Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;) - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-21, 10:42   #3931
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Eceea być może po prostu nie widzisz, że twoje odpowiedzi do Smerfetki były niezbyt uprzejme. Ok, taki masz styl. Może dla Ciebie jest to normalny dialog, może to jest twój sposób na komunikowanie się z ludźmi. Ale jak widzisz, po wypowiedziach innych dziewczyn, raczej większości też się to nie spodobało, ewentualnie się nie odniosły. We mnie też nie ma zgody na takie zachowanie. W mojej ocenie to było po prostu chamskie.

I nie wnikam ile pomogłyście Agacie na priv. Nie ma to dla mnie znaczenia, bo ona oceniła twoje zachowanie, które mogłyśmy wszystkie zobaczyć i jak dla mnie miała rację. I chociażbyś pomogła jej ogromnie, to nie zmienia faktu, że Smerfetke potraktowałaś chamsko.

A tekst, że Agata nic nie wnosi do naszego wątku, już jest poniżej pasa. Wolę czytać jej sto pytań tygodniowo niż twoje chamskie odzywki. W sumie to ja też niewiele wnoszę, bo zwyczajnie nie mam czasu by tu regularnie zajrzeć i napisać coś mądrego i wartościowego, a jedynie z doskoku machnę kilka słów.
A przepraszam, co aż takiego chamskiego było? Serio?! To że Snwrfeka chce bym jej pisała to co chce to już jej problem. Napisałam jasno, że jak się nie ma z kim dyskutować to się nie dyskutuje. Co w tym obraźliwego, chamskiego? Gdyby ktoś poruszał temat, o którym nie mam pojęcia na tyle by prowadzić merytoryczną dyskusje nie obraziłabym się po słowach "nie mam o czym z topięknie utować" No serio, aż takie zmanierowne jesteście(?) ale smerfetka pięknie wszystko wyolbrzymia, reszta przyklaskała i hurra.


Pisanie, że za niskie progi bla bla bla jest tak dziecinne i naciągnięte. Przecież chodziło o konkretną sytuację. Pewnie nawet nie wiecie już o coScreenshot_2020-03-21-11-25-47-320_com.quoord.tapatalkpro.activity.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 10:46   #3932
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Tu jest też przystępnie opisane. I filmik jak mierzyć https://mamafizjoterapeuta.pl/2018/0...i-dla-dziecka/

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Dzięki ️ Może uda mi się obejrzeć.

Edytowane przez e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Czas edycji: 2020-05-14 o 08:49
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 10:53   #3933
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Eceea, a ja wiem, o co chodziło. Zaczęło się od wymiany zdań na temat internetowego tytułu ze mną i od Twoich lekceważących odpowiedzi wobec mnie. Ja coś pisałam, a Ty oczywiście, że wiesz równie dobrze albo lepiej oraz, że nie chce Ci się odnosić do tego co napisałam albo, że nie chce Ci się czegoś mi tłumaczyć. Wtedy Smerfetka zwróciła uwagę, że po co zaczynać dyskusje skoro nie chce się. No nie masz tu z kim dyskutować to nie masz, co poradzę. Wiem, że nie widzisz w sobie problemu, ale Twój protekcjonalny sposób dyskusji nie każdemu się musi podobać.

Wychodzi na to, że Ty jesteś pokrzywdzona a cała reszta osób zmanierowana, nie wiadomo o co im chodzi. Nie ma sensu chyba tego ciągnąć bo żadna ze stron siebie nie przekona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.

Edytowane przez Lilly Greace
Czas edycji: 2020-03-21 o 10:55
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 10:55   #3934
AgataAgata9090
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1 867
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Już sam tekst: "...jak nie ma z kim to się nie dyskutuje. Chyba dotrze" jest według mnie ciosem poniżej pasa. Zaczynasz pisać na dany temat tylko po to by za chwilę go urwać stwierdzając, że nam nie musisz nic tłumaczyć bo są dane w internetach to możemy sobie same sprawdzić.
Może sama dokładnie nie znasz tematu i stąd takie podejście. Jak rozmawiasz twarzą w twarz ze znajomymi to też przytaczasz jakiś tekst a potem dodajesz "jak chcecie znać szczegóły to sobie sprawdźcie?"🤣 no tak napewno nie wygląda normalna konwersacja xD
I to nie jedyna sytuacja w której wychodzi z Ciebie prawdziwe oblicze. Nie będę teraz przytaczać jak się odnosiłaś ale wieje buractwem na kilometr.
I ja już skończyłam z Tobą rozmowę. Za niskie progi dla Ciebie byś mogła konwersować🤣


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AgataAgata9090 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 11:00   #3935
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Eceea, a ja wiem, o co chodziło. Zaczęło się od wymiany zdań na temat internetowego tytułu ze mną i od Twoich lekceważących odpowiedzi wobec mnie. Ja coś pisałam, a Ty oczywiście, że wiesz równie dobrze albo lepiej oraz, że nie chce Ci się odnosić do tego co napisałam albo, że nie chce Ci się czegoś mi tłumaczyć. Wtedy Smerfetka zaleciła uwagę, że po co zaczynać dyskusje skoro nie chce się. No nie masz tu z kim dyskutować to nie masz, co poradzę. Wiem, że nie widzisz w sobie problemu, ale Twój protekcjonalny sposób dyskusji nie każdemu się musi podobać.

Wychodzi na to, że Ty jesteś pokrzywdzona a cała reszta osób zmanierowana, nie wiadomo o co im chodzi. Nie ma sensu chyba tego ciągnąć bo żadna ze stron siebie nie przekona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Laska, ogarnij sie... Napisałaś, że wiesz bo masz doświadczenie zawodowe (wiem jakie bo nie jeden raz pisałaś czym się zajmujesz) więc napisał, że również wiem albo i wiem więcej bo 6 lat praciwalam w branży SEO a wcześniej pisanie SEO (o czym przecież nie wiedziałaś) i bez wywyższania się (serio, bez wywyższania to było, ale jeśli tak myślisz to twój problem albo i nie problem). Więc jeśli myślałas, że wiesz jak to całe dziennikarstwo i krzykliwe tytuły się kręcą to oznajmiłam Ci, że wiesz nie tylko Ty

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 11:01   #3936
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Chyba dostałam okresu...20miesiecy przerwy było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 11:03   #3937
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Dobra, odpuszczam bo to jak kopanie się z koniem. No ręce opadają

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-21, 11:03   #3938
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Laska, ogarnij sie... Napisałaś, że wiesz bo masz doświadczenie zawodowe (wiem jakie bo nie jeden raz pisałaś czym się zajmujesz) więc napisał, że również wiem albo i wiem więcej bo 6 lat praciwalam w branży SEO a wcześniej pisanie SEO (o czym przecież nie wiedziałaś) i bez wywyższania się (serio, bez wywyższania to było, ale jeśli tak myślisz to twój problem albo i nie problem). Więc jeśli myślałas, że wiesz jak to całe dziennikarstwo i krzykliwe tytuły się kręcą to oznajmiłam Ci, że wiesz nie tylko Ty

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Laska, skoro tak piszesz, to co z resztą tego co pisałaś? Nie masz tak dość często, że zaczynasz rozmowę o czymś a potem nie ukrywasz swojego znudzenia dyskusją itp? To jest miłe co napisałaś, że nie chce Ci się tłumaczyć, nie chce Ci się odnosić? Czy Ty naprawdę nie widzisz w sobie minimum błędu? Że może też nie jesteś taka kryształowa? Serio nie ogarniam tego jak można w ogóle nie mieć samokrytyki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 11:19   #3939
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez ania_mala Pokaż wiadomość
Też się zgadzam w 100%

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Eceea być może po prostu nie widzisz, że twoje odpowiedzi do Smerfetki były niezbyt uprzejme. Ok, taki masz styl. Może dla Ciebie jest to normalny dialog, może to jest twój sposób na komunikowanie się z ludźmi. Ale jak widzisz, po wypowiedziach innych dziewczyn, raczej większości też się to nie spodobało, ewentualnie się nie odniosły. We mnie też nie ma zgody na takie zachowanie. W mojej ocenie to było po prostu chamskie.

I nie wnikam ile pomogłyście Agacie na priv. Nie ma to dla mnie znaczenia, bo ona oceniła twoje zachowanie, które mogłyśmy wszystkie zobaczyć i jak dla mnie miała rację. I chociażbyś pomogła jej ogromnie, to nie zmienia faktu, że Smerfetke potraktowałaś chamsko.

A tekst, że Agata nic nie wnosi do naszego wątku, już jest poniżej pasa. Wolę czytać jej sto pytań tygodniowo niż twoje chamskie odzywki. W sumie to ja też niewiele wnoszę, bo zwyczajnie nie mam czasu by tu regularnie zajrzeć i napisać coś mądrego i wartościowego, a jedynie z doskoku machnę kilka słów.
Również zgadzam się z Lily i Anuha.
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 12:02   #3940
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Eceea być może po prostu nie widzisz, że twoje odpowiedzi do Smerfetki były niezbyt uprzejme. Ok, taki masz styl. Może dla Ciebie jest to normalny dialog, może to jest twój sposób na komunikowanie się z ludźmi. Ale jak widzisz, po wypowiedziach innych dziewczyn, raczej większości też się to nie spodobało, ewentualnie się nie odniosły. We mnie też nie ma zgody na takie zachowanie. W mojej ocenie to było po prostu chamskie.

I nie wnikam ile pomogłyście Agacie na priv. Nie ma to dla mnie znaczenia, bo ona oceniła twoje zachowanie, które mogłyśmy wszystkie zobaczyć i jak dla mnie miała rację. I chociażbyś pomogła jej ogromnie, to nie zmienia faktu, że Smerfetke potraktowałaś chamsko.

A tekst, że Agata nic nie wnosi do naszego wątku, już jest poniżej pasa. Wolę czytać jej sto pytań tygodniowo niż twoje chamskie odzywki. W sumie to ja też niewiele wnoszę, bo zwyczajnie nie mam czasu by tu regularnie zajrzeć i napisać coś mądrego i wartościowego, a jedynie z doskoku machnę kilka słów.
Zgadzam się.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 13:04   #3941
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

A ja dziewczęta pozwólcie że się nie odniosę. Nie opowiem się po żadnej ze stron.
Co do koronaścier_wa - z jednej strony śledzę informacje z WHO, z drugiej - krzykliwe nagłówki atakują z każdej strony wołając "kliknij mnie, jestem najważniejszy z ważnych!". Chcąc - nie chcąc klikam ale od 2 dni staram się jak najbardziej ograniczyć FB i wiadomości bo po prostu źle to mi robi... No i w sumie już sama nie wiem co o tym wszystkim sądzić - bo z jednej strony, faktycznie byłam jedna z osób która powtarzała że "to taka grypa"...z drugiej strony widzę co się dzieje na świecie, zwłaszcza we Włoszech, czy nawet u nas w Hiszpanii - choć w naszej prowincji nie ma wielu zakażonych i ludzie się stosują do obostrzeń. Ale zgadzam się tu z wypowiedzią Lilly że gdyby to było takie nic to państwa nie decydowałyby się na pozamykane wszystkiego i w zasadzie do katastrofalnych skutków gospodarczych. Martwię się też o moich bliskich w Polsce - rodzice którzy mają sklepy i muszą pracować, to samo brata, o babcię... Mnie osobiście to dotknęło w ten sposób że jestem tutaj, nie mam możliwości wyjazdu do Polski. Rodzice wnuków nie zobaczą jeszce jakiś czas, a są z nimi bardzo zżyci. Siedzenie w domu tez trochę dołuje ...Ale jeśli to ma spowodować mniejszą zarażalność, mniej zachorowań i w efekcie - koniec epidemii to proszę bardzo, mogę siedzieć.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-21, 13:35   #3942
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Agadzie, Ciebie to w szczególności dotyka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 13:56   #3943
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Agadzie, Ciebie to w szczególności dotyka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz co, ja już oplakalam ten swój wyjazd, no smutno mi, pewnie... Ale tak się pocieszam że nie ja jedna w takiej sytuacji jestem, niektórzy mają gorzej... A naprawdę chcę, bardzo bardzo chcę wierzyć że latem uda mi się polecieć do Polski na wakacje - jak zawsze... I że to wsyztsko wróci do normy tak szybko jak to możliwe. Chociaż pewnie 31.03 będę siedzieć i wyć do księżyca, bo wtedy właśnie miałam lecieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 14:12   #3944
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Dobra, odpuszczam bo to jak kopanie się z koniem. No ręce opadają

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Dokładnie, w twoją stronę można by napisać to samo. Nie masz sobie nic do zarzucenia. Żadnych refleksji, że być może jednak coś w twoich wypowiedziach mogło kogoś urazić skoro kilka osób zwraca na to uwagę.
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 14:34   #3945
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Wiesz co, ja już oplakalam ten swój wyjazd, no smutno mi, pewnie... Ale tak się pocieszam że nie ja jedna w takiej sytuacji jestem, niektórzy mają gorzej... A naprawdę chcę, bardzo bardzo chcę wierzyć że latem uda mi się polecieć do Polski na wakacje - jak zawsze... I że to wsyztsko wróci do normy tak szybko jak to możliwe. Chociaż pewnie 31.03 będę siedzieć i wyć do księżyca, bo wtedy właśnie miałam lecieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Życzę Ci, żeby udało się latem ;* my dziś zastanawialiśmy się, jak będą wyglądać święta. Mamy nadzieję, że uda się spotkać ze wszystkimi, ale np. tż dziadek ma 85 lat, astmę i chore serce. Może się bać spotkać. Nie ma co się dziwić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 14:41   #3946
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Wiesz co, ja już oplakalam ten swój wyjazd, no smutno mi, pewnie... Ale tak się pocieszam że nie ja jedna w takiej sytuacji jestem, niektórzy mają gorzej... A naprawdę chcę, bardzo bardzo chcę wierzyć że latem uda mi się polecieć do Polski na wakacje - jak zawsze... I że to wsyztsko wróci do normy tak szybko jak to możliwe. Chociaż pewnie 31.03 będę siedzieć i wyć do księżyca, bo wtedy właśnie miałam lecieć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biedni jesteście, oby szybko minęło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Życzę Ci, żeby udało się latem ;* my dziś zastanawialiśmy się, jak będą wyglądać święta. Mamy nadzieję, że uda się spotkać ze wszystkimi, ale np. tż dziadek ma 85 lat, astmę i chore serce. Może się bać spotkać. Nie ma co się dziwić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja przeżywałam, że nie możemy jajka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 14:42   #3947
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Podobno świecenie pokarmów ma być odwołane. Coś słyszałam w radiu.


Agadzie przykro mi Mam koleżankę, która pracuje, a raczej pracowała, a hotelu na Fuerteventurze.. no jest załamana, bo wszystko zamknęli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 15:03   #3948
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Nawet jeżeli by się nie bał, to ja bym raczej nie odważyła się na spotkanie z osobą w takim wieku i chorobami. Musicie sobie przemyśleć
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 15:11   #3949
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Nawet jeżeli by się nie bał, to ja bym raczej nie odważyła się na spotkanie z osobą w takim wieku i chorobami. Musicie sobie przemyśleć
Noo, jesteśmy raczej na nie. Szkoda, że tak to wszystko się potoczyło.

Ale wiecie co? Dobrze, że rodziłyśmy rok temu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-21, 15:13   #3950
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Życzę Ci, żeby udało się latem ;* my dziś zastanawialiśmy się, jak będą wyglądać święta. Mamy nadzieję, że uda się spotkać ze wszystkimi, ale np. tż dziadek ma 85 lat, astmę i chore serce. Może się bać spotkać. Nie ma co się dziwić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie dziękuję, żeby faktycznie już się udało ;*[1=e60e5454b131baabfef11f4 156e093bc04f95d5e_5ebdcd7 25ac57;87679879]Biedni jesteście, oby szybko minęło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

A ja przeżywałam, że nie możemy jajka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Powiem ci że mój 4-latek tak tego nie przeżywa jak ja
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Podobno świecenie pokarmów ma być odwołane. Coś słyszałam w radiu.


Agadzie przykro mi Mam koleżankę, która pracuje, a raczej pracowała, a hotelu na Fuerteventurze.. no jest załamana, bo wszystko zamknęli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No...wszystkie hotele mają odgórny obowiązek zamknąć się maks. do czwartku. Ale wierzę że jak to koronaś_cierwo pójdzie precz to i turystyka zacznie odzywać. A co do Wielkanocy - tutaj odwołano wszelkie procesje na Semana Santa, bardzo głęboko zakorzeniona tradycja. Ja owszem, bardzo lubię te procesje, no i szkoda, ale Hiszpanie są zrozpaczeni z tego powodu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 15:58   #3951
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Dokładnie, w twoją stronę można by napisać to samo. Nie masz sobie nic do zarzucenia. Żadnych refleksji, że być może jednak coś w twoich wypowiedziach mogło kogoś urazić skoro kilka osób zwraca na to uwagę.
Ciągnij to dalej jak chcesz. Proszę bardzo

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 16:28   #3952
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Agadzie, tylko za co żyć do tego czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 16:49   #3953
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Omg, moje dziecko mnie tak zmęczyło fizycznie i psychicznie przy usypianiu, że w końcu, sama prawie płacząc, oddalam go tż, założyłam słuchawki i zrobiłam cały trening,co się nie zdarza w moim życiu. uważam, że mam dużo cierpliwości do małego, ale ostatnio są takie cyrki z usypianiem, że naprawdę wymiękam. Po prostu mnie to męczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 16:58   #3954
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Mój tż generalnie pracuje zdalnie, ale co kilka dni musi iść na 1 dzień do pracy. Dlatego nie widujemy się z moimi rodzicami.
My chcieliśmy jechać gdzieś na majówkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 17:20   #3955
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Ja dzisiaj prawie cały dzień w łóżku, boli mnie brzuch, kręgosłup od dźwigania mojego kloca i stawy. Dobrze, że TŻ jest w domu. Mam ochotę na jajka w majonezie znowu jakaś ostatnio jajcowa się zrobiłam

Czy Wasze dzieci zrobiły Wam kiedyś kupę w wannie podczas kąpieli?
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 17:45   #3956
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez lilianna90 Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj prawie cały dzień w łóżku, boli mnie brzuch, kręgosłup od dźwigania mojego kloca i stawy. Dobrze, że TŻ jest w domu. Mam ochotę na jajka w majonezie znowu jakaś ostatnio jajcowa się zrobiłam

Czy Wasze dzieci zrobiły Wam kiedyś kupę w wannie podczas kąpieli?
Ja dziś też słabo się czuję, migrena mnie męczyła. :/

Nie zrobił kupy, ale sikać się zdarzało

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 17:54   #3957
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Siku robi regularnie ale kupy na szczęście nie



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 18:03   #3958
lilianna90
Kocia i psia mama :)
 
Avatar lilianna90
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6 653
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

To tylko mój taki zgrywus, że dzisiaj rano jak poszedł po śniadaniu do wanny (jadł kaszę, nosem, włosami, oczami, czołem - nie pytajcie) a stary wyszedł z psem to zrobił mi niespodziankę
lilianna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 18:04   #3959
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Liliana
Widzę, że nie tylko mój wchłania żywność przez skórę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 18:12   #3960
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamy majowe 2019 część 10 - jubileuszowa ;)

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Liliana
Widzę, że nie tylko mój wchłania żywność przez skórę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Każde na tym etapie to robi chyba
Miałam się odnieść do naszej burzy, ale podczas pisania zdechł mi telefon. To mi się nie zdarza, więc to chyba znak żebym przemilczała. już nie będę dolewać oliwy do ognia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-21 11:11:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.