Czy kogoś uczulił Loreal Holographic?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-09, 16:07   #1
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa

Czy kogoś uczulił Loreal Holographic??


Uzywałam cieni loreala, ale zwykłych i w sztyfcie. Były super! Teraz kupiłam te i chyba mnie uczuliły! Nie jestem jakaś wrażliwa. Moim oczom i skórze niewiele szkodzi. Raz w zyciu uczuliły mnie cienie Joko, no ale to była niewielka strata. Teraz, jeśli moje podejrzenia się potwierdzą będę zła. Nie dość, że spory wydatek jak dla mnie to jeszcze są przepiękne! Naprawdę ciężko znaleźc coś podobnego. Czy to możliwe, że to faktycznie te cienie? Czy może pomóc kładzenie ich na bazę? A może "gryzą" się z podkładem? A może macie sposoby na uniknięcie ewentualnych podrażnień...no nie wiem...jakąś maść, albo co. Proszę o radę bo szkoda mi ich strasznie
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 17:32   #2
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Czy kogoś uczulił Loreal Holographic??

Ennko możesz spróbować kłaść je na bazę, czy na inny podkład. Może akurat pomoże Podlecz sobie te oczka, i spróbuj ponownie. Niestety nie znam recepty na takie przypadki. Wydaje mi się, że to jednak nie jest spowodowane tymi cieniami

A teraz tak off topic- Ennko dostałam te cienie holographic Odcień Palace Sunset. Jeśli dalej potrzebujesz informacji o nich to służę pomocą
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 18:58   #3
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Czy kogoś uczulił Loreal Holographic??

hej ennkaa,
ja mam dwa cienie z tej serii: Ultra Violet i Xenon Blue. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby mnie uczuliły, a mam skłonnośc do reakcji alergicznych
Może uczuliło Cię coś innego, i być może baza pomoże
pozdrawiam
Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 21:35   #4
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Czy kogoś uczulił Loreal Holographic??

Ja też mam skłonności do reakcji alergicznych (nawet duże) ale te cienie mnie nie uczuliły. Może to jakiś inny kosmetyk ??
Jesli cię uczulają to niestety bedzie trzeba je odstawić, głupotą byłoby kupowac sobie maść na uczulenie droższą niż cienie a najczesciej tylko takie skutkują.
Nie mniej jednak polecam Tormentiol - jest dobry, niedrogi (ok. 7 zł) i może uda mu sie złagodzić podrażnienie.
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-09, 21:57   #5
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Czy kogoś uczulił Loreal Holographic??

Naprawdę bym chciała, żeby to jednak nie było to...ale kurcze to jedyna nowość jaką ostatnio wpakowałam na oczy poza tym własnie na cienie byłam raz uczulona i to było moje JEDYNE W ŻYCIU uczulenie!! Ale jestem wściekla!
Spróbuję na bazę...
A tak kombinuję...one są dość twarde i może nakładając je podrażniam oko? Tyle, że nie za bardzo wiem w jaki inny sposób je nałożyć...na pędzelek nie za bardzo "wchodzą"
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:50.