motion gel l'oreala? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-22, 21:56   #1
miss dare
Raczkowanie
 
Avatar miss dare
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108

motion gel l'oreala?


Dzien dobry - mam pytanie o motion gel loreala - moja ulubiona fryzjerka mi jak zwykle wciska pełno buteleczek na wyjściu a teraz miała fazę na nówki sztuki z loreala i ten dla mnie mi poleca, ale nie wiem czy kupić - bo to jednak 6 dych - chodzi mi o motion gele - taki do podkreślania osobnych kosmyków we włosach - rzeczywiście daje objętość i nie skleja? bo pięknie pachnie jabłuszkowo - wąchałam, ale nałożyła mi na włosy w końcu coś innego bo miałam wygładzane na prosto no i nie wiem jak działa :/

BTW - w końcu nie zrobiłam sobie platynowych włosów ale mam grzywkę jak na moim avatarze
miss dare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 13:40   #2
elsinoe
Raczkowanie
 
Avatar elsinoe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 111
Dot.: motion gel l'oreala?

Ja tego akurat nie używałam, ale to chyba z tej samej serii kosmetyków profesjonalnych co Beach Creme - efekt włosów z plaży, ja tego nie testowałam jeszcze, ale widziałam w Cosmo arta , że faktycznie coś takiego jest. Moja koleżanka polecała mi ten kremik, bo nabyła go już jakiś czas temu w Niemczech - ech czemu do nas wszystko poźniej nieco trafia ;( Ciekawe czy dałoby się zrobić takie lekko falowane włosy, moje są proste jak druty, a w tym roku raczej fale są preferowane
elsinoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 13:59   #3
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: motion gel l'oreala?

Gdybyś zdecydowała się na ten kosmetyk, to na Allegro znalazłam go za jedynie 37zł http://www.allegro.pl/item105082721_...play_ball.html
Zamawiałam już kiedyś u tego sprzedawcy i był ok, więc polecam.
Ja pewnie się nie zdecyduję, bo na razie jestem zakochana w gumie OSISa, ale czekam na opis wrażeń po użyciu tego jabłkowego cudeńka
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 16:34   #4
elsinoe
Raczkowanie
 
Avatar elsinoe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 111
Dot.: motion gel l'oreala?

a co to jest guma OSISa - pierwsze słyszę ???
elsinoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 16:39   #5
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: motion gel l'oreala?

Guma OSIS to takie cudeńko do utrwalania fryzurek z krótkich włosów - stroszenia Dobrze trzyma i nabłyszcza włosy. Tu link do KWC http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=6460
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 13:48   #6
elsinoe
Raczkowanie
 
Avatar elsinoe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 111
Dot.: motion gel l'oreala?

Ech, to w moim przypadku taka guma odpada, bo włosy mam długie. Strasznie trudno dostać jakiś dobry preparat który fajnie zakobinuje fryzurkę , ja to mam takie włosy proste jak druty i już cuda robiłam żeby były lekko falowane - wałki zakładałam i te gąbczaste i takie zwykłe,po 5 minutach znów miałam proste hery, piankę wgniatałam we włosy , sklejała tak ,że musiałam o drazu głowe myć , out of bed próbowałam i tez za ciężki :/ Ja będziesz już wiedziała jaki efekt daje ten Motion gel to proszę o relacje ja się tymczasem rozejrze za tym Beach Cremem - może to jest dla mnie zbawienie
elsinoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 13:46   #7
elsinoe
Raczkowanie
 
Avatar elsinoe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 111
Dot.: motion gel l'oreala?

bylam na stronie tej serii www.play-ball.pl - pomijam że ładna stronka,ale gra jest zabawna, tsza uciekać przed kuleczkami ja jak siedze w pracy to na zamianę albo forum albo gra niedługo wylece z hukiem!!!
elsinoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-25, 21:21   #8
miss dare
Raczkowanie
 
Avatar miss dare
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108
Dot.: motion gel l'oreala?

no i kupiłam sobie! za 60 jednak, ale się nie mogłam na tym Allegro doczekać i kupiłam dziś po dordze do domu . jeszcze nie próbowałam, ale wąchałam znowu bo pachnie jak ta zielona jabłkowa Hubba Bubba DDD mam nadzieję, że są to pieniądze warte tego zakupu bo jak nie to mnei szlag trafi. to opakowanie nie jest takie bardzo duże, taka racszej kulka do ręki - więc mam nadzieję że będzie wydajne Oby....... jutro nie myję głowy ale pojutrze będę się czesać na imprezkę to napisze potem jak poszło z ukłądaniem włosów i czy rzeczywiście taki efekt jak piszą.


A na stronie playball pierwszy raz dopiero teraz byłam jak mi Elsinoe dałaś linka - w sumie powiązali to z opakowaniem chyba te piłki - bo w gumowym takim pudełku to jest i można o ziemię rzucić to sie odbija. Ale w gry na komie słaba jestem i raczej nie mam szans na wygraną chlip chlip....
miss dare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 20:27   #9
miss dare
Raczkowanie
 
Avatar miss dare
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108
Dot.: motion gel l'oreala?

miałam odpowiedzieć jak Motion Gelee (przez dwa e się to pisze). No więc proszę bardzo - wystawiam recenzję:

ogólnie jest niezły, ale nie jest łatwo tego użyć tak, żeby efekt był taki, jaki się chciało, dopiero za 2 razem zrobiłam to jak należy. Po pierwsze na początku nawaliłam sobie tego na łeb za dużo i posklejałam włosy na czubku głowy więc mnie szlag trafił ciężki. Ale sama jestem sobie winna :/ W każdym razie:
- pięknie utrwala włosy, trzyma się fryzura bardzo długo ale bez barbiowego efektu lakieru (zresztą lakieru już w ogóle nie nakłądałam)
- skleja lekko włosy u nasady i z tym trzeba powalczyć - raczej zaczynać nakładanie nie od samej nasady tylko kawalątek dalej i oszczędnie na końcówkach jeśli ma się porozdwajane
- ja naturalnie mam proste włosy, ale falowanie daje ten żel na serio niezłe, i na wigoci się nie mechaci (sprawdziłam w ostatnich deszczach), no i ja mam raczej cieniutkie włoski a po użyciu tego wyglądałam jakbym bez mała miała włosy jak Cindy Crawford

Generalnie więc polecam (chociaż drogie jest jednak). Najgorsze jest to, że mnie dopiero szlag ciężki trafił jak się okazało że w te piłeczki na stronie play-ball jak się zagra to się dostaje te kosmetyki za darmo! :/ :/ :/ I oczywiście kuleżanki z worku nie musiały nic płacić a ja jestem 6 dych w plecy :/ No ale teraz to już nie mam co marudzić, bo mi się podoba i używam więc zlewa.
miss dare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 20:40   #10
elsinoe
Raczkowanie
 
Avatar elsinoe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 111
Dot.: motion gel l'oreala?

Witaj miss dare,
ciesze się że opisałaś swoje wrażenia po uzyciu kosmetyku i dziękuję, że wspomniałaś o możliwości wygrania kosmtyków na stronie play-ball.
Ja grałam w to kilkanaście razy, ale szczerze mówiąc nigdy nie zwróciłam uwagi,że można je wygrać, zawsze brałam opcję "bez rankingu"

Jest tylko jeden problem :/ -- mój najlepszy wynik to 24 ;( wchłoniete kuleczki ;( a w rankingu jest wynik 105 - ale próbowac dalej bedę, teraz to mam motywację!!!
elsinoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:41.