ZABIEGI DERMATOLOGICZNE/KOSMETYCZNE - co, gdzie, jak - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-04, 20:06   #31
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
ZABIEGI DERMATOLOGICZNE/KOSMETYCZNE - co, gdzie, jak

Chcesz zrobić jakiś zabieg dermatologiczny? Nie wiesz który wybrać salon? A może nie wiesz jaki wybrać, bądź chcesz się podzielić swoimi doświadczeniami? To wątek dla Ciebie
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 20:06   #32
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Mikrodermabrazja, a młoda cera

ja mam po kuracji anty trądzikowej taką dziwną skórę, jest cała złuszczona i wyglada jak skorupa nie wiem jak to opisac ktoś z podobnym problemem będzie wiedział o czym mowie

jakbym miała taka cienka warstewke suchego naskórka na sobie i zaden krem mi nie pomaga

przy okazji robienia brwi u kosmetyczki spytam o ten zabieg
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 15:10   #33
raficzek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 27
Zabiegi Laserowe

Witam,

Czy ktoś miał taki zabieg i czy to pomaga?
Chce się zapisać na zabieg laserowy w celu wyleczenie trądziku.
W moim mieście są co-najmniej 2 takie gabinety kosmetyczne:

http://newskin.pl/index.php/cennik.html
http://www.rolleticgdynia.pl/cennik.html


Mam prawie 21 lat, i od 6 lat mam trądzik, oczywiście że kiedyś było dużo tego na mojej twarzy a teraz to kilka mam, ale sa malutkie a nie chce ich mieć wcale. Mam dosyć wydawania pieniędzy na lekarstwa, maści i inne, a to nie pomaga.
raficzek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 07:09   #34
kinia8900
Raczkowanie
 
Avatar kinia8900
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 338
Dot.: ZABIEGI DERMATOLOGICZNE/KOSMETYCZNE - co, gdzie, jak

Witam Was dziewczyny
chciałam sie podzielić tym co mi pomogło może któraś z Was skorzysta. To nie reklama po prostu wiem jaki to problem
Jako nastolatka nie miałam problemów z cerą. Takie poważniejsze zmiany zaczęły się około 2 lata temu. Stosowałam wszelkie maści i kremy. Nie byłam u dermatologa bo niestety u mnie w mieście ciężko o dobrego, a do partacza który tylko wciśnie mi antybiotyk nie chciałam iść.
Poszłam do kosmetyczki, z naprawdę wspaniałą wiedzą. Zaproponowała mi zabieg laserem na trądzik i przebarwienia które po trądziku się pojawiły.
Miałam wątpliwości bo miałam mieć 4 zabiegi a każdy 100 zł więc sprawa nie tania, ale dzisiaj jestem po 3 zabiegach i efekty są niesamowite. Myślę że warte każdej ceny. Trądzik umiejscowił się na brodzie, żuchwach i szyi, teraz nie mam żadnej krostki, a przebarwienia też znikają. Jestem bardzo zadowolona z tego laseru mimo że sporo na niego wydałam. Ciekawa jestem jaka będzie skóra po zakończeniu terapii. Więc w sumie 2 lata męczarni z trądzikiem, a za pomocą laseru pozbyłam się go w niecałe 2 miesiące. Mam tylko nadzieję że nie wróci
__________________

kinia8900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 21:11   #35
Kasia3481
Przyczajenie
 
Avatar Kasia3481
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Mikrodemrabrazja-usuwanie blizn potrądzikowych

Cześć,

jestem po kilkumięsiecznej kuracji leczenia trądziku.. I kiedy wreszcie udało mi się go pozbyć, na twarzy zostało mnóstwo czerwonych blizn. Dermatolog poleciła mi m.in. mikrodermabrazję. Wybieram się na pierwszy zabieg we wtorek. Czy któraś z Was korzystała z tego, by pozbyć się blizn i czy efekty rzeczywiście są zadowalające?

Pozdrawiam ;-)
Kasia3481 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-09, 22:25   #36
GuRu
Raczkowanie
 
Avatar GuRu
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 91
GG do GuRu
Dot.: Mikrodemrabrazja-usuwanie blizn potrądzikowych

jakieś tam efekty są, jak dla mnie bez rewelacji.

Jeżeli blizny są gładkie, to może da radę, jeśli są głębsze to polecam raczej głębokie złuszczanie naskórka zamiast mikro.
__________________
GuRu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-11, 07:07   #37
Afro_Dytka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 19
Dot.: Mikrodemrabrazja-usuwanie blizn potrądzikowych

Spróbuj może yellow peel, efekty na prawdę są zaskakujące, a przy okazji odzyskasz cudownie miękką skórę
Afro_Dytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-30, 06:14   #38
Kasia3481
Przyczajenie
 
Avatar Kasia3481
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8
Dot.: Mikrodemrabrazja-usuwanie blizn potrądzikowych

Wczoraj miałam trzeci i już ostatni zabieg (ze względu na porę roku nie mogę zrobić więcej do października) i jestem bardzo zadowolona. Blizny są mniej widoczne, a skóra gładsza. Szkoda, że nie mogłam sobie pozwolić na więcej zabiegów, ale pod makijażem już prawie nic nie widać Teraz zostają mi maści, które też mają zredukować zmiany potrądzikowe, także polecam! )
Kasia3481 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-03, 12:21   #39
akazzyo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Laser frakcyjny problem

Witam, mam pewien problem otóż ostatnio miałem wykonywany zabieg laserem frakcyjnym na rozszerzone pory (wtorek) Oczywiście uprzedzano jak się wygląda na drugi dzień ... obrzęk ( już go nie ma) strupki też zeszły, ale mam pewne wątpliwości bo zastanawiam się czy na mojej twarzy(dokladniej to policzek) zostały jeszcze strupki czy cokolwiek to jest bo nie mam pojęcia ... i czy to zejdzie ?
Zdjecie pod tym linkiem prosze o odp, nie mialem w tym miejscu porow to nie wiem o co chodzi
http://ifotos.pl/zobacz/CAM00490j_enranrn.jpg/
akazzyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-01, 13:14   #40
majwioletta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1
Dot.: ZABIEGI DERMATOLOGICZNE/KOSMETYCZNE - co, gdzie, jak

Słyszałam, że te zabiegi laserowe są naprawdę skuteczne. Muszą być tylko wykonane przez specjalistę, osobę wyszkoloną do tego. Przy cerze trądzikowej najlepiej jest się wybrać do sprawdzonego dermatologa, który już doradzi jaką kuracje najlepiej zastosować. Ja osobiście chodzę do gabinetu Bella w Warszawie i jestem bardzo zadowolona
__________________
Zapraszam na stronę: http://zabiegilaserowe.com.pl
majwioletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-28, 22:53   #41
toxicdream
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Red face moja pierwsza kosmetyczka :)

Witajcie dziewczyny!
Mam 17 lat jeszcze nigdy nie byłam u kosmetyczki ani nie wykonywałam żadnych zabiegów na moją twarz. Mam tkz wągry podskórne, wygląda to mniej więcej tak że nie są one zaczerwienione lecz po prostu "podskórne kulki sebum". Czasem zdarzają się jakieś większe czerwone pryszcze ale najczęściej w fazie przed okresowej. Ale wracając do podskórnych wrogów to najwięcej ich mam w strefie T, miedzy brwiami<cała armia>, broda trochę na policzkach. Cerę mam tłustą. No także poszperałam trochę ale kompletnie nie wiem jaki zabieg oczyszczania twarzy byłby dla mnie odpowiedni, szczerze powiedziawszy nie znam się zbytnio na jakże szeroko pojętej kosmetologii. Czy mogłyście mi coś doradzić?
toxicdream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-29, 05:21   #42
kamilaza
Rozeznanie
 
Avatar kamilaza
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 695
Dot.: moja pierwsza kosmetyczka :)

myślę, że najlepiej jak pójdziesz wcześniej do kosmetyczki się umówić i ona sama na podstawie stanu i kondycji twojej cery coś ci doradzi. Ale wydaje mi się też, że dla osoby w młodym wieku, dobre będzie zwykłe oczyszczanie twarzy plus jakaś delikatna maseczka unikałabym jakichkolwiek kwasów, mocnych zabiegów itp.
__________________
"Nie zależy mi na pieniądzach i na sławie, chcę być tylko doskonała."

MM.


Pomóż! http://www.pmiska.pl/
kamilaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 07:26   #43
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: moja pierwsza kosmetyczka :)

skoro nie masz jakis sczegolnie duzych klopotow z cera to pewnie standardowe oczyszczanie..ale to kosmetyczka po obejrzeniu buzi stwierdzi co jest dla niej dobre
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 17:08   #44
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: moja pierwsza kosmetyczka :)

Cytat:
Napisane przez toxicdream Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny!
Mam 17 lat jeszcze nigdy nie byłam u kosmetyczki ani nie wykonywałam żadnych zabiegów na moją twarz. Mam tkz wągry podskórne, wygląda to mniej więcej tak że nie są one zaczerwienione lecz po prostu "podskórne kulki sebum". Czasem zdarzają się jakieś większe czerwone pryszcze ale najczęściej w fazie przed okresowej. Ale wracając do podskórnych wrogów to najwięcej ich mam w strefie T, miedzy brwiami<cała armia>, broda trochę na policzkach. Cerę mam tłustą. No także poszperałam trochę ale kompletnie nie wiem jaki zabieg oczyszczania twarzy byłby dla mnie odpowiedni, szczerze powiedziawszy nie znam się zbytnio na jakże szeroko pojętej kosmetologii. Czy mogłyście mi coś doradzić?
A jak pielęgnujesz skórę? Jakich produktów używasz?
__________________
kosmetolog szuka pracy
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 18:10   #45
Kreciola
Raczkowanie
 
Avatar Kreciola
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 212
Dot.: moja pierwsza kosmetyczka :)

Dziewczyno!!! Ze szczerego serca odradzam Ci pójście do kosmetyczki!!!!! Mam trądzik, ale przed kosmetyczką nie było tak znowu tragicznie. Wszyscy wysyłali mnie do kosmetyczki: " a idźże na oczyszczanie twarzy, bo źle wyglądasz", "kiedy wreszcie się zapiszesz do tej kosmetyczki?!". Poszłam, to było jakieś 3 może 4 lata temu. To był mój największy błąd w życiu!!! Po kosmetyczce to się dopiero zaczęło dziać. Teraz mam tak zmasakrowaną twarz, bo musiałam się leczyć i nadal się leczę dermatologicznie.
NIGDY PRZENIGDY NIE PÓJDĘ DO KOSMETYCZKI!!!! Nie dam sobie nawet makijażu ślubnego kiedyś zrobić!!! Już wolę pójść do ślubu niewymalowana!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! Tak jestem strasznie zrażona do kosmetyczek.
Odradzam Ci kosmetyczkę, odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
__________________
"Diab☠le, ty głup☠ku, jeżeli się powieszę, to ko☠go będziesz dręczył? " - Barbara Rosiek
_____________
Kreciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 18:26   #46
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: moja pierwsza kosmetyczka :)

Cytat:
Napisane przez Kreciola Pokaż wiadomość
Dziewczyno!!! Ze szczerego serca odradzam Ci pójście do kosmetyczki!!!!! Mam trądzik, ale przed kosmetyczką nie było tak znowu tragicznie. Wszyscy wysyłali mnie do kosmetyczki: " a idźże na oczyszczanie twarzy, bo źle wyglądasz", "kiedy wreszcie się zapiszesz do tej kosmetyczki?!". Poszłam, to było jakieś 3 może 4 lata temu. To był mój największy błąd w życiu!!! Po kosmetyczce to się dopiero zaczęło dziać. Teraz mam tak zmasakrowaną twarz, bo musiałam się leczyć i nadal się leczę dermatologicznie.
NIGDY PRZENIGDY NIE PÓJDĘ DO KOSMETYCZKI!!!! Nie dam sobie nawet makijażu ślubnego kiedyś zrobić!!! Już wolę pójść do ślubu niewymalowana!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! Tak jestem strasznie zrażona do kosmetyczek.
Odradzam Ci kosmetyczkę, odradzam!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
też nie przepadam za kosmetyczkami ale pod innym względem

Jaki zabieg miałaś wykonywany? Oczyszczanie manualne?
__________________
kosmetolog szuka pracy
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 20:10   #47
lukaszewiczkarolina
Raczkowanie
 
Avatar lukaszewiczkarolina
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 60
Dot.: moja pierwsza kosmetyczka :)

Jesli juz to tylko lekkie kwasy.
Peelingu kawitacyjnego nie mozesz miec wykonywanego ze wzgledu na niezakonczony wzrost kości.
Oczyszczanie manualne skóry, ewentualnie, ale raczej sie od niego odchodzi.
Proponowałabym Ci kupic triacneal (wczesniej troche poczytaj).
Przykro, że dziewczyny miały takie złe doświadczenia.
__________________
<ciach_reklama>
lukaszewiczkarolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 20:44   #48
Kreciola
Raczkowanie
 
Avatar Kreciola
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 212
Dot.: moja pierwsza kosmetyczka :)

Cytat:
Napisane przez _Sarenka_ Pokaż wiadomość
też nie przepadam za kosmetyczkami ale pod innym względem

Jaki zabieg miałaś wykonywany? Oczyszczanie manualne?
Tak, kwasy mi odradzono ze względu chyba na pryszcze. Zabieg miałam robiony w grudniu.
Chociaż minęło już te jakieś 3/4 lata, a moja twarz teraz dopiero wygląda tragicznie, to jednak uważam, że pogorszenie nastąpiło właśnie po kosmetyczce.
Przed kosmetyczką aż takiej tragedii znowu nie było w porównaniu z tym, co przeżywam teraz z moją cerą.
__________________
"Diab☠le, ty głup☠ku, jeżeli się powieszę, to ko☠go będziesz dręczył? " - Barbara Rosiek
_____________
Kreciola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-29, 21:18   #49
_Sarenka_
Zadomowienie
 
Avatar _Sarenka_
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 1 008
Dot.: moja pierwsza kosmetyczka :)

Cytat:
Napisane przez Kreciola Pokaż wiadomość
Tak, kwasy mi odradzono ze względu chyba na pryszcze. Zabieg miałam robiony w grudniu.
Chociaż minęło już te jakieś 3/4 lata, a moja twarz teraz dopiero wygląda tragicznie, to jednak uważam, że pogorszenie nastąpiło właśnie po kosmetyczce.
Przed kosmetyczką aż takiej tragedii znowu nie było w porównaniu z tym, co przeżywam teraz z moją cerą.
Kurcze, to ja nie wiem w jaki sposób ten zabieg został przeprowadzony. Osobiście twierdzę, że jest to bardzo felerny zabieg, często jest wykonywany nieprawidłowo, bądź bez zachowania zasad aseptyki :/
__________________
kosmetolog szuka pracy
_Sarenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-16, 05:58   #50
Father of Dragons
Raczkowanie
 
Avatar Father of Dragons
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 426
Dot.: moja pierwsza kosmetyczka :)

Cytat:
Napisane przez Kreciola Pokaż wiadomość
Tak, kwasy mi odradzono ze względu chyba na pryszcze. Zabieg miałam robiony w grudniu.
Chociaż minęło już te jakieś 3/4 lata, a moja twarz teraz dopiero wygląda tragicznie, to jednak uważam, że pogorszenie nastąpiło właśnie po kosmetyczce.
Przed kosmetyczką aż takiej tragedii znowu nie było w porównaniu z tym, co przeżywam teraz z moją cerą.
A może złapałaś podczas zabiegu gronkowca?
Bo zastanawia mnie, co innego kosmetyczka mogła aż tak źle zrobić.
Albo po prostu bardzo smutny zbieg okoliczności
__________________
Jesus is a biscuit.
Father of Dragons jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-01, 09:40   #51
Andrzej321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 6
Dot.: ZABIEGI DERMATOLOGICZNE/KOSMETYCZNE - co, gdzie, jak

Witam, chciałbym się dowiedzieć czy przed zabiegiem ipl na naczynka/rumień, można używać maści iwosti Capillin i Rosacin? I jak jest z tymi kremami zaraz(ten sam dzień i następny) po zabiegu jakieś przeciwwskazania do ich używania?
Andrzej321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 15:21   #52
Natalia_kosmetolog
Raczkowanie
 
Avatar Natalia_kosmetolog
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 47
Dot.: ZABIEGI DERMATOLOGICZNE/KOSMETYCZNE - co, gdzie, jak

Witam, w wlace z bliznami potrądzikowymi kwasy nawet medyczne mogą nie wystarczyć. Zabiegi przy użyciu peelingów medycznych bardzo dobrze sprawdzają się przy redukcji przebarwień posłonecznych czy też pozapalnych, natomiast jeżeli struktura skóry jest mocno zachwiana warto by było skorzystac z innych zabiegów np. laseroterapii. Najlepiej udać się do specjalistycznej placówki gdzie odpowiednia osoba przeprowadzi wywiad z diagnoza skóry i zaproponuje odpowiednie zabiegi
Natalia_kosmetolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-06, 15:31   #53
Bozenaniedz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-01
Wiadomości: 1
Nanoglow zabieg kosmetyczny

Cześć koleżanki,

czy któraś☠z Was korzystała z zabiegu nanoglow i może się podzielić swoją opinią?
Pozdrawiam
Bozenaniedz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-06 16:31:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:42.