1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Rimmel na każdy dzień

Notka

Rimmel na każdy dzień 30 Ambasadorek testuje on-line kosmetyki marki Rimmel i innowacyjną maskarę 1-2-3 LOOKS. Zobacz piękne makijaże, filmy, pomysłowe blogi... Oceń je lub sama przyłącz się do konkursu.

 
 
Narzędzia
Stary 2010-08-13, 18:33   #61
benia1234
Raczkowanie
 
Avatar benia1234
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 108
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Makijaż z wybiegu z marką Rimmel nr 1:

Dominowały mocne kolory na powiekach (zieleń, błękit, czerwień), położone w formie plamy, mocno podkreślone brwi i mocno obrysowane oczy. Cera modelek była blada, naturalna (nie matowa) a usta jasne lub podkreślone różem w stylu baby doll.

Oto moja wersja:

Buźka:
podkład Rimmel Lasting Finish 16h nr 103.

Usta:
pomadka w kolorze różu typu baby doll.

Oczy:
brwi podkreśliłam mocno czarną kredką,
na górną powiekę nałożyłam intensywny zielony cień w formie plamy,
dolną powiekę i linię rzęs podkreśliłam czarną kredką, którą roztarłam gąbeczką,
rzęsy wytuszowałam maskarą Rimmel 1-2-3 LOOKS na poziomie 1.


Makijaż jest mocny a brwi przerysowane i zdaję sobie sprawę, że ma charakter haute couture ale jest to tylko inspiracja tym co pojawiło się na londyńskich wybiegach!

Zapraszam na moją drugą propozycję już wkrótce...

Przepięknie w tym sezonie były bardzo modne mono makijaże oka i sama często korzystałam z takiej opcji przeslicznie ci w tym kolorze
benia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-13, 22:43   #62
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Dzięki!!
Cieszę się, że Ci się podoba!! Ja sama czułam się nieswojo w tym makijażu bo jest bardzo drapieżny i odważny (a mam też małe oczy) ale chodziło o to żeby pokazać trend!! A zieleń to zdecydowanie mój ulubiony kolor.
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 00:22   #63
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Podobają mi się dwa makijaże )
Pierwszy widziałam już wcześniej, ale nie zdąrzyłam nic ciekawego napisać, bo biegłam na autobus ;p zastanawiałam się właśnie, jaki będzie drugi makijaż. Pięknie w nim wyglądasz, myślę, że lepiej niż w pierwszym. Bardzo ładna z Ciebie dziewczyna ) A taki makijaż kapitalnie to podkreśla. Ale dodaję, że w tym poprzednim też jest ok po prostu pasuje Ci naturalny wygląd.
A ten kolor błyszczyku na Tobie - fantastycznie
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 13:19   #64
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
Podobają mi się dwa makijaże )
Pierwszy widziałam już wcześniej, ale nie zdąrzyłam nic ciekawego napisać, bo biegłam na autobus ;p zastanawiałam się właśnie, jaki będzie drugi makijaż. Pięknie w nim wyglądasz, myślę, że lepiej niż w pierwszym. Bardzo ładna z Ciebie dziewczyna ) A taki makijaż kapitalnie to podkreśla. Ale dodaję, że w tym poprzednim też jest ok po prostu pasuje Ci naturalny wygląd.
A ten kolor błyszczyku na Tobie - fantastycznie
Dzięki!!
Też czuję się lepiej w drugiej wersji makijażu.
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 19:43   #65
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

1-2-3 maskarę dostosowujesz do siebie
TY!!
Z Rimmel możesz zmienić swój LOOK w 1-2-3 sekundy!!

Witajcie dziewczyny!!

Ponieważ konkurs dobiega końca przyszła pora na podsumowanie działania sprawczyni całego zamieszania czyli maskary Rimmel 1-2-3 LOOKS.


Jak na pewno już zauważyłyście (fotka 7) mam krótkie, proste rzęsy i do tego małe oczy dlatego w makijażu to właśnie oczy są dla mnie najważniejsze. Od tuszu wymagam by wydłużył moje rzęsy, lekko je uniósł lub podkręcił i by je zdecydowanie pogrubił - jednym słowem - zrobił wszystko bym miała megaśne rzęski. Tylko dobry makijaż oczu a w szczególności rzęs jest w stanie sprawić by po pierwsze moje oczy wydawały się optycznie większe a po drugie by było w ogóle widać, że mam rzęsy...

Do tej pory by osiągnąć taki efekt jak lubię potrzebowałam co najmniej 2 różnych tuszów do rzęs - najpierw malowałam je tuszem podkręcająco-wydłużającym a następnie nakładałam warstwę tuszu pogrubiającego. Oczywiście jak się domyślacie zajmowało mi to dużo czasu bo musiałam się sporo namachać szczoteczką.

Ale... Od dziś koniec z tym ponieważ poznałam maskarę Rimmel 1-2-3 LOOKS , która dzięki możliwości zmiany poziomów pozwala mi wybrać to co najbardziej mi odpowiada i osiągnąć wymarzony efekt przy użyciu tylko 1 tuszu (spójrzcie na fotkę 10)!!

Jak maluję moje rzęsy?

Zasada nr 1: każde oko maluję inną ręką tzn. rzęsy prawego oka maluję prawą ręką a rzęsy lewego oka maluję lewą ręką... Maluję się w ten sposób od zawsze i nigdy inaczej, jeśli maluję modelkę również używam obu rąk w ten sam sposób. Wiem, że dla większości z Was będzie to dziwne bo pewnie malujecie się tylko prawą ręką ale mnie jest tak po prostu wygodnie. Nikomu nie każę oczywiście zmieniać swoich nawyków.

Zasada nr 2: rzęsy tuszuję dwukrotnie. Pierwsze tuszowanie wykonuję po nałożeniu podkładu i pudru a przed malowaniem oka cieniami. Lubię bardzo mocno nałożyć na rzęsy tusz i dokładnie je przy tym rozczesać. Kiedy skończę zwykle robię korektę bo zawsze coś mi się tam gdzieś na oku "ciapnie". Następnie nakładam cienie itd. i na koniec nakładam drugą warstwę tuszu. Nie wiem czy któraś z Was również stosuje tę metodę ale polecam ją wszystkim tym dziewczynom które mają krótkie, proste rzęsy. Ta metoda pozwala na nałożenie tuszu od samej ich nasady a ja właśnie tak lubię.

Zasada nr 3: Rzęsy tuszuję najpierw ruchem zygzakowatym przesuwając szczoteczkę powoli w górę (to pozwala mi na wydłużenie rzęs) a następnie po prostu przykładam szczoteczkę u nasady i ciągnąc ją do góry jednocześnie przymykam oko (to sprawia, że moje rzęsy są podkręcone). Powtarzam to zarówno podczas pierwszego jak i drugiego tuszowania.

Zasada nr 4: Jeżeli moje rzęsy są nierówne bo w jakimś miejscu mi się przerzedziły (często mi się to zdarza) to na koniec ustawiam szczoteczkę pionowo i ciągnę ją w wybranym miejscu rzęs wzdłuż jej długości. Od czubka do końca szczoteczki. Powtarzam to kilka razy aż moje rzęski będę w danym miejscu tak samo długie jak pozostałe.

Zasada nr 5: Jeśli jakieś rzęsy mi się skleją rozczesuję je igłą. Nie lubię grzebyków bo sprawiają, że po rozczesaniu moje rzęsy opadają.

Zasada nr 6: Używam tylko czarnego tuszu. Taki lubię najbardziej i zawsze zwracam uwagę na intensywność czerni maskary.

Nowa zasada nr 7 z marką Rimmel: Najpierw tuszuję rzęsy na poziomie 1 aby je pięknie rozczesać a następnie przekręcam szybko na poziom 3 i dalej tuszuję je już tylko poziomem 3 zarówno podczas nakładania pierwszej jak i drugiej warstwy tuszu.
Jeśli śpieszę się bo mam mało czasu to wybieram poziom 2 który "jest łatwy w
obsłudze" bo nie skleja rzęs a jednocześnie pięknie je podkreśla.


Jak oceniam maskarę Rimmel 1-2-3 LOOKS?

+
kolor - piękna, głęboka, intensywna czerń,
+ "mokra", umiarkowanie gęsta konsystencja,
+ trwała - nie rozmazuje się, nie odbija się na powiekach i nie kruszy się pod koniec dnia,
+ możliwość wyboru stopnia pogrubienia rzęs: 1- 3x grubsze, 2- 5x grubsze, 3- 10x grubsze rzęsy. Z tego zadania maskara wywiązuje się na 6+
+ wydłuża i delikatnie unosi rzęsy,
+ nie obciąża rzęs - pod koniec dnia nie są oklapnięte,
+ wygodna, klasyczna, nieduża szczoteczka pozwala dotrzeć do każdej rzęsy, nawet w kącikach oczu,
+ wygodny, prosty w obsłudze mechanizm,
+ pojemność - 9,5 ml
+ nie uczula i nie podrażnia oczu,
+ zapach nie jest drażniący, ledwie wyczuwalny,
+ wygodne, estetyczne, zabawne opakowanie które można postawić na półce,
+ dostępność (w każdej większej drogerii oraz w marketach),
+ cena.

Ogólna ocena maskary Rimmel 1-2-3 LOOKS to według mnie 6+!

Jeśli potrzebujecie pogrubienia i wydłużenia rzęs a przy tym chcecie mieć możliwość wyboru między efektem naturalnym i wieczorowym, szukacie czegoś wydajnego i chcecie jednego produktu który spełni te wszystkie Wasze oczekiwania to polecam Wam właśnie maskarę Rimmel 1-2-3 LOOKS!!


Na koniec zamieszczam Wam "dokumentację" tego co potrafi zdziałać maskara Rimmel 1-2-3 LOOKS:

Zdjęcie 6 to zestawienie efektu jaki daje maskara od poziomu 1 do 3 w porównaniu do moich niepomalowanych rzęs .

Zdjęcie 7 to moje niepomalowane rzęsy.

Zdjęcie 8 to rzęsy pomalowane tylko poziomem 1.

Zdjęcie 9 to rzęsy pomalowane tylko poziomem 2.

Zdjęcie 10 to rzęsy pomalowane tylko poziomem 3.


Zapraszam do oglądania i oceniania mojego wątku!
Buziaki, ciao!

__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...


Edytowane przez Ciemnooka_
Czas edycji: 2010-08-14 o 19:44
Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 19:57   #66
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

ostatnie makijaże-każdy inny ale oba bardzo do Ciebie pasują pierwszy mocny, wyrazisty, zas drugi naturalny, wydobywa z Ciebie taką miękkość, wydajesz się bardziej swojska i dostępna
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć




Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2010-08-15 o 10:21
agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 22:17   #67
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

W obu ostatnich makijażach wyglądasz super, ale chyba bardziej mi się podoba pierwszy - moze przez tą fikuśną kokardke na głowie i intensywne kolorki
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-14, 23:28   #68
paulakra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7
Talking Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Po takiej recenzji na pewno kupię ten tusz. Jestem bardzo ciekawa efektu na moich rzęsach.
paulakra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-14, 23:39   #69
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ostatnie makijaż-każdy inny ale oba bardzo do Ciebie pasują pierwszy mocny, wyrazisty, zas drugi naturalny, wydobywa z Ciebie taką miękkość, wydajesz się bardziej swojska i dostępna
W pierwszym nie odważyłabym się wyjść na ulicę a w drugim jak najbardziej tak. Cieszę się, że podobają Ci się moje prace. Dzięki za miłe słowa!

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
W obu ostatnich makijażach wyglądasz super, ale chyba bardziej mi się podoba pierwszy - moze przez tą fikuśną kokardke na głowie i intensywne kolorki
Dziękuję! Pierwszy makijaż jest bardzo drapieżny i nie wyszłabym w nim z domu ale fakt faktem jest w nim coś ciekawego, innego. Co do kolorów to zgadzam się z Tobą.

Cytat:
Napisane przez paulakra Pokaż wiadomość
Po takiej recenzji na pewno kupię ten tusz. Jestem bardzo ciekawa efektu na moich rzęsach.
Myślę, że nie będziesz żałowała wyboru i będziesz nim tak zachwycona jak ja. Polecam Ci go gorąco!
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 00:00   #70
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

wow! piękne masz rzęsy ))
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 00:32   #71
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
wow! piękne masz rzęsy ))
Wolę Twoje
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-15, 01:01   #72
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

hehehehe ) dzięki ***
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 07:57   #73
Moniqas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 15
GG do Moniqas
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Ciekawe eksperymenty, urocze kompozycje i oczywiście marnujący się w zapomnieniu talent. Bardzo mi się podobało, szczególnie te delikatniejsze propozycje. Masz wspaniałe oczy.
__________________
Miłość jest jak cień człowieka - uciekasz, to cię goni, a kiedy ją gonisz - ucieka. Jak cień.
Moniqas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 10:43   #74
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Cytat:
Napisane przez aniabaniaa Pokaż wiadomość
hehehehe ) dzięki ***


Cytat:
Napisane przez Moniqas Pokaż wiadomość
Ciekawe eksperymenty, urocze kompozycje i oczywiście marnujący się w zapomnieniu talent. Bardzo mi się podobało, szczególnie te delikatniejsze propozycje. Masz wspaniałe oczy.
Dziękuję Moniqas, cieszę się, że Ci się podobał mój wątek. Niestety w życiu tak jest, że nie zawsze zajmujemy się / uczymy tego co jest naszą pasją...
Pozdrawiam cieplutko!
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 16:44   #75
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

graficzny makijaż z kokardą mnie powalił świetnie to wygląda
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 17:27   #76
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Cytat:
Napisane przez Monikonsa89 Pokaż wiadomość
graficzny makijaż z kokardą mnie powalił świetnie to wygląda
Dziękuję!!
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 17:53   #77
limonka__1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 71
GG do limonka__1985
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Cytat:
Napisane przez Ciemnooka_ Pokaż wiadomość
Wykonanie eleganckiego makijażu wieczorowego z marką Rimmel w królewskich kolorach:

Buźka:
podkład - mix: Rimmel Lasting Finish 16h nr 201 i Rimmel Stay Matte nr 103 - dzięki temu nie zakryłam ślicznych piegów Mirelli, buzia była długo matowa a makijaż trwały,
puder Rimmel Stay Matte nr 004,
bronzer, aby wymodelować buzię modelki, Rimmel Natural Bronzer nr 022,
jasny pastelowy róż na policzkach i odrobina rozświetlacza.

Usta:
obrysowałam jasną, cielistą konturówką, wypełniłam jasną, cielistą matową szminką i pokryłam błyszczykiem Rimmel Stay Glossy nr 120.

Oczy:
Brwi przyciemniłam brązową kredką i brązowym korektorem do brwi.
Całą ruchomą powiekę pokryłam cieniem Rimmel Corour Rush nr 102, następnie przykleiłam taśmę i wyciągnęłam zewnętrzny kącik oka przy pomocy szmaragdowego zielonego cienia. Kącik wewnętrzny i załamanie powieki przy nim wzmocniłam czarnym matowym cieniem. Łuk brwiowy rozświetliłam cielistym matowym cieniem. Wszystko dokładnie roztarłam i połączyłam ze sobą. Dolną powiekę pokryłam od wewnętrznego kącika do połowy oka złotym cieniem
Rimmel Corour Rush nr 102 a drugą połowę cieniem szmaragdowym. Następnie narysowałam kreskę czarną kredką do połowy oka a linię wodną wypełniłam białą kredką Rimmel Soft Kohl nr 071. Nad górną linią rzęs namalowałam cienką kreskę eyelinerem z brokatem. Rzęsy wytuszowałam dwukrotnie maskarą Rimmel 1-2-3 LOOKS najpierw na poziomie 1 by dokładnie je rozczesać a następnie na poziomie 3.


Efekt możecie zobaczyć na zdjęciach i jak Wam się podoba? Piszcie w komentarzach i oceniajcie gwiazdeczkami! Buziaki, ciao!


Zielono-złoto bardzo mi się podoba Dużo tu można poczytać ciekawostek u Ciebie Pozdrawiam
limonka__1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 18:15   #78
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Cytat:
Napisane przez limonka__1985 Pokaż wiadomość
Zielono-złoto bardzo mi się podoba Dużo tu można poczytać ciekawostek u Ciebie Pozdrawiam
Dzięki! Cieszę się, że Ci się podoba!!



Zapraszam Wszystkich za pół godzinki na nowy makijaż!!
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 19:13   #79
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Witajcie Kochane!!

Na zakończenie konkursu postanowiłam się spiąć i zrobić jeszcze coś ciekawego.
Przy wykonaniu mojego dzisiejszego makijażu z marką Rimmel zainspirowałam się lookiem prezentowanym na modelce Lily Cole jaki Rimmel zaproponował nam na tegoroczny karnawał. Oczywiście karnawał już dawno za nami ale letnie imprezy nie, a myślę, że moją dzisiejszą propozycję można wykorzystać właśnie na jakiejś letniej, gorącej, tanecznej imprezie!
Rimmel w prezentowanym makijażu (fotka na dole) inspirował się stylami lat 40-tych, 50-tych i 80-tych i połączył je w jedną zaskakującą całość. W makijażu dominuje mocny makijaż ust i oczu oraz ekspresja koloru.

Zapraszam do zapoznania się z moją wersją, inspirowaną karnawałową propozycją marki Rimmel!
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-15, 19:15   #80
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Makijaż imprezowy z marką Rimmel!

Buźka:
podkład Rimmel Lasting Finish nr 103,
puder Stay Matte nr 004,
konturowanie twarzy - bronzer Rimmel Natural Bronzer nr 022,
jako różu dla podkreślenia szczytów kości policzkowych użyłam cienia Rimmel Colour Rush nr 030,
dodatkowo musnęłam wybrane partie twarzy rozświetlaczem.


Usta:
obrysowałam różową konturówką i wypełniłam szminką w soczystym kolorze fuksji.

Oczy:
brwi jak zwykle ujarzmiłam odżywką do brwi i rzęs.
Dolną powiekę oraz zewnętrzny kącik górnej i całe załamanie powieki pomalowałam dwoma odcieniami fioletowych cieni. Górną ruchomą powiekę pokryłam jasnoniebieskim cieniem. Zewnętrzny kącik oka podkreśliłam czarnym cieniem a następnie delikatnie niebieskim Rimmel Colour Rush nr 021. Łuk brwiowy rozświetliłam jasnym, cielistym cieniem. Wewnętrzny kącik i miejsce przy załamaniu linii brwi podkreśliłam białym cieniem. Na dolnej powiecie zrobiłam kreskę czarną kredką, a następnie wypełniłam nią także linię wodną. Na górnej powiece nad linią rzęs narysowałam czarnym cieniem za pomocą cienkiego skośnego pędzelka kreskę. Rzęsy podkręciłam zalotką i wytuszowałam trzykrotnie maskarą Rimmel 1-2-3 LOOKS - najpierw na poziomie 1 a następnie dwukrotnie na poziomie 2.


I co sądzicie o takim makijażu? Wybralibyście się w nim na letnią imprezę?
Jak Wam się podoba moja wersja makijażu karnawałowego marki Rimmel?
Piszcie w komentarzach i oceniajcie gwiazdeczkami!
Buziaki, ciao!

PS: Jeśli mi się uda to wrzucę dziś jeszcze jeden ostatni makijaż.


__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 19:25   #81
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Najbardziej podoba mi się chyba ostatnia propozycja. Może do mnie by nie pasował taki look ale do Ciebie świetnie pasuje. Extra wyglądasz
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 19:37   #82
katarzynam9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Jestem pod wrażeniem Twoich makijaży,myślę,że nie ma cienia wątpliwości,że miałaś dobry pomysł na nie.Najbardziej zafascynował mnie makijaż w stylu księżniczki,jest nietypowy,odważny,kolory idealnie współgrają,iście prawdziwa współczesna księżniczkaDoskonały wybórSzkoda,gdyby taki talent się marnował,zasługuje na wyróżnienie
katarzynam9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 20:02   #83
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Najbardziej podoba mi się chyba ostatnia propozycja. Może do mnie by nie pasował taki look ale do Ciebie świetnie pasuje. Extra wyglądasz
Dziękuję! Ja bardzo lubię mocne makijaże i fiolet, dobrze się czuję w takich stylizacjach.

Cytat:
Napisane przez katarzynam9 Pokaż wiadomość
Jestem pod wrażeniem Twoich makijaży,myślę,że nie ma cienia wątpliwości,że miałaś dobry pomysł na nie.Najbardziej zafascynował mnie makijaż w stylu księżniczki,jest nietypowy,odważny,kolory idealnie współgrają,iście prawdziwa współczesna księżniczkaDoskonały wybórSzkoda,gdyby taki talent się marnował,zasługuje na wyróżnienie
Dziękuję za tak miłe słowa! Kiedy czytam takie komentarze czuję, że moja praca nie idzie na marne i mam dla kogo tworzyć!

Pozdrawiam Cię cieplutko!
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 21:28   #84
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

świetna ostatnia stylizacja pięknie Ci w fiolecie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 22:08   #85
Ferrou
Zakorzenienie
 
Avatar Ferrou
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: gdzieś tam...
Wiadomości: 3 723
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Fioletowy makijaż bardzo mi się podoba, niesamowicie w nim wyglądasz
__________________
Ferrou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 22:31   #86
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
świetna ostatnia stylizacja pięknie Ci w fiolecie
Dziękuję!

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Fioletowy makijaż bardzo mi się podoba, niesamowicie w nim wyglądasz
Dziękuję!
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 22:48   #87
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Kochani!!

Na koniec konkursu ostatni mój makijaż! Kolorowy i radosny taki jak moje samopoczucie pierwszego dnia kiedy dowiedziałam się, że zostałam ambasadorką marki Rimmel i kolejno: kiedy otworzyłam paczkę z pięknymi kosmetykami a także podczas trwania całego konkursu aż do dziś! Zapraszam do oglądania mojej kolorystycznej wariacji i już teraz dziękuję marce Rimmel, wszystkim którzy mnie wspierali pisząc i oceniając mój wątek oraz wszystkim ambasadorkom bo każda z nich to świetna dziewczyna z ogromnym talentem!! Dziękuję!!

Radosny, owocowy makijaż z marką Rimmel:

Buźka:
podkład Rimmel Stay Matte nr 103,
puder Rimmel Stay Matte nr 004,
bronzer Rimmel Natural Bronzer nr 022,
odrobina rozświetlacza i różu.


Usta:
błyszczyk Rimmel Stay Glossy nr 120.

Oczy:
Brwi ujarzmiłam odżywką do rzęs i brwi,
ruchomą powiekę pomalowałam soczystym pomarańczem, załamanie powieki fioletem, łuk brwiowy podkreśliłam cielistym jasnym cieniem,
dolną powiekę pomalowałam cieniem Rimmel Colour Rush nr 030 i kreskę wyciągnęłam aż po zewnętrzny kącik i także go zaznaczyłam. Dolną linię rzęs podkreśliłam czarną kredką, górną oliwkowym eyelinerem. Rzęsy podkręciłam zalotką i wytuszowałam trzykrotnie maskarą Rimmel 1-2-3 LOOKS - najpierw na poziomie 1 by je dokładnie rozczesać a następnie na poziomie 2 by je pięknie podkreślić.


PS: Ostatnia fotka to ja kiedy byłam mała - jak widać przygodę z makijażem zaczęłam bardzo wcześnie...

Miłego oglądania !! Pozdrawiam, buziaki!!
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 23:11   #88
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

DZIĘKUJĘ !!

1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel!!

Poniżej zamieszczam galerię z krótkim przeglądem wszystkich moich prac.
Zapraszam do oglądania!!

Buziaki, ciao!!


__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...


Edytowane przez Ciemnooka_
Czas edycji: 2010-08-15 o 23:21
Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 00:46   #89
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4 947
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

Wooow! Piękny ten fiolet - jeden z ostatnich. Ale jesteś ładna babeczka ))))
__________________

aniabaniaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-16, 11:48   #90
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: 1-2-3 LOOKS i wszystko kręci się wokół marki Rimmel

kochana przyszłam tu, by zerknąć na ten fiolet z czernią i wygląda to nieziemsko!! Wspaniale Ci pasuje! I dziękuje, ciesze się, że liczysz się z moim zdaniem
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Rimmel na każdy dzień


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:25.