Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-) - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-08, 10:08   #511
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Jestem za !!! ja na tą imprezę przenoszę alko, co pijecie? 🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na mnie czeka Soplicy malinowa miałam ja wypić na Wielkanoc no ale nie wyszło czeka na BN

Cytat:
Napisane przez WerkuUuS Pokaż wiadomość
Ojj nawet nie wiesz jakbym chciał tego wcześniejszego porodu

A co do męża...to faktycznie głupio gada...ale nie przejmuj się - jak co to będę wysyłać Ci paczki do pierdla
Haha dzięki żeby nie było on nie tak codziennie, tylko na moje jojczenie tak gada

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj zaliczyłam kolejny w na męża i się do niego obecnie nie odzywam. Miał zamontować światło w łazience i mieliśmy jechać na zakupy. Tak się gmerał z tym swiatłem że mu zeszły 4h i tak tego nie zrobił i z zakupów też nici. Więc niech spada, jak jest taki bezmyślny i nie potrafi 3 kołków w ścianę wmontować. Ale mnie wkurzył bo proszę o to światło od 2 tygodni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Facety. Rozumiem Cię doskonale. Ja od kwietnia prosiłam o remont, doczekalam się w.listopadzie

Cytat:
Napisane przez Anaitis Pokaż wiadomość
Aleksandria super ze juz wiadomo co i jak i maly w pon bedzie na swiecie !!!
Ja wczoraj nawet tu nie zagladałam bo mialam przeboje.
Nie będą mi dzisiaj indukowac porodu bo mam zapalenie tchawicy i krtani, musze byc w 100 procentach zdrowa.
Tez rozgrywala sie walka czy naturalnie czy cesarka, orzez roznice w obwodzie torsy w stosunku do glowki (wiekszy tors niz glowka). Ostatecznie po 4 krotnym sprawdzeniu dopuszczają do porodu siłami natury. Zalamalam sie bo wierzylam ze maly bedzie już z nami w niedzielę najpóźniej,a ja pod warunkiem,ze bede zdrowa to w poniedzialek dostane balonik czyli we wtorek oksy. Wszystko sie komplikuje, maks sie teraz stresuję o małego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo Ci wspolczuje naprawdę. Bez sensu takie przeciąganie trochę nie rozumiem tego ze nie wywolaja bo chora, a co jak ktoś będzie chory przez następny miesiąc? To tak będą trzymać ciążę?? Eh trzymam kciuki zeby jednak do poniedziałku Mały sam zdecydował się wyjść


Cytat:
Napisane przez kamaska Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczyny

Dlaczego ja ostatnio każdy dzień muszę zaczynać z wem i nawet sama nie wiem na kogo lub na Co? Tzn Wiem, na męża, i za wszystko.
U mnie mleko albo przezroczyste, białe albo takie zoltawe. Przeważnie teraz takie bialozolte.

Mój mąż za to twierdzi ze przeciez Mała ma jeszcze tyyyle czasu na wyjście i po co to chcieć żeby już wyszla. Te chłopy to naprawdę. Ja się pytam gdzie ten czas jak pojutrze mam termin?!

Cytat:
Napisane przez xPsychox Pokaż wiadomość
Wrrrr jestem zła, niewyspana i w ogóle bojowo nastawiona do wszystkiego co się do mnie zbliży!!! W nocy chyba z 10 razy wstawałam na siku! Ja to chyba po prostu przestanę w ogóle cokolwiek pić, bo zwariuje z tym sikaniem... Po 4 obudziłam się taka głodna, że i tak bym oka nie zmrużyła, więc w akcie desperacji zjadłam Prince polo... Teraz jem śniadanie a TŻ śpi w najlepsze i takie pytanie mi się nasuwa... Jak to jest, że jak tylko zmruże oko, to on zaczyna chrapać? A jak już wstanę rozbudzona to kurna przestaje?! Czy to ja mu odcinam prawidłowy dopływ powietrza czy ma jakąś magiczną czujke w dupie i robi to po złości?!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przepraszam ale rozbawilas mnie

Cytat:
Napisane przez WerkuUuS Pokaż wiadomość
A co do biegania to ja dzisiaj tez jak poparzona latałam w nocy. I co tylko wstanę z łóżka to pytanie „jak się czujesz ? Wszystko ok?” Odpowiadam ze tak i lecę znowu siusiu „ok” i odpływa znowu spać. Męczą już mnie te pytania w nocy no ale biedny się boi tej godziny zero i na czuje ciagle jest szkoda tylko ze ta godzina zero ma nas w dup... i nie nadchodzi xD


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mój też tak ma ostatnio i mnie wkurza tym co wstanę, do lazienki, napić się czy po prostu się przekrecam na łóżku (ale jak wiadomo teraz to wymaga dużo pracy ) to zaraz się budzi i "co się dzieje". A mnie po prostu szlag jasny trafia chyba jak dziś tak będzie to mu powiem ze mi wody odeszly bo aż jestem ciekawa reakcji



Dzień dobry ☺
Zjadłam, zwymiotowalam i biorę się za sprzątanie


Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-08, 10:27   #512
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Nie martw się płaczem przy zmianie pieluszki. To standard tu gdzie leżę wszystkie noworodki krzyczą przy przewijaniu.
Wracaj do sił i ciesz się córeczką

Jest szansa że wyjdziemy dziś do domu. O ile niejadek Miloszek zaczął przybierać na wadze. Marzę by być już w domku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki za wyjście

Dzień dobry,
Pocytowałam i mi wcieło, dzisiaj szwendam się po sklepach. Pół nocy nie spałam bo nie mogłam się ułożyć. Jak ja nie urodze w najbliższym czasie to zwariuje. Mojego męża nie budzi to jak wstaje w nocy, nic go nie rusza
Co do opijania ja to bym winko wczerwone słodkie wypiła, przez tą cukrzyce zwariuje tak mi się chce słodkiego. Dzisiaj upieke babeczki w ramach urodzin i jedną sobie zjem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-08, 10:30   #513
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Ja bym napila sie grzańca mmmmm

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-08, 11:02   #514
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
Nikita serio wymeczyłaś się przy tym porodzie, ale najważniejsze że już jesteście razem
Anaitis, ehhh ze teraz musialo Cie dopasc, ale szybko zwalczysz infekcje, kciuki trzymam.
Kamaska wspolczuje Ci tej presji z kazdej strony, no dorosli wyksztalceni ludzie a takie y Ci gadaja zebys zaczela spobtanicznie rodzic. Zeby sie tak dalo
Ja od wczorajszego badania gin mam brazowe plamienia, ale mnie musial tam poharatac akcja zadna dalej sie nie rozkreca wiec chyba jednak cesarka w poniedzialek .
Wczoraj bilam sie z myslami czy zbyt pochopnie i szybko sie nie zgodzilam na cesarke, bo wiadomo naturalny porod lepszy dla malucha i szybciej sie dochodzi do siebie, no i bylo to moje marzenie, ale z drugiej strony 4kg cukrzyca i insulina to juz wskazanie co cc i lekarze mowili ze bezpieczniejsze wyjscie dla nas...

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
Taki duży bobas i cukrzyca to musisz patrzeć na Wasze bezpieczeństwo

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

A mnie do alko nie ciągnie. Raz miałam ochotę na somersby ale szybko mi przeszło

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-08, 11:06   #515
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
Nikita serio wymeczyłaś się przy tym porodzie, ale najważniejsze że już jesteście razem
Anaitis, ehhh ze teraz musialo Cie dopasc, ale szybko zwalczysz infekcje, kciuki trzymam.
Kamaska wspolczuje Ci tej presji z kazdej strony, no dorosli wyksztalceni ludzie a takie y Ci gadaja zebys zaczela spobtanicznie rodzic. Zeby sie tak dalo
Ja od wczorajszego badania gin mam brazowe plamienia, ale mnie musial tam poharatac akcja zadna dalej sie nie rozkreca wiec chyba jednak cesarka w poniedzialek .
Wczoraj bilam sie z myslami czy zbyt pochopnie i szybko sie nie zgodzilam na cesarke, bo wiadomo naturalny porod lepszy dla malucha i szybciej sie dochodzi do siebie, no i bylo to moje marzenie, ale z drugiej strony 4kg cukrzyca i insulina to juz wskazanie co cc i lekarze mowili ze bezpieczniejsze wyjscie dla nas...

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
No ja juz sie powoli oswajam, ze po prostu nigdy nic nie moze isc tak jak zalozylam czy zaplanowałam ! Oby tylko maly byl zdrowy i obysmy wyszli szybko do domu.
Mysle ze bardzo dobra decyzje podjelas i kazda z nas by tak zrobila gdyby uslyszala, ze to najlepsze wyjscie w tym konkretnym przypadku. Wierze ze dojdziesz szybciutko do siebie bo jestes zaprawiona w boju, a naprawde mysle ze nie ma co ani ryzykowac ani sie przesadnie meczyc. Moja siostra tez miala podobna sytuacje do ciebie,mala miala 4200 i jeszcze od biedy by zakwalifikowali do naturalnego,ale jednak poszla cesarka i skonczylo sie z waga koncowe 4560 kg takze opatrznosc ze sie od razu zdecydowala bo pewnie albo by sie maksymalnie meczyla, albo i tak skonczylaby cesarka. Bedzie dobrze. Ty w poniedzialek cesarz,ja balonik i byloby super jakby tez mi sie udalo urodzic,ale stawiam ze na mojego uparciucha sam balonik nie zadziała i dopiero we wtorek wjedzie oksy.
Na naturalny bez wspomagaczy juz trace nadzieje i niestety po prostu w niego nie wierze. Nic nie pomaga


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-08, 11:08   #516
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

W ciągu pół godziny zapisały mi się dwa skurcze. Jeden na 50 a drugi na 70.
Mocne te przepowiadacze aż się przerazilam

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-08, 11:11   #517
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
W ciągu pół godziny zapisały mi się dwa skurcze. Jeden na 50 a drugi na 70.
Mocne te przepowiadacze aż się przerazilam

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
A czułaś je? Mi się pisały już takie po 100 i nadal porodu nie widać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-08, 11:22   #518
kamaska
Rozeznanie
 
Avatar kamaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 902
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Aleksandriia ja też czekam na grzanca. 😍 kupiłam nawet pod koniec poprzedniej zimy ale gdzieś go wcięło i ostatnio przy przeprowadzce znalazłam i zastanawiamy się z mężem czy będzie dobre jeszcze ale uznaliśmy że musi być i jak tylko mała się urodzi i wrócę do domu to grzanca odpalamy 😃

Ja na ktg miewam przepowiadajace na 80-100 i ich w ogóle nie czuje tak samo jak Asioka, te porodowe to chyba jednak inne skurcze 🤔

Wzięłam się za sprzątanie, sprzatalam sobie godzinkę w średnim tempie i nagle smoczki przed oczami i cukier 56 😱 właśnie zjadłam najpyszniejsze ciasteczka od mamy w życiu. Miały być na święta no ale siła wyższa 😅 i wracam do sprzątania
kamaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-08, 11:37   #519
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Ooo moj maz tez ma na wszystko czas. Ale ja sie wkurzam i robie sama a

potem mu wypominam ze w tym zwiazku nie ma mezczyzn :p ale serio wole zrobic sama, niz czekac.



Jutro impreza hurra ! Zrobilam karpatke i zurek i moj kregoskup jest juz wrakiem



Anaitis obys szybko wrocila do zdrowia. Gdzie sie tak zalatwilas? Do poniedzialku juz niedaleko: *



Werkus ja tez dzisiaj mialam sen o porodzie. Pierwszy raz. Niedowiary. Rodzilan i urodzic nie moglam.

Co do czekolady to moze mleczna? Slyszalam kiedys ze noworodki lubia mleko





Eee moj spi jak zabity w nocy i moglabym urodzic na łóżku a on by nie zauwazyl. Takze mnie sie nikt po nocach nie pyta czy wszystko ok.



Kamaska moje wycieki z piersi sa bialawe, zoltawe. Rozowe brzmia niepokojaco.



Nem ja na litwie kupiłam starke a w wakacje robilam swojskie wino i nie moge sie doczekać az bede degustowac. A jutro goscie beda pic beze mnie
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-08, 11:42   #520
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Ooo moj maz tez ma na wszystko czas. Ale ja sie wkurzam i robie sama a

potem mu wypominam ze w tym zwiazku nie ma mezczyzn ale serio wole zrobic sama, niz czekac.



Jutro impreza hurra ! Zrobilam karpatke i zurek i moj kregoskup jest juz wrakiem



Anaitis obys szybko wrocila do zdrowia. Gdzie sie tak zalatwilas? Do poniedzialku juz niedaleko: *



Werkus ja tez dzisiaj mialam sen o porodzie. Pierwszy raz. Niedowiary. Rodzilan i urodzic nie moglam.

Co do czekolady to moze mleczna? Slyszalam kiedys ze noworodki lubia mleko





Eee moj spi jak zabity w nocy i moglabym urodzic na łóżku a on by nie zauwazyl. Takze mnie sie nikt po nocach nie pyta czy wszystko ok.



Kamaska moje wycieki z piersi sa bialawe, zoltawe. Rozowe brzmia niepokojaco.



Nem ja na litwie kupiłam starke a w wakacje robilam swojskie wino i nie moge sie doczekać az bede degustowac. A jutro goscie beda pic beze mnie
Robisz impemrezke? Ja odpuszam nie mam na to sił już. Spędze te urodziny albo na porodówce albo z mężem i córcią bez żadnych fanfarów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-08, 11:48   #521
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
A czułaś je? Mi się pisały już takie po 100 i nadal porodu nie widać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko napięcie brzucha i twardy się bardzo zrobił. No i taki delikatny dyskomfort.
A te po 100 czułaś?
Tu na oddziale jak dziewczynie pisały się już po 100 to zabrali ją na porodowke i po dwóch godzinach bobas na świecie

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-08, 12:28   #522
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Wychodzimy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-08, 12:46   #523
aronia123
Raczkowanie
 
Avatar aronia123
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 196
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Oj ja już też z wielką chęcią napiłabym się wina, mąż w tym roku zrobił z winogron, moje ulubione i nie mogę się doczekać aż spróbuję stoi już w butelkach i czeka, wszystko dla mnie bo on nie lubi Jeszcze mam straszne ciągoty na energetyka, już zamówiłam do szpitala po porodzie.
Irmusia super, że wychodzicie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aronia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-08, 12:49   #524
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Tylko napięcie brzucha i twardy się bardzo zrobił. No i taki delikatny dyskomfort.
A te po 100 czułaś?
Tu na oddziale jak dziewczynie pisały się już po 100 to zabrali ją na porodowke i po dwóch godzinach bobas na świecie

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
Czułam napięcie ale bezbolesne praktycznie.
Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Wychodzimy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-08, 13:45   #525
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Wychodzimy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super


Kozie milej imprezy ☺

Asioka obyś te urodziny spedzila juz na porodówce ☺

U mnie na ktg zapisują się "skurcze" tak na 10-20 czyli żadne.


Wyszorowalam pokój, kuchnie i łazienkę. Wyszorowalam kabinę, nawet drzwi z niej wyjelam i umylam dokładnie. Na kolanach szorowalam (znowu) płytki i fugi w łazience szczoteczka do zębów. I co? Jajo. Jedyne czego się dorobilam to ból pleców straciłam juz nadzieje ze ta łobuziare sama wygonie...


Jutro mamy 90 urodziny dziadka, bosz tydzień temu imieniny tescia, teraz kolejna impreza. Znowu będzie " o jeszcze nie urodziłaś? " no kuzwa a nie widać?

Idę leżeć i zrec czekoladę

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-08, 13:58   #526
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Na mnie czeka Soplicy malinowa miałam ja wypić na Wielkanoc no ale nie wyszło czeka na BN


Haha dzięki żeby nie było on nie tak codziennie, tylko na moje jojczenie tak gada


Facety. Rozumiem Cię doskonale. Ja od kwietnia prosiłam o remont, doczekalam się w.listopadzie


Bardzo Ci wspolczuje naprawdę. Bez sensu takie przeciąganie trochę nie rozumiem tego ze nie wywolaja bo chora, a co jak ktoś będzie chory przez następny miesiąc? To tak będą trzymać ciążę?? Eh trzymam kciuki zeby jednak do poniedziałku Mały sam zdecydował się wyjść



U mnie mleko albo przezroczyste, białe albo takie zoltawe. Przeważnie teraz takie bialozolte.

Mój mąż za to twierdzi ze przeciez Mała ma jeszcze tyyyle czasu na wyjście i po co to chcieć żeby już wyszla. Te chłopy to naprawdę. Ja się pytam gdzie ten czas jak pojutrze mam termin?!


Przepraszam ale rozbawilas mnie


Mój też tak ma ostatnio i mnie wkurza tym co wstanę, do lazienki, napić się czy po prostu się przekrecam na łóżku (ale jak wiadomo teraz to wymaga dużo pracy ) to zaraz się budzi i "co się dzieje". A mnie po prostu szlag jasny trafia chyba jak dziś tak będzie to mu powiem ze mi wody odeszly bo aż jestem ciekawa reakcji



Dzień dobry
Zjadłam, zwymiotowalam i biorę się za sprzątanie


Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka


Ohooo to jak tak mu powiesz to zdaj relacje ! Spróbuje wtedy tego myku ze swoim


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
Ja bym napila sie grzańca mmmmm

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka


Ooooo nic nie mów o grzańcu kocham i ubóstwiam !
W styczniu tego roku pojechaliśmy do Zakopca na tydzień i dzień w dzień od rana do nocy chodziliśmy pod wpływem grzańca śmieje się ze wtedy tyle go piłam by teraz mi nie brakowało los wiedział co robi


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Ooo moj maz tez ma na wszystko czas. Ale ja sie wkurzam i robie sama a

potem mu wypominam ze w tym zwiazku nie ma mezczyzn :p ale serio wole zrobic sama, niz czekac.



Jutro impreza hurra ! Zrobilam karpatke i zurek i moj kregoskup jest juz wrakiem



Anaitis obys szybko wrocila do zdrowia. Gdzie sie tak zalatwilas? Do poniedzialku juz niedaleko: *



Werkus ja tez dzisiaj mialam sen o porodzie. Pierwszy raz. Niedowiary. Rodzilan i urodzic nie moglam.

Co do czekolady to moze mleczna? Slyszalam kiedys ze noworodki lubia mleko





Eee moj spi jak zabity w nocy i moglabym urodzic na łóżku a on by nie zauwazyl. Takze mnie sie nikt po nocach nie pyta czy wszystko ok.



Kamaska moje wycieki z piersi sa bialawe, zoltawe. Rozowe brzmia niepokojaco.



Nem ja na litwie kupiłam starke a w wakacje robilam swojskie wino i nie moge sie doczekać az bede degustowac. A jutro goscie beda pic beze mnie


No właśnie mi tez pierwszy raz się to śniło. Chciałabym żeby to był jakiś znak
Noworodki lubią mleko... a wiesz ze może i by zadziałał ta mleczna ? Ale mam same smakowe akurat


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Wychodzimy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Super wieści


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:53 ----------

My już w domku. 3h łaziłam - później już czułam napięcia. Potem skurcz w domu mnie złapał ale kurde tylko jedeeeen potem kuzynka z synusiem wpadła w odwiedziny. Chłopak ma już 8mcy wiec ciocia się pobawiła i ponosiła kawalera
Aaaa i dostałam piłkę od koleżanki także mężu szuka właśnie pompki i będzie mi pompował to cudo.
Zobaczymy czy coś ten dzisiejszy dzień i piłka zdziałają


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-08, 14:04   #527
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

A ja dostalam dzisiaj drugi olasterek tenna wywolanie i zastanawiam sie po co skoro w pon cesarka, no ale moze akurat cos rozkreci do jutra

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-08, 14:08   #528
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
A ja dostalam dzisiaj drugi olasterek tenna wywolanie i zastanawiam sie po co skoro w pon cesarka, no ale moze akurat cos rozkreci do jutra

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka


Kto wie może coś zdziała o ile faktycznie to jakoś działa bo nigdy nie słyszałam o tych plasterkach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-08, 14:17   #529
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Hej dziewczyny,
Ale miałam sny, ze rodzę i pielęgniarka mi lewatywę robiła w lesie Haha głupoty straszne.
U nas choinka ubrana, wlasnie skończyłam i ledwo oddycham

Odnośnie grzancow to są! Bezalkoholowe smokuś sie nazywają - pyszne.
__________________


Edytowane przez comablack89
Czas edycji: 2018-12-08 o 14:18
comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-08, 14:47   #530
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Ale miałam sny, ze rodzę i pielęgniarka mi lewatywę robiła w lesie Haha głupoty straszne.
U nas choinka ubrana, wlasnie skończyłam i ledwo oddycham

Odnośnie grzancow to są! Bezalkoholowe smokuś sie nazywają - pyszne.


Hah w lesie ? jeju
U nas tez ubrana, co roku ubieram w Mikołajki zawsze
A co do grzańca to dla mnie najlepszy jest taki grzaniec prawdziwie góralski który pije i patrzę się na ośnieżone góry booooziu zatęskniłam za górami

U mnie już piłka napompowana, wymyta (w kleju była) i się suszy właśnie. Mam nadzieje ze się nie spierdziele z niej jak siądę


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-08, 15:05   #531
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez WerkuUuS Pokaż wiadomość
Ohooo to jak tak mu powiesz to zdaj relacje ! Spróbuje wtedy tego myku ze swoim
Hahaha ok


Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
A ja dostalam dzisiaj drugi olasterek tenna wywolanie i zastanawiam sie po co skoro w pon cesarka, no ale moze akurat cos rozkreci do jutra

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
Może liczą na to żeby nie była na zimno? Może coś da ten drugi i wcześniej będzie cc


Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Ale miałam sny, ze rodzę i pielęgniarka mi lewatywę robiła w lesie Haha głupoty straszne.
U nas choinka ubrana, wlasnie skończyłam i ledwo oddycham

Odnośnie grzancow to są! Bezalkoholowe smokuś sie nazywają - pyszne.
O juz choinka! U nas się ubiera w wigilię, no ewentualnie dzień przed

Ja grzanca nie lubię, bo nie przepadam za tymi przyprawami korzennymi. Pierników tez nie jem. Żadnych cynamonow, imbiru i goździków. Fuj


Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-08, 15:20   #532
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Hahaha ok



Może liczą na to żeby nie była na zimno? Może coś da ten drugi i wcześniej będzie cc



O juz choinka! U nas się ubiera w wigilię, no ewentualnie dzień przed

Ja grzanca nie lubię, bo nie przepadam za tymi przyprawami korzennymi. Pierników tez nie jem. Żadnych cynamonow, imbiru i goździków. Fuj


Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

Taa juz bo pozniej nic nie wiadomo najgorzej jak sie cała obsypie do świat bedzie musiał TZ druga kombinować Haha

Ja to wlasnie piernikowa mocno
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-08, 15:40   #533
2Tusiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 453
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez WerkuUuS Pokaż wiadomość
A ja Ci powiem ze mojego namówiłam i są seksy, sprzątanie generalne domu jest, stymulacja sutków jest i duuuupa. Nic do przodu czop na raty odpadał już wcześniej, skurcze przepowiadające są ale tez już wcześniej były. Szyjka krótka jest, rozwarcie się robiło. Mała mi wierci dziurę w kroku tak ze aż mnie paraliżuje czasami. Iiiii co i co ? I dupa bo dalej w dwupaku
Ja już nie wiem jak mam ją namówić na wyjście... czekoladę do majtek włożyć, to może na słodkie się skusi ?

WerkuUuS
i jak patent? bo ja juz czekolade kupilam

Cytat:
Napisane przez LustForLife Pokaż wiadomość
Wiecie, że mnie w ogóle te sutki nie bolą...jestem trochę w szoku, bo mogę z nimi wszystko robić i jest to raczej przyjemne :P. W zasadzie nie obrażę się jeśli tak zostanie .
LustForLife to Ty jestes stworzona do krecenia sutow na wywolanie porodu

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Jestem za !!! ja na tą imprezę przenoszę alko, co pijecie? 🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja piwko poprosze


Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Mój też tak ma ostatnio i mnie wkurza tym co wstanę, do lazienki, napić się czy po prostu się przekrecam na łóżku (ale jak wiadomo teraz to wymaga dużo pracy ) to zaraz się budzi i "co się dzieje". A mnie po prostu szlag jasny trafia chyba jak dziś tak będzie to mu powiem ze mi wody odeszly bo aż jestem ciekawa reakcji
Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
hyhy jeszcze wyskoczy z lozka jak poparzony i bedzie biegal w kolko

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Wychodzimy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
super wiesci!

Cytat:
Napisane przez aronia123 Pokaż wiadomość
Oj ja już też z wielką chęcią napiłabym się wina, mąż w tym roku zrobił z winogron, moje ulubione i nie mogę się doczekać aż spróbuję stoi już w butelkach i czeka, wszystko dla mnie bo on nie lubi Jeszcze mam straszne ciągoty na energetyka, już zamówiłam do szpitala po porodzie.
Irmusia super, że wychodzicie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mniam mniam. My robimy z dzikiej rozy, tarniny i glogu. Lubie domowe winka, ale kopa maja

Moj Tz w ogole sie nie budzi jak ja wstaje w nocy. Spi jak kamien.
2Tusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-08, 15:42   #534
koziemleko
Zakorzenienie
 
Avatar koziemleko
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 061
GG do koziemleko
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Asioka 8 lat nie robilam sobie imprezy urodzinowej teraz mnie nagle naszlo ale robię tylko obiad a potem ciasto, kawa i winko. Nic wielkiego.

A ty chcesz rodzic w swoje urodziny? Bo ja jutro nie rodze. To moj dzien :p



Irmusia super ! Jeny pamietam te pierwsze chwile z maluszkiem w domu



Nem przynajmniej masz posprzatane



Werkus mamy sny prorocze. Ciekawe ktora pierwsza z nas urodzi. U mnie się nie zapowiada.





O ja tez musze ubrac choinke. Tylko maz musi ja sciagnac z szafy w piwnicy (w tym roku sztuczna). Myslicie ze zdazy przed świętami?

Biore sztuczna, bo uwielbiam sama ubierac a na zywa za szybko
koziemleko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-08, 15:44   #535
2Tusiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 453
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

ja juz marze o choince u nas sie wczesniej ubiera, zalezy od nastroju ale kolo 10-14 grudnia. W tym roku jakos tak Swiat nie czuje, chyba przez ten remont, bo musi sie skonczyc zeby choinka mogla byc ubrana.

O pilce tez marze, zeby napopowac, ale problem jak powyzej
2Tusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-08, 15:59   #536
WerkuUuS
Zadomowienie
 
Avatar WerkuUuS
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 432
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez 2Tusiak Pokaż wiadomość


WerkuUuS
i jak patent? bo ja juz czekolade kupilam







LustForLife to Ty jestes stworzona do krecenia sutow na wywolanie porodu







ja piwko poprosze









hyhy jeszcze wyskoczy z lozka jak poparzony i bedzie biegal w kolko







super wiesci!







mniam mniam. My robimy z dzikiej rozy, tarniny i glogu. Lubie domowe winka, ale kopa maja



Moj Tz w ogole sie nie budzi jak ja wstaje w nocy. Spi jak kamien.


Patent... wiesz co troszku się tego boje xD i na razie próbuje wszystkiego innego. Aktualnie siedzę na piłce i kręcę biodrami jak Shakira wieczorem wykorzystam męża. Zaraz wskoczę do wanny się zrelaksować w cieplej kąpieli bo brzucho znowu mi się tak spina ze aaauć no i dluuuugi spacer zaliczony dzisiaj. Ale coś czuje ze serio ten mały uparciuch zmusi mnie do tej czekolady


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:55 ----------

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
Asioka 8 lat nie robilam sobie imprezy urodzinowej teraz mnie nagle naszlo ale robię tylko obiad a potem ciasto, kawa i winko. Nic wielkiego.

A ty chcesz rodzic w swoje urodziny? Bo ja jutro nie rodze. To moj dzien :p



Irmusia super ! Jeny pamietam te pierwsze chwile z maluszkiem w domu



Nem przynajmniej masz posprzatane



Werkus mamy sny prorocze. Ciekawe ktora pierwsza z nas urodzi. U mnie się nie zapowiada.





O ja tez musze ubrac choinke. Tylko maz musi ja sciagnac z szafy w piwnicy (w tym roku sztuczna). Myslicie ze zdazy przed świętami?

Biore sztuczna, bo uwielbiam sama ubierac a na zywa za szybko


No przyznam ze to zdrowe egoistyczne podejście To zatem poród w poniedziałek !
Co do proroków....jejuuu spraw by to tak działało u Ciebie nic się nie zapowiada wiec na pewno pierwsza będziesz tak już to zwykle działa na moje nieszczęście
Ja w poniedziałek ide na wizytę to zobaczymy co gin powie chooooć kurde tak bym chciała już nie iść na ta wizytę bądź co bądź i kasa zaoszczędzona by była


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
*Razem od 14-03-2010r.*
*Jesteśmy małżeństwem od 20-08-2014r.*
WerkuUuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-08, 16:08   #537
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Czułam napięcie ale bezbolesne praktycznie. Super.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli podobne uczucie jak przy tych przepowiadaczach

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Super


Kozie milej imprezy

Asioka obyś te urodziny spedzila juz na porodówce

U mnie na ktg zapisują się "skurcze" tak na 10-20 czyli żadne.


Wyszorowalam pokój, kuchnie i łazienkę. Wyszorowalam kabinę, nawet drzwi z niej wyjelam i umylam dokładnie. Na kolanach szorowalam (znowu) płytki i fugi w łazience szczoteczka do zębów. I co? Jajo. Jedyne czego się dorobilam to ból pleców straciłam juz nadzieje ze ta łobuziare sama wygonie...


Jutro mamy 90 urodziny dziadka, bosz tydzień temu imieniny tescia, teraz kolejna impreza. Znowu będzie " o jeszcze nie urodziłaś? " no kuzwa a nie widać?

Idę leżeć i zrec czekoladę

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Powiedz że czekasz aż te imprezy się skończą

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-08, 16:17   #538
2Tusiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 453
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez WerkuUuS Pokaż wiadomość
Patent... wiesz co troszku się tego boje xD i na razie próbuje wszystkiego innego. Aktualnie siedzę na piłce i kręcę biodrami jak Shakira wieczorem wykorzystam męża. Zaraz wskoczę do wanny się zrelaksować w cieplej kąpieli bo brzucho znowu mi się tak spina ze aaauć no i dluuuugi spacer zaliczony dzisiaj. Ale coś czuje ze serio ten mały uparciuch zmusi mnie do tej czekolady
ok to ja ide poki co czekolade inna strona dostarczyc
2Tusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-08, 16:39   #539
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Taa juz bo pozniej nic nie wiadomo najgorzej jak sie cała obsypie do świat bedzie musiał TZ druga kombinować Haha

Ja to wlasnie piernikowa mocno
Haha może wytrzyma

Cytat:
Napisane przez 2Tusiak Pokaż wiadomość
hyhy jeszcze wyskoczy z lozka jak poparzony i bedzie biegal w kolko
Raczej nie uwierzy ostatnio coś mówił ze przeciez jak na poród się zanosi to się czuje. No tak, jakieś 3 dni przed się czuje

Cytat:
Napisane przez koziemleko Pokaż wiadomość
O ja tez musze ubrac choinke. Tylko maz musi ja sciagnac z szafy w piwnicy (w tym roku sztuczna). Myslicie ze zdazy przed świętami?

Biore sztuczna, bo uwielbiam sama ubierac a na zywa za szybko
Może do świąt zdąży gorzej jak akurat będziesz rodzic


Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
Powiedz że czekasz aż te imprezy się skończą

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
Dobry pomysł kolejna mamy 5.01, urodziny babci ale już we wrześniu czy pazdzierniku mówiliśmy ze nie idziemy.


Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-08, 17:04   #540
kamaska
Rozeznanie
 
Avatar kamaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 902
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Irmusia, ale fajnie, gratuluję 🙂

Nem, to poleciałas z tą łazienką. Pociesze Cię, że ja też dziś cały dzień sprzątalam i nic z tego nie wyszło. A już myślałam że coś będzie, bo po obiedzie poszliśmy na zakupy i przy kasie patrzę w portfel a tam nie ma karty, oblecial mnie taki strach, w momencie skurcz mnie złapał że stresu. Potem w drodze coś że mnie popłynelo, nie jakoś bardzo dużo, ale przeciekly majtki. Uznałam że jeśli to wody to musi za jakiś czas popłynąć więcej więc się wzięłam do roboty dalej. No i cóż, początkowo czułam jakieś pojedyncze skurcze ale niebolesne, a potem jak ja się rozkrecilam z myciem podłóg to całkiem przeszło, więc kolejny fałszywy alarm. Jedyne czego się zrobiłam to ból pleców 😂

Ten wyciek był jednorazowo różowy na szczęście, teraz już samo nie płynie a po naciśnięciu przezroczyste także się uspokoilam już 🙂
kamaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-27 20:15:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:27.