Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69. - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-09-18, 17:25   #1291
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;89672289]Vit c jest bardzo miestabilna, szybko sie utlenia, wszędzie są zalecenia żeby przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu wujek Google powie więcej. Na większości kosmetyków jest notka o sposobie przechowywania- poniżej 25 st.
Z tego samego powodu od lat nie kupuje żadnych kosmetyków latem- zaczynam w październiku/ listopadzie, kończę max w kwietniu/ maju.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk[/QUOTE]

Ale ona jest niestabilna właśnie przez podatność na utlenianie i wrażliwość na UV, czyli na problemy związane z takim jej umieszczeniem w kosmetyku który jest otwierany, żeby jak najmniej wchodziła w reakcję z tlenem i naturalnym światłem .
Temperatura około 25 st akurat na nią żaden wpływ, ta bardziej może ewentualnie działać na resztę formuły kosmetyku. Jakieś jełczenie tłuszczy np.

Wiec tak w sumie, to w lodowce czy nie, głównym jej wrogiem jest tlen. Otwierasz opakowanie, wpuszczasz tam tlen, zaczyna się utlenianie.
W sumie to powinni robić kosmetyki z wit C w jednorazowych mini ampułkach. Otwierasz porcję która zużywasz.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams

Edytowane przez cava
Czas edycji: 2023-09-18 o 17:31
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-18, 17:54   #1292
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Ale ona jest niestabilna właśnie przez podatność na utlenianie i wrażliwość na UV, czyli na problemy związane z takim jej umieszczeniem w kosmetyku który jest otwierany, żeby jak najmniej wchodziła w reakcję z tlenem i naturalnym światłem .
Temperatura około 25 st akurat na nią żaden wpływ, ta bardziej może ewentualnie działać na resztę formuły kosmetyku. Jakieś jełczenie tłuszczy np.

Wiec tak w sumie, to w lodowce czy nie, głównym jej wrogiem jest tlen. Otwierasz opakowanie, wpuszczasz tam tlen, zaczyna się utlenianie.
W sumie to powinni robić kosmetyki z wit C w jednorazowych mini ampułkach. Otwierasz porcję która zużywasz.
Nie tylko - tez swietlo czy temperatura. Chodzi też o przepuszczanie światła dlatego robią je głównie w ciemnym szkle.

Wysłane z mojego SM-G990B przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-18, 20:00   #1293
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Na plamy z antyperspirantu mydło galasowe (odplamiajace) nie pomogło, papka z soli i sody oczyszczonej zostawiona na plamach jakieś pół godziny a może i dłużej? Potem wyprać w detergencie, to pomogło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-18, 20:39   #1294
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2 756
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
Na plamy z antyperspirantu mydło galasowe (odplamiajace) nie pomogło, papka z soli i sody oczyszczonej zostawiona na plamach jakieś pół godziny a może i dłużej? Potem wyprać w detergencie, to pomogło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki, dobrze wiedzieć.
695d786c3492781c3fd020c39a3abf990173eddf_6577a2b887a02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-18, 21:33   #1295
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez 6roove Pokaż wiadomość
Na plamy z antyperspirantu mydło galasowe (odplamiajace) nie pomogło, papka z soli i sody oczyszczonej zostawiona na plamach jakieś pół godziny a może i dłużej? Potem wyprać w detergencie, to pomogło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, koszulki białe?
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-18, 22:54   #1296
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Czy są tutaj osoby z Krakowa?
Jeśli tak to proszę o podpowiedź: który lokal Pizza Hut jest typową restauracją, nie nastawioną jedynie na zamówienia na wynos?
Chodzi mi o to, żeby był to lokal z normalną obsługą kelnerską i więcej niż dwoma stolikami. Dotychczas trafiłam tam do dwóch lokali i były to takie raczej pizza express, z papierowymi talerzami, sztućcami i pizzą w pudełku.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-18, 23:10   #1297
avocado77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 337
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
A nie puchniesz? nie czerwieniejesz? To tylko odczucie czy skóra jest faktycznie podrażniona?

Na panthenol nie patrz, bo mnie też piecze po popsikaniu a nie mam jakichś większych problemów (ten sam pantenol w piance powodował u mnie zaczerwienienie ).
Czerwienieję też, chociaż trudno powiedzieć, czy to nie przez drapanie się.

Już miałam napisać, że Avene Cicalfate+ pomogło, ale znowu "nie śpię, bo mnie twarz boli".
avocado77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-09-19, 05:57   #1298
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Czy są tutaj osoby z Krakowa?
Jeśli tak to proszę o podpowiedź: który lokal Pizza Hut jest typową restauracją, nie nastawioną jedynie na zamówienia na wynos?
Chodzi mi o to, żeby był to lokal z normalną obsługą kelnerską i więcej niż dwoma stolikami. Dotychczas trafiłam tam do dwóch lokali i były to takie raczej pizza express, z papierowymi talerzami, sztućcami i pizzą w pudełku.
Wydaje mi się że ta w Bonarce jest normalna restauracją, ale nie mam 100% pewności bo nie byłam w środku

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-19, 07:34   #1299
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Czy są tutaj osoby z Krakowa?
Jeśli tak to proszę o podpowiedź: który lokal Pizza Hut jest typową restauracją, nie nastawioną jedynie na zamówienia na wynos?
Chodzi mi o to, żeby był to lokal z normalną obsługą kelnerską i więcej niż dwoma stolikami. Dotychczas trafiłam tam do dwóch lokali i były to takie raczej pizza express, z papierowymi talerzami, sztućcami i pizzą w pudełku.
W Bonarce na pewno jest.

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-19, 08:19   #1300
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Czy są tutaj osoby z Krakowa?
Jeśli tak to proszę o podpowiedź: który lokal Pizza Hut jest typową restauracją, nie nastawioną jedynie na zamówienia na wynos?
Chodzi mi o to, żeby był to lokal z normalną obsługą kelnerską i więcej niż dwoma stolikami. Dotychczas trafiłam tam do dwóch lokali i były to takie raczej pizza express, z papierowymi talerzami, sztućcami i pizzą w pudełku.
Przy Galerii Kazimierz chyba też jest.

Ale ogólnie jak macie ochotę na dobrą pizzę z obsługą to chyba lepsze są typowe restuaracje, a nie sieciówki np. Miodowy Piecyk, N'Pizza itp. Warto pogooglować, gdzie wam po drodze, bo lokali z jakościową pizzą w Krakowie jest naprawdę dużo obecnie.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-19, 09:03   #1301
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Przy Galerii Kazimierz chyba też jest.

Ale ogólnie jak macie ochotę na dobrą pizzę z obsługą to chyba lepsze są typowe restuaracje, a nie sieciówki np. Miodowy Piecyk, N'Pizza itp. Warto pogooglować, gdzie wam po drodze, bo lokali z jakościową pizzą w Krakowie jest naprawdę dużo obecnie.
Dorzuciłabym Nolio.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-09-19, 14:13   #1302
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Chcę kupić ręczniki Zwoltex, mają mnóstwo rodzajów, które będą najbardziej puszyste i miękkie: łazienkowe, frotte, welurowe, z ochroną antybakteryjną, kąpielowe czy bawełniane?
No oszaleć można...


edit:
dobra - niektóre modele pojawiają się w każdej kategorii
Musisz patrzeć na gramaturę. Najlepiej kupować takie o gramaturze 450-550. Popatrz też na ręczniki hotelowe. Wg mnie one są solidniejsze. No i pamiętaj żeby nie dodawać płynu do płukania jak pierzesz ręczniki.

Cytat:
Napisane przez ceccylia_paladin Pokaż wiadomość
W czym trzymacie dokumenty, kartę bankowa itp? Ja mam takie coś, ale porwały mi się te folie w środku i szukam nowego. Gdzie mogę takie kupić? Bo jak patrzyłam, to są tylko okładki na paszport, albo wizytownik że w środku ma ze 20 takich przegródek, a ja potrzebuję z pięciu Załącznik 7793875

Wysłane z mojego RMX3363 przy użyciu Tapatalka
Card holder albo mini portfel, ale i tak najczęściej płacę telefonem.

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Wizaż słynie z wątków "olaboga, mam 25 lat i bez faceta, już nic mnie nie czeka!", więc w tym klimacie, ale trochę przewrotnie spytam:
Znalazłyście przyjaźń po 30-stce? Przyjaciółkę, bliską osobę, taką do odwiedzin u siebie w domach, do wypadów na miasto, do gadania i milczenia. To możliwe?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Możliwe, ale wg mnie zdecydowanie ciężej. Większość moich przyjaźni, to ludzie, których poznałam w szkole, a potem w okresie studiów. Myślę, że nałatwiej poznać kogoś w pracy, bo jednak spędza się ze sobą sporo czasu i taka znajmość może się sama powoli rozwijać i potem przejść w przyjaźń. Albo w jakiś innym miejscu gdzie spędza się dużo czasu z tymi samymi ludźmi. Może jakiś kurs albo zajęcia sportowe. Ja kiedyś chodziłam kiedyś do takiego bardzo kamerlanego klubu fitness, wszyscy się znali, czasem były tam organizowane jakieś imprezy, kilka razy spotkaliśmy się na mieście. Co do pracy, to trzeba być jednak ostrożnym, bo można zaufać niewłaściwej osobie. No i u mnie czasem było tak, że jak gdzieś pracowałam, to się spotykaliśmy większą grupą, a potem jak ktoś się zwalniał, to ta znajmość umierała śmiercią naturalną. Ogólnie uważam, że zawieranie przyjaźni nie jest łatwe.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Hydrolat lawendowy
Czy mogę bezpiecznie używać na twarz hydrolatu lawendowego który ponad tydzień leżał w samochodzie nagrzanym pewnie do +40 stopni? Butelka nie była otwierana jeśli to ma znaczenie.
Ciężko stwierdzić. Jak to był czysty hydroalt myślę, że nic nie powinno się stać. Posmaruj się nim na próbę za uchem.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-19, 14:39   #1303
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez karawanna Pokaż wiadomość
Wydaje mi się że ta w Bonarce jest normalna restauracją, ale nie mam 100% pewności bo nie byłam w środku

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
W Bonarce na pewno jest.

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Przy Galerii Kazimierz chyba też jest.

Ale ogólnie jak macie ochotę na dobrą pizzę z obsługą to chyba lepsze są typowe restuaracje, a nie sieciówki np. Miodowy Piecyk, N'Pizza itp. Warto pogooglować, gdzie wam po drodze, bo lokali z jakościową pizzą w Krakowie jest naprawdę dużo obecnie.
Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Dorzuciłabym Nolio.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję za odpowiedzi.

Mąż się uparł na Pizza Hut, bo dobre pizzerie mamy też u nas w mieście, a akurat tej sieciówki nie.
Aczkolwiek plany się zmieniły i nie wybieramy się dziś do Krakowa, ale zapamiętam sobie na przyszłość.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-19, 15:42   #1304
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
Musisz patrzeć na gramaturę. Najlepiej kupować takie o gramaturze 450-550. Popatrz też na ręczniki hotelowe. Wg mnie one są solidniejsze. No i pamiętaj żeby nie dodawać płynu do płukania jak pierzesz ręczniki.





Card holder albo mini portfel, ale i tak najczęściej płacę telefonem.







Możliwe, ale wg mnie zdecydowanie ciężej. Większość moich przyjaźni, to ludzie, których poznałam w szkole, a potem w okresie studiów. Myślę, że nałatwiej poznać kogoś w pracy, bo jednak spędza się ze sobą sporo czasu i taka znajmość może się sama powoli rozwijać i potem przejść w przyjaźń. Albo w jakiś innym miejscu gdzie spędza się dużo czasu z tymi samymi ludźmi. Może jakiś kurs albo zajęcia sportowe. Ja kiedyś chodziłam kiedyś do takiego bardzo kamerlanego klubu fitness, wszyscy się znali, czasem były tam organizowane jakieś imprezy, kilka razy spotkaliśmy się na mieście. Co do pracy, to trzeba być jednak ostrożnym, bo można zaufać niewłaściwej osobie. No i u mnie czasem było tak, że jak gdzieś pracowałam, to się spotykaliśmy większą grupą, a potem jak ktoś się zwalniał, to ta znajmość umierała śmiercią naturalną. Ogólnie uważam, że zawieranie przyjaźni nie jest łatwe.







Ciężko stwierdzić. Jak to był czysty hydroalt myślę, że nic nie powinno się stać. Posmaruj się nim na próbę za uchem.
Dzięki już zamówiłam i przyslzuwlansie o grmaaturze 500

Wysłane z mojego SM-S911B przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-19, 17:12   #1305
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;89672438]Super, koszulki białe?[/QUOTE]Tak, białe, co prawda nie wiem czy te plamy były świeże czy jakieś starsze przeoczone przez tż-ta (bo to jego ), czytałam jeszcze, że ocet/cytryna też może pomóc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-19, 19:53   #1306
rebeccaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 345
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Czy nieznacznie podwyższone leukocyty i limfocyty mogą mieć związek z wszczepieniem implantu 2 miesiące temu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
KOCHAM GO NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE!
rebeccaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-19, 20:17   #1307
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi.

Mąż się uparł na Pizza Hut, bo dobre pizzerie mamy też u nas w mieście, a akurat tej sieciówki nie.
Aczkolwiek plany się zmieniły i nie wybieramy się dziś do Krakowa, ale zapamiętam sobie na przyszłość.
Nie wiem kiedy ostatnio byliście w Pizza Hut, ale podejrzewam że jak nie macie tej sieciówki w okolicy to pewnie już trochę czasu minęło. Nigdy nie była to mega pizzeria, ale ostatnio strasznie zjechali z jakości, ciasto jest beznadziejne. Smakuje jak nasączony olejem biszkopt, a cena coraz wyższa

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-19, 22:37   #1308
NatalieMcCool
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-08
Wiadomości: 139
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Potrzebuję przesłać 200 000pln z jednego swojego konta na drugie, czy mogę takim przelewem ściągnąć na siebie uwagę urzędu skarbowego, czy to raczej kwota która nie wzbudza podejrzeń? Wszystko zarobione legalnie
NatalieMcCool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-19, 23:08   #1309
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 079
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez NatalieMcCool Pokaż wiadomość
Potrzebuję przesłać 200 000pln z jednego swojego konta na drugie, czy mogę takim przelewem ściągnąć na siebie uwagę urzędu skarbowego, czy to raczej kwota która nie wzbudza podejrzeń? Wszystko zarobione legalnie
Skoro legalne, to nie powinno być problemu - najwyżej wyjaśnisz. Wydaje mi się, że między własnymi kontami też aż tak mocno nie patrzą. Powiedz tylko w banku wychodzącym o przelewie, bo przy takiej kwocie mogą przyblokować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:47 ----------

Pytanie o skarpetki złuszczające. Czy złazi po nich skóra mocno, tak, że w sandałach stopa będzie wyglądać nieestetycznie, czy to zrzucanie skóry ledwo widać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-09-19, 23:59   #1310
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Skoro legalne, to nie powinno być problemu - najwyżej wyjaśnisz. Wydaje mi się, że między własnymi kontami też aż tak mocno nie patrzą. Powiedz tylko w banku wychodzącym o przelewie, bo przy takiej kwocie mogą przyblokować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:47 ----------

Pytanie o skarpetki złuszczające. Czy złazi po nich skóra mocno, tak, że w sandałach stopa będzie wyglądać nieestetycznie, czy to zrzucanie skóry ledwo widać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ze skarpetkami to ogólnie zależy. Może być dość mocno, więc jak zamierzasz nosić sandały to zdecydowanie nie polecam.

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-20, 04:16   #1311
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
[/COLOR]Pytanie o skarpetki złuszczające. Czy złazi po nich skóra mocno, tak, że w sandałach stopa będzie wyglądać nieestetycznie, czy to zrzucanie skóry ledwo widać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zalezy od stanu skory. Jak jest zniszczona to mocno schodzi i jest to widoczne. Ale jak w dobrym stanie, to nie tak bardzo.

W obu jednak przypadkach nie nalezy stop wystawiac na slonce i nosic otwartych butow.

Musisz poczekac az sie ochlodzi i bedziesz nosic pelne buty.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-20, 05:54   #1312
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Skoro legalne, to nie powinno być problemu - najwyżej wyjaśnisz. Wydaje mi się, że między własnymi kontami też aż tak mocno nie patrzą. Powiedz tylko w banku wychodzącym o przelewie, bo przy takiej kwocie mogą przyblokować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:47 ----------

Pytanie o skarpetki złuszczające. Czy złazi po nich skóra mocno, tak, że w sandałach stopa będzie wyglądać nieestetycznie, czy to zrzucanie skóry ledwo widać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie polecam, ja wyglądałam jak wąż dramatycznie zrzucający swoją skórę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-20, 07:12   #1313
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Moje pytanie pewnie jest skazane na porazke, ale trudno czy istnieją perfumy, mgielki cokolwiek o zapachu tego plynu do kąpieli? 3574669908696_bedtimebath_xs.jpg
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-20, 07:19   #1314
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 256
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez NatalieMcCool Pokaż wiadomość
Potrzebuję przesłać 200 000pln z jednego swojego konta na drugie, czy mogę takim przelewem ściągnąć na siebie uwagę urzędu skarbowego, czy to raczej kwota która nie wzbudza podejrzeń? Wszystko zarobione legalnie
Wydaje mi się, że urząd skarbowy bardziej może zainteresować się zakupem dokonanym za taką kwotę lub przelewem takiej kwoty na konto innej osoby. Jeśli przelew jest między kontami tej samej osoby, to prawdopodobnie nie wzbudzi to zainteresowania.
Tak czy inaczej, jeśli wszystko jest legalnie zarobione, to nawet w przypadku wezwania do wyjaśnienia po prostu wyjaśnisz.
72f264f1cd165e2b94e38888adc60ec5afe5a0b8_658382a5e67ad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-20, 07:23   #1315
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Skoro legalne, to nie powinno być problemu - najwyżej wyjaśnisz. Wydaje mi się, że między własnymi kontami też aż tak mocno nie patrzą. Powiedz tylko w banku wychodzącym o przelewie, bo przy takiej kwocie mogą przyblokować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:47 ----------

Pytanie o skarpetki złuszczające. Czy złazi po nich skóra mocno, tak, że w sandałach stopa będzie wyglądać nieestetycznie, czy to zrzucanie skóry ledwo widać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zamiast skarpetek złuszczających polecam najpierw wymoczyć stopy w wodzie z solą do stóp, potem peeling, a na koniec maska nawilżająca i skarpetki bawełniane. Najlepiej zrobić to wieczorem tak aby całą noc były skarpetki na stopach albo jak się nigdzie nie wychodzi to w domu w takich pośmigać .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-20, 07:33   #1316
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Skoro legalne, to nie powinno być problemu - najwyżej wyjaśnisz. Wydaje mi się, że między własnymi kontami też aż tak mocno nie patrzą. Powiedz tylko w banku wychodzącym o przelewie, bo przy takiej kwocie mogą przyblokować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:47 ----------

Pytanie o skarpetki złuszczające. Czy złazi po nich skóra mocno, tak, że w sandałach stopa będzie wyglądać nieestetycznie, czy to zrzucanie skóry ledwo widać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Skarpety złuszczające to zlo. Znaczy są osoby które są z nich zadowolone, ale jest też mnóstwo osób które potem wyprowadzały stopy miesiącami. Zdarzają się poparzenia, mega złuszczanie. Ogólnie nie polecam

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-20, 07:40   #1317
Sok_z_buki
Rozeznanie
 
Avatar Sok_z_buki
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 507
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Skarpety złuszczające to zlo. Znaczy są osoby które są z nich zadowolone, ale jest też mnóstwo osób które potem wyprowadzały stopy miesiącami. Zdarzają się poparzenia, mega złuszczanie. Ogólnie nie polecam

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
No one złuszczają tak jak sugeruje nazwa. Mają prawo zadziałać w taki sposób. O poparzeniach nie słyszałam, ale to moze mieć związek z mocnym szorowaniem stóp przed ich zastosowaniem. Ewentualnie zbyt czeste używanie skarpet. Różne mogą być sytuacje. Jeżeli były poparzenia to ja bym chciała wiedzieć który to producent, bo może trzeba by było to zgłosić by wycofać partię i ją sprawdzić.
Sok_z_buki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-20, 07:48   #1318
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Sok_z_buki Pokaż wiadomość
No one złuszczają tak jak sugeruje nazwa. Mają prawo zadziałać w taki sposób. O poparzeniach nie słyszałam, ale to moze mieć związek z mocnym szorowaniem stóp przed ich zastosowaniem. Ewentualnie zbyt czeste używanie skarpet. Różne mogą być sytuacje. Jeżeli były poparzenia to ja bym chciała wiedzieć który to producent, bo może trzeba by było to zgłosić by wycofać partię i ją sprawdzić.
Ma logikę. Nakładasz mocne kwasy złuszczające na całą stopę. To nie jest jak zrobienie peelingu. To jest mocne ściąganie zrogowaceń na całej stopie a nie tylko w miejscu gdzie jest taka potrzeba. Po co zluszczac skore na środk? Nie trzeba mocno ścierać przed. Moga zlusczyc skore do warstwy ktora nie powonna byc ściągnięta. Wystarczy mieć trochę delikatniejsza skórę, bardziej Uwrażliwiona. Albo normalna ale skora tak zareaguje. Każdy podoog i pedicurzystka ci to odrazdzi. Wpisz w Google skarpetki złuszczające skutki uboczne.

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-20, 07:48   #1319
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Moja podolozka zabrania używania skarpet złuszczających.

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-09-20, 07:52   #1320
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

ja do stóp używam albo kremu z mocznikiem albo peeelingu kwasowego do twarzy.
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-26 23:18:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:19.