Brązowa wydzielina - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-05, 08:52   #1
martynka1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7

Brązowa wydzielina


Dziewczyny! Może któraś z Was miała podobny problem do mojego. Otóż 01.04 skończył mi się okres, natomiast juz od 3.04 wydobywa się ze mnie jakas ciemna, brązowa wydzielina. Przy poprzednim okresie było podobnie, z tym że dwa dni przed rozpoczęciem okresu miałam małe krwawienie, potem dwa dni spokoju i normalna miesiączka. Ostatni okres różnił się też tym, że drugiego dnia miałam tak obfite krwawienie, że przez kolejne dni nie było go prawie wcale. Wcześniej nic takiego mi się nie zdrarzało. Pomóżcie, bo troche się martwię, a do ginka umówię sie zaraz po świętach.
martynka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 09:22   #2
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Brązowa wydzielina

Dużo się tobie tego wydziela?Może to po prostu jakaś pozostałość. Ja mam tak, że po skończonym krwawieniu widuję na wkładce czasami brązową wydzielinę ale tego jest mało
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 09:29   #3
martynka1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7
Dot.: Brązowa wydzielina

trwa to już 2 dni, nie są tego jakieś ogromne ilości, ale wkładka jest za każdym razem brudna a do tego po każdej wizycie w toalecie na papierze też ją widać. Martwi mnie to, ponieważ nigdy mi sie to nie zdarzało. Dodam jeszcze, że mam stwierdzone przez ginka PCOS.

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
Dużo się tobie tego wydziela?Może to po prostu jakaś pozostałość. Ja mam tak, że po skończonym krwawieniu widuję na wkładce czasami brązową wydzielinę ale tego jest mało
trwa to już 2 dni, nie są tego jakieś ogromne ilości, ale wkładka jest za każdym razem brudna a do tego po każdej wizycie w toalecie na papierze też ją widać. Martwi mnie to, ponieważ nigdy mi sie to nie zdarzało. Dodam jeszcze, że mam stwierdzone przez ginka PCOS.
martynka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 09:46   #4
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej łąki:)
Wiadomości: 3 503
Dot.: Brązowa wydzielina

A ile dni ją widujesz? bo ja tak z góra 2, zależy jaki miesiąc. Tak jak wcześniej ci pisałam to pewnie pozostałość po krwawieniu. U mnie pojawia się taka wydzielina odkąd zaczęłam miesiączkować. Wydaje mi się, że wszystko jest o.k. regularnie badam się u lekarza i jakby zauważył jakieś niepokojące zmiany to by powiedział.


oj szwankuje coś dziś u mnie czytanie ze zrozumieniem, napisałaś, że od 2 dni
__________________
...gdyby tak człowieka skrzyżować z kotem,
człowiekowi wyszłoby to na dobre, ale kotu by z pewnością zaszkodziło...

Mark Twain

Edytowane przez Diablica z Tasmanii
Czas edycji: 2010-04-05 o 09:52 Powód: oj te święta, święta - niedoczytanie treści posta:)
Diablica z Tasmanii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 09:58   #5
martynka1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 7
Dot.: Brązowa wydzielina

Cytat:
Napisane przez Diablica z Tasmanii Pokaż wiadomość
A ile dni ją widujesz? bo ja tak z góra 2, zależy jaki miesiąc. Tak jak wcześniej ci pisałam to pewnie pozostałość po krwawieniu. U mnie pojawia się taka wydzielina odkąd zaczęłam miesiączkować. Wydaje mi się, że wszystko jest o.k. regularnie badam się u lekarza i jakby zauważył jakieś niepokojące zmiany to by powiedział.


oj szwankuje coś dziś u mnie czytanie ze zrozumieniem, napisałaś, że od 2 dni
Nie martwiłabym się, gdyby to zdarzało sie przy każdym okresie, ale ja nigdy nie miałam takich dolegliwości a mam 24 lata, poza tym specjalnie piszę też o poprzednim okresie, ponieważ już wtedy coś zaczęło być nie tak jak zawsze. Tak jak nigdy nie zdarzało się mieć mega krwawienia jednego dnia, a w pozostałe prawie wcale. dlatego tak mnie to martwi.
martynka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 10:17   #6
simonee
Zakorzenienie
 
Avatar simonee
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 399
Dot.: Brązowa wydzielina

Ja na ten temat slyszalam duzo roznych wypowiedzi... ze to czesci endometrium, ze to wolniej schodzaca krew, ktora szybko "krzepnie", ze z wiekiem kolor, konsystencja sie zmieniaja, ze to moga byc zaburzenia...
wg mojego gin to poprostu miesiaczka i nie widzi w tym nic dziwnego... Osobiscie ja z regoly miewam bardzo ciemna/brazowa. Co innego jest kiedy w srodku cyklu miewa sie plamienia, ale to juz zupelnie inna bajka...
simonee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 10:27   #7
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Brązowa wydzielina

Ja tak mam zawsze po miesiączce, z tego co wiem to jest to normalne.
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-05, 12:15   #8
popsicle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 49
Dot.: Brązowa wydzielina

...to normalne...
popsicle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:38.