brak przyjemności:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-18, 09:18   #1
Paula1
Przyczajenie
 
Avatar Paula1
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 14

brak przyjemności:(


Drogie wizażanki. Jestem z chłopakiem od 6 lat i ani razu nie osiagnęłam szczytu przyjemności podczas stosunku. Ogólnie nawet bez tego jest bardzo przyjemnie,ale jednak też chciałabym bardziej cieszyć się seksem. Nie wiem ,czy ze mną jest coś nie tak,czy to przez tabletki anty,które tez dłuuugo brałam(ostatnio odstawiłam). Tak w ogóle to on jest moim pierwszym poważnym partnerem,wiec nie mogę go porównać z innymi,ale nasz seź na prawdę mi się podoba i nie jest nudny.
Nie wiem czy coś z tym robić,czy nie,bo wiem że ogólnie kobiety nie zawsze osiągają orgazm podczas stosunku,tylko że ja nigdy go w ten sposób nie osiągnęłam. Proszę poradźcie!
Paula1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 09:43   #2
chilligirl
Rozeznanie
 
Avatar chilligirl
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Chester
Wiadomości: 852
Dot.: brak przyjemności:(

prawdopodobnie moglo byc to spowodowane tabletkami...probowalisci maxymalnie wydluzyc gre wstepna? jesli tak to pewnie juz taka Twoja natura...wazne ze sex Cię cieszy i nie jest monotonny... a czy osiagasz orgazm przez lechtaczke? jesli tak to trzeba bedzie sie stosunkowo bardziej skupic na tej czesci twoich stref erogennych...
__________________
Aparatka od 04/08/2013


"Live as if you were to die tomorrow. Learn as if you were to live forever"
chilligirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 09:50   #3
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: brak przyjemności:(

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...t=brak+orgazmu - wyszukiwarka nie gryzie
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 09:50   #4
edit23
Zakorzenienie
 
Avatar edit23
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: mój mały kącik
Wiadomości: 4 286
Dot.: brak przyjemności:(

Ja mam podobnie. Tyle, że ja wiem, ze to przez tabletki. Widzę różnicę. Dlatego odstawiam je.
__________________
edit 29
edit23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 09:55   #5
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: brak przyjemności:(

Taka sytuacja może być, aczkolwiek nie musi być spowodowana tabletkami.
Ja osobiscie byłam w identycznej sytuacji, poradziłam się ginekologa, zmienił mi tabletki na inne i jest rewelacyjnie. Dochodzę do końca prawie za każdym razem. Aczkolwiek wydaje mi się, że na ta poprawe wpływa także lepsze poznanie swoich ciał Najważnijesze to nie myśleć bardzo o tym i się nie poddawać.
Paula1 a przed stosowaniem antykoncepcji hormonalnej miałaś większą przyjemność z seksu?
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 19:50   #6
Wiedziemka
Raczkowanie
 
Avatar Wiedziemka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 314
Dot.: brak przyjemności:(

ja od wielu lat współzyję a orgazm pochwowy miałam tylko raz - tabletek używałam jeden cykl, więc za krótko zeby zrzucić na nie winę - zatem to wszystko kwestia dalszego poznawania swojego ciała i szukania odpowiednich póz, pieszczot, doznań...
Wiedziemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-18, 20:48   #7
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: brak przyjemności:(

Cytat:
Napisane przez Paula1 Pokaż wiadomość
Drogie wizażanki. Jestem z chłopakiem od 6 lat i ani razu nie osiagnęłam szczytu przyjemności podczas stosunku. Ogólnie nawet bez tego jest bardzo przyjemnie,ale jednak też chciałabym bardziej cieszyć się seksem. Nie wiem ,czy ze mną jest coś nie tak,czy to przez tabletki anty,które tez dłuuugo brałam(ostatnio odstawiłam). Tak w ogóle to on jest moim pierwszym poważnym partnerem,wiec nie mogę go porównać z innymi,ale nasz seź na prawdę mi się podoba i nie jest nudny.
Nie wiem czy coś z tym robić,czy nie,bo wiem że ogólnie kobiety nie zawsze osiągają orgazm podczas stosunku,tylko że ja nigdy go w ten sposób nie osiągnęłam. Proszę poradźcie!
a ja jestem z facetem od 4 lat i tez nigdy nie osiagnelam orgazmu podczas stosunku i nie biadole. Nie kazdej kobiecie (zdecydowanej wiekszoci!) nie jest dane cieszyc sie orgazmem podczas stosunku. Jesli za to osiagasz go podczas pieszczot to chociazby z tego powinnas sie cieszyc. Przeciez "szklanka jest do polowy pelna a nie pusta!"

Watek przesuwam na forum seks.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-20, 20:09   #8
Miasteczko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 6
Dot.: brak przyjemności:(

Kochane wizazankidopiero czoraj dołaczyłam do Waszego oooogromnego grona i bardzo sie z tego cieszeniestety ja tez borykam sie ztym problemem.Od kwietnia 2007 jestem w stałym zwiazku z cudownym facetem,kocham go jest mi bardzo bliski,jednakże nigdy nie miałam orgazmu,dodam ze jest on moim pierwszym mezczyzna zktórym współzyłam. dla niego nasz sex jest cudowny dla mnie niestety nie.czasami podczas pieszczot nawet nie jestem mokra-wiecie co mam na mysli..dlatego tez może potraficie mi cos doradzic?bardzo proszę
Miasteczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 20:24   #9
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: brak przyjemności:(

Cytat:
Napisane przez Miasteczko Pokaż wiadomość
Kochane wizazankidopiero czoraj dołaczyłam do Waszego oooogromnego grona i bardzo sie z tego cieszeniestety ja tez borykam sie ztym problemem.Od kwietnia 2007 jestem w stałym zwiazku z cudownym facetem,kocham go jest mi bardzo bliski,jednakże nigdy nie miałam orgazmu,dodam ze jest on moim pierwszym mezczyzna zktórym współzyłam. dla niego nasz sex jest cudowny dla mnie niestety nie.czasami podczas pieszczot nawet nie jestem mokra-wiecie co mam na mysli..dlatego tez może potraficie mi cos doradzic?bardzo proszę
czas to najlepsze lekarstwo. Tez tak mialam. Przeszlo mi dopiero po roku! odkad bylismy razem.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 10:56   #10
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: brak przyjemności:(

Ja też nie miałam orgazmu przez ponad pół roku współżycia !
Dopiero wczoraj zaczęliśmy się pieśić i przestałam o tym myśleć, odprężyłam się i stało się było cudownie
Myślę że mój bląd to było brak wystarczającej gry wstępnej i ciągłe myślenie o orgaźmie bardziej skupiałam się na tym niż na samej przyjemności
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-21, 12:55   #11
Adieu003
Raczkowanie
 
Avatar Adieu003
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 72
Dot.: brak przyjemności:(

czas i radość z tego, co się ma
__________________
'Ostatnie echo jest ciszą
to miejsce
gdzie kończy się Twoje spojrzenie'

Edytowane przez Adieu003
Czas edycji: 2008-02-21 o 16:20
Adieu003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:54.