Zaręczyny po 8 miesiącach związku z mężczyzną po rozwodzie, dużo starszym - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-02-16, 22:20   #61
fristi
Rozeznanie
 
Avatar fristi
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 577
Dot.: Zaręczyny po 8 miesiącach związku z mężczyzną po rozwodzie, dużo starszym

Zastanawiam się co właściwie chciałabyś usłyszeć? Co Ty byś powiedziała np koleżance w takiej sytuacji? Że to za☠☠☠isty pomysł?
No i co na to wszystko twoja mama?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
fristi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-16, 22:23   #62
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Zaręczyny po 8 miesiącach związku z mężczyzną po rozwodzie, dużo starszym

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
17 lat różnicy to straszna przepaść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zwłaszcza w tym wieku



Na dzień dobry odcięłabym Cię od wszelkiej kasy, skoro masz takie dorosłe plany. Zobaczymy jak długo panu będzie się chciało Cię utrzymywać

Edytowane przez limonka1983
Czas edycji: 2020-02-16 o 22:26
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-16, 23:07   #63
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Zaręczyny po 8 miesiącach związku z mężczyzną po rozwodzie, dużo starszym

Ale kochana, jeśli ktoś ma 30 lat, a ktoś inny 47 - tak. Wtedy różnica wieku nie jest szczególnie odczuwalna. Ale ty masz 18 lat, jeszcze nawet nie weszłaś w dorosłe życie, a on już jest doświadczonym facetem, zdążył się rozwieść itd.
Nie wydaje ci się dziwne że 35 lteni facet interesuje się ledwo 18 latka? Czy gdyby 30 latek interesowal się 13 latka to byłoby spoko? W końcu różnica wieku nic nie znaczy.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-17, 04:24   #64
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Zaręczyny po 8 miesiącach związku z mężczyzną po rozwodzie, dużo starszym

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ale kochana, jeśli ktoś ma 30 lat, a ktoś inny 47 - tak. Wtedy różnica wieku nie jest szczególnie odczuwalna. Ale ty masz 18 lat, jeszcze nawet nie weszłaś w dorosłe życie, a on już jest doświadczonym facetem, zdążył się rozwieść itd.
Nie wydaje ci się dziwne że 35 lteni facet interesuje się ledwo 18 latka? Czy gdyby 30 latek interesowal się 13 latka to byłoby spoko? W końcu różnica wieku nic nie znaczy.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
No jakby 30 latek interesował się 13 latką to prokurator miałby zajęcie .
Ale generalnie zgadzam się z Tobą. 18 lat to bardzo młody wiek i przepaść między 18 latką a 35 latkiem jest spora, choćby ze względu na doświadczenie i rozwój emocjonalny.
No i wydaje mi się (choć to moja prywatna opinia), że taki przeskok z dzieciństwa (bo w sumie 18 latka to dziecko jeszcze) od razu do dorosłego związku i wspólnego życia sprawia, że coś się traci. No choćby okazję do smakowania życia i odkrywania siebie.

No i trochę mi się wydaje, że dla Autorki ten związek jest "błogosławionym wyjściem awaryjnym", czyli szansą ucieczki od ojca, z którym się nie dogaduje. Tyle tylko, że może trafic z deszczu pod rynnę (i obym była złym prorokiem). Bo chyba dorosły 35 latek z reguły nie nalega, by uczennica wprowadziła się do niego i z nim zamieszkała.
Autorko, a co z życiem towarzyskim? Ty masz towarzystwo nastolatków. On zapewne 30-40 latków. Jesteście skazani raczej na siebie, bo nie bardzo wyobrażam sobie wspólne towarzystwo i jakieś płaszczyzny rozmów i zainteresowań. Trudno Ci będzie odnaleźć się w rozmowach ludzi, którzy już mają kariery, rodziny i na tym się koncentrują. Podobnie nie wyobrażam sobie w drugą stronę: facet będzie czuć się jak tatuś w towarzystwie Twoich kolegów/koleżanek.

Nie wiem. Ja bym dała sobie szansę dojrzeć, zanim wejdę w powazny związek. Potraktuj to jako moje zdanie.


Właśnie doczytałam: dwa miesiące po rozstaniu z żoną dorosły facet juz bierze się za nowe związki. Wybacz, ale rozstanie trzeba "przepracować". W ciągu 2 miesięcy to ludzie rzadko są w stanie dojść do siebie po rozstaniu z chłopakiem/dziewczyną, a co dopiero po nieudanym małżeństwie, które jednak trwa kilka lat. Niepoważny ten facet. Serio.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!

Edytowane przez Mijanou
Czas edycji: 2020-02-17 o 04:30
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-17, 06:51   #65
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Zaręczyny po 8 miesiącach związku z mężczyzną po rozwodzie, dużo starszym

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Właśnie doczytałam: dwa miesiące po rozstaniu z żoną dorosły facet juz bierze się za nowe związki. Wybacz, ale rozstanie trzeba "przepracować". W ciągu 2 miesięcy to ludzie rzadko są w stanie dojść do siebie po rozstaniu z chłopakiem/dziewczyną, a co dopiero po nieudanym małżeństwie, które jednak trwa kilka lat. Niepoważny ten facet. Serio.
A mnie się wydaje, że Pan chciał pokazać byłej żonie, że w ogóle nie obszedł go rozwód i już układa sobie na nowo z młodą, atrakcyjną laską

Edytowane przez limonka1983
Czas edycji: 2020-02-17 o 07:29
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-17, 06:57   #66
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Zaręczyny po 8 miesiącach związku z mężczyzną po rozwodzie, dużo starszym

Autorko, ten facet chce utrzeć nosa swojej byłej żonie. Ty jesteś tylko elementem w tej grze. Nikt normalny nie szuka związku po 2 miesiącach od rozwodu. Dla Ciebie 2 miesiące czy 8 miesięcy to długo a ja Ci powiem, że z roku na rok te kilka miesięcy to jest "pstryk". Nie mam jeszcze nawet 35 lat, mam 28, ale widzę różnicę jak mi mijały 2 miesiące w wieku 18 lat a jak mi teraz mijają. Nawet nie chce myśleć jak mijają 2 miesiące 35-latkowi.
To jest serio śmiech na sali. Facet ma nierówno pod sufitem, dobrze wie, że jesteś łatwą ofiarą. Młoda, niedoświadczona życiem, bez zaplecza finansowego, z problemami w domu. Myślisz, że dlaczego wybrał akurat Ciebie? Czy nie dlatego, że żadna dorosła kobieta by go nie chciała i nie miał by u dorosłej szans?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-17, 07:52   #67
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Zaręczyny po 8 miesiącach związku z mężczyzną po rozwodzie, dużo starszym

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;87594029]Autorko, ten facet chce utrzeć nosa swojej byłej żonie. Ty jesteś tylko elementem w tej grze. Nikt normalny nie szuka związku po 2 miesiącach od rozwodu. Dla Ciebie 2 miesiące czy 8 miesięcy to długo a ja Ci powiem, że z roku na rok te kilka miesięcy to jest "pstryk". Nie mam jeszcze nawet 35 lat, mam 28, ale widzę różnicę jak mi mijały 2 miesiące w wieku 18 lat a jak mi teraz mijają. Nawet nie chce myśleć jak mijają 2 miesiące 35-latkowi.
To jest serio śmiech na sali. Facet ma nierówno pod sufitem, dobrze wie, że jesteś łatwą ofiarą. Młoda, niedoświadczona życiem, bez zaplecza finansowego, z problemami w domu. Myślisz, że dlaczego wybrał akurat Ciebie? Czy nie dlatego, że żadna dorosła kobieta by go nie chciała i nie miał by u dorosłej szans?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]A to fakt, kto normalny 2 miesiące po rozwodzie bierze się za kolejna laske?

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-17, 08:09   #68
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Zaręczyny po 8 miesiącach związku z mężczyzną po rozwodzie, dużo starszym

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
A to fakt, kto normalny 2 miesiące po rozwodzie bierze się za kolejna laske?

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
Nikt normalny ale takich niestety mnóstwo,już szukają sobie w trakcie rozwodu albo co gorsza zdradzają żonę.
Przebywałam na portalach randkowych plus czateri bardzo długo więc wiem co się tam dzieje niestety.
Sama miałam romans z żonatym w trakcie rozwodu,później już rozwód wziął ale ja pozanałam kogoś innego on po rozwodzie miał już inna facet lat 32 związał się z 20 latką z którą spodziewa się dziecka.
Do teraz potrafi do mnie pisać,takie rzeczy się zdarzają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-17, 08:13   #69
Kalina1835
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 17
Dot.: Zaręczyny po 8 miesiącach związku z mężczyzną po rozwodzie, dużo starszym

Dlaczego Wy wszedzie widzicie jakis chory podstep? Jego zona wyjechala , ma rowniez nowego faceta i ma gdzies to z kim spotyka sie jej byly maz.Nie kazda kobieta jest zakompleksiona . Przesadzacie.

Moj problem to ojciec. Chcialabym wytrzymac z Nim do matury, najlepiej dluzej ale nie daje mi wyboru.

Jai byscie sie czuly gdyby Wam ojciec zabieral telefon, czytal wiadomosci?
Kalina1835 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-17, 08:22   #70
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Zaręczyny po 8 miesiącach związku z mężczyzną po rozwodzie, dużo starszym

Cytat:
Napisane przez Kalina1835 Pokaż wiadomość
Dlaczego Wy wszedzie widzicie jakis chory podstep? Jego zona wyjechala , ma rowniez nowego faceta i ma gdzies to z kim spotyka sie jej byly maz.Nie kazda kobieta jest zakompleksiona . Przesadzacie.

Moj problem to ojciec. Chcialabym wytrzymac z Nim do matury, najlepiej dluzej ale nie daje mi wyboru.

Jai byscie sie czuly gdyby Wam ojciec zabieral telefon, czytal wiadomosci?
Bo to nie jest normalne, że facet, który ma 35 lat interesuje się nastolatką, przyjmij to do wiadomości. Serio, gość jest 2 razy starszy od ciebie, w zasadzie jakby się postarał to sam mógłby być twoim ojcem o czym wy rozmawiacie - ty mi o kartkowce z matmy, a on tobie, że w firmie problemy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-17, 08:22   #71
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Zaręczyny po 8 miesiącach związku z mężczyzną po rozwodzie, dużo starszym

Cytat:
Napisane przez Kalina1835 Pokaż wiadomość
Dlaczego Wy wszedzie widzicie jakis chory podstep? Jego zona wyjechala , ma rowniez nowego faceta i ma gdzies to z kim spotyka sie jej byly maz.Nie kazda kobieta jest zakompleksiona . Przesadzacie.

Moj problem to ojciec. Chcialabym wytrzymac z Nim do matury, najlepiej dluzej ale nie daje mi wyboru.

Jai byscie sie czuly gdyby Wam ojciec zabieral telefon, czytal wiadomosci?
Ja wcale nie czuje postępu,wręcz życzę Ci powodzenia ale warto chociaż mieć jakieś swoje pieniędze żeby nie być na jego utrzymaniu bo później w razie kłótni ciężko Ci będzie wynająć jakieś mieszkanie a możesz mieć problem żeby wrócić do rodziców.
Oczywiście postawa Twojego taty nie jest dobra,mój jak miałam pierwszego chłopaka który po mnie przyszedł zamykał mu drzwi przed nosem,a mnie do szkoły odprowadzał byle bym na wagary nie chodziła,czy do niego pełna kontrola.
Efekt był taki,że i tak wagarowałam i wybrałam mojego chłopaka takie zabranianie nie jest dobre i do niczego nie prowadzi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-17, 08:33   #72
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Zaręczyny po 8 miesiącach związku z mężczyzną po rozwodzie, dużo starszym

Cytat:
Napisane przez Kalina1835 Pokaż wiadomość
Dlaczego Wy wszedzie widzicie jakis chory podstep? Jego zona wyjechala , ma rowniez nowego faceta i ma gdzies to z kim spotyka sie jej byly maz.Nie kazda kobieta jest zakompleksiona . Przesadzacie.

Moj problem to ojciec. Chcialabym wytrzymac z Nim do matury, najlepiej dluzej ale nie daje mi wyboru.

Jai byscie sie czuly gdyby Wam ojciec zabieral telefon, czytal wiadomosci?
Słuchaj, też nie miałam różowego dzieciństwa. Też nie mogłam wytrzymać z ojcem. Ile razy "uciekałam" to nie zliczę nawet. Tyle, że mój ojciec nigdy by mi nie zabronił wrócić do domu. Taki mały szczegół. Mały, ale jakże istotny. Bo ja wiedziałam, że jak "ucieknę" i mi się noga podwinie, to jednak mam gdzie się podziać w razie czego. Twój ojciec Ci jasno dał do zrozumienia, że powrotu nie masz.

I słuchaj, gdzieś kiedyś usłyszałam, że jeżeli 99% osób mówi Ci COŚ, cokolwiek, a Ty się z tym nie zgadzasz to wiedz, że masz problem, bo jak Ci 99% ludzi, nawet obcych mówi, że X to raczej w 99% to oni mają jednak rację a nie Ty. Czasem warto jednak posłuchać bardziej doświadczonych osób. Wiem, że 18 lat to taki wiek ura bura hola hola ja i tak wiem wszystko najlepiej, ale dziewczyno opamiętaj się póki sobie życia nie zmarnowałaś. Wystarczą Ci już obecne złe doświadczenia. Serio kolejne doświadczenie jakie planujesz zdobyć to nie jest dobry pomysł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Czas edycji: 2020-02-17 o 08:37
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-17, 09:02   #73
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Zaręczyny po 8 miesiącach związku z mężczyzną po rozwodzie, dużo starszym

Ależ nikt nie twierdzi, że twój ojciec to anioł. Skoro tak się zachowuje to powinnaś się wyprowadzić, ale 17 lat starszy rozwodnik to nie jest jedyna alternatywa. Co jak po zamieszkaniu okaże się, że facet nie jest taki fajny, a ty będziesz bez grosza przy duszy. Będzie cię bił, wyzywał albo gwałcił, a ty będziesz zaciskać zęby, bo nie masz gdzie iść? Co jak zażąda dziecka, bo on już jest gotów, a twoje studia to fanaberia? Po 8 miesiącach randkowania to ty tak naprawdę go nie znasz. Powiedział ci co chciałaś usłyszeć.

Serio skup się na maturze. Po maturze masz 3 miesiące wakacji. Możesz jechać do pracy i odłożyć jak najwięcej pieniędzy na nadchodzący rok akademicki. Poza tym brałabym studia dzienne - raz, że lepszy poziom, dwa odpadnie ci kilka tysięcy wydatku. A w czasie studiów dziennych w dużym mieście też da się pracować. No i składaj o akademik. Może ojciec jak zobaczy, że jednak nie wyprowadziłaś się do narzeczonego to też będzie skłonny jakoś ci pomóc finansowo.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-17, 09:06   #74
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Zaręczyny po 8 miesiącach związku z mężczyzną po rozwodzie, dużo starszym

Cytat:
Napisane przez Kalina1835 Pokaż wiadomość
Dlaczego Wy wszedzie widzicie jakis chory podstep? Jego zona wyjechala , ma rowniez nowego faceta i ma gdzies to z kim spotyka sie jej byly maz.Nie kazda kobieta jest zakompleksiona . Przesadzacie.

Moj problem to ojciec. Chcialabym wytrzymac z Nim do matury, najlepiej dluzej ale nie daje mi wyboru.

Jai byscie sie czuly gdyby Wam ojciec zabieral telefon, czytal wiadomosci?
Źle. I nikt nie mówi, że twój ojciec to super gość, ze świeca takich szukać. Nie, mówimy - usamodzielnij się, zamieszkaj w akademiku. Jak gość cię tak kocha, to zrozumie i poczeka.

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-17, 09:16   #75
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Zaręczyny po 8 miesiącach związku z mężczyzną po rozwodzie, dużo starszym

Nie pakuj się w pranie, gotowanie i sprzątanie w tym wieku. Będziesz miała teraz długie wakacje. To jest ostatnia szansa na swego rodzaju resztki dzieciństwa, wolności. Potem przyjdą studia, dużo nauki, praca, może w międzyczasie samodzielna egzystencja. Ten czas już nie wróci. Teraz z czasem będziesz miała coraz mniej czasu na beztroskę. Potem może założenie rodziny. Korzystaj z ostatnich chwil beztroski. Naprawdę. Masz 18 lat. To nie jest wiek na pakowanie się gospodarstwo domowe.

Edytowane przez limonka1983
Czas edycji: 2020-02-17 o 09:19
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-17, 12:24   #76
Kalina1835
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 17
Dot.: Zaręczyny po 8 miesiącach związku z mężczyzną po rozwodzie, dużo starszym

Prosze o usuniecie badz zamkniecie tematu . Gdybym wiedziala , ze to takie dziwne forum z ludzmi, ktorzy az tak sie nudza i wyszukuja trolli to bym sie tu nie logowala . Masakra jakas te zarzuty ze niby inne konta tez moje 😂😂 Wariatki znudzone zyciem
Kalina1835 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-17, 12:25   #77
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Zaręczyny po 8 miesiącach związku z mężczyzną po rozwodzie, dużo starszym

Nie musisz nikogo obrażać ale jeżeli chodzi o trolla to fakt często to się słyszy od wizażanek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-17, 12:36   #78
Michiru
Zakorzenienie
 
Avatar Michiru
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 6 731
Dot.: Zaręczyny po 8 miesiącach związku z mężczyzną po rozwodzie, dużo starszym

Cytat:
Napisane przez Kalina1835 Pokaż wiadomość
Prosze o usuniecie badz zamkniecie tematu . Gdybym wiedziala , ze to takie dziwne forum z ludzmi, ktorzy az tak sie nudza i wyszukuja trolli to bym sie tu nie logowala . Masakra jakas te zarzuty ze niby inne konta tez moje Wariatki znudzone zyciem
Dziwne forum?! No padłam. Sorry, mi się nie nudzi, ale zaczynam się zastanawiać czy Tobie się zbytnio nie nudzi w życiu.
Masz 18lat, on jest 2x starszy. I się domaga.... Przepraszamy bardzo, że nie przyklasnęłyśmy Ci i nie pogratulowałyśmy pakowania się w tarapaty.
Jeśli uważasz, że to dobry pomysł to droga wolna, ale wygląda na to, że to jedna z najgorszych rzeczy jakie możesz zrobić.
Facet nie może się domagać. On ma czas, może poczekać i podejść do sprawy jak dorosły. Najwyraźniej tego nie robi.
Twoi rodzice mają rację, co do Waszej relacji. Inna sprawa, że może źle to okazują. Ale mają rację i jakbyś nie była zaślepiona uczuciem to też by Ci się zapaliła czerwona lampka.
Przeprowadź się do gościa, jak będziesz niezależna od nikogo. Wtedy masz cokolwiek do gadania w tym domu, tym związku i możesz wyjść kiedy chcesz i dokąd chcesz, jeśli będzie się coś złego działo, bo masz jakiekolwiek inne możliwości. A nie z garnuszka rodziców na garnuszek faceta. Inaczej pakujesz się w tarapaty. I uważasz to za tak dobry pomysł, że to aż przerażające.
Nie wierzę aż, że takie osoby istnieją...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Michiru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-17, 12:36   #79
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Zaręczyny po 8 miesiącach związku z mężczyzną po rozwodzie, dużo starszym

Cytat:
Napisane przez Kalina1835 Pokaż wiadomość
Prosze o usuniecie badz zamkniecie tematu . Gdybym wiedziala , ze to takie dziwne forum z ludzmi, ktorzy az tak sie nudza i wyszukuja trolli to bym sie tu nie logowala . Masakra jakas te zarzuty ze niby inne konta tez moje 😂😂 Wariatki znudzone zyciem
Taaaa, dziwni ludzie mają swoje lata i niejedno w życiu przeżyli.
I nie przyklaskują temu, byś przeprowadziła się do faceta, bo powiedział, że jest rozwiedziony. A widziałaś papiery rozwodowe? Równie dobrze kobieta mogła od niego uciec, bo była ofiarą przemocy.
Ale to nieważne, bo odpowiedzi miały być po twojej myśli.
Skoro nie są, to trzeba wyzwać wizażanki od wariatek. To świadczy dobitnie o twojej "dojrzałości".
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-17, 12:46   #80
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: Zaręczyny po 8 miesiącach związku z mężczyzną po rozwodzie, dużo starszym

Mając 18 lat jest się jeszcze strasznie naiwnym i nic dziwnego bo nie ma się jeszcze tych dorosłych doświadczeń.


Żadne wariatki tylko starsze dziewczyny, które Ci mówią że to powinien być w tym wieku dojrzały mężczyzna a jego zachowanie wskazuje na coś innego i powinnaś się zwolnić i przyjrzeć się jego zachowaniu i intencjom.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-17, 12:46   #81
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Zaręczyny po 8 miesiącach związku z mężczyzną po rozwodzie, dużo starszym

No pewnie, te wszystkie merytoryczne rady w ogóle nie padły, nic a nic, nikt Ci nie próbował pomóc. Na złość Ci piszemy, bo Ci zazdrościmy faceta pewnie i świetlanej przyszłości, nas już nic ciekawego w życiu nie czeka.

Idź próbować tego miodu, może będzie nowy scenariusz na powieść romantyczną <3
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-17, 12:47   #82
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Zaręczyny po 8 miesiącach związku z mężczyzną po rozwodzie, dużo starszym

Cytat:
Napisane przez Kalina1835 Pokaż wiadomość
Prosze o usuniecie badz zamkniecie tematu . Gdybym wiedziala , ze to takie dziwne forum z ludzmi, ktorzy az tak sie nudza i wyszukuja trolli to bym sie tu nie logowala . Masakra jakas te zarzuty ze niby inne konta tez moje 😂😂 Wariatki znudzone zyciem
Bo to nie jest normalna sytuacja. I to na tyle nienormalna, że aż trudno uwierzyć, że ktoś nie zmyśla.

Przykro mi, że nie dostałaś odpowiedzi "od ojca uciekaj jak najprędzej, zamieszkaj z narzeczonym, on na pewno bardzo cię kocha i na pewno ma czyste intencje, zaopiekuje się tobą, da ci przestrzeń i możliwości do rozwijania się, edukacji, robienia kariery, będzie pięknie ". Bo na 99% tak nie będzie.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-17, 12:53   #83
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Zaręczyny po 8 miesiącach związku z mężczyzną po rozwodzie, dużo starszym

W sumie to ucieknij z domu i zamieszkaj z tym facetem, co ci będziemy żałować.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-17, 12:57   #84
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Zaręczyny po 8 miesiącach związku z mężczyzną po rozwodzie, dużo starszym

Nasze modki mnie czasem rozwalają na łopatki. Laska trolluje tak nieudolnie, że się zapomina nawet przelogować z konta na konto. Poza tym to wy chyba macie dostęp do czyjegoś IP, nie? Ale kij tam, trolling po całości, ale to ja dostaję kartkę. Grunt, że wyświetlenia się zgadzają.

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
W sumie to ucieknij z domu i zamieszkaj z tym facetem, co ci będziemy żałować.
Dla świata żadna strata.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-17, 13:11   #85
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Zaręczyny po 8 miesiącach związku z mężczyzną po rozwodzie, dużo starszym

Cytat:
Napisane przez megamag Pokaż wiadomość
Nasze modki mnie czasem rozwalają na łopatki. Laska trolluje tak nieudolnie, że się zapomina nawet przelogować z konta na konto. Poza tym to wy chyba macie dostęp do czyjegoś IP, nie? Ale kij tam, trolling po całości, ale to ja dostaję kartkę. Grunt, że wyświetlenia się zgadzają.

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------



Dla świata żadna strata.
Że niby ma dwa konta?
Wiesz ja sama znam osoby który mają starszych facetów w wieku 20 lat wyprowadziły się z domu szybko zaszły w ciążę i wychowują dzieci więc takie rzeczy się zdarzają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-17, 13:11   #86
Kalina1835
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 17
Dot.: Zaręczyny po 8 miesiącach związku z mężczyzną po rozwodzie, dużo starszym

Mega mag, ale ty zalosna jestes .Trolluje i zapominac zmienic kont a tylko dlatego ze udzielilam sie w tamtym temacie🙄 Wiesz, nie obchodzi mnue co tam sobie piszesz , glupia, zazdrosna i z kompleksami baba jestes i tyle w temacie.

Ale to , ze siedzisz na anonimowym forum i oskarzasz o trolowanie gdzie kazdy temat moze byc prowokacja mnie rozbraja😆 Widzisz, nie trafilas w osadach I zaloze sie , ze ostro komentujesz nie he den watek -prowl😝
Kalina1835 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-17, 13:21   #87
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Zaręczyny po 8 miesiącach związku z mężczyzną po rozwodzie, dużo starszym

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Że niby ma dwa konta?
Wiesz ja sama znam osoby który mają starszych facetów w wieku 20 lat wyprowadziły się z domu szybko zaszły w ciążę i wychowują dzieci więc takie rzeczy się zdarzają

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ty to widzę w wielu wątkach masz dużo do powiedzenia bo akurat masz w swoim otoczeniu podobne sytuacje
Cytat:
Napisane przez Kalina1835 Pokaż wiadomość
Mega mag, ale ty zalosna jestes .Trolluje i zapominac zmienic kont a tylko dlatego ze udzielilam sie w tamtym temacie Wiesz, nie obchodzi mnue co tam sobie piszesz , glupia, zazdrosna i z kompleksami baba jestes i tyle w temacie.

Ale to , ze siedzisz na anonimowym forum i oskarzasz o trolowanie gdzie kazdy temat moze byc prowokacja mnie rozbraja Widzisz, nie trafilas w osadach I zaloze sie , ze ostro komentujesz nie he den watek -prowl
Twój wiek i poziom intelektualny idzie w parze.
Jak nie chcesz usłyszeć rad nie po Twojej myśli to nie pytaj.
Oczekiwalaś poklasku, że robisz super.
Nie udało się.
Jedyne co robisz to kroczysz po drodze do tego by sobie spaprać życie.
Twój wybór.
Ale innych nie obrażaj.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-17, 13:22   #88
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Zaręczyny po 8 miesiącach związku z mężczyzną po rozwodzie, dużo starszym

Cytat:
Napisane przez Kalina1835 Pokaż wiadomość
Mega mag, ale ty zalosna jestes .Trolluje i zapominac zmienic kont a tylko dlatego ze udzielilam sie w tamtym temacie🙄 Wiesz, nie obchodzi mnue co tam sobie piszesz , glupia, zazdrosna i z kompleksami baba jestes i tyle w temacie.

Ale to , ze siedzisz na anonimowym forum i oskarzasz o trolowanie gdzie kazdy temat moze byc prowokacja mnie rozbraja😆 Widzisz, nie trafilas w osadach I zaloze sie , ze ostro komentujesz nie he den watek -prowl😝
Odniesiesz się do czegoś konkretnego w swoim własnym wątku, czy tylko będziesz tak latać i się podniecać tym trollowaniem?
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-17, 13:26   #89
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Zaręczyny po 8 miesiącach związku z mężczyzną po rozwodzie, dużo starszym

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-02-17 14:26:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:59.