mam problem z doborem kremu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum eksperta Normaderm.

Notka

Forum eksperta Normaderm. Zapraszamy na forum Normaderm. Na Wasze pytania czekają specjaliści z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii ogólnej oraz laserowej .

 
 
Narzędzia
Stary 2014-05-06, 08:33   #1
brother40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Kętrzyn
Wiadomości: 1
Unhappy

mam problem z doborem kremu


mam 45 lat, moja cera jest raczej mieszana, mój wieczny problem to dobór rzeczy podstawowej, kremu. Wiekszość kremów w sprzedaży salonowej mi nie pasuje ( nivea, eris, evelline, loreal, garnier,vichy) nawet kiedys przez jakis czas uzywałam kremu zakupionego w Rossmanie rival de loop ale kiedy wróciłam do niego ponownie zaczeły sie problemy. Przeważnie objawia sie to swędzeniem, zaczerwieniem i czesto licznymi krostkami, które poźniej muszę jakoś leczyć a tu też nie wiem czym, ostatnio uzyłam kremu z ziaja mojej córki +25 żeby czym kolwiek posmarowac twarz. Jestem załamana, nie wiem co jest nie tak, że moja cera sprawia mi tyle kłopotów.
brother40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 11:47   #2
Dr n.med. ANNA PURA-RYNASIEWICZ
Raczkowanie
 
Avatar Dr n.med. ANNA PURA-RYNASIEWICZ
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 30
Dot.: mam problem z doborem kremu

W przypadku jakichkolwiek problemów ze skórą najlepiej stosować dermokosmetyki, czyli kosmetyki testowane dermatologicznie, dostępne w aptece. Zaczerwienie i swędzenie to obawy podrażnienia skóry, mogące świadczyć o jej nadmiernej wrażliwości. Dlatego najlepiej wybierać kremy do skóry wrażliwej. Niestety najróżniejsze problemy ze skórą mogą pojawiać się w każdym wieku i dlatego tak często przychodzą do nas, dermatologów, pacjentki, które nie są w stanie same dobrać odpowiedniej pielęgnacji.
Dr n.med. ANNA PURA-RYNASIEWICZ jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum eksperta Normaderm.


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-06 12:47:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:09.