twarz po peelingu chemicznym - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-12, 17:01   #1
Agu5ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 77

twarz po peelingu chemicznym


2 dni temu mialam peeling chemiczny u kosmetyczki. Jeden bo na jeden tylko mialam przyjsc ( czytajac forum dopiero dowiedzialam sie ze sie chodzi na kilka.. ale mi kosmetyczka kazala jeden..czemu?). I przed nim nie mialam zadnej kuracji przygotowujacej ani nic, ale mam cere tradzikowai uzywalam Aknemycin jako lek. No i teraz po peelingu oczywiscie luszczy mi sie skora ii jest zaczerwieniona, piecze itd. jak to po peelingu. Ale nie wiem czy mam teraz ją czyms smarowac, nawilzac? czy zostawic samej sobie niech sie luszczy? bo kosmetyczka kazala mi tylko uzywac olejku Sebutrol do zmywania twarzy i szorowac ja szczoteczka do zebow. A co jest najgorsze to to ze skora schodzi mi z tych miejsc twarzy ktore byly w porzadku, gladkie i bez zadnych blizn a z miejsc tam gdzie a blizny nic sie nie rusza i ja nie wiem czy to cos wogole pomoze.. chlip
Agu5ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-12, 19:40   #2
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: twarz po peelingu chemicznym

bez konkretów typu jaki kwas, jakie stężenie, jakie pH nie sposób ocenić czy to dobrze/źle że masz tylko jeden zabieg.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-13, 08:47   #3
Agu5ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 77
Dot.: twarz po peelingu chemicznym

niestety nie za bardzo sie w tym orientuje i poprostu nie wiem.. a mam pytanie: bo jak mi schodzi skora to zostaja takie czerwone placki. One znikna? czy przez ten peeling nie powstana mi jakies nowe przebarwienia?;/
Agu5ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.