Przyjaźnie Wizażanek. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-07, 16:10   #1
sicily
Raczkowanie
 
Avatar sicily
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 260

Przyjaźnie Wizażanek.


Siedzę w domu w leniwe weekendowe popołudnie i coś mnie naszło na wspomnienia.

Kiedyś dawno "wizażowałam" po innym nickiem. Zarejstrowałam się na początku 2003 roku i byłam jedną z aktywniejszych wizażanek. Tak, tak... Potem, kilka lat później, rozwiodłam się. Mój były mąż zmienił mi hasło na wizażu, zlikwidował maila, gdzie mogłabym je odzyskać i tak dalej i tak dalej. Przez jakiś czas w ogóle nie wchodziłam na wizaz. Z róznych względów. Poznałam tu wiele osób. Kiedys, na "starym" wizażu, gdy było nas tu troszkę mniej przyjaźnie rodziły się szybciej i łatwiej. Z wieloma osobami pisałam na PW, potem na mailu, potem telefony. Z niektórymi odwiedzałyśmy się w tzw. realu. Myslałam, że to prawdziwe przyjażnie. ale kiedy zaczęłam się rozwodzić i zwyczjanie potrzebować wsparcia (którego sama wcześniej udzielałam bez wahania) kolażanki z wizażu zniknęły. Mimo, że wczesniej było tak pięknie. Przetrwały dwie z tych "starych" przyjaxni i śmiem twierdzić, ze to przyjaźnie na zawsze. Przetestowane w ogniu róznych zdarzeń przez lata i jestem szczęsliwa, że dane mi jest mieć takie osoby obok siebie.

A jak jest u Was, Wizażanki? Przyjaxnicie się z kimś z wizażu w realu? Czy znalazłyście kogoś bliskiego? A może zawiodłyscie się? Zapraszam do dyskusji.

Miło widzieć "stare" znajomy nicki i avatary... Tutaj na "30 plus" jest ich najwięcej. Pozdrawiam. Gdybym komuś-kogoś przypominała, zapraszam na PW. Tęsknię za niektórymi osobami...
__________________
Kuba - wyprawy, porady, wspomnienia z podróży i wszystko co wiemy o tej wyspie. Zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=157276
sicily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 16:28   #2
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przyjaźnie Wizażanek.

Kilka osób poznałam w realu na spotkaniach wizażanek. Z jedną z nich spotkałam się kilka razy, ale kontakt urwał się. Szkoda, bo bardzo ją polubiłam.

Tak sobie myślę, kim jesteś? Ja zarejestrowałam się w lutym 2003. Za czasów starego wizażu miałam inny nick.

Edytowane przez WioletaM
Czas edycji: 2010-02-07 o 16:30
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 16:35   #3
sicily
Raczkowanie
 
Avatar sicily
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 260
Dot.: Przyjaźnie Wizażanek.

Mnie także jest szkoda za jedną znajomość, z dziewczyną z wizażu. Może przestraszyła się moich problemów wtedy, gdy rozstawałam się z mężem i nie miała siły by mnie wpsierać. Szkoda, bo bardzo ją lubiłam i cieszę się , że się jej teraz układa (widzę po postach).
__________________
Kuba - wyprawy, porady, wspomnienia z podróży i wszystko co wiemy o tej wyspie. Zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=157276
sicily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 16:40   #4
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Przyjaźnie Wizażanek.

mam kilka dobrych znajomych z forum które znam od lat i z którymi spotykam się w świecie realnym
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 16:42   #5
sicily
Raczkowanie
 
Avatar sicily
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 260
Dot.: Przyjaźnie Wizażanek.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
mam kilka dobrych znajomych z forum które znam od lat i z którymi spotykam się w świecie realnym
Pozdrawiam serdecznie Agnieszko Jesteś jedną z nabardziej wyrazistych i ciekawych postaci na wizażu. Od lat...
__________________
Kuba - wyprawy, porady, wspomnienia z podróży i wszystko co wiemy o tej wyspie. Zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=157276
sicily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 16:45   #6
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Przyjaźnie Wizażanek.

Cytat:
Napisane przez sicily Pokaż wiadomość
Pozdrawiam serdecznie Agnieszko Jesteś jedną z nabardziej wyrazistych i ciekawych postaci na wizażu. Od lat...
pozdrawiam Ewo i dużo szczęścia życzę
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 16:51   #7
sicily
Raczkowanie
 
Avatar sicily
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 260
Dot.: Przyjaźnie Wizażanek.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
pozdrawiam Ewo i dużo szczęścia życzę
Mam łzy w oczach... Dziękuję i życzę Ci spełnienia Twojego największego marzenia... Wierzę, że się ziści!
__________________
Kuba - wyprawy, porady, wspomnienia z podróży i wszystko co wiemy o tej wyspie. Zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=157276
sicily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-08, 21:13   #8
papryczka
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 590
Dot.: Przyjaźnie Wizażanek.

na wizazu jestem od pieciu lat i troche osob zdazylam polubic, ale nigdy nie spotkalam sie z nikim w realu. sceptycznie podchodze do ujawniania swojej tozsamosci na forach internetowych. podoba mi sie to, ze piszac pozostaje jednak anonimowa - nie umieszczam swoich zdjec, nie podaje swoich danych itd.
i choc nie znalam wizazu tak dlugo jak zalozycielka watku, to i tak jestem w szoku jak bardzo rozrosl sie od 2005 roku!
papryczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 22:05   #9
dzinek
Wtajemniczenie
 
Avatar dzinek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzie oczy poniosa
Wiadomości: 2 637
Dot.: Przyjaźnie Wizażanek.

ja chyba jestem za krotko w tym kociolku
z nikim nie nawiazalam blizeszej znajomosci ani sie nie spotykam w realu
pewnie dlatego ze jestem zawsze na poczatku typem obserwatora

choc przyznam ze chcialabym, bo niestety moj krag bliskich znajomych sie znacznie rozluznil po przyjsciu nastepnego pokolenia na swiat ( nie u mnie jeszcze dzieci nie mam)
tzn kontakt jest ale bardzo okazjonalnie

Pozdr
dzinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 07:41   #10
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Przyjaźnie Wizażanek.

Znam wiele osób z Wizażu osobiście, z niektórymi spotykam sie w miarę często, to fajne znajomości.
__________________
Kot najgorszego sortu
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 08:58   #11
sicily
Raczkowanie
 
Avatar sicily
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 260
Dot.: Przyjaźnie Wizażanek.

Przede wszystkim - dziękuję za miłe PW dziewczynom ze "starej" ekipy. Niezwykłe uczucie, pisać z kimś po latach Co tu dużo mówić - wzruszyłam się.

Wizaż jest właśnie miejscem, gdzie kobiety moga zaprzyjaźnić się z innymi kobietami w sieci. Czaty, portale społecznościowe służa raczej do zwierania znajomości damsko-męskich, odświeżania urwanych kontaktow z dawnych lat. A wizaż to miejsce, gdzie zwyczajnie, po babsku zaprzyjaxniamy się ze sobą. Można się naciąć (tak jak ja), ale można takze znaleźć naprawdę wartościowe realcje

Swoją drogą, niesamowita jest ewolucja jaką przeszedł Wizaz przez lata. Pamietam czasy, gdy wieczorem w godzinach szczytu buszowało góra 200 Wizażanek. Wtedy wchodziło się na wszystkie nowe wątki, łatwiej wybuchały wizażowe "manie". Pamietacie khol? cienie APC?
__________________
Kuba - wyprawy, porady, wspomnienia z podróży i wszystko co wiemy o tej wyspie. Zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=157276
sicily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-09, 10:38   #12
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Przyjaźnie Wizażanek.

Nie, jak do tej pory nie, ale byłabym chetna Niestety czas nie pozwala na dalsze podróze, wiec real na razie odpada. Poznałam natomiast jednego wizazanka kiedys, nawet umawialismy sie na real. Taki był biedaczek dobry, porzadny, zdradzony przez swoja ex, pisalismy nawet kilka miesiecy i wydawał sie ok, poza ciagłym uzalaniem sie na swoj los. Pozniej kontakt sie nieco urwał, az przeczytałam pewnien watek jakis czas temu, dzieki któremu poznałam tego wizazanka duzo lepiej Miał zone, a opróz tego podrywał coraz to nowe wizazanki, brał na litosc, nawet z jedna spotykał sie w realu. Generalnie mam nadzieje, ze jego zona wie w koncu o jego romansach. Tak oto wygladała moja wizazowa "przyjazn", choc w sumie dzieki niej poznałam kilka fajnych wizazanek, ale tu sie kontakt urwał po pewnym czasie/
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 11:21   #13
sicily
Raczkowanie
 
Avatar sicily
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 260
Dot.: Przyjaźnie Wizażanek.

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Nie, jak do tej pory nie, ale byłabym chetna Niestety czas nie pozwala na dalsze podróze, wiec real na razie odpada. Poznałam natomiast jednego wizazanka kiedys, nawet umawialismy sie na real. Taki był biedaczek dobry, porzadny, zdradzony przez swoja ex, pisalismy nawet kilka miesiecy i wydawał sie ok, poza ciagłym uzalaniem sie na swoj los. Pozniej kontakt sie nieco urwał, az przeczytałam pewnien watek jakis czas temu, dzieki któremu poznałam tego wizazanka duzo lepiej Miał zone, a opróz tego podrywał coraz to nowe wizazanki, brał na litosc, nawet z jedna spotykał sie w realu. Generalnie mam nadzieje, ze jego zona wie w koncu o jego romansach. Tak oto wygladała moja wizazowa "przyjazn", choc w sumie dzieki niej poznałam kilka fajnych wizazanek, ale tu sie kontakt urwał po pewnym czasie/


Myślę Gwiazdeczko, ze powinnaś napisać KTO to. Ku przestrodze innym. NIE-NA-WI-DZĘ takich typów "Żona mnie nie rozumie i wcale ze sobą nie śpimy. a ty jestes mi tak bliska".
__________________
Kuba - wyprawy, porady, wspomnienia z podróży i wszystko co wiemy o tej wyspie. Zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=157276
sicily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 17:56   #14
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Przyjaźnie Wizażanek.

Cytat:
Napisane przez sicily Pokaż wiadomość


Myślę Gwiazdeczko, ze powinnaś napisać KTO to. Ku przestrodze innym. NIE-NA-WI-DZĘ takich typów "Żona mnie nie rozumie i wcale ze sobą nie śpimy. a ty jestes mi tak bliska".
Ma facet bana no chyba, ze załozył nowe konto. On twierdził, ze zony nie ma kazdej z nas. Wysle Ci linka do jego watku ku przestrodze
Generalnie wyczuwam bezbłednie ludzi... w realu, jak widac przez neta nie jest to takie proste.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-09, 19:24   #15
czeekolada
Raczkowanie
 
Avatar czeekolada
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 108
Dot.: Przyjaźnie Wizażanek.

Witajcie dziewczyny, ja jestem tutaj chyba zbyt krótko, by mówic o przyjaźniach...ale poszukałam te strone przypadkiem, kiedy jestem właśnie na tzw. zyciowym zakręcie i powiem Wam szczerze, że bardzo mnie pomogły rady i wsparcie dziewczyn, które przechodzą przez to samo. W realu nie jednej osobie w życiu pomogłam lecz kiedy ja wpadłam w dół niewiele dłoni zobaczyłam obok..tak to jest po prostu...ale tutaj często zaglądam i pewnie juz tak zostanie...i fajnie jest czytać o Was, że po tylu latach cały czas jesteście...Pozdrawiam zatem Was wszystkie
czeekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 07:57   #16
Kamizela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 171
GG do Kamizela Send a message via Skype™ to Kamizela
Dot.: Przyjaźnie Wizażanek.

Witam. Ja też jestem "wizażanką" od niedawna ale wiem, że na forum można poznać ludzi, którzy mogą później mogą okazać się naszymi przyjacielami.

Z natury jestem otwarta na nowe znajomości jednak należy pamiętać, że w sieci grasują też osoby o nieczystych intencjach.

Zobaczymy jak dalej potoczy się moja przygoda z "wizażem"

Pozdrawiam wszystkie zakręcone wizażanki.
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/82doj44ju4fzyh2u.png[/img]

Życie jest jak pudełko czekoladek ... Nigdy nie wiesz, na co trafisz !!!

Kamizela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 08:30   #17
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: Przyjaźnie Wizażanek.

Jestem na wizażu od 2005 roku. Kiedyś pod innym nickiem. Spotkałam się w realu z jedną wizażanką i utrzymujemy kontakt od ponad roku. Czasem się spotykamy z tżami i dziećmi. Fajna z niej babka

Poznałam też trochę dziewczyn grających w plemiona, miałyśmy wspólne plemię nawet.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-13, 16:02   #18
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Przyjaźnie Wizażanek.

Cytat:
Napisane przez sicily Pokaż wiadomość
Siedzę w domu w leniwe weekendowe popołudnie i coś mnie naszło na wspomnienia.

Kiedyś dawno "wizażowałam" po innym nickiem. Zarejstrowałam się na początku 2003 roku i byłam jedną z aktywniejszych wizażanek. Tak, tak... Potem, kilka lat później, rozwiodłam się. Mój były mąż zmienił mi hasło na wizażu, zlikwidował maila, gdzie mogłabym je odzyskać i tak dalej i tak dalej. Przez jakiś czas w ogóle nie wchodziłam na wizaz. Z róznych względów. Poznałam tu wiele osób. Kiedys, na "starym" wizażu, gdy było nas tu troszkę mniej przyjaźnie rodziły się szybciej i łatwiej. Z wieloma osobami pisałam na PW, potem na mailu, potem telefony. Z niektórymi odwiedzałyśmy się w tzw. realu. Myslałam, że to prawdziwe przyjażnie. ale kiedy zaczęłam się rozwodzić i zwyczjanie potrzebować wsparcia (którego sama wcześniej udzielałam bez wahania) kolażanki z wizażu zniknęły. Mimo, że wczesniej było tak pięknie. Przetrwały dwie z tych "starych" przyjaxni i śmiem twierdzić, ze to przyjaźnie na zawsze. Przetestowane w ogniu róznych zdarzeń przez lata i jestem szczęsliwa, że dane mi jest mieć takie osoby obok siebie.

A jak jest u Was, Wizażanki? Przyjaxnicie się z kimś z wizażu w realu? Czy znalazłyście kogoś bliskiego? A może zawiodłyscie się? Zapraszam do dyskusji.

Miło widzieć "stare" znajomy nicki i avatary... Tutaj na "30 plus" jest ich najwięcej. Pozdrawiam. Gdybym komuś-kogoś przypominała, zapraszam na PW. Tęsknię za niektórymi osobami...
Chyba wiem, kim jesteś (byłaś ) i choć nie przepadałam za Tobą(jeżeli dobrze myślę), to miło widzieć, że pewne osoby są tu od lat, trochę sentymentalizmu się włącza
Na co dzień utrzymuję kontakt z 2 dziewczynami; jedną znam, jak się okazało, jeszcze z dzieciństwa, drugą poznałam w czasach, gdy chodziło się na zloty... i tak się trzymamy. Co jakiś czas spotykamy się na dobrym jedzeniu i plotkach okołokosmetycznych
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.

Edytowane przez Lukrecja_Borgia
Czas edycji: 2010-02-13 o 16:06
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-24, 20:52   #19
Tygrys Tati
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrys Tati
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 11 635
Dot.: Przyjaźnie Wizażanek.

Widać Twoje wizażowe przyjaźnie przeszły przez sito, a te które zostały są najcenniejsze , więc pielęgnuj je. Nie liczy się ilość lecz jakość.
Tygrys Tati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-25, 21:04   #20
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Przyjaźnie Wizażanek.

Chociaż w realu spotkałam się tylko z kilkoma osobami i to w sumie przelotnie, to musze przyznać, ze z niektórymi, których nie poznałam czuję pewna nić porozumienia i pewnie w realnym świecie byłybyśmy za pan brat

Jest też sporo osób, których mi brakuje, no ale czas płynie, zmieniamy się, zajmują nas inne rzeczy... Sama miałam okres, kiedy bardzo rzadko się pojawiałam, z różnych powodów. Miło wiedzieć, że ktoś powrócił na stare śmieci (choć ja nie wiem kto )
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 20:18   #21
OliwkaT
Raczkowanie
 
Avatar OliwkaT
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 124
Dot.: Przyjaźnie Wizażanek.

Ja również wcześniej byłam na wizażu pod innym nickiem. Było nas zdecydowanie mniej. Pisałam z kilkoma dziewczynami ale najprawdopodobniej zlikwidowały konta albo mają inne nicki. W tej chwili mniej się udzielam, dziecko praca pochłania większośc mojego czasu. Staram się nadrabiać zaległości w czytaniu postów w wolnych chwilach. takich jak ta Pozdrawiam serdecznie
__________________
Every moment is good to change everything......
OliwkaT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 16:58   #22
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Przyjaźnie Wizażanek.

weszłam z ciekawości nie tak dawno

i wsiąkłam, nigdy nie pomyslalam ze az tak mnie to wciagnie. ostatnio bedac w zakopanym caly czas mylslam co tam na wizazutoż to uzależnienie
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 11:33   #23
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Przyjaźnie Wizażanek.

Przez te kilka ładnych lat poznałam osobiście wiele przesympatycznych dziewczyn Z niektórymi do tej pory utrzymuję kontakt, co prawda tylko przez net ale nie mamy możliwości spotykania się
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 22:40   #24
Yolla
Rozeznanie
 
Avatar Yolla
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
Dot.: Przyjaźnie Wizażanek.

Jaki fajny wątek
Uśmiechnęłam się trochę do wspomnień... ja tu jestem od 2004 r. i Sicily, chyba wiem kim jesteś
Czy dobrze kojarzę, że mamy dzieci w tym samym wieku? Masz córeczkę prawda?
Też kiedyś więcej pisałam, byłam bardziej aktywna, ale i czasu było więcej... Teraz najczęściej zasiadam przed kompem prawie, że przed północą i tylko sobie podczytuję, bo wena do pisania o tej porze gdzieś umyka

W realu nie znam nikogo z wizażu, ale "wirtualnie" parę osób bardzo lubię i żałuję, ze czasu mam tak mało na wizażowe pogaduszki.

Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez Yolla
Czas edycji: 2010-02-28 o 22:46
Yolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 08:00   #25
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Przyjaźnie Wizażanek.

Jestem na wizażu zbyt krótko, poza tym sceptycznie podchodze do znajomości zawieranych przez internet, ale na innym forum poznałam fajna osobę, z którą utrzymuję sporadyczny kontakt w realu, więc nie wykluczam, że i tutaj cos takiego może się wydarzyć
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 15:22   #26
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: Przyjaźnie Wizażanek.

czasami przyjaźn trzeba pielęgnowac ..mam wirtualne przyjaciólki ktorym ufam ,utrzymujemy forumowy kontakt od lat ale ..TY Ewus równie nagle zniknelas jaki i pojawiłas sie
Kazdy ma swoje życie problemy ktore nas pochlaniaja
No i Wizaz juz jest inny ,nie tak kameralny

Dobrze że wrociłaś
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 22:13   #27
martal
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Przyjaźnie Wizażanek.

Witam ja jestem nową forumowiczką, ale potrzebuję czasami pogadać. Widzę, że wiele z Was zna się po parę lat....to fajne!
martal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-21, 19:21   #28
sicily
Raczkowanie
 
Avatar sicily
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 260
Dot.: Przyjaźnie Wizażanek.

Jak miło widzieć tyle znajomych nicków w jednym wątku. Cóż... wizaż to kawał mojego DAWNEGO życia. Obecnego także, ale inaczej. Żyję szybciej niż 6-7 lat temu, kiedy wizażowałam jak tornado Duże dziecko, którejutro kończy zerówkę. Aplikacja adwokacka. Nowe życie w stolicy. Trzy konie i malutki źrebak urodzony kilka dni temu. Dzieję się...
W każdym razie pozdrawiam wszystkich znajomych i nieznajomych.
__________________
Kuba - wyprawy, porady, wspomnienia z podróży i wszystko co wiemy o tej wyspie. Zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=157276
sicily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 08:30   #29
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Przyjaźnie Wizażanek.

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
Jestem na wizażu zbyt krótko, poza tym sceptycznie podchodze do znajomości zawieranych przez internet, ale na innym forum poznałam fajna osobę, z którą utrzymuję sporadyczny kontakt w realu, więc nie wykluczam, że i tutaj cos takiego może się wydarzyć
A ja podchodze do tych znajomosci jak do kazdej innej zawartej normalne. sama mam meza poznanego przez internet, wiec dla mnie to zwykla znajomosc. Czy znajomosc zawarla sie przez net czy na zywo, nie ma dla mnie znaczenia.

Znajomosci, przyjaznie sa fajne, nie wazne jak sie zaczely. za tydzien przyjezdza z Pl do mnie znajoma z Wizazu, z ktora znam sie juz ze 3 lata. zaczelo sie od wymianki kosmetykow i probek, a potem pisalysmy do siebie prywatnie dzialac sie swoimi smutkami i radosciami. teraz poznamy sie na zywo.( ze zdjec sie juz znamy hihihi)
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 19:35   #30
sicily
Raczkowanie
 
Avatar sicily
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 260
Dot.: Przyjaźnie Wizażanek.

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
A ja podchodze do tych znajomosci jak do kazdej innej zawartej normalne. sama mam meza poznanego przez internet, wiec dla mnie to zwykla znajomosc. Czy znajomosc zawarla sie przez net czy na zywo, nie ma dla mnie znaczenia.

Znajomosci, przyjaznie sa fajne, nie wazne jak sie zaczely. za tydzien przyjezdza z Pl do mnie znajoma z Wizazu, z ktora znam sie juz ze 3 lata. zaczelo sie od wymianki kosmetykow i probek, a potem pisalysmy do siebie prywatnie dzialac sie swoimi smutkami i radosciami. teraz poznamy sie na zywo.( ze zdjec sie juz znamy hihihi)
Super Moja najlepsza przyjaciółka wizażowa mieszka na drugim końcu Polski i ciągle namawiam ją choćby na krótki urlopik u mnie... Też się nie widziałyśmy, ale codziennie gadamy przez telefon, piszemy, itd. znamy się ok. 5 lat (już...?!).
__________________
Kuba - wyprawy, porady, wspomnienia z podróży i wszystko co wiemy o tej wyspie. Zapraszam

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=157276
sicily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-10 11:34:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:28.