pomóżcie wybarać mi podkład... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-24, 15:12   #1
marbella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 123

pomóżcie wybarać mi podkład...


Cześć dziewczyny! Licze na Waszą pomoc..Ponieważ kończy mi się ukochany podkład L`Oreala Translucide( dzięki Waszym namowom właśnie go kupiłam i wielkie buziaki za to!!!!!!) musze wybarać znów coś. Przeglądam tak KWC i nie wiem Mam suchą skóre z drobnymi zaczerwienieniami.Dodam że nigdy podkładu nie nakładam na całą buśkę lecz tylko pod oczmi i w miejsca zaczerwienione bądz blizny po trądziku. Z dwóch, które mnie zainteresowały to L`oreal visible lift make up ( w recenzjach pisze że jest dobrze kryjący i w małych ilościach można stosować go jako korektor)
A drugim to KWC Lancome TEINT IDOLE ULTRA. Zainteresowałam się nim ponieważ dostał Nagrodę Internautów ( a jeszcze nigdy nie zawiodłam się na kosmetyku , który taką nagrodę otrzymuje) , następnym plusem ,który wyczytałam jest to,że nie tworzy ,,maski,, i bardzo długo urzymuje się na buzi! Tylko kurcze ta cena ale jeżeli jest wart tylu złotówek to go kupuje! Dziewczyny pomóżcie i doradzcie!!
marbella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 15:30   #2
kaja-sz
Rozeznanie
 
Avatar kaja-sz
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 532
Dot.: pomóżcie wybarać mi podkład...

Ja rowniez mam sucha skore i bardzo lubie podklad Ever Fresh Make Up z Maybelline. Nie mam pozniej sciagnietej skory i ladnie wyglada na buzi
kaja-sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 15:39   #3
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: pomóżcie wybarać mi podkład...

polece Lancome Tein Idole Ultra a cena...;( da się ją obejść ja kupiłam na allegro 20 saszetek po 1 ml na allegro za 25 zł, i są na serio bardzo wydajne, jedna starcza na ok 4 razy(cała twarz)
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:03.