Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-15, 09:42   #4921
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Kochana, Ty masz juz prawie połowę szafy.

Bez przesady, no bez przesady

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja wczoraj pojechałam do SP pod wpływem zakupowego ciśnienia i przywiozłam dwa Essiaki - Sand Tropez i Too Too Hot. Tak czułam, że jak stanę przed szafą to przemówi do mnie zupełnie inny kolor niż planowałam.
Miałam jeszcze w koszyku L'Orealka Lush Tangerine, ale po dwóch kółkach wokół sklepu uznałam że jest zbyt pomarańczowy i jednak go nie biorę.
Piekności wzięłaś Too too hot jest naprawdę cudny. I ja też chcę Sand Tropez!
Mam ten Lush Tangerine, ale pomalowałam nim paznokcie tylko raz, coś mnie w nim drażniło...

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Nina, Snow wzielam Eaudemoiselle Fraiche Givenchy. Chcialam juz cos wiosennego i w sumie wzielam troche w ciemno,ale dzis juz uzylam i dobrze mi z nimi
Wahalam sie jeszcze nad wersja Florale,ale wydala mi sie b.podobna do Eclat d'Arpage Lanvina i mniej trwala.
Fajny zapach, on jest w moim odczuciu taki musujący przez ten rabarbar w składzie Klasyka dałam kiedyś w prezencie mojej mamie, na mnie śmierdzi okropnie, jak wszystkie kwiatowe zapachy, ale na jej skórze jest przecudowny!
Florale nie znam, w mojej S. (bo ja chodzę tylko do jednej) nie ma

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Snow ja jumbo kocham Uzywam jako grubszej kreski na cien bazowy.Na cala powieke nie,bo nie przepadam za takim "kremowym" makijazem. Dla mnie nie sa wcale perlowe a przynajmniej nie w takim "negatywnym" znaczeniu No i ta trwalosc
Dobrze to brzmi, chyba im się przyjrzę
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 09:54   #4922
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Nina, Snow wzielam Eaudemoiselle Fraiche Givenchy. Chcialam juz cos wiosennego i w sumie wzielam troche w ciemno,ale dzis juz uzylam i dobrze mi z nimi
Wahalam sie jeszcze nad wersja Florale,ale wydala mi sie b.podobna do Eclat d'Arpage Lanvina i mniej trwala.

Ice ja tez mam ten eliksir i w sumie nie wiem czy wplywa na wypadanie,ale fajnie sie po nim wlosy rozczesuje
Też chcę perfumy W ogóle tak dawno nie byłam w perfumerii żeby sobie nawet poniuchać co tam w nowościach piszczy.

Mi ten eliksir wzmacniający GP dobrze służy. A wczoraj przetestowałam od razu też olejek z papryką i fajne po nim mam włosy. Ciekawe czy faktycznie pomoże na porost.
Jedwab GP też od razu nałożyłam na wilgotne końcówki, wysuszyłam i dziś mam super gładkie i miękkie w dotyku
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 10:07   #4923
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość

Bez przesady, no bez przesady


Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Piekności wzięłaś Too too hot jest naprawdę cudny. I ja też chcę Sand Tropez!
Mam ten Lush Tangerine, ale pomalowałam nim paznokcie tylko raz, coś mnie w nim drażniło...
Ten Lush Tangerine ładny jest, ale sama nie wiem. Nie jestem chyba gotowa na taki kolor.
A Too Too Hot do mnie nie przemawiał wcale w zeszłym roku, a teraz nagle tak, mam nadzieje, że to będzie trafiony zakup.

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Mi ten eliksir wzmacniający GP dobrze służy. A wczoraj przetestowałam od razu też olejek z papryką i fajne po nim mam włosy. Ciekawe czy faktycznie pomoże na porost.
Jedwab GP też od razu nałożyłam na wilgotne końcówki, wysuszyłam i dziś mam super gładkie i miękkie w dotyku
Ten olejek z papryką mnie kusi od dawna, ale coś nie mam przekonania, że używałabym go. Po Amli Gold się trochę zraziłam do olejowania włosów.


W ogóle to dojrzałam chyba do tego, żeby jednak obciąć włosy. Doszłam do dokładnie takiej długości jakiej oczekiwałam i codziennie stwierdzam, że mam dośc takich włosów. Są ciężkie, średnio się układają, denerwują mnie. Czas chyba pomysleć o odwiedzeniu fryzjerki. Tylko z kolorem dalej nie wiem co robić.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 10:17   #4924
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Nina, Snow wzielam Eaudemoiselle Fraiche Givenchy.
eeeeeej noooooo ja ją chciałam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 10:17   #4925
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ten Lush Tangerine ładny jest, ale sama nie wiem. Nie jestem chyba gotowa na taki kolor.
On mi się podoba w buteleczce, ale coś mi nie współgrał z odcieniem skóry. Muszę dać mu jeszcze jedną szansę.
Chciałam go wypróbować z matującym topem China Glaze, ale jeszcze tego nie zrobiłam i wstyd się przyznać, ale tego topu też jeszcze nie wypróbowałam

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W ogóle to dojrzałam chyba do tego, żeby jednak obciąć włosy. Doszłam do dokładnie takiej długości jakiej oczekiwałam i codziennie stwierdzam, że mam dośc takich włosów. Są ciężkie, średnio się układają, denerwują mnie. Czas chyba pomysleć o odwiedzeniu fryzjerki. Tylko z kolorem dalej nie wiem co robić.
A jaką masz teraz długość? Ja mam za łopatki i w sumie chcę dalej zapuszczać. Lubię siebie w długich włosach, może też dlatego, że prawie 10 lat miałam krótkie, max do ramion. Tylko, że moje są tak cienkie i lekkie, że chyba musiałabym mieć do kostek, żebym odczuwała je jako ciężkie W podstawówce miałam za pupę, to był mój rekord, a osiągnęłam już wtedy właściwie obecny wzrost W 7 klasie (tak tak, ja z tych czasów ) obcięłam do ramion, potem miałam krótkie, długo miałam boba i inne wariacje na temat i dopiero po studiach zaczęłam zapuszczać...

A kolor ciągle chciałabym zmienić. Jedyne, co pewne, to że po 40-stce przefarbuję się na blond, żeby młodziej wyglądać

Edytowane przez snowqueen
Czas edycji: 2013-02-15 o 10:19
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 10:31   #4926
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A jaką masz teraz długość? Ja mam za łopatki i w sumie chcę dalej zapuszczać. Lubię siebie w długich włosach, może też dlatego, że prawie 10 lat miałam krótkie, max do ramion. Tylko, że moje są tak cienkie i lekkie, że chyba musiałabym mieć do kostek, żebym odczuwała je jako ciężkie W podstawówce miałam za pupę, to był mój rekord, a osiągnęłam już wtedy właściwie obecny wzrost W 7 klasie (tak tak, ja z tych czasów ) obcięłam do ramion, potem miałam krótkie, długo miałam boba i inne wariacje na temat i dopiero po studiach zaczęłam zapuszczać...

A kolor ciągle chciałabym zmienić. Jedyne, co pewne, to że po 40-stce przefarbuję się na blond, żeby młodziej wyglądać
Teraz mam trochę za zapięcie stanika i jeszcze 3 cm temu nie było tak źle, ale ja mam te włosy jakieś dziwne, niby są cienkie, ale przez to że gęste, to ważą też swoje i zrobiły się klapnięte i ciężkie. Na pewno na krótko już nigdy nie obetnę, bo mam cały czas traume po dwóch końcach szyi, ale musze trochę skrócić, bo już się źle czuję.
Zastanawiam się nawet czy nie podciąc ciut więcej - do ramion może nawet.

Po 40 też się przefarbuję na blond, może nawet wcześniej.
Teraz z kolorem chyba nie będę szaleć i znowu zrobię lekkie refleksy, jakoś mi się znowu mój kolor podoba i na razie nie mam parcia na wieksze rozjasnianie.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 10:42   #4927
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
eeeeeej noooooo ja ją chciałam
Trzeba bylo mi jej nie pokazywac :p

Snow mi klasyk tez zupelnie nie podchodzi.
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-15, 11:12   #4928
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ten olejek z papryką mnie kusi od dawna, ale coś nie mam przekonania, że używałabym go. Po Amli Gold się trochę zraziłam do olejowania włosów.
A ja jakoś się przyzwyczaiłam do olejowania i nie ma tygodnia żebym choć w jeden dzień nie nałożyła oleju

Ja też myślę o refleksach albo delikatnym balejażu z 2-3 kolorów żeby powoli rozjaśnić ciut włosy i tymi jasnymi pasmami ukryć siwiznę. Może z wiosną coś pokombinuję.
O może coś w tym stylu sobie zrobię: http://z5.kowbojki.pl/73c9d01a5513af...407/nmkzk9.jpg
__________________
Trance is essential for my life

Edytowane przez isa666
Czas edycji: 2013-02-15 o 11:15
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 11:14   #4929
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Co do poradni genetycznych, jak ja miałam mieć rok temu robione badania genetyczne w kierunku celiakii i nietolerancji laktozy (inne badania wciąż wychodziły "niediagnostyczne" ), które przez pewien czas można było wykonywać na NFZ, to musiałam mieć od internisty / gastrologa skierowanie do poradni genetycznej (na poradę albo na konsultację specjalistyczną, już nie pamiętam) i dopiero lekarz genetyk kierował na inne badanie, nie ma innej możliwości - tylko lekarz genetyk może kierować badania genetyczne, przynajmniej tak było wtedy, ale nie sądzę, żeby uległo to zmianie.
I tu pojawia się inne zdanie pracowni. Twierdzą, że mam do nich dostać skierowanie od ginekologa lub rodzinnego. Dzisiaj do tej pracowni ma dzwonić kierowniczka przychodni, gdzie chodzę do ginekologa, bo wszyscy byli zdziwieni moją prośbą. Nie zagłębialam się w temat, powiedziałam to co usłyszałam w pracowni.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-15, 18:10   #4930
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Szkoda, że mieszkam tak daleko, bo chętnie bym się podjęła Uwielbiam kupować ciuchy i mówiąc szczerze to bardzo często coś komuś wyszukuję i zawsze każdy jest zadowolony, TŻ się śmieje, że chyba minęłam się z powołaniem i powinnam być personal shopperem

Super, że efekty już się pojawiają! Ja przedwczoraj ćwiczyłam skalpel, ale wczoraj wróciłam z pracy po 20 i już nie miałam siły na nic.

Mnie Lancome uż od dłuższego czasu nie rusza, ta ich nowa kolekcja to w ogóle jakaś kpina Te paletki też do mnie na szczęście nie przemawiają.
A wiesz, że to nie jest taki głupi pomysł, może bym się przejechała do Wro po Świętach Wielkanocnych

Mi się dziś udało

Popieram się, już sam wygląd odstrasza i robi z nich markę dla małych księżniczek
Ale paletki mnie lekko ujęły
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
snow, wypróbowałam wczoraj micel Delii. Trochę dziwny jest, bo na skórze się delikatnie jakby pienił. Ale zmył tusz, filtr i Lip Tinta całkiem dobrze.
Nie pamiętam, możliwe że też go miałam. W każdym razie dwufaza od nich to było okropne doświadczenie- nie zmywało ani zwykłych tuszów, ani bardziej trwałego makijażu
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Jaki piękny blog.
Ładny, znalazłam na nim swatche obydwu interesujacych mnie Shine Caresse
Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
też nie wiem, jak substancje kremu pod oczy mogą dobrze wpływać na rzęsy (i na odwrót..), a jeszcze jak rzyrafka pisze, że ma denata

kompletnie nic?
Z tyłu saszetki jest skład Nie wiem kiedy wypróbuję, mam sporo odlewek/saszetek do przetestowania wcześniej.

Być może dlatego, że kiedyś przy porządkach na dysku sporo ich wywaliłam, a teraz by mi się podobały zamiast tych zostawionych
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Na dłonie dla mnie chyba też jest o pół tonu nie taki jak trzeba. Ale do stóp chyba będzie fajny.
Tyle że średnio podoba mi się formuła, z tej kolekcji GW miałam fiolet i też byl taki dziwny.

Denat do oczu to chyba słabo.

Fajnie że widzisz efekty ja też byłam taka szczęśliwa wtedy jak ćwiczyłam co drugi dzień i widziałam jakie mi się robiły mięśnie na udach.

Szminek L'Oreal nie było ale to dobrze, na razie odkładam zakup. Zajrzałam też do Natury i przyniosłam stamtąd ten wzmacniający eliksir do włosów Green Pharmacy co to wszyscy chwalą i jeszcze jeden żel pod prysznic Palmolive.
Mi formuła nie przeszkadzała, fioletowy nadal mam w zbiorach. Tylko kolor

Zobaczymy

Największy problem mam z ramionami, chyba najtrudniej mi je będzie wyćwiczyć. Nie daję rady podczas ćwiczeń żeby wszystko robić (a znowu nie ma tego tak wiele), a zakwasów nie ma, dziwne

Green Pharmacy nie było na mojej liście, ale im więcej piszecie tym bardziej chce tam wskoczyć Jaki zapach żelu wybrałaś?
Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Nina, Snow wzielam Eaudemoiselle Fraiche Givenchy. Chcialam juz cos wiosennego i w sumie wzielam troche w ciemno,ale dzis juz uzylam i dobrze mi z nimi
Wahalam sie jeszcze nad wersja Florale,ale wydala mi sie b.podobna do Eclat d'Arpage Lanvina i mniej trwala.
Mi się podoba klasyczne Eau Demoiselle, któraś z tych nowszych kompozycji średnio, drugiej nie znam, ale nie pamiętam której.
Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W ogóle to dojrzałam chyba do tego, żeby jednak obciąć włosy. Doszłam do dokładnie takiej długości jakiej oczekiwałam i codziennie stwierdzam, że mam dośc takich włosów. Są ciężkie, średnio się układają, denerwują mnie. Czas chyba pomysleć o odwiedzeniu fryzjerki. Tylko z kolorem dalej nie wiem co robić.
Mi przeszkadzają głównie za kierownicą jak mam rozpuszczone, bo je sobie przyciskam plecami- najdłuższe mam już prawie do talii
No i już najwyższa pora farbę nałożyć na wyblakły lisiorudy
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A jaką masz teraz długość? Ja mam za łopatki i w sumie chcę dalej zapuszczać. Lubię siebie w długich włosach, może też dlatego, że prawie 10 lat miałam krótkie, max do ramion. Tylko, że moje są tak cienkie i lekkie, że chyba musiałabym mieć do kostek, żebym odczuwała je jako ciężkie W podstawówce miałam za pupę, to był mój rekord, a osiągnęłam już wtedy właściwie obecny wzrost W 7 klasie (tak tak, ja z tych czasów ) obcięłam do ramion, potem miałam krótkie, długo miałam boba i inne wariacje na temat i dopiero po studiach zaczęłam zapuszczać...
Ja też ostatni dinozaur z tych czasów Mieć za pupę to wtedy było moje marzenie Ale w podstawówce włosy mi raczej przeszkadzały niż służyły pozytywnie wizerunkowi
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-16, 13:14   #4931
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Największy problem mam z ramionami, chyba najtrudniej mi je będzie wyćwiczyć. Nie daję rady podczas ćwiczeń żeby wszystko robić (a znowu nie ma tego tak wiele), a zakwasów nie ma, dziwne
Ja mam o tyle problem z ćwiczeniami na ręce, że czuję same stawy barkowe i muszę je wzmocnić ewidentnie. Dlatego staram się teraz jest więcej zup (najlepiej na kościach) i galaretek, nawet zleciłam mamie zrobienie 'zimnych nóżek'. A na mięśnie to dla mnie ręce samo w sobie są za małym obciążeniem i powinnam mieć hantle żeby było widać efekty.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Green Pharmacy nie było na mojej liście, ale im więcej piszecie tym bardziej chce tam wskoczyć Jaki zapach żelu wybrałaś?
Na mojej eliksir był bardzo daleko, daleko za masłami, olejkami i szamponami. Ale może go dziś lub jutro przetestuję.

Kupiłam ten żel z kwiatem passiflory, bardzo ładnie pachnie.

Dzisiaj byłam w Biedronce i oparłam się żelom OS. Tzn. w sumie uratował mnie brak możliwości płatności kartą, musiałam dokonać wyboru między winem a żelami i wybrałam wino, ale chyba po nie wrócę. Dużo bardzo ich jest u mnie w B. i taka mała dwójeczka do zapasów by chyba mogła wskoczyć.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-16, 19:18   #4932
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ja też chcę ten passiflorowy, innych nie. A tych OSów nie biorę, bo sie powtarzają z tymi co już miałam

Moje łapska niestety są sporo za spore nawet jak na moje ogólne proporcje w tej chwili. Kup sobie w TKMAXX takie obciążniki na rzepy, siostra ma Everlasta za 30 zł stamtąd. Można je zapinać też na nogi

Byłam na snowboardzie dziś w Koninkach wczoraj zupełnie przypadkiem wyszło w rozmowie z kolezanką że jedzie sama. Było świetnie, ale kondycję mam do kitu. Wzięłam do plecaka mini kremik cytrynowy z limitki YR- on jest cudowny, znowu będę gonić za wycofywanym produktem jak za letnimi sezonówkami, oby jeszcze były gdzieś

Siedzę z kasztanem na głowie, coś pozmieniali w recepturze farby, bo się inaczej zachowuje niż ta sprzed roku, oby nie popsuli koloru Rozrobiłam półtorej opakowania i wystarczyło, nawet odrobinkę za dużo wyszło. Ale jedno to byłoby stanowczo za mało

Niespodziewanie (tzn nie myślałam, że tak szybko pójdzie) zużyłam błyszczyk, Bourjois w kuli

Znikam dziś na imprezę- miłego wieczorku
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-17, 21:53   #4933
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Paznokcie nadal nie pomalowane
Ale przynajmniej udało się użyć tinta do ust, więc zostały jeszcze 3 mocne makijaże ust i jedno zużycie i na zakupy ustowe

Nie było dziś ćwiczeń, ale pół godziny zjeżdżałam na jabłuszku u babci więc to tak jakby brzuszki+ kardio (podbiegi pod górkę)

Mam lekkiego stresa przed jutrem
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 08:32   #4934
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Ja też chcę ten passiflorowy, innych nie. A tych OSów nie biorę, bo sie powtarzają z tymi co już miałam
Passiflorowy fajnie pachnie. A że był akurat w promocji w Naturze, to uzupełniłam zapasy.
Ja miałam z OSów po jednym zapachu z każdego zestawu, ale kuszą i tak, ja w sumie lubię te żele i mogłabym zrobić mały zapas.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Moje łapska niestety są sporo za spore nawet jak na moje ogólne proporcje w tej chwili. Kup sobie w TKMAXX takie obciążniki na rzepy, siostra ma Everlasta za 30 zł stamtąd. Można je zapinać też na nogi
No właśnie będę chciała kupić, w Lidlu był fajny zestaw na początku stycznia, ale najpierw spróbuje poćwiczyć ze starymi hantlami TŻa jak mi je rozmontuje i zostanie sam grot (tak to się nazywa? ), to akurat będzie dobra waga.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Byłam na snowboardzie dziś w Koninkach wczoraj zupełnie przypadkiem wyszło w rozmowie z kolezanką że jedzie sama. Było świetnie, ale kondycję mam do kitu.
No to fajnie że się udało lubię ten stok w Koninkach też.
To tak jak ja z nartami, też kondycja do kitu.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Siedzę z kasztanem na głowie, coś pozmieniali w recepturze farby, bo się inaczej zachowuje niż ta sprzed roku, oby nie popsuli koloru Rozrobiłam półtorej opakowania i wystarczyło, nawet odrobinkę za dużo wyszło. Ale jedno to byłoby stanowczo za mało
I jak wyszło?

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mam lekkiego stresa przed jutrem
Będzie dobrze


Ja się zabrałam za testy moich nowych lakierów i mam od soboty Sand Tropez. Śliczny jest i tak się zmienia w zależności od oświetlenia, że aż nie do wiary. Raz jest szary zupełnie, a raz jest chłodnym nudziakiem, strasznie mi sie podoba. Ale w sobotę jak malowałam to jakiś tryb dwóch lewych rąk mi się włączył i lakier na jednym paznokciu mam pouszkadzany strasznie, więc trzeba będzie zmienić znowu.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 10:09   #4935
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Spiesze doniesc,ze w SP sa juz nowe Garniery Oczywiscie nie oparlam sie moreli Pozostale zapachy mnie nie urzekly.Niestety u mnie byly tylko duze pojemnosci.
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 10:11   #4936
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII


rzyrafko, mam nadzieję, że pierwszy dzień w pracy mija dobrze

A ja pomalowałam sobie wczoraj pazurki różowym Wibo a na niego nałożyłam Essie Camera
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 10:15   #4937
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Spiesze doniesc,ze w SP sa juz nowe Garniery Oczywiscie nie oparlam sie moreli Pozostale zapachy mnie nie urzekly.Niestety u mnie byly tylko duze pojemnosci.
Ech, myślałam że dłużej to potrwa az wejdą, mam 3 wielkie Timotei do zużycia wcześniej.


W ogóle to rozmawiałyśmy ostatnio o kiełkach z Biedronki, wziełam od teściowej kiełkownicę i mam pierwszy sukces ogrodniczy na koncie. Banalnie proste jest hodowanie tego.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 10:39   #4938
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Ice:
masełko poszło w ruch i zapowiada sie całkiem całkiem
Ma delikatnie słodki zapach, nie kojarzy mi się z niczym konkretnym.
Poczatkowo miałam wrażenie, że się klei, ale już po chwili klejenie zniknęło, a skóra była gładka i miłą w dotyku
Co ważne, w nocy nie miałam uczucia, że spływa z nóg.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 10:47   #4939
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ice:
masełko poszło w ruch i zapowiada sie całkiem całkiem
Ma delikatnie słodki zapach, nie kojarzy mi się z niczym konkretnym.
Poczatkowo miałam wrażenie, że się klei, ale już po chwili klejenie zniknęło, a skóra była gładka i miłą w dotyku
Co ważne, w nocy nie miałam uczucia, że spływa z nóg.
Dziekuję za opinię delikatnie słodki zapach mówisz? Liczyłam na lekkie kadzidełko, więc mnie trochę rozczarowuje to co piszesz.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-18, 10:54   #4940
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Nie, z kadzidełkiem nie ma nic wspólnego
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 12:59   #4941
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
A wiesz, że to nie jest taki głupi pomysł, może bym się przejechała do Wro po Świętach Wielkanocnych
Zapraszam.

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Moje łapska niestety są sporo za spore nawet jak na moje ogólne proporcje w tej chwili. Kup sobie w TKMAXX takie obciążniki na rzepy, siostra ma Everlasta za 30 zł stamtąd. Można je zapinać też na nogi

Niespodziewanie (tzn nie myślałam, że tak szybko pójdzie) zużyłam błyszczyk, Bourjois w kuli
Też bym chciała takie obciążniki, mam hantle, ale nie zawsze wygodnie mi się z nimi ćwiczy..

Gratuluję zużycia

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Mam lekkiego stresa przed jutrem
Mam nadzieję, że jest ok i stres już sobie poszedł

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja się zabrałam za testy moich nowych lakierów i mam od soboty Sand Tropez. Śliczny jest i tak się zmienia w zależności od oświetlenia, że aż nie do wiary. Raz jest szary zupełnie, a raz jest chłodnym nudziakiem, strasznie mi sie podoba. Ale w sobotę jak malowałam to jakiś tryb dwóch lewych rąk mi się włączył i lakier na jednym paznokciu mam pouszkadzany strasznie, więc trzeba będzie zmienić znowu.
Brzmi super, ale wolałabym, żeby wyglądał raczej na chłodnego nudziaka ja wciąż nie mogę wybrać się do SP i pewnie znów ominie mnie promocja

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Spiesze doniesc,ze w SP sa juz nowe Garniery Oczywiscie nie oparlam sie moreli Pozostale zapachy mnie nie urzekly.Niestety u mnie byly tylko duze pojemnosci.
Oooo super, czekam na pierwszą opinię o morelce Szkoda, że duże pojemności, zdecydowanie wolę mniejsze...

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

A ja pomalowałam sobie wczoraj pazurki różowym Wibo a na niego nałożyłam Essie Camera
U mnie też soczystości na paznokciach - Fracas z wiosennej kolekcji Chanel. Kolor przepiękny, trwałość do kitu... Malowałam w sobotę popołudniu, a dziś mam końcówki starte jak po tygodniu

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
W ogóle to rozmawiałyśmy ostatnio o kiełkach z Biedronki, wziełam od teściowej kiełkownicę i mam pierwszy sukces ogrodniczy na koncie. Banalnie proste jest hodowanie tego.
A tego nie trzeba płukać parę razy dziennie itp.? Poza tym kiedyś czytałam, że to muszą być specjalnie kiełki do hodowli "kiełkowej" w domu, bo takie zwykłe są przeznaczone pod normalną uprawę i często zabezpieczone jakimiś środkami chemicznymi już...
Chyba jednak jestem zbyt leniwa i za wygodna i pozostanę przy kupnych.


Mam dziś koszmarny dzień, spałam może 4 godziny Jestem więc nieprzytomna, mam mnóstwo pracy i nie mogę się doczekać, aż za 60 minut wyjdę do domu. Czekają mnie tyko szybkie zakupy, a potem chyba padnę i podniosę się jutro.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 13:16   #4942
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Nie, z kadzidełkiem nie ma nic wspólnego
Szkoda, to babassu brzmiało obiecująco.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Brzmi super, ale wolałabym, żeby wyglądał raczej na chłodnego nudziaka ja wciąż nie mogę wybrać się do SP i pewnie znów ominie mnie promocja
Mi się strasznie podoba ta jego wielowymiarowość, teraz jak siedzę przy biurku to jest chłodnym nudziakiem, a przed chwilą byłam w kuchni gdzie jest zimniejsze światło i tam był szaraczkiem.
Nie ta promocja to następna. Skoro już dwie gazetki pod rząd coś jest, to może się rozkręcą.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
A tego nie trzeba płukać parę razy dziennie itp.? Poza tym kiedyś czytałam, że to muszą być specjalnie kiełki do hodowli "kiełkowej" w domu, bo takie zwykłe są przeznaczone pod normalną uprawę i często zabezpieczone jakimiś środkami chemicznymi już...
Chyba jednak jestem zbyt leniwa i za wygodna i pozostanę przy kupnych.
Ja też bym pozostała przy kupnych pewnie bo w pełni mnie satysfakcjonowały i smakowo i cenowo, ale teściowa i tak tego nie używała i stwierdziłam że mogę spróbować. Te specjalne nasionka można kupić wszędzie, nawet w Biedronce są nasionka na kiełki rzodkiewki i jakaś mieszanka. Z normalnymi nie próbowałam, ale TŻ kupił nasionka brokuła i nie wiem, może zobaczę czy też się nadają. A działa to prosto bo ta kiełkownica to są 3 pięterka i podstawka, podlewa się ok. 1/2 l na dobę na górne pięterko i skapuje przez wszystkie nawadniając nasionka, potem tylko wylewa się z dna.

Pierwszy raz poczułam satysfakcję ze zjedzenia czegoś co sama wyhodowałam nawet jak to tylko kiełki. Ale z jakimis słoikami z gazą czy watą to bym się nie bawiła.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 13:26   #4943
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Byłam na snowboardzie dziś w Koninkach wczoraj zupełnie przypadkiem wyszło w rozmowie z kolezanką że jedzie sama. Było świetnie, ale kondycję mam do kitu.
Skoro tam tak fajnie, to może też się przejadę.

Ja weekend spędziłam na nartach (w końcu!) w Czorsztynie. Oczywiście nie muszę pisać, że było cudownie (pomijając wieczorno-sobotnią migrenę i niedzielne korki na Zakopiance ). Wreszcie spędziliśmy z TŻ więcej czasu. Swoją drogą jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jak duże postępy robi na snowboardzie. Trochę mu tego zazdroszczę, bo u mnie po tylu latach jazda na nartach sprowadza się już do "poszukajmy jak najtrudniejszej trasy". Ale do deski mnie nie ciągnie, więc chyba nie będę zaczynać.

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

A ja pomalowałam sobie wczoraj pazurki różowym Wibo a na niego nałożyłam Essie Camera
Essie Camera jest cudowny.
Ja mam na paznokciach Watermelon.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km

Edytowane przez emememsik
Czas edycji: 2013-02-18 o 13:37
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 13:27   #4944
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 555
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mi się strasznie podoba ta jego wielowymiarowość, teraz jak siedzę przy biurku to jest chłodnym nudziakiem, a przed chwilą byłam w kuchni gdzie jest zimniejsze światło i tam był szaraczkiem.
Nie ta promocja to następna. Skoro już dwie gazetki pod rząd coś jest, to może się rozkręcą.
Kusicielka.

Może i tak, chociaż chętnie bym skorzystała już teraz, tylko mi tak nie po drodze do SP!

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Ja też bym pozostała przy kupnych pewnie bo w pełni mnie satysfakcjonowały i smakowo i cenowo, ale teściowa i tak tego nie używała i stwierdziłam że mogę spróbować.

Pierwszy raz poczułam satysfakcję ze zjedzenia czegoś co sama wyhodowałam nawet jak to tylko kiełki. Ale z jakimis słoikami z gazą czy watą to bym się nie bawiła.
Skoro dostałaś sprzęt, to pewnie, że warto spróbować Ja musiałabym kupować, a kto wie, na ile wystarczyłoby mi zapału.

Satysfakcji się nie dziwię, też byłabym z siebie dumna.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja weekend spędziłam na nartach (w końcu!) w Czorsztynie. Oczywiście nie muszę pisać, że było cudownie (pomijając wieczorno-sobotnią migrenę i niedzielne korki na Zakopiance ).
Super, że spędziliście miły weekend we dwoje.
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 14:27   #4945
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja weekend spędziłam na nartach (w końcu!) w Czorsztynie. Oczywiście nie muszę pisać, że było cudownie (pomijając wieczorno-sobotnią migrenę i niedzielne korki na Zakopiance ). Wreszcie spędziliśmy z TŻ więcej czasu. Swoją drogą jestem pod ogromnym wrażeniem tego, jak duże postępy robi na snowboardzie. Trochę mu tego zazdroszczę, bo u mnie po tylu latach jazda na nartach sprowadza się już do "poszukajmy jak najtrudniejszej trasy". Ale do deski mnie nie ciągnie, więc chyba nie będę zaczynać.
Fajnie, że udało wam się wyrwać.
Mnie już nic nie boli i zapomniałam o zimnie i chętnie bym znowu pojechała.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Kusicielka.
Oj tam od razu kusicielka, po prostu bardzo mi się podoba.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Skoro dostałaś sprzęt, to pewnie, że warto spróbować Ja musiałabym kupować, a kto wie, na ile wystarczyłoby mi zapału.
Kupowanie chyba nie ma sensu, mi by chyba nigdy nie wpadło do głowy kupowanie czegoś takiego. Ale moja teściowa różne rzeczy zbiera, potem nie używa i my przejmujemy - najpierw maszyna do chleba, teraz kiełkownica, jeszcze przejściowo sokowirówkę w domu miałam ale nie miałam gdzie trzymać.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 14:56   #4946
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Mam dziś koszmarny dzień, spałam może 4 godziny Jestem więc nieprzytomna, mam mnóstwo pracy i nie mogę się doczekać, aż za 60 minut wyjdę do domu. Czekają mnie tyko szybkie zakupy, a potem chyba padnę i podniosę się jutro.
Oj, ściskam
Ja dziś też jestem jakaś nie do życia. Czuję jakby mnie brało przeziębienie, bo łamie mnie w kościach i mam wrażenie, że coś ciężkiego mi naciska na głowę


Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Pierwszy raz poczułam satysfakcję ze zjedzenia czegoś co sama wyhodowałam nawet jak to tylko kiełki. Ale z jakimis słoikami z gazą czy watą to bym się nie bawiła.
Hehe, gratuluję zatem udanej uprawy
A w mojej B. ostatnio nie było kiełków a chciałam kupić.


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Essie Camera jest cudowny.
Ja mam na paznokciach Watermelon.
Zgadzam się, zwłaszcza że tak fajnie podbija różowe i pomarańczowe lakiery robiąc z nich rażące neony
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 20:05   #4947
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Passiflorowy fajnie pachnie. A że był akurat w promocji w Naturze, to uzupełniłam zapasy.
Ja miałam z OSów po jednym zapachu z każdego zestawu, ale kuszą i tak, ja w sumie lubię te żele i mogłabym zrobić mały zapas.

I jak wyszło?
A ja już mam tylko 3 sztuki w zapasie ale Palmolive często sa ostatnio w promocji to poczekam. Ja nie miałam tylko dwóch zimowych i czekolada&mięta, czekolada&pomarańcza.

Wyszło jednak inaczej- ciut ciemniej i kolorek jest mniej kasztanowy. Ale i tak mi pasuje. Zrobię go jeszcze raz, a potem chyba wrócę do blondu, ale to już w salonie, musi mi wyrównać ktoś profesjonalnie, bo znowu naokoło twarzy mi chwyciło ciemniej, a z tyłu głowy słabiej- takie ombre w poziomie a nie w pionie
Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość

rzyrafko, mam nadzieję, że pierwszy dzień w pracy mija dobrze
No jakoś poszło, zaliczyłam jedną mini wpadkę, nie z mojej winy
Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Zapraszam.

Mam nadzieję, że jest ok i stres już sobie poszedł

Szkoda, że duże pojemności, zdecydowanie wolę mniejsze...

U mnie też soczystości na paznokciach - Fracas z wiosennej kolekcji Chanel.
Wpisuję do kalendarza wstępnie

Poszedł, ale trwał do samego wejścia do firmy, bo wcześniej piekłam jeszcze muffiny w podzięce dla dziewczyn, które mnie uczyły pobierać i chciałam je im zawieźć i gdyby nie siostra z samochodem to by było piękne spóźnienie nawet gdybym ich nie zanosiła .

Ja ostatnio też preferuję małe, obydwie siostry lubią co innego więc nie ma kto zużywać

A u mnie nadal nic, ale przydałoby się coś mieć pod rękawiczkami w pracy, bo mi się poniszczą.
Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Skoro tam tak fajnie, to może też się przejadę.
Podoba mi się ukształtowanie stoku, a przez pojedyncze krzesełka nie jest tłoczno

Przez te muffinki z rana nie zdążyłam porządnie zjeść i po powrocie się napchałam i chyba dziś nici z ćwiczeń. Muszę szybko ogarnąć nowy tryb życia
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 20:18   #4948
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Kupiłam nasionka szpinaku, brokułów i roszponki Będziemy siać

Skoro o szpinaku u brokułach mowa, to od jakiegoś czasu kupuję w Tesco czy Realu na wagę - o wiele taniej wychodzą, niż pakowane. Np. 1 kg brokułów kosztuje 5 zł, a paczka 450g kosztuje ok 6 zł.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 07:07   #4949
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
No jakoś poszło, zaliczyłam jedną mini wpadkę, nie z mojej winy
Oj tam, pierwszego dnia nikt nie robi wszystkiego idealnie

Wstałam dziś obolała i słaba dalej, chyba faktycznie przeziębienie jakieś mnie wzięło. Gorzej, że muszę chyba jechać dziś do księgowej z mojej starej firmy odebrać PIT, czekam na znak czy dziś jest w biurze.

Aha, widziałam na blogach, że z Farmony są chyba jakieś nowe kosmetyki: seria orzechowa i piernikowa A ja jeszcze nawet tej szarlotki w końcu nie wypróbowałam
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 08:10   #4950
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nałogowe Kosmetykoholiczki - część XIII

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Fajnie, że udało wam się wyrwać.
Mnie już nic nie boli i zapomniałam o zimnie i chętnie bym znowu pojechała.
Cytat:
Napisane przez rzyrafka Pokaż wiadomość
Podoba mi się ukształtowanie stoku, a przez pojedyncze krzesełka nie jest tłoczno
Chciałam pojechać w tym tygodniu, ale coś mnie zaczyna drapać w gardle. Mam nadzieję, że nie będę chora, bo w czwartek już mi się zaczyna nowy semestr. Hosenka jeszcze polecała Laskową, podobna odległość z Krakowa.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:09.