chce miec gladka buzie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-08, 01:58   #31
cerisecerise
BAN stały
 
Avatar cerisecerise
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: brighton
Wiadomości: 1 387
Dot.: chce miec gladka buzie

Cytat:
Napisane przez pawelss Pokaż wiadomość
mnie juz mdli. robilem wszystko co moglem i zero efektow. od wszystkich kremow, cudow, az po izotek. i nic.. <rozpacz>

jak dobrze czytam jestes meskiego rodzaju. mojemu tz z damskich kosmetykow pomogl zel do twarzy oczyszczajacy garniera w niebieskim opakowaniu, to chyba nowa seria. i nie za tlusty krem

juz sam nie wiem co robic
Cytat:
Napisane przez Albe Pokaż wiadomość
mam cere mieszana, na nosie brzydkie pory, a na policzkach pelno takich maluch grudek ;(
probowalam wszystkiego i przez caly czas nic sie nie dzieje nowego na mojej buzi, jaka byla taka jest dobrze tylko ze nie jest gorzej.
dermatolog kochana, bo moze to hormony?
ja uzywam peelingu pare razy w tyg, zele oczsczajace i odkrylam niedawno rewelacyjny krem garniera nutritionist. juz po pierwszym wklepaniu zniknely z buzi chropowate miejsca
cerisecerise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 07:47   #32
agacior89
Zakorzenienie
 
Avatar agacior89
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 3 227
GG do agacior89
Dot.: chce miec gladka buzie

Kwasy, kwasy, kwasy! Od listopada stosuję, poprawa jest niesamowita- miałam buzię cała w takiej "kaszce", teraz jest gładziutka i ma jedolity kolor (moją zmorą były też okropne przebarwienia po trądziku). Tylko sie nei zniechęcaj, je slina początku uzywania kwasów Cię wysypie- skóra się w ten sposób oczyszcza.
Acha i ko0niecznie pamietyaj o wysokich filtrach (SPF 30 i wyższe)
agacior89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 10:32   #33
nadeline
Raczkowanie
 
Avatar nadeline
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 91
Dot.: chce miec gladka buzie

Wiem, że to głupie pytanie, ale co to są te kwasy i filtry? Jakie mają działanie itd?
__________________
...
nadeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 11:31   #34
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: chce miec gladka buzie

Cytat:
Napisane przez nadeline Pokaż wiadomość
Wiem, że to głupie pytanie, ale co to są te kwasy i filtry? Jakie mają działanie itd?
kwasy to takie sybstacje zluszcajace ktore naklada sie na twarz a dla dobrego efektu robi sie jakas serie co kilka dni(ja mialam co 10) dobre sa tez kremy z kwasami np Effaclar K albo Lynasel kwas zawiera tez z tego co pamietam Glyco A ale to juz mocne dzialanie, najlepiej jest zaczynac od czegos delikatnego np Effaclaru K.
Filtry to poprostu kremy do opalania musza miec one w przypadku kwasow wysoki faktor ja stosuje 50+. i trzeba pamietac ze przy kwasach powinno uzywac sie tych filtrow aptecznych a nie sklepowych.
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 15:33   #35
nadeline
Raczkowanie
 
Avatar nadeline
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 91
Dot.: chce miec gladka buzie

a są jakieś wskazania wiekowe? I gdzie można zrobić zabiegi kwasami?
__________________
...
nadeline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 22:16   #36
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: chce miec gladka buzie

Cytat:
Napisane przez nadeline Pokaż wiadomość
a są jakieś wskazania wiekowe? I gdzie można zrobić zabiegi kwasami?
wydaje mi sie ze nie a zabieg mozesz zrobic u kazdej dobrej kosmetyczki.
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 01:38   #37
0ba8a02a244869e36a47a7c6109bde8469f2ca5a_5dc9f602549be
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 29
Dot.: chce miec gladka buzie

Princeska dzieki za uswiadomienie mi co to ten effaclar bo naprawde pojecia nie mialam, ale chyba sprobuje.Ja juz chyba od 12 roku zycia mam chorerny problem z moja buzia, teraz mam juz pare latek po 20 i wypadaloby aby to sie w koncu skonczylo ale jak na zlosc nie.Stosowalam juz cala mase "cudownych" kremow, zeli, masci itd itp.... Dermatolog, kosmetyczka towarzyszyly mi od lat, mialam nawet jakies dziwne zastrzyki przez prawie rok! Higiena perfekt, wszystko robie jak nalezy, nawet reczniczkiem wycieram buzie tylko raz, oczyszczanie co 3 msc, normalnie szok!!!Dopiero kwasy mi naprawde pomogly, mialam 6 zabiegow, wygladalam okropnie jak schodzila mi skora, wszyscy byli niesamowicie zainteresowani co mi sie dzieje, jednak nie byly to tak rewelacyjne efekty aby moja buzia w swietle slonecznym wygladala chocby ladnieOd kwasow minol rok i znowu zaczelo mi to wszystko wychodzic, jestem zalamana, chyba nie mam wyjscia i musze sprobowac ta mikrodermabrazje.A co do wyciskania, to moja kosmetyczka powiedziala ze mozna bardzo delikatnie wycisnac ale po uprzednim nacieciu jednorazowa specjalna igielka.Zreszto nie wyobrazam sobie abym miala chodzic z jakims takim zoltym pryszczem
0ba8a02a244869e36a47a7c6109bde8469f2ca5a_5dc9f602549be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-10, 21:39   #38
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: chce miec gladka buzie

[1=0ba8a02a244869e36a47a7c 6109bde8469f2ca5a_5dc9f60 2549be;6841914]Princeska dzieki za uswiadomienie mi co to ten effaclar bo naprawde pojecia nie mialam, ale chyba sprobuje.Ja juz chyba od 12 roku zycia mam chorerny problem z moja buzia, teraz mam juz pare latek po 20 i wypadaloby aby to sie w koncu skonczylo ale jak na zlosc nie.Stosowalam juz cala mase "cudownych" kremow, zeli, masci itd itp.... Dermatolog, kosmetyczka towarzyszyly mi od lat, mialam nawet jakies dziwne zastrzyki przez prawie rok! Higiena perfekt, wszystko robie jak nalezy, nawet reczniczkiem wycieram buzie tylko raz, oczyszczanie co 3 msc, normalnie szok!!!Dopiero kwasy mi naprawde pomogly, mialam 6 zabiegow, wygladalam okropnie jak schodzila mi skora, wszyscy byli niesamowicie zainteresowani co mi sie dzieje, jednak nie byly to tak rewelacyjne efekty aby moja buzia w swietle slonecznym wygladala chocby ladnieOd kwasow minol rok i znowu zaczelo mi to wszystko wychodzic, jestem zalamana, chyba nie mam wyjscia i musze sprobowac ta mikrodermabrazje.A co do wyciskania, to moja kosmetyczka powiedziala ze mozna bardzo delikatnie wycisnac ale po uprzednim nacieciu jednorazowa specjalna igielka.Zreszto nie wyobrazam sobie abym miala chodzic z jakims takim zoltym pryszczem[/quote]


nie ma za co mi kwasy tez pomogly jednka nie jest to jeszcze efekt do ktorego chce dojsc. dlatego na 1kwietnia zapisalam sie tez do dermatologa zobaczymy co mi powie no a narazie codziennie wieczorkiem effaclar na buzie a w miejsca tych typowych syfkow nakladam effaclar A i dla mnie ten krem na pprawde powinien jakas nagrode za dzialanie dostac. to chyba moje odkrycie roku moze tez go sprawdz bo nawet na TZ mojej siostry podzialal a oni maja grubsza skore niz my
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 00:00   #39
0ba8a02a244869e36a47a7c6109bde8469f2ca5a_5dc9f602549be
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 29
Dot.: chce miec gladka buzie

Dzieki na pewno sprobuje
0ba8a02a244869e36a47a7c6109bde8469f2ca5a_5dc9f602549be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 13:49   #40
siostra9
Raczkowanie
 
Avatar siostra9
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 171
Dot.: chce miec gladka buzie

nie chcę zakładać noweg wątku dlatego zapytam tutaj, ponieważ mam ten sam problem - chcę mieć gładką buzię.
Otóż mam 30 lat (to podobno ważne ) nie mam jako tako trądziku, trochę zaskórników na brodzie, najgorsze jest to że na czole, nosie i policzkach przy nosie mam pełno małych dziurek i wągrów. i ogólnie jak się popatrzy na moją twarz to pryszczy nie ma ale nie jest poprostu gładka. Rozszyfrowałam że kwasy-złuszczenie by mi pomogły no ale stostuje się je od jesieni, no a jest wiosna więc już nie za bardzo. Co innego polecacie na te dziurska i gładką cerę. Czy mogę stostować chociaż toniku BHA/AHA?? A Czy zabiegi u kosmetyczki o których pisałyście można robić o tej porze roku?? serdeczne dzięki za odpowiedzi
__________________
...
siostra9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 14:15   #41
grazynad.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 82
GG do grazynad.
Dot.: chce miec gladka buzie

kwasy można wykonywac na wiosnę (mówimy o tej wczesnej), a oprócz tego obowiązkowo krem z wysokim filtrem, najlepiej z tej samej firmy co kwasy.
Oprócz tego mikrodremabrazja oraz peeling kawitacyjny by zmniejszyć ilość naskórka, spowodować lepsze mikrokrążenie i pobudzić skórę do odnowy.
grazynad. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-11, 14:55   #42
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: chce miec gladka buzie

zabiego u kosmetyczki faktycznie na wczesna wiosne jednka kremy z kwasami mozesz spokojnie stosowac caly rok pamietajac o wysokim filtrze
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 15:36   #43
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: chce miec gladka buzie

Mam pytanie... Nie chcę zakładać nowego wątku więc napiszę tu :P jakim sposobem mogę wygładzić swoją skórę? Nie mam trądziku jako takiego, tylko sporo zaskórników, krostek i grudek, które "kuszą" ale ich nie chcę dotykać, a są i są. Nic ich nie usuwa. Ani peelingi, ani kremy do s.tłustej i trądzikowej. Czym mogę się tego pozbyć? Bardzo bym prosiła o pomoc...
mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 16:21   #44
sarita1307
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: mazuurYY
Wiadomości: 264
Dot.: chce miec gladka buzie

polecam peeleng z fusow kawy naturalnej raz w tygodniu jest super!
sarita1307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 17:11   #45
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: chce miec gladka buzie

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Mam pytanie... Nie chcę zakładać nowego wątku więc napiszę tu :P jakim sposobem mogę wygładzić swoją skórę? Nie mam trądziku jako takiego, tylko sporo zaskórników, krostek i grudek, które "kuszą" ale ich nie chcę dotykać, a są i są. Nic ich nie usuwa. Ani peelingi, ani kremy do s.tłustej i trądzikowej. Czym mogę się tego pozbyć? Bardzo bym prosiła o pomoc...
moze wyprobuj krem z kwasem lub jakas masc od dermatologa? z peelingami to jest roznie do buzi tradzikowej czy takiej z zaskornikami lub grudkami wg mnie lepiej stosowac enzymatyczne bo te mechaniczne choc sa latwiej dostepne na rynku to mocno podrazniaja i nie zawsze daja taki efekt jakiego bysmy pragnely.
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 17:45   #46
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: chce miec gladka buzie

Cytat:
Napisane przez princeska69 Pokaż wiadomość
moze wyprobuj krem z kwasem lub jakas masc od dermatologa? z peelingami to jest roznie do buzi tradzikowej czy takiej z zaskornikami lub grudkami wg mnie lepiej stosowac enzymatyczne bo te mechaniczne choc sa latwiej dostepne na rynku to mocno podrazniaja i nie zawsze daja taki efekt jakiego bysmy pragnely.

a jakie są dobre peelingi enzymatyczne? Mechaniczne w sumie lubię, buzia jest miękka i nie podrażniają mnie nawet takie gruboziarniste i "ostre", aż tak wrażliwej skóry na szczęście nie mam tylko że one to raczej nie likwidują tych moich nierówności
Kupiłam Effaclar K, to podobno z kwasami, może pomóc?
mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 19:03   #47
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: chce miec gladka buzie

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
a jakie są dobre peelingi enzymatyczne? Mechaniczne w sumie lubię, buzia jest miękka i nie podrażniają mnie nawet takie gruboziarniste i "ostre", aż tak wrażliwej skóry na szczęście nie mam tylko że one to raczej nie likwidują tych moich nierówności
Kupiłam Effaclar K, to podobno z kwasami, może pomóc?
Ja mam obecnie dwa jeden DAXA taki bialy to do wrazliwej i tradzikowej skory a drugi Ziaja Nuno i powiem tak sa fajne jednak trzeba je stosowac czesto zeby efekt byl jako taki poza tym sklady sa dosc dlugie a to nie zbyt dobre przy takich buzkach jak nasze dlatego teraz staram sie je szybko pokonczyc a potem zamierzam kupic peeling enzymatyczny z Biochemii Urody. on ma krotki sklad a do tego jest idealny do twarzy wrazliwej czy takiej ktora przechodzi kuracje kwasami albo innymi masciami na tradzik. I mysle ze ten kosmetyk akurat moze sie sprawdzic. Mam tez peeling mechaniczny Ziaja Pro to jest seria gabinetowa. z niego jestem bardzo zadowolona jednka chyba nie ma opcji zeby stosowac go czesciej niz raz na 2-3 tygodnie bo on sciera skore okropnie i przy czestym stosowaniu zafundujesz sobie palacego buraczka wiec lepiej uwazac ale mysle ze od czasu do czasu warto sobie taki peeling zrobic bo na prawde buzka potem jest gladka i nawet z zaskornikami sobie radzi. Jednak tak na prawde czy cos dziala na Ciebie stwierdzisz dopiero gdy zaczniesz stosowac a niestety to nie zawsze konczy sie dobrze dla cery
tak czy inaczej jezeli uda sie Tobie znalezc cos wartego polecnia to daj mi szybko znac
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 19:20   #48
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: chce miec gladka buzie

Cytat:
Napisane przez princeska69 Pokaż wiadomość
Ja mam obecnie dwa jeden DAXA taki bialy to do wrazliwej i tradzikowej skory a drugi Ziaja Nuno i powiem tak sa fajne jednak trzeba je stosowac czesto zeby efekt byl jako taki poza tym sklady sa dosc dlugie a to nie zbyt dobre przy takich buzkach jak nasze dlatego teraz staram sie je szybko pokonczyc a potem zamierzam kupic peeling enzymatyczny z Biochemii Urody. on ma krotki sklad a do tego jest idealny do twarzy wrazliwej czy takiej ktora przechodzi kuracje kwasami albo innymi masciami na tradzik. I mysle ze ten kosmetyk akurat moze sie sprawdzic. Mam tez peeling mechaniczny Ziaja Pro to jest seria gabinetowa. z niego jestem bardzo zadowolona jednka chyba nie ma opcji zeby stosowac go czesciej niz raz na 2-3 tygodnie bo on sciera skore okropnie i przy czestym stosowaniu zafundujesz sobie palacego buraczka wiec lepiej uwazac ale mysle ze od czasu do czasu warto sobie taki peeling zrobic bo na prawde buzka potem jest gladka i nawet z zaskornikami sobie radzi. Jednak tak na prawde czy cos dziala na Ciebie stwierdzisz dopiero gdy zaczniesz stosowac a niestety to nie zawsze konczy sie dobrze dla cery
tak czy inaczej jezeli uda sie Tobie znalezc cos wartego polecnia to daj mi szybko znac

Ja też mam ten peeling enzymatyczny z Ziaji Nuno ale nie bardzo działa chyba -_-
Ogólnie z mechanicznych uwielbiam peeling St.Ives morelowy, gruboziarnisty. Mocny taki, ale buzia po nim jest super mięciutka, gładka, suchy naskórek dobrze usunięty.
A co to za peeling z Biochemii? ;>
mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-11, 19:26   #49
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: chce miec gladka buzie

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Ja też mam ten peeling enzymatyczny z Ziaji Nuno ale nie bardzo działa chyba -_-
Ogólnie z mechanicznych uwielbiam peeling St.Ives morelowy, gruboziarnisty. Mocny taki, ale buzia po nim jest super mięciutka, gładka, suchy naskórek dobrze usunięty.
A co to za peeling z Biochemii? ;>
Podam Ci link do tego peelingu z Biochemii http://www.biochemiaurody.com/sklep/peelbromelain.html

wg mnie moze sie na prawde sprawdzic a do tego z przesylka caly koszt to 16 zl wiec drogi nie jest. Najpierw jednak za nim go kupie chce pokonczyc te ktore mam i sprawdzic kosmetyki z Biochemii ktore juz zamowilam teraz czekam tylko na paczke. Mam nadzieje ze w okolicach piatku juz sie u mnie pojawi, jednak wysylka tam dosc dlugo trwa wiec nie robie sobie zbyt wielkich nadzieji
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-11, 19:40   #50
siostra9
Raczkowanie
 
Avatar siostra9
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 171
Dot.: chce miec gladka buzie

Cytat:
Napisane przez grazynad. Pokaż wiadomość
kwasy można wykonywac na wiosnę (mówimy o tej wczesnej), a oprócz tego obowiązkowo krem z wysokim filtrem, najlepiej z tej samej firmy co kwasy.
Oprócz tego mikrodremabrazja oraz peeling kawitacyjny by zmniejszyć ilość naskórka, spowodować lepsze mikrokrążenie i pobudzić skórę do odnowy.

princeska69 "zabiego u kosmetyczki faktycznie na wczesna wiosne jednka kremy z kwasami mozesz spokojnie stosowac caly rok pamietajac o wysokim filtrze"



Bardzo dziękuję za odpowiedź, choć teraz w sumie muszę trochę poszukać co to wszystko znaczy
__________________
...
siostra9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 09:16   #51
LauraS.
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 716
Dot.: chce miec gladka buzie

A czy znacie jakies wysokopółkowe firmowe kosmetyki-maseczki,kremy,kitóre wygładzaja cere?
LauraS. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 15:50   #52
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: chce miec gladka buzie

Cytat:
Napisane przez LauraS. Pokaż wiadomość
A czy znacie jakies wysokopółkowe firmowe kosmetyki-maseczki,kremy,kitóre wygładzaja cere?
bardzo dobry jest peeling Biotherm Biopur
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 21:33   #53
Albe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 390
Dot.: chce miec gladka buzie

wiecie co...ja stosuje te wszystkie kremy, maseczki, peelingi, kwasy....i ciagle nic ;(
co by tu zrobic?
moze macie jeszcze jakies inne sprawdzone sposoby?
Albe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 22:07   #54
0ba8a02a244869e36a47a7c6109bde8469f2ca5a_5dc9f602549be
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 29
Dot.: chce miec gladka buzie

Naprawde polecam Proactiv solution, dziala zwlaszcza jak ktos caly czas boryka sie jeszcze z pryszczami;-)
0ba8a02a244869e36a47a7c6109bde8469f2ca5a_5dc9f602549be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 20:44   #55
princeska69
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Zabki
Wiadomości: 3 550
GG do princeska69 Send a message via Skype™ to princeska69
Dot.: chce miec gladka buzie

a co to ten Proactive?
princeska69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 23:31   #56
Ashia
Rozeznanie
 
Avatar Ashia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Warszawa/Dublin
Wiadomości: 639
Dot.: chce miec gladka buzie

właśnie pojawił się krem Vichy na niedoskonałości, mam nadzieję, że skuteczny ...
Ashia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 17:06   #57
Albe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 390
Dot.: chce miec gladka buzie

bylam dzisiaj w salonie, mialam kilka zabiegow wykonywanych kosmietykami dermacologica (chyba sie to tak pisze) i tak naprawde zadnej roznicy nie widze; mam identyczna buzie jak przed zabiegiem. byl to zabiego oczyszczajaca-matujacy- hmmm no chyba nic mi nie dal ;(
ale bede szukala dalej
kupilam tez nowy krem z kwasami Avene, dosyc fajny jest ale o skotkach jeszcze zawczesne mowic bo uzywam go tydzien i to tylko na noc. poczekamy zobaczymy.
Albe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 18:19   #58
Sydzia
Rozeznanie
 
Avatar Sydzia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 770
Dot.: chce miec gladka buzie

Ja też chciałabym prosić o poradę Mam 18 lat i cerę normalną, raczej nie miałam z nią żadnych problemów, ale od jakiegoś czasu przestała być gładka na czole i policzkach, a na nosie często robią mi się wągry. Kosmetyczka powiedziała mi, że powodem są zatykające się pory i zaleciła domowe sposoby (mycie twarzy krochmalem). Szukam jakichś kosmetyków, które pomogłyby mi się pozbyć tego problemu, ale nie wysuszały zbytnio skóry (większość żeli oczyszczających pory jest do cery tłustej...) Dotychczas używałam serii z aloesem z Oriflame i byłam zadowolona, ale ostatnio chyba to przestało wystarczać
Z góry dziękuję za wszelką pomoc
__________________
Anioły są naiwne i zawsze myślą, że to całe zło ominie właśnie je...
Sydzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 21:48   #59
milamika
Przyczajenie
 
Avatar milamika
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 27
Dot.: chce miec gladka buzie

A ja ze swojej strony dodam: bardzo ważna jest odpowiednia dieta, żeby mieć gładką skórę. Kosmetyki stawiam dopiero na drugim miejscu. Pić dużo wody niegazowanej, nie jeść (lub ograniczyć) słodycze. A jak to nie pomaga w żadnym stopniu to trzeba sie oczyścić- jeden dzień głodówki np. A i świeże powietrze i sen. No i takim sposobem stwierdzam ze kosmetyki są dopiero na 4. miejscu w dbaniu o skórę.
U mnie też dużo zależy od tego w jakim momencie cyklu się znajduję. Jak mam mieć okres to skóra wyraźnie jest w gorszym stanie. A okres się tylko zacznie- skóra gladka jak u niemowlaka. A u was jak jest dziewczyny?
milamika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 09:36   #60
tyneczka
Wtajemniczenie
 
Avatar tyneczka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 036
GG do tyneczka
Dot.: chce miec gladka buzie

Cytat:
Napisane przez Sydzia Pokaż wiadomość
Kosmetyczka powiedziała mi, że powodem są zatykające się pory i zaleciła domowe sposoby (mycie twarzy krochmalem).
Eee... krochmalem?
Robiła któraś z Was tak?
Były jakieś efekty?
__________________

tyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:22.