Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-28, 08:50   #241
magdakkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 70
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Myślicie że będzie praca po naszym zawodzie?
__________________
[ori_bas]532604[/ori_bas]
magdakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 09:56   #242
Anabelle28
Raczkowanie
 
Avatar Anabelle28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Cytat:
Napisane przez Anulka755 Pokaż wiadomość
A może opiszecie czym bardziej dokładnie zajmowałyście się w tym Stowarzyszeniu od jego powstania? Organizujecie jakieś spotkania itp?
Są spotkania, ale Stowarzyszenie jest młode dlatego głównie skupiamy się na targach branżowych, przygotowywaniu artykułów, wystąpieniami na LNE czy warsztatach. W miarę wzrostu członków i otrzymania dotacji Unijnych będziemy mogły pozwolić sobie na szersze działania, w tym wydawanie periodyku

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Anulka755 Pokaż wiadomość
A i jeszcze mam pytanie, ta wygrana wycieczka do Tybetu to serio?Jeżeli tak,to gratuluję i zazdroszczę
Tak i nie Na serio - bo to pamiątka dla wybranych osób za udzielanie się w życiu Uczelni m.in w Konferencjach Naukowych. Nie na serio - bo to w formie dowcipu stworzone m.in przeze mnie i Asiek19901

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

Cytat:
Napisane przez magdakkk Pokaż wiadomość
Myślicie że będzie praca po naszym zawodzie?
Wszystko zależy od absolwenta
Nigdy nie jest tak że każdy absolwent danego kierunku ma pracę za minimum 5 tysięcy :P Jeden po skończeniu kosmetologii będzie miał świetną pracę już po licencjacie, inny ukończy przynajmniej jedne studia magisterskie i dopiero wtedy znajdzie satysfakcjonujące zatrudnienie. Inny zdecyduje się na doktorat i pracę naukową a inny nie odkryje w sobie pasji do danego zawodu i po studiach zmieni ukierunkowanie na coś innego.
Ja wychodzę z założenia że dla ludzi ambitnych, pozytywnie nastawionych i z pasją zawsze znajdzie się dobra praca
Ale są osoby na studiach (każdych) które w ogóle nie lubią tego co studiują - więc im nie wróżyłabym świetlistej kariery
Anabelle28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 10:30   #243
magdakkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 70
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

[/COLOR]
Wszystko zależy od absolwenta
Nigdy nie jest tak że każdy absolwent danego kierunku ma pracę za minimum 5 tysięcy :P Jeden po skończeniu kosmetologii będzie miał świetną pracę już po licencjacie, inny ukończy przynajmniej jedne studia magisterskie i dopiero wtedy znajdzie satysfakcjonujące zatrudnienie. Inny zdecyduje się na doktorat i pracę naukową a inny nie odkryje w sobie pasji do danego zawodu i po studiach zmieni ukierunkowanie na coś innego.
Ja wychodzę z założenia że dla ludzi ambitnych, pozytywnie nastawionych i z pasją zawsze znajdzie się dobra praca
Ale są osoby na studiach (każdych) które w ogóle nie lubią tego co studiują - więc im nie wróżyłabym świetlistej kariery [/QUOTE]


Mnie do zawodu strasznie ciągnie Więc może bedzie ok... Jedyny problem brak znajomości w branży, bo wiadomo że ze znajomościami łatwiej

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Anabelle28 Pokaż wiadomość
E tam, ja jestem na dziennych, pracuje w dwóch miejscach, jestem w trakcie remontu domu, przeprowadzki, organizacji ślubu, starościną grupy a w roku akademickim w którym otrzymałam stypendium byłam opiekunem roku akademickiego. Oprócz tego oczywiście mam rodzinę, narzeczonego i znajomych, a mimo to mam 400 zł stypendium. Jak ktoś jeszcze miałby socialne itp to do 500 zł mógłby dojść. Ale tylko jeśli stypendia mu się zsumują. Myślę jednak że nawet skromne 150 zł brzmi nieźle bo po 10 miesiącach czyli po roku akademickim jesteśmy 1500 zł do przodu [COLOR="Silver"]
Jeśli można zapytać pracujesz w czymś związanym z kosmetologią?
__________________
[ori_bas]532604[/ori_bas]
magdakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 12:11   #244
Anabelle28
Raczkowanie
 
Avatar Anabelle28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Jest to młody zawód w Polsce więc pracy jest dużo - ale również dużo jest studentów i absolwentów dlatego trzeba mocno się udzielać we wszystkim i zbierać szczególne osiągnięcia - jednak jeśli zdobędziemy dobre kwalifikacje to nie powinno być problemów z pracą

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez magdakkk Pokaż wiadomość
Jeśli można zapytać pracujesz w czymś związanym z kosmetologią?
Pracuje w (1) stowarzyszeniu, (2) w marketingu/doradztwie, a na wakacje jadę na (3) praktyki do instytutu kosmetologii i medycyny estetycznej.
Anabelle28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 19:53   #245
patsi01p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Dziewczyny mam kilka pytań ! Po pierwsze jesli chce skladac na wszelki wypadek na 2 kierunki na KWSPZ (gdybym sie nie dostala na kosmetologie to cos innego) to wystarczy ze dam 4 fotki ? czy musze dac az 8 ? i czy oplate wpisowa place na ta uczelnie tylko raz czy tez 2 razy bo na dwa kierunki ? Oplaty wp-isowe placi sie tam na miejscu ?? Noo wlasie i dostalam to zaswiadczenie od lekarza rodzinnego i to jest taka mala karteczka na ktorej tylko pisze ze moge dalej sie uczyc czy to wystarczy ??
patsi01p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 21:27   #246
Anabelle28
Raczkowanie
 
Avatar Anabelle28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

...

Edytowane przez Anabelle28
Czas edycji: 2012-06-10 o 21:21
Anabelle28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 05:39   #247
magdakkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 70
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Cytat:
Napisane przez patsi01p Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam kilka pytań ! Po pierwsze jesli chce skladac na wszelki wypadek na 2 kierunki na KWSPZ (gdybym sie nie dostala na kosmetologie to cos innego) to wystarczy ze dam 4 fotki ? czy musze dac az 8 ? i czy oplate wpisowa place na ta uczelnie tylko raz czy tez 2 razy bo na dwa kierunki ? Oplaty wp-isowe placi sie tam na miejscu ?? Noo wlasie i dostalam to zaswiadczenie od lekarza rodzinnego i to jest taka mala karteczka na ktorej tylko pisze ze moge dalej sie uczyc czy to wystarczy ??
Anabell a czy dobrze wydaje mi się że wpisowe to opłaca się dopiero gdy dostaniemy się na dany kierunek? I idziemy na niego?
__________________
[ori_bas]532604[/ori_bas]
magdakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-29, 10:08   #248
Anabelle28
Raczkowanie
 
Avatar Anabelle28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

...

Edytowane przez Anabelle28
Czas edycji: 2012-06-10 o 21:21
Anabelle28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 01:18   #249
patsi01p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Dziewczyny mialyscie robione badania krwi i moczu i tak dalej ?? bo wiem ze na innej uczeln sa takie wymagania i ze takie trzeba miec zaswiadczenie od lekarza a u mnie rodzinny daje tylko taka mala karteczke czy to wystarczy??
patsi01p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 08:13   #250
Anulka755
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 64
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Ja poszłam do lekarza rodzinnego i nie wystawił mi zaświadczenia,bo powiedział,że muszę iść do medycyny pracy,bo tylko on może wystawić takie zaświadczenie. No więc,poszłam, zostałam osłuchana,zapytana czy mam problemy z kręgosłupem,płaskostopiem i jaką mam wadę wzroku. I to wszystko.
Anulka755 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 11:22   #251
patsi01p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

A możesz podać mi jak mniej wiecej pisze na tym Twoim zaswiadczeniu ? bo ja mam jakies i wlasnie nie wiem czy dobre. I jeszcze jedno pytanie bralas ze szkoly zaswiadczenie do medycyny pracy ? czy sama poszlas i placilas?
patsi01p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-30, 18:48   #252
Anulka755
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 64
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Byłam prywatnie,więc wszystko jedno czy bierzesz skierowanie i tak trzeba zapłacić. A co do treści to jest napisane właściwie tylko tyle,że nie ma przeciwwskazań do studiowania na tym kierunku.
Anulka755 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 21:32   #253
Anabelle28
Raczkowanie
 
Avatar Anabelle28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

,,,

Edytowane przez Anabelle28
Czas edycji: 2012-06-10 o 21:21
Anabelle28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 08:42   #254
Anulka755
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 64
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Ja mam jeszcze pytanie dotyczące zajęć z technologii informacyjnej-co mniej więcej robiłyście na zajęciach?
Anulka755 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 11:14   #255
Anabelle28
Raczkowanie
 
Avatar Anabelle28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

To by się musiały wypowiedzieć tegoroczne studentki 1 roku, ponieważ myśmy miały worda, excela, photoshopa, corela, prezentacje itp - miłe i sympatyczne zajęcia, natomiast teraz program został troszkę zmieniony i podobno jest znacznie trudniej. Jest to jednak przedmiot dodatkowy, a nie wiodący więc nie ma większych problemów
Anabelle28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 10:54   #256
123kaaska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Hej dziewczyny!:-)

Wybieram sie na kosmetologie na zaoczne. Do kiedy trwa rektutacja ?
Czy jeśli zdawalam na maturze tylko podstawowe przedmioty mam szanse sie tam dostac ? Złożyłam dokumenty w piątek i nie wiem czy to nie jest za późno:( mam jeszcze dostarczyc zdjęcia :(
Powiedzcie mi na jakiej zasadzie jest sie przyjmowanym do tej uczelni ? Kto pierwszy zlozy dokumenty , czy patrza na wyniki matyry ? Pytam, bo moje nie sa zbyt dobre dlatego sie bardzo obawiam :D:D:D:D
123kaaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 11:01   #257
Anabelle28
Raczkowanie
 
Avatar Anabelle28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

...

Edytowane przez Anabelle28
Czas edycji: 2012-06-10 o 21:21
Anabelle28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 17:49   #258
Anulka755
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 64
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Nie wiedziałam Anabelle,że aż tak pasjonuje Cię odpowiadanie codziennie na miliony naszych pytań
Anulka755 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 19:13   #259
Asiek19901
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Cytat:
Napisane przez Anulka755 Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam Anabelle,że aż tak pasjonuje Cię odpowiadanie codziennie na miliony naszych pytań
hah zgadza się, odpowiadanie na pytania to pasja Anabelle ;D
Asiek19901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-04, 23:19   #260
Anabelle28
Raczkowanie
 
Avatar Anabelle28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Się pracowało w telemarketingu :P
Anabelle28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 14:36   #261
Anulka755
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 64
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Ile da się wytrzymać pracując w telemarketingu?
Anulka755 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-05, 16:48   #262
Anabelle28
Raczkowanie
 
Avatar Anabelle28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Nie :P
Pracowałam tam tylko przez wakacje, w pierwszej liceum :P
Anabelle28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 07:35   #263
avikusia
Zadomowienie
 
Avatar avikusia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Jrd city
Wiadomości: 1 305
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

hey

ja też się wybieram na kosmetologię, ale zaocznie. Na razie jestem zapisana w MWSZ, ale chcę się przenieść do KWSPZ, bo poczytałam trochę i sądzę, że tam będzie lepiej.

__________________
Amelia Wiktoria

ur. 01.04.2011
avikusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 15:51   #264
sylwia1230
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 10
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Jeźeli ktoś idzie do kwspz na kosmetologie dzienną to niech sie do mnie odezwie gg-10704186 warto byłoby sie poznać , a i raźniej byłoby na rozpoczęciu
sylwia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 18:50   #265
Anabelle28
Raczkowanie
 
Avatar Anabelle28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

...

Edytowane przez Anabelle28
Czas edycji: 2012-06-10 o 21:22
Anabelle28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 19:49   #266
sylwia1230
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 10
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Mam nadzieje że będe miała fajne dziewczyny na roku bardzo sie cieszę że idę tam do szkoły . Jedynie czego sie boje to biologi ... a jest jej dużo , z chemią sobie poradze nawet ją umiem ^^ ale biologia.... ehhh ale jakoś może przetrwam
sylwia1230 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 21:56   #267
sardynka345
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 23
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

ja mam właśnie odwrotnie biologie strasznie lubię i nawet umiem natomiast chemia to już kiepsko u mnie.nie wiem czy sobie poradze.. .:/też idę na dzienne..
sardynka345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 22:59   #268
aagusioo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Połaniec
Wiadomości: 11
GG do aagusioo
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Hej dziewczyny Ja również się wybieram na kosmetologie dzienną, dzisiaj byłam złożyć papiery wszystkie, no tylko muszę dosłać zdjęcia bo nie doczytałam ze mają być takie jak do dowodu.
No i z tego co wyczytałam obawiam się trochę tych przedmiotów ale myślę, że jednak 3 lata spędzone na biol-chemie na coś się przydały
aagusioo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 15:51   #269
Herzyca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

SZUKAM KOLEŻANEK Z 1 ROKU( 2011/2012) MWSZ KOSMETOLOGIA ZAOCZNIE!

Witam Dnia 30 czerwca zapisałam się do MWSZ - kierunek kosmetologia. Z tego powodu jestem zadowolona, Złożyłam już dokumenty i czekam na inaugurację

w tym roku ukończyłam technikum usług kosmetycznych (zaoczne) i wybieram sie na kosmetologię w MWSZ 2011/2012 (zaocznie) - ponieważ ważna jest dla mnie praca. Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś mógł kolejne lata na mnie łożyć, zwłaszcza, że nie są to małe pieniążki.
Do 15 lipca wpisowe w Małopolskiej Wyższej Szkole Zawodowej jest bezpłatne, płaci się tylko 100 zł rekrutacyjnego.

Poszukuje kobietek, które wybierają się, tak jak ja na KOSMETOLOGIĘ ZAOCZNIE )
czytając wiele opinii wybrałam jednak tą uczelnię.

Troszkę śmieszą mnie wypowiedzi niektórych osób, które za wszelką cenę bronią KWSPZ ;p
Ja nie jestem ani za tą szkołą, ani za tą, opinie i doświadczenia osób są różnorakie. Obie uczelnie maja swoje + i - ... -oraganizacja ;p heh

Napewno na obu uczelniach trzeba się uczyć, zwłaszcza na zaocznych, gdzie samemu trzeba opanować ogrom wiedzy, 2x pt-sob-nd to b. mało czasu Wykładowcy mają przeogromną wiedzę.
Szkoda, że w MWSZ zajęcia nie są w 1 miejscu, no ale świadczy to o tym, że nie jest to przeszkodą i warto się tam kształcić , pozatym kosmetologię wybiera około 200 osób co rok

Co do przedmiotów i mojej osoby: grupa ang - od podstaw, dodatkowy niemiecki, alternatywny rosyjki biologia - ok chemia - oj gorzej, gorzej...:p

MWSZ - Pani dziekan jest super

pozdrawiam

Czekam na Was
Herzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 17:53   #270
Anabelle28
Raczkowanie
 
Avatar Anabelle28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

...

Edytowane przez Anabelle28
Czas edycji: 2012-06-10 o 21:22
Anabelle28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-15 15:40:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:17.