Samoopalcz-Avon - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-19, 09:45   #1
asik138
Raczkowanie
 
Avatar asik138
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 158
GG do asik138

Samoopalcz-Avon


Czy ktoras z Was miala i uzywala go? Samoopalacz do ciala do jasnej karnacji w spraju?
asik138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 09:50   #2
asik138
Raczkowanie
 
Avatar asik138
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 158
GG do asik138
Dot.: Samoopalcz-Avon

Wydalam na to dziadostwo 20 zl!!! Kosmetyczka mi go nalozyla bardzo dokladnie i co?!! Smugi i jeszcze nie wiadomo co!!! Wchodze do wanny i zdzieram to!!!! Wrrrrrr
asik138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 11:25   #3
olusia006
Raczkowanie
 
Avatar olusia006
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 118
GG do olusia006
Wink Dot.: Samoopalcz-Avon

witam asik138!

powiem Ci, że jestem zaskoczona używam juz ponad 2 lata samoopalacze z avonu do jasnej karnacji (bo taką niestety mam ), mialam juz wszystkie wydania, balsam do ciala, twarzy i ten do ciała w sprayu, jestem baaardzo zadowolona. nigdy nie miałam żadnych zacieków, wcieram je porządnie w skórę no i nic poza tym nie robię . Wydaja mi sie bardzo dobre, ciezko z nimi przesadzic, a za pierwszym razem trzeba uzyc przynajmniej 2 razy by bylo widac efekt, choc i tak delikatny, taki w sam raz dla mnie nawet nie przypuszczalam, ze siem moze nie sprawdzic pozdrawiam gorąco
__________________
robaki sikają w krzaki
olusia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 12:11   #4
Malwina12320
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 385
Dot.: Samoopalcz-Avon

ja mialam z nims tycznosc(mam niemile wspomnienia ) powiem tak: wypróbowałam go pare alt temu w ferie zimowe w połowie - potme przez najblizsze dni nei alziłam do szkoły tylko calymi dniami siedziałam w domu i sie szorowałam -robi smugi-malo powiedziane wyglądałam jakbym całą sobą ziemnaiki obierała
Malwina12320 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 12:32   #5
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: Samoopalcz-Avon

uzywam od 1,5 roku i jestem bardzo zadowolona.
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 12:37   #6
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: Samoopalcz-Avon

Cytat:
Napisane przez Malwina12320
robi smugi-malo powiedziane wyglądałam jakbym całą sobą ziemnaiki obierała
widocznie zle nakladałas! trzeba tez miec umiar w tym wystarczy nalozyc troszke i rowno i na efekty czekac dlugo nie trzeba. W sprayu uzywam do ciala a na buzie w kremie.
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 13:33   #7
Ibizza
Raczkowanie
 
Avatar Ibizza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 196
Dot.: Samoopalcz-Avon

Ja też przymierzam się do kupna tego samoopalacza, ale teraz to bądź tu mądra
Chyba po prostu nie ma innego wyjścia niż self testy
Ibizza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-19, 15:07   #8
asik138
Raczkowanie
 
Avatar asik138
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 158
GG do asik138
Dot.: Samoopalcz-Avon

Nie wiem od czego to zalezy w sumie to tylko dekolt nim robilam tzn od pasa w gore bo to pod sukienke chcialam za pierwszym razem smarowalam sie nim sama ale wyszlo beznadziejnie i poszlam do kosmetyczki a dzisiaj taki efekt ;( moze to zalezy od skory? heh glupoty gadam nio ale moze mojej skorze cos niespasowalo w tym samoopaloczu ehhh
asik138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 15:10   #9
asik138
Raczkowanie
 
Avatar asik138
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 158
GG do asik138
Dot.: Samoopalcz-Avon

Cytat:
Napisane przez olusia006
witam asik138!

powiem Ci, że jestem zaskoczona używam juz ponad 2 lata samoopalacze z avonu do jasnej karnacji (bo taką niestety mam ), mialam juz wszystkie wydania, balsam do ciala, twarzy i ten do ciała w sprayu, jestem baaardzo zadowolona. nigdy nie miałam żadnych zacieków, wcieram je porządnie w skórę no i nic poza tym nie robię . Wydaja mi sie bardzo dobre, ciezko z nimi przesadzic, a za pierwszym razem trzeba uzyc przynajmniej 2 razy by bylo widac efekt, choc i tak delikatny, taki w sam raz dla mnie nawet nie przypuszczalam, ze siem moze nie sprawdzic pozdrawiam gorąco
Dziewczynki a na szyjce to jak Wam to wychodzi? Nie wchodzi w zagiecia skory? pozdrawiam!!
asik138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 15:11   #10
asik138
Raczkowanie
 
Avatar asik138
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 158
GG do asik138
Dot.: Samoopalcz-Avon

Nalozylabym jeszcze raz ale wole nie ryzykowac bo w sobote wesele
asik138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 07:04   #11
olusia006
Raczkowanie
 
Avatar olusia006
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 118
GG do olusia006
Dot.: Samoopalcz-Avon

ja się zgadzam z Wioląfrytką (fajny nick swoją drogą ) po prostu nie można przesadzić, myśle, że nawet możnaby się i 3 razy posmarować tylko nie można przesadzać z ilością przy każdorazowym nałożeniu, no i zrobić odpowiednie odstępy czasu, bo rzeczywiście dopiero po kilku godzinach widać końcowy efekt, za drugim razem wcale nie jest taki jasny,a dla mnie w sam raz! ja też używałam do ciała w sprayu a do twarzy w kremie, ale jak mi się skończył do twarzy to i sprayu używałam do twarzy teraz używam balsamu do ciała do całej siebie w każdym przypadku wszystko było i jest w porządku, po prostu mi podpasował ten samoopalacz, łatwo się wchłania, nigdy nie miałam żadnych problemów z zaciekami ani przebarwieniami, równo się zmywa, kolejne warstwy tez super się prezentują, cóż więcej chcieć??
Asiku138 jeśli chodzi o zagięcia skóry na szyjce, hmm niezłe pytanie ale tez nie wiem co znaczy u Ciebie kolejny raz nałożyć( nie wiem ile masz juz warstw: ) choć szczerze mówiąc nigdy specjalnie nie zwracałam uwagi na te zagięcia, ale też nie zauważyłam jakiejś rażącej tragedii w zagięciach przy normalnym regularnym nakładaniu, więc myśle że powinnaś mieć po prostu wszędzie tyle samo warstw a jeśli będzie to wszystko z umiarem i porządnie wsmarwane to nie powinno być nic widać... tak mi się wydaje...z samoopalaczami tak jak ze wszystkim,każdy z nas jest 'indywiduum' (w pozytywnym znaczeniu tego sowa i każdy musi znaleźć coś dla siebie

pozdrawiam gorąco
__________________
robaki sikają w krzaki
olusia006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-20, 11:15   #12
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: Samoopalcz-Avon

Używam samoopalaczy avon-u juz dobre 2 lata i są takie sobie,miałam ten w sprayu i wszędzie sie go ładnie nakładało tylko spryskiwacz był niezaciekawy i czasami zamiast mgiełki leciały kropelki,używałam ten do twarzy tylko nie można z nim przesadzić bo zółta buzia gwarantowana ,ja mieszałam go pół na pół z kremem nawilzającym i porządnie wcierałam.Najbardziej jestem zadowolona z tego samoopalacza w piance kupiłam go w zaszłym roku i tak stał sobie na półce az go ostatniou żyłam i efekt jest bardzo ładny pod warunkiem że rozsmarujemy piankę .Najlepiej nałożyć kilka cienkich warstw niż jedną grubą wtedy zacieków nie bedzie.
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 11:22   #13
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Samoopalcz-Avon

używałam wielu różnych samoopalaczy, więc nie jest to kwestia braku wprawy. ten w sprayu do jasnej karnacji, jak i w żelu do ciemnej tworzyły u mnie smugi, plamy. za to bardzo dobry był w piance do ciemnej karnacji. w tym roku znów jakaś nowość...
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:15.