Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8. - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-10, 08:43   #3811
ladyroses
Zakorzenienie
 
Avatar ladyroses
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5 040
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez misiol Pokaż wiadomość
To może niech Tż jakiś apap przywiezie? Nie wiem czy to pomoże, ale chociaż trochę złagodzi... Przecież się wykończysz
A co myślisz o nospie? Bo to nie problem żeby tz apap przywiózł tylko nie wiem czy to coś pomoże i czy można to mieszać ze sobą. Ja sobie zamierzam za 15 minut nospe zjeść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ladyroses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 08:44   #3812
misiol
Zadomowienie
 
Avatar misiol
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 936
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
Tutaj nie podają dolarganu tylko coś innego, nie pamiętam nazwy.
Położna mówiła,że podany w dobrym momencie wcale nie opóźnia rytmu porodu,szybko postępuje całkowite rozwarcie i pacjentki szybko rodzą.
Dlatego zaraz wykreślam to z Play porodu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też raczej byłam na nie wszelkim znieczuleniom, ale po tym, co czytam, to rzeczywiście nie ma co teraz decydować
misiol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 08:44   #3813
karolson
Zakorzenienie
 
Avatar karolson
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 039
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
Z tego co słyszę, to wszędzie jest tak samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lady nie daj sobie tego wmowic. Jak czytam to sie za glowe lapie, bo u nas tak niejest, tyle ze nasz ma 3 st, duze miasto to i duza konkurencja. To co opisujesz w mojej glowie sie nie miesci.

Co do Twoich pytan o cc wez ogarnij sobie od kogos ketonal na po cc i jak niebeda chcieli Ci dawac p bólowych to sama sobie aplikuj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
F I L I P 22-08-2013

Edytowane przez karolson
Czas edycji: 2018-06-10 o 08:46
karolson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 08:46   #3814
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
To u mnie tak samo, co lekarz to inna wersja. Ciekawe co w papierach napiszą, ale dla mnie to już nie ma kompletnie znaczenia.

Czy u Ciebie dziecko jest już w kanale rodnym?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na USG lekarz mówił,że jest nisko ale jeszcze nie. Było to 2 dni temu, teraz mam coś takiego że tak mnie boli krocze,kości i dół brzucha,jelita.
Więc może coś się przesuwa w dół.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 08:51   #3815
misiol
Zadomowienie
 
Avatar misiol
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 936
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
A co myślisz o nospie? Bo to nie problem żeby tz apap przywiózł tylko nie wiem czy to coś pomoże i czy można to mieszać ze sobą. Ja sobie zamierzam za 15 minut nospe zjeść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szczerze, to na mnie nospa podczas okresu nie dzialala nigdy. Ona działa rozkurczowo, ja wolę leki, które po prostu blokują uczucie bólu. Nie wiem, czy w ciąży można ibuprom. Ale paracetamol można raczej. Po porodzie cc, nawet przy kp, dużo dają przeciwbólowych. Łącznie z ibuprofenem i morfiną

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

I tak się zastanawiam, czy nie dołożyć do torby paracetamolu. Liczę na to że nie będzie mi potrzebny. Po łyżeczkowaniu drugiej ciąży w tym szpitalu bez problemu dali mi kroplówkę z paracetamolem, ból nie był mocny, ale drażniący. Mam nadzieję, że teraz też nie będą robić problemów że znieczuleniem.
misiol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 08:52   #3816
ladyroses
Zakorzenienie
 
Avatar ladyroses
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5 040
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez karolson Pokaż wiadomość
Lady nie daj sobie tego wmowic. Jak czytam to sie za glowe lapie, bo u nas tak niejest, tyle ze nasz ma 3 st, duze miasto to i duza konkurencja. To co opisujesz w mojej glowie sie nie miesci.

Co do Twoich pytan o cc wez ogarnij sobie od kogos ketonal na po cc i jak niebeda chcieli Ci dawac p bólowych to sama sobie aplikuj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ketonal tylko na receptę prawda? Czy nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ladyroses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 08:53   #3817
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Lady to co piszesz nie jest normalne. Starndard rodem z PRLu. Koszmar jakis. U mnie sami proponowali znieczulenie zzo anestezjolog przybyl w 10 min. Inne dziewczyny tez dostaly nikt nie robil problemow. Zzo przyspiesza akcje i polecam chociaz mi przy tym oksy jakos spektakularnie nie pomogl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-10, 08:53   #3818
ladyroses
Zakorzenienie
 
Avatar ladyroses
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5 040
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez misiol Pokaż wiadomość
Szczerze, to na mnie nospa podczas okresu nie dzialala nigdy. Ona działa rozkurczowo, ja wolę leki, które po prostu blokują uczucie bólu. Nie wiem, czy w ciąży można ibuprom. Ale paracetamol można raczej. Po porodzie cc, nawet przy kp, dużo dają przeciwbólowych. Łącznie z ibuprofenem i morfiną

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

I tak się zastanawiam, czy nie dołożyć do torby paracetamolu. Liczę na to że nie będzie mi potrzebny. Po łyżeczkowaniu drugiej ciąży w tym szpitalu bez problemu dali mi kroplówkę z paracetamolem, ból nie był mocny, ale drażniący. Mam nadzieję, że teraz też nie będą robić problemów że znieczuleniem.
To rezygnuję z tej nospy i powiem tz żeby kupił Paracetamol. Zjem jedna tabletkę i zobaczymy jak będzie.

Najbardziej się boję, że mi wody odejdą albo coś i oni mi będą kazali rodzić naturalnie siedzę jak na szpilkach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ladyroses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 08:54   #3819
pacia91
Wtajemniczenie
 
Avatar pacia91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 340
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
A ketonal tylko na receptę prawda? Czy nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Teraz sprzedają ketonal bez recepty ale on jest słabszy niż ten taki normalny na recepte
__________________
Szczęście rodzi się w brzuszku
pacia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 08:54   #3820
karolson
Zakorzenienie
 
Avatar karolson
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 039
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;8407869 6]Lady to co piszesz nie jest normalne. Starndard rodem z PRLu. Koszmar jakis. U mnie sami proponowali znieczulenie zzo anestezjolog przybyl w 10 min. Inne dziewczyny tez dostaly nikt nie robil problemow. Zzo przyspiesza akcje i polecam chociaz mi przy tym oksy jakos spektakularnie nie pomogl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Edyta gratulacje!

Na ktory szpital sie zdecydowalas?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
A ketonal tylko na receptę prawda? Czy nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No na recepte.

U nas po cc bez problemu na zmiane ketonal, paracetamol dawali dziewczynom obok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
F I L I P 22-08-2013
karolson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 09:00   #3821
ladyroses
Zakorzenienie
 
Avatar ladyroses
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5 040
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

W ciąży bezpieczna dawka tego apapu to jedna tabletka czyli 500mg, prawda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ladyroses jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-10, 09:01   #3822
baniutka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 818
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez lina84 Pokaż wiadomość
Strasznie się meczysz biedna, też już nie wiem co pisać. Byle do jutra niech robią cc. 3mam kciuki żebys dzisiaj już nie miała żadnych dolegliwości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:52 ---------- Poprzedni post napisano o 06:45 ----------

W nocy zaglądałam kilka razy, ale co zaczelam pisać, to zaraz małego musiałam przystawic, jakoś dałam radę, ale na za długo nie starcza, moje piersi to takie cieknące smoczki.
Teraz dokarmilam też muszą cycki odpocząć. Ja chcę do domu, mam dosyć jak idę po mleko to patrza jak na wyrodna matkę, a że ja dziecko dostałam prawie dobę po porodzie i Laktacja powoli się rozkręca to już nikogo nie obchodzi.
Chyba się zdrzemne poźniej tz przyjedzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A niech się patrzą. Jak laktacja miała się rozkręcić jak dziecko było z nimi. Dobrze o tym wiedzą. Także się nie krepuj. Ja od wczoraj wieczorem mam już mleko ale bez szału, wczoraj jeszcze dokarmiłam. W nocy obeszło się bez. Zobaczymy jak dzisiaj. Wiadomo kiedy wychodzicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baniutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 09:01   #3823
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
Wykreslaj!

A na oxy się zgodzisz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pewnie tak,na cewnik to samo.
Zobaczę jak to się u mnie potoczy , tym porodem.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 09:02   #3824
ladyroses
Zakorzenienie
 
Avatar ladyroses
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5 040
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;8407869 6]Lady to co piszesz nie jest normalne. Starndard rodem z PRLu. Koszmar jakis. U mnie sami proponowali znieczulenie zzo anestezjolog przybyl w 10 min. Inne dziewczyny tez dostaly nikt nie robil problemow. Zzo przyspiesza akcje i polecam chociaz mi przy tym oksy jakos spektakularnie nie pomogl.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Ale od razu dostały znieczulenie? Bo mi powiedzieli, że żeby dostać zzo potrzebna jest akcja porodowa i musi się rozkręcić. Przy 3-4 cm rozwarcia zzo nie podają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
Pewnie tak,na cewnik to samo.
Zobaczę jak to się u mnie potoczy , tym porodem.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam kciuki żeby było dobrze!!!!! Przede wszystkim żebyś nie cierpiała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ladyroses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 09:02   #3825
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
A ketonal tylko na receptę prawda? Czy nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ketonal chyba od paru miesięcy jest OTC. Nie trzeba recepty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 09:03   #3826
lina84
Rozeznanie
 
Avatar lina84
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 918
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez baniutka Pokaż wiadomość
A niech się patrzą. Jak laktacja miała się rozkręcić jak dziecko było z nimi. Dobrze o tym wiedzą. Także się nie krepuj. Ja od wczoraj wieczorem mam już mleko ale bez szału, wczoraj jeszcze dokarmiłam. W nocy obeszło się bez. Zobaczymy jak dzisiaj. Wiadomo kiedy wychodzicie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak Lekarz od noworodków nie będzie miał zastrzeżeń to jutro.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lina84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 09:04   #3827
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
Ale od razu dostały znieczulenie? Bo mi powiedzieli, że żeby dostać zzo potrzebna jest akcja porodowa i musi się rozkręcić. Przy 3-4 cm rozwarcia zzo nie podają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Trzymam kciuki żeby było dobrze!!!!! Przede wszystkim żebyś nie cierpiała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A nam dzisiaj położna mówiliśmy,że tylko do 3-4 cm można zzo podać,bo potem nie ma sensu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 09:05   #3828
ladyroses
Zakorzenienie
 
Avatar ladyroses
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5 040
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
A nam dzisiaj położna mówiliśmy,że tylko do 3-4 cm można zzo podać,bo potem nie ma sensu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha. Śmiech przez łzy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ladyroses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 09:07   #3829
marmoladkazjablka
Zakorzenienie
 
Avatar marmoladkazjablka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 071
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
A nam dzisiaj położna mówiliśmy,że tylko do 3-4 cm można zzo podać,bo potem nie ma sensu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czekaj popieprzyłam coś...
Nie no tak dobrze,mówiła że najlepiej podać jak jest 3-4 cm,bo potem może nie działać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marmoladkazjablka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-10, 09:12   #3830
baniutka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 818
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
Tak w ogóle to proszę wytłumaczcie mi coś. Może dziewczyny które już rodziły albo pracują w branży medycznej. Bo tu obserwuję takie przypadki. I dla mnie to nieludzkie, ale ja niedoswiadczona.

Przyjeżdża dziewczyna o godzinie 22.00 ze skurczami regularnymi co 5-7 minut. Badają ją i rozwarcia brak. Dziewczyna leży 6 godzin na takim specjalnym łóżku do przechowalni na porodówce i skurcze są co 3 minuty, regularne, bolą strasznie. Rozwarcia dalej kur*a brak. Oni gadają, że tak to ma być, tak się zaczyna poród, szczególnie u pierworódki. Nie podają nic przeciwbólowego, bo szkoda to wyciszac. Dziewczyna wygląda jak wrak człowieka. Idzie na patologie. Tam się męczy kolejne 12h ale każdy ma to w dupie bo nie ma rozwarcia. I dalej się męczy. Oni wskazań do CC nie widzą, bo z dzieckiem wszystko ok. Ból matki to nie wskazanie do CC. Teksty: Pani by chciała urodzić w godzinę? Poród musi boleć.

Jaki jest sens nie pomóc w bólach kobiecie której nie robi się rozwarcie, która ma bezsensowne skurcze które nic nie wnoszą do porodu?

Na serio tak to wygląda?? Na serio tak się cierpi przy porodzie? Dlaczego są takie skurcze które nic nie wnoszą do porodu a bolą jak jasny sys*n a wszyscy Ci mówią, że to tylko napinania ja nie słyszałam na szkole rodzenia, że można mieć skurcze które nie są porodowe, a tak cierpieć.

Rzygać mi się chce. Dlaczego są takie co przyjeżdżają i rodzą np w 8h, maja normalne skurcze, robi się rozwarcie i urodzą i takie co się męczą kilka dni i nic.

Ktoś może mi to jakoś logicznie wytłumaczyć? Jak można po takiej tramie decydować się na kolejne dziecko?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie rodzilam, nie wiem co to skurcze porodowe. Ale może takie jak ona miała zgladzaly szyjke dopiero. No nie wiem.

Ogólnie życie jest niesprawiedliwe. I nie ma co porównywać że ci tak mają a ci tak.... Ponoć jedyna sprawiedliwościa jest to że kiedyś wszyscy pozegmamy się z tym światem.

Ale to nie my decydujemy. Podobno we wszystkim jest sens, jakiś sens o którym dowiemy się już nie na tym świecie. No i jakoś tak to jest..... Głowa do góry. Zacisnij zęby i za Nadię..... Ja tak myślałam z każdym bólem i mam mojego bohatera. Leży obok mnie na łóżku...

A starsi bracia poszli z tatą do kościoła, może tym razem nie zgubi któregoś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baniutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 09:14   #3831
misiol
Zadomowienie
 
Avatar misiol
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 936
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
W ciąży bezpieczna dawka tego apapu to jedna tabletka czyli 500mg, prawda?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz, nawet nie wiem. Jeszcze nie miałam potrzeby brać. Sprawdź w ulotce albo w internecie
misiol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 09:16   #3832
karolson
Zakorzenienie
 
Avatar karolson
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 039
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
Ketonal chyba od paru miesięcy jest OTC. Nie trzeba recepty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz racje ! Od pazdziernika 2017.w
Wczesniej maz kupowal na recepte..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
F I L I P 22-08-2013
karolson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 09:16   #3833
Natus276
Zakorzenienie
 
Avatar Natus276
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 832
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Lady naprawdę szpital rodem z horrorów... byle do jutra

Ja nie mam żadnych zastrzeżeń do podawania mi czegokolwiek na ten moment, ale liczę, że jutro uda mi się pogadać z moja położna na temat tego co mogą ze mną robić i co wg niej byłoby najlepsze. Bardzo liczę się z jej opinia a na pewno więcej mi powie niż Ci wszyscy lekarze, których nie znam...

Dziś miał być miły ostatni poranek z Tztem a wyszła taka kicha, mam taką niechęć do seksow, że sama mam do siebie żal o to.

Tz pojechał do pracy a ja się biorę za ogarnianie domu i pakowanie torby po raz kolejny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Reggae jest rzeką miłości i jest dla tych, którzy wiedzą czym naprawdę jest miłość"

6.09.2014 -
Natus276 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 09:19   #3834
Feliska
Zakorzenienie
 
Avatar Feliska
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 3 070
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez pacia91 Pokaż wiadomość
O matko, co za szpital Za to w tym u mnie w miejscowości CC jest na porządku dziennym


Co do seksu to jeszcze trochę i mąż będzie mnie miał dość na moją małą seksy nie działają
powiedz mu, że potem ban na seksy na min. 6 tyg, więc niech się cieszy, póki może

Cytat:
Napisane przez misiol Pokaż wiadomość
Szczerze, to na mnie nospa podczas okresu nie dzialala nigdy. Ona działa rozkurczowo, ja wolę leki, które po prostu blokują uczucie bólu. Nie wiem, czy w ciąży można ibuprom. Ale paracetamol można raczej. Po porodzie cc, nawet przy kp, dużo dają przeciwbólowych. Łącznie z ibuprofenem i morfiną

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------

I tak się zastanawiam, czy nie dołożyć do torby paracetamolu. Liczę na to że nie będzie mi potrzebny. Po łyżeczkowaniu drugiej ciąży w tym szpitalu bez problemu dali mi kroplówkę z paracetamolem, ból nie był mocny, ale drażniący. Mam nadzieję, że teraz też nie będą robić problemów że znieczuleniem.
nie można ibupromu w ciąży, po porodzie jak najbardziej do 4 tabl 200mg dziennie z tego co pamiętam
w ciąży tylko paracetamol...

Cytat:
Napisane przez marmoladkazjablka Pokaż wiadomość
A nam dzisiaj położna mówiliśmy,że tylko do 3-4 cm można zzo podać,bo potem nie ma sensu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a mi mówili, że zzo zazwyczaj 4-7 cm, 8 to chyba maks przy jakim w ogóle podają. Ale im później się poda tym gorzej, bo się ma mniejszą władzę nad partymi (albo jej brak )
Feliska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 09:20   #3835
karolson
Zakorzenienie
 
Avatar karolson
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 039
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez baniutka Pokaż wiadomość
Ja nie rodzilam, nie wiem co to skurcze porodowe. Ale może takie jak ona miała zgladzaly szyjke dopiero. No nie wiem.

Ogólnie życie jest niesprawiedliwe. I nie ma co porównywać że ci tak mają a ci tak.... Ponoć jedyna sprawiedliwościa jest to że kiedyś wszyscy pozegmamy się z tym światem.

Ale to nie my decydujemy. Podobno we wszystkim jest sens, jakiś sens o którym dowiemy się już nie na tym świecie. No i jakoś tak to jest..... Głowa do góry. Zacisnij zęby i za Nadię..... Ja tak myślałam z każdym bólem i mam mojego bohatera. Leży obok mnie na łóżku...

A starsi bracia poszli z tatą do kościoła, może tym razem nie zgubi któregoś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja sie zupelnie z tym niezgadzam bo mamy wybor w kwesti porodu, szpitala itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
F I L I P 22-08-2013
karolson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 09:23   #3836
Olanzapinka
Zadomowienie
 
Avatar Olanzapinka
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 253
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

[1=019cbfde5cc6e455fa19b01 1903180c9b735c7f6;8407434 1]Lady nawet nie wiesz jak cie rozumiem. U mnie odeszly wody i nastepnego dnia mialam indukcje oxy. Skurcze od samego poczatku bardzo czeste. Ledwo dawalam rade wylam poprostu. Mimo 2 dawek zzo czulam je troche slabiej i jeczalam jak popaprana. Ale po 8h 20 min mamy synka. Oczywiscie tysiac innych przebojow z porodem mialam normalnie wszystko co najgorsze. Ledwo zyje ale jestem szczesliwa. Opisze wszystko jak bede miec chwile. Jedno wiem na pewno lepiej szpitala wybrac nie moglam. Bez cudowej ekipy nie urodzilabym sama.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Gratulacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Olanzapinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 09:26   #3837
misiol
Zadomowienie
 
Avatar misiol
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 936
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Zauważyłam, że odkąd zaczęłam jeść moje ukochane pomidory malinowe, to mam dużo wyższe cukry... Te zwykłe tak nie smakują.
Już niedługo koniec diety cukrzycowej, zacznie się dieta beznabiałowa
misiol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 09:28   #3838
neesanek
Rozeznanie
 
Avatar neesanek
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 859
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Lady trzymam kciuki za przetrwanie jeszcze jednej doby tego koszmaru. W pierwszym punkcie planu porodu powinnaś napisać o tym by szanowali Twoją godność osobistą bo to co się tam dzieje to nie jest poród tylko rzeźnia. Dla mnie to jest niemożliwe co się dzieje w niektórych szpitalach. Ja się spotkałam z super sympatycznym lekarzem na izbie przyjęć potem poród prowadziła wspaniała położna, która pierwsze zaproponowała prysznic, potem gaz i piłkę, a na koniec przy 5 cm rozwarcia bez problemu zawołała po anastezjologa by dał mi zzo. Jeszcze cały czas prosiła bym się uśmiechała Jak już pisałam potrafiła poprowadzić poród tak, że nie czułam skurczy partych, a bez problemu urodziłam. Po porodzie parę razy miałam kontakt z doradczynią laktacyjną, która wspierała mnie w odciąganiu mleka dla małej i opisywała jak wszystko przygotowywać po wyjściu ze szpitala. Lekarka na obchodzie zwróciła uwagę na kropki na ciele Wandy i pewnie uratowała jej życie zlecając dodatkowe badania. Na neonatologii są fantastyczni lekarze i położne Widać, że wszystkie mamy pomimo ciężkiej sytuacji czują się tam dobrze. Zresztą rozmawiałam z paroma w pokoju laktacyjnym. Wszystkim życzę takiego personelu i moim zdaniem tak powinny wyglądać szpitale w XXI wieku.
Welka, Marmoladkazjablka trzymajcie się ciepło.
Kalka trzymam kciuki i czekamy na zdjęcie na FB!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
neesanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 09:28   #3839
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10 573
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Cytat:
Napisane przez karolson Pokaż wiadomość
Edyta gratulacje!

Na ktory szpital sie zdecydowalas?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

No na recepte.

U nas po cc bez problemu na zmiane ketonal, paracetamol dawali dziewczynom obok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Starynkiewicza. Skakali kolo mnie jak wokol ksieznej Kate. Wszyscy mili i pomocni
Cytat:
Napisane przez ladyroses Pokaż wiadomość
Ale od razu dostały znieczulenie? Bo mi powiedzieli, że żeby dostać zzo potrzebna jest akcja porodowa i musi się rozkręcić. Przy 3-4 cm rozwarcia zzo nie podają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Trzymam kciuki żeby było dobrze!!!!! Przede wszystkim żebyś nie cierpiała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polozne sprawdzaly czesto rozwarcie. Ja dostalam jak mialam 4 mc. A druga dawke jak mialam 7-8 ale juz wtedy slabo pomoglo. Nie wiem jak inne dziewczyny
Wogole sie dziwie ze czekaja do pon z cesarka. Po co? Nie wiem po co ciebie tak mecza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
019cbfde5cc6e455fa19b011903180c9b735c7f6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-10, 09:40   #3840
kalka
Zadomowienie
 
Avatar kalka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nowy Targ
Wiadomości: 1 431
Dot.: Mamy czerwcowe 2018- czas się rozpakować :) część 8.

Nie wiem czy ktoś pamięta o nas bo nie czytałam postów. Mała urodziła się dzisiaj o 8:50. Ma 3950 g i 59 cm

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

kalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-18 22:21:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:01.