Czy można wyglądać zbyt elegancko? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-29, 12:09   #1
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060

Czy można wyglądać zbyt elegancko?


Pewnie mój temat trafi do wątku: "absurdy z wizażu" ale co tam

Zacznę od początku - jako dziecko wychowywałam się z kuzynami i po części przejęłam ich styl - nie nosiłam sukienek, spódniczek etc i do 12 roku życia nosiłam dresy, ubrania unisex, nie zwracałam uwagi na wygląd, chyba, że do zdjęcia.

Potem stopniowo zaczynałam ogarniać się jako kobieta (mam 26 lat). Tylko, że kiedy zakładam eleganckie ubrania - wyższe buty, żakiety, ładne bluzki, czy zamiast kurtki płaszcz albo futerko czuję się... zbyt elegancka, żeby pojechać w tym np do centrum handlowego, w odwiedziny czy do kawiarni. Koniec końców przebieram się w sweter, bo inaczej ludzie się na mnie gapią. Czuję jakbym była nieadekwatnie ubrana, mam wrażenie, że takie stylizacje pasują ale jakbym szła na wesele czy sylwestra.

Czy to tylko moje wyobrażenia, czy jednak można być zbyt eleganckim?

Edit: ostatnio kupiłam sobie kapelusz i boję się go założyć na ulicę
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 12:28   #2
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Czy można wyglądać zbyt elegancko?

po prostu to nie Twój styl i tyle. Nie widzę sensu we wciskaniu się w żakieciki i obcasiki tylko dlatego, bo jesteś kobietą.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 12:36   #3
regretsareuseless
Zadomowienie
 
Avatar regretsareuseless
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 559
Dot.: Czy można wyglądać zbyt elegancko?

Widocznie to nie jest Twój styl Widuję wiele osób elegancko ubranych i nikt się im bardzo nie przygląda, chociaż z drugiej strony można być wystrojonym za bardzo i wyglądać karykaturalnie.
Kluczem jest po prostu zdrowy rozsądek i umiar
regretsareuseless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 12:42   #4
mushroomhunter
Zadomowienie
 
Avatar mushroomhunter
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 178
Dot.: Czy można wyglądać zbyt elegancko?

Myślałam, że tylko ja tak mam . Wiadomo, są sytuacje, kiedy trzeba się "odpicować", ale na codzień nie ma sensu się męczyć, jeżeli człowiek źle się czuje w jakimś odzieniu .
mushroomhunter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 12:57   #5
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Czy można wyglądać zbyt elegancko?

Znam to.
Nie chodzi tu, że jesteś ubrana zbyt elegancko - po prostu ty się w te rzeczy nie ubierasz, ale przebierasz. To nie Twój styl. Ja też tak czasami mam
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 12:59   #6
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Czy można wyglądać zbyt elegancko?

Nie wiem po co sie meczysz.
A kapelusz, jesli ma wieksze rondo jak fedora, nos do jeansow i swetra, tylko zsun go na tyl glowy.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 13:06   #7
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Czy można wyglądać zbyt elegancko?

Ciężko sobie wyobrazić o jakie ZA eleganckie ciuchy ci chodzi Może wrzuć kilka fotek
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-29, 14:14   #8
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Czy można wyglądać zbyt elegancko?

Ogólnie rzecz ujmując, to ubranie może być zbyt eleganckie do konkretnego miejsca, np. do supermarketu.

Jeśli czujesz się niewłaściwie ubrana niezależnie od okazji, to problem raczej siedzi w Twojej głowie, jak wyżej dziewczyny napisały - bo to nie Twój styl.
Jeśli np. idąc do restauracji czujesz się dobrze w bardziej eleganckich ubraniach, a idąc na luźną posiadówę przy pizzy czujesz się zbyt "odpicowana", to może to znaczyć, że po prostu masz wyczucie i faktycznie na tej posiadówie Twój strój nie pasuje, wyróżnia się.

Może być też tak, że wydaje Ci się tylko, że ludzie się gapią, bo czujesz się niekomfortowo i zwracasz większą uwagę na muskające Cię spojrzenia
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 14:20   #9
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Czy można wyglądać zbyt elegancko?

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Ogólnie rzecz ujmując, to ubranie może być zbyt eleganckie do konkretnego miejsca, np. do supermarketu.
Nie powiedziałabym Często widzę eleganckie kobiety w spożywczym Jak ktoś prosto z pracy wraca to wiadomo, że nie poleci specjalnie się przybierać do domu ;p
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 14:44   #10
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Czy można wyglądać zbyt elegancko?

Zalezy od osoby, moze to nie Twoj styl i tyle. Ja w futerko tez bym sie nie ubrala, mimo ze np. bardzo dobrze czuje sie w obcasach, zakiecie, koszuli i ogolnie eleganckich ubraniach. Futerko kojarzy mi sie z panciami Mozesz rownie dobrze kupic sobie jakis porzadny, elegancki plaszcz i tez bedzie wyjsciowo. Jak nosisz kapelusz, to nie musisz zakladac do tego sukienki i szpilek. Mozesz zalozyc jeansy i ramoneske i tez bedzie ok.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 14:51   #11
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Czy można wyglądać zbyt elegancko?

Jeśli czujesz się źle w jakimś stroju w danym miejscu, to może to oznaczać, że albo to nie Twój styl albo nie jesteś ubrana stosownie do okazji/miejsca. Może nie ubieraj się tak dosłownie elegancko. W końcu elegancja to nie tylko szpilki, futerka, żakiety.

edit: Może pobaw się przełamaniami w modzie.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."

Edytowane przez Minna
Czas edycji: 2014-10-29 o 14:52
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 15:09   #12
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Czy można wyglądać zbyt elegancko?

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Znam to.
Nie chodzi tu, że jesteś ubrana zbyt elegancko - po prostu ty się w te rzeczy nie ubierasz, ale przebierasz. To nie Twój styl. Ja też tak czasami mam
Dokładnie, jesteś przebrana i dlatego czujesz się głupio i niestosownie.

Masa ludzi w większość miejsc chodzi ubranych bardzo elegancko, bo długo pracują, a w pracy mają restrykcyjny dress code. I nie sądzę żeby czuli się kretyńsko w kawiarni albo centrum handlowym To nie takie miejsca gdzie się wygląda zbyt elegancko.

Zbyt elegancko można wyglądać nie wiem, na wycieczce w góry albo koncercie rockowym - wtedy tak, durnie wygląda kobieta w żakiecie No ale nie w codziennych okolicznościach i często odwiedzanych miejscach publicznych, tam jest cały przekrój ludzi. Oczywiście pod warunkiem, że nie nosisz na co dzień np. błyszczących sukni wieczorowych, bo to rzeczywiście niestosowne. No ale nie płaszcz, czy kapelusz.

Widocznie ten styl po prostu Ci nie leży, więc odpuść sobie kupowanie ciuchów, w których czujesz się głupio. Też mam w szafie kilka ładnych rzeczy, których prawie nigdy nie zakładam, bo wydają mi się przesadą - inna kobieta pewnie czułaby się w nich świetnie, ale ja się czuje przebrana, więc ubieram się w nie od wielkiego dzwonu. Na co dzień ubieram się zwyczajnie, casualowo albo nawet unisex, i nie czuję się nieogarnięta jako kobieta

---------- Dopisano o 16:09 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Ogólnie rzecz ujmując, to ubranie może być zbyt eleganckie do konkretnego miejsca, np. do supermarketu.
Mnie się wydaje, że ubranie może być zbyt eleganckie do miejsca przeznaczenia, a supermarket to raczej taki "przystanek" - nie ubierasz się specjalnie do supermarketu, tylko zahaczasz o niego, więc możesz nosić w nim cokolwiek - może zaraz wracasz do domu, a może idziesz na spotkanie biznesowe, wiec kogo to obchodzi co masz na sobie. Co innego miejsce, w którym planujesz spędzić kilka godzin i robić tam coś, spotkać się z kimś.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 15:14   #13
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Czy można wyglądać zbyt elegancko?

najważniejsze jest abyś się dobrze czuła w ciuchach niezależnie czy wyglądasz jak byś z wybiegu uciekła czy prosto z kontenera na śmieci.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 16:23   #14
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Czy można wyglądać zbyt elegancko?

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
najważniejsze jest abyś się dobrze czuła w ciuchach niezależnie czy wyglądasz jak byś z wybiegu uciekła czy prosto z kontenera na śmieci.
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 16:29   #15
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Czy można wyglądać zbyt elegancko?

Cytat:
Napisane przez Wieszczka Pokaż wiadomość
Tylko, że kiedy zakładam eleganckie ubrania - wyższe buty, żakiety, ładne bluzki, czy zamiast kurtki płaszcz albo futerko czuję się... zbyt elegancka, żeby pojechać w tym np do centrum handlowego, w odwiedziny czy do kawiarni. Koniec końców przebieram się w sweter, bo inaczej ludzie się na mnie gapią.
A ja proponuję popracować nad pewnością siebie. Ubierasz się tak, że wyglądasz ładnie, podkreślasz figurę ładną bluzką, nogi wysokimi obcasami, ludzie się na Ciebie patrzą bo im się pewnie taka podobasz, a Ty sobie tłumaczysz, że to przez zbytnią elegancję. Wszystko siedzi w głowie.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 16:34   #16
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Czy można wyglądać zbyt elegancko?

Jasne, że można być ubranym zbyt elegancko, wszystko zalezy od sytuacji. Wiadomo, ze nie pójdziesz na koncert rockowy w szpilkach i marynarce.
Wszystko też zależy od tego jak chodzisz na codzień. Jak zwykle wkładasz trampki, jeansy i tshert i nagle pójdziesz na piwo ze znajoymi w szpilach, koszuli i marynarce na pewno wszyscy znajomi zwrócą na Ciebie uwagę. Są jednak osoby które na codzień wkładają ciuchy takie jak ja na okazję i dla nich jest co coś normalnego, nikt też nie patrzy na zasadzie, że "jak się odwaliła" bo ma taki styl i zawsze tak chodzi.
Ja zwykle łażę w luźnych rzeczach ale ostatnio powoli zaczynam zmieniać styl na właśnie bardziej elegancki, kobiecy i też powiem Ci, że nie zawsze czuję się swobodnie ale małymi kroczkami. Już się nauczyłam powoli odstawiać tenisówki, szerokie swetry i bluzy
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 17:18   #17
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Czy można wyglądać zbyt elegancko?

Tak, można. Wtedy kiedy ubiór nie pasuje do okazji.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 20:05   #18
cacajuate
Zadomowienie
 
Avatar cacajuate
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: México
Wiadomości: 1 902
Dot.: Czy można wyglądać zbyt elegancko?

Zgadzam się z dacn co do pytania w tytule.

Natomiast jeśli chodzi o Twój problem, to zgadzam się, że najwyraźniej to nie Twój styl. Musisz znaleźć taki styl, w którym będziesz się czuć dobrze. TO nie to samo, co styl który ci się najbardziej podoba wizualnie. Mi np. podoba się styl Dity Von Teese ale nawet jakbym chciala się tak ubierać i malować, chociaż mam warunku figurowo-skórno-twarzowe hehe, to bym się czuła nieswojo i niewygodnie. Trzeba jakiś złoty środek znaleźć między wygodą, a wyglądem.
__________________
Run Tequila -> mój blog o bieganiu w Meksyku

Meksyk i bieganie na fejsie TUTAJ
cacajuate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 20:12   #19
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Czy można wyglądać zbyt elegancko?

Można
czasem nazywane jest to właśnie ubierasz się jak pańcia, czy coś podobnego. Najczęściej mam takie uczucie ubierając się na jakieś ważne wyjście, gdzie savoir-vivre bądź inny kodeks zobowiązuje do galowych ubrań, stonowanych, uszytych z materiałów inne niż nosimy na co dzień+szpilki. Niektórzy muszą w takich ubraniach chodzić codziennie do pracy i się po prostu przyzwyczajają do takiego stylu
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 21:09   #20
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Czy można wyglądać zbyt elegancko?

Mialam znajomą, która w wieku 19lat ubierała się jak stara ciocia na studia (nie, nie było to prawo) - garsonka, czarne szpilki, spodnie na kant, płaszcz, a nawet o zgrozo - kapelusz. I tak, to było zbyt elegancko i po prostu śmiesznie.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 21:50   #21
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy można wyglądać zbyt elegancko?

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Mialam znajomą, która w wieku 19lat ubierała się jak stara ciocia na studia (nie, nie było to prawo) - garsonka, czarne szpilki, spodnie na kant, płaszcz, a nawet o zgrozo - kapelusz. I tak, to było zbyt elegancko i po prostu śmiesznie.
"Uwielbiam" taki styl.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 22:45   #22
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Czy można wyglądać zbyt elegancko?

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Mialam znajomą, która w wieku 19lat ubierała się jak stara ciocia na studia (nie, nie było to prawo) - garsonka, czarne szpilki, spodnie na kant, płaszcz, a nawet o zgrozo - kapelusz. I tak, to było zbyt elegancko i po prostu śmiesznie.
Mam taką. Jak widziałam ją na ulicy z pewnej odległości to myślałam, że to jej mama. Fail, bo jej mama w trampkach przecież chodzi i włosach związanych w kitkę. Pani jest nauczycielką 1-3, wcześniej w zerówce, teraz w świetlicy. I zamiast trochę się potarzać z tymi dzieciakami po glebie to ona poprawia broszkę-kwiatek i rajstopy.
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 09:51   #23
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: Czy można wyglądać zbyt elegancko?

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
najważniejsze jest abyś się dobrze czuła w ciuchach niezależnie czy wyglądasz jak byś z wybiegu uciekła czy prosto z kontenera na śmieci.
No właśnie, zaczęłam to analizować i zdałam sobie sprawę, że na dwóch różnych osobach te same ubrania wyglądają inaczej. Doszłam do wniosku, ze to po trochu kwestia figury, jestem dość wysoka bo mam ponad 170 cm. Najgorsze, że mam 26 lat, czasem chcę wyglądaj kobieco, a są tylko dwie opcje - albo za elegancko i niestosownie do wyjścia np do sklepu albo ubrać się zwyczajnie i wtedy wyglądam jak z gimnazjalistka
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-30, 10:39   #24
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Czy można wyglądać zbyt elegancko?

Zależy od przyzwyczajenia.
Zawsze miałam luźny styl, ale ostatnio zaczynam ubierać się coraz bardziej elegancko (też ze względu na prace o jakie się ubiegam). I nigdy nie czułam się dziwnie będąc np. w centrum handlowym w żakiecie i szpilkach, a nawet jak ktoś się patrzył, to uznawałam, że to dlatego, że dobrze wyglądam
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 12:25   #25
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy można wyglądać zbyt elegancko?

Mnie nikt nie zmusi do założenia obcasów i ołówkowej spódnicy. Umarłabym
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 14:55   #26
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Czy można wyglądać zbyt elegancko?

Cytat:
Napisane przez Wieszczka Pokaż wiadomość
No właśnie, zaczęłam to analizować i zdałam sobie sprawę, że na dwóch różnych osobach te same ubrania wyglądają inaczej. Doszłam do wniosku, ze to po trochu kwestia figury, jestem dość wysoka bo mam ponad 170 cm. Najgorsze, że mam 26 lat, czasem chcę wyglądaj kobieco, a są tylko dwie opcje - albo za elegancko i niestosownie do wyjścia np do sklepu albo ubrać się zwyczajnie i wtedy wyglądam jak z gimnazjalistka
ale kobiecy wygląd to przeciez nie żakiecik i garsonka.
i rzeczywiście jak ubierzesz się w stylu ''podręcznikowa sekretarka total look" to czujesz się dziwnie bo czujesz się KOMPLETNIE przebrana. Jesteś od A do Z w stroju, którego nie nosisz na codzień i dlatego czujesz się nieswojo, przebrana itp.
ale wystarczy tę nieszczęsną chociażby koszulową ''garsonkową'' bluzkę zestawić z chociażby ciemnymi rurkami, ramoneską/skórzaną kurtką, kapeluszem botkami, oficerkami czy coś w tym stylu. i będziesz wyglądać kobieco i z pazurem bardziej odpowiadającym Twojemu charakterowi.
Zakładaj na początek pojedyncze ''eleganckie'' rzeczy i zestawiaj z bardziej ''codziennymi"
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 17:54   #27
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Czy można wyglądać zbyt elegancko?

Zbyt elegancko wyglądać nie jest jakaś straszną wpadką, chyba że bez dwóch zdań wygląda się na przebraną i na siłę wpakowaną w dane ubrania.
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-31, 19:06   #28
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Czy można wyglądać zbyt elegancko?

Można wyglądać na zbyt elegancką jeśli się ubierze w strój nieadekwatny do sytuacji. A Ty po prostu nie czujesz się pewnie w eleganckich ubraniach i to nie Twój styl.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-01, 20:10   #29
truskawianka
Raczkowanie
 
Avatar truskawianka
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 141
Dot.: Czy można wyglądać zbyt elegancko?

Mam tak samo jak Ty ale ja po prostu nie lubię być ubrana elegancko. Jak ubieram spódniczkę czy sukienkę to źle się czuję mając na sobie obcasy/szpilki czuję się wyzywająco, jak taka paniusia.
Zresztą w ogóle nie lubię obcasów

Też uważam, że to nie jest Twój styl i tyle.
truskawianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-01 21:10:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:49.