Podforum dla Filtromaniaczek - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-13, 10:11   #31
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez beliczek
Moim zdaniem nie ma takiej potrzeby. Ale jeżeli Szefostwo i lobby filtrowe to przeforsuje to niech sobie będzie.
Szanuję Twoje zdanie na "nie", ale chcę jedno zauważyć. Ani ja, ani żadna inna Filtromaniaczka nie otrzymuje od nikogo pieniędzy za propagowanie filtrów, dlatego też bardzo proszę o nieużywanie nazwy "lobby filtrowe".

Filtry do tanich nie należą, ale sama zarabiam na swoje kosmetyki. Nie dostaję ani 1 grosza od firm produkujących filtry, ponieważ nie mam z nimi kontaktu. A nawet gdybym miała i gdyby zaproponowano mi to, to nie przyjęłabym takiej propozycji, ponieważ uwazam, że pielęgnacja to "prywatna sprawa" i z butami nie zamierzam wchodzić ludziom w życie i "nawracać" ich na filtry.

Na Wizażu są jednak osoby, które stosują taką pielęgnację skóry jak ja i to z nimi wymieniam informacje. Nazwa "lobby filtrowe" jest dla mnie obraźliwa, ponieważ stwarza fałszywy obraz mojej osoby.

Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 10:12   #32
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Ja też jestem przeciw.
Kolejne rozdrabnianie.
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 10:30   #33
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Szanuję Twoje zdanie na "nie", ale chcę jedno zauważyć. Ani ja, ani żadna inna Filtromaniaczka nie otrzymuje od nikogo pieniędzy za propagowanie filtrów, dlatego też bardzo proszę o nieużywanie nazwy "lobby filtrowe".

Filtry do tanich nie należą, ale sama zarabiam na swoje kosmetyki. Nie dostaję ani 1 grosza od firm produkujących filtry, ponieważ nie mam z nimi kontaktu. A nawet gdybym miała i gdyby zaproponowano mi to, to nie przyjęłabym takiej propozycji, ponieważ uwazam, że pielęgnacja to "prywatna sprawa" i z butami nie zamierzam wchodzić ludziom w życie i "nawracać" ich na filtry.

Na Wizażu są jednak osoby, które stosują taką pielęgnację skóry jak ja i to z nimi wymieniam informacje. Nazwa "lobby filtrowe" jest dla mnie obraźliwa, ponieważ stwarza fałszywy obraz mojej osoby.

Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam
Bardzo mi przykro, że doppisujesz do mojej wypowiedzi słowa, których nie użyłam i nadinterpretujesz ją. Bez złośliwosci, bez jakiegokolwiek podwójnego dna (które Ty chcesz zobaczyć) robisz zemnie kogoś, kto Ciebie obraził. Ja nie zrobiłam ani jednej wycieczki personalnej w moim poście, skrytykowałam ideę i tylko ideę a nie osoby.
"Lobby" w języku potocznym, w moim otoczeniu oznacza grupę osób popierających się nawzajem - i w takim znaczeniu go tu użyłam. "Branie pieniędzy od kogokolwiek", bez przesady, nic takiego nigdzie nie napisałam i proszę nie piętnować mnie za to. A znaczenie słownikowe niektórych słów często rózni się od znaczenia potocznego.
TEraz ja czuję się urażona i straszine mi przykro, że moj niewinny post został tak odebrany. Wypowiedziałam się, bo mam do tego prawo jak wszystkie inne wizażanki. Zrobiłam to kulturalnie i bez złośliwości, wycieczek personalnych. Dlatego dziwi mnie Twoja wycieczka personalna względem mnie.
Przykro mi.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 11:01   #34
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez Ines1985
To ja jako pierwsza bede przeciw. Dla chcącego nic trudnego - na forum kosmetycznym jest przyklejony wątek o kwasach i filtrach, jesli ktos szuka informacji na ten temat wystarczy wejsc w ten watek i skorzystac z linkow w nim podanych.
Jesli uwazacie ze jakies linki powinny zostac do tego wątku dodane - ja mogę to zrobić.
Kosmetyczne ma juz dwa podfora, tworzenie trzeciego dla samych filtrów byloby według mnie przesadą.
Bardziej do mnie przemawia propozycja stworzenia forum "słonecznego" chociaz tutaj tez mam pewne watpliwosci... jakos mi sie to kłóci - filtromaniaczki i fanki solarium na jednym podforum .

Poza tym jakby się tak zastanowić - zaraz osoby cierpiace z powodu tradziku i tym podobnych dolegliwosci skornych poproszą o "swoje" podforum bo takich wątkow przeciez tez na kosmetycznym są setki.

Tak samo zaraz ktos moze poprosic o podforum "depilacyjne" bo to tez bardzo popularny temat.

A jako ze forum teoretycznie sluzy do zadawania pytań specjalistom, to moze i watki o kosmetykach pielegnacyjnych powinny miec swoje podforum?

Wiec ja jestem raczej na nie.

Ale decyzję oczywiscie podejmie szefostwo . Moze jak sie zbierze wiecej filtromaniaczek to wasza petycja zostanie rozpatrzona pozytywnie
Podpisuję się za słowami Ines
To nie ma sensu a po drugie miały być inne podflora i jakos do tej pory nie zostały zrealizowane więc i chyba z tego też nici
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 11:02   #35
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez cattt
Ja też jestem przeciw.
ja też

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2006-04-18 o 14:49
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 11:05   #36
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez beliczek
Bardzo mi przykro, że doppisujesz do mojej wypowiedzi słowa, których nie użyłam i nadinterpretujesz ją. Bez złośliwosci, bez jakiegokolwiek podwójnego dna (które Ty chcesz zobaczyć) robisz zemnie kogoś, kto Ciebie obraził. Ja nie zrobiłam ani jednej wycieczki personalnej w moim poście, skrytykowałam ideę i tylko ideę a nie osoby.
"Lobby" w języku potocznym, w moim otoczeniu oznacza grupę osób popierających się nawzajem - i w takim znaczeniu go tu użyłam. "Branie pieniędzy od kogokolwiek", bez przesady, nic takiego nigdzie nie napisałam i proszę nie piętnować mnie za to. A znaczenie słownikowe niektórych słów często rózni się od znaczenia potocznego.
TEraz ja czuję się urażona i straszine mi przykro, że moj niewinny post został tak odebrany. Wypowiedziałam się, bo mam do tego prawo jak wszystkie inne wizażanki. Zrobiłam to kulturalnie i bez złośliwości, wycieczek personalnych. Dlatego dziwi mnie Twoja wycieczka personalna względem mnie.
Przykro mi.
W takim razie przepraszam. Zrozumiałam Twoją wypowiedź jako atak na nas. Dla mnie lobby, to branie pieniędzy za propagowanie czegoś od sprzedających dane towary, usługi itp.

Moja natychmiastowa reakcja wynikła z innego rozumienia przez mnie wyrażenia "lobby filtrowe". Teraz rozumiem o co Ci chodziło i jeszcze raz przepraszam za awanturę, którą wywołałam. Masz prawo do wyrażania swojego zdania i szanuję je.

Pozdrawiam
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 11:07   #37
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
W takim razie przepraszam. Zrozumiałam Twoją wypowiedź jako atak na nas. Dla mnie lobby, to branie pieniędzy za propagowanie czegoś od sprzedających dane towary, usługi itp.

Moja natychmiastowa reakcja wynikła z innego rozumienia przez mnie wyrażenia "lobby filtrowe". Teraz rozumiem o co Ci chodziło i jeszcze raz przepraszam za awanturę, którą wywołałam. Masz prawo do wyrażania swojego zdania i szanuję je.

Pozdrawiam
Ok. Dobrze, że sobie wyjaśniłyśmy. Może faktycnzie nierozważnie zastosowałam to słowo.
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-13, 12:06   #38
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Również dołączam się do prośby.
Póki co mamy jeden tasiemcowy wątek [już ponad 200 postów] a w nim mix wiadomości o poszczególnych kremach, nowościach rynkowych, opisy wrażeń, wiadomości śliśle biochemiczne [interakcje skłądników, filtry stabilne i niestabilne itp] i naprawdę ciężko "odkopać" potrzebne informacje. A tak, takie podforum pozwoliłoby zaprowadzić porządek.....Poza tym, do tego dochadzą wątki zwiazane z fotoalergiami, znamionami i przebarwieniami posłonecznymi [a póki co, forum dermatologiczne jest zamknięte]
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 19:34   #39
Agy
Raczkowanie
 
Avatar Agy
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 245
GG do Agy
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez L_V
Również dołączam się do prośby.
Póki co mamy jeden tasiemcowy wątek [już ponad 200 postów] a w nim mix wiadomości o poszczególnych kremach, nowościach rynkowych, opisy wrażeń, wiadomości śliśle biochemiczne [interakcje skłądników, filtry stabilne i niestabilne itp] i naprawdę ciężko "odkopać" potrzebne informacje. A tak, takie podforum pozwoliłoby zaprowadzić porządek.....Poza tym, do tego dochadzą wątki zwiazane z fotoalergiami, znamionami i przebarwieniami posłonecznymi [a póki co, forum dermatologiczne jest zamknięte]
Ja też jestem za dla mnie te informacje, uporządkowane, byłyby nieocenioną skarbnicą bo posłoneczne problemy dotyczą mnie bezpośrednio.
Agy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 20:41   #40
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Witam serdecznie

Zwracam się z wielką prośbą do naszej Kochanej Szefowej AgiZ, Administratora Złosia oraz do Moderatorów. Chodzi o to, by dodać jeszcze jedno pod-forum do forum o nazwie "Pytania do kosmetyczki".

Na Wizażu jest trochę Filtromaniaczek i dlatego chciałybyśmy uporządkować wiedzę o filtrach i ochronie anty-UV. Wszystkie watki łączące się z tym tematem byłyby w jednym miescu, co byłoby wygodą dla nas jak i dla osób poszukujących informacji o filtrach itp.

Nie mamy jeszcze konkretnego pomysłu na nazwę owego pod-forum, najpierw musi być zgoda na utworzenie go od Was zarządzajacych forum Wizaż.

Liczę na pozytywne rozpatrzenie tej prośby.

Łącze wyrazy szacunku,
Alchemiczka

Ja tez jestem na TAK
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 21:48   #41
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Swego czasu zastanawiałam się, czy nie wnieść do Szefostwa petycji o stworzenie kilku działów na Kosmetyczce, w których znajdowałyby się posty na najpopularniejsze tematy /filtry, kwasy, trądzik, naczynka/. Zapewnia to porządek i przejrzystość, kosmetyczka jest ogromnym forum, ale zdałam sobie sprawę, że może to, o dziwo, doprowadzić do jeszcze większego bałaganu i próśb o tworzenie kolejnych podforum na coraz bardziej kuriozalne tematy. Nie wiem, czy takie rozdrabianie forum, to dobry pomysł, nie mówię nie, ale to wymaga dłuższego namysłu i sporo czasu, jeśli np. w grę wchodzi przesuwanie już isniejących wątków do nowo powstałych podforum.
No nie wiem, ale moje nastawienie jest lekko-półśrednie

Podforum perfmy, moim zdaniem, powinnno zostać forum samodzielnym, bo nijak się ono ma do kosmetyczki, ale to tak na marginesie.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-17, 09:56   #42
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez rzastin
Swego czasu zastanawiałam się, czy nie wnieść do Szefostwa petycji o stworzenie kilku działów na Kosmetyczce, w których znajdowałyby się posty na najpopularniejsze tematy /filtry, kwasy, trądzik, naczynka/. Zapewnia to porządek i przejrzystość, kosmetyczka jest ogromnym forum, ale zdałam sobie sprawę, że może to, o dziwo, doprowadzić do jeszcze większego bałaganu i próśb o tworzenie kolejnych podforum na coraz bardziej kuriozalne tematy. Nie wiem, czy takie rozdrabianie forum, to dobry pomysł, nie mówię nie, ale to wymaga dłuższego namysłu i sporo czasu, jeśli np. w grę wchodzi przesuwanie już isniejących wątków do nowo powstałych podforum.
No nie wiem, ale moje nastawienie jest lekko-półśrednie

Podforum perfmy, moim zdaniem, powinnno zostać forum samodzielnym, bo nijak się ono ma do kosmetyczki, ale to tak na marginesie.
Rozumiem i szanuję. Złośliwiec też pisał, że nie ma jeszcze konkretnego zdania na ten temat. Wątek ten jest na razie krótki, zaledwie 42 posty, toteż nie wymagam zgody od razu. Wręcz przeciwnie, niech Wszyscy to sobie przemyślą. Z czasem powinno przybywać coraz więcej postów i wtedy zobaczy się czy więcej jest na tak, czy na nie. No a poza tym zostaje jeszcze dopracowanie wsyzstkiego ze strony technicznej i zdaje sobie sprawę, że byłaby to kolejna praca dla Złosia.

Osobiście jestem za. Chcę jednak zaznaczyć, że nie jest to jakis kaprys. Zdaje sobie sprawę, że gdyby takie podforum powstało, to faktycznie mogłyby pojawić sie głosy z prośbami o inne podfora i przez to wyświadczyłabym Szwefostwu niedxwiedzia przysługę, a tego nie chcę.

Ja zgłosiłam prośbę, a teraz niech wypowiadają się Inni. Czas pokaże.

Pozdrawiam serdecznie i dziekuję za wszystkie odpowiedzi w tym wątku
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 10:37   #43
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez rzastin
Podforum perfmy, moim zdaniem, powinnno zostać forum samodzielnym, bo nijak się ono ma do kosmetyczki, ale to tak na marginesie.
Też tak uważam
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-17, 20:14   #44
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Ja też jestem przeciw podforum o filtrach, gdyż myślę że zaraz zaczęły by się pojawiać prośby o inne fora. No i zaczęłyby się kłopoty z przynależnością poszczególnych wątków do różnych podforów, jak wspomniała Rzastin.
__________________

agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 12:36   #45
aanusza
Raczkowanie
 
Avatar aanusza
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 76
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

ja jestem zdecydowanie ZA, bo skoro na forum "zrób to sama" jest kilka podforów dotyczących robótek ręcznych, dzięki temu zwolenniczki szydełkowania nie muszą się przekopywać przez wątki o robieniu biżuterii itd. to dlaczego na kosmetycznym nie wprowadzić kolejnego podfora?
przecież tu ma miejsce to samo zjawisko, przy czym wątek filtrowaniu jest faktycznie gigantyczny i przydałoby się jakieś usystematyzowanie, bo dla kogoś "nowego" przebrnięcie przez kilkadziesiąt stron jest koszmarem(wiem bo sama to zrobiłam) a wyszukiwarka nie zawsze znajdzie to co byśmy chciał i do tego dochodzi problem ze slowami slowami 3-literowymi np. nie wyrzuca nazwy kremów z filtrem SVR... itd.
potrzeba podfora ma moim zdaniem dośc racjonalnie umotywowana i nie jest to kaprys w stylu chcę bo tak, tylko to wielu wizażankom ułatwi życie i korzystanie z portalu
aanusza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 13:04   #46
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

a ja jestem po raz kolejny na nie


mimo, że poprzednio argumentowałam tym, m.in., że mamy tutaj Wizaż, dlatego nei powinno się tworzyć działów nie związanych z wizażem, a ten dział [o filtrach] w nawiązuje do wizażu, jednak jestem całkowicie na nie, bo w takim tępie niedługo powstanie tysiące działów z kilkoma tylko postami jako zawartość


jakimś wyjściem byłoby, wg mnie, jeśli osoba potencjalnie zajmująca miejsce moderatora tegoż działu, stale uaktualniała jeden wątek, w którym zbierałoby się linki do wątków na dany temat

linki zawsze można przeciez w postach dzielić na te "ważniejsze" i mniej ważne,
taki jeden przyklejony [mimo, że tych przyklejonych i tak juz wiele] temat mógłby uzurpować w jakiś sposób osobny dział
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 20:49   #47
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
jakimś wyjściem byłoby, wg mnie, jeśli osoba potencjalnie zajmująca miejsce moderatora tegoż działu, stale uaktualniała jeden wątek, w którym zbierałoby się linki do wątków na dany temat

linki zawsze można przeciez w postach dzielić na te "ważniejsze" i mniej ważne,
taki jeden przyklejony [mimo, że tych przyklejonych i tak juz wiele] temat mógłby uzurpować w jakiś sposób osobny dział
Podobnie zrobiłam z wątkami o depilacji, bo było ich zatrzęsienie- chyba zdało to egzamin, nie powstaje już aż tyle dubli. Pozostaje tylko kwestia samodyscypliny Wizażanek /czy będą zgłaszć mi wątki do aktualizacji/ i czy takie wyjście kogokolwiek satysfakcjonuje.
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 12:29   #48
tusia25
Raczkowanie
 
Avatar tusia25
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Nida
Wiadomości: 90
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Jestem ZA utworzeniem działu SŁONECZNEGO.

Dotychczasowy wątek "do filtromaniaczek" - główne źródło wiedzy o ochronie UVA/UVB ma ponad 2600 postów!!!!
To mówi chyba samo za siebie.
tusia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 13:33   #49
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Podpisuję się pod słowami Tusi. Powstalo mnóstwo nowych wątków związanych z filtrami (filtry a makijaż, filtry a cera naczynkowa, itp.)
Przyznam, że nie za bardzo rozumiem, czemu wypowiadają się osoby "przeciw" - jeśli ktoś nie jest zainteresowany tą tematyką, przecież może nie zaglądać. Ja nie śledzę forum "Moje gotowanie", ale rozumiem, że jest potrzebne.
A argumenty w stylu, że niepotrzebne jest oddzielne forum czy takie, że perfumy, to co innego, są moim zdaniem nieprzekonujące. Flitry to zbyt obszerna tematyka, zahacza i o kosmetyczne, i o wizażowe wątki, czyli, analogicznie do perfum, stoi na pograniczu kilku forów.
Poza tym, rzeczywiście, "zrób to sama" ma kilka odnóg i jest ok, a ochrona słoneczna dlaczego ma nie mieć? Argument przeciw "rozdrabnianiu wizażu" nie przemawia do mnie. A co w tym złego? Przy takiej ilości różnych forów jeden więcej nie robi różnicy.
Wydaję mi się, że to Zło i Aga powinni się wypowiedzieć, a nie wizażanki, które nie uczestniczą w filtrowych wątkach i, siłą rzeczy, nie są zainteresowan tę tematyką.
Szkoda, że już nie ma już Moderatorek, które poparłyby tę kwestię
I na koniec przywołam koronny argument: ponad 2600 postów, czy forum "Paznokcie" ma tyle?
A nie przeszkadza mu istnieć.
Abstrahując od tego, że dla mnie, nieuczestniczki "Co w duszy gra", tematyka tegoż forum jest bardzo zbliżona do "Forum plotkowego". Ale była grupa wizażnek,i to prężna, sądząc po postach, której takowe forum jest potrzebne, i forum powstało. Nie wypowiadam się o jego przydatności, czy też jej braku, bowiem z niego nie korzystam. Mam na myśli tylko to, że jest kilka forów, które, oceniając je według kryteriów zawartych w paru powyższych postach, nie powinny istnieć.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-23, 13:39   #50
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez Sandija
Wydaję mi się, że to Zło i Aga powinni się wypowiedzieć, a nie wizażanki, które nie uczestniczą w filtrowych wątkach i, siłą rzeczy, nie są zainteresowan tę tematyką.
A mi się wydaję, że w każdym wątku mogą wypowiadać się osoby popierające i sprzeciwiające się I że jest to potrzebne do poznania ogólnej opinii
__________________

agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 18:34   #51
Leo$
Zadomowienie
 
Avatar Leo$
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: New York
Wiadomości: 1 025
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

tez jestem ZA i mysle ze przy tak duzym poparciu - takie forum sie ukaze !!
pozdrawiam Was))
Leo$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 18:55   #52
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka
a ja jestem po raz kolejny na nie


mimo, że poprzednio argumentowałam tym, m.in., że mamy tutaj Wizaż, dlatego nei powinno się tworzyć działów nie związanych z wizażem, a ten dział [o filtrach] w nawiązuje do wizażu, jednak jestem całkowicie na nie, bo w takim tępie niedługo powstanie tysiące działów z kilkoma tylko postami jako zawartość
No to ja cichutko zapytam, co wspólnego z wizażem ma gotowanie, dyskusje o dzieciach, robótki ręczne, plotki o wszystkim? Wizaż to już jest "instytucja" znacznie wykraczająca poza tematykę ściśle związaną ze słownikowym znaczeniem samego słowa "wizaż".
I podtrzymuję opinię, że nie przemawia do mnie obawa, że jeśli założy się jedno nowe podforum na prośbę użytkowniczek, to powstaną "tysiące" nowych działów z kilkoma postami. Argumenty za utworzeniem nowego "potwora" filtrowego są konkretne i dowodzą, że to nie chodzi o kilka, ani nawet kilkaset postów. Ponadto skąd założenie, że z samego powodu utworzenia nowego działu redakcję wortalu zaleją roszczenia tysięcy innych Wizażanek, domagających się osobnych tematów? Przecież stworzenie precedensu niekoniecznie uruchomi taką "lawinę", poza tym każdy ewentualny taki wniosek musiałby mieć racjonalne uzasadnienie.
Czy nasze (filtromaniacze ) uzasadnienie jest wystarczająco uzasadnione, to się okaże , na co z niecierpliwością oczekujemy, Droga Redakcjo!
Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 19:38   #53
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez Erato
No to ja cichutko zapytam, co wspólnego z wizażem ma gotowanie, dyskusje o dzieciach, robótki ręczne, plotki o wszystkim? Wizaż to już jest "instytucja" znacznie wykraczająca poza tematykę ściśle związaną ze słownikowym znaczeniem samego słowa "wizaż".
I podtrzymuję opinię, że nie przemawia do mnie obawa, że jeśli założy się jedno nowe podforum na prośbę użytkowniczek, to powstaną "tysiące" nowych działów z kilkoma postami. Argumenty za utworzeniem nowego "potwora" filtrowego są konkretne i dowodzą, że to nie chodzi o kilka, ani nawet kilkaset postów. Ponadto skąd założenie, że z samego powodu utworzenia nowego działu redakcję wortalu zaleją roszczenia tysięcy innych Wizażanek, domagających się osobnych tematów? Przecież stworzenie precedensu niekoniecznie uruchomi taką "lawinę", poza tym każdy ewentualny taki wniosek musiałby mieć racjonalne uzasadnienie.
Czy nasze (filtromaniacze ) uzasadnienie jest wystarczająco uzasadnione, to się okaże , na co z niecierpliwością oczekujemy, Droga Redakcjo!
Proponuję poczytać wątek o nowym podforum o zwierzętach:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=110466
znajdziesz tam wiele odpowiedzi, na przykład na pytanie dlaczego jest forum "moje gotowanie" czy inne nie związane z wizażem, dlaczego niektórzy nie chcą by istaniało wiele podfor.
__________________

agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 21:34   #54
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez agusia_85
Proponuję poczytać wątek o nowym podforum o zwierzętach:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=110466
znajdziesz tam wiele odpowiedzi, na przykład na pytanie dlaczego jest forum "moje gotowanie" czy inne nie związane z wizażem, dlaczego niektórzy nie chcą by istaniało wiele podfor.
Nie wypowiadam się na tamtym wątku, chociaż dla mnie jest ono mniej uzasadnione, niż nasze filtrowe. Otóż forów o zwierzętach w internecie (nawet polskojęzycznym), jest całe mnóstwo, a filtrowych nie ma.
Czy taki argument jest dla Ciebie wystarczający?
A poza tym, nie rozumiem dlaczego tak bardzo jesteś przeciwna naszemu podforum.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 21:54   #55
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Wizaz to spoleczmosc ale ...nie musze byc uczestniczka kazdego watku badz zagladac na kazde forum byc zaistniec
Sila napedowa kazdej spolecznosci jest rozwoj i chec wykorzystania danych zasobow na maxa wiec...dlaczego mamy sie ograniczac i byc przeciw forum o filtrach kiedy od bardzo dawna jest to poruszana kwestia.Wyszukiwarka badz przyklejanie watkow nie jest skuteczna metoda w 100%(zreszta takowej chyba nigdy nie bedzie) ale-warto zwrocic uwage na czytelnosc przeplywu informacji.
Wchodzac na Wizaz interesuje mnie zaledwie kilka for dyskusyjnych jednak nie twierdze,ze reszta jest zbedna bo...tam nie bywam-wrecz przeciwnie,wchodze do dzialu,ktory mnie interesuje i niesie ze soba zrodlo informacji,ktorego potrzebuje.
Zaznaczmy,ze prosba o dzial Sloneczny to nie tylko rzesza filtromaniaczek ale osob,ktore wogole interesuja sie dermokosmetyka;chca wiedziec wiecej;dopiero zaczynaja swoja "przygode"z kwasami i innymi kuracjami;gdzie nagle pojawia sie STOS pytan a zakres informacji z jakich mozemy czerpac wiedze jest bardzo ograniczony.
Zanim wypowiemy NIE zastanowmy sie nad argumentacja-jednak taka aby byla sie w stanie sama obronic,poniewaz kwestia typu,ze zaraz pojawia sie prosby o inne pod-fora nie jest dla mnie argumentem.
Nie stwarzajmy pozorow,ze wiemy wiecej kiedy tak nie jest

Prosba Alchemiczki jest poparta przez uczestniczki watku o filtromaniaczkach jednak to nie znaczy,ze jestesmy hermetyczna sekta,ktora pragnie swojego miejsca w sieci-bo tak nie jest.
Celem jest stworzenie miejsca,gdzie w sposob czytelny,klarowny oraz jasny bedzie mozna zaczerpnac wiedzy usystematyzowanej i dalekiej od przekopywania sie przez dluuugie watki.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 22:08   #56
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Wypowiem się.
Wizaż już został TOTALNIE rozdrobniony, od dawna nie jest jednolitym, łatwym do ogarnięcie wizażem...Przychodzi się tu poczytać konkretne forum, a nie po prostu- przychodzi się poczytać wizaż, jak kiedyś. Ale ja nie o tym.
Jakis czas temu była mowa o możliwości powstania podforum biochemicznego, pamiętam dyskusję na ten temat. Może więc wrócić do tego tematu? Byłoby to coś ala forum filtrowe, tematyka nieco szersza. Czyli w zasadzie coś co nas interesuje- takie forum kosmetyczne, ale wyższy stopień zaawansowania. Piszę to, bo czuję że filtrowe może nie przejść, za wąska tematyka, a tamten pomysł miał pewne poparcie, więc może będzie łatwiej.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 22:13   #57
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Koko, dobry pomysł
Rzeczywiście "kosmetyka zaawansowana" to świetne rozwiązanie, tym bardziej,że filtry idą w parze z kwasami, retinoidami, przeciwutleniaczami czy całym domowym laboratorium.
I te wątki giną wśród innych.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 22:15   #58
raspberry69
Zakorzenienie
 
Avatar raspberry69
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 456
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez koko
Wypowiem się.
Wizaż już został TOTALNIE rozdrobniony, od dawna nie jest jednolitym, łatwym do ogarnięcie wizażem...Przychodzi się tu poczytać konkretne forum, a nie po prostu- przychodzi się poczytać wizaż, jak kiedyś. Ale ja nie o tym.
Jakis czas temu była mowa o możliwości powstania podforum biochemicznego, pamiętam dyskusję na ten temat. Może więc wrócić do tego tematu? Byłoby to coś ala forum filtrowe, tematyka nieco szersza. Czyli w zasadzie coś co nas interesuje- takie forum kosmetyczne, ale wyższy stopień zaawansowania. Piszę to, bo czuję że filtrowe może nie przejść, za wąska tematyka, a tamten pomysł miał pewne poparcie, więc może będzie łatwiej.

Podforum biochemiczne to super rozwiazanie . Watki o kwasach,filtrach, i calej reszcie ktora nas interesuje byla by w jednym miejscu
__________________
raspberry69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 22:28   #59
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

No własnie właśnie- filtry->kwasy->retinoidy->antyoksydanty->skrobia . I mamy małe laboratorium.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-24, 06:46   #60
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Podforum dla Filtromaniaczek

Cytat:
Napisane przez koko
Wypowiem się.
Wizaż już został TOTALNIE rozdrobniony, od dawna nie jest jednolitym, łatwym do ogarnięcie wizażem...Przychodzi się tu poczytać konkretne forum, a nie po prostu- przychodzi się poczytać wizaż, jak kiedyś. Ale ja nie o tym.
Jakis czas temu była mowa o możliwości powstania podforum biochemicznego, pamiętam dyskusję na ten temat. Może więc wrócić do tego tematu? Byłoby to coś ala forum filtrowe, tematyka nieco szersza. Czyli w zasadzie coś co nas interesuje- takie forum kosmetyczne, ale wyższy stopień zaawansowania. Piszę to, bo czuję że filtrowe może nie przejść, za wąska tematyka, a tamten pomysł miał pewne poparcie, więc może będzie łatwiej.
Popieram pomysł utworzenia takiegoż forum.

Od dawna czuje, że nasze dyskusje w wtaku filtromaniaczym odstają w pewien sposób od reszty wątków na wizażu. Nasze prośby o utworzenie podforum to nie "fanaberie", ale w tym momencie już chyba konieczność. Przecież my mamy tylko jeden wątek!!!! A jest tam tyle wiedzy, że dało by się napisać książkę!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.