Balet dla dorosłych Poznań - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-12-03, 10:53   #1
Studentkapsych
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 7

Balet dla dorosłych Poznań


Hej, czy ktoś z Was chodzi? Zawsze chciałam spróbować, a jak nie teraz to kiedy. Może jest tu jakaś osoba, która też chciała a razem zawsze raźniej 😁
Chętnie poczytam też wypowiedzi osób z innych miast. Ja nigdy nie uczyłam się baletu, mam grubo ponad 20 lat 😁 ale odkąd pamiętam, chciałam spróbować, dla własnej przyjemności.
Studentkapsych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-03, 16:58   #2
Kiewna
Przyczajenie
 
Avatar Kiewna
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19
Dot.: Balet dla dorosłych Poznań

Hej!

Nie jestem z Poznania, ale mogę podzielić się doświadczeniem z klasy baletowej dla dorosłych. Mam wspaniale wspomnienia, gdyby była możliwość chodzić ponownie poszłabym bez wątpliwości. Uważam, że balet dla Europejczyków, to jak kung-fu dla Chińczyków - bardzo dobre opracowany i zbadany system ćwiczeń, za mądrego podejścia wzmacnia ciało i duch lepiej niż bieganie i siłownia. Widocznie upiększa sylwetkę, i nawet wydaje się, że trochę dodaje wzrostu, i to szybko, za jakieś parę miesięcy.

Podsumowując, od całego serca polecam, ale pod jednym warunkiem: dobry trener, koniecznie profesjonalna balerina.


P.S.
Odwiedzałam zajęcia w Kijowie, nauczycielka była solistka baletu narodowego. Miałam wtedy 30 lat. Wszystkie zajęcia były dostosowane do poziomu początkujących, a jednak po 1.5 godzinie byłyśmy zmęczone, bo nawet podstawowy barré jest bardzo wymagający.

Edytowane przez Kiewna
Czas edycji: 2020-12-03 o 16:59
Kiewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-03, 21:19   #3
Studentkapsych
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 7
Dot.: Balet dla dorosłych Poznań

Teraz jestem jeszcze pewniejsza swojej decyzji, dziękuje

Ale raźniej byłoby jednak iść z kimś na takie pierwsze zajęcia, szukam kogoś chętnego
Studentkapsych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-03 22:19:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:17.