Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2. - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-05-12, 14:07   #1741
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
Nasze katowickie odbywało się regularnie, potem impreza przenosiła się do mieszkania Sabbath. To były czasy
No Wy to szalałyście z tymi spotkaniami - w Bierhalle, o ile kojarzę?
Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Ona dzialala duzo w fandomie i grala w rpg czy inne podobne
Wszystko prawda I jeszcze Pyrkony chyba.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Czyli jednak! Musisz miec nosa
Jako mąż i nie mąż, wykrywał wiele ciąż

Cytat:
O, ja tak samo trafilam na wizaz, piona Gryxiu

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Zaraz się okaże że z okolic Katowic to hoho jest ludzi
Śląsk pod tym względem zawsze przodował w krajowej czołówce
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O spotkaniach wiedzialam, na jedno-dwa juz prawie wdepnelam, nawet z Madzikiem mialam kontakt w tym celu, ale jakos wyszlo, jak wyszło, a szkoda, bo tam poznalabym Ju, a teraz juz nie poznam
Faktycznie, teraz sobie przypominam - były chyba nawet fotki z imprezy domowej u Klaudii...
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-12, 15:09   #1742
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Ja byłam kiedyś na spotkaniu wizazowym w Katowicach, ale to było chyba z 15 lat temu (?) Już nawet nie pamiętam jakie nicki miały dziewczyny. Mam jedną dziewczynę nawet w znajomych na fb, robi piękne makijaże, ale właśnie nie pamiętam nicku i czy dalej tutaj się udziela

wydaje mi się, ze kiedyś sporo było takich spotkań, ale mi zawsze autobusy nie pasowały, bo mieszkałam wtedy "na wsi" i dojeżdżałam 2-3 autobusami

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-12, 16:39   #1743
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Jako mąż i nie mąż, wykrywał wiele ciąż



Śląsk pod tym względem zawsze przodował w krajowej czołówce

Faktycznie, teraz sobie przypominam - były chyba nawet fotki z imprezy domowej u Klaudii...
Tak, one w Bierhalle sie spotykaly



Coś w tym jest

Ogladałam te fotki czasem, oj byly ciekawe
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-12, 17:39   #1744
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Miałam też kontakt z kilkoma dziewczynami z Warszawy, poznaliśmy się na wątku czekających na oświadczyny. To były czasy.
Widywałyśmy się regularnie raz w miesiącu, a później jakoś tak każda poszła w swoją stronę.
Niektóre z obecnych wizażanek znam tak tylko wirtualnie.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-12, 17:59   #1745
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Ja byłam kiedyś na spotkaniu wizazowym w Katowicach, ale to było chyba z 15 lat temu (?) Już nawet nie pamiętam jakie nicki miały dziewczyny. Mam jedną dziewczynę nawet w znajomych na fb, robi piękne makijaże, ale właśnie nie pamiętam nicku i czy dalej tutaj się udziela

wydaje mi się, ze kiedyś sporo było takich spotkań, ale mi zawsze autobusy nie pasowały, bo mieszkałam wtedy "na wsi" i dojeżdżałam 2-3 autobusami

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
To było spotkanie z butoholiczek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-12, 19:05   #1746
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
Chyba też bym się wybrała ;>
Zaraz się okaże że z okolic Katowic to hoho jest ludzi
Supcio, to będziemy tu zaglądać i sprawdzać temperaturę chęci. Może jakiś termin się zacznie rodzić. Realny dla wszystkich.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-12, 19:30   #1747
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;89579378]To było spotkanie z butoholiczek?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Całkiem możliwe! Bo swego czasu mocno się udzielałam i polowałam na zamówienia butów. To chyba były główne wątki, w których się udzielałam.

Ja byłam wtedy na spotkaniu chyba w starym Longmanie. Było nawet sporo dziewczyn. Jednak nic więcej nie pamiętam. Byłaś?

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-05-12, 19:58   #1748
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
No cóż ja pamiętam początek Wizażu, gdy w porywach było tu 30 osób i był tu czat, który działał super i tam toczyło się życie bardziej niż na raczkujących forach no i były spotkania wymiankowe w stolicy, wtedy się poznawaliśmy osobiście. Aga ze Złosiem byli zawsze. Wtedy to było kameralna, z atmosferą domową stronka
Też pamiętam początki Wizazu, który Złoś założył dla Agi a jak to się potoczyło dalej. Miałam wtedy inny nick, tylko zapmniałam hasła i nie moglam odzyskać)
Juz nie ten klimat niestety.

Ale to też były inne czasy. Nie było Instagramu, Youtube, blogów więc to było w zasadzie jedyne miejsce (kafeterii nie liczę bo to żadna konkurencja) w którym można było dowiedzieć się wielu rzeczy i załapać pewne zajawki. Bo tak było właśnie- ktoś coś napisał, coś polecił i zaczynał się szał

Co do spotkań to brałam udział w kilku w Krakowie, u siebie w mieście (kontakt z dziewczynami mam choć nie tak częsty, ale imprezowałyśmy razem, jeździłyśmy na narty jeszcze z innymi znajomymi jednej z nich) , kiedyś też z kilkoma dziewczynymi pojechałyśmy ekipą do innej do Katowic, z nocowaniem.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2023-05-12 o 20:00
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-12, 20:14   #1749
VivelaPologne
Raczkowanie
 
Avatar VivelaPologne
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Galaxy
Wiadomości: 257
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

O co chodziło ze Złosiem i Agą? To byli założyciele Wizażu?
__________________
Los się śmieje z naszych planów
VivelaPologne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-12, 20:24   #1750
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Cytat:
Napisane przez VivelaPologne Pokaż wiadomość
O co chodziło ze Złosiem i Agą? To byli założyciele Wizażu?
Tak.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-12, 20:48   #1751
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Cytat:
Napisane przez VivelaPologne Pokaż wiadomość
O co chodziło ze Złosiem i Agą? To byli założyciele Wizażu?
Tak, ok 10 lat temu sprzedali Edipresse.

Gdy Wizaz zaczął się rozrastać zatrudnili do pracy kilka dziewczyn z forum.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-05-12, 21:26   #1752
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Całkiem możliwe! Bo swego czasu mocno się udzielałam i polowałam na zamówienia butów. To chyba były główne wątki, w których się udzielałam.

Ja byłam wtedy na spotkaniu chyba w starym Longmanie. Było nawet sporo dziewczyn. Jednak nic więcej nie pamiętam. Byłaś?

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Nie. Byłam na jakimś spotkaniu gdzie razem ze mną były aż 4 osoby. A później po tym jak organizatorki nas wywaliły z zamówień, to byłam na spotkaniu z tymi wygnanymi. Ale Twój login kojarzę z tych czasów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-12, 21:43   #1753
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;89579482]Nie. Byłam na jakimś spotkaniu gdzie razem ze mną były aż 4 osoby. A później po tym jak organizatorki nas wywaliły z zamówień, to byłam na spotkaniu z tymi wygnanymi. Ale Twój login kojarzę z tych czasów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Już myślałam, że może się widziałyśmy Akcji o wywaleniu z zamówień nie kojarzę. szczerze to żadnych nicków nie pamiętam z tamtego okresu Jestem zaskoczona, że ktokolwiek mój pamięta

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-12, 21:46   #1754
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Już myślałam, że może się widziałyśmy Akcji o wywaleniu z zamówień nie kojarzę. szczerze to żadnych nicków nie pamiętam z tamtego okresu Jestem zaskoczona, że ktokolwiek mój pamięta

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Po tej akcji zbiorowe zamówienia zaczęły zmierzać ku końcowi. Nie dziwię się, że nie pamiętasz bo to było lata świetlne temu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-12, 22:10   #1755
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Też pamiętam początki Wizazu, który Złoś założył dla Agi a jak to się potoczyło dalej. Miałam wtedy inny nick, tylko zapmniałam hasła i nie moglam odzyskać)
Juz nie ten klimat niestety.

Ale to też były inne czasy. Nie było Instagramu, Youtube, blogów więc to było w zasadzie jedyne miejsce (kafeterii nie liczę bo to żadna konkurencja) w którym można było dowiedzieć się wielu rzeczy i załapać pewne zajawki. Bo tak było właśnie- ktoś coś napisał, coś polecił i zaczynał się szał

Co do spotkań to brałam udział w kilku w Krakowie, u siebie w mieście (kontakt z dziewczynami mam choć nie tak częsty, ale imprezowałyśmy razem, jeździłyśmy na narty jeszcze z innymi znajomymi jednej z nich) , kiedyś też z kilkoma dziewczynymi pojechałyśmy ekipą do innej do Katowic, z nocowaniem.
Ja brałam udział w kilku spotkaniach w stolicy pamiętam Aga wtedy nosiła małe dwie kitki, wyglądała uroczo chyba już nikt z początkowego Wizażu tu nie zagłada, choć mam z kilkoma osobami kontakt wirtualno-telefoniczno-osobisty
No i ta emotka była na cześć Babci
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-12, 22:15   #1756
VivelaPologne
Raczkowanie
 
Avatar VivelaPologne
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Galaxy
Wiadomości: 257
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Ciekawa ta historia z założycielami, taka sentymentalna w sumie. Ja tu trafiłam już po przejęciu Wizażu przez Edipresse i nie zgłębiałam się w historię forum.
__________________
Los się śmieje z naszych planów
VivelaPologne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-12, 22:18   #1757
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-11-27 o 00:49
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-12, 22:28   #1758
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

[1=43f4c6e05089aac1c48e760 c19dfc261ffa43875_6583838 01b065;89579514]Treść usunięta[/QUOTE]

Na początku wchodziło tu w porywach 30 osób, było sporo chłopaków! było kameralnie i przez to wiedzieliśmy dużo o sobie.
Złoś był informatykiem, a Agnieszka robiła makijaże i wymyśliła sobie, że w necie fajnie by było dowiedzieć się, co warto kupić z kosmetyków i podzielić się swoją opinią z innymi i poczytać opinie innych. Ponad 20 lat temu to nawet internet raczkował i Złoś wymyślił taki portal z ocenianiem kosmetyków Katalog Pudernicy chyba on się zwał na początku, nie pamiętam aż tak, bo to się często zmieniało, bo szybko ewoluowało.
A na spotkaniach wymiankowych każdy przywoził to, co mu nie pasuje lub ma za dużo, każdy rzucał na jakieś łóżko czy stół i grzebaliśmy w tym wzajamnie bo wtedy fajne kosmetyki kupowało się na targach kosmetycznych i tam poznawało marki.
Udzielała się tu też właścicielka Biochemii Urody, dzieliła informacjami, wiedzą, nowościami. Wtedy pierwszy raz tu usłyszałam o retinolu i kwasach
O ile dobrze kojarzę, dopóki Aga była właścicielką to KWC nigdy nie miało płatnych/sponsorowanych opinii, takie było tego założenie od początku.
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-13, 06:57   #1759
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Ja brałam udział w kilku spotkaniach w stolicy pamiętam Aga wtedy nosiła małe dwie kitki, wyglądała uroczo chyba już nikt z początkowego Wizażu tu nie zagłada, choć mam z kilkoma osobami kontakt wirtualno-telefoniczno-osobisty
No i ta emotka była na cześć Babci
Te osoby to już wiek około 40 i wyżej więc pewnie część straciła zainteresowanie tą formą interakcji, ma swoje zajęcia itp. Ja też rzadko jestem, więcej czytam ślę też kilka stałych wątków.

Emotke pamiętam pamiętam też jak Zlos pytał jakich emotek potrzebujemy:haha:
Forum zostało jakie zrobil Złoś (tzn już to po metamorfozie) i dobrze.

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Na początku wchodziło tu w porywach 30 osób, było sporo chłopaków! było kameralnie i przez to wiedzieliśmy dużo o sobie.
Złoś był informatykiem, a Agnieszka robiła makijaże i wymyśliła sobie, że w necie fajnie by było dowiedzieć się, co warto kupić z kosmetyków i podzielić się swoją opinią z innymi i poczytać opinie innych. Ponad 20 lat temu to nawet internet raczkował i Złoś wymyślił taki portal z ocenianiem kosmetyków Katalog Pudernicy chyba on się zwał na początku, nie pamiętam aż tak, bo to się często zmieniało, bo szybko ewoluowało.
A na spotkaniach wymiankowych każdy przywoził to, co mu nie pasuje lub ma za dużo, każdy rzucał na jakieś łóżko czy stół i grzebaliśmy w tym wzajamnie bo wtedy fajne kosmetyki kupowało się na targach kosmetycznych i tam poznawało marki.
Udzielała się tu też właścicielka Biochemii Urody, dzieliła informacjami, wiedzą, nowościami. Wtedy pierwszy raz tu usłyszałam o retinolu i kwasach
O ile dobrze kojarzę, dopóki Aga była właścicielką to KWC nigdy nie miało płatnych/sponsorowanych opinii, takie było tego założenie od początku.
Tak!!!! Katalog Pudernicy
Choć śmiesznie, bo ja trafiłam najpierw na forum a potem odkryłam recenzje
Ja z kolei tu na forum zaczęłam używac filtrów ok 20 lat temu, przeszłam fazę pudrowania się skrobią ziemniaczaną żeby ich niedestabilizować, odkryłam kwasy, peeling kawowy, metode omo (na początkuu nie miało tej nazwy), uzywanie olejów do zmywania makijażu, sklep własnie BU, Mazidla czy Zrob sobie krem itp. To nic nowego a tak często są teraz przedstawiane na yt czy instagramie.

Pamiętam że było coś w stylu leksykonu składników Basi Kwiatkowskiej i tam było sporo m.in. o olejach w pielęgnacji. Te 20 lat temu właśnie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-05-13, 07:49   #1760
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Tak!!!! Katalog Pudernicy
Choć śmiesznie, bo ja trafiłam najpierw na forum a potem odkryłam recenzje
Ja z kolei tu na forum zaczęłam używac filtrów ok 20 lat temu, przeszłam fazę pudrowania się skrobią ziemniaczaną żeby ich niedestabilizować, odkryłam kwasy, peeling kawowy, metode omo (na początkuu nie miało tej nazwy), uzywanie olejów do zmywania makijażu, sklep własnie BU, Mazidla czy Zrob sobie krem itp. To nic nowego a tak często są teraz przedstawiane na yt czy instagramie.

Pamiętam że było coś w stylu leksykonu składników Basi Kwiatkowskiej i tam było sporo m.in. o olejach w pielęgnacji. Te 20 lat temu właśnie
Poza wymienionymi było jeszcze Laboratorium Urody, forum o dość naukowym zacięciu, przy ówczesnej ofercie rynku kosmetycznego bardzo innowacyjne. Nawet jak przestało być aktywne, to wizażanki na wątku biochemicznym dalej korzystały z tamtejszej wiedzy, aż gdzieś w okolicy 2015 zostało usunięte.
Z tego forum kojarzę tylko wizazankę Noor, ale może jest więcej osób, które udzielały się w obu miejscach.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-13, 07:55   #1761
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

A co do pytania w temacie to był taki okres kilkanaście lat temu, że sporo dziewczyn odeszło stąd, założyło grupy na FB, albo swoje mini fora dla wybranych osób.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-13, 10:42   #1762
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ogladałam te fotki czasem, oj byly ciekawe
To se ne vrati
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
...
Ale to też były inne czasy. Nie było Instagramu, Youtube, blogów więc to było w zasadzie jedyne miejsce (kafeterii nie liczę bo to żadna konkurencja) w którym można było dowiedzieć się wielu rzeczy i załapać pewne zajawki. Bo tak było właśnie- ktoś coś napisał, coś polecił i zaczynał się szał
Oj tak, internetowa prehistoria Zanim trafiłem tutaj, maniakalnie przeglądałem stronę pedetu (pamiętam ktoś jeszcze taką perfumerię?), śliniąc się do zdjęć flaszek i czytając opisy perfum Jezu, jaka żałość
Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
...
żadnych nicków nie pamiętam z tamtego okresu Jestem zaskoczona, że ktokolwiek mój pamięta
Ja Twój pamiętam doskonale
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A co do pytania w temacie to był taki okres kilkanaście lat temu, że sporo dziewczyn odeszło stąd, założyło grupy na FB, albo swoje mini fora dla wybranych osób.
Na perfumach też był "wielki rozłam", w lutym 2009 (gdzie część użytkowników przeszła na plotkowe, zakładając odrębny wątek dla siebie) I jeszcze była taka użytkowniczka, co "pogniewała się" na forum, założyła swoją stronkę w necie, a swoje posty tutaj zawzięcie kasowała (miała jakiś podpis w stylu "parchata mielonka usunięta przez administrację")
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-13, 12:29   #1763
emiliais
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 774
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Ja co prawda nie ze Śląska, ale jakby było takie spotkanie, to bym przyjechała jakbym mogła. Ze dwa razy jeździłam na takie forumowe spotkania przez pół Polski.

Cytat:
Napisane przez VivelaPologne Pokaż wiadomość
Ja na Wizaż trafiłam w wieku 13 lat, szukałam ludzi, którzy też mieli problemy rodzinne, i tak trafiłam tu na jakiś wątek (nie pamiętam jaki). Wciągnęło mnie to forum i przez dwa lata czytałam dość intensywnie. W 2016 założyłam konto, częściowo po to, by założyć własny wątek, a częściowo też z powodu chęci wypowiedzenia się a nie tylko biernego uczestnictwa.

Piszę tylko na Plotkowym i z rzadka na Intymnym, czytam podforum o pracy, ale się nie udzialam.
A jak się rozwinęła sytuacja po latach, jeśli mogę zapytać? Udało Ci się odciąć od matki?
emiliais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-13, 13:51   #1764
VivelaPologne
Raczkowanie
 
Avatar VivelaPologne
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Galaxy
Wiadomości: 257
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Cytat:
Napisane przez emiliais Pokaż wiadomość
Ja co prawda nie ze Śląska, ale jakby było takie spotkanie, to bym przyjechała jakbym mogła. Ze dwa razy jeździłam na takie forumowe spotkania przez pół Polski.


A jak się rozwinęła sytuacja po latach, jeśli mogę zapytać? Udało Ci się odciąć od matki?
Nie, nie udało, choć po wyjeździe na studia kontakt sam z siebie się trochę ograniczył. Ale nie chcę tu o wszystkim opowiadać, nie wynurzam się już tak na forach o swoim życiu osobistym.
__________________
Los się śmieje z naszych planów
VivelaPologne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-13, 14:11   #1765
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-11-27 o 00:39
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-13, 21:18   #1766
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Na początku wchodziło tu w porywach 30 osób, było sporo chłopaków! było kameralnie i przez to wiedzieliśmy dużo o sobie.
Złoś był informatykiem, a Agnieszka robiła makijaże i wymyśliła sobie, że w necie fajnie by było dowiedzieć się, co warto kupić z kosmetyków i podzielić się swoją opinią z innymi i poczytać opinie innych. Ponad 20 lat temu to nawet internet raczkował i Złoś wymyślił taki portal z ocenianiem kosmetyków Katalog Pudernicy chyba on się zwał na początku, nie pamiętam aż tak, bo to się często zmieniało, bo szybko ewoluowało.
A na spotkaniach wymiankowych każdy przywoził to, co mu nie pasuje lub ma za dużo, każdy rzucał na jakieś łóżko czy stół i grzebaliśmy w tym wzajamnie bo wtedy fajne kosmetyki kupowało się na targach kosmetycznych i tam poznawało marki.
Udzielała się tu też właścicielka Biochemii Urody, dzieliła informacjami, wiedzą, nowościami. Wtedy pierwszy raz tu usłyszałam o retinolu i kwasach
O ile dobrze kojarzę, dopóki Aga była właścicielką to KWC nigdy nie miało płatnych/sponsorowanych opinii, takie było tego założenie od początku.
Jaka urocza historia, miło poczytać ja zaczęłam udzielać się na wizażu jakoś w 2008, i przepadłam. Ale na zloty nie jeździłam, w tamtych czasach byłam dzikusem
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-13, 22:24   #1767
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

[1=4d032753774d1a68efa6ccf c57dfedd4115cfe72_6584d22 253d76;89578853]No chyba nie do ciebie, bo modka juz zdaje sie nie jestes?[/QUOTE]

Moje pytanie też nie było skierowane do Ciebie

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Na początku wchodziło tu w porywach 30 osób, było sporo chłopaków! było kameralnie i przez to wiedzieliśmy dużo o sobie.
Złoś był informatykiem, a Agnieszka robiła makijaże i wymyśliła sobie, że w necie fajnie by było dowiedzieć się, co warto kupić z kosmetyków i podzielić się swoją opinią z innymi i poczytać opinie innych. Ponad 20 lat temu to nawet internet raczkował i Złoś wymyślił taki portal z ocenianiem kosmetyków Katalog Pudernicy chyba on się zwał na początku, nie pamiętam aż tak, bo to się często zmieniało, bo szybko ewoluowało.
A na spotkaniach wymiankowych każdy przywoził to, co mu nie pasuje lub ma za dużo, każdy rzucał na jakieś łóżko czy stół i grzebaliśmy w tym wzajamnie bo wtedy fajne kosmetyki kupowało się na targach kosmetycznych i tam poznawało marki.
Udzielała się tu też właścicielka Biochemii Urody, dzieliła informacjami, wiedzą, nowościami. Wtedy pierwszy raz tu usłyszałam o retinolu i kwasach
O ile dobrze kojarzę, dopóki Aga była właścicielką to KWC nigdy nie miało płatnych/sponsorowanych opinii, takie było tego założenie od początku.
Ja to się w ogóle zastanawiałam kiedyś, skąd ludzie wiedzieli o takich składnikach kiedyś jeżeli nie z Wizażu
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-13, 22:36   #1768
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
To drugie pytanie do kogo jest skierowane?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bym powiedziała ze do właściciela.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-13, 22:47   #1769
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;89580551]Bym powiedziała ze do właściciela.[/QUOTE]

Też tak myślę, ale wówczas post tutaj to chyba nie jest najlepsze miejsce żeby je zadać skoro są metody kontaktu wprost z właścicielami serwisu.

Afery na Wizażu, odejścia na inne forum- to już było na Wizażu nawet za czasu Agi i Zło.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-05-14, 07:05   #1770
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Gdzie się podziały Wizażanki? Część 2.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Też tak myślę, ale wówczas post tutaj to chyba nie jest najlepsze miejsce żeby je zadać skoro są metody kontaktu wprost z właścicielami serwisu.
Afery na Wizażu, odejścia na inne forum- to już było na Wizażu nawet za czasu Agi i Zło.
Wszystko już było, więc po co się odzywać, po co klepać posty?
Po co Wizaz? Sugerujesz że komu sie nie podoba co jest ma stąd spadać?

Edytowane przez b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Czas edycji: 2023-05-14 o 07:06
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-10 17:13:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:32.