Idzie wiosna.Chcę być piękna! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-15, 11:18   #1
basiabasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1

Idzie wiosna.Chcę być piękna!


Witajcie, jestem tu zupełnie nowa )
Wielkimi krokami zbliża się wiosna, a ja wyglądam okropnie! Chcę coś zrobić z tważą, zanim słońce będzie intensywnie świecić. Myślałam o mokrodermabrazji... Może ktoś ma jakis inny pomysł?
basiabasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-15, 12:17   #2
cukier
Raczkowanie
 
Avatar cukier
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 114
Dot.: Idzie wiosna.Chcę być piękna!

witaj. u mnie podobnie.
na razie zakupilam produkt do mikrodermabrazji w domku firmy eveline i jestem zadowolnona. oczywiscie to nie to samo co zabieg u kosmetyczki ale mi wiecej nie potrzeba. zrobilam tez zakup kremu na noc i na dzien i po tygodniu stosowania tych wszystkich specyfikow widze rezultaty. ja niestety jeszcze musze zabrac sie za cialo:|
mysle ze wizyta u fryzjera (chycby podciecie koncowek) , konkretny pilling (wspomniane wyzej eveline) dobry krem odzywczy powinny pomoc. choc kosmetyczka to nie glupi pomysl
pozdrawiam
__________________
Być żywym, to tkać historię pomiędzy początkiem, którego już się nie pamięta i końcem,z którego nic się nie pozna.

70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60
cukier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 23:41   #3
martusia380
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 12
GG do martusia380
Exclamation Idzie wiosna,niedługo trzeba odsłonic nogi...:(

Dziewczyny!! borykam sie z przykrym problemem.Otoz nie wiem juz sama czy to z zimna czy od golenia,ale w miejscu cebulek włosa na łydakch i udach mam takie jakby czerownawe kropki ,nie krosty,ani nie wysypke-ot poprostu takie cholerne,czerwone kropki-punkty.sa na całych łydkach i z przodu uda.Jak sie tego pozbyc?sa mocno widoczne nawet przez jasne rajtki.W dodatku zauwazylam,ze z tyłu uda pojawiaja mi sie pojedyncze czarne włosy.co robic?znacie jakies złote domowe patenty na te dolegliwosci dobijajace? Sciskam i prosze o szybka odpowiedz!! M.
martusia380 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 06:53   #4
Szeri
Raczkowanie
 
Avatar Szeri
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Domek :)
Wiadomości: 418
Dot.: Idzie wiosna,niedługo trzeba odsłonic nogi...:(

Włosy jesli sa pojedyncze mozesz wyrwać pensetą. Co do krost, jesli masz obawy, ze to po goleniu do odczekaj kilka dni i zobacz czy nie zniknął, a jesli nie to może dermatolog?
Szeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:44.