Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2. - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-11-07, 13:18   #241
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez gosia_9508 Pokaż wiadomość
Co prawda ćwiczę w domu, a nie na siłce, ale jedyny akceptowalny dla mojego organizmu strój do ćwiczeń w pomieszczeniach zamkniętych to stanik sportowy i krótkie spodenki. Nie jestem w stanie ćwiczyć leginsach, bo po 3 minutach mi tak gorąco i muszę się przebrać w coś krótkiego albo dupa z ćwiczeń. Tak samo koszulka - to uczucie spoconego materiału na ciele dekoncentruje mnie. Wolę mieć gole plecy i co chwilę wycierać się ręcznikiem.
mam identycznie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-07, 13:31   #242
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
mam identycznie
Rzeczywiscie z odkrytymi plecami i brzuchem jest po prostu mniej gorąco. W nogi mi jakos az tak ciepło nie jest, ale tez lubię spodenki. Tylko boję się, ze będę w nich za świecić tylkiem, więc najczesciej jednak zakładam dłuższe legginsy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-07, 13:35   #243
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cava dzięki za ten link z Zalando bo to właśnie mój ulubiony krój koszulek

Spodenki lubię z Reeboka,zwykle krótkie przewiewne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-07, 14:19   #244
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

W domu też ćwiczę w staniku i spodenkach, bo mnie nikt nie widzi, ale na siłce - luźny top i legginsy haha.

Mam wrażenie, że to moje orbitrekowanie to takie ooo... staram się zrobić 4 razy w tygodniu po godzinie, ale czuje, że to strasznie małom tzn, wiem, że to mało.
Muszę sobie poszukać jakichś ciekawych ćwiczeń obwodowych - możecie coś polecić nie nudnego i co nie zniechęci? Ćwiczyłam z Pamelą Reif / Kołakowską, ale to trochę tak na siłę. Myślę, czy nie ogarniać w dni kiedy mam wolnego więcej: z rana trening jakiś, a popołudniu dołożyć cardio.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-07, 17:40   #245
zakalec
Zadomowienie
 
Avatar zakalec
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 936
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Ja bez koszulki (w sensie tylko w staniku sportowym) chodzę na zumbę. Po zajęciach z koszulki mogłabym pot wykręcać, więc od jakiegoś czasu chodzę bez. Zawsze to trochę chłodniej. Mimo, że mam spoko brzuch, to na siłce trochę się wstydzę chodzić taka porozbierana. Zawsze mam jeszcze jakąś koszulkę albo cropp top. No i oczywiście tylko długie legginsy, w spodenkach nie chodzę na siłownię. Ale to też dlatego, że się trochę brzydzę. Niestety większość nie wyciera po sobie sprzętu, jakby to była jakaś zniewaga. Nie rozumiem tego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zakalec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-07, 18:28   #246
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
W domu też ćwiczę w staniku i spodenkach, bo mnie nikt nie widzi, ale na siłce - luźny top i legginsy haha.

Mam wrażenie, że to moje orbitrekowanie to takie ooo... staram się zrobić 4 razy w tygodniu po godzinie, ale czuje, że to strasznie małom tzn, wiem, że to mało.
Muszę sobie poszukać jakichś ciekawych ćwiczeń obwodowych - możecie coś polecić nie nudnego i co nie zniechęci? Ćwiczyłam z Pamelą Reif / Kołakowską, ale to trochę tak na siłę. Myślę, czy nie ogarniać w dni kiedy mam wolnego więcej: z rana trening jakiś, a popołudniu dołożyć cardio.
Wróć trochę wstecz wątku, całkiem niedawno było podobne pytanie i wypisałam listę.



Tu fajne cardio z ciężarkami z fitness_kaykay, ostatnio moja ulubienica.

https://www.youtube.com/watch?v=Arm9Wd9hNtw

Dzizas, wzięłam po 4 kilo na rękę i to jest tak za dużo do tego, tak zdechlamze jeszcze dziś mi samej siebie żal, a robiłam w czwartek.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-07, 19:10   #247
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Jakie mam zakwasy teraz. Nigdy takich mocnych nie miałam. Zrobiłam sobie challenge i z różnymi dziewczynami z YT ćwiczyłam. Nie wiem po którym treningu moje ciało powiedziało dość. Normalnie robiłam sobie HIIT, cardio itd.

Jak poszłam przed chwilą na siku, musiałam się trzymać umywalki, żeby wstać, bo moje nogi odmówiły posłuszeństwa. Dobrze, że nie jestem facetem z zakwasami, bo bym wyrwała tę umywalkę ze ściany. A tak to się trzyma

Odbijam się od ścian jak pokraka.

Czy miał ktoś pistolet do masażu? Rozważam zakup, ale jestem z tych, co płaczą na fotelach do masażu. Moi znajomi sobie siedzą, a dla mnie te "piłki" w tych fotelach są za mocne i sprawiają ból.

I nie wiem czy ten pistolet nie jest za mały, musiałabym mieć długą rączkę, żeby dosięgnąć górnej części pleców, między łopatkami.
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-11-08, 11:06   #248
Martii
Zadomowienie
 
Avatar Martii
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 1 324
Wyślij wiadomość przez MSN do Martii
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Czy któreś z was biorą udział w zawodach ? Np maratony, turnieje tenisa ( gdzieś mi mignęło, ze ktoś gra ) itd ? Macie specjalna dietę tak na tydzień dwa przed ? Wiecie tak żeby być maksimum w formie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-08, 11:11   #249
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Martii Pokaż wiadomość
Czy któreś z was biorą udział w zawodach ? Np maratony, turnieje tenisa ( gdzieś mi mignęło, ze ktoś gra ) itd ? Macie specjalna dietę tak na tydzień dwa przed ? Wiecie tak żeby być maksimum w formie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja gram w tenisa i co jakiś czas wskoczy turniej. Ale to bardzo amatorski poziom i w sumie ani razu nie przeszło mi przez myśl, żeby zmieniać pod to dietę. Zwracam tylko uwagę na relaks i odpoczynek dzień wcześniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-08, 12:17   #250
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

To chyba już trzeba zawodowo się tym zajmować . Mam przyjaciół biegających zawodowo, żyjących z tego i oni mają swoje plany,ale to też ogarnia trener,nic na własną rękę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-08, 13:10   #251
9cffb82065bb3f723a6df436e81b5188e492fae5_62196da88a487
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 52
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Martii Pokaż wiadomość
Czy któreś z was biorą udział w zawodach ? Np maratony, turnieje tenisa ( gdzieś mi mignęło, ze ktoś gra ) itd ? Macie specjalna dietę tak na tydzień dwa przed ? Wiecie tak żeby być maksimum w formie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam znajoma, ktora jest bodybuilderka i bierze udzial w pokazach (ma normalna prace) i tak na dlugo przed pokazami ma plan cwiczen, diete i srodki, zeby dojsc do odpowiedniej formy. Jest to wyjatkowy rezim.

Inni znajomi, ktorzy np. biegaja na dlugie dystanse, albo intensywnie cwicza na silowni, nie maja trenerow, a co do diety to po prostu zdrowo jedza, dbajac o bialko, wegle etc. Czasami, wykupuja sobie diety, czasami maja trenera personalnego, ktory im to uklada. Ale zazwyczaj robia to sami.
9cffb82065bb3f723a6df436e81b5188e492fae5_62196da88a487 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-08, 20:04   #252
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Chwale się: tez się już podciągam na drążku.


To teraz zostało mi stanie na rękach do opanowania.
Ale stoję na głowie na oba sposoby, umiem robić kruka, pozostało więc zacząć to ćwiczyć nonie ćwiczę, do skutku.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams

Edytowane przez cava
Czas edycji: 2021-11-08 o 20:08
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-08, 20:07   #253
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

A jak się przygotowywałas do podciągania? Zaczynając od bezwładnego wiszenia czy jakoś inaczej tzn. sprawdzając przy okazji czy dasz radę, aż zaczynałaś dawać?
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-08, 20:11   #254
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez gosia_9508 Pokaż wiadomość
A jak się przygotowywałas do podciągania? Zaczynając od bezwładnego wiszenia czy jakoś inaczej tzn. sprawdzając przy okazji czy dasz radę, aż zaczynałaś dawać?
Ciężko powiedzieć w sumie, ale chyba od wyskakiwania na drążek do pozycji wiszenia na nim i powolnego opuszczania się. Czyli inwersy robiłam.

Ostatnio korzystałam z gum, zaczynałam od najszerszej, robiłam serie 3 x po 3 , z czasem zmieniałam gumę na cieńszą, aż w ogóle przestała być konieczna.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-08, 21:03   #255
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Martii Pokaż wiadomość
Czy któreś z was biorą udział w zawodach ? Np maratony, turnieje tenisa ( gdzieś mi mignęło, ze ktoś gra ) itd ? Macie specjalna dietę tak na tydzień dwa przed ? Wiecie tak żeby być maksimum w formie
nie :P a może powinnam, wtedy bym zajmowała jeszcze lepsze miejsca ale generalnie na moim amatorskim poziomie przed biegami górskimi najczęściej opycham się pierogami, znaczy węgle ładuję

Wczoraj wygrałam lokalne zawody, ale to był taki fajny bieg charytatywny lubię bardzo takie inicjatywy! Dzień wcześniej wypiłam butle wina, tyle w temacie diety ;P
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-08, 21:17   #256
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Chwale się: tez się już podciągam na drążku.


To teraz zostało mi stanie na rękach do opanowania.
Ale stoję na głowie na oba sposoby, umiem robić kruka, pozostało więc zacząć to ćwiczyć nonie ćwiczę, do skutku.
Gratki.

1. Odkryłam ostatnio fajny kanał na YouTube gdzie chłopak pokazuje prostsze wersję różnych ćwiczeń. Na przykład proste wersje pompek, żeby robić na początku w oparciu o coś co jest powyżej bioder i później schodzić z powierzchniami niżej. Ja mam słabe barki, tricepsy i core i wszelkiego rodzaju pompki to dla mnie mega wyzwanie. Widzę też u siebie, że jeżeli robię ćwiczenia na jakąś partię gdzie czuję się mocna to nie boję się wziąć większego ciężaru na pumpie. Jednak gdy ćwiczenia dotyczy moich słabych partii to mam tendencję, żeby szybko odpuszczać.
2. Chodzę na dwa rodzaje pumpa czy tabaty: jeden z Les body milles i i drugi normalny, taki że instruktorka z góry mówi co będziemy robić, ile powtórzeń i tak dalej. Być może ta pierwsza wersja jest lepsza dla moich mięśni, bo są bardziej zaskakiwane. Jednak moja głowa woli zdecydowanie tę drugą wersję. Wiem co mnie czeka, wiem kiedy się skończy, więc jak już zdycham to wiem, że zaraz to minie. Mocniej cisnę, bo też wiem, że zaraz to minie. Przy tym pierwszym rodzaju, gdzie są różne kombinacje i nie wiem czym zaraz będę zaskoczona to widzę po sobie, że mam tendencję do oszczędzania sił, żeby mi ich starczyło do końca.
3. Te wszystkie instagramerki w Crop topach i stanikach sportowych to chyba chodzą do tych klubów co ja, bo bardzo często widuję tak ubrane dziewczyny. jednak nie powiedziałabym, że one chodzą tam tylko dla lansu i fot. Mam wręcz przeciwne wrażenie, że one mocno ćwiczą. Widzę, że są popularne bezszwowe ciuchy: legginsy z wysokim stanem i obcisła koszulka z długim rękawem, ale odsłaniająca brzuch, muszę powiedzieć, że to nawet fajnie wygląda. Ja tam nie mam Insta brzucha, więc ćwiczę w luźnych koszulkach. Kojarzę, że w Lidlu są takie luźniejsze.
4. Taka tam luźna obserwacja, kiedyś pisałam o zaletach pumpa i różnicach jakie widzę w swoim ciele. Teraz widzę jeszcze dodatkowo, że prościej chodzę. Czuję to w swoim ciele, że jest ono sztywne, mój krok jest taki bardzo, nie wiem jak to nazwać, majestatyczny czy też okazujący pewność siebie. Pamiętam jak mój poprzedni dyrektor, mocno wyćwiczony gość, właśnie tak chodził i teraz sama czuję jak moje ciało się prostuje.

Rozpisałam się, ale jestem ciekawa czy macie podobne doświadczenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-09, 05:04   #257
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Chwale się: tez się już podciągam na drążku.


To teraz zostało mi stanie na rękach do opanowania.
Ale stoję na głowie na oba sposoby, umiem robić kruka, pozostało więc zacząć to ćwiczyć nonie ćwiczę, do skutku.
Super Podchwytem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-09, 07:30   #258
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Maria ja teraz co prawda się rozleniwiłam, ale przez rok po każdym filmie (robiłam różne) strzelałam sobie kilka pompek i ćwiczeń z hantlami które pokazał mi mój facet. Widzialam różnice po wyglądzie rąk, barków, a dodatkowo bardziej się prostowałam. Coś w tym jest. Musze do tego wrócić.

Póki co, wczoraj doszły moje nowe gumy ale smuteczek, najbliższy trening w sobote dopiero, bo mam testy na alergie takie przyklejane do pleców wiec jakikolwiek wysiłek odpada do piątku wieczora. Kurde, a tak chce już sprawdzić różnice między tym gumowym szajsem co miałam, a materiałówkami.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-09, 11:36   #259
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Super Podchwytem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak.

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:27 ----------

Cytat:
Napisane przez MariaFrancesca Pokaż wiadomość
Gratki.

1. Odkryłam ostatnio fajny kanał na YouTube gdzie chłopak pokazuje prostsze wersję różnych ćwiczeń. Na przykład proste wersje pompek, żeby robić na początku w oparciu o coś co jest powyżej bioder i później schodzić z powierzchniami niżej. Ja mam słabe barki, tricepsy i core i wszelkiego rodzaju pompki to dla mnie mega wyzwanie. Widzę też u siebie, że jeżeli robię ćwiczenia na jakąś partię gdzie czuję się mocna to nie boję się wziąć większego ciężaru na pumpie. Jednak gdy ćwiczenia dotyczy moich słabych partii to mam tendencję, żeby szybko odpuszczać.


Genetycznie to miałam tak wątłe, wąskie, słabe ramionka i cieniutkie rąsie, ze aż strach. + mam bardzo cienkie kości na dokładkę.

Da się wypracować bardzo dużo, tylko trzeba robić.
Mnie bardzo pomógł sie pzrelamać jeden zsalony prowadzący BP, który co około miesiac, robił zajecia pod wezwaniem: weźcie więcej, niż Wam się wydaje że dacie radę. Kto jednak dał radę ten... przegrał.
Super sposób na pomaganie w przełamywaniu swoich wizji na ile niby nas stać. na ogół my kobiety, myślimy ze możemy mniej niż faktycznie jesteśmy w stanie z siebie wykrzesać.
A jak się raz zobaczy że się jednak nie umarło, co najwyżej nie zrobiło do końca, to odwaga rośnie.







2. Chodzę na dwa rodzaje pumpa czy tabaty: jeden z Les body milles i i drugi normalny, taki że instruktorka z góry mówi co będziemy robić, ile powtórzeń i tak dalej. Być może ta pierwsza wersja jest lepsza dla moich mięśni, bo są bardziej zaskakiwane. Jednak moja głowa woli zdecydowanie tę drugą wersję. Wiem co mnie czeka, wiem kiedy się skończy, więc jak już zdycham to wiem, że zaraz to minie. Mocniej cisnę, bo też wiem, że zaraz to minie. Przy tym pierwszym rodzaju, gdzie są różne kombinacje i nie wiem czym zaraz będę zaskoczona to widzę po sobie, że mam tendencję do oszczędzania sił, żeby mi ich starczyło do końca.


Ja wole ten drugi styl. IMO daje lepsze efekty, bo właśnie zna się program, siebie, można w ten sposób i widzieć realny progres i go robić zwiększajac obciążenia.
U nas były stałe , powtarzalne układy na około 3 miesiace i szybko sie nauczyłam to doceniać.



3. Te wszystkie instagramerki w Crop topach i stanikach sportowych to chyba chodzą do tych klubów co ja, bo bardzo często widuję tak ubrane dziewczyny. jednak nie powiedziałabym, że one chodzą tam tylko dla lansu i fot. Mam wręcz przeciwne wrażenie, że one mocno ćwiczą. Widzę, że są popularne bezszwowe ciuchy: legginsy z wysokim stanem i obcisła koszulka z długim rękawem, ale odsłaniająca brzuch, muszę powiedzieć, że to nawet fajnie wygląda. Ja tam nie mam Insta brzucha, więc ćwiczę w luźnych koszulkach. Kojarzę, że w Lidlu są takie luźniejsze.
4. Taka tam luźna obserwacja, kiedyś pisałam o zaletach pumpa i różnicach jakie widzę w swoim ciele. Teraz widzę jeszcze dodatkowo, że prościej chodzę. Czuję to w swoim ciele, że jest ono sztywne, mój krok jest taki bardzo, nie wiem jak to nazwać, majestatyczny czy też okazujący pewność siebie. Pamiętam jak mój poprzedni dyrektor, mocno wyćwiczony gość, właśnie tak chodził i teraz sama czuję jak moje ciało się prostuje.

Rozpisałam się, ale jestem ciekawa czy macie podobne doświadczenia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Dokładnie takie. Mocne ciało samo się utrzymuje w odpowiedniej postawie, nie garbi się, nie krzywi, nic nie trzeba pamiętać i się pilnować .

I wzmacnia psychicznie jakoś na dodatek
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-09, 14:58   #260
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cava, gratki! Wiedziałam, że podciąganie to u ciebie tylko kwestia czasu
Ja ostatnio polubiłam interwały Mogę się wyszaleć i wyrzucić energię.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-10, 10:13   #261
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Wróć trochę wstecz wątku, całkiem niedawno było podobne pytanie i wypisałam listę.



Tu fajne cardio z ciężarkami z fitness_kaykay, ostatnio moja ulubienica.

https://www.youtube.com/watch?v=Arm9Wd9hNtw

Dzizas, wzięłam po 4 kilo na rękę i to jest tak za dużo do tego, tak zdechlamze jeszcze dziś mi samej siebie żal, a robiłam w czwartek.
O, dzięki popatrzę sobie i pozapisuje, bo szukam czegoś nie monotonnego.

PISTOLET DO Masażu - Ma mój kolega i jest bardzo fajny, kupił na jakiejś promocji i jest zadowolony. Raz mi koleżanka nim po udach nawalała i lekko po tyłku i myślałam, że zejdę. Super takie uczucie, wiele mocy i ogólnie o paru minutach taka ulga jakaś dziwna.


Jezu, ja chcę się rozciągnąć porządnie. Muszę w przyszłym roku zrobić szpagat. Chciałabym być na tyle rozciągnięta i chyba coś zacznę działać.
Myślicie, jak np. po ćwiczeniach, czy to orbitrek, czy inne ćwiczenia - zrobię porządne rozciąganie też pod kątem szpagatu to będzie ok?

O jeśli chodzi o ZAJĘCIA PUMP - Uwielbiałam swego czasu. Moje chyba ulubione zajęcia - zdecydowanie. Przez pewien okres - niecały miesiąc, chodziłam 2 razy w tygodniu właśnie na pumpy + chodziłam na jakieś cardio sobie na siłkę, i też zaobserwowałam mega progres w figurze. Po prostu byłam mega zaskoczona, jak się wysmukliłam, jak gdzieniegdzie coś tam przybyło takiego mięśnia. Prześwietne zajęcia, niestety dziewczyna do której chodziłam chyba odeszła z tej siłowni. ;/ Ale zastanawiam się, czy na wiosnę, nie wykupić u niej treningów personalnych.
Chciałabym w domu robić takie coś, ale nie mogłam znaleźć sobie filmików z proponowanymi treningami, takimi fajnymi.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-10, 11:06   #262
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Chciałabym w domu robić takie coś, ale nie mogłam znaleźć sobie filmików z proponowanymi treningami, takimi fajnymi.



Nie wiem co oznacza "takie fajne"
ale na tym kanale jest masa IMO bardzo fajnych :
https://www.youtube.com/channel/UCTV...q97ueFseA_jyNQ


W ogóle po wpisaniu w YT frazy BodyPump jest tego ogrom, w różnych stylach.
Po prostu trzeba sobie obejrzeć i na coś się zdecydować.




Ja np. jak robię w domu BP, to najczęściej robię sobie :
https://www.youtube.com/watch?v=jy8i...inicfanfitness
bo prowadzący mi przypomina trochę prowadzącego z mojego klubu i mnie to pociesza jakoś, z emuszę sama w piwnicy dygać.




jeso, niech się skończy juz ten remont dróg u nas, bo póki się nie skończy, to jestem zdana na piwnicę.
Dojazd teraz do mojego klubu to około 40 minut w 1 strone bo korki, a jeszcze potem trzeba wrócić normalnie zajmowało mi to 15-20 minut od wyjścia z domu do wejścia juz na salę po ogarnieciu się na recepcji i zostawieniu rzeczy w szatni.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-10, 11:14   #263
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Nie wiem co oznacza "takie fajne"
ale na tym kanale jest masa IMO bardzo fajnych :
https://www.youtube.com/channel/UCTV...q97ueFseA_jyNQ


W ogóle po wpisaniu w YT frazy BodyPump jest tego ogrom, w różnych stylach.
Po prostu trzeba sobie obejrzeć i na coś się zdecydować.


Ja np. jak robię w domu BP, to najczęściej robię sobie :
https://www.youtube.com/watch?v=jy8i...inicfanfitness
bo prowadzący mi przypomina trochę prowadzącego z mojego klubu i mnie to pociesza jakoś, z emuszę sama w piwnicy dygać

Dzięki, ogólnie przeglądałam różne rzeczy, ale też nie mogłam znaleźć czegoś co mnie zatrzyma. Może też przez to, że odpowiednio nie mogłam się zmotywować w końcu.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-11, 12:18   #264
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Jaram się, bo dziś kolejny marszobieg za mną, pogoda zachęca by aż wyjść na zewnątrz (tzn. przy wyjściu wcale tak nie uważałam, ale po rozgrzewce zmieniłam zdanie :p). Następne wyjście to już 3 min biegu, a 2 marszu. Jak dobrze pójdzie, to w grudniu będę biegać ciągiem i zmierzę sobie czas. W najbliższych dniach przejadę się rowerem zrobić rozeznanie, sprawdzić kilka okolicznych lesnych dróg, czy warto tam się zapuszczać.

Zrobiłam też po bieganiu trening z hantlami z YT, ale mi się nie podobał Niektóre pozycje przekombinowane i połączone bylo za wiele ruchów na raz. Nie wykonywałam ich przez to dokładnie. Wolę jak w ćwiczeniach siłowych są połączone maksymalnie 2 ruchy ze sobą i na ilość powtórzeń, a nie czas, wtedy robię je sensownie, więc siłowe treningi będę robić jednak wg rozpisek a nie z filmami.
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-11, 15:49   #265
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez gosia_9508 Pokaż wiadomość
Jaram się, bo dziś kolejny marszobieg za mną, pogoda zachęca by aż wyjść na zewnątrz (tzn. przy wyjściu wcale tak nie uważałam, ale po rozgrzewce zmieniłam zdanie :p). Następne wyjście to już 3 min biegu, a 2 marszu. Jak dobrze pójdzie, to w grudniu będę biegać ciągiem i zmierzę sobie czas. W najbliższych dniach przejadę się rowerem zrobić rozeznanie, sprawdzić kilka okolicznych lesnych dróg, czy warto tam się zapuszczać.

Zrobiłam też po bieganiu trening z hantlami z YT, ale mi się nie podobał Niektóre pozycje przekombinowane i połączone bylo za wiele ruchów na raz. Nie wykonywałam ich przez to dokładnie. Wolę jak w ćwiczeniach siłowych są połączone maksymalnie 2 ruchy ze sobą i na ilość powtórzeń, a nie czas, wtedy robię je sensownie, więc siłowe treningi będę robić jednak wg rozpisek a nie z filmami.
Ja jutro jadę do decathlonu kupić buty do biegania. Biegam teraz w new balansach i mi niewygodnie bez jakiejkolwiek amortyzacji. Ty w czym biegasz?
Widziałam, że akurat jest promka i ze 120 na 80 są przecenione te co chce. Kocham ten sklep za to, że mają tanie rzeczy dla amatorów i nie trzeba odrazu wydawać milionow szczególnie, że często niewiadomo ile ta zajawka na coś potrwa.

Muszę też kupić rakiety do squasha. Chcemy z TŻ wrócić do grania, a to pożyczanie za 10 zł to się trochę mija z celem. :0

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-11, 15:55   #266
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;88990117]Ja jutro jadę do decathlonu kupić buty do biegania. Biegam teraz w new balansach i mi niewygodnie bez jakiejkolwiek amortyzacji. Ty w czym biegasz? [/QUOTE]

Ja mam wlasnie Kalenji z Decathlon. I Domoys z amortyzacja wstrząsów, ale te drugie bardziej wkładam do cardio.
Mam też zrobiona u fizjoterapeuty profilowana wkładkę do butów, która przekładam z butów do butow, ale ostatnio zaczęła mi ocierać, więc ją wyjęłam i biegam bez niej.
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-11, 15:58   #267
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Pierwszy rok biegałam w adidasach z Decathlonu i nigdy nie narzekałam. Też było mi szkoda kasy bo myślałam,że mi minie faza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-11, 16:05   #268
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Mnie w Decathlonie denerwuje jedynie, że tam prawie wszystko, jezeli chodzi o odzież jest czarne, ciemne albo różowe. Jak chcę kupić coś na np. na rower albo na zewnątrz, to chcę być widoczna. A tam wszystko czarne, czarne, różowe i czarne, czasem granatowe. Bardzo trudno znaleźć coś na zewnątrz w innych kolorach i to mnie denerwuje.
Raz udało mi się kupić jaskrawożółta kurtkę, ale musiałam dużo dopłacić, bo tańsze były tylko czarne
Teraz chciałabym coś w mocnej zieleni, pomarańczu albo błękicie ale to będzie trudne do zrealizowania.
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-11, 16:09   #269
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez gosia_9508 Pokaż wiadomość
Mnie w Decathlonie denerwuje jedynie, że tam prawie wszystko, jezeli chodzi o odzież jest czarne, ciemne albo różowe. Jak chcę kupić coś na np. na rower albo na zewnątrz, to chcę być widoczna. A tam wszystko czarne, czarne, różowe i czarne, czasem granatowe. Bardzo trudno znaleźć coś na zewnątrz w innych kolorach i to mnie denerwuje.
Raz udało mi się kupić jaskrawożółta kurtkę, ale musiałam dużo dopłacić, bo tańsze były tylko czarne
Teraz chciałabym coś w mocnej zieleni, pomarańczu albo błękicie ale to będzie trudne do zrealizowania.
Fakt. Kolory mają kijowe. Ja od nich chyba wszystkie ciuchy mam czarne lub granatowe.

No ale kolarskie spodenki i koszulki kupuje w innym sklepie, zawsze w kolorze.
Legginsy na jogę też tylko w necie.

Tam to zwykle biorę jakieś takie podstawowe rzeczy jak tiszert, bluza z długim rękawem itp. :d
Albo mają też fajne promki na jakieś drobne rzeczy. Ostatnio za 70 zł kupiłam maskę z rurka i jak na moje potrzeby jest świetna.
Albo rękawiczki i buty do morsowania.

Wysłane z mojego M2007J20CG przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Czas edycji: 2021-11-11 o 16:13
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-11, 16:15   #270
MariaFrancesca
Zakorzenienie
 
Avatar MariaFrancesca
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 913
Dot.: Ćwiczycie regularnie? Plotkowo-aktywnie, cz.2.

Cytat:
Napisane przez gosia_9508 Pokaż wiadomość
Ja mam wlasnie Kalenji z Decathlon. I Domoys z amortyzacja wstrząsów, ale te drugie bardziej wkładam do cardio.
Mam też zrobiona u fizjoterapeuty profilowana wkładkę do butów, która przekładam z butów do butow, ale ostatnio zaczęła mi ocierać, więc ją wyjęłam i biegam bez niej.
I jak te Domyos z amortyzacją wstrząsów? Ja mam kupione z 10 lat temu Nike na fitness, ale chyba za dobrze ich nie wybrałam, bo właśnie nie mają amortyzacji o trochę mi tego brakuje. Jedynie pianka z miejsca za piętami mi się wytarła, a tak są ok, znając siebie jeszcze trochę w nich pochodzę.
Cytat:
Napisane przez gosia_9508 Pokaż wiadomość
Mnie w Decathlonie denerwuje jedynie, że tam prawie wszystko, jezeli chodzi o odzież jest czarne, ciemne albo różowe. Jak chcę kupić coś na np. na rower albo na zewnątrz, to chcę być widoczna. A tam wszystko czarne, czarne, różowe i czarne, czasem granatowe. Bardzo trudno znaleźć coś na zewnątrz w innych kolorach i to mnie denerwuje.
Raz udało mi się kupić jaskrawożółta kurtkę, ale musiałam dużo dopłacić, bo tańsze były tylko czarne
Teraz chciałabym coś w mocnej zieleni, pomarańczu albo błękicie ale to będzie trudne do zrealizowania.
Aż tak źle z kolorami rzeczywiście?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Problemy to tylko okazje w przebraniu" R.J.Graham

W avatarze Andie MacDowell.
MariaFrancesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-20 13:16:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:03.