Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXIII - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-06-05, 20:10   #2761
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXIII

Cytat:
Napisane przez Niezapominajka09 Pokaż wiadomość
Feli a jak się ogółem czujesz oprócz tego, że ciąża w 8 miesiącu już chyba może trochę zmęczyć? ostatnio coraz częściej się zastanawiam jak to jest no i planujemy przeprowadzkę i coś czuję, że jak znajdę się na dużej przestrzeni to mogę poczuć, że tak jakoś tu pusto bez młodszych domowników ciekawe tylko czy Tż podzieli moje myśli, coś nie wydaje mnie się
Poza tym, że trochę czuję się jak słoń, to jest ok.
Generalnie jest fajnie, bo póki co pogoda jest łaskawa, nie ma upałów. Nie zatrzymuje mi się woda, nie jestem póki co opuchnięta, kręgosłup boli sporadycznie, medycznie jest też wszystko w porządku, tak więc nie mam powodów do narzekań.
TŻ i wszyscy ogólnie chwalą, że dobrze wyglądam, bo pomimo tego, że przytyłam 10 kg, to ciało mi się nie zmieniło. Jedynie brzuch rośnie. I wciąż mam widoczną talię. TŻ się śmieje, że jestem seksi mama.


A ogólnie uczucie jest cudowne, gdy czuć ruchy dziecka, jeśli kobieta ma instynkt macierzyński i cieszy się z ciąży, to ciąża jest pod tym względem niesamowitym stanem.
Wkurzające robi się tylko to, że większość ubrań jest już za mała, nawet te sukienki odcięte pod biustem.
Nie mogę się już doczekać jak już synek będzie na świecie. Nawet do wizji samotnego porodu i pobytu w szpitalu przywykłam.


A Wy rozmawialiście już coś o potomstwie? Jakie TŻ ma spojrzenie na tę sprawę?

Edytowane przez panna_felicjanna
Czas edycji: 2020-06-05 o 20:12
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-05, 20:15   #2762
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXIII

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Poza tym, że trochę czuję się jak słoń, to jest ok.
Generalnie jest fajnie, bo póki co pogoda jest łaskawa, nie ma upałów. Nie zatrzymuje mi się woda, nie jestem póki co opuchnięta, kręgosłup boli sporadycznie, medycznie jest też wszystko w porządku, tak więc nie mam powodów do narzekań.
TŻ i wszyscy ogólnie chwalą, że dobrze wyglądam, bo pomimo tego, że przytyłam 10 kg, to ciało mi się nie zmieniło. Jedynie brzuch rośnie. I wciąż mam widoczną talię. TŻ się śmieje, że jestem seksi mama.


A ogólnie uczucie jest cudowne, gdy czuć ruchy dziecka, jeśli kobieta ma instynkt macierzyński i cieszy się z ciąży, to ciąża jest pod tym względem niesamowitym stanem.
Wkurzające robi się tylko to, że większość ubrań jest już za mała, nawet te sukienki odcięte pod biustem.
Nie mogę się już doczekać jak już synek będzie na świecie. Nawet do wizji samotnego porodu i pobytu w szpitalu przywykłam.


A Wy rozmawialiście już coś o potomstwie? Jakie TŻ ma spojrzenie na tę sprawę?
W ciąży powinno się przytyć tak 10-12 kg, taka jest norma (dziecko, wody płodowe itd), więc się tym nie martw może do sierpnia wrócą porody rodzinne? Słyszałam, że gdzieś je już przywrócili

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-05, 20:36   #2763
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXIII

Co do porodów rodzinnych, ponoć szpitale same ustalają czy są czy nie. W niektórych szpitalach można, więc kto wie? Może się uda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
W ciąży powinno się przytyć tak 10-12 kg, taka jest norma (dziecko, wody płodowe itd), więc się tym nie martw może do sierpnia wrócą porody rodzinne? Słyszałam, że gdzieś je już przywrócili

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja mama jak była ze mną w ciąży to przytyła 20 xD potrafiła jeden bohen chleba zjeść na raz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day

Edytowane przez Sz05
Czas edycji: 2020-06-05 o 20:42
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-05, 21:09   #2764
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXIII

Cytat:
Napisane przez Sz05 Pokaż wiadomość
Co do porodów rodzinnych, ponoć szpitale same ustalają czy są czy nie. W niektórych szpitalach można, więc kto wie? Może się uda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Moja mama jak była ze mną w ciąży to przytyła 20 xD potrafiła jeden bohen chleba zjeść na raz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To już sporo, ja znam takie co przytyły 30 🥺 niektóre kobiety zaraz po porodzie gubią te kilogramy i są szczuplejsze niż przed ciążą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-05, 21:47   #2765
brianstorm
Rozeznanie
 
Avatar brianstorm
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 925
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXIII

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Asik, Misia - zdrowia dla najbliższych!


No właśnie nie wiem co tak wszystkie ucichły.
A co u Ciebie? Udało się wyznaczyć datę ślubu?



Nie pamiętam już co tu ostatnio pisałam. W każdym razie byliśmy ostatnio kilka dni nad morzem, fajnie było się tak oderwać od wszystkiego.
Teraz głównie siedzę w domu i robię ciągle to samo. Zaczął się właśnie 8 miesiąc ciąży, więc i nie narobię zbyt wiele, bo szybko się męczę. A za 3 tygodnie mamy iść na wesele. Potwierdziliśmy obecność, bo to tutaj w okolicy, aczkolwiek nie sądzę żebyśmy się bawili tam do rana. Najwyżej mąż sam zostanie, a ja pojadę wcześniej do domu.
Wczoraj spotkaliśmy się z wodzirejem i utwierdziliśmy w tym, że chcemy mu powierzyć prowadzenie imprezy Wpisał nas wstępnie na 30.04.2022 i o ile w przyszłym tygodniu znajdziemy salę w tym terminie (a nie podejrzewam, żeby kwiecień był aż tak popularny) to zostajemy przy tej dacie
W temacie ciąży - może jestem egoistką lub narcyzem, bo chciałabym być w ciąży, ale boję się, że moje ciało okropnie by się zmieniło. Mam trochę rozstępów, które pojawiły mi się nie wiadomo kiedy i skąd, to boję się myśleć co by było w ciąży...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
brianstorm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-05, 23:27   #2766
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXIII

To ja mogłabym być w ciąży, w pewnym sensie mnie ten proces fascynuje, ale potem musiałabym mieć sztab opiekunek do zajmowania się dzieckiem obecnie nie wyobrażam sobie poświęcenia swojego obecnego życia dla istoty bardziej wymagającej niż kot 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


P U L L
Y O U R S E L F
T O G E T H E R
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 06:44   #2767
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXIII

Mnie tylko poród przeraża. Sama ciąża i dziecko nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-06, 07:15   #2768
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXIII

Mnie w sumie nic w macierzyństwie nie przeraża mogłabym być w ciąży, chce bardzo rodzic naturalnie, karmić piersią i nie przeszkadzałoby mi gdybym musiała z dzieckiem zostać w domu ale ja zawsze wiedziałam, że chce mieć dzieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 07:59   #2769
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXIII

To ja moglabym miec dziecko ale zeby ktos za mnie urodził czuje paniczny strach na mysl o porodzie i tym co moze się dziac w ciązy
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 08:01   #2770
zuzka0
Zakorzenienie
 
Avatar zuzka0
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 391
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXIII

A ja to mam takie mieszane uczucia w tej sprawie kiedyś bardzo chciałam mieć dzieci, przez 8 ostatnich lat pracowałam z dziećmi, a teraz mam tak, że dzieci są spoko w pracy, u koleżanki, znajomych itp... ale potem fajnie jest wrócić do cichego, czystego, spokojnego domku
TŻ pojechał, wróci za 5 tygodni. Trochę nie mogłam sobie znaleźć miejsca, na szczęście książka i Netflix ratują wysłałam też kilka cv, może w końcu coś się ruszy z pracą


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
W górach nie ma granic, tam szuka się wolności. — Krzysztof Wielicki
zuzka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 08:15   #2771
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXIII

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Mnie w sumie nic w macierzyństwie nie przeraża mogłabym być w ciąży, chce bardzo rodzic naturalnie, karmić piersią i nie przeszkadzałoby mi gdybym musiała z dzieckiem zostać w domu ale ja zawsze wiedziałam, że chce mieć dzieci.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A u mnie największy strach to taki, że nie dam rady urodzić. W sensie, że będę miała za mało sił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-06, 08:23   #2772
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXIII

Cytat:
Napisane przez brianstorm Pokaż wiadomość
Wczoraj spotkaliśmy się z wodzirejem i utwierdziliśmy w tym, że chcemy mu powierzyć prowadzenie imprezy Wpisał nas wstępnie na 30.04.2022 i o ile w przyszłym tygodniu znajdziemy salę w tym terminie (a nie podejrzewam, żeby kwiecień był aż tak popularny) to zostajemy przy tej dacie
W temacie ciąży - może jestem egoistką lub narcyzem, bo chciałabym być w ciąży, ale boję się, że moje ciało okropnie by się zmieniło. Mam trochę rozstępów, które pojawiły mi się nie wiadomo kiedy i skąd, to boję się myśleć co by było w ciąży...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To trzymam kciuki, by udało się wszystko dograć.

Powiem Ci, że w okresie dojrzewania też nabawiłam się rozstępów i obawiałam się ich w ciąży. A do tej pory (odpukać) nie mam ani jednego, a brzuch już mam dość pokaźny.



Jeśli natomiast chodzi o porody rodzinne, to w szpitalu, gdzie zamierzam rodzić nadal nie są odwołane. Zresztą ja chciałam żeby TŻ mógł być ze mną po porodzie, pomagać mi np się umyć, wstawać, opiekować się małym, czy zwyczajnie przywieźć mi coś do jedzenia. Wiem, że TŻ przy porodzie by nie wytrzymał i zemdlałby mi tam, to po co mi jeszcze taki problem na głowie. Położna mi bardziej wtedy pomoże niż on.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 08:24   #2773
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXIII

Cytat:
Napisane przez Sz05 Pokaż wiadomość
A u mnie największy strach to taki, że nie dam rady urodzić. W sensie, że będę miała za mało sił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też czasem mi się tak wydaje albo że dziecko w którymś momencie gdzieś utknie ale nie zniechęca mnie to na tyle żeby się bać porodu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 08:50   #2774
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXIII

Cytat:
Napisane przez Misia452 Pokaż wiadomość
Też czasem mi się tak wydaje albo że dziecko w którymś momencie gdzieś utknie ale nie zniechęca mnie to na tyle żeby się bać porodu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja po prostu za bardzo wybiegam w przyszłość i się przejmuje rzeczami na które nie mam wpływu. Ba, rozmyślam nad czymś co może nawet się nie wydarzyć, a ja się przejmuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 08:54   #2775
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXIII

Cytat:
Napisane przez Sz05 Pokaż wiadomość
Ja po prostu za bardzo wybiegam w przyszłość i się przejmuje rzeczami na które nie mam wpływu. Ba, rozmyślam nad czymś co może nawet się nie wydarzyć, a ja się przejmuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurde,mam tak samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 09:40   #2776
zuzka0
Zakorzenienie
 
Avatar zuzka0
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 391
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXIII

Cytat:
Napisane przez Sz05 Pokaż wiadomość
Ja po prostu za bardzo wybiegam w przyszłość i się przejmuje rzeczami na które nie mam wpływu. Ba, rozmyślam nad czymś co może nawet się nie wydarzyć, a ja się przejmuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mam dokładnie tak samo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
W górach nie ma granic, tam szuka się wolności. — Krzysztof Wielicki
zuzka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 10:39   #2777
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXIII

Ja początkowo też się obawiałam jak to będzie. Strach był wymieszany ze szczęściem.
Teraz ostatnio jestem jakoś dziwnie spokojna. Nawet poród mnie już aż tak nie przeraża, bo wiem że muszę jakoś urodzić.
Chociaż pewnie na ostatniej prostej dopadnie mnie jakiś stres czy bezsilność.
Powiem Wam, jak już będzie po.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 10:49   #2778
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXIII

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Ja początkowo też się obawiałam jak to będzie. Strach był wymieszany ze szczęściem.
Teraz ostatnio jestem jakoś dziwnie spokojna. Nawet poród mnie już aż tak nie przeraża, bo wiem że muszę jakoś urodzić.
Chociaż pewnie na ostatniej prostej dopadnie mnie jakiś stres czy bezsilność.
Powiem Wam, jak już będzie po.
Trzymam kciuki za szybki i bezproblemowy poród

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 12:23   #2779
HolyParanoid
Zadomowienie
 
Avatar HolyParanoid
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 551
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXIII

Ja w sumie mogłabym zajść w ciążę i urodzić, ale ktoś musiałby za mnie odbębnić pierwsze 10 lat życia dziecka
__________________
"Ils s'aiment comme des enfants
Amour plein d'espoir impatient
Et malgre les regards
Remplis de desespoir
Malgre les statistiques
Ils s'aiment comme des enfants"
HolyParanoid jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-06, 14:04   #2780
brianstorm
Rozeznanie
 
Avatar brianstorm
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 925
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXIII

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
To trzymam kciuki, by udało się wszystko dograć.

Powiem Ci, że w okresie dojrzewania też nabawiłam się rozstępów i obawiałam się ich w ciąży. A do tej pory (odpukać) nie mam ani jednego, a brzuch już mam dość pokaźny.



Jeśli natomiast chodzi o porody rodzinne, to w szpitalu, gdzie zamierzam rodzić nadal nie są odwołane. Zresztą ja chciałam żeby TŻ mógł być ze mną po porodzie, pomagać mi np się umyć, wstawać, opiekować się małym, czy zwyczajnie przywieźć mi coś do jedzenia. Wiem, że TŻ przy porodzie by nie wytrzymał i zemdlałby mi tam, to po co mi jeszcze taki problem na głowie. Położna mi bardziej wtedy pomoże niż on.
Jest to trochę pocieszające Aczkolwiek zastanawiam się na ile da się oszukać geny staranną pielęgnacją. Np. mojej mamie zostały straszne rozstępy po ciążach i jestem ciekawa czy dałoby radę im zapobiec, czy już taka skóra i nic z tym nie zrobisz.
Cytat:
Napisane przez HolyParanoid Pokaż wiadomość
Ja w sumie mogłabym zajść w ciążę i urodzić, ale ktoś musiałby za mnie odbębnić pierwsze 10 lat życia dziecka
To ja nie wiem, czy nie mam odwrotnie Wiem, że małe dzieci są bardzo zajmujące i wszystko trzeba przy nich robić, ale trochę się boję tego, co dalej, gdy dziecko staje się bardziej samodzielne, samo podejmuje decyzje i np. mama idzie w odstawkę, bo koleżanki są ważniejsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
brianstorm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 14:38   #2781
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXIII

Cytat:
Napisane przez brianstorm Pokaż wiadomość
Jest to trochę pocieszające Aczkolwiek zastanawiam się na ile da się oszukać geny staranną pielęgnacją. Np. mojej mamie zostały straszne rozstępy po ciążach i jestem ciekawa czy dałoby radę im zapobiec, czy już taka skóra i nic z tym nie zrobisz.To ja nie wiem, czy nie mam odwrotnie Wiem, że małe dzieci są bardzo zajmujące i wszystko trzeba przy nich robić, ale trochę się boję tego, co dalej, gdy dziecko staje się bardziej samodzielne, samo podejmuje decyzje i np. mama idzie w odstawkę, bo koleżanki są ważniejsze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dużo na pewno zależy od genów i predyspozycji.
Myślę, że kremy, olejki i inne preparaty mało dadzą, jeśli kobieta ma skłonność do rozstępów, niestety.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 14:51   #2782
HolyParanoid
Zadomowienie
 
Avatar HolyParanoid
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 551
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXIII

brianstorm ja właśnie nie mogę ścierpieć myśli o uwiązaniu do dziecka. Głównie dlatego nie chcę ich mieć.
__________________
"Ils s'aiment comme des enfants
Amour plein d'espoir impatient
Et malgre les regards
Remplis de desespoir
Malgre les statistiques
Ils s'aiment comme des enfants"
HolyParanoid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 17:25   #2783
brianstorm
Rozeznanie
 
Avatar brianstorm
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 925
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXIII

Cytat:
Napisane przez HolyParanoid Pokaż wiadomość
brianstorm ja właśnie nie mogę ścierpieć myśli o uwiązaniu do dziecka. Głównie dlatego nie chcę ich mieć.
Jeszcze takie normalne uwiązanie nie wydaje mi się tak straszne, ale przeraża mnie myśl, że mogłabym urodzić ciężko chore, niezdolne do samodzielnego życia dziecko. W takiej sytuacji pewnie wolałabym wcale nie mieć dzieci, ale tego nie można przewidzieć, niestety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
brianstorm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 18:05   #2784
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXIII

Cytat:
Napisane przez HolyParanoid Pokaż wiadomość
Ja w sumie mogłabym zajść w ciążę i urodzić, ale ktoś musiałby za mnie odbębnić pierwsze 10 lat życia dziecka
Mnie też najbardziej zniechęcają te pierwsze lata. Takie samodzielne dzieci to już spoko - mogłyby mieć nawet 7 lat, niekoniecznie 10

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 19:40   #2785
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXIII

Cytat:
Napisane przez zuzka0 Pokaż wiadomość
A ja to mam takie mieszane uczucia w tej sprawie kiedyś bardzo chciałam mieć dzieci, przez 8 ostatnich lat pracowałam z dziećmi, a teraz mam tak, że dzieci są spoko w pracy, u koleżanki, znajomych itp... ale potem fajnie jest wrócić do cichego, czystego, spokojnego domku
Ja mam tak samo Dzieci lubię i lubię się nimi zajmować-im mniejsze, tym lepsze Ale cenię sobie także swój wolny czas, spokój, niezależność, brak konieczności dostosowywania swoich planów pod dziecko.

Asik dużo zdrówka dla tżta i siły dla Ciebie

Wczoraj krawcowa kupiła materiał na moją suknię ślubną

A ja mam wrażenie, że im bliżej ślubu, tym mocniej jestem zakochana w swoim przyszłym mężu
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-06, 21:02   #2786
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXIII

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
Ja mam tak samo Dzieci lubię i lubię się nimi zajmować-im mniejsze, tym lepsze Ale cenię sobie także swój wolny czas, spokój, niezależność, brak konieczności dostosowywania swoich planów pod dziecko.

Asik dużo zdrówka dla tżta i siły dla Ciebie

Wczoraj krawcowa kupiła materiał na moją suknię ślubną

A ja mam wrażenie, że im bliżej ślubu, tym mocniej jestem zakochana w swoim przyszłym mężu
Dziękuję
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-07, 00:51   #2787
aszin
Zakorzenienie
 
Avatar aszin
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 26 814
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXIII

My mieliśmy wczoraj rocznicę ale to leci...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
challenge accepted
start: 08.03.18.
aszin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-07, 06:51   #2788
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXIII

Cytat:
Napisane przez aszin Pokaż wiadomość
My mieliśmy wczoraj rocznicę ale to leci...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy!

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-07, 09:05   #2789
Niezapominajka09
Rozeznanie
 
Avatar Niezapominajka09
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 725
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXIII

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość


A Wy rozmawialiście już coś o potomstwie? Jakie TŻ ma spojrzenie na tę sprawę?
Tak poważnie to nie. Tzn. że kiedyś gdzieś tam będzie to brane pod uwagę, ale nic konkretnego. Zresztą ja wiele lat mówiłam, że nigdy w życiu, że to nie dla mnie to też nie podejmował tematu. A w sumie on ma takie podejście, że po co rozmawiać o czymś co teraz nie będzie miec miejsca? To pogadamy jak będziesz chciała
Trochę nie do końca tak powinno być, no ale ten typ tak ma
Tak samo z domem- parę lat temu tak o mogliśmy pogadać ale bez konkretów, bo po co? Stać nas teraz? To pogadamy jak nas będzie stać tak samo z dziećmi i ślubem w sumie też. Kiedyś mu powiedziałam, że nie chcę już teraz tylko za kilka lat, to mi mówi: to pogadamy za kilka lat no co mu zrobisz...ale tak to zdarzało mu się odkryć z tekstem, że o fajna okolica, bo dzieci będą miały blisko do przedszkola i szkoły

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Dziewczyny, ja podzielam wszystkie Wasze obawy
I te o ciało i rozstępy, i te o poród, ból i utrudnienia w trakcie i po, i te o przywiązanie do dziecka i utracona niezależność, ale też o to, że zamiast się do siebie zbliżyć to się z Tż oddalimy, że wszystko będzie na mojej głowie, że kiedyś mi gówniak powie, że mnie nienawidzi i że wpadnie w złe towarzystwo i generalnie o to, że zmieni się całe nasze życie
Niezapominajka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-07, 09:07   #2790
IrelandBreakfast
Zakorzenienie
 
Avatar IrelandBreakfast
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 34 206
Dot.: Czekające na oświadczyny i te, które się z nami doczekały, część XXIII

Cytat:
Napisane przez Niezapominajka09 Pokaż wiadomość
Tak poważnie to nie. Tzn. że kiedyś gdzieś tam będzie to brane pod uwagę, ale nic konkretnego. Zresztą ja wiele lat mówiłam, że nigdy w życiu, że to nie dla mnie to też nie podejmował tematu. A w sumie on ma takie podejście, że po co rozmawiać o czymś co teraz nie będzie miec miejsca? To pogadamy jak będziesz chciała
Trochę nie do końca tak powinno być, no ale ten typ tak ma
Tak samo z domem- parę lat temu tak o mogliśmy pogadać ale bez konkretów, bo po co? Stać nas teraz? To pogadamy jak nas będzie stać tak samo z dziećmi i ślubem w sumie też. Kiedyś mu powiedziałam, że nie chcę już teraz tylko za kilka lat, to mi mówi: to pogadamy za kilka lat no co mu zrobisz...ale tak to zdarzało mu się odkryć z tekstem, że o fajna okolica, bo dzieci będą miały blisko do przedszkola i szkoły

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Dziewczyny, ja podzielam wszystkie Wasze obawy
I te o ciało i rozstępy, i te o poród, ból i utrudnienia w trakcie i po, i te o przywiązanie do dziecka i utracona niezależność, ale też o to, że zamiast się do siebie zbliżyć to się z Tż oddalimy, że wszystko będzie na mojej głowie, że kiedyś mi gówniak powie, że mnie nienawidzi i że wpadnie w złe towarzystwo i generalnie o to, że zmieni się całe nasze życie
Tak samo jak mój. Z nim się nie da rozmawiać.
__________________
15.02.2013
16.02.2019

Przestań się zamartwiać. Bóg się tym już zajmuje.
IrelandBreakfast jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-10 18:23:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:42.