Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop. - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Pokaż wyniki sondy: Na którego kandydata na prezydenta głosujesz?
Andrzej Duda 16 9,09%
Rafał Trzaskowski 57 32,39%
Szymon Hołownia 40 22,73%
Robert Biedroń 36 20,45%
Władysław Kosiniak - Kamysz 9 5,11%
Krzysztof Bosak 15 8,52%
Stanisław Żółtek 1 0,57%
Marek Jakubiak 0 0%
Mirosław Piotrowski 0 0%
Paweł Tanajno 2 1,14%
Głosujący: 176. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-06-22, 13:28   #631
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Socjal tylko dla najbardziej potrzebujacych.

niepelnosprawnych, ciezko chorych, bardzo biednych. Nie dla ludzi ktorym sie wydaje ze powinnismy placic na dzieci.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 13:36   #632
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;87946884]A tymczasem wg sondażu Trzaskowski wygrywa z Dudą w drugiej turze.
https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomo...ml#s=BoxOpImg1
Trochę w to powątpiewam szczerze mówiąc, bo różnica jest jednak bardzo mała.[/QUOTE]

Nie wierz w żadne sondaże. Ludzie nigdy nie powiedzą prawdy jak będą głosować,bo albo się wstydzą albo sami jeszcze nie wiedzą.
A co do pracowni IBRIS to po ich popisie w sprawie wyników wyborów samorządowych mam o ich sondażach jak najgorsze zdanie.
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 13:38   #633
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez michal100 Pokaż wiadomość
Nie wierz w żadne sondaże. Ludzie nigdy nie powiedzą prawdy jak będą głosować,bo albo się wstydzą albo sami jeszcze nie wiedzą.
A co do pracowni IBRIS to po ich popisie w sprawie wyników wyborów samorządowych mam o ich sondażach jak najgorsze zdanie.
A kto wg ciebie robi najbardziej wiarygodne sondaże?
Nigdy się temu nie przyglądałam szczerze mówiąc.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 13:44   #634
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;87947934]A kto wg ciebie robi najbardziej wiarygodne sondaże?
Nigdy się temu nie przyglądałam szczerze mówiąc.[/QUOTE]Tv PiS

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 13:51   #635
michal100
Zadomowienie
 
Avatar michal100
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 1 825
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Tymczasem w opanowanym przez opozycję Senacie mamy przedsmak tego jak będzie wyglądała zmiana jakościowa kiedy PiS przegra wybory i do władzy wróci KO i ferajna.
Szefem kancelarii Senatu została dr K. Zioło-Pużuk,prywatnie żona barona SLD na Mazowszu J. Pużuka.
O swoich trzeba dbać.Tylko po co wypominać PiS,że robi to samo?
Gdy marszałkiem był Stanisław Karczewski z PiS, senatorowie PO oburzali się, że szefem kancelarii uczynił młodego radnego PiS Jakuba Kowalskiego. Tymczasem od objęcia władzy w Senacie przez opozycję dyrektorem Biura Spraw Senatorskich została była posłanka PO Anna Białkowska, szefem Centrum Informacyjnego Senatu inny były parlamentarzysta tej partii Grzegorz Furgo, a jego zastępcą Jakub Stefaniak, były rzecznik prasowy PSL.
A gdzie się podziali Ci wszyscy doświadczeni pracownicy kancelarii Senatu,których to ten wredny PiS odsunął w cień i otoczył się swojakami.Tak pięknie T. Grodzki mówił,że teraz społeczeństwo zobaczy,że decydują kompetencje i doświadczenie a nie legitymacja partyjna. No to zobaczyliśmy...

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;87947934]A kto wg ciebie robi najbardziej wiarygodne sondaże?
Nigdy się temu nie przyglądałam szczerze mówiąc.[/QUOTE]

Wejdź na stronę np. sprawdzamysondaze.pl
__________________
Utrzymuję w domu bałagan aby w razie włamania złodziej potknął się o coś i umarł
michal100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 14:01   #636
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez michal100 Pokaż wiadomość

Wejdź na stronę np. sprawdzamysondaze.pl
Dzięki.
Poczytam sobie później. Póki co popatrzyłam sobie na samorządowe z 2018 w moim mieście.
I ogólnie to...
Jedna pracownia dawała 41% w pierwszej turze temu, który wygrał. Druga dawała 52%. A wygrał w pierwszej turze z ponad 70%
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 17:16   #637
archimonde
Raczkowanie
 
Avatar archimonde
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 388
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Program pisu opiera się na potrzebach ludzi z klasy ~niższej/średniej (czyli WIĘKSZOŚCI społeczeństwa) i dlatego mają takie poparcie.


Jak były wybory parlamentarne jakiś portal zamieścił statystyki z wynikami wyborów. Bardzo zapadł mi w pamięć podział oddanych głosów ze względu na wykształcenie. Osoby z wyższym+ zdecydowanie przechylały się ku lewicy. Osoby poniżej wyższego ku pisowi.... Chyba nie muszę tego komentować.


Załóżmy, że mamy jakąś tam osiedlową Karynę - absolwentka zawodówki z dwucyfrowym IQ. Ma pracę za 2-3 koła i wystarcza jej to do szczęścia. Nie potrzebuje nic więcej. Dla niej te 500+ robi znaczącą różnicę i zagłosuje na pis/dudę choćby dlatego. Ona ma gdzieś ekologię, tolerancję, reformy służby zdrowia (poziom inteligencji nie pozwala jej nawet zrozumieć większości tych tematów).



W drugą stronę - ktoś bogaty i dobrze wykształcony tak czy siak żyje na dobrym poziomie, ma oszczędności i nawet nie interesują go socjale.


Specjalnie to przerysowałam, ale chyba rozumiecie do czego zmierzam.....



W ogóle drażni mnie to, że wszyscy mają prawa wyborcze. Mam w dalszej rodzinie 50-letniego faceta, który całe życie przepracował na wysypisku śmieci (starcza mu, nie szukał nigdy nic lepszego). Wyraża się po polsku jak dziecko z podstawówki, ma problemy z pisaniem i czytaniem. Dlaczego ktoś taki ma prawo wyborcze i jego głos jest równoważny z innymi....?



Sorki za chaotyczny post, ale trochę przeżywam te wybory, a u mnie w domu nie mam z kim bezpiecznie wymienić myśli.
__________________

archimonde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-22, 17:27   #638
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez archimonde Pokaż wiadomość
Program pisu opiera się na potrzebach ludzi z klasy ~niższej/średniej (czyli WIĘKSZOŚCI społeczeństwa) i dlatego mają takie poparcie.


Jak były wybory parlamentarne jakiś portal zamieścił statystyki z wynikami wyborów. Bardzo zapadł mi w pamięć podział oddanych głosów ze względu na wykształcenie. Osoby z wyższym+ zdecydowanie przechylały się ku lewicy. Osoby poniżej wyższego ku pisowi.... Chyba nie muszę tego komentować.


Załóżmy, że mamy jakąś tam osiedlową Karynę - absolwentka zawodówki z dwucyfrowym IQ. Ma pracę za 2-3 koła i wystarcza jej to do szczęścia. Nie potrzebuje nic więcej. Dla niej te 500+ robi znaczącą różnicę i zagłosuje na pis/dudę choćby dlatego. Ona ma gdzieś ekologię, tolerancję, reformy służby zdrowia (poziom inteligencji nie pozwala jej nawet zrozumieć większości tych tematów).



W drugą stronę - ktoś bogaty i dobrze wykształcony tak czy siak żyje na dobrym poziomie, ma oszczędności i nawet nie interesują go socjale.


Specjalnie to przerysowałam, ale chyba rozumiecie do czego zmierzam.....



W ogóle drażni mnie to, że wszyscy mają prawa wyborcze. Mam w dalszej rodzinie 50-letniego faceta, który całe życie przepracował na wysypisku śmieci (starcza mu, nie szukał nigdy nic lepszego). Wyraża się po polsku jak dziecko z podstawówki, ma problemy z pisaniem i czytaniem. Dlaczego ktoś taki ma prawo wyborcze i jego głos jest równoważny z innymi....?



Sorki za chaotyczny post, ale trochę przeżywam te wybory, a u mnie w domu nie mam z kim bezpiecznie wymienić myśli.

Ktoś taki też ma potrzeby. A nie jest przy tym żadnym darmozjadem, przecież całe życie pracował i odprowadzał podatki.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 17:50   #639
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;87948362]Ktoś taki też ma potrzeby. A nie jest przy tym żadnym darmozjadem, przecież całe życie pracował i odprowadzał podatki.[/QUOTE]

Dokładnie. Nie dyskryminujmy nikogo. Facet pracował, odprowadzal podatki to dlaczego nie miałby prawa głosować zgodnie z własnym sumieniem?
Ja szanuję ludzi prostych. Gorzej mi idzie z prostakami, nawet tymi utytułowanymi. A wszak Duda jest, nomen omen, doktorem prawa. A jak się posłucha tego jego bredzenia, samozadowolenia z drogi ku przepaści i upadkowi demokracji to aż się człowiek zastanawia, czy aby nie żył przez ostatnich kilka lat w jakiejś alternatywnej rzeczywistości. Skoro było mi tak dobrze to niby po co zdecydowałam się na emigrację, zamiast namawiać męża, by swój business przeniósł do Polski? Jak gdzieś jest dobrze to normalni obywatele nie emigrują, bo po co? A z Polski już wyemigrowały miliony.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 18:00   #640
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Dokładnie. Nie dyskryminujmy nikogo. Facet pracował, odprowadzal podatki to dlaczego nie miałby prawa głosować zgodnie z własnym sumieniem?
Ja szanuję ludzi prostych. Gorzej mi idzie z prostakami, nawet tymi utytułowanymi. A wszak Duda jest, nomen omen, doktorem prawa. A jak się posłucha tego jego bredzenia, samozadowolenia z drogi ku przepaści i upadkowi demokracji to aż się człowiek zastanawia, czy aby nie żył przez ostatnich kilka lat w jakiejś alternatywnej rzeczywistości. Skoro było mi tak dobrze to niby po co zdecydowałam się na emigrację, zamiast namawiać męża, by swój business przeniósł do Polski? Jak gdzieś jest dobrze to normalni obywatele nie emigrują, bo po co? A z Polski już wyemigrowały miliony.
A jeszcze więcej milionów zostalo, żyje tu i nie wyjeżdża, więc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 18:08   #641
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Zasadniczo do Polski też wyemigrowały już miliony.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-22, 18:14   #642
kamoni7
Raczkowanie
 
Avatar kamoni7
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 340
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez archimonde Pokaż wiadomość
Program pisu opiera się na potrzebach ludzi z klasy ~niższej/średniej (czyli WIĘKSZOŚCI społeczeństwa) i dlatego mają takie poparcie.


Jak były wybory parlamentarne jakiś portal zamieścił statystyki z wynikami wyborów. Bardzo zapadł mi w pamięć podział oddanych głosów ze względu na wykształcenie. Osoby z wyższym+ zdecydowanie przechylały się ku lewicy. Osoby poniżej wyższego ku pisowi.... Chyba nie muszę tego komentować.


Załóżmy, że mamy jakąś tam osiedlową Karynę - absolwentka zawodówki z dwucyfrowym IQ. Ma pracę za 2-3 koła i wystarcza jej to do szczęścia. Nie potrzebuje nic więcej. Dla niej te 500+ robi znaczącą różnicę i zagłosuje na pis/dudę choćby dlatego. Ona ma gdzieś ekologię, tolerancję, reformy służby zdrowia (poziom inteligencji nie pozwala jej nawet zrozumieć większości tych tematów).



W drugą stronę - ktoś bogaty i dobrze wykształcony tak czy siak żyje na dobrym poziomie, ma oszczędności i nawet nie interesują go socjale.


Specjalnie to przerysowałam, ale chyba rozumiecie do czego zmierzam.....



W ogóle drażni mnie to, że wszyscy mają prawa wyborcze. Mam w dalszej rodzinie 50-letniego faceta, który całe życie przepracował na wysypisku śmieci (starcza mu, nie szukał nigdy nic lepszego). Wyraża się po polsku jak dziecko z podstawówki, ma problemy z pisaniem i czytaniem. Dlaczego ktoś taki ma prawo wyborcze i jego głos jest równoważny z innymi....?



Sorki za chaotyczny post, ale trochę przeżywam te wybory, a u mnie w domu nie mam z kim bezpiecznie wymienić myśli.
To jest właśnie demokracja.
A tak na marginesie być może właśnie w ten sposób postrzegano kiedyś kobiety zanim wywalczyły sobie prawa wyborcze.
kamoni7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 18:32   #643
Ruwi
Zadomowienie
 
Avatar Ruwi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 263
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez xxxAleksandraxxx Pokaż wiadomość
Mam w rodzinie farmaceutę i mówi, że tych tabletek bez zalecenia lekarza dla konkretnej osoby w ogóle nie powinno się wydawać.
Dla mnie to w ogóle wydumany problem bo są poważniejsze problemy, niż to że lekarz ma ci wystawić receptę a ktoś woli bez recepty. I tak z tej tabletki nie korzystam i uważam że jest wiele większych problemów kobiet czy ogólnie ludzi, a o tych tabletkach to swego czasu było głośno jakby to był najważniejszy problem w kraju. Mi to lata - żeby było jasne, jakby było bez recepty, to też by mi to latało.
Też uważam, że te tabletki nie powinny być wydawane bez recepty ALE wiem niestety, że nie żyjemy w idealnym świecie i dostęp do ginekologa w ciągu 24h i to jeszcze takiego, o którym mamy pewność, że faktycznie tę receptę wypisze to można włożyć między bajki. Chciałabym, żeby każda kobieta miała możliwość łatwego skonsultowania zdrowotnych wątpliwości, ale skoro tak się nie da, to ewentualne skutki uboczne tabletki i tak będą mniejszym ciosem dla organizmu niż ciąża.
Zresztą nie ma się co łudzić, że wycofując tabletkę po ktokolwiek miał na uwadze zdrowie kobiet.
No i z racji tego, że jest to antykoncepcja awaryjna, to raczej nikt nie zakłada, że będzie z niej kiedykolwiek korzystać. Awaryjna czyli na nagłe, nieprzewidziane sytuacje.
Ruwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 18:44   #644
xxxAleksandraxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 203
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Pokaż mi jeden kraj, gdzie benefity przewyższają pensję. Jeden. Jeden, gdzie z zasiłków stałych, docelowych i benefitów da się żyć lepiej, niż z pracy a natychmiast z mężem wyprowadzamy się z UK i tam się wprowadzamy.

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------



Wręcz przeciwnie. Programy socjalne są adresowane do biednych, bo tzw. klasa średnia (w Polsce jej nie mamy) i bogaci ich nie potrzebują.
Nie wiem czemu mnie o to pytasz, bo ja właśnie nie znam żadnego kraju, gdzie z benefitów żyje się lepiej niż z pracy. Swoją drogą to dziwi mnie że chciałabyś się do takiego kraju przeprowadzić i żyć z samych benefitów, bo z Twoich postów wynika że jesteś ich przeciwniczką.
A programy socjalne to z definicji programy mające na celu poprawienie sytuacji społecznej - ta sytuacja wcale nie musi być zła, po prostu program socjalny ma sprawić, że będzie lepsza. Akurat 500 plus ma na celu wsparcie rodzin - a rodzina jest rodziną niezależnie czy bogata czy biedna. Jakby dali 500 plus tylko dla biednych to by ludzie gadali że taki biedny z pracy i 500 plus ma tyle samo co tamten z własnej pracy. A tak każdy mający dziecko dostaje te pieniądze. Tak jak pisałam ludziom nie dogodzisz, bo jak się ktoś chce przyczepić to zawsze mu coś będzie nie pasować co by nie wprowadzili.

Cytat:
Napisane przez archimonde Pokaż wiadomość
Program pisu opiera się na potrzebach ludzi z klasy ~niższej/średniej (czyli WIĘKSZOŚCI społeczeństwa) i dlatego mają takie poparcie.


Jak były wybory parlamentarne jakiś portal zamieścił statystyki z wynikami wyborów. Bardzo zapadł mi w pamięć podział oddanych głosów ze względu na wykształcenie. Osoby z wyższym+ zdecydowanie przechylały się ku lewicy. Osoby poniżej wyższego ku pisowi.... Chyba nie muszę tego komentować.


Załóżmy, że mamy jakąś tam osiedlową Karynę - absolwentka zawodówki z dwucyfrowym IQ. Ma pracę za 2-3 koła i wystarcza jej to do szczęścia. Nie potrzebuje nic więcej. Dla niej te 500+ robi znaczącą różnicę i zagłosuje na pis/dudę choćby dlatego. Ona ma gdzieś ekologię, tolerancję, reformy służby zdrowia (poziom inteligencji nie pozwala jej nawet zrozumieć większości tych tematów).



W drugą stronę - ktoś bogaty i dobrze wykształcony tak czy siak żyje na dobrym poziomie, ma oszczędności i nawet nie interesują go socjale.


Specjalnie to przerysowałam, ale chyba rozumiecie do czego zmierzam.....



W ogóle drażni mnie to, że wszyscy mają prawa wyborcze. Mam w dalszej rodzinie 50-letniego faceta, który całe życie przepracował na wysypisku śmieci (starcza mu, nie szukał nigdy nic lepszego). Wyraża się po polsku jak dziecko z podstawówki, ma problemy z pisaniem i czytaniem. Dlaczego ktoś taki ma prawo wyborcze i jego głos jest równoważny z innymi....?



Sorki za chaotyczny post, ale trochę przeżywam te wybory, a u mnie w domu nie mam z kim bezpiecznie wymienić myśli.
Dla mnie to zaleta że skupia się na potrzebach większości bo od tego mają być rządzący. A nie od tego żeby dobrze było pseudo elitom.
Natomiast pogarda, jaka bije od Ciebie w stosunku do innych jest obrzydliwa, i niestety często spotykana przez wyborców PO ( nie wiem na kogo głosujesz ale wśród wyborców innych partii rzadziej można się z tym spotkać ). Skoro jesteś tak inteligentna i chcesz odbierać tym głupim ludziom prawa wyborcze, to powinnaś ruszyć główką i pomyśleć że na PiS, zwłaszcza w ostatnich wyborach, zagłosowało zdecydowanie więcej wyborców niż na inne partie, mieli dużą przewagę . Nawet jeśli więc wśród wyborców PO czy Lewicy był większy procent osób z wykształceniem wyższym niż niższym, to grupa tych wyborców i tak była nieduża w stosunku do wszystkich wyborców. Łopatologicznie: jeśli Lewica miała 12 % głosów, a PiS 45 % i wśród wyborców Lewicy było nawet 100 % ( oczywiście tak nie było ale podaję nawet maksymalną liczbę hipotetycznie ) osób z wyższym wyksztalceniem, a wśród wyborców PiS z wyższym wykształceniem 50 %, to i tak na PiS zaglosowalo wiecej osob z wyzszym wyksztalceniem niz na Lewice. Na PiS głosuje wiele osób wykształconych też wbrew pozorom - zeby nie bylo, nie kloce sie ze napewno na PiS zaglosowalo wiecej wyksztalconych niz na PO itp. Chce tylko pokazac ze to nie sa duze roznice a niestety taki jest poglad. Jeśli chcesz być szczegółowa to w więzieniach wygrało PO. Poparcie przestępców jest dla mnie większym wstydem niż normalnych obywateli, którzy śmieją nie mieć wyższego wykształcenia i wykonują proste prace. Wiele z nich ma więcej kultury niż Ty i bardziej trzeźwo potrafią na pewne rzeczy wbrew pozorom spojrzeć. Niech zgadnę - zapewne jesteś za równością i tolerancją. Jak widać obowiazuje ona u Ciebie wybiórczo.


Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
A jeszcze więcej milionów zostalo, żyje tu i nie wyjeżdża, więc?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A nawet coraz więcej wraca.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Ja szanuję ludzi prostych. Gorzej mi idzie z prostakami, nawet tymi utytułowanymi.
W punkt. Nawiasem mówiąc wykształcenie wyższe dziś w Polsce może mieć każdy i coraz mniej świadczy ono o inteligencji.

Edytowane przez xxxAleksandraxxx
Czas edycji: 2020-06-22 o 19:30
xxxAleksandraxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 19:20   #645
Pigeons
Zadomowienie
 
Avatar Pigeons
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Trochę zmienię temat jeżeli można
Czy ktoś może mieszka za granicą i otrzymał już pakiet do głosowania?
Zapisałam się na stronie, dostałam potwierdzenie i cisza - skrzynka pusta.

Na stronie gov.pl znalazłam info, że:

Data doręczenia przesyłki do urzędu jest datą decydującą. Wszystkie koperty zwrotne zawierające karty do głosowania (nawet te nadane przed 26 czerwca 2020 r.), które nadejdą do urzędu po 26 czerwca 2020 r., nie będą mogły zostać zostaną uwzględnione w aktualnym głosowaniu.

Tyle, że mamy 22 czerwca, a ja ciągle czekam i raczej nie widzę szansy żebym zdążyła kartę otrzymać, odesłać i odebrać przez ambasadę przed 26... także czuję się trochę zrobiona w balona
Pigeons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 20:13   #646
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez archimonde Pokaż wiadomość
Program pisu opiera się na potrzebach ludzi z klasy ~niższej/średniej (czyli WIĘKSZOŚCI społeczeństwa) i dlatego mają takie poparcie.


Jak były wybory parlamentarne jakiś portal zamieścił statystyki z wynikami wyborów. Bardzo zapadł mi w pamięć podział oddanych głosów ze względu na wykształcenie. Osoby z wyższym+ zdecydowanie przechylały się ku lewicy. Osoby poniżej wyższego ku pisowi.... Chyba nie muszę tego komentować.


Załóżmy, że mamy jakąś tam osiedlową Karynę - absolwentka zawodówki z dwucyfrowym IQ. Ma pracę za 2-3 koła i wystarcza jej to do szczęścia. Nie potrzebuje nic więcej. Dla niej te 500+ robi znaczącą różnicę i zagłosuje na pis/dudę choćby dlatego. Ona ma gdzieś ekologię, tolerancję, reformy służby zdrowia (poziom inteligencji nie pozwala jej nawet zrozumieć większości tych tematów).



W drugą stronę - ktoś bogaty i dobrze wykształcony tak czy siak żyje na dobrym poziomie, ma oszczędności i nawet nie interesują go socjale.


Specjalnie to przerysowałam, ale chyba rozumiecie do czego zmierzam.....



W ogóle drażni mnie to, że wszyscy mają prawa wyborcze. Mam w dalszej rodzinie 50-letniego faceta, który całe życie przepracował na wysypisku śmieci (starcza mu, nie szukał nigdy nic lepszego). Wyraża się po polsku jak dziecko z podstawówki, ma problemy z pisaniem i czytaniem. Dlaczego ktoś taki ma prawo wyborcze i jego głos jest równoważny z innymi....?



Sorki za chaotyczny post, ale trochę przeżywam te wybory, a u mnie w domu nie mam z kim bezpiecznie wymienić myśli.
Jezeli kogos nieninteresuja socjale to niech nie pobiera 500 +. W koncu po co mu? No a jakos wiekszosc osob raczej pobiera. Kazdy kraj na swiecie ma jakis socjal, to nie jest samo z siebie zle.

Piszecie tez o tabletce po. Jestem przeciwna temu ze jest na recepte. Przy niej liczy sie czas a nie gonienie do lekarza i zastanawianie sie czy sie zdazy. Generalnie poza skrajnymi przypadkami (chore dziecko ktore umrze po urodzeniu itp) nie wyobrazam sobie u siebie aborcji
Generalnie i tak dziecko chociaz jedno planuje wiec nie bylby to dla mnie koniec swiata jak dla osob ktore dzieci nie chca (powinni miec moim zdaniem prawo do sterylizacji jezeli sa pewni swojej decyzji wtedy niechcianych ciaz mogloby byc mniej i nie mieliby tyle stresu). Jednak tabletka po to nie jest nawet usuniecie plodu. Ciezko tu mowic o zabojstwie nawet jakby chciec tak sie przyczepic. Wiadomo ze wpadka moze sie zdarzyc i lepiej moim zdaniem szybko zazyc tabletek niz robic aborcje na dalszym etapie. Zwlaszcza gdy ktos wie ze byla ryzykowna sytuacja. Slucham czasem filmikow o zyciu w Turcji np kanal Kawa po turecku (lubie dowiadywac sie nowych rzeczy o roznych kulturach itp) i tam powiedziala, ze wiele osob mysli, ze Turcja jest bardzo zasciankowa, ze tam rzadzi Islam, a tak nie jest. Oczywiscie sa bardziej konserwatywne regiony, ale duza czesc Turcji np zachod to ludzie o dosc liberalnym podejsciu podobnym do naszego a czasem i bardziej liberalnym. Duzo wierzacych tez jest ale nie ma tam podobno probowania wchodzenia w czyjes zycie. To nie jest jakby nie patrzec kraj gdzie oczywiscie wierzacych jest duzo ale religia podobno tak nie wplywa na codzienne zycie niewierzacych, niewierzacy moga zyc po swiecku, kraj jest swiecki. Tam pigulka po podobno bez problemu jest bez recepty, a u nas jest problem...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Monia284
Czas edycji: 2020-06-22 o 20:46
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 20:16   #647
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Jezeli kogos nieninteresuja socjale to niech nie pobiera 500 +. W koncu po co mu? No a jakos wiekszosc osob raczej pobiera. Kazdy kraj na swiecie ma jakis socjal, to nie jest samo z siebie zle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A może przy okazji na te (takie nie dla ciężko chorych, niepełnosprawnych itp) socjale się nie musieć zrzucać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 21:00   #648
xxxAleksandraxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 203
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87948722]A może przy okazji na te (takie nie dla ciężko chorych, niepełnosprawnych itp) socjale się nie musieć zrzucać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Jak nie bedzie pobierac to nie będzie obciązać budżetu państwa, o który się tacy ludzie martwią Zaczynajmy od siebie
Jest demokracja więc trzeba uszanować wybór większości Polaków. Zresztą alternatywy chyba za bardzo nie ma bo żadna partia ani kandydat z tego co wiem nie planuje likwidacji 500 plus.
xxxAleksandraxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 21:02   #649
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87948722]A może przy okazji na te (takie nie dla ciężko chorych, niepełnosprawnych itp) socjale się nie musieć zrzucać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Nie wiem. Nie da sie zrobic tak zeby kazdy byl zadowolony.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-22, 21:04   #650
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez xxxAleksandraxxx Pokaż wiadomość
Jak nie bedzie pobierac to nie będzie obciązać budżetu państwa, o który się tacy ludzie martwią Zaczynajmy od siebie
Jest demokracja więc trzeba uszanować wybór większości Polaków. Zresztą alternatywy chyba za bardzo nie ma bo żadna partia ani kandydat z tego co wiem nie planuje likwidacji 500 plus.
Ale jakiego budżetu państwa? Państwo nie ma żadnego budżetu, dysponuje tylko kasiorą obywateli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 21:29   #651
xxxAleksandraxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 203
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Aha 😂 To tak jakbys powiedziala ze podatki nie istnieja bo to kasa obywateli.
xxxAleksandraxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 21:33   #652
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Podatki istnieją i jest to jak najbardziej kasa obywateli.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 21:38   #653
xxxAleksandraxxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 203
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

To tak samo budżet państwa istnieje i jest to kasa obywateli. Jedno nie przeczy drugiemu.
xxxAleksandraxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 21:38   #654
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Wielu ludzi uznawało Hołownię za sympatycznego człowieka, ale ostatnie jego wypowiedzi są pełne nieprawdy. Mówi, że PO to to samo co PIS co jest ordynarnym kłamstwem. Jak można stawiać znak równości pomiędzy partią europejską a partią autorytarną i 1000 razy bardziej skorumpowaną, która zniszczyła pozycję międzynarodową Polski jaką zbudował Tusk.

Cały projekt Hołownia to to samo co Petru, czyli prowadzi do rozdrobnienia i osłabienia opozycji do PIS. Tak jest na Węgrzech: Orban ma dużą partię, a opozycja to plankton. Ci co stoją za Petru/Hołownią tylko pomagają PIS i szkodzą Polsce.

Sytuacja w Polsce nie jest normalna. Mamy partię obcej agentury jaką jest PIS i ta partia chce zniszczyć Polskę. Ta partia ma TVP, która jest monopolistą w kształtowaniu opinii na dużym obszarze kraju. To nie jest czas dla ludzi, którzy jak Hołownia poświęcają masę energii na... atakowanie opozycji. Jak chce wejść do polityki i nie podoba mu się działanie jakiejś partii to zamiast ją osłabiać niech wejdzie do tej partii i próbuje ją zmieniać od środka.

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2020-06-22 o 21:40
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 21:45   #655
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Wielu ludzi uznawało Hołownię za sympatycznego człowieka, ale ostatnie jego wypowiedzi są pełne nieprawdy. Mówi, że PO to to samo co PIS co jest ordynarnym kłamstwem. Jak można stawiać znak równości pomiędzy partią europejską a partią autorytarną i 1000 razy bardziej skorumpowaną, która zniszczyła pozycję międzynarodową Polski jaką zbudował Tusk.

Nie lubię PiSu, ale nie szafowałabym tak łatwo określeniem, że jest tysiąc razy bardziej skorumpowany, niż PO.
Nie wiem,która z tych partii jest bardziej skorumpowana, tego się raczej nie da ustalić.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 21:59   #656
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;87949061]Nie lubię PiSu, ale nie szafowałabym tak łatwo określeniem, że jest tysiąc razy bardziej skorumpowany, niż PO.
Nie wiem,która z tych partii jest bardziej skorumpowana, tego się raczej nie da ustalić.[/QUOTE]


Kiedy siedzieli wszyscy w domach Szumowski tylko myślał jak zarobić na epidemii i wcześniej planowo przyjęli przepisy, które zwalniały urzędników z odpowiedzialności za zakupy sprzętu.
Nic dziwnego widziałem jego zdjęcie z Matką Teresą z Kalkuty, która defraudowała pieniądze, które były zbierane na chorych.

PISowcy okradali PCK z tego co pamiętam. Za PIS śmieci wwożone są do Polski z Nigerii! Co chwila płoną wysypiska śmieci w całym kraju. Politycy PIS to korupcja na poziomie krajów trzeciego świata jak Bangladesz, Ukraina, Rosja, czy jakiś Pakistan. Dlatego chcą przejąć sądy. Bonus to niechlujne prawo, bajzel w przepisach jakiego nigdy nie było i niewykonywanie wyroków sądu przez władzę. Już Polska zaczyna wyglądać jak trzeci świat. Hołownia, który od 2015 ,kiedy PIS zaczął niszczyć Polskę, nonstop tylko bawił się w "Mam talent", teraz nagle wchodzi do polityki parę miesięcy temu i... atakuje opozycję.

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2020-06-22 o 22:00
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 22:00   #657
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Kiedy siedzieli wszyscy w domach Szumowski tylko myślał jak zarobić na epidemii i wcześniej planowo przyjęli przepisy, które zwalniały urzędników z odpowiedzialności za zakupy sprzętu.
Nic dziwnego widziałem jego zdjęcie z Matką Teresą z Kalkuty, która defraudowała pieniądze, które były zbierane na chorych.

PISowcy okradali PCK z tego co pamiętam. Za PIS śmieci wwożone są do Polski z Nigerii! Co chwila płoną wysypiska śmieci w całym kraju. Politycy PIS to korupcja na poziomie krajów trzeciego świata jak Bangladesz, Ukraina, Rosja, czy jakiś Pakistan. Dlatego chcą przejąć sądy. Bonus to niechlujne prawo, bajzel w przepisach jakiego nigdy nie było i niewykonywanie wyroków sądu przez władzę. Już Polska zaczyna wyglądać jak trzeci świat. Hołownia, który od 2015 ,kiedy PIS zaczął niszczyć Polskę, nonstop tylko bawił się w "Mam talent", teraz nagle wchodzi do polityki parę miesięcy temu i... atakuje opozycję.

Jego głównym rywalem jest Trzaskowski.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 22:16   #658
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Dokładnie. Nie dyskryminujmy nikogo. Facet pracował, odprowadzal podatki to dlaczego nie miałby prawa głosować zgodnie z własnym sumieniem?
Ja szanuję ludzi prostych. Gorzej mi idzie z prostakami, nawet tymi utytułowanymi. A wszak Duda jest, nomen omen, doktorem prawa. A jak się posłucha tego jego bredzenia, samozadowolenia z drogi ku przepaści i upadkowi demokracji to aż się człowiek zastanawia, czy aby nie żył przez ostatnich kilka lat w jakiejś alternatywnej rzeczywistości. Skoro było mi tak dobrze to niby po co zdecydowałam się na emigrację, zamiast namawiać męża, by swój business przeniósł do Polski? Jak gdzieś jest dobrze to normalni obywatele nie emigrują, bo po co? A z Polski już wyemigrowały miliony.
"i upadkowi demokracji" - gdyby tylko PiS naprawdę chciał zmiany ustroju demokratycznego to już bym stanal w kolejce by złożyć podpis na Dudę. Mógłbym się podpisać nawet lewa nogą zza prawego ucha.
Szkoda tylko, że usilnie wymyślasz że PiS dybie na polską demokrację. No właśnie nie. PiS się chce przypodobać masom, a nie masom odbierać prawo głosu. PiS, niestety, jest tak bardzo demokratyczny jak tylko się da. Bardziej niż jakakolwiek inna partia w tym kraju. Bo szanuje i wypełnia zobowiązania dla mas. Jak żadna inna partia do tej pory. I to wystarcza. Na nasze nieszczęście. Gdyby obalić w Polsce demokrację, to wróciłaby normalność, bo wtedy władca nie musialby się troszczyć o dobre samopoczucie najgłupszych (bo tych jest najwięcej, jak to w demokracji), tylko o dobrą kondycję państwa. Jego państwa. Bo generalnie właściciel troszczy się o swój dobytek.

A już najbardziej mnie rozwalił argument, że na PO glosuja ludzie z wyższym wykształceniem, a na PiS bez wyższego. I co to za argument? W Polsce jakakolwiek wartość dyplomu magistra (czy tego czegoś jak licencjat co może obecnie wydawać każda szkółka z Koziej Wólki) od kiedy pierwszy absolwent gimnazjum dostał taki papier, przestała mieć znaczenie. Kiedyś sens miało kupowanie dyplomu magistra, dziś to już sensu nie ma, bo kto by chciał skoro można na uczelni u Mietka dostać. Bo Mietek jest rektorem swojej uczelni Wyższa Szkoły czegoś tam co jest nikomu niepotrzebne ale ilość hajsu z UE na dofinansowanie uczelni wyższych zgadzać się musi. Bo to wtedy mamy iście zaj***sty wskaźnik wyedukowania społeczeństwa w Wyzszysch Szkołach Wałach na Dofinansowaniach gdzie rektorami są sami swoi.

Ja wolę Zdzisława, który ma swój świetnie prosperujący warsztat samochodowy i jest tylko po zawodówce. Ale jego firma jest sto razy bardziej społecznie przydatna. Jest, bo zwykli ludzie swoimi portfelami daja temu wyraz. Z kolei tym wszystkim Wyższym Uczelniom dają wyraz tylko znajomi urzędnicy którzy przepychają wnioski na dofinansowanie.

Reasumując - papier mówiący że ktoś ma wyższe wykształcenie i na podst tego powinno się dawać komuś prawo wyborcze jest niezwykle zabawny.

Jeśli komuś dawać jako przywilej prawo wyborcze, to tylko tym którzy mają swoją firmę i tylko tym, których dochody na firmę przekraczają milion złotych rocznie. Wtedy dopiero można mówić, że prawo wyborcze mają wyłącznie inteligentni fachowcy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez edan84
Czas edycji: 2020-06-22 o 22:20
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 22:40   #659
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez bibi1234 Pokaż wiadomość
Kiedy siedzieli wszyscy w domach Szumowski tylko myślał jak zarobić na epidemii i wcześniej planowo przyjęli przepisy, które zwalniały urzędników z odpowiedzialności za zakupy sprzętu.
Nic dziwnego widziałem jego zdjęcie z Matką Teresą z Kalkuty, która defraudowała pieniądze, które były zbierane na chorych.

PISowcy okradali PCK z tego co pamiętam. Za PIS śmieci wwożone są do Polski z Nigerii! Co chwila płoną wysypiska śmieci w całym kraju. Politycy PIS to korupcja na poziomie krajów trzeciego świata jak Bangladesz, Ukraina, Rosja, czy jakiś Pakistan. Dlatego chcą przejąć sądy. Bonus to niechlujne prawo, bajzel w przepisach jakiego nigdy nie było i niewykonywanie wyroków sądu przez władzę. Już Polska zaczyna wyglądać jak trzeci świat. Hołownia, który od 2015 ,kiedy PIS zaczął niszczyć Polskę, nonstop tylko bawił się w "Mam talent", teraz nagle wchodzi do polityki parę miesięcy temu i... atakuje opozycję.
Hołownia nie zaczął politykować kilka miesięcy temu, mam go na fb od 2015 i już wtedy ciągle coś tam politykował, ale zawsze na niekorzyść PiS, także nie wiem czy to wsparcie prawicy. Zresztą nazywa się go "katolewakiem", wierzącym o lewicowych poglądach, od lat mocno stoi np za nami "zielonymi", tolerancja itd. Poglądowo odpowiada mi on, ale gospodarczo tylko Bosak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 22:57   #660
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Wybory prezydenckie 2020 - na kogo głosujesz? + offtop.

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Hołownia nie zaczął politykować kilka miesięcy temu, mam go na fb od 2015 i już wtedy ciągle coś tam politykował, ale zawsze na niekorzyść PiS, także nie wiem czy to wsparcie prawicy. Zresztą nazywa się go "katolewakiem", wierzącym o lewicowych poglądach, od lat mocno stoi np za nami "zielonymi", tolerancja itd. Poglądowo odpowiada mi on, ale gospodarczo tylko Bosak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To, że sobie coś ktoś wypisuje na fb to nie jest bycie politykiem. Hołownia atakuje PO, a sam nic nie robił przez lata od 2015 do końca 2019. Przecież to żart. Jeszcze jego zaplecze to Kobosko z zagranicznej firmy Atlantic Council. Wygląda na figuranta jak Petru, którego celem jest osłabianie PO. Polska ma nie mieć dużej partii przeciwnej PIS? Wszystko ma być jak na Węgrzech, czyli rozdrobniona opozycja i mocny Orban?

Gdyby Hołownia był szczery i zależało mu na kraju, to by wszedł do PO i próbował ją zmieniać od środka. Jego plan to nowa partia, pewnie ją nazwie Partia Bezpartyjna, która będzie atakować PO kłamstwami, czyli pomoc dla PIS. Dlatego mam nadzieję, że dostanie max 4%.



Hołownia był w jakimś nowicjacie i to już go dla mnie skreśla, bo ta posoborowa organizacja od dawna naucza zwyczajnie komunizmu.



Co do Bosaka to nie widzę, by atakował PIS za zalewanie kraju rosyjskimi radykalnymi muzułmanami od Putina, czy migrantami z krajów najbardziej niebezpiecznych na świecie dla dziewczynek i kobiet według organizacji kobiecych (Pakistan, Bangladesz, Indie).

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2020-06-23 o 00:11
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-23 13:37:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:01.