Dobry Fryzjer - Wrocław - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-06, 08:20   #1501
osawroc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Ponawiam prośbę o numer do p. Pauliny, bo troszkę mi pilno. Moje gg 11285799.
osawroc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 11:54   #1502
Silent Witch
Raczkowanie
 
Avatar Silent Witch
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 265
GG do Silent Witch
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Witam Dziewczyny!
Bardzo proszę o przesłanie mi na PM lub maila sarbia@o2.pl namiarów na p.Paulinę, wiążę z jej osobą wielkie nadzieje
pozdrawiam

EDYCJA:
Numer otrzymałam, dziękuję ślicznie
Zobaczymy co z tego będzie, wkrótce zdam relację
pozdrawiam
__________________
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!


Edytowane przez Silent Witch
Czas edycji: 2008-08-11 o 13:16
Silent Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-08, 07:32   #1503
ksiezniczka256
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Uff, przebrnęłam przez ten wątek, ale nadal nie wiem, do kogo mam iśc

Czarek z Krzyszycha Team, do którego chodziłam, przefarbował mnie właśnie na taki kolor, jakiego nie chciałam (i o czym powiedziałam mu wprost przed zabiegiem) - więc jest skreślony za realizowanie swojej wizji kosztem mojej. Mam więc obecnie na włosach coś, co się nie kwalifikuje do niczego poza natychmiastowym przefarbowaniem

Agnieszka z Art Hotelu jest już na zwolnieniu, a innych fryzjerów nie przećwiczyłam na sobie.

Kogo mi polecicie, kto umie sam dobrze dobrać kolor, bez podtykania klientce wzorników i kazania jej wybierać? Plus robi to na dobrych farbach. Chciałabym mieć refleksy na włosach (czego Czarek w ogóle nie chciał mi zrobić). Strzyżenie nieważne, mam długie włosy i takie mają pozostać.

Będę bardzo wdzięczna za wskazówki
ksiezniczka256 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 07:29   #1504
Lilika23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8
Smile Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Ja ciągle jestem wierna Konradowi z Berendowicz&Kublin w Magnloii. Farbowałam u niego włosy już kilka razy i zawsze robił to tak jak chciałam. On pracują na farbach Loreal, ale nie pamiętam dokładnie typu. Poza tym w tym samym salonie pracuje Iwona, która jest podobno ekspertką Loreala od koloryzacji ale nie miałam okazji jej wypróbować. Konrada z całego serca polecam.
Lilika23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 09:09   #1505
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Ja w srode ide do salonu bodajze "Monika" na ulicy xxxxxx W internecie przeczytalam nawet dobre opinie, wiec ide sprobowac Oczywiscie po powrocie zdam relacje.

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-08-11 o 09:32 Powód: prosze zapoznac sie z zasadami forum
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 15:51   #1506
Asia1004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 44
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

a czy ja również mogę prosić o numer do Pani Pauliny? pozdrawiam
mój nr gg 9222754

Edytowane przez Asia1004
Czas edycji: 2008-08-11 o 19:56
Asia1004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 17:14   #1507
cotynato
Zakorzenienie
 
Avatar cotynato
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 29 129
Send a message via Skype™ to cotynato
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

dziewczyny wykorzystam fakt ze forum na pewno odwiedza dużo wrocławianek ...chciałam sie zapytać czy maie jakies sprawdzone miejsca gdzie jest w miare tania depilacja ?

sory za zasmiecianie watku , ale moze ktoras z was ma jakies sprawdzone miejsce.... akurat tu
__________________
FILIP'11 MIKI'13

Wymianka.
cotynato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-11, 17:19   #1508
okilju
Raczkowanie
 
Avatar okilju
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: teraz Wrocław, czasem inne miejsca z dolnośląskiej ziemi
Wiadomości: 101
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Ja słyszałam że w Saloniku dobrze ścinają...
okilju jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 18:18   #1509
loksa
Raczkowanie
 
Avatar loksa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 335
Thumbs up Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

ja polecam P. Agnieszke Loczek z IDealu Galeria D.
loksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 12:04   #1510
JaAnia:)
Raczkowanie
 
Avatar JaAnia:)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 151
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Czy w Ines dziewczyny potrafią dobra fryzurę czy trzeba przyjść z jakimś zdjęciem? bo ja mam włosy do łopatek STRASZNIE zmaltretowane przez fryzjerkę amatorkę do której ptrafiłam która spaliła mi włosy stylingiem i zrobiła.. no grzywką tego nie można nazwać.. grzywe która jest podniesiona przez styling a reszta włosów jest prosta jak druty i przyklapnięta. Chciałabym dłuższego boba, żeby przyciąć to moje siano, bo chyba żadna regeneracja nie pomoże I d... z mojego zapuszczania


EDIT: Zapisałam się do Eweliny na sobotę, mam nadzieję, że wyczaruje mi fajną fryzurkę na głowie i przywróci moje włosy do życia
__________________
Za każdym sukcesem mężczyzny stoi mądra kobieta
--------
Aparatka
góra - 12.12.2011 r.
złoty, różowy, niebieski,

Edytowane przez JaAnia:)
Czas edycji: 2008-08-14 o 12:37
JaAnia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-14, 16:38   #1511
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez JaAnia:) Pokaż wiadomość
Czy w Ines dziewczyny potrafią dobra fryzurę czy trzeba przyjść z jakimś zdjęciem? bo ja mam włosy do łopatek STRASZNIE zmaltretowane przez fryzjerkę amatorkę do której ptrafiłam która spaliła mi włosy stylingiem i zrobiła.. no grzywką tego nie można nazwać.. grzywe która jest podniesiona przez styling a reszta włosów jest prosta jak druty i przyklapnięta. Chciałabym dłuższego boba, żeby przyciąć to moje siano, bo chyba żadna regeneracja nie pomoże I d... z mojego zapuszczania


EDIT: Zapisałam się do Eweliny na sobotę, mam nadzieję, że wyczaruje mi fajną fryzurkę na głowie i przywróci moje włosy do życia
Bez problemu możesz pójść bez zdjęcia, polecam Elę, ponieważ przede wszystkim słucha. Wiesz, co chcesz uzyskać, pytanie tylko, czy się da...tego nie wiem, bo nie widziałam Twoich włosów, ale to już oceni fryzjerka. Powodzenia
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-15, 17:08   #1512
JaAnia:)
Raczkowanie
 
Avatar JaAnia:)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 151
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez madziunia80 Pokaż wiadomość
Bez problemu możesz pójść bez zdjęcia, polecam Elę, ponieważ przede wszystkim słucha. Wiesz, co chcesz uzyskać, pytanie tylko, czy się da...tego nie wiem, bo nie widziałam Twoich włosów, ale to już oceni fryzjerka. Powodzenia
O mam nadzieję, jutro zdam relację, już się nie mogę doczekać, gdy mam wizytę w nowym salonie czuje dreszczyk emocji
__________________
Za każdym sukcesem mężczyzny stoi mądra kobieta
--------
Aparatka
góra - 12.12.2011 r.
złoty, różowy, niebieski,
JaAnia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-15, 22:08   #1513
mayajulietta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 38
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Witam,czy była któraś z was w Arkadach wrocławskich w salonie Brodway ...?jeśli tak,to którego fryzjera możecie polecić,chodzi o ścięcie i farbowanie...
mayajulietta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 10:48   #1514
NayaKanga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 44
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

A ja się pokusiłam o wizytę w salonie Berendowicz & Kublin w Magnolii... i to był NAJWIĘKSZY błąd jaki popełniłam od jakiś 10 lat. Tak źle jeszcze nigdy mnie nikt nie ściął. Prosiłam o podcięcie, była mowa o centymetrze...cieniowanie wyszło potwornie (i krzywo, kompletnie bez sensu) a ze stylingiem po prostu koszmar. Mój narzeczony nazwał moją fryzurę "zachowawcza pieczarka"...a ja zaraz po wyjściu z salonu miałam ochotę rozpłakać się jak dziecko - bo zanim tam weszłam miałam naprawdę piękną fryzurę i wyglądałam o niebo lepiej.
I pomyśleć, że chciałam zrobić tylko styling i podciąć włosy o centymetr...
Fryzjerka przemiła, ale kompletnie bez wyczucia... To już ja się potrafię lepiej wystylizować, z resztą tak się ratowałam zaraz po przyjściu do domu.
A teraz jest płacz i zgrzytanie zębów, oraz upinanie włosów tak długo, aż będzie można cokolwiek z nimi zrobić.
Jedyne co mogę pochwalić to styling, cięcie i układanie...tragedia. Miałam wrażenie że wszyscy fryzjerzy w salonie którzy mnie widzieli patrzyli na mnie z politowaniem, podobnie jak wszyscy, którzy widzieli mnie wracającą w grobowym nastroju do domu.
Za najgorsze strzyżenie w moim życiu zapłaciłam najwięcej...w życiu, bo około 200 zł. Przed depresją ostateczną uratował mnie fakt, że przynajmniej da się to upiąć i ...przeczekać...rok
NayaKanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 10:55   #1515
JaAnia:)
Raczkowanie
 
Avatar JaAnia:)
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 151
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Moje pierwsze wrażenie jak weszłam do Ines nie było najlepsze, wystrój taki sobie, a raczej jego brak, poczekania składająca się z dwóch krzeseł to trochę mało, zwłaszcza, że się czeka ja czekałam 20 min zanim usiadłam na fotel (z czego 10 min musiałam stać, bo nie było miejsca)no i ta managerka, co za babsztyl !!! tak jak wcześniej dziewczyny pisałyście to gdy czekałam na swoją kolej, to usłyszałam komentarz "TO czeka do Ewelinki" myślałam, że ją zatłukę, nie potrafiła zapisać mojego nazwiska napisała je przez "W" zamiast "S" i jeszcze miała pretensje, że jej źle powiedziałam, nosz kurde jeszcze nazwisko potrafię dobrze wymówić... a wiec wrażenie ogólnie nieciekawe, wiec jak usiadłam na fotel to już byłam mokra jak szczur... ale zaczęłam rozmawiać z Eweliną. Dziewczyna bardzo sympatyczna i miła powiedziałam, że myślałam o dłuższym bobie, Ewelina wysłuchała, przedstawiła swoją koncepcję i zaczęła ścinać. Powiem szczerze, że efekt końcowy przerósł moje oczekiwania mam klasycznego boba, z tyłu są krótsze kończą się na lini włosów z przodu troszkę dłuższe naprawdę jestem ogromnie zadowolona z fryzjerki ale nie z salonu
__________________
Za każdym sukcesem mężczyzny stoi mądra kobieta
--------
Aparatka
góra - 12.12.2011 r.
złoty, różowy, niebieski,
JaAnia:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 12:16   #1516
agagan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 20
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

hej NayaKanga,
ja tez byłam w B&K u Bartka i jestem trochę rozczarowana.
Ścięcie jeszcze może być, ale kolor zupełnie nie taki jak chciałam.
Miał być w odcieniu popielatym a wyszedł złotawo- miedziany- porażka.
Jedyny plus to to, że włosy ładnie się błyszczą ale to akurat zasługa farby luo.
Lubie te farby dlatego, myślałam, że może spróbuje z jakimś innym fryzjerem z tego salonu ale teraz to już sama nie wiem...
A Ciebie kto tak urządził?
Poniżej podaje link z sylwetkami stylistów pracujących w B&K we Wrocku


pozdrawiam Aga

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-08-18 o 21:45 Powód: na tym forum nie podajemy namiarow na zaden z salonow
agagan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-17, 20:43   #1517
tynas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 378
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

poprosze nr do P.Pauliny tynas12@wp.pl
tynas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 09:52   #1518
olinciaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Dobry fryzjer we Wrocławiu!

witajcie, mam zamiar wybrac sie do salonu Ines na trwały styling, czy mogłbyscie mi podpowiedziec do jakiego fryzjera mam sie zapisac?
olinciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 15:36   #1519
NayaKanga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 44
Wiesz, dobrze się zastanów nad tym stylingiem. Ja zrobiłam i powiem ci że trochę żałuję, bo i tak muszę układać czymś loki (wałki, lokówka) a wysuszone dyfuzorem włosy wyglądają jak z lat 80-tych i wcale nie sa to jakieś ładne fale, niestety (choć to najgrubsze wałki były)
Fakt, włosy nie są tak zniszczone jak po trwałej, ale jednak sianowatość pewną widać (od razu zakupiłam specjalną maskę, szampon i olejek - bez tego ani rusz) - no i po tym murowane farbowanie po tygodniu, bo kolor blaknie.
Chyba to co powinnam była sobie zafundować to headlines (styling jednak tworzy całkiem mocno skręcone loki)

Cytat:
Napisane przez agagan Pokaż wiadomość
A Ciebie kto tak urządził?
Iwona. Bardzo miła dziewczyna, ale chyba się nie zrozumiałyśmy. Ja jestem przekonana że ona chciała dobrze, jednak to cięcie straszliwie zachowawcze wyszło. No i niestety DUŻO za dużo ścięła, choć mówiła o 1 cm...
Wielu moim znajomym taka fryzura by się spodobała, jak dla mnie jednak za nudno, za słodko i przy stylingu oraz twarzy trójkątno - diamentowej, o tak dużym cieniowaniu nie powinno być mowy.
Mam nauczkę, żeby nigdy, przenigdy nie iść "na czuja" do fryzjera. Powinnam była najpierw obejrzeć kto i jak wystylizowany z salonu wychodzi i sprawdzić lepiej.

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-08-18 o 17:12 Powód: post pod postem/korzystaj z opcij edycji i multicytowania.
NayaKanga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-19, 07:46   #1520
emka1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 18
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Witajcie.

Mam pytanie odnośnie salonu Ines. Na jakich farbach pracują i czy mają duży wybór kolorów ....
Planuję zafarbowanie włosków na czekoladowy bądź jasny brąz. Na ich stronie widziałam , że mają dostępne różne techniki farbowania... tyle że nie znam sie na tym i nie wiem która jest dla mnie najlepsza.
Czy może któraś z Was wie coś więcej na ten temat?

I jeszcze koszt...
Ile zapłacę za farbowanie włosów do łopatek , ich ścięcie i modelowanie.

Czekam na odpowiedź.

Pozdrawiam
emka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-19, 13:02   #1521
tallq
Raczkowanie
 
Avatar tallq
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 133
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez emka1984 Pokaż wiadomość
Witajcie.

Mam pytanie odnośnie salonu Ines. Na jakich farbach pracują i czy mają duży wybór kolorów ....
Planuję zafarbowanie włosków na czekoladowy bądź jasny brąz. Na ich stronie widziałam , że mają dostępne różne techniki farbowania... tyle że nie znam sie na tym i nie wiem która jest dla mnie najlepsza.
Czy może któraś z Was wie coś więcej na ten temat?

I jeszcze koszt...
Ile zapłacę za farbowanie włosów do łopatek , ich ścięcie i modelowanie.

Czekam na odpowiedź.

Pozdrawiam
Mam włosy podobnej długości i ostatnio placilam za taki zestaw 220 zł (ba;ejage 2 kolory)... Z tymi różnymi technikami to nie wiem co mam napisac, bo bylam tam tyle razy a nigdy mi nic konkretnego nie zaproponowano pracuja na farbach Goldwell. jezeli jestes zdecydowana to nastaw sie na to ze na miejcu może się okazac ze razem z Toba fryzjerka bedzie obsługiwała jeszcze 3 inne panie...

ja nadal nie moge po ostatniej wizycie doprowadzic włosów do normalnego stanu...no ale coz skoro nikt nie znalazł czasu zeby zmyć mi farbe w odpowiednim czasie...
tallq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 22:37   #1522
Milada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

dziewczyny a znacie jakiegoś specjalistę od asymetrycznych grzywek i biało-srebrnego blondu?szczególnie chodzi mi o tę grzywkę-dopracowaną a nie ciachniętą!! będę wdzięczna
Milada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 18:36   #1523
wkowkowkowko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

hej dziewczyny błagam was mam tzw emergency! przeszukałam wszystkie możliwe fora w sparwie fryzyury i makijazu ślubnego...i zdecydowalam sie na upiększalnie ale niestety nie ma już wolnych terminów!!!!
możecie polecic inne sprawdzone miejsca jeśli chodzi o ślub
pomocy zostały mi 3 tygodnie!
wkowkowkowko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 16:42   #1524
Vanilla:)
Wtajemniczenie
 
Avatar Vanilla:)
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 315
GG do Vanilla:)
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Witam serdecznie!
Czytam i czytam o wspaniałej Paulinie i mam ochotę oddać jej włosy w moje ręce-ostatnio u fryzjera byłam ze 3 lata temu-mam długie włosy i takie lubie a za każdym razem jak szłam do fryca to ścinał mi ile się tylko dałowłoski są niestetty aniszczone mimo to chciałabym zachować długość ścianając tylko końce i może skracając samą górę-coś w stylu dzisiejszych emowłoski mam dość gęste ciemne i lekko falowane od połowymyślicie że Paulinka dałaby radę?
Mam też oczywiście prośbę o namiar do niej-bardzo mi na tym zależy bo już nie mogę na siebie patrzeć
Vanilla:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 20:18   #1525
dorka00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 5
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

ktos zna moze QUATTRO xxxx
Warto?
pzodro

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-08-26 o 09:17 Powód: prosze zapoznac sie z zasadami forum
dorka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 07:22   #1526
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Cytat:
Napisane przez dorka00 Pokaż wiadomość
ktos zna moze QUATTRO xxxxxxx
Warto?
pzodro
Ja nie byłam, ale koleżanka tak. Po pierwsze cena zdecydowanie zbyt wysoka, za podcięcie włosów już nie krótkich, ale jeszcze nie półdługich liczyli sobie wtedy 85 zł, a to było z rok temu, więc możliwe, że jest już drożej. A po drugie nikt kompletnie nie słuchał dziewczyny, tylko wprowadził wizję w życie i tyle. Nie powiem, że koleżanka wyglądała źle, bo to byłaby nieprawda, ale nie czuła się dobrze w tej fryzurze, a to chyba jednak ważniejsze.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-08-26 o 09:18
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 09:32   #1527
maxima20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 323
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

Drogie Wizażanki!
Czy któraś z Was była lub zna ten salon: http://www.atf.com.pl/
Czytałam jedną pozytywna opinie o p. Ani Górczyńskiej. Czy któras z Was tma była?
no i czy cennik jest aktulany?
maxima20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 21:41   #1528
Rose @-'-,---
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 129
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

przeglądam ten wątek i nie moge znalesc nic dla siebie

mam ciemne naturalne włosy a na nich balejage blond, do tej pory chodziłam do jednego salonu bo mialam tam blisko, ostatnio babka tak wstrętnie zrobiła mi odrosty że postanowiłam sie tam wiecej nie pokazac, poza tym tamte kobiety nie zawsze rozumiały co sie do nich mówi, mam tlenione włosy i ten kolor mi sie nie podoba, chcialabym zeby ten blond był ładniejszy i chłodniejszy, ponadto mam wrazenie że zniszczyły mi włosy :/

dlatego bardzo Was prosze o polecenie mi jakiegoś salonu gdzie znaja sie na blondach, w cenie najlepiej do 150 zł, a moze któraś z Was podobnie do mnie farbuje włosy i ma sprawdzonego fryzjera, z góry dziekuje za pomoc
Rose @-'-,--- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 16:01   #1529
hapszy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

mam pytanko, orientujecie się może ile sobie teraz życzą za cięcie w salonie krzyszycha&team ?
hapszy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-30, 10:45   #1530
Rose @-'-,---
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 129
Dot.: dobry fryzjer we Wrocławiu

up, a może jednak ktoś odpowie
Rose @-'-,--- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-26 13:27:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.