oczyszczanie organizmu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-06-18, 12:34   #1
oleczka18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 222

oczyszczanie organizmu


w ciągu ostatnich 3 dni trochę pozwoliłam sobie na słodycze...teraz więc chciałabym przeprowadzić "wosenne porządki" w moim oragnizmie. Wiem że dieta oczyszczjąca to nie to samo co odchudzająca ale CHYBA można upiec przysłowiowe dwie pieczenie na jednym ogniu???
Jeszcze jakieś pół roku temu wyglądało by to tak :4 dni woda 3 następne dni warzywa. Teraz chcę to zrobić tak jak należy. Ułożyłam sobie więc posiłki z zawartością blonnika, warzyw, kaszy itp.(ale bez pieczywa- nawet tego ciemnego i bez miesa,mleka, tylko jogurt -0%tłuszczu i cukru) I tu pojawia się problem. Przykładowy dzień nie przekracza u mnie 600 kcal, i nie wiem czy to dobzre czy żle ???
No i oczywiście cwiczę. Smoczku jak myślisz wszytsko jest ok czy coś musze zminić ???
oleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-18, 15:45   #2
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: oczyszczanie organizmu

Rany, Olusia jak najszybciej zmień tą dietę i zastosuj się do rad Smoczka. Ona cały czas pisze o zdrowym odżywianiu, jak to zobaczy to sie przerazi. Taką dietą możesz sobie narobić wiele szkody. Nie myśl że efektywnie schudniesz bo przy takim jedzeniu zwalnia się metabolizm, nie mówiąc już o innych skutkach. Poza tym ćwiczysz i do tego jest potrzebna energia. Uwierz, że nie zawsze im mniej tym lepiej, w tym wypadku ta zasada sie wogóle nie sprawdza.
A teraz zapraszam do lekturki diety Smoczka
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-06-19, 15:07   #3
oleczka18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 222
Re: oczyszczanie organizmu

heheh spokojnei spokojnie
ja się odżywiam dokładnie według rad smoczka od jakiś 3 miesięcy i jest mi z tym dobrze i nie mam zamairu tego zminiać. Tylko właśnie te 3 dni tych słodyczy... wrrr brzuszek odstawał jak nigdy, czułam się ociężała i w ogole. Ta dietka ułożona jest według zaleceń smoczka z artykułu "Wiosenne porządki" tylko tam nie pisze- bądz ja nie zauważyłam ile kalorii ma zawierać taki przykładowy dzien... i tyle
Takie jedzienie <b/>nie będzie u mnie dłuższe niż 6-7 dni. [/b] No to smoczku ile kalorii mam zjadać na oczyszczającej, żeby wszystko było ok?? Może faktycznie za mało te 600 ale ja tam nic nie zmniejszałam, samo się tak ułożyło. Poprostu warzywa są mało kaloryczne... owoce tak samo choć wiadmo nie wszystkie Ja w ogołe nie jestem głodna .. nawet jestem bardziej najedzona niż zwykle.Cały dzień wcinam marchewki, ogórki, rzodkiewki itp. ale jem też jak już napisałam kasze, blonnik.
A zresztą przecież napisałam, że niewiem czy te 600 jest dobrze
oleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-10, 20:24   #4
oleczka18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 222
Re: oczyszczanie organizmu

mimo że już dawno po fakcie ..przypominam się ... może te informacje kiedyś jeszcze przydadzą się
oleczka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:06.