Jakie farby najmniej niszczą włosy-brązy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-18, 13:32   #1
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522

Jakie farby najmniej niszczą włosy-brązy


Dziewczyny niedawno urodziłam dziecko i nadszedł ten moment kiedy wypadają włosy , muszę pofarbować odrosty no i wogóle kolor spłowiał.Zawsze używalam Garniera Color Naturals -złoty brąz /Joanna Brodzik/ ale teraz mam ochotę na inny równie ładny brązik.Może znacie farby kóre nie niszczą włosów a mają piękne , soczyste niezbyt ciemne brązy.Garnier jest super ale może są lepsze no i ja chcę odmiany.
Dziękuję za uwagę i cześć.
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 13:36   #2
ASIA81
Raczkowanie
 
Avatar ASIA81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 370
GG do ASIA81
Dot.: Jakie farby najmniej niszczą włosy-brązy

Cytat:
Napisane przez lola23
Dziewczyny niedawno urodziłam dziecko i nadszedł ten moment kiedy wypadają włosy , muszę pofarbować odrosty no i wogóle kolor spłowiał.Zawsze używalam Garniera Color Naturals -złoty brąz /Joanna Brodzik/ ale teraz mam ochotę na inny równie ładny brązik.Może znacie farby kóre nie niszczą włosów a mają piękne , soczyste niezbyt ciemne brązy.Garnier jest super ale może są lepsze no i ja chcę odmiany.
Dziękuję za uwagę i cześć.
Ja polecam Garniera właśnie...tylko nie farbuj palettą...ja tez szukam fajnego brązu
__________________
Przyjaciele są jak ciche Anioły... które podnoszą nas,
gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać...

ASIA81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 15:35   #3
nobilistka
Raczkowanie
 
Avatar nobilistka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 225
Dot.: Jakie farby najmniej niszczą włosy-brązy

ja też stawiam na Garniera.....kiedyś miłam ciemne włosy i używałam Garnier NUTRISE NATEA. i byłam z niej zadowolona, włosy były miękkie, lśniące i ładnie pachniały :P....a kolor...hmm...to najlepiej sama musisz dobrać...w czym będzie Ci dobrze...
nobilistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 21:01   #4
lola23
Wtajemniczenie
 
Avatar lola23
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 2 522
Dot.: Jakie farby najmniej niszczą włosy-brązy

może znacie brązy sprawdzone które nie wychodzą ani za ciemno i sa śliczne
lola23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 21:11   #5
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Jakie farby najmniej niszczą włosy-brązy

A co to znaczy "sa sliczne"? wnioskuje, ze interesuja cie kolory cieple, zlotawe. Polecam farbe Schwarzkopf Poly Brillance, sa 2 ladne kolory, wychodza faktycznie brazy a nie czernie nie rozumiem tych przestrog przed pallette, ja wiele razy jej uzywalam i wlosy nadal mam, co wiecej sa nadal blyszczace. Ja z kolei przestrzegam przed garnierem jesli ktos chcialby uzyc koloru ciemniejszego niz jasny braz. Czern murowana.
Ladne kolory ma tez Loreal Preference.
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 21:39   #6
czeko
Rozeznanie
 
Avatar czeko
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łodz
Wiadomości: 565
Dot.: Jakie farby najmniej niszczą włosy-brązy

farby garniera w ogole mi nieniszcza włosów ale niesamoicie smierdza
czeko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 21:40   #7
syyyylwia
Raczkowanie
 
Avatar syyyylwia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: Jakie farby najmniej niszczą włosy-brązy

Farba palette ma w swoim skłądzie pewien składnik, którego nazwy niestety nie pamiętam, który sprawia, że jeśli kolor nie wyjdzie to nie da się go ściągnąć, czyli przeprowadzić dekoloryzacji. Poza tym przy użyciu palette łątwo sobie zrobić włosy w o zielonkawym kolorze, albo soczysta marcheweczkę. Wiem to z doświadczenia, bo kiedys powodowana chęcią przyciemnienia rozjaśnionych włosów zafundowałąm sobie średni blond palette i wyszedł mi kolor czarno-zielony. Jak poszłąm naprawić do do fryzjera to się dowiedziałąm, ze palette nie da sie niestety niczym ściągnąć i żebym jej w przyszłości nie używała, bo jest sie jej b. trudno pozbyć. Ta impreza kosztowała mnie mnóstwo pieniędzy i nerwów. Już nikt mnie nigdy nie zmusi do uzycia farb tej firmy.
syyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-18, 21:45   #8
czeko
Rozeznanie
 
Avatar czeko
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łodz
Wiadomości: 565
Dot.: Jakie farby najmniej niszczą włosy-brązy

Cytat:
Napisane przez syyyylwia
Farba palette ma w swoim skłądzie pewien składnik, którego nazwy niestety nie pamiętam, który sprawia, że jeśli kolor nie wyjdzie to nie da się go ściągnąć, czyli przeprowadzić dekoloryzacji. Poza tym przy użyciu palette łątwo sobie zrobić włosy w o zielonkawym kolorze, albo soczysta marcheweczkę. Wiem to z doświadczenia, bo kiedys powodowana chęcią przyciemnienia rozjaśnionych włosów zafundowałąm sobie średni blond palette i wyszedł mi kolor czarno-zielony. Jak poszłąm naprawić do do fryzjera to się dowiedziałąm, ze palette nie da sie niestety niczym ściągnąć i żebym jej w przyszłości nie używała, bo jest sie jej b. trudno pozbyć. Ta impreza kosztowała mnie mnóstwo pieniędzy i nerwów. Już nikt mnie nigdy nie zmusi do uzycia farb tej firmy.
tak to prawda ja kiedys uzywałam palette włosy po niej wpadały mi niesamowice! i w dodatku miałam takie zniszczone..a ze miałam wtedy czarne włosy to chciałam sobie zrobic czerwone pasemka..i jak poszłam do fryzjera to babka miała wielką trudność ze sćiagniecem tej farby a ile sie tam naczekałam ło boze..fryzjer powiedział ze jest to najgorsza farba..nikomu nie polecam
czeko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 21:46   #9
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Jakie farby najmniej niszczą włosy-brązy

http://www.ewg.org/reports/skindeep/...rint_version=1

na tej stronce masz wykaz najbardziej toksycznych i najmniej toksycznych farb do wlosow

garnier level 3 i loreal feria sa na samym koncu listy(czyli sa najmniej toksyczne)
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 21:53   #10
lady perfect
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 15
Dot.: Jakie farby najmniej niszczą włosy-brązy

Zgadzam sie co to zlaj opini o Palette. Pofarbowalam wlosy srenim brazem nie dosc ze wyszly na poczatku czarne to wlosy mi sie polamaly i zaczely strasznie wypadac I teraz sie boje czym kolwiek farbowac w obawie ze bede wygladac jak skin dodam ze kolor strzasznie wyplowial.
lady perfect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 22:43   #11
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Jakie farby najmniej niszczą włosy-brązy

A mi ani wlosy nie wypadly po palette, a dekoloryzacje po tej farbie przeprowadzilam pomyslnie w domku przy uzyciu produktu Joanny. Mialam jasny blond. Pozniej na to farbka.. i wszystko w porzadku zalezy od wlosow. Mojej mamie tez farbowalam palette i wychodzilo zawsze dobrze. Teraz juz co prawda nie farbuje wlosow, ale tamten okres wspominam dobrze. Mimo to nie uwazam ze paleta jest najlepsza. O wiele bardziej ufam Poly Brillance
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-19, 06:58   #12
ASIA81
Raczkowanie
 
Avatar ASIA81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 370
GG do ASIA81
Dot.: Jakie farby najmniej niszczą włosy-brązy

Moim zdaniem z tą Palette jest tak-jeśli się ma naprawdę mocne i grube włosy to Palleta nie powinna zaszkodzić-wiem to z autopsji gdyż najlepsze czarne kolory wychodza z pallety ale moja koleżanka też nią robiła i pozbyła się troszke włosów..zaznaczam że miała włosy raczej podatne na układanie mięciutkie i delikatne-ja mam sztywne i grube...co do dekoloryzacji to do teraz się męczę(już prawie rok) aby pozbyć się tego koloru...także teraz uzywam Garniera i jest spoko)
__________________
Przyjaciele są jak ciche Anioły... które podnoszą nas,
gdy nasze skrzydła zapomniały jak latać...

ASIA81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 07:20   #13
Ironlady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 55
Dot.: Jakie farby najmniej niszczą włosy-brązy

Kiedyś zrobiłam sobie pasemka dwoma farbami Palette Deluxe. Co do kolorów nie mam zarzutów, a użyłam kasztanu i miedzianego machoniu. Wyszły naprawdę ślicznie i długo się utrzymywały. Dopiero po pół roku wyblakły i miałam jeden jednolity kolor, tak jakby jasny brąz. Natomiast jakość FATALNA ! Włosy garściami mi wypadały i to ponad rok, przez co zrezygnowałam z używania suszarki (miałam bardzo ługie włosy) oraz intensywnie uzywałam wielu odżywek (Radical,Shauma z mlekiem, pantene itp.), więc praktycznie po 2 latach znów miałam swoje normalne bardzo gęste włosy, ale już nie są takie grube jak kiedyś NIe raz mnie korci do farb z tej firmy ze względu na niską cenę i dość wiele odciein, ale nie chcę wracać do koszmaru, czyli ogromnego zniszczenia włosów. Już miałam się decydować na ściągniecie koloru, ale obawiałam się efektu, więc zakupiłam farbę Garniera Belle Color (Kasztan). Włosy mięciutkie, nie wypadają. Kolor z początku mnie przeraził, taki ziwny ciemny brąz z refleksami rudości (jak na palecie w drogerii) ale po 2-3 myciach dokładnie taki jak na opakowaniu i jestem bardzo zadowolona. MOja mam także używała Belle Color tylko blondu i na jej siwych włosach oraz bardzo, bardzo zniszczonych wyszedł ładnie i nawet odżywki po farbowaniu nie zastosowała, gdyż uznała, że są bardzo miękkie
Ironlady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 11:36   #14
O$ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 16
Dot.: Jakie farby najmniej niszczą włosy-brązy

też mam traumatyczne doświadczenia jeśli chodzi o palette bo ona strasznie niszczy włosy a pozatym wszelkie kolory typu jasny braz wychadza na rudo!!!!!! juz kolor golden apple na moich brazowych wlosach wyszedl mi raczej jak marchewkaz kolei farba z garniera moja mama robila u fryzjerki czerwnone pasemka na blondzie i juz po 2 myciach czerwien zaczela jej schodzic-kolor zostal wyplowialy i wogole straszny...nie polecam!!!!najlepsze farby sa z l'oreal feria tylko nie kazdego stac aby ciagle farbowac nimi wlosy gdyz kosztuja ok 25zl- jednak wg mnie warto czasem sie szarpnac i kupic drozsza farbe i miec gwarancje ze nie zostanie na wlosach ruda poswiata
O$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 11:39   #15
O$ka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 16
Dot.: Jakie farby najmniej niszczą włosy-brązy

a jeśli chodzi o to jaka farba najmniej szkodzi wlosom to mysle ze te z frimy joanna- maja jakies tam ekstrakty z brzoskwini przez co nie wysuszaja strasznie wlosow i nie przestaja sie blyszczec<a farby sa nieziemsko tanie!!>- jednak po kazdym farbowaniu niezaleznie od firmy farby polecam nakladanie odzywek!!wlosy mamy tylko jedne :P
O$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 11:58   #16
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Jakie farby najmniej niszczą włosy-brązy

też odradzam Palette ! Kazdy fryzjer gdy dowiedział się ,że mam na włosach tę farbe łapał się za głowę.
Lubię i polecam Polly Brillance,Wella Decore i Londę Garnier Belle Color tez jest ok
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 22:21   #17
CzerwonaNimfa
Przyczajenie
 
Avatar CzerwonaNimfa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: z krańca wszechswiata
Wiadomości: 1
Dot.: Jakie farby najmniej niszczą włosy-brązy

Moim zdaniem dobra jest Feria z Loreala, Niestety droga, ale włosy po nie sa błyszczące, kolr ciekawy wielowymiarowy no i nie niszczy w ogóle włosów

polecam, warto wydać wiecej pieniedzy, dzieki temu nie niszczymy włosów

__________________
Ciało człowieka to strój na bal przebierańców.Jak bal się kończy strój się zdejmuje
CzerwonaNimfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 11:22   #18
niebieskaa
Rozeznanie
 
Avatar niebieskaa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: zachodniopom.
Wiadomości: 724
Dot.: Jakie farby najmniej niszczą włosy-brązy

A dla mnie najlepsza jest farba Loreal Recital Preference, teraz mam jasny opalizujacy kasztan -dokladnie tak sie zwie i jestem zadowolona z kolorku na poczatku troche ciemny,po paru myciach jak na okapowaniu, włosy farbowalam miesiac temu i kolorek sie trzyma
Wole nie wracac do farb palette, a nawet z Garnier mialam maly problem, a Loreal widzialam za 17 zl w promocji wiec nie tak drogo a przynajmniej nie beda zniszczone wloski.
niebieskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:25.