Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa? - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-15, 22:02   #301
Klaudia9212
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 44
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Ja na dzienną i też złożyłam komplet dokładnie to wczoraj rano
Klaudia9212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 08:22   #302
Asiek19901
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

No to widzimy się w październiku
Asiek19901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 22:15   #303
Anabelle28
Raczkowanie
 
Avatar Anabelle28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

...

Edytowane przez Anabelle28
Czas edycji: 2012-06-10 o 21:17
Anabelle28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 11:50   #304
kklaudia92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Cytat:
Napisane przez avikusia Pokaż wiadomość
No i już komplet papierów złożony kto jeszcze wybiera się na zaoczną kosmetologię? ;>

Wygląda na to że się spotkamy bo rownież dostałam się na zaoczną kosmetologię
kklaudia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 15:00   #305
enka999
Zadomowienie
 
Avatar enka999
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 942
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

czy pierwszą opłatę za miesiąc nauki wpłaca się wczesniej czy dopiero w październiku?
miałam jeszcze o cos pytać ale sobie nie moge przypomnieć co to było...
__________________
from skinny to fit

Włosomaniaczka

enka999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 16:02   #306
Anabelle28
Raczkowanie
 
Avatar Anabelle28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

...

Edytowane przez Anabelle28
Czas edycji: 2012-06-10 o 21:17
Anabelle28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 19:38   #307
enka999
Zadomowienie
 
Avatar enka999
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 942
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Cytat:
Napisane przez Anabelle28 Pokaż wiadomość
Spokojnie
Do 4-5 października trzeba będzie zapłacić pierwsze czesne. Na razie spokój święty :P. Generalnie płatności są do 3-5 dnia miesiąca.
dzięki za odp
a jak tam w ogóle sesja? bo pamiętam że chyba miała sie w połowie lipca zacząć?
__________________
from skinny to fit

Włosomaniaczka

enka999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-18, 19:59   #308
Anabelle28
Raczkowanie
 
Avatar Anabelle28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

...

Edytowane przez Anabelle28
Czas edycji: 2012-06-10 o 21:17
Anabelle28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 20:55   #309
enka999
Zadomowienie
 
Avatar enka999
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 942
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Cytat:
Napisane przez Anabelle28 Pokaż wiadomość
Niee, miała trwać od 1-15 lipca, ale zawsze kończy się wcześniej niż w rozporządzeniu i już 2 lipca było po wszystkiemu

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:57 ----------

Zacznie się ponownie pod koniec września :P Dla tych co mają coś w plecy, ale w tym roku 98% roku dziennej i zaocznej kosmetologii oblała egzamin z dermatologii klinicznej więc sporo nas będzie we wrześniu
to ja sobie nawet nie chce wyobrażac jak ta dermatologia musiała wyglądać

a macie może jakieś materiały z których korzystacie przy nauce? chodzi mi bardziej o te przedmioty ogólne które sa na każdym kierunku, a nie ściśle związane z kosmetologią...
__________________
from skinny to fit

Włosomaniaczka

enka999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 21:50   #310
zakochana19
Wtajemniczenie
 
Avatar zakochana19
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 399
GG do zakochana19
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Poszukujemy dziewczyny do mieszkania, dwupokojowego na ul. Grota-Rowickiego, dzielnica Ruczaj. 20 minut autobusem do centrum Krakowa. Jest to mieszkanie świeżo wyremontowane, zadbane i ogólnie bardzo pozytywne. Na 4 piętrze, z duuużym balkonem. Cena na miesiąc: max.500zł.

Jeden pokój jest nieprzechodni, w nim znajdują się dwa łóżka (i właśnie jedno z tych łóżek jest "do wynajęcia"), drugi pokój jest również z dwoma łóżkami. Mała i przytulna kuchnia oraz śliczna łazienka z prysznicem.

Zależy nam na szybkiej odpowiedzi (najlepiej do środy), ponieważ trochę nam się śpieszy z podpisaniem umowy z właścicielem. Człowiek bardzo pozytywny i ugodowy.
Więcej informacji pod numerami gadu: 353559 - Marta oraz 9383720- Agnieszka.
__________________
wegetarianka od 30.08.2011![/COLOR][/SIZE][/RIGHT]
studentka pracy socjalnej w Krakowie od 1.10.2011!

zakochana19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 10:55   #311
Anabelle28
Raczkowanie
 
Avatar Anabelle28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

,,,

Edytowane przez Anabelle28
Czas edycji: 2012-06-10 o 21:18
Anabelle28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-19, 10:59   #312
enka999
Zadomowienie
 
Avatar enka999
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 942
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Cytat:
Napisane przez Anabelle28 Pokaż wiadomość
Hmm które nie są ściśle związane z kosmetologią...
Tzn jakie ? :P
jest dodatkowy język (tutaj podręczniki), jest wf (tylko na dziennych), jest etyka zawodowa, estetyka (jak historia sztuki), przedsiębiorczość

Chyba że z takich pośrednich, na których kosmetologia jest wplatana, a te same są podstawą kosmetologii... tutaj już, anatomia, mikrobiologia i immunologia, histologia, genetyka, biochemia, biofizyka, fizjologia, patofizjologia, farmakologia... itd

Generalnie wykładowca na 1 zajęciach podaje bibliografie, wtedy 80% osób leci wypożyczyć książki, a i tak nie korzysta z nich 60% aż do sesji

1. Sylwanowicz Anatomia i Fizjologia Człowieka - Generalnie do anatomii i fizjologii podręczniki dla studentów medycyny
2. Mikrobiologia i Immunologia - wymaga się w zasadzie tego co zostanie wyłożone, więc jeśli ktoś nie zrozumie zagadnienia to lepiej poszukać po danym zagadnieniu w bibliotece - Pani tam zawsze pomoże.
3. Biochemia Stryer a lub Harpera
4. Histologia - bardzo stary profesor, ale tak rewelacyjnie prowadzi zajęcia, że podręczniki mogą się schować.
5. Genetyka (jest z 2 osobami, nie wiadomo na kogo traficie) ale tematy ciekawe.
6. Biofizyka - można sobie wziąć książkę dla studentów medycyny ale z jednego wykładu jest od 10-15 stron A4 więc chyba nie dacie rady przeczytać jeszcze książki :P
7. Fizjologia - obejmują treści wykładowe
8. Patofizjologia - treści wykładowe (ale pisemne i trzeba być mocno wyrytym)
9. Farmakologia - j.w (bo z tą samą osobą )

Itd itd, generalnie mnóstwo tego jest, jeden semestr to od 11-16 przedmiotów, ale większość przedmiotów można zdać na podstawie notatek. Czasami jednak, jak przy dermatologii i biochemii podręcznik jest niezbędny aby zrozumieć istotę zagadnienia.

Nasza znajoma studentka medycyny na razie większość przedmiotów poza kierunkowymi ma identyczne jak na kosmetologii (tylko oczywiście bardziej obszernie) - więc jeśli jakiś podręcznik jest dla studentów medycyny to brać w ciemno :P
tak, dokładnie o cos takiego mi chodziło dzieki
__________________
from skinny to fit

Włosomaniaczka

enka999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 16:08   #313
magdakkk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 70
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Cytat:
Napisane przez Maria_Anna90 Pokaż wiadomość
Dla mnie akurat kerunek który wybrałas jest oklepany ;p i w nim teraz naprawdę ciężko znaleść prace, chyba że po znajomościach. Za dużo jest z takim wykształceniem już osób. Jestem po technikum ekonomicznym miałam praktyki w banku aliora i strasznie dużo warsztatów itd, nawet proponowali mi pracę, oczywiście jeśli będę się kształcic dalej w tym kierunku, ale odmówiłam.

Ale Twój wybór. Musisz być tylko najlepsza na tym kierunku i już rozglądać się za praktykami i stażem w bankach itd, ponieważ na tym kierunku bez praktyki nie przyjmą na stanowisko nawet profesora . Przykładowo aby zostać pracownikiem na kasie w aliorze trzeba mieć 10 lat przepracowane na podobnym stanowisku ;p

Anabelle ma rację po kosmetolugu znajdziejsz wszedzie prace, jest tyle możliwości i co najważniejsze samorealizacji do celu że hooooo
Tylko studia to nie technikum. Oczywiście nie neguje uczniów techników, ale po Ekonomiku trudno znaleźć prace.
A co do kosmetologi to właśnie słyszałam że trudno znaleźć. Nawet rozmawiałam z absolwentką Niestety takie realia w naszym pięknym kraju.... Chodź rzeczywiście jeśli ktoś chce to sobie poradzi. I nie oszukujmy się wszędzie liczą się znajomości.

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Anabelle28 Pokaż wiadomość
Hmm które nie są ściśle związane z kosmetologią...
Tzn jakie ? :P
jest dodatkowy język (tutaj podręczniki), jest wf (tylko na dziennych), jest etyka zawodowa, estetyka (jak historia sztuki), przedsiębiorczość

Chyba że z takich pośrednich, na których kosmetologia jest wplatana, a te same są podstawą kosmetologii... tutaj już, anatomia, mikrobiologia i immunologia, histologia, genetyka, biochemia, biofizyka, fizjologia, patofizjologia, farmakologia... itd

Generalnie wykładowca na 1 zajęciach podaje bibliografie, wtedy 80% osób leci wypożyczyć książki, a i tak nie korzysta z nich 60% aż do sesji

1. Sylwanowicz Anatomia i Fizjologia Człowieka - Generalnie do anatomii i fizjologii podręczniki dla studentów medycyny
2. Mikrobiologia i Immunologia - wymaga się w zasadzie tego co zostanie wyłożone, więc jeśli ktoś nie zrozumie zagadnienia to lepiej poszukać po danym zagadnieniu w bibliotece - Pani tam zawsze pomoże.
3. Biochemia Stryer a lub Harpera
4. Histologia - bardzo stary profesor, ale tak rewelacyjnie prowadzi zajęcia, że podręczniki mogą się schować.
5. Genetyka (jest z 2 osobami, nie wiadomo na kogo traficie) ale tematy ciekawe.
6. Biofizyka - można sobie wziąć książkę dla studentów medycyny ale z jednego wykładu jest od 10-15 stron A4 więc chyba nie dacie rady przeczytać jeszcze książki :P
7. Fizjologia - obejmują treści wykładowe
8. Patofizjologia - treści wykładowe (ale pisemne i trzeba być mocno wyrytym)
9. Farmakologia - j.w (bo z tą samą osobą )

Itd itd, generalnie mnóstwo tego jest, jeden semestr to od 11-16 przedmiotów, ale większość przedmiotów można zdać na podstawie notatek. Czasami jednak, jak przy dermatologii i biochemii podręcznik jest niezbędny aby zrozumieć istotę zagadnienia.

Nasza znajoma studentka medycyny na razie większość przedmiotów poza kierunkowymi ma identyczne jak na kosmetologii (tylko oczywiście bardziej obszernie) - więc jeśli jakiś podręcznik jest dla studentów medycyny to brać w ciemno :P
Jakby któraś potrzebowała materiały to trochę ich zgromadziłam. Jak coś to pisać
__________________
[ori_bas]532604[/ori_bas]
magdakkk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 19:47   #314
Maria_Anna90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 98
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Tylko studia to nie technikum. Oczywiście nie neguje uczniów techników, ale po Ekonomiku trudno znaleźć prace.
A co do kosmetologi to właśnie słyszałam że trudno znaleźć. Nawet rozmawiałam z absolwentką Niestety takie realia w naszym pięknym kraju.... Chodź rzeczywiście jeśli ktoś chce to sobie poradzi. I nie oszukujmy się wszędzie liczą się znajomości.

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Dziewczyno, pracodawcy biją się o uczniów z technikum bo mają praktykę i wiedzę potrzebną do pracy. Po liceum nie wiedzie nic na temat prawa pracy, nie znacie programów, nie umiecie wystawić najprostrzych faktur i księgować operacji . Po studiach tak naparwdę dalej się tego nie umie bo studia to tylko wiedzę mało tam praktyki . U mnie 80% klasy czyli około 20 osób pracuje w zawodzie, reszta nie pracuje bo wybrała studia, tylko dlatego bo nie wyobrażają sobie siebie za biurkiem do emerytury :P zresztą tak samo jak i jak Po 2msc praktykach w alior banku i przedłużonym stażem zwątpiłam . A dwa chodziłam do najlepszego ekonomika w krakowie który ma podpisaną umowę z UE, więc drzwi kariery jako młodszy księgowy stały przede mną otworem ;d.

Zresztą pomyślmy... im więcej jest absolwentów danego kierunku, tym trudniej znaleść prace. Jest to logiczne. Kierunki mniej oblegane, ale nowoczesne są dużo lepsze... kosmetologia jest dobra, gdyż Polacy zaczęli dbać o swój wygląd.. może nie dzieje sie to w przerazajaco szybkim tępie ale co raz więcej ludzi chce być zadbanym, a sami nie wiedzą jak to zrobić Zazwyczaj brak pracy po kosmetologii wynika z tego że nie odpowiada osobie po studiach, bez potrzebnej praktyki (na studiach jest ich stanowczo za mało jak na ten kierunek) i stażu dostawać 1500zł (bo dlaczego ja po studiach mam tyle zarabiać?). Ludzie nie zdają sobie sprawy że w tym roku będzie 1500 zł, zdobędę praktyke, naucze się nowych rzeczy i w następnym roku będę już zarabiać 2tysięce A jak ktoś bedzie dobry w tym co robi to salony, gabinety itd: same będą się o takiego osobnika "bić". Powolutku, małymi kroczkami do sukcesów i wymarzonej pensji i pracy . Nie ma co liczyć na 5tysięcy zarobków od razu ;D. W Krakowie otwiera się teraz salon na salonie, więc praca musi być. Kosmetyki są w aptekach, potrzebnych jest coraz więcej dermokonsultantek, koło Warszawy są wielkie fabryki kosmetyków ( nie wymieniam marki). Pracy jest za przeproszeniem w cholere :P tylko trzeba o siebie umieć zawalczyć .

pozdrawiam serdecznie
Maria_Anna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-19, 19:50   #315
enka999
Zadomowienie
 
Avatar enka999
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 942
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Cytat:
Napisane przez magdakkk Pokaż wiadomość



Jakby któraś potrzebowała materiały to trochę ich zgromadziłam. Jak coś to pisać
ja bym była zainteresowana o ile to są rzeczy ogólne takie jak anatomia, fizjologia itp.
__________________
from skinny to fit

Włosomaniaczka

enka999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 08:24   #316
m_kira2011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

hej dziewczyny ja też wybieram się na kwspz, na studia dzienne, już wszystko dostarczyłam mam takie pytanko: czy któraś z Was może polecić jakiś akademik blisko kwspz? w poniedziałek mam dzwonić do takiej Pani która załatwia akademiki, ale chciałabym poznać Wasze opinie
m_kira2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-24, 12:55   #317
m_kira2011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

dziewczyny, a któraś z Was jest z okolic Warszawy i wybiera się na studia dzienne kosmetologii?
m_kira2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 08:04   #318
Asiek19901
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 22
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

KWSPZ nie dysponuje akademikami, zatem jeśli już student chce tam zamieszkać, to zazwyczaj są to akademiki AGH ( ale zdaje się trzeba być też studentem AGH, do akademików przyjmowani są w pierwszej kolejnośći studenci AGH, a tych jest masa) , bądź np akademik PIAST ( UJ) Można pytać ;-)
Asiek19901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 14:25   #319
m_kira2011
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

dzięki za odpowiedź dzisiaj będę dzwonić po akademikach dziewczyny, a czy kwspz może nadawać stypendia? słyszałam, że mają jakieś uprawnienia, ale dokładnie nie dopytywałam się jeszcze.

sorki dziewczyny przejrzałam wątek i piszecie o stypendiach także sobie doczytam

---------- Dopisano o 15:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:43 ----------

mam jeszcze jedno pytanko dziewczyny, które w tym roku wybrałyście kosmetologie dzienną czy wybrałyście już może akademik? niestety dom studencki agh nie ma zawartej umowy z naszą szkołą

Edytowane przez m_kira2011
Czas edycji: 2011-07-25 o 14:29
m_kira2011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-25, 14:43   #320
Maria_Anna90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 98
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Wynajmę pokój studentce, 400 zł z mediami. pokój umeblowany, bardzo dobrze rozwinięta sieć komunikacyjna do centrum miasta. Na uczelnie KWSPZ dwa autobusy 139, 501 (przystanek bezpośrednio pod uczelnią), lub szeroka ilość tramwai (bliskie dojście na ul. Łobzowską - fila KWSPZ)

Na uczelnie MWSZ 7 minut drogi na nogach.

Kontakt na priv lub pod numerem telefonu: 514034727
Maria_Anna90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-25, 21:25   #321
Anabelle28
Raczkowanie
 
Avatar Anabelle28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

...

Edytowane przez Anabelle28
Czas edycji: 2012-06-10 o 21:18
Anabelle28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 18:03   #322
patsi01p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Dziewczyny mam pytanie czy ktoras skladala tez papiery np na MWSZ ? bo ja wlasnie skladalam i musze zrezygnowac i odebrac papiery powinnam to zrobic jak najszybciej czy nie ma pospiechu ?
patsi01p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 11:11   #323
Anabelle28
Raczkowanie
 
Avatar Anabelle28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

////

Edytowane przez Anabelle28
Czas edycji: 2012-06-10 o 21:18
Anabelle28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 12:16   #324
avikusia
Zadomowienie
 
Avatar avikusia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Jrd city
Wiadomości: 1 305
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

patsi01p ja byłam zapisana w MWSZ, ale jak się przejechałam zob. budynek w Hucie i jakie tam są dojazdy to... wte pędy wróciłam na Wincentego Pola, zabrałam papiery i już godz. później złożyłam wsio na KWSPZ.
Lepiej zrób to jak najszybciej, bo faktycznie zostaną Ci te 3 stóweczki, jak nie przeciągniesz na np. połowę sierpnia

a idziesz na zaoczne czy dzienne, że tak spytam?
__________________
Amelia Wiktoria

ur. 01.04.2011
avikusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 21:14   #325
patsi01p
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

bo ja zlozylam na te 2 uczelnie i dostalam sie na obie i musze z tamtej odbrac boje sie ze jak za pozno bede chciala odebrac to bede miec jakies problemy ;/
patsi01p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 09:31   #326
avikusia
Zadomowienie
 
Avatar avikusia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Jrd city
Wiadomości: 1 305
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

jeeee.... patsi01p a po co składałaś na dwie i marnowałaś kasę na wpisowe (czy rekrutacyjne na MWSZ) skoro to są szkoły prywatne i nie ma tam konkursu świadectw? Po prostu załatw to jak najszybciej i już. Problem z głowy
__________________
Amelia Wiktoria

ur. 01.04.2011
avikusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 10:52   #327
aagusioo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Połaniec
Wiadomości: 11
GG do aagusioo
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Cześć dziewczyny Mam pytanie w szczególnosci do osób które już otrzymały list z decyzją na KWSPZ. Ile mniej więcej czekałyście? Ja złozyłam papiery 7 lipca i jeszcze nic nie dostałam, ale powodem może być to że zdjęcia dosłane zostałt dopiero 21 lipca.
aagusioo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 08:26   #328
avikusia
Zadomowienie
 
Avatar avikusia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Jrd city
Wiadomości: 1 305
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

Ja złożyłam 13 lipca część, a 15 resztę i 22 lipca dostałam list

aagusioo, kosmetologia zaoczna? ;>
__________________
Amelia Wiktoria

ur. 01.04.2011
avikusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 09:32   #329
aagusioo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Połaniec
Wiadomości: 11
GG do aagusioo
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

własnie dzwoniłam się dopytać i babka mówiła że jeszcze przez 2 tygodnie będą wysyłać

avikusia wybieram się na dzienną
aagusioo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 11:07   #330
Anabelle28
Raczkowanie
 
Avatar Anabelle28
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 204
Dot.: Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia czy Małopolska Wyższa Szkoła Zawodowa?

...

Edytowane przez Anabelle28
Czas edycji: 2012-06-10 o 21:18
Anabelle28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-15 15:40:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.