Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39 - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-11, 11:20   #511
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
W ogóle nie wpisuję adresu.
Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Kiedyś wypisywałam, ale po odświeżeniu cv przestałam i wpisuję miejscowości w których szukam pracy. Oddzwaniają, wiec raczej nie ma to wpływu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
pracowałam parę mscy w rekrutacji i w tym czasie byłam na szkoleniach i NIE POWINNO sie wpisywac adresu... sama miejscowosc.
To naruszanie danych osobowych, nie wiesz czy nie trafisz np na maniaka ktorego poznasz na rozmowie a ktory moze Cie nekac potem bo zna Twoj addres - to skrajny przypadek a drugi przyklad: ze pracodawca moze chciec zatrudnic kogos kto ma blisko do pracy a jak obliczy ze Ty np dlugo bedziesz dojezdzac to temu Cie nie zatrudni - taki mialam przypadek z rzeczywistosci

Takze: lepiej nie podawaj adresu. Samo miasto wystarczy
Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Dla mnie dekretacja poczty to wspomaganie obiegu dokumentow w firmie, wiec nie rozumiem czemu mialabys nie nosic tych papierow?

Masz rozpisany zakres obowiązków? Czy te działy maja cos wspolnego z dekretacja? Czy to duza firma?

Nie.
Dziękuję za odpowiedzi to w takim razie usuwam ulice, bo w szablonie był i uzupełniłam ale jak widać nie trzeba go podawać. A co do nie zatrudnienia bo np za daleko mieszkam od danej pracy to tu nie ma względu mój adres bo to nie duże miasto a tylko w nim szukam ale dziękuję za wskazówkę - nie pomyślałam o tym wcześniej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-11, 11:31   #512
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
Tz wytarl scierka kuchenna wielka plamę tłuszczu z oliwy z oliwek i teraz na fioletowe ścierne mam giga plamę. Nie pomogło pranie na 90st. Czy coś to jeszcze uratuje?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zasyp skrobia ziemniaczana i odstaw. Ja kiedys wylalam oliwke na ulubiona bluzke i pomogło.



Dziewczyny na jakich stronach szukacie pracy? I jak nazywaja sie te strony na których mozna wstawic swoje cv i ktos to ogląda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-11, 11:37   #513
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Dziewczyny na jakich stronach szukacie pracy? I jak nazywaja sie te strony na których mozna wstawic swoje cv i ktos to ogląda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
goldenline
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-11, 11:55   #514
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
I jak nazywaja sie te strony na których mozna wstawic swoje cv i ktos to ogląda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linkedin

Edytowane przez rukolka
Czas edycji: 2017-05-11 o 11:58
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-11, 11:57   #515
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Zasyp skrobia ziemniaczana i odstaw. Ja kiedys wylalam oliwke na ulubiona bluzke i pomogło.



Dziewczyny na jakich stronach szukacie pracy? I jak nazywaja sie te strony na których mozna wstawic swoje cv i ktos to ogląda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pracuj.pl tez tam jest taka opcja - wczoraj akurat widziałam to w ustawieniach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-11, 13:14   #516
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez NinaSimone;73699581

Moje pytanie. Czy mogę się jakoś ustosunkować do komentarza na Allegro? Koleś mi dał 2 gwiazdki za koszty wysyłki co uważam za absurd. Bo koszt jest normalny- cennik Allegro.


Wysłane z [URL="https://siteowners.tapatalk.com/byo/displayAndDownloadByoApp? rid=73630"
aplikacji Forum Wizaz[/URL]
Musi być taka możliwość, bo pod negatywami są odpowiedzi sprzedającego.

Ja jako kupująca ocen za koszty wysyłki w ogóle nie biorę pod uwagę. Jak uważam, że za drogo, to przecież nie muszę kupować.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-11, 13:35   #517
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Chcę się podzielić moją małą frustracją i zapytać, jakie Wy macie doświadczenia w tej materii.

Zamówiłam właśnie online kapcie i jak zwykle pół godziny zastanawiałam się, jaki rozmiar wybrać. A dokładniej, czym się kierować, przy wyborze: rozmiarem, który zazwyczaj noszę przy danym typie obuwia, czy tabelką ze strony sklepu. Nie dość, że dane długości wkładki tych samych butów różnią się nawet o rozmiar, w zależności od sklepu (danych producenta w końcu ze złości nie sprawdzałam ), to ogólnie, gdybym miała się kierować wymiarami z wszelakich tabelek, powinnam kupować buty dwa numery większe, niż zwykle. Pierwsze dwa razy się tak nacięłam, przy zakupach internetowych. Od kiedy zamawiam rozmiarówkę standardową, jaką normalnie noszę w zależności od typów butów, to zawsze trafiam. No i wkurza mnie to, tabelki swoje, doświadczenie i logika swoje. No bo żeby rozbieżność sięgała dwóch rozmiarów?
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram

Edytowane przez Regista
Czas edycji: 2017-05-11 o 13:37
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-11, 13:43   #518
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Chcę się podzielić moją małą frustracją i zapytać, jakie Wy macie doświadczenia w tej materii.

Zamówiłam właśnie online kapcie i jak zwykle pół godziny zastanawiałam się, jaki rozmiar wybrać. A dokładniej, czym się kierować, przy wyborze: rozmiarem, który zazwyczaj noszę przy danym typie obuwia, czy tabelką ze strony sklepu. Nie dość, że dane długości wkładki tych samych butów różnią się nawet o rozmiar, w zależności od sklepu (danych producenta w końcu ze złości nie sprawdzałam ), to ogólnie, gdybym miała się kierować wymiarami z wszelakich tabelek, powinnam kupować buty dwa numery większe, niż zwykle. Pierwsze dwa razy się tak nacięłam, przy zakupach internetowych. Od kiedy zamawiam rozmiarówkę standardową, jaką normalnie noszę w zależności od typów butów, to zawsze trafiam. No i wkurza mnie to, tabelki swoje, doświadczenie i logika swoje. No bo żeby rozbieżność sięgała dwóch rozmiarów?
Jak już kupuję online buty, to patrzę na tabelkę. Pod kątem rozmiaru prawie zawsze się sprawdzało. Chociaż raczej nie kupuję często butów online.
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-11, 14:18   #519
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Chcę się podzielić moją małą frustracją i zapytać, jakie Wy macie doświadczenia w tej materii.

Zamówiłam właśnie online kapcie i jak zwykle pół godziny zastanawiałam się, jaki rozmiar wybrać. A dokładniej, czym się kierować, przy wyborze: rozmiarem, który zazwyczaj noszę przy danym typie obuwia, czy tabelką ze strony sklepu. Nie dość, że dane długości wkładki tych samych butów różnią się nawet o rozmiar, w zależności od sklepu (danych producenta w końcu ze złości nie sprawdzałam ), to ogólnie, gdybym miała się kierować wymiarami z wszelakich tabelek, powinnam kupować buty dwa numery większe, niż zwykle. Pierwsze dwa razy się tak nacięłam, przy zakupach internetowych. Od kiedy zamawiam rozmiarówkę standardową, jaką normalnie noszę w zależności od typów butów, to zawsze trafiam. No i wkurza mnie to, tabelki swoje, doświadczenie i logika swoje. No bo żeby rozbieżność sięgała dwóch rozmiarów?
Nie kupuję butów online i już. Trzeba przymierzyć. Niby można zwracać, ale szkoda czasu.
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-11, 14:52   #520
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez semantique Pokaż wiadomość
Komunia

Macie jakiś pomysł na prezent na komunie dla chłopca - 10 lat? Z pewnych powodów nie chcę dawać pieniędzy. Mąż jest niestety chrzestnym - błąd młodości, z kościołem aktualnie nie mamy nic wspólnego. A i dodam, że wpisowe na komunie rzędu 1000 zł są dla mnie absurdalne.

Wysłane z mojego 5080X przy użyciu Tapatalka
Zegarek, łańcuszek z medalikiem, fajna gra, książka,

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Jeśli dziś zostanie do mnie wysłana paczka kurierem (około 18) to dojdzie na jutro czy w poniedziałek? Bo w sobotę chyba kurierzy nie jeżdżą

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-11, 14:57   #521
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Chcę się podzielić moją małą frustracją i zapytać, jakie Wy macie doświadczenia w tej materii.

Zamówiłam właśnie online kapcie i jak zwykle pół godziny zastanawiałam się, jaki rozmiar wybrać. A dokładniej, czym się kierować, przy wyborze: rozmiarem, który zazwyczaj noszę przy danym typie obuwia, czy tabelką ze strony sklepu. Nie dość, że dane długości wkładki tych samych butów różnią się nawet o rozmiar, w zależności od sklepu (danych producenta w końcu ze złości nie sprawdzałam ), to ogólnie, gdybym miała się kierować wymiarami z wszelakich tabelek, powinnam kupować buty dwa numery większe, niż zwykle. Pierwsze dwa razy się tak nacięłam, przy zakupach internetowych. Od kiedy zamawiam rozmiarówkę standardową, jaką normalnie noszę w zależności od typów butów, to zawsze trafiam. No i wkurza mnie to, tabelki swoje, doświadczenie i logika swoje. No bo żeby rozbieżność sięgała dwóch rozmiarów?
Ta długość z tabelki to długość stopy, a nie wkładki chyba. Ja tak przyjmuje i zawsze buty pasują.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-11, 15:19   #522
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Regista Pokaż wiadomość
Chcę się podzielić moją małą frustracją i zapytać, jakie Wy macie doświadczenia w tej materii.

Zamówiłam właśnie online kapcie i jak zwykle pół godziny zastanawiałam się, jaki rozmiar wybrać. A dokładniej, czym się kierować, przy wyborze: rozmiarem, który zazwyczaj noszę przy danym typie obuwia, czy tabelką ze strony sklepu. Nie dość, że dane długości wkładki tych samych butów różnią się nawet o rozmiar, w zależności od sklepu (danych producenta w końcu ze złości nie sprawdzałam ), to ogólnie, gdybym miała się kierować wymiarami z wszelakich tabelek, powinnam kupować buty dwa numery większe, niż zwykle. Pierwsze dwa razy się tak nacięłam, przy zakupach internetowych. Od kiedy zamawiam rozmiarówkę standardową, jaką normalnie noszę w zależności od typów butów, to zawsze trafiam. No i wkurza mnie to, tabelki swoje, doświadczenie i logika swoje. No bo żeby rozbieżność sięgała dwóch rozmiarów? ala:
Ja kapcie kupuję byle jakie, bi i tak nie chodzę albo dziwnym trafem wstaję z jednym a drugi ginie i nie, nie mam kota ani psa.
Co do butów, głównie kupuję online, bo inaczej musiałabym się naszukać, a i tak bym nie znalazła dobrego rozmiaru i w miarę dobrej jakości (kupuję buty z numerem wkładki pi razy oko 26,5-27 cm). Połowę odsyłam Teraz znalazłam kilka par na Zalando i będę pewnie z miesiąc zamawiać i zwracać. Jednych nie ma już rozmiaru, a są prawie moim ideałem na długie chodzenie w lato
Ogólnie jak kupię ładne i dobre rozmiarowo to świętuję

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Zegarek, łańcuszek z medalikiem, fajna gra, książka,

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:49 ----------

Jeśli dziś zostanie do mnie wysłana paczka kurierem (około 18) to dojdzie na jutro czy w poniedziałek? Bo w sobotę chyba kurierzy nie jeżdżą

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
O ile im nie wpadnie do głowy, żeby zawieźć paczkę do Sanoka to spodziewaj się jutro

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-11, 15:22   #523
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Jak już kupuję online buty, to patrzę na tabelkę. Pod kątem rozmiaru prawie zawsze się sprawdzało. Chociaż raczej nie kupuję często butów online.
Kurczę, a u mnie odwrotnie.

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
Nie kupuję butów online i już. Trzeba przymierzyć. Niby można zwracać, ale szkoda czasu.
Ja też niezbyt często, ale czasem ubzduram sobie coś konkretnego i w necie szybciej znajdę niż stacjonarnie, nawet licząc czas na wymianę rozmiaru, zwłaszcza, że okoliczne miasta mam słabo zaopatrzone.

Cytat:
Napisane przez rukolka Pokaż wiadomość
Ta długość z tabelki to długość stopy, a nie wkładki chyba. Ja tak przyjmuje i zawsze buty pasują.
To różnie, w zależności od sklepu, zawsze to sprawdzam. Dziś miałam tabelkę, w której było zestawienie rozmiar/długość stopy/długość wkładki. I, że tak powiem, pupa blada. O ile długości były ze sobą kompatybilne, to już nijak miały się do rozmiaru. Tzn., zobaczymy, kiedy dostanę buty sprawdzę, czy znów miałam rację kierując się doświadczeniem, a nie tabelką

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Ja kapcie kupuję byle jakie, bi i tak nie chodzę albo dziwnym trafem wstaję z jednym a drugi ginie i nie, nie mam kota ani psa.
Co do butów, głównie kupuję online, bo inaczej musiałabym się naszukać, a i tak bym nie znalazła dobrego rozmiaru i w miarę dobrej jakości (kupuję buty z numerem wkładki pi razy oko 26,5-27 cm). Połowę odsyłam Teraz znalazłam kilka par na Zalando i będę pewnie z miesiąc zamawiać i zwracać. Jednych nie ma już rozmiaru, a są prawie moim ideałem na długie chodzenie w lato
Ogólnie jak kupię ładne i dobre rozmiarowo to świętuję
Wiesz, napisałam "kapcie", bo tak je będę używać (nie lubię biegać boso), ale to w sumie klapki, tylko z wygodną, ortopedyczną podeszwą.
Dokładnie o to mi chodzi. Normalnie w sklepie znaleźć buty w których mogę chodzić i mi się podobają, to cud. Dużo łatwiej w internecie, ale ma to swoje wady.

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
O ile im nie wpadnie do głowy, żeby zawieźć paczkę do Sanoka to spodziewaj się jutro
Coś fajnego? Mogę odebrać
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram

Edytowane przez Regista
Czas edycji: 2017-05-11 o 15:38
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-11, 15:28   #524
kejtiCe
Zakorzenienie
 
Avatar kejtiCe
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 833
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Ja kapcie kupuję byle jakie, bi i tak nie chodzę albo dziwnym trafem wstaję z jednym a drugi ginie i nie, nie mam kota ani psa.
Co do butów, głównie kupuję online, bo inaczej musiałabym się naszukać, a i tak bym nie znalazła dobrego rozmiaru i w miarę dobrej jakości (kupuję buty z numerem wkładki pi razy oko 26,5-27 cm). Połowę odsyłam Teraz znalazłam kilka par na Zalando i będę pewnie z miesiąc zamawiać i zwracać. Jednych nie ma już rozmiaru, a są prawie moim ideałem na długie chodzenie w lato
Ogólnie jak kupię ładne i dobre rozmiarowo to świętuję

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------


O ile im nie wpadnie do głowy, żeby zawieźć paczkę do Sanoka to spodziewaj się jutro

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
Oooo, ja też kupuję z taką długością wkładki. Bliżej 27 niż 26,5. Pokaż jakie znalazłaś
__________________
K & M
27.02.2013
K & M & W
22.06.2015
kejtiCe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-11, 15:36   #525
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Ja używałam wielokrotnie fixa i według mnie nie zmienia smaku.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Dzięki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-11, 15:36   #526
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

uploadfromtaptalk1494513349711.jpg
Tylko nie wykup czarnych jak wrócą

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-11, 16:11   #527
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Dostałam maila, że dostarczenie planowane na jutro

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-11, 16:18   #528
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Musi być taka możliwość, bo pod negatywami są odpowiedzi sprzedającego.

Ja jako kupująca ocen za koszty wysyłki w ogóle nie biorę pod uwagę. Jak uważam, że za drogo, to przecież nie muszę kupować.

Mam pozytyw, ale dwie gwiazdki za wysyłkę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-11, 16:43   #529
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Gdzie się mogę zaopatrzyć w ciekawe koszulki, takie w stylu tych co na society6? Z society zamawiam, ale po przeliczeniu wychodzi miliony monet, i się zastanawiam czy ktoś nie zna polskiej alternatywy.
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-11, 17:04   #530
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez szprotka_ Pokaż wiadomość
Gdzie się mogę zaopatrzyć w ciekawe koszulki, takie w stylu tych co na society6? Z society zamawiam, ale po przeliczeniu wychodzi miliony monet, i się zastanawiam czy ktoś nie zna polskiej alternatywy.
Polecałam dzisiaj sklep z koszulkami
Niektóre teksty są głupie ale niektóre nadruki się chyba kwalifikują. Kopiuję post:
Cytat:
Zamawiałam TŻ-owi koszulkę na tej stronie i była fajna i mięsista. Dobra jakościowo - po praniu idealna. Długości są fajne, bo mój TŻ np. jest "duży" i mu każda bluzka wychodziła ze spodni a ta akurat była idealnie długa. Także bez obaw o to, że przy pochyleniu się widać porwane plecy Ceny od 50-65zł. Przysyłają w fajnym kartonowym pudełku, więc idealne też na prezent
https://koszulkowo.com/kategoria/kobiety-t-shirt-1
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-11, 17:17   #531
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;73723531]Polecałam dzisiaj sklep z koszulkami
Niektóre teksty są głupie ale niektóre nadruki się chyba kwalifikują. Kopiuję post:[/QUOTE]

No właśnie mi nic nie podeszło z tej strony :/
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-11, 17:17   #532
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez szprotka_ Pokaż wiadomość
Gdzie się mogę zaopatrzyć w ciekawe koszulki, takie w stylu tych co na society6? Z society zamawiam, ale po przeliczeniu wychodzi miliony monet, i się zastanawiam czy ktoś nie zna polskiej alternatywy.
Othertees. Mam stamtąd koszulkę dla siebie i dla tża, bardzo fajne. Moja nawet świeci w ciemności
Na trzy koszulki zawsze jest przecena, więc jak się spodoba to 35zł+dostawa, całkiem dobry deal finansowy. Gdyby mi ktoś dał miliony monet do wydania, to właśnie tam
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-11, 17:32   #533
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Othertees. Mam stamtąd koszulkę dla siebie i dla tża, bardzo fajne. Moja nawet świeci w ciemności
Na trzy koszulki zawsze jest przecena, więc jak się spodoba to 35zł+dostawa, całkiem dobry deal finansowy. Gdyby mi ktoś dał miliony monet do wydania, to właśnie tam
Mam i koszulkę, i kubki Tylko mało do wyboru :P
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-11, 18:09   #534
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

dziewczyny, mam starego laptopa, którego chcę wyrzucić do śmieci (tzn oddać na odpady elektroniczne). Usunełam z niego już wszytsko, zdjęcia itp. Mój sąsiad twierdzi, ze mam nie wyrzucac tego laptopa, bo to, że pousuwałam tam wszystko to nic nie znaczy, ze tam wszytsko i tak jest i jak ktoś bedzie chciał to i tak wszytskie dokumenty odzyska.

to co ja mam teraz zrobić?
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-11, 18:11   #535
synesthesia
Zakorzenienie
 
Avatar synesthesia
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 906
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Czasem w amerykańskich przepisach (takich słodyczowych) używają "rice cereal". Czym możnaby je zastąpić w polsce???
__________________
Nie ma na tym świecie nic bardziej nienormalnego, niż pojęcie normalności
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
It takes a fool to remain sane
synesthesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-11, 18:13   #536
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam starego laptopa, którego chcę wyrzucić do śmieci (tzn oddać na odpady elektroniczne). Usunełam z niego już wszytsko, zdjęcia itp. Mój sąsiad twierdzi, ze mam nie wyrzucac tego laptopa, bo to, że pousuwałam tam wszystko to nic nie znaczy, ze tam wszytsko i tak jest i jak ktoś bedzie chciał to i tak wszytskie dokumenty odzyska.

to co ja mam teraz zrobić?
jeśli Ci się chce, to najlepiej będzie wgrać tam nowy system operacyjny jednocześnie czyszcząc cały dysk
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-11, 18:24   #537
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam starego laptopa, którego chcę wyrzucić do śmieci (tzn oddać na odpady elektroniczne). Usunełam z niego już wszytsko, zdjęcia itp. Mój sąsiad twierdzi, ze mam nie wyrzucac tego laptopa, bo to, że pousuwałam tam wszystko to nic nie znaczy, ze tam wszytsko i tak jest i jak ktoś bedzie chciał to i tak wszytskie dokumenty odzyska.

to co ja mam teraz zrobić?
Jeśli chcesz mieć pewność, to wyjmij dysk i albo go nie oddawaj, albo fizycznie unicestwij (młot, gwoździe, tasak itp. ).
Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
jeśli Ci się chce, to najlepiej będzie wgrać tam nowy system operacyjny jednocześnie czyszcząc cały dysk
Nieprawda, po reinstalacji systemu nadal w częściach dysku mogą zachować się dane poddające się odzyskaniu.
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-11, 18:32   #538
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 2 827
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez synesthesia Pokaż wiadomość
Czasem w amerykańskich przepisach (takich słodyczowych) używają "rice cereal". Czym możnaby je zastąpić w polsce???
chyba platki ryzowe, takie jak do kleiku?
ef9f8e413e9eb165fadd201f4168adc65c42d03a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-11, 18:40   #539
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez szprotka_ Pokaż wiadomość
No właśnie mi nic nie podeszło z tej strony :/
A cupsell.pl?
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-11, 19:06   #540
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Moja i chłopaka koleżanka dzisiaj urodziła i jutro planujemy ja odwiedzić. Co kupić? Kwiaty będą okay czy tylko przeszkadzają w szpitalu? Coś słodkiego? "Baby shower" był niedawno i już od nas większy prezent dostała, ale do szpitala też bym chciała coś wziąć dla niej 😊.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Nie odwiedzalabym koleżanki w szpitalu. Liczne odwiedziny są w takim miejscu niewskazane. Odwiedzcie ją za tydzień-dwa w domu. Kwiaty w szpitalu? Zbędne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-10 19:58:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:58.