Przenoszenie kosmetyków ze starego KWC na nowe - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-19, 17:25   #61
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Przenoszenie kosmetyków ze starego KWC na nowe

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Właśnie nad tym samym myślałam, ale akurat przy produktach do włosów. Czy zaznaczać wszystkie kategorie jak leci, czy żadną? Może przydałaby się kategoria "każdy rodzaj włosów/cery"?
Ja tak powiem idę na logikę, jeśli kosmetyk był mocno nawilżający i natłuszczający, łagodził podrażnienia to zaznaczałam skóra sucha, wrażliwa, odwodniona...
Czasami wyszukiwałam takich danych w recenzjach dziewczyn w KWC albo szukałam jakiegoś opisu ze sklepu internetowego. Innym razem bywało tak, że opis był tak skąpy, że mało z tego wynikało to sprawdzałam skład i znowu po nitce do kłębka.
Zaznaczałam wszystkie typy cery kiedy producent jasno to określił.

Z włosami bym się tak nie przejmowała, bo i tak nie ma reguły. Ile razy w opisie odżywka wygładzająca do włosów puszących się a działa odwrotnie

Co do kremów do twarzy ja bym celowała w "cera normalna" . Wieku bym nie zaznaczała albo na czuja po opisie, jak lekkie nawilżające to 20+, jakieś bogatsze z olejami, złuszczające z kwasami itp. 30 + a te z retinolami 40, 50+
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2015-10-19 o 17:31
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 17:31   #62
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Przenoszenie kosmetyków ze starego KWC na nowe

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Z włosami bym się tak nie przejmowała, bo i tak nie ma reguły. Ile razy w opisie odżywka wygładzająca do włosów puszących się a działa odwrotnie

A nie ma takiej kategorii "cera normalna" ? Ja bym w to celowała.
No tak, ale tu chodzi o deklarację producenta, a nie działanie u konkretnej osoby. Jak producent naobiecuje, że odmłodniejemy o 10 lat, to rozczarowane mamy prawo go w recenzji objechać jak burego psa
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 17:31   #63
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Przenoszenie kosmetyków ze starego KWC na nowe

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Ja tak powiem idę na logikę, jeśli kosmetyk był mocno nawilżający i natłuszczający, łagodził podrażnienia to zaznaczałam skóra sucha, wrażliwa, odwodniona...
Czasami wyszukiwałam takich danych w recenzjach dziewczyn w KWC albo szukałam jakiegoś opisu ze sklepu internetowego. Innym razem bywało tak, że opis był tak skąpy, że mało z tego wynikało to sprawdzałam skład i znowu po nitce do kłębka.
Zaznaczałam wszystkie typy cery kiedy producent jasno to określił.

Z włosami bym się tak nie przejmowała, bo i tak nie ma reguły. Ile razy w opisie odżywka wygładzająca do włosów puszących się a działa odwrotnie

A nie ma takiej kategorii "cera normalna" ? Ja bym w to celowała.
No jest cera normalna tylko, że wydaje mi się to bez sensu. Przecież typowego kremu z filtrem używa nie tylko osoba z cera normalną ale tez np. dojrzałą, suchą, naczynkową itepe.

Wiadomo, ze czasem są kosmetyki, których nazwa czy właściwości już coś sugerują ale czasami opis, nawet z netu jest tak skąpy, że nie wiadomo nic.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 18:29   #64
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Przenoszenie kosmetyków ze starego KWC na nowe

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
No tak, ale tu chodzi o deklarację producenta, a nie działanie u konkretnej osoby. Jak producent naobiecuje, że odmłodniejemy o 10 lat, to rozczarowane mamy prawo go w recenzji objechać jak burego psa
Zgadzam się i nie raz tak jest. Ale jeśli producent jasno tego nie określi to czym się kierować? Tymi oznaczeniami wiekowymi na półkach jak w Rosku? Tam to jest dopiero rollercoaster

---------- Dopisano o 19:29 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
No jest cera normalna tylko, że wydaje mi się to bez sensu. Przecież typowego kremu z filtrem używa nie tylko osoba z cera normalną ale tez np. dojrzałą, suchą, naczynkową itepe.

Wiadomo, ze czasem są kosmetyki, których nazwa czy właściwości już coś sugerują ale czasami opis, nawet z netu jest tak skąpy, że nie wiadomo nic.
No właśnie, mi też chodzi o takie ekstremalne przypadki. Ja bym jednak dała cerę normalną, bo przypadkowo atopowe czy naczynkowe pewnie szukają filtrów w aptekach. Zresztą jeżeli masz wątpliwości to zmoderuj to co masz i zaznacz do ponownej moderacji. Ja mam kilka takich produktów, że albo nie mogę wpisać nazwy firmy albo osoby zgłaszającej więc i tak Im to zostawiam.

Zostało mi 15 produktów do końca i wszystkie do stóp. Nie wiem czy zrobić jak leci czy czekać na rozbudowanie opcji? Chyba skończę ale je zostawię w tych do ponownej moderacji.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 18:31   #65
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Przenoszenie kosmetyków ze starego KWC na nowe

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość

Zostało mi 15 produktów do końca i wszystkie do stóp. Nie wiem czy zrobić jak leci czy czekać na rozbudowanie opcji? Chyba skończę ale je zostawię w tych do ponownej moderacji.

Ile?! OMG szybko Ci poszło.
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 18:56   #66
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Przenoszenie kosmetyków ze starego KWC na nowe

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
No właśnie, mi też chodzi o takie ekstremalne przypadki. Ja bym jednak dała cerę normalną, bo przypadkowo atopowe czy naczynkowe pewnie szukają filtrów w aptekach. Zresztą jeżeli masz wątpliwości to zmoderuj to co masz i zaznacz do ponownej moderacji. Ja mam kilka takich produktów, że albo nie mogę wpisać nazwy firmy albo osoby zgłaszającej więc i tak Im to zostawiam.
Raz tak miałam, brak osoby zgłaszającej, więc wpisałam swój nick, bo bez tego nie chciało przyjąć, opisałam w polu do moderatora i zaznaczyłam, że do moderacji.

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Zostało mi 15 produktów do końca i wszystkie do stóp. Nie wiem czy zrobić jak leci czy czekać na rozbudowanie opcji? Chyba skończę ale je zostawię w tych do ponownej moderacji.
Ja mam jeszcze ponad 400, a to jest i tak po zmniejszeniu puli, bo wcześniej przecież było ponad 2000. Teraz robię tak z 20 dziennie, bo akurat mam 2 tygodnie wolnego.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 19:13   #67
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Przenoszenie kosmetyków ze starego KWC na nowe

Ja mam jeszcze 1400
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-19, 21:46   #68
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Przenoszenie kosmetyków ze starego KWC na nowe

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Ile?! OMG szybko Ci poszło.
Prawie 500 przez tydzień ale mam teraz dostęp do laptopa 24h/7 dlatego co chwilę myk, myk i idzie. Dziwne, że jeszcze mi się to nie śni po nocach

---------- Dopisano o 22:46 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Raz tak miałam, brak osoby zgłaszającej, więc wpisałam swój nick, bo bez tego nie chciało przyjąć, opisałam w polu do moderatora i zaznaczyłam, że do moderacji.



Ja mam jeszcze ponad 400, a to jest i tak po zmniejszeniu puli, bo wcześniej przecież było ponad 2000. Teraz robię tak z 20 dziennie, bo akurat mam 2 tygodnie wolnego.
U mnie i nick nie wchodził (dziwna sprawa, przecież konta z Wizażu usunąć nie można...) i nazwy firmy nie było w bazie.

Aaa to nie mamy co porównywać, ja miałam 500 łącznie.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 07:30   #69
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Przenoszenie kosmetyków ze starego KWC na nowe

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja mam jeszcze ponad 400, a to jest i tak po zmniejszeniu puli, bo wcześniej przecież było ponad 2000. Teraz robię tak z 20 dziennie, bo akurat mam 2 tygodnie wolnego.
Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Aaa to nie mamy co porównywać, ja miałam 500 łącznie.

Aha, myślałam, że każdy dostał taką samą ilość. Ja miałam na początku ponad 2000, potem pewnego razu weszłam w formularz i było już tylko coś ponad 450. Zostało mi 400 sztuk.

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 07:04 ----------

Proponuję, żeby do "Właściwości" we włosach dodać "przyśpieszenie porostu", bo są produkty, których to właśnie jest głównym zadaniem i teraz w ogóle nie mam do czego ich przyporządkować.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2015-10-20 o 07:41
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 08:35   #70
Summer
*
 
Avatar Summer
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Red face Dot.: Przenoszenie kosmetyków ze starego KWC na nowe

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Aha, myślałam, że każdy dostał taką samą ilość. Ja miałam na początku ponad 2000, potem pewnego razu weszłam w formularz i było już tylko coś ponad 450. Zostało mi 400 sztuk.
O kurde, dobrze wiedzieć... Ja dostałam 2147 (albo 2174, nie pamiętam już) i nic mi nie zmniejszono, mam ciągle ponad 1900 do zrobienia.
Summer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 08:39   #71
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Przenoszenie kosmetyków ze starego KWC na nowe

Cytat:
Napisane przez Summer Pokaż wiadomość
O kurde, dobrze wiedzieć... Ja dostałam 2147 (albo 2174, nie pamiętam już) i nic mi nie zmniejszono, mam ciągle ponad 1900 do zrobienia.
U mnie w międzyczasie była jakaś awaria, wchodziłam w formularz i wyświetlało mi pustą stronę i komunikat "0 produktów", więc napisałam maila i następnego dnia miałam już listę ze zmniejszoną pulą.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-20, 09:06   #72
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Przenoszenie kosmetyków ze starego KWC na nowe

Pewnie chodzi o czas dlatego doszły nowe osoby do pomocy. Wcale się nie dziwię, ogarnąć ponad 2000 produktów Summer, możesz się podzielić, dzisiaj skończę swój przydział i nie wiem jak się odnajdę w nowej rzeczywistości
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 10:17   #73
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Przenoszenie kosmetyków ze starego KWC na nowe

Ja dostałam 500 (perfumy), ale nie wiem, czy dam radę zrobić tyle sama. Na razie mam jeszcze 438 do zrobienia. Trochę nudna ta praca
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 10:20   #74
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Przenoszenie kosmetyków ze starego KWC na nowe

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Ja mam jeszcze 1400
Ja mam 1800
Może to i fajnie nie mieć innego życia poza Wizażem ? Ale np. kiedy łączyłyśmy KWC z bazą Rossmanna, ktoś był na tyle przewidujący, żeby zapytać ile czasu każdy może na to poświęcić i dostał liczbę produktów do obrobienia wg tej deklaracji.
A nie ponad 2000 i 4 tygodnie na to. No sorry, ale optymistycznie licząc 4 minuty na każdy, nie jestem fizycznie w stanie siedzieć dodatkowo 5 godzin dziennie przy kompie, przy samym przenoszeniu, bo ja przy nim pracuję jeszcze zawodowo 8, a powyżej 4 godzin przepisy BHP mówią już o warunkach uciążliwych dla zdrowia Czas do końca października jest po prostu za krótki. Tym bardziej, że co najmniej pół minuty zajmuje mi wyłączanie samych reklam, jeśli muszę zobaczyć jak naprawdę wygląda jakiś kosmetyk w KWC.

Poza tym nie bardzo widzę sens przenoszenia bez żadnych poprawek marnie zgłoszonych kosmetyków ze starego do nowego KWC w niezmienionej formie. Bo skończy się to jak z nowym forum - stare może nie było genialne ale jakoś dało się z niego korzystać, a nowe to totalny shit i nikt już nawet nie udaje, że się bierze za jego poprawianie i nadanie mu chociaż pozorów dawnej użyteczności.
Więc co mi po przekazaniu części rekordów innej osobie, skoro i tak później będę/dziemy musiała/y tą marność poprawiać?

(I właściwie należałoby to zastopować już na etapie zatwierdzania: marnie opisane powinny być po prostu odrzucane - jeśli ktoś nie umie opisać porządnie kosmetyku, niech go w ogóle nie zgłasza).
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2015-10-20 o 12:42
Noor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 10:34   #75
Summer
*
 
Avatar Summer
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Talking Dot.: Przenoszenie kosmetyków ze starego KWC na nowe

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Summer, możesz się podzielić, dzisiaj skończę swój przydział i nie wiem jak się odnajdę w nowej rzeczywistości
Ja chętnie, bo sama zauważyłam, że to działa tak, że jak mam perspektywę zrobienia tak dużej ilości, to spada mi trochę jakość i chęć do roboty, bo słabo te postępy widać...
Summer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 11:01   #76
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Przenoszenie kosmetyków ze starego KWC na nowe

Właśnie skończyłam
Napisałam do Estell, że jeżeli po sprawdzeniu moich wypocin będą zadowoleni to mogę wziąć jeszcze jakąś partię produktów.
To prawda, robota żmudna i czasochłonna, ja siedzę przy tym spokojnie te 5 godzin dziennie ale jak pisałam, w pracy i w domu- zawsze przy kompie więc... No i nie mam dzieci (nie licząc TŻta ) .
W takim razie życzę Wam powodzenia i wytrwałości
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 14:42   #77
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Przenoszenie kosmetyków ze starego KWC na nowe

Cytat:
Napisane przez Summer Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że jest błąd: w kategorii Dziecko --> Kremy i oliwki, w filtrze Filtry jest do wyboru:
  • 15-50
  • 30-50
  • SPF<15

Chyba powinno być:
  • 30-50
  • 15-30
  • SPF<15

?
to jest chyba błąd przy wprowadzaniu filtrów, zaraz naprawimy
Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co robicie przy kosmetykach, przy których producent nie określa wieku, rodzaju skóry czy włosów?
nie zaznaczamy nic, zaznaczamy filtry, które wynikają z nazwy, opisu, deklaracji producenta
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Raz tak miałam, brak osoby zgłaszającej, więc wpisałam swój nick, bo bez tego nie chciało przyjąć, opisałam w polu do moderatora i zaznaczyłam, że do moderacji.
wpisujcie swój nick
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Proponuję, żeby do "Właściwości" we włosach dodać "przyśpieszenie porostu", bo są produkty, których to właśnie jest głównym zadaniem i teraz w ogóle nie mam do czego ich przyporządkować.
dodamy
Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Zostało mi 15 produktów do końca i wszystkie do stóp. Nie wiem czy zrobić jak leci czy czekać na rozbudowanie opcji? Chyba skończę ale je zostawię w tych do ponownej moderacji.
Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Pewnie chodzi o czas dlatego doszły nowe osoby do pomocy. Wcale się nie dziwię, ogarnąć ponad 2000 produktów Summer, możesz się podzielić, dzisiaj skończę swój przydział i nie wiem jak się odnajdę w nowej rzeczywistości
Dokładnie tak; musieliśmy trochę pożonglować kosmetykami w bazie najpierw cała baza została rozdzielona na pierwszą grupę osób, które zgodziły się nam pomagać, a później jak doszła kolejna grupa to musieliśmy trochę zabrać - głównie losowo. W zależności od tego czy będziemy mieć jeszcze jakieś chętne do pomocy to ilość kosmetyków może się trochę zmieniać.
Cytat:
Napisane przez Noor Pokaż wiadomość
Ja mam 1800
Może to i fajnie nie mieć innego życia poza Wizażem ? Ale np. kiedy łączyłyśmy KWC z bazą Rossmanna, ktoś był na tyle przewidujący, żeby zapytać ile czasu każdy może na to poświęcić i dostał liczbę produktów do obrobienia wg tej deklaracji.
A nie ponad 2000 i 4 tygodnie na to. No sorry, ale optymistycznie licząc 4 minuty na każdy, nie jestem fizycznie w stanie siedzieć dodatkowo 5 godzin dziennie przy kompie, przy samym przenoszeniu, bo ja przy nim pracuję jeszcze zawodowo 8, a powyżej 4 godzin przepisy BHP mówią już o warunkach uciążliwych dla zdrowia Czas do końca października jest po prostu za krótki. Tym bardziej, że co najmniej pół minuty zajmuje mi wyłączanie samych reklam, jeśli muszę zobaczyć jak naprawdę wygląda jakiś kosmetyk w KWC.

Poza tym nie bardzo widzę sens przenoszenia bez żadnych poprawek marnie zgłoszonych kosmetyków ze starego do nowego KWC w niezmienionej formie. Bo skończy się to jak z nowym forum - stare może nie było genialne ale jakoś dało się z niego korzystać, a nowe to totalny shit i nikt już nawet nie udaje, że się bierze za jego poprawianie i nadanie mu chociaż pozorów dawnej użyteczności.
Więc co mi po przekazaniu części rekordów innej osobie, skoro i tak później będę/dziemy musiała/y tą marność poprawiać?

(I właściwie należałoby to zastopować już na etapie zatwierdzania: marnie opisane powinny być po prostu odrzucane - jeśli ktoś nie umie opisać porządnie kosmetyku, niech go w ogóle nie zgłasza).
Noor zgadzam się z Tobą. Myślę, że na początku trochę źle wyliczyliśmy siły i moce przerobowe, myśleliśmy, że takie przenoszenie 1 kosmetyku zajmie trochę mniej czasu. Masz rację, że kosmetyki z marnymi opisami trzeba lepiej opisać - jeśli się da to super. Pewnie nie wszystko będzie idealnie, ale będziemy się starać, żeby było jak najlepiej.
Jak wiecie właśnie szukamy nowego menagera KWC, myślę, że ta osoba dużo wniesie do katalogu i pewnie sama również zajmie się zgłaszaniem produktów.
Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Właśnie skończyłam
Napisałam do Estell, że jeżeli po sprawdzeniu moich wypocin będą zadowoleni to mogę wziąć jeszcze jakąś partię produktów.
To prawda, robota żmudna i czasochłonna, ja siedzę przy tym spokojnie te 5 godzin dziennie ale jak pisałam, w pracy i w domu- zawsze przy kompie więc... No i nie mam dzieci (nie licząc TŻta ) .
W takim razie życzę Wam powodzenia i wytrwałości
Dodawanie nowych produktów jest w toku

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
też uważam, że tagi nie spełnią zadania, fitr byłby idealny, np. różne kolory

ale tak naprawdę bardzo bardzo bardzo?
tag będzie można wypluć jako filtr
podobno bardzo bardzo, więc tagowanie jest opcjonalne
Cytat:
Napisane przez Noor Pokaż wiadomość
Ja tam taguję I wymieniam zdjęcia na porządne No sorry nie mogę się wyzbyć moderatorskiej nadgorliwości... Zresztą przy tej okazji wyszło mi, że sporo kosmetyków ma zupełnie inne nazwy, bo zgłaszające nie widziały ich na oczy, widziały tylko malutką fotkę w internecie lub gazecie, na której nazwa nie była czytelna/widoczna
<3

Dziewczyny proponuję na razie zostawić produkty do skóry głowy (wcierki itp) w odżywkach, a produkty na koncówki w stylingu - zawsze możemy to w dowolnej chwili oddzielić.

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
A ja jestem podekscytowana tymi włosowymi zmianami. Wreszcie coś wychodzącego naprzeciw Naszym potrzebom Rozumiem, że to może być czasochłonne i sprawić jakieś problemy ale kurcze, KWC jest po to aby z niego korzystać, ma ułatwiać wyszukiwanie potrzebnych rzeczy... Poza tym, jeżeli jest już możliwość wprowadzenia zmian to fajnie by było gdyby zrobić to dobrze dlatego apeluję o taki dział.
cieszę się, na pewno będzie łatwiej wyszukać konkretny produkt.
Jeszcze zastanowię się nad tym oddzieleniem produktów włosowych.
Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Jeżeli któraś zajrzy to powiedzcie mi tak na szybko co myślicie o przeniesieniu wszelkich balsamów/ żeli łagodzących opuchnięcia nóg do kategorii ogólnej, pielęgnacja ciała: balsamy i olejki? Tu jest jedyna pasująca kategoria "na zmęczone nogi".
Teraz znajdują się w "dłoniach i stopach" .
Trochę to mylące, bo ani to balsamy do pielęgnacji ciała ani kremy do stóp. Jednak myślę, że wtedy po filtrze :na zmęczone..." każdy zainteresowany sprawnie sobie wyszuka.


I jeszcze romans do Władnych, fajnie by było w "dłoniach i stopach" dodać jakieś właściwości : przeciwgrzybiczne, odświeżające, chłodzące, zapobiegające powstawaniu przykrego zapachu... Cokolwiek w tym kierunku. Jest sporo produktów typowo "leczniczych" czy łagodzących pocenie stóp a nie mogę przyporządkować im ani jednej właściwości. Zostawię je do chwili aż coś zdecydujecie .

"odświeżające i chłodzące" te właściwości są wciąż podawane na opakowaniach więc może takie filtry?
kremy do stóp - zaraz dodam filtry

te kremy chłodzące na zmęczone nogi są na razie przewidziane, tak jak napisałaś, w balsamach
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 14:46   #78
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Przenoszenie kosmetyków ze starego KWC na nowe

Ja się jeszcze zastanawiam, czy nie dobrze byłoby otagować suche szampony?
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 16:55   #79
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Przenoszenie kosmetyków ze starego KWC na nowe

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Dodawanie nowych produktów jest w toku [COLOR="Silver"]



Dziewczyny proponuję na razie zostawić produkty do skóry głowy (wcierki itp) w odżywkach, a produkty na koncówki w stylingu - zawsze możemy to w dowolnej chwili oddzielić.[COLOR="Silver"]
Dzień świstaka, wchodzę na listę i zaczynamy od nowa



Można do tuszy do rzęs dorzucić funkcję "zwiększające objętość"? Widzę producenci rozróżniają te "pogrubiające" od "zwiększających objętość" .

I jeszcze jedno, formuła tuszu:
-bez parabenów
- hipoalergiczna
- mineralna
Jeżeli producenci nic nie wspominają to pozostawiać bez zaznaczenia?

W odżywkach do włosów- skóra głowy jest
- normalna
- sucha i wrażliwa
Może by dodać przetłuszczająca albo problematyczna ? Pod problematyczną można by podciągnąć zapchane mieszki, wypadanie, przetłuszczanie.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "

Edytowane przez scrabble1
Czas edycji: 2015-10-20 o 17:27
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-21, 07:44   #80
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Przenoszenie kosmetyków ze starego KWC na nowe

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
dodamy
Ok, poczekam z tymi produktami, aż się pojawi kategoria "przyśpieszanie porostu".

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
W odżywkach do włosów- skóra głowy jest
- normalna
- sucha i wrażliwa
Może by dodać przetłuszczająca albo problematyczna ? Pod problematyczną można by podciągnąć zapchane mieszki, wypadanie, przetłuszczanie.
Zdecydowanie to jest potrzebne, tylko "problematyczna" nie jest właściwym określeniem, bo oznacza coś niepewnego, budzącego wątpliwości, a skóra nie może być niepewna Więc jak już to "problemowa".



Czy dobrze rozumiem, że jeśli wrzucamy produkt do "zapomnianych", to nie musimy wyszukiwać lepszej foty?

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2015-10-21 o 07:46
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 08:31   #81
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Przenoszenie kosmetyków ze starego KWC na nowe

Cytat:
Napisane przez Noor Pokaż wiadomość
Ja się jeszcze zastanawiam, czy nie dobrze byłoby otagować suche szampony?
rzeczywiście brakuje, a to bardzo ważna kategoria.
Pasuje mi to do szamponów, ale wtedy musiałby to być rodzaj: suche szampony i właściwości: dodające objętości. Ewentualnie do Stylingu?
Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Dzień świstaka, wchodzę na listę i zaczynamy od nowa

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Można do tuszy do rzęs dorzucić funkcję "zwiększające objętość"? Widzę producenci rozróżniają te "pogrubiające" od "zwiększających objętość" .

I jeszcze jedno, formuła tuszu:
-bez parabenów
- hipoalergiczna
- mineralna
Jeżeli producenci nic nie wspominają to pozostawiać bez zaznaczenia?
Zostawiać bez oznaczenia. Zwiększające objętość to dla mnie to samo co pogrubiające, myślę, że użytkownik mógłby mieć problem przy zaznaczaniu.
Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
W odżywkach do włosów- skóra głowy jest
- normalna
- sucha i wrażliwa
Może by dodać przetłuszczająca albo problematyczna ? Pod problematyczną można by podciągnąć zapchane mieszki, wypadanie, przetłuszczanie.
dodam przetłuszczającą się i problemową
Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Czy dobrze rozumiem, że jeśli wrzucamy produkt do "zapomnianych", to nie musimy wyszukiwać lepszej foty?
nie musimy
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 08:55   #82
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Przenoszenie kosmetyków ze starego KWC na nowe

Co mam zrobić z kosmetykiem, który chyba jest starą wersją, ale nowej nie ma w KWC? Opakowanie jest trochę inne, skład także. Mam go wrzucać do zapomnianych czy zostawić jak jest? Normalnie zgłosiłabym po prostu nową wersję, ale nie ma teraz czasu na takie zabawy.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2015-10-21 o 09:10
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 10:30   #83
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Przenoszenie kosmetyków ze starego KWC na nowe

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
r

Zostawiać bez oznaczenia. Zwiększające objętość to dla mnie to samo co pogrubiające, myślę, że użytkownik mógłby mieć problem przy zaznaczaniu.

dodam przetłuszczającą się i problemową

nie musimy
Dla mnie to też to samo ale producenci tak to opisują jakby przybywało Nam rzęs
Ok, teraz mogę działać

---------- Dopisano o 11:28 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość

Zdecydowanie to jest potrzebne, tylko "problematyczna" nie jest właściwym określeniem, bo oznacza coś niepewnego, budzącego wątpliwości, a skóra nie może być niepewna Więc jak już to "problemowa".


Skrót myślowy To teraz w przetłuszczającej wszystko jasne a do problemowej rozumiem wrzucamy jakieś "chorobliwe" wypadanie, swędzenie, podrażnienia itp. Piszę o tym, bo wczoraj wpadłam na opis jakiegoś produktu -redukującego wypadanie spowodowane DHT. Kosmetyk był na Amazonie, nie dodałam tego w Naszym opisie, bo nie wiem czy to była fantazja sprzedającego czy co? Producent niby nie wspominał. W internecie można znaleźć niezłe kwiatki.

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Co mam zrobić z kosmetykiem, który chyba jest starą wersją, ale nowej nie ma w KWC? Opakowanie jest trochę inne, skład także. Mam go wrzucać do zapomnianych czy zostawić jak jest? Normalnie zgłosiłabym po prostu nową wersję, ale nie ma teraz czasu na takie zabawy.
Też z tym wczoraj walczyłam, wrzuciłam do zapomnianych, bo kosmetyk i tak niedostępny w Pl. ale niech się władni wypowiedzą
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 10:54   #84
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Przenoszenie kosmetyków ze starego KWC na nowe

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
rzeczywiście brakuje, a to bardzo ważna kategoria.
Pasuje mi to do szamponów, ale wtedy musiałby to być rodzaj: suche szampony i właściwości: dodające objętości. Ewentualnie do Stylingu?
Jeśli to ma być nowa kategoria, to ja tam bym ich nie dzieliła - one z punktu widzenia biochemicznego mają tak naprawdę te same właściwości. Jeśli się różnią w użytkowaniu, to wynika to tylko z technologii produkcji.
No, może ew. bym je otagowała wg tych kryteriów, ale tak naprawdę uważam, że porządnie zrobiona nazwa wystarczy, żeby je ogarnąć przy szukaniu. Nie jestem zwolenniczką mnożenia bytów.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Co mam zrobić z kosmetykiem, który chyba jest starą wersją, ale nowej nie ma w KWC? Opakowanie jest trochę inne, skład także. Mam go wrzucać do zapomnianych czy zostawić jak jest? Normalnie zgłosiłabym po prostu nową wersję, ale nie ma teraz czasu na takie zabawy.
Podaj linka do niego. Takich rzeczy nie załatwiamy w KWC taśmowo, bo potem są pretensje na forum, typu "Kto dodał ten kosmetyk do zapomnianych? Przecież ... " - najpierw trzeba się trzeba się "rozejrzeć" w sytuacji.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2015-10-21 o 10:59
Noor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 11:02   #85
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Przenoszenie kosmetyków ze starego KWC na nowe

Cytat:
Napisane przez Noor Pokaż wiadomość
Podaj linka do niego. Takich rzeczy nie załatwiamy w KWC taśmowo, bo potem są pretensje na forum, typu "Kto dodał ten kosmetyk do zapomnianych? Przecież ... " - najpierw trzeba się trzeba się "rozejrzeć" w sytuacji.
Chodzi o bazę do cieni Too Faced. Obecnie w KWC jest taka wersja, ale na stronie producenta ten kosmetyk ma trochę inne opakowanie oraz inny skład. Żeby było zabawniej polska Sephora, która ma wyłączność na markę, nazywa ten produkt korektorem do oczu, a opis jest zupełnie inny niż u producenta.

Tak na marginesie to najlepsze jest to, że gdyby nie inny skład, to bym po prostu zmieniła zdjęcie, ewentualnie uzupełniła opis, no ale inna tubka i inny skład to już za dużo.
Brakuje mi tego, że producenci nie mają na swoich stronach jakichś baz kosmetyków już niedostępnych/archiwalnych. Znacznie ułatwiłoby to nam teraz pracę i w ogóle szukanie czegoś kiedykolwiek, bo przeważnie kosmetyk jest wycofywany cichaczem, a żeby poinformować, że jest jakaś nowa wersja, to już mało kto raczy.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2015-10-21 o 11:14
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 11:41   #86
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Przenoszenie kosmetyków ze starego KWC na nowe

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Chodzi o bazę do cieni Too Faced.
OK. Teoretycznie powinien trafić do zapomnianych, bo - teoretycznie - spełnia warunki, ale nie widzę - tym razem praktycznego - powodu. Jeśli to naprawdę zmiana w składzie, to i tak w praktyce niezauważalna dla użytkowników (na stronie Sephory jest ciągle "nasz" skład: http://www.sephora.com/shadow-insurance-P202625 - nie wiem, czy to ich błąd, czy faktycznie taki był, ale to pewnie stamtąd został skopiowany)
Podmień fotkę (chociaż nie wiem, która jest właściwa - TF i Syfora mają różne - zakładam, że ta TF jest właściwa, bo u blogerek pojawia się mniej-więcej o rok później ) i wiadomy składnik, popraw cenę na obecną sephorową. Zostaw opis (nasz jest lepszy i bardziej zgodny z prawdą, niż ten w Syforze - tamten mam wrażenie odnosi się do wersji Candlelight) i kategorię, w której jest teraz.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2015-10-21 o 12:07
Noor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 14:30   #87
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: Przenoszenie kosmetyków ze starego KWC na nowe

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Co mam zrobić z kosmetykiem, który chyba jest starą wersją, ale nowej nie ma w KWC? Opakowanie jest trochę inne, skład także. Mam go wrzucać do zapomnianych czy zostawić jak jest? Normalnie zgłosiłabym po prostu nową wersję, ale nie ma teraz czasu na takie zabawy.
jeśli jest bardzo różny to wsadź do Zapomnianych i tyle; jeśli masz chwilę to zawsze możesz zgłosić go na nowo
Cytat:
Napisane przez Noor Pokaż wiadomość
Jeśli to ma być nowa kategoria, to ja tam bym ich nie dzieliła - one z punktu widzenia biochemicznego mają tak naprawdę te same właściwości. Jeśli się różnią w użytkowaniu, to wynika to tylko z technologii produkcji.
No, może ew. bym je otagowała wg tych kryteriów, ale tak naprawdę uważam, że porządnie zrobiona nazwa wystarczy, żeby je ogarnąć przy szukaniu. Nie jestem zwolenniczką mnożenia bytów.
Dziewczyny wszystkie filtry dodane - do stóp, poprawka SPF w dzieciowych, w odżywkach pojawił się rodzaj: do skóry głowy oraz inne rodzaje skóry. Suche szampony na razie są w stylingu, aczkolwiek nie jestem nadal przekonana do kategorii, w której powinny się znaleźć - działają w teorii jak zwykłe szampony, ale mają dodatkowe funkcje np. dodawanie objętości. Sama nie wiem.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 14:47   #88
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Przenoszenie kosmetyków ze starego KWC na nowe

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
jeśli jest bardzo różny to wsadź do Zapomnianych i tyle; jeśli masz chwilę to zawsze możesz zgłosić go na nowo
Różni się jednym emolientem i to z tej samej grupy. Nie warto się bawić.

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
suche szampony na razie są w stylingu, aczkolwiek nie jestem nadal przekonana do kategorii, w której powinny się znaleźć - działają w teorii jak zwykłe szampony, ale mają dodatkowe funkcje np. dodawanie objętości. Sama nie wiem.
Ja uważam, że powinny być w zwykłych szamponach - albo otagowane, albo jako kategoria zbiorcza "Suche".
Te dodatkowe funkcje, to zwykły bełkot marketingowy. Ich jedyne realne działanie, to wchłanianie łoju. Jeśli już się czymś od siebie naprawdę różnią, to najwyżej pigmentami dodanymi do wersji dla ciemnych włosów.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2015-10-21 o 15:20
Noor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 16:38   #89
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Przenoszenie kosmetyków ze starego KWC na nowe

Dziewczęta co robić z pojemnością/ gramaturą konturówek czy pojedynczych cieni do powiek? Producenci nawet na swoich stronach nie raczą dodać takiej informacji (nie wszyscy oczywiście). Szukam po blogach i wyłuskanych ukradkiem fotkach ale co to za ślimacza robota. Tym bardziej kiedy chodzi o cień za 4 zł. Najlepsze, czytam recenzje w KWC, większość chwali za wydajność albo jej brak a nikt nie wspomnie ile tego produktu jest w opakowaniu.

Do rzeczy, kiedy już naprawdę nigdzie go nie znajdę, wrzucić produkt jako zmoderowany bez tej informacji czy zostawić?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 06:54   #90
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: Przenoszenie kosmetyków ze starego KWC na nowe

Kurcze, chyba podmienili mi bazę, bo miałam perfumy, dzisiaj wchodzę, a tu szampony... Też tak macie, że Wam zmieniają?
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-07 13:16:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:14.