Pierścionek zaręczynowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-14, 20:22   #1
Aleksymon34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2

Pierścionek zaręczynowy


Witajcie dziewczyny
podpowiedzie mi, jaki pierścionek zaręczynowy kupić dla mojej kobiety. Chodzi mi o model, jaki jest teraz modny? Myślę aby wybrać coś zoferty tego sklepu https://staviori.pl/ zawsze kupuję tu biżuterię.

Edytowane przez Aleksymon34
Czas edycji: 2018-05-24 o 12:47
Aleksymon34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 14:56   #2
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Pierścionek zaręczynowy

Cytat:
Napisane przez Aleksymon34 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny
podpowiedzie mi, jaki pierścionek zaręczynowy kupić dla mojej kobiety. Chodzi mi o model, jaki jest teraz modny?
Trudno doradzić cokolwiek, nie znając Twojej wybranki i jej stylu.

Rada ode mnie: pierścionek zaręczynowy powinien być ozdobą na całe życie, więc lepiej niech nie będzie ,,teraz modny", tylko raczej ponadczasowy.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 15:09   #3
Jowita2323
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 21
Dot.: Pierścionek zaręczynowy

Ja widzę ,że wiekszosc dziewczyn dostaje żólte złoto plus diament.Moj
narzeczony wiedział ,ze mi się takie nie podobaja te klasyczne i dostałam z białego złota z rubinem. Idealny ,jedyne co zauwazylam ze przez to ze nie jest klasyczny duzo osob sie dziwi ze to zaręczynowy bo nie wygląda. Więc moja rada jest taka lepiej poznaj gust dziewczyny , nie kieruj się modą, bo moze sie okazac ze ona tez nie lubi klasycznych.
Jowita2323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 15:54   #4
Nancy_M
Wtajemniczenie
 
Avatar Nancy_M
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 341
Dot.: Pierścionek zaręczynowy

Masz może kontakt z jej bliską koleżanką? Może ona Ci podpowie, co pasuje do Twojej dziewczyny. A może nawet będzie wiedziała dokładnie, jakie zaręczynowe jej się podobają, kobiety czasem rozmawiają o takich tematach.
Nancy_M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-15, 15:57   #5
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Pierścionek zaręczynowy

Treść usunięta
__________________
Mój profil na KWC: 💄

Lukier miód liryczne cudo

Edytowane przez werka89
Czas edycji: 2018-05-16 o 10:15
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-16, 07:26   #6
laiinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 8
Dot.: Pierścionek zaręczynowy

Najważniejsze jest rzeczywiście, jaką biżuterię nosi w tej chwili Twoja narzeczona i jaki ma styl. Więc kolor złota i wzór (bardziej ozdobny vs minimalistyczny, wielokamieniowy vs jednokamieniowy, białe złoto vs żółte złoto) dobieraj raczej pod jej dotychczasowe upodobania. Ale jeśli chodzi o ogólne trendy, coraz modniejsze jest białe złoto z tego co czytam, w tym klasyki w białym złocie. Duże brylanty są w modzie chyba cały czas. Trochę mam wrażenie jak czytam na forach, że część dziewczyn odchodzi od klasyki takiej sensu stricte (prosta obrączka + brylant) na rzecz troszkę bardziej nowoczesnego ujęcia. Nie jestem jedną z nich, bo kocham klasyki i sama klasyka posiadam Ale na maksa mi się podoba ten model (najlepiej go widać na wideo na dłoni)<link> przy czym to jest wysoka półka cenowa, ale jakbym chciała "modnej klasyki" to właśnie w takim kierunku bym poszła, ewentualnie właśnie z białego złota

Edytowane przez Dorotti666
Czas edycji: 2018-05-16 o 12:53 Powód: link
laiinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-12, 06:47   #7
SchwarzOhneZucker
Raczkowanie
 
Avatar SchwarzOhneZucker
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 116
Dot.: Pierścionek zaręczynowy

Ciężko jest doradzić, jeśli wogóle nie zna się tej osoby. Jedne dziewczyny lubią naprawdę skromne pierścionki, inne wolą wielkie pierścienie.
Moim zdaniem bezpieczną metodą rozeznania w terenie jest taka sytuacja, że na przykład jesteście razem na zakupach i mijacie jakiegoś jubilera i na żarty mówisz ze na przykład dzisiaj była grzeczna i ma sobie wybrać pierścionek w nagrodę albo po prostu żartujesz sobie w jakiś sposób w jaki sobie zawsze żartujecie. No i po chwili zadajesz pytanie - "a tak na serio, to który by Ci się podobał?".
(jak pokaże, to oczywiście nie kupujesz go przy niej, tylko później wracasz sam do tego sklepu)
SchwarzOhneZucker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-12 07:47:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.