Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39 - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-05-18, 19:43   #991
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;73927106]Mocne peelingi jak dla mnie ma Joanna
[/QUOTE]
One są mega delikatne według mnie. Zdzieraki to raczej z tych cukrowych większych z innych firm, tylko zostawiają taki tłusty film. Ja mam z farmony brzoskwiniowy, jak za mocno nie zmoczę skóry to fajnie zdzierakowe, tylko nie wszystkim odpowiada ten tłusty film, który pozostawia

Co mogę dołożyć do kuracji na aftę oprócz dentoseptu a? Mam w dwóch miejscach w buzi, na języku i u góry policzka, już kilka dni się męczę i nie wiem, czy coś jeszcze mogę dołożyć
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 19:44   #992
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
Tylko, że tort tortowi nierówny. Ceny różne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------


Dziękuję W takim razie 200 zl. dam. Zaoszczędzę stówę B-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tort kosztował ok 80zł.
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 20:10   #993
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
One są mega delikatne według mnie. Zdzieraki to raczej z tych cukrowych większych z innych firm, tylko zostawiają taki tłusty film. Ja mam z farmony brzoskwiniowy, jak za mocno nie zmoczę skóry to fajnie zdzierakowe, tylko nie wszystkim odpowiada ten tłusty film, który pozostawia

Co mogę dołożyć do kuracji na aftę oprócz dentoseptu a? Mam w dwóch miejscach w buzi, na języku i u góry policzka, już kilka dni się męczę i nie wiem, czy coś jeszcze mogę dołożyć
Farmona dobra i niedroga.
Joanna bardzo słabo pilinguje.
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 20:13   #994
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Dziewczyny pracowała ktoras z was kiedyś na infolini jakies sieci? Mowie tu o doradzaniu w jakis problemach. Czy ta praca jest ciezka? Nie mowie o złych ludziach, wrednych itd. Tylko boję sie, ze nie bede znala odpowiedzi na jakies pytanie i lipa... Czy po tygodniowym szkoleniu bede gotowa na odpowiedzi na większość pytań?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 20:14   #995
iwace
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 64
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Wytłumacz mi, jak miałby Cię peeling zapchać podczas peelingowania

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
Niektóre peelingi zostawiają na skórze taką niby-nawilżającą powłoczkę, która tak działa na moją skórę.
iwace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 20:16   #996
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez iwace Pokaż wiadomość
Niektóre peelingi zostawiają na skórze taką niby-nawilżającą powłoczkę, która tak działa na moją skórę.
M.in. parafina tak działa . Jak najbardziej możliwe.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 20:20   #997
samotny_t
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 244
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Dziewczyny pracowała ktoras z was kiedyś na infolini jakies sieci? Mowie tu o doradzaniu w jakis problemach. Czy ta praca jest ciezka? Nie mowie o złych ludziach, wrednych itd. Tylko boję sie, ze nie bede znala odpowiedzi na jakies pytanie i lipa... Czy po tygodniowym szkoleniu bede gotowa na odpowiedzi na większość pytań?
Ja nie pracowałem nigdy na takiej infolinii, natomiast praktycznie nigdy jak dzwonię na infolinię, to nie udaje mi się od razu uzyskać informacji. Z jednej strony to dla Ciebie dobrze, bo pokazuje, że brak umiejętności odpowiedzi na pytanie to tam normalka, z drugiej strony przygotuj się już na taki scenariusz, że niekiedy odpowiedzi nie będziesz znać. Z grubsza zawsze jest tak, że pracownicy infolinii wiedzieli tyle, ile jest na stronie internetowej firmy, a ja dzwoniłem dlatego, że na moje pytanie odpowiedzi na tej stronie po prostu nie było Podsumowując, uznać należy, że jeśli opanujesz materiał ze szkolenia (czyli spełnisz oczekiwanie pracodawcy co do wiedzy), to powinnaś utrzymać się bez problemu w takiej pracy.
samotny_t jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-05-18, 20:53   #998
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Dziewczyny pracowała ktoras z was kiedyś na infolini jakies sieci? Mowie tu o doradzaniu w jakis problemach. Czy ta praca jest ciezka? Nie mowie o złych ludziach, wrednych itd. Tylko boję sie, ze nie bede znala odpowiedzi na jakies pytanie i lipa... Czy po tygodniowym szkoleniu bede gotowa na odpowiedzi na większość pytań?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To zależy. Jak będziesz miała fajny pakiet szkoleń i wprowadzenia to sobie poradzisz. Nie sądzę jednak, że w tydzień opanujesz wszystko. W tydzień to może tylko ofertę opanujesz, a nie te wszystkie zawiłości, które nigdzie nie są opisane. Klienci najczęściej dzwonią jak właśnie czegoś nie rozumieją, albo nie mogą znaleźć odpowiedzi, a to oznacza że pytają o niestandardowe rzeczy. Oczywiście wszystko zależy od miejsca. Są miejsca, gdzie pewnie są przygotowane materiały na zasadzie FAQ, czy najczęściej zadawanych pytań przez klientów, lub najtrudniejszych, gdzie znajdziesz odpowiedzi. Ale nie ma co się stresować, wiadomo że dla klienta zawsze chcesz jak najlepiej. Prosisz wtedy o chwilę cierpliwości i kogoś pytasz. Ewentualnie jak coś trudniejsze prosisz imię telefon i oddzwaniasz jak będziesz mieć odpowiedź. Tylko tak jak mówię zależy to od miejsca, standardów, tego jak firmie zależy żeby przygotować takiego pracownika, czy ich poziom obsługi bolidzie to wtedy szybko cię na słuchawki nie dadzą. No i najważniejsza atmosfera w pracy, jak ludzie sobie chętnie pomagają to jest ok, jak jest jakaś niezdrowa atmosfera to trzeba sobie samemu radzić, albo ciągle z łaską prosić się o pomoc. Najmniej trudne jednak jest to, że nie znasz odpowiedzi niż jakiś zdenerwowany klient, lub taki który nie ma racji, ale zawsze wie lepiej. Wszędzie jest inaczej, woec najlepiej się sama przekonaj jak sam charakter pracy Ci nie przeszkadza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 20:56   #999
karolowanka
Rozeznanie
 
Avatar karolowanka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 679
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dziewczyny,wczoraj spaliłam sobie na słońcu ramiona. Dzisiaj polecę do drogerii po jakis balsam po opalaniu. Poleccie coś dobrze nawolzajacego,chlodzacego . Coś co kupię w naturze albo w rossmannie. miałam kiedyś z sunozona i ziaji ale oba szału nie robiły... Słabo nawilzaly i nic nie chlodzily...

wysłano z końca świata...

na przyszlosc porada od mojej mamy dermatologa - pantehnol, dziala cuda choc trzeba sie przygotowac, ze jezeli skora jest poparzona, to bedzie pieklo
karolowanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 21:02   #1000
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Dziewczyny pracowała ktoras z was kiedyś na infolini jakies sieci? Mowie tu o doradzaniu w jakis problemach. Czy ta praca jest ciezka? Nie mowie o złych ludziach, wrednych itd. Tylko boję sie, ze nie bede znala odpowiedzi na jakies pytanie i lipa... Czy po tygodniowym szkoleniu bede gotowa na odpowiedzi na większość pytań?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na szkoleniu możesz już na wstępnie zadać takie pytanie co w sytuacji, jeżeli nie będziesz znała odpowiedzi.
No i na samym szkoleniu od razu pytaj w razie jakiś wątpliwości, bo po to jest ono przeprowadzane.
Skoro szkolenie trwa tydzień to zapewne powinno być dostosowane do tego, żeby też przyswoić daną ilość wiedzy, a nie tylko pokazać, gdzie jej szukać w przekazanych materiałach.
Może jak nie będziesz czegoś wiedzieć to można w międzyczasie szukać odpowiedzi w dostępnych materiałach, Internecie itp. No i możliwość dopytania przełożonego? Chyba jak większa ilość ludzi pracuje w danym czasie to ktoś będzie nad Wami czuwać w razie potrzeby?
__________________
"be yourself, everyone else is already taken"
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 21:06   #1001
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;73888026]Tak, na suche włosy Olej, olejek, jakiś jedwab czy coś takiego.. coś co wiesz, nada poślizgu włosom [/QUOTE]


Dałam dużo oleju kokosowego. Poszło gładko. A chciałam się zgolić. Dziękuje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-18, 21:13   #1002
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez iwace Pokaż wiadomość
Niektóre peelingi zostawiają na skórze taką niby-nawilżającą powłoczkę, która tak działa na moją skórę.
Ale to najpewniej nie ma związku z zapychaniem - do tego potrzeba kilku zabiegów i przede wszystkim rozszerzonych porów + braku oczyszczania poza tym, więc nie świrujmy, że Cię peeling zapycha.
Polecam dodać do ulubionego żelu po prostu cukru, będziesz miała dobry peeling i łatwo się zmyje Albo po prostu peeling kawowy

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
M.in. parafina tak działa . Jak najbardziej możliwe.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Co wszyscy mają z tym zapychaniem i parafiną tym bardziej na ciele. Dla mnie to ciągle abstrakcja.

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Dziewczyny pracowała ktoras z was kiedyś na infolini jakies sieci? Mowie tu o doradzaniu w jakis problemach. Czy ta praca jest ciezka? Nie mowie o złych ludziach, wrednych itd. Tylko boję sie, ze nie bede znala odpowiedzi na jakies pytanie i lipa... Czy po tygodniowym szkoleniu bede gotowa na odpowiedzi na większość pytań?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spokojnie, nie będziesz lekarzem, to tylko infolinia.
Moja przyjaciółka pracuje w fundacji, gdzie jest na pierwszej linii kontaktu z ludźmi podejrzewającymi u siebie pewną chorobę. Nie jest absolutnie specjalistą w tym zakresie, a daje świetnie radę. No może fakt, rzadko do niej dzwonią.

Mam chyba wirusa - trzy razy skanowałam adw cleanerem malwarebytes dużo syfu wyszło, później wszystko usunęłam, łącznie z plikami w kwarantannie i zrestartowałam kompa Wydaje mi się, że jednak znowu coś jest, mimo że po działających procesach nie widzę problemu Coś do czyszczenia na dobicie? Np. wyświetlają mi się reklamy na Wizażu, których nigdy nie miałam
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 21:19   #1003
_Selina_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 701
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez iwace Pokaż wiadomość
1. A jak to jest, a propos badań krwi - jak dostanę skierowanie na morfologię, a będę chciała dodatkowo zrobić jakieś inne badanie krwi, na które skierowania nie dostałam, to mogą mi to zrobić na jednej próbce, za dopłatą?

2. Szukam mocnego peelingu do ciała, który przy okazji mnie nie pozapycha (mam tendencję do krostek, np. na dekolcie).
Normalnie używam zmielonych ziaren kawy, ale ten armagedon, który się dzieje później pod prysznicem mnie zniechęca.
Chyba, że macie jakiś sposób, ale nie wiem, czy jest jakiś sensowny kosmetyk, z którym można połączyć kawę, żeby łatwiej się tego używało - wiem, że z żelem pod prysznic wychodzi tak samo, jak na sucho.
Ja kocham peelingi organique mleczny - bajka

___wysłane z telefonu, staram się sprawdzać co napisałam, ale czasami słownik "wie lepiej" ___
_Selina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 21:20   #1004
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Dałam dużo oleju kokosowego. Poszło gładko. A chciałam się zgolić. Dziękuje


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No gdzież się golić Dobrze, że jest wizaż Cieszę się, że się udało
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 21:21   #1005
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Jak jest z jakością rzeczy z Bonprix? Nigdy nie zamawialam niczego, a przypadkiem w ręce wpadł mi katalog. Podoba mi się kilka rzeczy, ceny mają raczej w porządku i może bym się skusiła na coś, ale nie wiem czemu, kojarzy mi się jakoś średnio ta firma.
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 21:29   #1006
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Prosiłabym o pomoc w ciuchowej sprawie. Wpisałam wszystko w wątku o C&A

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post73902291

Będę wdzięczna za pomoc
__________________
"be yourself, everyone else is already taken"
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 21:32   #1007
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Kirenne Pokaż wiadomość
Na szkoleniu możesz już na wstępnie zadać takie pytanie co w sytuacji, jeżeli nie będziesz znała odpowiedzi.
No i na samym szkoleniu od razu pytaj w razie jakiś wątpliwości, bo po to jest ono przeprowadzane.
Skoro szkolenie trwa tydzień to zapewne powinno być dostosowane do tego, żeby też przyswoić daną ilość wiedzy, a nie tylko pokazać, gdzie jej szukać w przekazanych materiałach.
Może jak nie będziesz czegoś wiedzieć to można w międzyczasie szukać odpowiedzi w dostępnych materiałach, Internecie itp. No i możliwość dopytania przełożonego? Chyba jak większa ilość ludzi pracuje w danym czasie to ktoś będzie nad Wami czuwać w razie potrzeby?

Jednak sa dwa tygodnie szkolenia. Miejsce sie zmienia po tygodniu jest w innym. Pytałam sie na rozmowie to mowili, ze mozna podejsc do team lidera i sie zapytać, albo koleżanki obok. I tak mam stresa bo to moja pierwsza taka praca... Kada się przyda, a nawet mogę studiowac i tam pracować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 21:34   #1008
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Mam chyba wirusa - trzy razy skanowałam adw cleanerem malwarebytes dużo syfu wyszło, później wszystko usunęłam, łącznie z plikami w kwarantannie i zrestartowałam kompa Wydaje mi się, że jednak znowu coś jest, mimo że po działających procesach nie widzę problemu Coś do czyszczenia na dobicie? Np. wyświetlają mi się reklamy na Wizażu, których nigdy nie miałam
Polecam Odkurzacz i CC cleaner.
Sprawdź w ostatnio zainstalowanych programach, czy nie ściągnął się przez przypadek jakiś niechciany, a jeśli też o reklamach mowa to może reset przeglądarki?
__________________
"be yourself, everyone else is already taken"
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 21:36   #1009
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Jak jest z jakością rzeczy z Bonprix? Nigdy nie zamawialam niczego, a przypadkiem w ręce wpadł mi katalog. Podoba mi się kilka rzeczy, ceny mają raczej w porządku i może bym się skusiła na coś, ale nie wiem czemu, kojarzy mi się jakoś średnio ta firma.
koleżanka kupiła kilka rzeczy (ale to już dość dawno temu) i wszystko było kiepskiej jakości. na pierwszy rzut oka były spoko, ale już pierwsze pranie dobiło te ubrania.
ale może coś się zmieniło od tego czasu albo trafiła na feralną partię
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-18, 21:37   #1010
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Kirenne Pokaż wiadomość
Polecam Odkurzacz i CC cleaner.
Sprawdź w ostatnio zainstalowanych programach, czy nie ściągnął się przez przypadek jakiś niechciany, a jeśli też o reklamach mowa to może reset przeglądarki?
Dzięki, rani to zrobię. Sprawdzałam ostatnio zainstalowane programy i juz nic nie ma (ale wcześniej jak puściłam pierwszy raz adwcleanera to rzeczywiście się to nie usunęło, dlatego musiałam drugi raz to robić i usunąć wszystko). Rzeczywiście problem z Firefoxem, pojawiały się pliki np big farm czy skrót do chrome teraz niby nic nie ma, ale znowu widzę reklamy a jest nowo zainstalowany.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 21:38   #1011
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Jednak sa dwa tygodnie szkolenia. Miejsce sie zmienia po tygodniu jest w innym. Pytałam sie na rozmowie to mowili, ze mozna podejsc do team lidera i sie zapytać, albo koleżanki obok. I tak mam stresa bo to moja pierwsza taka praca... Kada się przyda, a nawet mogę studiowac i tam pracować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powiem Ci, że warto spróbować, jeżeli chcesz dorobić do studiów. Na początku wszystko jest nowe i trzeba się po prostu wdrożyć. Po pewnym czasie się przyzwyczaisz i już z automatu będziesz robić pewne rzeczy
__________________
"be yourself, everyone else is already taken"
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 21:39   #1012
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Mam chyba wirusa - trzy razy skanowałam adw cleanerem malwarebytes dużo syfu wyszło, później wszystko usunęłam, łącznie z plikami w kwarantannie i zrestartowałam kompa Wydaje mi się, że jednak znowu coś jest, mimo że po działających procesach nie widzę problemu Coś do czyszczenia na dobicie? Np. wyświetlają mi się reklamy na Wizażu, których nigdy nie miałam
Ja bym nie ryzykowała tylko formatowała, trudno. Reklamy Ci się wyświetlają bo pewnie program/wirus usunął adblocka. Ale to akurat najmniejszy problem.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 21:40   #1013
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Dzięki, rani to zrobię. Sprawdzałam ostatnio zainstalowane programy i juz nic nie ma (ale wcześniej jak puściłam pierwszy raz adwcleanera to rzeczywiście się to nie usunęło, dlatego musiałam drugi raz to robić i usunąć wszystko). Rzeczywiście problem z Firefoxem, pojawiały się pliki np big farm czy skrót do chrome teraz niby nic nie ma, ale znowu widzę reklamy a jest nowo zainstalowany.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
No to jak nie masz dużo dodatków w przeglądarce to reset może wystarczy...Polega to na przywróceniu podstawowych ustawień z zachowaniem zakładek.
__________________
"be yourself, everyone else is already taken"
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 21:42   #1014
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

[1=3ebdb6c370169ce1a39c163 fc8d64643247d9f80;7393448 6]Ja bym nie ryzykowała tylko formatowała, trudno. Reklamy Ci się wyświetlają bo pewnie program/wirus usunął adblocka. Ale to akurat najmniejszy problem.[/QUOTE]
Nie miałam adblocka teraz (ale włączam programy obciążające procesor, więc pozbylam sir wszystkiego syfu. Ogólnie jestem bardziej świadoma niż przeciętna Kowalski, ale ostatnio instalowałam różne programy i przypuszczam, że zabawa z jednym mnie tak załatwiła
Nie mogę sobie teraz pozwolić na formatowanie, bo codziennie pracuję na swoimi kompie a zastępczy mam malutki.

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 21:50   #1015
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 21:52   #1016
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Co mogę dołożyć do kuracji na aftę oprócz dentoseptu a? Mam w dwóch miejscach w buzi, na języku i u góry policzka, już kilka dni się męczę i nie wiem, czy coś jeszcze mogę dołożyć
Mnie zawsze szybko pomagał żel Sachol. Tyle że on tuż po aplikacji mocno piecze, ale kilkanaście sekund później wyraźnie znieczula.

Cytat:
Napisane przez sydunia Pokaż wiadomość
Jak jest z jakością rzeczy z Bonprix? Nigdy nie zamawialam niczego, a przypadkiem w ręce wpadł mi katalog. Podoba mi się kilka rzeczy, ceny mają raczej w porządku i może bym się skusiła na coś, ale nie wiem czemu, kojarzy mi się jakoś średnio ta firma.
Bardzo różnie. Warto wejść na ich stronę, poszukać produktu (po nazwie, lub numerze katalogowym) i sprawdzić opinie klientów. O ile pamiętam, są dość rzetelne.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 21:57   #1017
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;73934821]Treść usunięta[/QUOTE]
O właśnie o tym myślałam dzięki!
Nienawidzę jak coś mi się psuje

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 21:58   #1018
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Dla mnie jakość BonPrix = szału ni ma...
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 22:01   #1019
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-18, 22:53   #1020
P0m
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 679
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz. 39

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Mam chyba wirusa - trzy razy skanowałam adw cleanerem malwarebytes dużo syfu wyszło, później wszystko usunęłam, łącznie z plikami w kwarantannie i zrestartowałam kompa Wydaje mi się, że jednak znowu coś jest, mimo że po działających procesach nie widzę problemu Coś do czyszczenia na dobicie? Np. wyświetlają mi się reklamy na Wizażu, których nigdy nie miałam
też miałam kiedyś dwa razy takie nachalne reklamy, poinstalowały mi się różne niechciane rzeczy, w jednym przypadku - jakieś rozszerzenie do przeglądarki, w drugim jakiś program już na dysku. Po usunięciu było ok.
Sprawdź czy nic nie pisze przy tych reklamach jakaś nazwa strony itp. Ja tak wyszukiwałam w googlu i wyskakiwały porady jak to pousuwać, nazwy niechcianych programów ktore mogą te reklamy powodować itp.
P0m jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-10 19:58:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.