kiedy ćwiczyc? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-07-16, 20:52   #1
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839

kiedy ćwiczyc?


witam
postanowiłam troche poćwiczyć ,tak dla poprawienia kondcji,troche porosciagac stare mięsnie,zastanawiam sie tylko kiedy najlepiej to robic :rano czy wieczorem przed sniadaniem po sniadaniu(kolacji)?
plan ćwiczeń mam taki rowerem dojaz na stadion,tam trochę pobiegac i wparę cwieczen ogólnorozwojowych i do domu rowerkeim (jak dam rade)
troche boje się o moja kondycje przez ładnych kilka lat nic nie robilam a w szkole dużo biegałam,pływałam i koszykówka obawiam się ,że sie mocno zdziwie jak ze mna żle.
poradzcie cosik
pozdrawiam
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-17, 06:25   #2
ma75
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 767
Re: kiedy ćwiczyc?

Hej
Ja tam nie jestem specjalistą, ale wydaje mi się, że musisz wybrać taką porę, żeby Ci najlepiej pasowało i żeby ćwiczenia sprawiały Ci przyjemność Ważne, żebyś się do ćwiczeń nie zmuszała, bo jak to będzie kolejny ciężki obowiązek, to szybko będziesz miała dosyć.
Ja na przykład biegam rano, pomimo że jestem strasznym śpiochem, bo tak lubię, bo jest tak świeżo i bardzo mnie to rozbudza, ale znam osoby, które za skarby świata nie wstaną tak wcześnie.
Więc może po prostu sprawdź o jakiej porze najlepiej Ci się ćwiczy
Powodzenia
ma75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:41.