie glamour9 koniecznie chce wszystkim udowodnić, że to ona ma rację :p
Nic do Ciebie nie mam, nie zrozum mnie źle Po prostu bez sensu ciągnąć dalej tę dyskusję. Udzielasz się w tym wątku, więc powinnaś doskonale zdawać sobie sprawę z tego, że nie wszystkim się dogodzi i różni ludzie mają odmienne gusta i poglądy.
Serio... spójrz na mrolimpie - próbowała wszystkich zadowolić i ześwirowała
hanejj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 16:20   #3326
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez isabelka00 Pokaż wiadomość
to jest wątek urodowy, jeżeli ktoś ma jakieś kocio-psie zastrzeżenia niech piszę prywatne wiadomości, bo nie mam ochoty tutaj czytać wywodów czy sterylizować kotki czy też nie. Obrończyni eidźcie na inny wątek albo załóżcie nowy i tam sobie psioczcie na Glamour9
makijaż digitalki... hm... makijaż katosu bardziej mi się spodobał w kolorach zieleni, był wręcz hipnotyzujący
wejdźcie sobie na blog mrolimpi...
http://mrolimpia18.pinger.pl/m/12949206
ona ma jakieś zaburzenia....
Kompletnie jej się w głowie poprzewracało od tego YouTuba
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 16:53   #3327
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Czasami się zastanawiam dlaczego wszyscy każą wszystkim brać koty czy psy ze schroniska ....

Moja koleżanka - WIELKA MIŁOŚNICZKA zwierząt też każdemu każe zabierać koty czy psy ze schroniska .. a gdy przyszło co do czego jak ona chciała psa to szukała po rodzicach z pięknego domu .
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 17:04   #3328
hikari91
Zadomowienie
 
Avatar hikari91
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 831
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Czasami się zastanawiam dlaczego wszyscy każą wszystkim brać koty czy psy ze schroniska ....

Moja koleżanka - WIELKA MIŁOŚNICZKA zwierząt też każdemu każe zabierać koty czy psy ze schroniska .. a gdy przyszło co do czego jak ona chciała psa to szukała po rodzicach z pięknego domu .
to zastanawiaj sie dalej. moze odpowiedz przyjdzie z czasem
masz w takim razie dziwna kolezanke, ktora zaprzecza samej sobie ; P
__________________
Była aparatka
28.02.2012 - góra, 21.06.2012- dół, 20.01.2015 koniec! <3

hikari91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 17:10   #3329
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Błagam, skończcie już temat z kotami, psami i innymi futrzakami. Robicie ogromny offtop
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 17:59   #3330
MalaPixy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: filmiki urodowe cz. VI

Cytat:
Napisane przez mesarka Pokaż wiadomość
Błagam, skończcie już temat z kotami, psami i innymi futrzakami. Robicie ogromny offtop
właśnie, ta cała dyskusja jest śmieszna..
tak samo gdyby ktoś wyrzucał komuś, że urodził własne dziecko skoro tyle biednych dzieci mieszka w domach dziecka!
MalaPixy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:11.