Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-23, 20:59   #3481
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Bejdi Pokaż wiadomość
Wracam z pytaniem o krem pod mineralyy.
Co Wam sie sprawdza pod Pixie,przy cerze mieszanej?

U mnie fajnie sie sprawdza krme hydrlopidiowy z Lirene, ktory jest filtrem. Fajnie tez sprawdzal sie z Vianka krem normalizujacy na dzien w zielonym opakowaniu i ostatnio dosc czesto uzywam kremu z Vianka do cery naczynkowej na dzien.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-23, 21:54   #3482
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Osleidis mam dokładnie taką sama cere.
Latem nie mam problemu z doborem kremu bo uzywam mineralow Lily Lolo a pod nie każdy nawilzajacy mi pasuje,ale jesien zima pod Pixie znaleźc cos dobrego to graniczy niemalze z cudem :-|
Zapisuje ten Fitomed i będę zglebiac temat

Staska otoz to!Mam ze 3 kremy napoczete ale żaden sie pod Pixie nie nadaje.
I juz mialam moment ze pomyslalam iz lepiej bedzie zamienic mineral niz szukac kremu pod Pixie
Btw potraktowalam twarz w sobote szpachla Estee Lauder. Czulam się i wygladalam jak w masce

Pseudofeministka do Lirene mam awersje.No jakos tak,nie bo nie.Vianka nigdy nie mialam,to wpisuje na liste
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 08:15   #3483
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Wiecie coś kiedy Neauty ma mieć tą 'nową odsłonę'? Była wyprzedarz, miało być chyba w październiku a tu cisza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-24, 08:52   #3484
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Ten zielony Vianka też miałam. Nawet dawał radę, chociaż słabiej niż ten tołpy. Odstawiłam zielony na wiosnę, bo jednak nie dawał mi takiego nawilżenia, jakie bym chciała, i wiosną miałam cerę suchą jak wiór
Zmieniłam na niebieski. Ostatnio doszłam do wniosku, że to nawet nie tyle, że ja mam takie sebum, że minerały szybko się świecę, ale ten krem się nie wchłaniał i to on wyłaził. Po zaaplikowaniu glinki i podkładu na jakiś czas krem był ujarzmiony, ale po 2-3 godzinach przeżerał się przez minerały i tłuścił się.
Intryguje mnie ten L'Oreal Hydra Genius, może następnym razem go spróbuję.

W ogóle wczoraj w komentarzach na którymś z fan page'ów kosmetyków mineralnych przeczytałam wpis, że jakaś dziewczyna aplikuje pod podkład bazę silikonową. I tak zaczęłam się zastanawiać jaki jest sens używania minerałów, skoro pcha się pod nie chemię. Ale możliwe, że się nie znam i są jakieś bazy, które są spoko.

Cytat:
Napisane przez JustDreaming Pokaż wiadomość
Wiecie coś kiedy Neauty ma mieć tą 'nową odsłonę'? Była wyprzedarz, miało być chyba w październiku a tu cisza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wczoraj chyba podawali na FB, że z przyczyn od nich niezależnych, najbardziej prawdopodobny termin powrotu to drugi tydzień listopada.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-25, 15:23   #3485
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Ten zielony Vianka też miałam. Nawet dawał radę, chociaż słabiej niż ten tołpy. Odstawiłam zielony na wiosnę, bo jednak nie dawał mi takiego nawilżenia, jakie bym chciała, i wiosną miałam cerę suchą jak wiór
Zmieniłam na niebieski. Ostatnio doszłam do wniosku, że to nawet nie tyle, że ja mam takie sebum, że minerały szybko się świecę, ale ten krem się nie wchłaniał i to on wyłaził. Po zaaplikowaniu glinki i podkładu na jakiś czas krem był ujarzmiony, ale po 2-3 godzinach przeżerał się przez minerały i tłuścił się.
Intryguje mnie ten L'Oreal Hydra Genius, może następnym razem go spróbuję.

W ogóle wczoraj w komentarzach na którymś z fan page'ów kosmetyków mineralnych przeczytałam wpis, że jakaś dziewczyna aplikuje pod podkład bazę silikonową. I tak zaczęłam się zastanawiać jaki jest sens używania minerałów, skoro pcha się pod nie chemię. Ale możliwe, że się nie znam i są jakieś bazy, które są spoko.
Podobno baza matująca z neve fajnie działa pod minerałami i nie ma silikonów.

U mnie sporo kremów właśnie tak "wyłazi". Niby się wchłaniają, ale potem to wraca na wierzch. Fajnie się sprawdza krem fitocosmetics ten. To niby wersja do suchej, ale jest bardzo lekki i dość wodnisty, lżejszy niż zielony vianek. Czasami mieszam go z żelem aloesowym albo serum the ordinary z kwasem mlekowym 10%. Zastanawiam się czy w wersji do mieszanej jest duża różnica w odczuciach, bo w składzie nie ma szokujących różnic
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-25, 17:08   #3486
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Podobno baza matująca z neve fajnie działa pod minerałami i nie ma silikonów.
O, to nawet nie wiedziałam.
Generalnie baz nie lubię i nigdy nie lubiłam, nawet jak stosowałam kosmetyki drogeryjne. Przerobiłam kilka, moja cera to potem był dramat. Obecnie skupiam się na znalezieniu kremu-ideału Skoro tołpa troszkę ściąga i nie nawilża zbytnio, to na noc stosuję bogatsze kremy, ale w zimie będzie to niewystarczające
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-31, 16:44   #3487
amekor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

czesc czesc xxx
amekor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-01, 09:06   #3488
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Nie wiem czy jest tu ktoś w posiadaniu rozświetlacza ecolore, ale czy u was też tak słabo go widać? Na ręce wystarczy odrobinka roztarta palcem i jest śliczny delikatny glow, a na twarz to muszę napędzlować tonę żeby cokolwiek było widać
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-01, 10:55   #3489
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Nie wiem czy jest tu ktoś w posiadaniu rozświetlacza ecolore, ale czy u was też tak słabo go widać? Na ręce wystarczy odrobinka roztarta palcem i jest śliczny delikatny glow, a na twarz to muszę napędzlować tonę żeby cokolwiek było widać
Który masz?
Mam i Daylight, i Nightlight. Nightlight widać lepiej, ale wciąż to rozświetlenie jest mega, mega delikatne. Bardziej błyszczące są rozświetlacze z Neuty (mam chyba Star Dust, ale jest zbyt złoty dla mnie, i Pearl Shine, który jest ok).
Generalnie na co dzień używam tego Ecolore Nightlight, bo nie lubię taki subtelny efekt, ale porównując z innymi moimi niemineralnymi rozświetlaczami (np. Inglot, Golden Rose) to wypada słabiutko.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-01, 16:24   #3490
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

może po prostu zmien pędzel
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 13:49   #3491
Cairo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 272
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dziewczyny, mam prośbę o radę. Podkład kryjący Annabelle Minerals zmasakrował mi twarz. Raczej nie mam wątpliwości, że obecny stan mojej skóry to wina tego kosmetyku, robiłam próby, gdy go odstawiałam sytuacja się poprawiała, gdy ponownie po niego sięgałam, problem wyprysków wracał. Żałuję, bo AM świetnie kryje i ma ładne kolory. Szkoda mi też wydanych pieniędzy.

Nie chciałabym rezygnować z minerałów. Nie próbowałam innych. Może to nieco dziwne pytanie, ale czy są jakieś szanse, że na przykład Lilly Lolo, czy Pixie mnie nie uczuli.
Będę wdzięczna za podpowiedzi.
Cairo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-06, 14:10   #3492
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Cairo Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam prośbę o radę. Podkład kryjący Annabelle Minerals zmasakrował mi twarz. Raczej nie mam wątpliwości, że obecny stan mojej skóry to wina tego kosmetyku, robiłam próby, gdy go odstawiałam sytuacja się poprawiała, gdy ponownie po niego sięgałam, problem wyprysków wracał. Żałuję, bo AM świetnie kryje i ma ładne kolory. Szkoda mi też wydanych pieniędzy.

Nie chciałabym rezygnować z minerałów. Nie próbowałam innych. Może to nieco dziwne pytanie, ale czy są jakieś szanse, że na przykład Lilly Lolo, czy Pixie mnie nie uczuli.
Będę wdzięczna za podpowiedzi.
To raczej nie jest kwestia alergii, tylko bardziej zapychania. AM kryjący, mimo, że mineralny, ma właśnie taką opinię (ja go czasami używam i u mnie nic takiego się nie dzieje). Niektórym wystarczy sięgnąć po AM matujący i już cera nie płata figli, a też ma przyzwoite krycie. Dlatego można próbować innych formuł, AM kryjące bywa wredne.
Lily Lolo ma słabe krycie, więc jeśli zależy Ci na kryciu, to możesz się rozczarować. Ale Basia pisała, że za to długo trzyma mat. Coś za coś.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 14:16   #3493
Cairo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 272
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
To raczej nie jest kwestia alergii, tylko bardziej zapychania. AM kryjący, mimo, że mineralny, ma właśnie taką opinię (ja go czasami używam i u mnie nic takiego się nie dzieje). Niektórym wystarczy sięgnąć po AM matujący i już cera nie płata figli, a też ma przyzwoite krycie. Dlatego można próbować innych formuł, AM kryjące bywa wredne.
Lily Lolo ma słabe krycie, więc jeśli zależy Ci na kryciu, to możesz się rozczarować. Ale Basia pisała, że za to długo trzyma mat. Coś za coś.

Dziękuję serdecznie za odpowiedź. Mam próbkę matującego AM. Używam go czasami, mam wrażenie, że też mi szkodzi, ale jeszcze popróbuję.

Faktycznie, zależy mi na dobrym kryciu, ale jeśli to w LL jest zbliżone do AM matującego, to nie byłoby źle.
Cairo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 14:18   #3494
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Cairo Pokaż wiadomość
Dziękuję serdecznie za odpowiedź. Mam próbkę matującego AM. Używam go czasami, mam wrażenie, że też mi szkodzi, ale jeszcze popróbuję.

Faktycznie, zależy mi na dobrym kryciu, ale jeśli to w LL jest zbliżone do AM matującego, to nie byłoby źle.
LL jest mniej kryjące niż AM matujące. Polecam zamówić próbki Pixie - ja wolę formułę Amazon Gold.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 14:23   #3495
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Pixie Amazon Gold to mój ulubieniec- potwierdzam, że warto się nim zainteresować. Ma takie rozświetlające drobinki, któryle widać wyłącznie na wieczku, a na twarzy wygląda to pięknie- nadaje satynowy blask i wygładza.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 14:28   #3496
Cairo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 272
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
LL jest mniej kryjące niż AM matujące. Polecam zamówić próbki Pixie - ja wolę formułę Amazon Gold.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dziękuję za radę. Jak w przypadku Pixie jest z kryciem i zapychaniem? Boję się powtórki z AM.

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Pixie Amazon Gold to mój ulubieniec- potwierdzam, że warto się nim zainteresować. Ma takie rozświetlające drobinki, któryle widać wyłącznie na wieczku, a na twarzy wygląda to pięknie- nadaje satynowy blask i wygładza.

Dziękuję
Cairo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 14:36   #3497
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Na polskim rynku wszystkie minerały kryją słabiej niż AM kryjący, ale ja bym Pixie AG umieściła na drugim miejscu.
Co do zapychania- nie wiem. Mnie zapycha tylko double wear, więc jestem mało obiektywna.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 14:48   #3498
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Cairo Pokaż wiadomość
Dziękuję za radę. Jak w przypadku Pixie jest z kryciem i zapychaniem? Boję się powtórki z AM.

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------




Dziękuję
Mnie wysadziło tylko po kryjącym AM, żaden inny nie zrobił mi kuku. Zacznij z próbkami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 14:51   #3499
Cairo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 272
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Chyba zamówię próbki Pixie. Opis podkładu jest bardzo kuszący. Bardzo Wam dziękuję.
Cairo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-06, 14:54   #3500
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Podobno Pixie w wersji Love Botanicals jest bardziej kryjące, ale też cera po nim bardziej kapryśna. Nigdy go nie miałam, więc piszę tylko to, co pamiętam z recenzji w KWC.
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 16:28   #3501
Cairo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 272
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Podobno Pixie w wersji Love Botanicals jest bardziej kryjące, ale też cera po nim bardziej kapryśna. Nigdy go nie miałam, więc piszę tylko to, co pamiętam z recenzji w KWC.
Faktycznie, tak wynika z KWC. Tak czy owak, zamówię próbki jednej i drugiej wersji Pixie. Bardzo dziękuję za pomoc.
Cairo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 16:39   #3502
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Mi za to bardziej szkodzi AM rozświetlający niż kryjący - także, jak nie urok to...
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 17:02   #3503
ceccylia_paladin
Wtajemniczenie
 
Avatar ceccylia_paladin
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Z kryjacych testowalam tylko Neauty. Nie zapycha mnie na szczescie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ceccylia_paladin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 07:18   #3504
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez Cairo Pokaż wiadomość
Faktycznie, tak wynika z KWC. Tak czy owak, zamówię próbki jednej i drugiej wersji Pixie. Bardzo dziękuję za pomoc.
Ja bardzo lubię Amilie, kryjący jest przyjemnie 'kremowy', nie czuć suchości jak np. przy Neauty i wygląda u mnie bardzo ładnie i naturalnie dając jednocześnie przyzwoite krycie. Mój ulubiony muszę jeszcze przetestować formułę jojoba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 08:48   #3505
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Do Amilie sama przymierzam się od jakiegoś czasu, kiedyś nawet testowałam, ale nie pamiętam dlaczego sięgnęłam po inne minerały.
Co byłoby zbliżone odcieniem do Pixie Creamy Neutral, AM Golden Fair lub Neaty Golden Light? Odcień Sezame?
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 08:52   #3506
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Do Amilie sama przymierzam się od jakiegoś czasu, kiedyś nawet testowałam, ale nie pamiętam dlaczego sięgnęłam po inne minerały.
Co byłoby zbliżone odcieniem do Pixie Creamy Neutral, AM Golden Fair lub Neaty Golden Light? Odcień Sezame?
Jak wrócę z pracy to mogę porównać Sesame do Neauty chyba Golden Light albo Fair (nie pamiętam teraz który kolor mam)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 10:18   #3507
dominika_kras
Raczkowanie
 
Avatar dominika_kras
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 131
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Hej dziewczyny, dołączam
minerałów uzywam od lat, do tej pory byłam wierna matującemu Annabelle Minerals, raz użyłam kryjącego - krycie magia, coś pięknego, ale skóra po była lekko zapchana... Teraz powoli skradam się żeby wypróbować rozświetlający na policzkach i kościach policzkowych, ale widziałam, że pisałyście, że też potrafi zapchać uwielbiam matujacą wersję, ale mam ochotę na coś innego
tak samo ich róże moja skóra jest okropnie problemowa, każdy drogeryjny róż mnie zapycha dzięki Boże za minerały..
dominika_kras jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 11:25   #3508
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Dziewczyny ja jeszcze nie testowalam mineralow z Amilie i Pixie. Ktore mineraly sa bardziej kremowe?

U mnie Neauty kryjacy ladnie wyglada, ale ja w ogole koloru nie moge w Neauty dobrac. Ten ktory mam jest bardzo jasny i uzywam glownie zima.

A jeszcze mam takie pytanie - uzywacie tylko mineralow? Czy macie jakas "zdrowsza" wersje podkladu plynnego? Ja trafilam na podklad z Lavery, fajny sklad, nie zapycha - ale kolor, brzoskwinka. Dla takiej bladolicy jak ja zbyt ciemny w tym okresie. Fridge znowu za drogi jak dla mnie i trzeba zuzyc w ciagu 2,5 miesiaca.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 11:49   #3509
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Jeszcze w sprawie Amilie.
Jakiś czas temu na fb chwalili się linią korektorów Intensive, które według nich można stosować do rozjaśniania cieni po oczami. Testowała któraś z Was?
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-07, 12:04   #3510
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy o minerałach i nie tylko, część XII

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Jeszcze w sprawie Amilie.
Jakiś czas temu na fb chwalili się linią korektorów Intensive, które według nich można stosować do rozjaśniania cieni po oczami. Testowała któraś z Was?
Apropo cieni pod oczami - ogladalam ostatnio program urodowy i tam babeczka ktora zajmuje sie makijazami, mowila, ze rozjasnianie cieni pod oczami to blad i ze powinno sie dobierac kolor korektora ktory jest zblizony do odcienia naszej skory.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-06 10:16:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:18.