Piękne, młode i szalone 30+ 40+ - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-21, 17:36   #4471
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kama, no masz rację, aż wróciłam do opisu łazienki Marjolki
No...nawet słowa nie ma o czarnych płytkach to sobie popłynęłam powiedzmy że taka siła jest mojej wyobraźni, no i uwierzyłam w jej moc
Przecież nie napiszę, że brak mi umiejętności czytania ze zrozumieniem

Dzisiaj znowu rano wyciągnęłam serum Clarinsa... no, nie po to, żeby sobie na nie popatrzeć ale wycisnęłam jedną, maleńką kropelkę...dwie maleńkie kropelki serum
Kama... kuszę

Siostry Goglewskie... aż musiałam sobie wygooglować, nie jestem na bieżąco... dopiero jak zobaczyłam "gwiazdy" na zdjęciu, to skojarzyłam. Czytałam 'gwiazdkach' z parciem na szkło ale nie słuchałam, warto?
W końcu jakie czasy, taka... sztuka

Marjolka, te' miski' wyglądają naprawdę ładnie. Mam identyczne tyle że białe a bidet z deską.

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2018-12-21 o 17:42
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 19:43   #4472
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Mariolka ładny
matowy, taki wykwintny
ale bałabym się, że się najzwyczajniej znudzi a po czasie będzie drażnił
wszelkie odcienie bieli wtapiają się w otoczenie, czarny sedes to w sumie awangarda
fajne rozwiązanie do hoteli, apartamentów
ale jeżeli to Twoje jedno z marzeń to kupuj, montuj i bądź zadowolona

drażni nie już ta gorączka przedświąteczna
najzwyklejsze sprawunki zajmują dwa razy tyle czasu a ekscytacja tłumu sięga zenitu
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-21, 19:47   #4473
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Mariola wyobrazilam sobie ta lazienke... bedzie sliczna

Wiecie jakos mnie swieta nie ciesza, coraz bardziek draznia mnie ludzie ktorzy lataja po sklepach z rozwianym wlosen bo przeciez 2dni beda sklepy zamkniete i trzeba kedzenia nakupowac jak dla pulku wojska
Najbardziej mnie cieszy fakt ze mam 5dni wolnych

W ogole zmarl wczoraj prof Debski... jest mi jakos smutno


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-22, 09:29   #4474
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Sova czyli mamy podobne odczucia
co do śmierci prof również

w tym roku coraz bardziej wizualizuje przyszłościowy wyjazd w okolicach świątecznych
złapać gdzieś tam dni słoneczne z temperaturą dwadzieścia parę stopni...

Aussi wyjechała w lasy amazońskie, że nie ma zasięgu ?

a w kinach nic ciekawego, chyba tylko aquaman zostaje do obejrzenia
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-22, 10:12   #4475
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Wydaje mi sie, ze Aquaman raczej slaby bedzie, jak praktycznie wszystko od DC.
Maz i tak chce isc do kina, tylko dlatego, ze dawno nie bylismy, troche na sile.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-22, 10:18   #4476
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Wlasnie zrobilam awanture..taka lekka

Czyli tradycji stalo sie zadosc

Mam dosyc swiat....

Tez najlepiej byloby wyjechac tam gdzie nikt Cie nie znajdzie i gdzie nie ma zasiegu...

Tylko co z dziecmi?

Dlaczego synowa zadna nigdy mnie nue zaprosila na wigilie?
Nawet nic nie ugotuja...wszystko ja...
Rybi ślepią na mnie a ja nie wiem jak sie za nie zabrac i juz ich nienawidze

Niecierpie swiat.....o!





Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-22, 13:26   #4477
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Marjolka, ale od czego język...? Jeśli zawsze wszystko sama robiłaś i zapraszałas - to wszyscy mogą myslec, ze to uwielbiasz i nawet nie zaproponują zmiany, żeby Ci nie było przykro. Natomiast to mogłoby wyjść od Ciebie, byłoby i naturalne i zrozumiałe. tak w listopadzie napomykasz, ze czas oddac pałeczke i na pewno ktoras z synowych marzy u urządzaniu rodzinnych swiat, bo Ty w tym roku pasujesz...Tyle. I piłka na ich polu.
Przeciez swieta to ma być czas radoc i odpoczynku, a nie biegania po sklepach z szaleństwem w oczach, stania w długaśnych kolejkach, pichcenia do mdłości i narastającej irytacji: czemu znowu ja. Wszystko jest do dogadania i zaplanowania.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-22, 13:52   #4478
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Melduję, że jestem żyję i nawet internet mam. Wyjeżdżamy zaraz po świętach Tylko tak jakoś weny do pisania mi brak Za to każdego dnia z przyjemnością czytam co u was

Marjolka fajny projekt na łazienkę, aż mi się zamarzył remont łazienki. Nie jestem fajna czarnych zlewów i toalet. Jednak jestem bardziej zachowawcza i tak sobie myślę, że max kolor dla obu byłby szary (ale ten jest zbyt modny wiec dla mnie odpada ) albo coś w beżu, kremie... Uwielbiam drewno, więc blaty chciałabym zapewne drewniane, albo może podłogę z korka ? albo chociaż jakąś imitację. Fajny pomysł z brzozami na szkle
Co do świąt i przygotowań to też sobie myślę, że powinnaś porozmawiać z całym towarzystwem i oznajmić że nie chcesz/ nie jesteś w stanie już wszystkiego robić sama i już. A jak się nie podoba to ty wyjeżdżasz na święta w ciepłe kraje
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-22, 15:16   #4479
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Czy u was też za oknem już noc?

Marjolka, czyżby dotknął ciebie jakiś kryzys i utraciłaś napęd na święta? To jest zupełnie naturalne i normalne w natłoku obowiązków i tych martwych spojrzeń ryb
Może i poczułabyś się lepiej zaszywając się w samotni, czy wyjeżdżajac gdzie oczy poniosą ale ręczę Marjolka że szybko zatęskniłabyś za dziećmi
Synowe przemilczę przez grzeczność

Anyż, zwizualizuj swój plan, weź córę i...lećcie w stronę słońca

Aussie, no i dokąd w końcu wyjeżdżacie po świętach, pytam... czyzby to była niespodzianka
Ale nie lasy amazońskie, o których wspomniała Anyż

A ja dzisiaj odebrałam wyniki morfologii i zastanawiam się, czy wierzyć w cuda czy może w źle zinterpretowany wynik, czy może jeszcze w jakieś niewyjaśnione zjawiska
Pisałam, że piłam zioła na moją przewlekłą chorobę. Piłam bez przekonania, ale wyszłam z założenia, że nic nie tracę w końcu. A może zyskam...
Wyniki leukocytów mi się poprawiły skaczę z radości, chociaż może mój zapał ostudzi hematolog... bo limfocyty w wartościach bezwględnych jakoś szczególnie nie poszybowały w dół.
W każdym razie tak bardzo się ucieszyłam, że po świętach idę po zioła i będę płukać 'se ' żyły no... wlewać w siebie hektolitry niesmacznej ale zdrowej, zdrowiutkiej... mikstury.
Ale żeby nie było za dobrze to sobie przy okazji badań sprawdziłam poziom witaminy D. I tu informacja zwaliła mnie z nóg... Mój wynik to 12,61 ng/ml Tego się nie spodziewałam po lecie miałam 47 , pisałam wam chyba, że miałam 74... POMYLIŁAM się.
Ale teraz mam niedobór, tylko czekać jak się połamię Od razu kupiłam sobie Viganoletten Max Ciekawa jestem, co powie lekarz, tylko muszę się w poniedziałek koniecznie zarejestrować. Byłoby za dobrze... no ale jak by było za dobrze to też niedobrze
C'est la vie.
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-22, 15:22   #4480
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

LaMary, swietnie, ze wyniki lepsze, nic, tylko pic ziolka A wit D3 jest u nas w normie w najlepszym razie tylko do końca września, potem już chyba każdy powinien się suplementować. Ja sprawdze, jak w nowym roku będę robiłą wyniki
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-22, 17:03   #4481
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Zrobiłam sobie przedświąteczny prezent. Bardzo lubię kosmetyki tej firmy. Tych jeszcze nie testowałam.
IMG_20181222_165031_993.jpeg
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-22, 17:21   #4482
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Gosia, wygladaja ciekawie
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 14:45   #4483
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Heloł
Powoli przyzwyczajam się do picia kawy w samotności, chociaż przyznaję że kawa najlepiej smakuje mi w miłym towarzystwie

Dzisiaj, do południa czekaliśmy w długaśnej kolejce po ciasta... zajęło nam ok 2. godz Wykazaliśmy się wręcz nadludzką cierpliwością, żeby wytrwać na posterunku chociaż mały zgrzyt między mną a Tż był... nie mogliśmy dojść do porozumienia w kwestii wyboru właściwego ciasta Tż chciał więcej makowca, dla mnie makowiec mógłby nie istnieć... natomiast uśmiechał się do mnie tort czekoladowy. Jak szaleć z kaloriami to szaleć na całego. Ale usłyszałam, że tort to będę sama jadła, bo nikt inny nie skusi się na krem... i tak kupiłam

A teraz zajadam kawałek do kawy

Kama

Gosia, nie miałam jeszcze tych kosmetyków ale ciekawie wyglądają, zerknęłam na markę, naturalna

Marjolka, jak tam przedświąteczne sprzątanie kątów, latasz na mopie czy na ścierce
Dobrze że mam wszystko kupione bo dzisiaj tylko zepsułabym sobie humor...
Z grubsza mam wszystko przygotowane, jednak nie mogłabym się pochwalić domem posprzątanym na błysk

No dobra, pogadałam... i tak mnie nikt nie słuchał

Życzyłabym Wam białych świąt ale nie prognozują opadów, żadnej burzy śnieżnej czy śnieżycy... to życzę Wam świąt pachnących choinką, spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze i odpoczynku od codziennego zgiełku
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 18:11   #4484
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Dziewczyny:
Świąt prawdziwie magicznych, ciepłych w sercu, zimowych na zewnątrz, jaśniejących pierwszą gwiazdą. Niech z nut świątecznych zapachów powstanie najpiękniejsza kolęda i czarem swej melodii spełni Wasze marzenia....
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 20:02   #4485
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Lamary, u mnie tez zadnych szalenst ze sprzątaniem Zwąłszcza, ze jak na złość, po wileu miesiącach dobrego zdrowia - dopadło mnie przeziębienie. katar nie sprzyja pracowitości...No ale makowce dziś zrobiliśmy, wszystkie 6, 2 już oddane...Bardzo dobre wyszły, nawet, jeśli ja za nimi nie przepadam, dziś spróbowałam, by wiedzieć, co wyszło, ale na tym koniec. rozmroze tez piernik i keks z brandy Kupowanych ciast, zwłaszcza na swieta - nie lubie...Wolałabym sernik, ale co mam sobie dobijac kalorie...
Jak zwykle, jutro na gotowe przyjedzie szwagier z corka...Jakos zawsze jest tak, ze nic nie przywoza i nic nie musza robic, bo sa akurat na czas
A zyczenia złoze jutro.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 20:10   #4486
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kama, zdrówka
Mnie coś gardło boli, a syn ma straszny kaszel i gorączkę, mam nadzieję, że dostaniemy się jutro do lekarza. Ostatnio chłopaki dużo mniej chorowali, a teraz musiało na Święta złapać choróbsko
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 21:32   #4487
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Uff...jestem

Witajcie, tyle do napisania

Zacznę od tego, że życzę Wam zdrowia na święta i tego psychicznego też, nie ma się co oglądać Sova że ludzie kupują mnóstwo na ostatnią chwilę, ciekawa jestem, ile z tego niestety wyrzucą natomiast rozumiem czasami tych, którzy biedni i zapracowani nie mają czasu zrobić na spokojnie zakupów i potem na hurra... kupują w pędzie wszystko, co tylko na święta może się nadać, chcąc sobie pewnie częściowo wynagrodzić, że przez te kilka dni poleniuchują i pojedzą ale czy o to w tym wszystkim chodzi? Dla mnie święta to czas przede wszystkim życzliwości dla ludzi i wdzięczności, że są nasi bliscy, że mam z kim usiąść do wigilijnego stołu i pal sześć, że napiekłam ciasteczek i ciast, skoro moi chłopcy stwierdzili: "mamo, to tak na próbę było, a na święta przecież możesz upiec jeszcze jutro"i... z ciasta marchewkowego została ćwiartka na tortownicy, nawet nie wiem, kiedy się ulotniło, tort przezornie ukryłam na balkonie jutro tylko bitą śmietaną go wykończę i wiórkami kokosowymi, może nie znajdą te żrące gęby ciasteczka jutro znów dopiekę, no trudno, ważne, że się jedzenie nie zmarnuje śledzi się nie chwycą, ale ukryłam je przed tż , boczek ze śliwką właśnie dochodzi w piekarniku, z tym własnie kojarzą mi się święta... z zapachami jutro jeszcze paszteciki do barszczu, ugotowane mieso się studzi i chyba zdążę dziewczyny

Mar_jolka, zadzwonię jutro i pogadamy ok? Trzeba się dzielić w święta, nawet pracą, my z mamą robimy różne potrawy, żeby nikt nie był za bardzo poszkodowany, skoro wigilia u rodziców, to świąteczny obiad u nas, i tak to się kręci, porozmawiaj o tym, jak Twoi synowie nie chcą słuchać, to wygadaj się tu do nas, do mnie na komórkę nie można kumulować w sobie

Gosiu masz piekną stertę prezentów, ja uwielbiam pakować, patrzeć na reakcję, czy moim się podoba, bo staramy się wszyscy, żeby trafić w gust obdarowywanych, z drugiej strony uważam, że jestem najłatwiejszą i najbardziej przewidywalną osobą do kupowania mi prezentów, niezmiennie są to książki, te zwykłe, nie przekonałam się jeszcze do czytnika, chciaż moja przyjaciółka mnie namawia dlatego ja wiem, ze na pewno się ucieszę i będę miała co czytać przez najbliższe tygodnie hehe u nas prezentami są też domowe specjały, zawsze daje moim sąsiadkom lub dalszej rodzince, a to jakieś śliwki w czekoladzie domowej roboty, a to ciasteczka, a to grzybki itp. nie jest to zobowiązujące i nie wymaga rewanżu, tylko tak...od serca.

Co do łazienki...hm oglądałaś moją Mar_jolka, ona też nie jest duża, lustra robią dobrą robotę, powiększają przestrzeń. Nie wiem, czy też jesteś podobnego zdania, ale mała przestrzeń to małe wymiary kafelków, jasne odcienie, dlatego przepraszam, ale skrytykuję pomysł z czarną muszlą i czarną szafką pod umywalkę, przy małej przestrzeni będzie to być może sprawiać wrażenie ciężkiego klocka, a nie eleganckiego mebla, zauważ, że aranżacja na tym zdjęciu, które wstawiłaś, jest tak zrobiona, że jest przestrzeń, nie ma jej zamknięcia z prawej strony prawda? Wnętrze jest też bez sufitu, a Ciebie ograniczają ściany zdjęcie nie oddaje również tego, że w naszych małych łazienkach te ładne przedmioty będą obstawione dodatkami pierwszej potrzeby mała łazienka to też skromna kolorystyka, w dodatkach też, bo będziemy tam miały wieszaki z ręcznikami, kubeczki na umywalce, trochę kosmetyków na półkach(nie dotyczy Kamy i innych miłośniczek kremów La Mary ), co może powodować totalny misz-masz, dlatego do jasnych płytek z szarymi żyłkami wybrałabym szare/beżowe w chłodnym odcieniu wyposażenie. Zmniejszyłabym fugi, prawie na niewidoczne, bo niepotrzebnie przecinają małą przestrzeń ale to tylko moja opinia, ty masz się dobrze czuć w swoim wnętrzu

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Gosiu, niech chłopcy wymoczą nogi w ciepłej wodzie z solą, zrób im też z soli inhalacje, niech się wykurują, syrop z cebuli na pewno znasz, zawsze robię przy kaszlu nawet moim starym koniom

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:30 ----------

La Mary gratuluję zakupu, to Ci się serce raduje, że będziesz miała gdzie wypoczywać latem, a może i cały rok z przerwami na pracę



Życzę Wam spokoju i miłości w te święta, mi tż już podniósł ciśnienie, więc w cierpliwości przemilczę, odreaguję w Sylwestra skończyłam na dzisiaj wypieki, zobaczymy ile zostanie do 17.00 hehe...
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew

Edytowane przez zastrzezona
Czas edycji: 2018-12-23 o 23:29
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 21:42   #4488
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Zastrzezona, dziękuję za rady Niestety inhalacje oni nie bardzo dają sobie robić. Za to syrop z cebuli wprost uwielbiają
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-23, 21:50   #4489
zastrzezona
Zadomowienie
 
Avatar zastrzezona
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 071
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Gosiu oby im się polepszyło
__________________
Moje serce jest zajęte...

najważniejszą rzeczą
pompuje krew
zastrzezona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-24, 06:35   #4490
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Wesolych swiat
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-24, 07:37   #4491
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Zdrowych, spokojnych, wesołych i rodzinnych Świąt
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-24, 09:56   #4492
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Tak, teraz już mozna: zdrowych, wesołych, spokojnych swiat
Oczywiście na zachodzie ludzie raczej zrobia oczy i powiedzą, ze to jutro
Dawno nie byłam przeziebiona, wiec irytuje, ze akurat teraz. Od razu mnie to zniecheca do makijażu i wystrzałowego ciucha, bo do czerwonego nosa i łzawiących oczu mało co pasuje
Mi zostało już tylko doczepienie karteczek do prezentow. Rano zrobiliśmy sałatke owocowa i wiosenna, ciasta się rozmrazaja, mój łosos i męza okonie tez...Jemy u tesciow, wiec u nich większe zamieszanie, ja już chce poleniuchować ( pacjentow rano miałam, wiec nie do końca wolny dzień).
Zastrzezona, fajnie to opisałaś, mnie się czarne muszle/umywalki podobają , ale pewnie masz racje. I tak, dobrze, ze dzieciakom smakowały ciastka, przeciez nie chodzi o to, by pasc z przejedzenia na wigilie, ale by cieszyc się z bliskości Dlatego ja jestem zwolenniczka zamrazania ciast, by zawsze cieszyły, a nie było dojadane z musu...
Gosia, ja się płucze z butelki, uczucie głupie, ale nie az tak nieprzyjemne, wbrew pozorom się nie topimy...
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-24, 10:15   #4493
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Kama, ja sobie płukanie zatok też czasen robię, ale chłopaków nie mogę do tego nakłonić.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-24, 10:56   #4494
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Wspaniałych rodzinnych Świąt zdrowia dla wszystkich i wszelkiej pomyślności Miłości również

Pierogi gotowe, uszka, zupa rybna.....jeszcze tylko barszcz i właściwie święta
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-24, 10:59   #4495
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Zdrowych i spokojnych swiat spedzonych w wynarzonej atmosferze

Chorowitki prosze sie kurowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-24, 12:49   #4496
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Wesołych Świąt, dziewczyny!
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-24, 13:41   #4497
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

u mnie już prezenty podpisane i ustawione pod choinka
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-24, 21:20   #4498
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Wesolych Swiat dziewczyny! Zdrowia przede wszystkim!!
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 10:43   #4499
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Wesołych świąt dla Was i Waszych bliskich

wczorajsza kolacja bardzo udana, fajna,miła atmosfera
biesiadowaliśmy dość długo
a dziś leniwy poranek z książką
miał być spacer, ale pogoda nie pozwala

miło się gośćcie lub super leniuchujcie
ja właśnie dumam nad opcjami, obiad rodzinny to na pewno, a po obiedzie to właściwie nie mam planów
przyjaciółka zaprasza a i kanapa z winem i książką kusi
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-25, 11:29   #4500
uklika
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 650
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+ 40+

Cudownych Świāt dla Wszystkich


Sent from my iPhone using Tapatalk
uklika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-04 09:09:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.