♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡ - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-07-01, 08:25   #91
Misio1849
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 983
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj wypralam wszystko, trzeba korzystać z pogody teraz sterta ciuchów czeka do prasowania został tylko mi wózek do odświeżeniaWspółczuję dobrze że z dzidzia wszystko ok. Kciuki aby ze stopą było ok, nie wybierasz się na pogotowie z nią? Szyjka rzeczywiście sporo ci się skróciła, ale tak szybko w 1 dzień mi też się skraca, miesiąc temu miałam 2.7 ale od 3 miesięcy jestem na luteinę i magnezieKciuki abyś wytrzymała jak najdłużej najważniejsze że rośnie
Ja się zastanawiam czy będę wiedzieć jak wyglądają skurcze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Leżę w szpitalu, zrobią mi rtg stopy i wtedy się okaże co dalej, ale się boje skręcenia bo jak będą nastawiać to ból nie do zniesienia, a jeszcze krótka mam szyjkę

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
Misio1849 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-01, 08:56   #92
laluna91
Rozeznanie
 
Avatar laluna91
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 917
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Dziewczyny trzymam mocno kciuki, będzie wszystko dobrze! Nie ma innej opcji

Gryzelda to świętuje z Tobą wejście w 3 trymestr

stypi ja też dziś mam truskawkowy dzień ale tylko 6kg za to sama się tym muszę zająć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Też zawsze mówię że chyba porodu nie przegapie Słyszałam że jak na okres bóle tylko 100razy bardziej i trochę jakby się chciało dwójke??

Najbardziej się boję że mnie weźmie z zaskoczenia, albo każą długo czekać po terminie ale raczej przy cukrzycy indukują wcześniej. Podobno poród po oksy boki jeszcze bardziej ale mimo to wolę być rozpakowana wcześniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
laluna91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-01, 08:58   #93
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Dzień dobry. U mnie wczoraj był ciężki dzień. Brzuch miałam twardy jak skała przechodziło na kilka godzin i znów twardniał. We wtorek wizyta więc będę mogła to skonsultować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-01, 10:48   #94
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Ja też mam ciężkie dni, brzuch twardnieje, Mała wariuje, wciska mi się tak w dół jakby miała wyskoczyć, w dodatku jak mialam nisko brzuch przez cały czas, to jakby mi się podniósł, albo córka sie prostuje, że oddychać nie mogę....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-01, 11:00   #95
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez ewulkamala16 Pokaż wiadomość
Ale do karmienia? Bo zerkalam wczoraj i nic mi się tam nie wyświetliło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak. Były miękkie i usztywniane. Z serii dla mam od Dżoany Krupy
Cytat:
Napisane przez borowczyki Pokaż wiadomość
Ja pierwszy poród miałam CC i mąż był ze mną cały czas oprócz samej cesarki. Ale był dopóki mnie nie wzięli na salę i był z małym kiedy mnie szyli i potem mogliśmy być wszyscy razem. Bardzo bym chciała, żeby teraz też tak mogło być, ale myślę, że do tego nie dopuszczą. Ważna była też dla mnie obecność męża przy pionizacji, pomógł mi wziąć prysznic. Mam nadzieję, że teraz położne będą bardziej pomocne niż wtedy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No, właśnie zależało by mi na tym, by mąż mógł młodego pokangurować, choćby przez czas szycia. No, zobaczymy. Na pewno będę pytać o to
Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Ja wczoraj wypralam wszystko, trzeba korzystać z pogody teraz sterta ciuchów czeka do prasowania został tylko mi wózek do odświeżeniaWspółczuję dobrze że z dzidzia wszystko ok. Kciuki aby ze stopą było ok, nie wybierasz się na pogotowie z nią? Szyjka rzeczywiście sporo ci się skróciła, ale tak szybko w 1 dzień mi też się skraca, miesiąc temu miałam 2.7 ale od 3 miesięcy jestem na luteinę i magnezieKciuki abyś wytrzymała jak najdłużej najważniejsze że rośnie
Ja się zastanawiam czy będę wiedzieć jak wyglądają skurcze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też się zastanawiałam czy będę wiedzieć🤣 No, ale ja nospę 2 razy dziennie biorę, więc ona może złagodzić... [1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87969045]Melduję się w 3 trymestrze 28+0 dzisiaj

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Ooo, to Ty, jak ja masz 28 Tylko ja mam 28+3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-01, 11:28   #96
ewulkamala16
Rozeznanie
 
Avatar ewulkamala16
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Strzelce
Wiadomości: 599
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Laski A jeśli chodziło koszule do porodu, do karmienia. Macie coś na oku????

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tryb oczekiwania aktywowany
ewulkamala16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-01, 11:35   #97
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez ewulkamala16 Pokaż wiadomość
Laski A jeśli chodziło koszule do porodu, do karmienia. Macie coś na oku????

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie szpital daje koszule do porodu. Muszę mieć tylko koszule już na salę mam kilka na oku na allegro ale jeszcze się przejdę na "rynek" może coś znajdę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-01, 12:02   #98
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

[1=081ed4854e23be6738824bf 7e7324809f3af476a_65822e8 20d4a7;87966855]Treść usunięta[/QUOTE]

zara ma fajne białe body kopertowe miałam przy Nince i teraz dokupię też. 45 zł za 3 sztuki bodajże. Mają też chyba inne rodzaje no i hm ma sporo ale niestety widziałam że u nich ciężko teraz z rozmiarówką :/

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Córa poszła od pon do przedszkola. Teraz mam czas i wreszcie zajęłam się ubrankami małej Wczoraj zamówiłam piżamki i skarpetki z next, kupilam też trochę body i legginsów z newbie ( cześć z promocji ). Mam na oku sporo rzeczy z hm ale brak rozmiarów :/ Czekam na lepsze czasy. W ogóle tak sobie pomyślalam że może we wrzesniu udałoby się dokupić brakujące ciuszki z kolekcji jesiennej które będa już w promocji

Wybrałam tez farbę do pokoju dziewczynek, oby wyszła dobrze na ścianie bo baaaardzo nie chce mi się szukac dłużej koloru :P
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-01, 12:41   #99
ewulkamala16
Rozeznanie
 
Avatar ewulkamala16
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Strzelce
Wiadomości: 599
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
U mnie szpital daje koszule do porodu. Muszę mieć tylko koszule już na salę mam kilka na oku na allegro ale jeszcze się przejdę na "rynek" może coś znajdę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie jest na liście rzeczy potrzebnych do zabrania. A ja nawet nie wiem w czym się kuzzzwa rodzi 🤦🏻☠♀️. Na koszule patrzyłem jakieś z Italian Fashion, ale nie mam pojęcia jaki rozmiar... jestem z tych biusciastych i nie wiem czy L by wystarczyła czy brać już XL. Nie chce bawić się w odsylanie, a na mieście u mnie nic takiego nigdzie nie ma...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Tryb oczekiwania aktywowany
ewulkamala16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-01, 12:44   #100
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez ewulkamala16 Pokaż wiadomość
U mnie jest na liście rzeczy potrzebnych do zabrania. A ja nawet nie wiem w czym się kuzzzwa rodzi 🤦🏻♀️. Na koszule patrzyłem jakieś z Italian Fashion, ale nie mam pojęcia jaki rozmiar... jestem z tych biusciastych i nie wiem czy L by wystarczyła czy brać już XL. Nie chce bawić się w odsylanie, a na mieście u mnie nic takiego nigdzie nie ma...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szczerze bierz większa. Nie ma tam żadnej tabeli? Ja noszę takie S ale biorę M.

Ale mała dziś szaleje 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-01, 13:22   #101
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez ewulkamala16 Pokaż wiadomość
Laski A jeśli chodziło koszule do porodu, do karmienia. Macie coś na oku????

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wzięłam 2 sztuki M z Esotiq. Weszłabym w S, ale jeśli jeszcze urosnę i mi nie zejdzie od razu, to wolę luźniejsze. Ogólnie nienawidzę koszul, więc to będzie ciężka przeprawa dla mnie🤣
Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość
Też mam taką nadzieję zmartwił mnie tą opinią ale będę zaciskać nogi i liczę że dzieciaczek nie wyjdzie za wcześnie
I tak bardzo bardzo chciałabym niewywoływany poród

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:50 ----------



zara ma fajne białe body kopertowe miałam przy Nince i teraz dokupię też. 45 zł za 3 sztuki bodajże. Mają też chyba inne rodzaje no i hm ma sporo ale niestety widziałam że u nich ciężko teraz z rozmiarówką :/

---------- Dopisano o 13:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Córa poszła od pon do przedszkola. Teraz mam czas i wreszcie zajęłam się ubrankami małej Wczoraj zamówiłam piżamki i skarpetki z next, kupilam też trochę body i legginsów z newbie ( cześć z promocji ). Mam na oku sporo rzeczy z hm ale brak rozmiarów :/ Czekam na lepsze czasy. W ogóle tak sobie pomyślalam że może we wrzesniu udałoby się dokupić brakujące ciuszki z kolekcji jesiennej które będa już w promocji

Wybrałam tez farbę do pokoju dziewczynek, oby wyszła dobrze na ścianie bo baaaardzo nie chce mi się szukac dłużej koloru :P
W H&M to od dłuższego czasu wszystko wykupione...
Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Szczerze bierz większa. Nie ma tam żadnej tabeli? Ja noszę takie S ale biorę M.

Ale mała dziś szaleje 🥰

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja chyba właśnie też będę celować w M z Italian Fashion.

Mój też A wczoraj co się działo, jak frytki zjadłam to szok🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Cytat:
Napisane przez ewulkamala16 Pokaż wiadomość
U mnie jest na liście rzeczy potrzebnych do zabrania. A ja nawet nie wiem w czym się kuzzzwa rodzi 🤦🏻♀️. Na koszule patrzyłem jakieś z Italian Fashion, ale nie mam pojęcia jaki rozmiar... jestem z tych biusciastych i nie wiem czy L by wystarczyła czy brać już XL. Nie chce bawić się w odsylanie, a na mieście u mnie nic takiego nigdzie nie ma...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na allegro są dostępne. Ze smartem masz darmową dostawę i zwrot Ja tak chcę kupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-01, 13:38   #102
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez ewulkamala16 Pokaż wiadomość
Laski A jeśli chodziło koszule do porodu, do karmienia. Macie coś na oku????

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupilam tanie na allegro, rozpinane po bokach. Mam 3 sztuki. Noszę rozmiar s i kupilam s/m i jedna trochę ciasna to będzie na po porodzie.
I tak pewnie w miarę szybko pójdą w kosz więc dlatego najtańsze wzięłam
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-01, 14:18   #103
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Ja też nie chcę wydawać fortuny na koszule.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

Cytat:
Napisane przez karolina_zb Pokaż wiadomość
Wzięłam 2 sztuki M z Esotiq. Weszłabym w S, ale jeśli jeszcze urosnę i mi nie zejdzie od razu, to wolę luźniejsze. Ogólnie nienawidzę koszul, więc to będzie ciężka przeprawa dla mnie🤣W H&M to od dłuższego czasu wszystko wykupione...Ja chyba właśnie też będę celować w M z Italian Fashion.

Mój też A wczoraj co się działo, jak frytki zjadłam to szok🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:19 ----------

Na allegro są dostępne. Ze smartem masz darmową dostawę i zwrot Ja tak chcę kupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No u mnie wczoraj była spokojna to dziś szaleje. Dobrze bo wolę jak jest nadpobudliwa niż mało aktywna.

W ogóle dziś 30+0 czyli zaczęłam 31 tydzień. Leci szybko.

Ale zaczęłam stresować się porodem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-01, 14:34   #104
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Ja też się meduję Wróciłam wczoraj wieczorem znad morza, niestety miałam nieprzyjemną przygodę.

W niedzielę było tak strasznie duszno, ledwo chodziłam. Gdy gdy kucałam to za szybko wstałam i skoczyło mi tętno do 180+ Raz na rok zdarzają mi się takie "ataki', ostatni miałam we wrześniu zeszłego roku Nie konsultowałam ich z kardiologiem. Pojechaliśmy na najbliższy sor, a tam oczywiscie procedura - temperatura, wywiad, covdy, srowidy... Na ip kupa ludzi, poradzili mi iść na ginekologię piętro wyżej. Porozmawiałam z położną i z lekarzem, chcieli mnie położyć ma obserwację, ale się nie zgodziłam - zwłaszcza, że po 30min mi przeszło, tak jak zazwyczaj Mój prowadzący powiedział, że trudno radzić na odległość, ale jak już jest OK i miałam tak wcześniej, to możemy poczekać do 9.07 na planową wizytę.

Co o tym myślicie? Powinnam wbić się do prowadzącego "między pacjentki?

Cytat:
Napisane przez Misio1849 Pokaż wiadomość
Ja się chyba zaraz rozpłacze. Przewróciłam się na kosiarce synka, na szczęście spadłam na lewą nogę. Niestety stopa spuchnięta i boli przy chodzeniu, szczególnie na środku. Byłam też u gina dziś żeby sprawdzić czy dzidziusiowi się nic przez to nie stało. Na szczęście wszystko ok, szyjka mi się skróciła do 2.23 a wczoraj na normalnej wizycie u mojej gin była 3.3. do tego muszę się stawić jutro do szpitala na kilka dni, mam dostać sterydy i luteinę i jak będzie wszystko ok z szyjka to mnie po kilku dniach wypuszcza do domu. Płakać mi się chce, co chwilę mi się coś przytrafia, i ta stopa jeszcze, boje się że to skręcenie albo zwichnięcie. Mam dość już tego wszystkiego

Wysłane z mojego Redmi 5 Plus przy użyciu Tapatalka
Trzymam kciuki, dziób do góry i dużo siły!!!


Cytat:
Napisane przez alwa Pokaż wiadomość
Tego się nie da przegapić
U mnie się zaczynało nie od bólu na okres, tylko takie jakby mrowienie dookoła brzucha i pleców. Jakby taka opaska się zaciskała. Przychodzi i odchodzi.
A potem jest coraz częściej i coraz mocniej boli

Mnie od poniedziałku boli pod brzuchem, jakby wzgórek tylko że w środku. Jutro mam wizytę i się boję o szyjkę bo już od dawna mam miękką
Daj znać co i jak! Ja też mam problem z szyjką Skraca się skubana...

Cytat:
Napisane przez laluna91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny trzymam mocno kciuki, będzie wszystko dobrze! Nie ma innej opcji

Gryzelda to świętuje z Tobą wejście w 3 trymestr

stypi ja też dziś mam truskawkowy dzień ale tylko 6kg za to sama się tym muszę zająć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Też zawsze mówię że chyba porodu nie przegapie Słyszałam że jak na okres bóle tylko 100razy bardziej i trochę jakby się chciało dwójke??

Najbardziej się boję że mnie weźmie z zaskoczenia, albo każą długo czekać po terminie ale raczej przy cukrzycy indukują wcześniej. Podobno poród po oksy boki jeszcze bardziej ale mimo to wolę być rozpakowana wcześniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooooo ja też! Też mam termin na 22.09, więc od początku września zaczynam wielkie mycie okien, porządkowanie piwnicy i zamiatanie pustyni


Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość
Też mam taką nadzieję zmartwił mnie tą opinią ale będę zaciskać nogi i liczę że dzieciaczek nie wyjdzie za wcześnie
I tak bardzo bardzo chciałabym niewywoływany poród
Ja też poproszę


Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Ja też nie chcę wydawać fortuny na koszule.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

No u mnie wczoraj była spokojna to dziś szaleje. Dobrze bo wolę jak jest nadpobudliwa niż mało aktywna.

W ogóle dziś 30+0 czyli zaczęłam 31 tydzień. Leci szybko.

Ale zaczęłam stresować się porodem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podobnie. Po tej mojej przygodzie była bardzo niemrawa, spokojna. Tłumaczę to sobie panującym gorącem i duchotą, dorośli nie mają siły żyć, a co dopiero maluchy
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-01, 14:47   #105
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

U mnie mąż cały czas mówi że mała wyskoczy w sierpniu

U mnie wczoraj też słaby dzień. Ja bym czekała do tej wizyty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-01, 15:24   #106
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Misio1849 o kurde, biedna w jeden dzień tak się szyjka skróciła? trzymaj się, musi być dobrze!

Tosia odpoczywaj! Trzymam kciuki, żebyś wytrzymała jak najdłużej

Sowellla współczuję takiego bólu przy okresie dobrze, że po porodzie to minęło!

MrsSeductive ciekawe co gin powie we wtorek na to twardnienie brzucha

Karolina piona, u mnie też dzisiaj 28+3

Baambi jaki kolor na ścianę wybrałaś?

Madziuhna o kurde, ale wysokie tętno! Ja bym chyba czekała do wizyty

Ja też koszule kupię najtańsze, bo ogólnie nie lubię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-01, 16:04   #107
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-01, 16:14   #108
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Ale Wam zazdroszczę tych ruchów. I mnie niby 31 tydzień a małą w dzień czuję sporadyczne, bardziej wieczorem czy w nocy ale to takie lekkie kopniakiem pewnie to przez łożysko na przedniej ścianie. Nawet nie mogę sobie wyobrazić jak to jest jak piszecie że mały ma w brzuchu imprezę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-01, 16:21   #109
kaate233
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 75
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Dziewczyny pierzecie ubranka w proszku Lovela lub jakimś innym i dodatkowo w jakimś płynie do plukania dla niemowląt czy sam proszek wystraczy?
kaate233 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-01, 16:26   #110
Wiolkaa93
Wtajemniczenie
 
Avatar Wiolkaa93
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 2 001
GG do Wiolkaa93
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez kaate233 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pierzecie ubranka w proszku Lovela lub jakimś innym i dodatkowo w jakimś płynie do plukania dla niemowląt czy sam proszek wystraczy?
Ja wszystko prałam tylko w mleczku Lovela

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiolkaa93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-01, 16:26   #111
karolina_zb
Zakorzenienie
 
Avatar karolina_zb
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: OsW
Wiadomości: 7 915
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez MrsSeductive Pokaż wiadomość
Ja też nie chcę wydawać fortuny na koszule.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:18 ---------- Poprzedni post napisano o 14:16 ----------

No u mnie wczoraj była spokojna to dziś szaleje. Dobrze bo wolę jak jest nadpobudliwa niż mało aktywna.

W ogóle dziś 30+0 czyli zaczęłam 31 tydzień. Leci szybko.

Ale zaczęłam stresować się porodem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój wczoraj też szalał Był spokojny w niedzielę i poniedziałek🤣 No, ale przedwczoraj wieczorem tatuś rozmawiał z brzuszkiem, zachęcał młodego do wspólnego boksowania i się zaczęło🤣
Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Misio1849 o kurde, biedna w jeden dzień tak się szyjka skróciła? trzymaj się, musi być dobrze!

Tosia odpoczywaj! Trzymam kciuki, żebyś wytrzymała jak najdłużej

Sowellla współczuję takiego bólu przy okresie dobrze, że po porodzie to minęło!

MrsSeductive ciekawe co gin powie we wtorek na to twardnienie brzucha

Karolina piona, u mnie też dzisiaj 28+3

Baambi jaki kolor na ścianę wybrałaś?

Madziuhna o kurde, ale wysokie tętno! Ja bym chyba czekała do wizyty

Ja też koszule kupię najtańsze, bo ogólnie nie lubię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo, równiutko idziemy🤩 Piona

Widzę, że z koszulami masz tak, jak ja
Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Ale Wam zazdroszczę tych ruchów. I mnie niby 31 tydzień a małą w dzień czuję sporadyczne, bardziej wieczorem czy w nocy ale to takie lekkie kopniakiem pewnie to przez łożysko na przedniej ścianie. Nawet nie mogę sobie wyobrazić jak to jest jak piszecie że mały ma w brzuchu imprezę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciesz się Koleżanka mi opowiadała, że pierwszej córki praktycznie nie czuła i po urodzeniu była mega spokojna. Druga jej śmigała po brzuchu i do dziś jest wulkanem energii


Kliknęłam zamówienie apteczne. Ponad 400 zł A jeszcze część pielęgnacji mam w koszyku w apce rossmanna...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
http://karmimypsiaki.pl/pomagaj-codziennie
cynamon
HRVATSKA ITALIA ESPANA PORTUGAL Elláda Türkiye
karolina_zb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-01, 16:33   #112
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Ale Wam zazdroszczę tych ruchów. I mnie niby 31 tydzień a małą w dzień czuję sporadyczne, bardziej wieczorem czy w nocy ale to takie lekkie kopniakiem pewnie to przez łożysko na przedniej ścianie. Nawet nie mogę sobie wyobrazić jak to jest jak piszecie że mały ma w brzuchu imprezę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też mam na przedniej ścianie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

Cytat:
Napisane przez kaate233 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pierzecie ubranka w proszku Lovela lub jakimś innym i dodatkowo w jakimś płynie do plukania dla niemowląt czy sam proszek wystraczy?
Ja będę prała w proszku i płynie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-01, 16:53   #113
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Madz!uHa Pokaż wiadomość
Ja też się meduję Wróciłam wczoraj wieczorem znad morza, niestety miałam nieprzyjemną przygodę.

W niedzielę było tak strasznie duszno, ledwo chodziłam. Gdy gdy kucałam to za szybko wstałam i skoczyło mi tętno do 180+ Raz na rok zdarzają mi się takie "ataki', ostatni miałam we wrześniu zeszłego roku Nie konsultowałam ich z kardiologiem. Pojechaliśmy na najbliższy sor, a tam oczywiscie procedura - temperatura, wywiad, covdy, srowidy... Na ip kupa ludzi, poradzili mi iść na ginekologię piętro wyżej. Porozmawiałam z położną i z lekarzem, chcieli mnie położyć ma obserwację, ale się nie zgodziłam - zwłaszcza, że po 30min mi przeszło, tak jak zazwyczaj Mój prowadzący powiedział, że trudno radzić na odległość, ale jak już jest OK i miałam tak wcześniej, to możemy poczekać do 9.07 na planową wizytę.

Co o tym myślicie? Powinnam wbić się do prowadzącego "między pacjentki?



Trzymam kciuki, dziób do góry i dużo siły!!!




Daj znać co i jak! Ja też mam problem z szyjką Skraca się skubana...



Ooooo ja też! Też mam termin na 22.09, więc od początku września zaczynam wielkie mycie okien, porządkowanie piwnicy i zamiatanie pustyni




Ja też poproszę




Podobnie. Po tej mojej przygodzie była bardzo niemrawa, spokojna. Tłumaczę to sobie panującym gorącem i duchotą, dorośli nie mają siły żyć, a co dopiero maluchy
A Ty nie masz czasem częstoskurczu? Mój mąż miał częstoskurcz nadkomorowy, raz w roku miał taki skok tętna, ciśnienie zazwyczaj prawidłowe, ale w jego przypadku atak trwał dużo dłużej niż pół godziny. Jest po zabiegi ablacji w Rzeszowie. Jeśli wyjdzie Ci kiedyś na ekg takowe coś to polecam profesora Jastrzębskiego z Krakowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-01, 17:48   #114
Baambi
Zadomowienie
 
Avatar Baambi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 771
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Waniliova beckers powder pink choć w zanadrzu jeszcze mam na oku Tikkurila H484

Madz!uHa niefajna bardzo przygoda, dobrze że poczułaś się szybko dobrze
Na Twoim miejscu chyba bym próbowała jednak umówić się wcześniej gdzieś i zadziałać bo nie daj Boże ( odpukać ) powtórzy się ta sytuacja i skończy się groźniej.
Baambi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-01, 18:31   #115
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Ja prałam w samym proszku lub płynie ale np kocyk się zrobil sztywny trochę. Ale ubranka są ok.

U mnie dziś 29+3.
Dalej mam ciężki dzień, brzuch co chwilę ciągnie lub boli.

U mnie jak mała za bardzo się rusza to ja się zawsze boję że się szamocze bo cos jej się dzieje, jak za mało się rusza też się martwię. No nie dogodzisz
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-01, 18:33   #116
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 32 352
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Ja od kilku dni czuję zamiast kopniaków to takie przeciąganie się, widać kawalerowi robi się coraz ciaśniej

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka
d1b06f3951e378bb3fdc33711a759ec9373c9f74_6556ad7364f3f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-01, 18:40   #117
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez kaate233 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pierzecie ubranka w proszku Lovela lub jakimś innym i dodatkowo w jakimś płynie do plukania dla niemowląt czy sam proszek wystraczy?
Wiesz co, ja będę prała w proszku Lovela i płynie Coccolino dla maluszków. Jak już pojawi się nasza Bombolina, to jak nie będzie przeciwwskazań, postaram się jak najszybciej (po miesiącu? dwóch?) prać jej ubranka w naszym płynie i kapsułkach, oczywiście osobno

Cytat:
Napisane przez Wiolkaa93 Pokaż wiadomość
Ale Wam zazdroszczę tych ruchów. I mnie niby 31 tydzień a małą w dzień czuję sporadyczne, bardziej wieczorem czy w nocy ale to takie lekkie kopniakiem pewnie to przez łożysko na przedniej ścianie. Nawet nie mogę sobie wyobrazić jak to jest jak piszecie że mały ma w brzuchu imprezę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj kochana, nie zawsze to jest fajne Moje dziecko np. majta nogami w moje jelita lub wątrobę, a dodatkowo głową uciska pęcherz, przez co mniej więcej raz na 20-30min trzeba iść do toalety na dwie- trzy kropelki

Cytat:
Napisane przez mamaporazczwarty Pokaż wiadomość
A Ty nie masz czasem częstoskurczu? Mój mąż miał częstoskurcz nadkomorowy, raz w roku miał taki skok tętna, ciśnienie zazwyczaj prawidłowe, ale w jego przypadku atak trwał dużo dłużej niż pół godziny. Jest po zabiegi ablacji w Rzeszowie. Jeśli wyjdzie Ci kiedyś na ekg takowe coś to polecam profesora Jastrzębskiego z Krakowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz co... Tak poczytałam kilka artykułów na ten temat i faktycznie objawy się pokrywają! Dziękuję za wskazówki, bo teraz chyba wiem, w jakim kierunku pójść, wcześniej badałam wyłącznie tarczycę, a tu TSH ciągle 0,8 - 1,5 Chyba jednak nie ominie mnie wizyta u kardiologa. Zastanawiam się tylko, czy zrobić to teraz, czy po ciąży.

Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość
Waniliova beckers powder pink choć w zanadrzu jeszcze mam na oku Tikkurila H484

Madz!uHa niefajna bardzo przygoda, dobrze że poczułaś się szybko dobrze
Na Twoim miejscu chyba bym próbowała jednak umówić się wcześniej gdzieś i zadziałać bo nie daj Boże ( odpukać ) powtórzy się ta sytuacja i skończy się groźniej.
Chyba tak zrobię. Dzięki!
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-01, 18:43   #118
alwa
Wtajemniczenie
 
Avatar alwa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 280
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Madz!uHa Pokaż wiadomość
Wiesz co, ja będę prała w proszku Lovela i płynie Coccolino dla maluszków. Jak już pojawi się nasza Bombolina, to jak nie będzie przeciwwskazań, postaram się jak najszybciej (po miesiącu? dwóch?) prać jej ubranka w naszym płynie i kapsułkach, oczywiście osobno







Oj kochana, nie zawsze to jest fajne Moje dziecko np. majta nogami w moje jelita lub wątrobę, a dodatkowo głową uciska pęcherz, przez co mniej więcej raz na 20-30min trzeba iść do toalety na dwie- trzy kropelki







Wiesz co... Tak poczytałam kilka artykułów na ten temat i faktycznie objawy się pokrywają! Dziękuję za wskazówki, bo teraz chyba wiem, w jakim kierunku pójść, wcześniej badałam wyłącznie tarczycę, a tu TSH ciągle 0,8 - 1,5 Chyba jednak nie ominie mnie wizyta u kardiologa. Zastanawiam się tylko, czy zrobić to teraz, czy po ciąży.







Chyba tak zrobię. Dzięki!
Lepiej przed porodem to zbadać bo może nie możesz takiego wysiłku przy problemach z sercem
__________________
Dni z dziećmi są bardzo długie
ale lata mijają bardzo szybko

❤️❤️❤️
K+H+Z
alwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-01, 18:56   #119
mamaporazczwarty
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1 137
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

Cytat:
Napisane przez Baambi Pokaż wiadomość
Waniliova beckers powder pink choć w zanadrzu jeszcze mam na oku Tikkurila H484

Madz!uHa niefajna bardzo przygoda, dobrze że poczułaś się szybko dobrze
Na Twoim miejscu chyba bym próbowała jednak umówić się wcześniej gdzieś i zadziałać bo nie daj Boże ( odpukać ) powtórzy się ta sytuacja i skończy się groźniej.
Baambi mam dokładnie ten kolor w sypialni, śliczny, jasny, delikatny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Madz!uHa Pokaż wiadomość
Wiesz co, ja będę prała w proszku Lovela i płynie Coccolino dla maluszków. Jak już pojawi się nasza Bombolina, to jak nie będzie przeciwwskazań, postaram się jak najszybciej (po miesiącu? dwóch?) prać jej ubranka w naszym płynie i kapsułkach, oczywiście osobno



Oj kochana, nie zawsze to jest fajne Moje dziecko np. majta nogami w moje jelita lub wątrobę, a dodatkowo głową uciska pęcherz, przez co mniej więcej raz na 20-30min trzeba iść do toalety na dwie- trzy kropelki



Wiesz co... Tak poczytałam kilka artykułów na ten temat i faktycznie objawy się pokrywają! Dziękuję za wskazówki, bo teraz chyba wiem, w jakim kierunku pójść, wcześniej badałam wyłącznie tarczycę, a tu TSH ciągle 0,8 - 1,5 Chyba jednak nie ominie mnie wizyta u kardiologa. Zastanawiam się tylko, czy zrobić to teraz, czy po ciąży.



Chyba tak zrobię. Dzięki!
Kurcze najlepiej byłoby podczas takiego ataku zrobić ekg, bo to wtedy wlansie pięknie sie pokazuje na wydruku i u nas profesor popatrzył tylko na ekg i odrazu skierował męża na ablacje. U kardiologa natomiast jest sytuacja taka, że on ma zawsze idealne echo serca i ciśnienie w normie, a dał mu leki, zeby zazywal tylko po to, że w razie ataku nie wyskoczy mu tak dużo. No bezsensu. Rodzinny sie na takie coś zirytował i powiedział, że nie ma sensu, zeby młody chłop ze zdrowym sercem zażywał leki i wysłał nas do tego lekarza, który oprocz tego, ze jest kardiologiem to ma specjalizacje z elektrokardilogii więc bardziej za pan brat z tymi wszystkimi tętnami ja myślę, że musisz zgłosić przed porodem, że takie coś miewasz raz w roku, a decyzje czy cos robic z tym przed rozwiązaniem zostaw ginekologowi. Ja bym sie obawiała, że dadzą mi niepotrzebnie leki jak mojemu mężowi a taka rada, jakby cie nie daj Bóg chwyciło znow to sprobuj jak najszybciej pojechać na IP czy przychodni, zeby zrobili Ci w tej chwili ekg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mamaporazczwarty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-01, 18:57   #120
MrsSeductive
Żona
 
Avatar MrsSeductive
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Z domu ;)
Wiadomości: 11 844
Dot.: ♡ Mamy wrześniowe 2020 ♡ cz. 3 ♡

[1=d1b06f3951e378bb3fdc337 11a759ec9373c9f74_6556ad7 364f3f;87970604]Ja od kilku dni czuję zamiast kopniaków to takie przeciąganie się, widać kawalerowi robi się coraz ciaśniej

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]Ja już od miesiąca czuję takie ruchy niż kopniaki i powoli nie które ruchy potrafią zaboleć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MrsSeductive jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-23 14:31:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:04.