Dojrzała kobieta :) - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-07-28, 17:30   #4891
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Miszka, dobrze ze jestes jak kebab był dobry to wart tej jazdy
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-28, 20:56   #4892
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Witam, uwielbiam powroty do domu, wróciliśmy w środę. Mogę w końcu spijać piankę z cappuccino, na wyspie w grę wchodziła jedynie kawa na zimno. Od cieplej zwyczajnie mnie odrzucało 😉

Jesteśmy już nad morzem. Przyjechaliśmy dziś popołudniem. Zdążyliśmy zjeść kolacje i przejść się brzegiem morza. Całkiem przyjemny wieczor.

Miszka za kebabem, może w wersji greckiej pojechałabym na koniec świata 😉

Aussie, zdjęcia piękne.

Kama chciałam zrobić rzeczoną zapiekankę ale w mięsnym zepsuła się maszynka do mielenia mięsa. Nie chciało mi się już jechać do innego sklepu. Będzie w innym terminie 🙂

Reign, jak długo będziesz w Pl?

Wczoraj obskoczyłam 3 Anny (imieniny), a po południu miałam zaplanowany u fryzjera zabieg regeneracji wlosow. Przy okazji kupiłam kolejne serum Kerastase blond absolu… coś tam, fioletowa buteleczka. Dla moich włosów jest rewelacyjna. A wieczorem zachciało mi się nowych butów. Zamówiłam 2 pary, nude i czarne sandały. Mąż mnie w końcu za te zakupy z chałupy wyrzuci hehe… wypadałoby pogodzić się z nieuniknionym 😉 z drugiej strony odnoszę wrażenie, że jestem nie do wykorzenienia hehe…

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-08-08 o 18:13
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-29, 10:32   #4893
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Dobry,ach dobry.
Dzis jadę z mężem.
Co prawda tematem przywódczym są markety budowlane
kebs będzie nagrodą za trudy dotrzymania towarzystwa w tak mało interesujących mnie miejscach


La Mary
Kama
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-30, 08:21   #4894
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Sierpień nie rozpieści upałami .
28-30 bym jeszcze przytuliła .
Wykorzystała basen ku radości dziecka , które mam w sobie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-30, 08:28   #4895
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Miszka, co ciekawego kupiliście w markecie budowlanym?



A my już od rana na rowerach. Wczoraj wieczorem zmokliśmy do suchej nitki. Byliśmy daleko od domu, na rowerach. Cóż ok. godz. 20. rozpadało się, a my w połowie drogi do domu… wprawdzie i dzis od rana nabrzmiewały groźnie wyglądające chmury ale na razie mamy słońce. I tak niech zostanie.

Miłego dnia dziewczyny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_7909.jpg (190,9 KB, 39 załadowań)
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-30, 08:33   #4896
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Wystarczy upałów, chcę trochę chłodu 👍

---------- Dopisano o 08:33 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Na Santorini topiłam się jak gałka loda. U nas w kraju tez wciąż upały. Nie, nie narzekam, ale chciałabym trochę odetchnąć od upałów.
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-07-31, 12:29   #4897
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Od rana jestem w niedoczasie. Teraz kawa (pierwsza!) i małe co nieco. Odpalę Netfliksa i obejrzę do końca dokument z serii nieznane oblicze planety. Jaskinię kości. Zaczęłam wczoraj po godz 23. i ogarnęła mnie taka senność, że nie miałam mocy podnosić powiek

Dzisiaj zaliczyłam już estetyczną. Przesuwałam termin planowanej wizyty 2x, zaplanowany miałam ten zabieg HarmonyCa, do którego specjalnie nie byłam przekonana. Dumałam nad zabiegiem z kwasem polimlekowym, powtórka po roku, ale po tym kwasie przez kilka dni wyglądałabym groteskowo a w sobotę wybieramy się na ślub i wesele syna naszych przyjaciół. Podsumowując te moje rozważania ruszałyśmy brodę. Trzy "nitki" kwasu hialuronowego z jednej str brody, trzy z drugiej i dół twarzy jak nowy. Nie było źle ale teraz efekt jest super. Tylko, kurza twarz, dostrzegam nieestetycznego siniaka. Wylezie niemały trzeba by łyknąć opakowanie rutyny

Czeka mnie jeszcze domowy declutterring (tak, wiem, brzmi jak szamańskie zaklęcie hehe) ale gdy pomyślę, że po powrocie z Santorini zamówiłam stosy ciuchów, butów i innych kosmetyków to stwierdzam, że mój zakupoholizm ma się całkiem nieźle Myślałam, że z wiekiem wyhamuję... no niestety internet mi tego w ogóle nie ułatwia

Napiszę wam jeszcze, że wczorajszy powrót znad morza zajął nam dwa razy więcej czasu. Masakra jakaś. Wyjechaliśmy późnym popołudniem, nie w godzinach szczytu, tak dla jasności... Nie przewidzieliśmy tylko, ze to niedziela a autostrada w wakacje i w weekend jest darmowa...takich korków dawno nie spotkałam. Owszem, zdarzają się pojedyncze zatory, lecz wczoraj autostrada stała się królową korków Po drodze TRZY zatory, na szczęście tylko drobne kolizje, ale płynność ruchu po sekundzie była zerowa. Do "szczęścia" brakowało nam tylko robót drogowych

Mąż przywiózł mi babkę, w sensie ciasto tak że robie kolejną kawę i wracam na seans...

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-07-31 o 12:54
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-07-31, 19:12   #4898
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Dojrzała kobieta :)

co za szczescie, ze skopiowalam, bo mnie wywalilo, grrrr

Czesc dziewczyny

A ja dzis piore i sie pakuje do Polski, choc lot dopiero za tydzien, ale juz chce miec to z glowy

Miszka oj to musi to byc jakis swietny kebab, skoro chcialo Ci sie jechac az 80 km w jedna strone Rowniez mam zamiar isc na kebaba jak bede w Polsce. Jest kilka takich jedzen, ktore absolutnie musze zjesc podczas kazdego pobytu w Polsce i wlasnie kebab do nich nalezy.

LaMary nie badz na siebie zla za te zakupy, trzeba sobie sprawiac w zyciu przyjemnosci, zycie ma sie tylko jedno, podoba Ci sie to bierz, niech sie dobrze nosi

A czemu nie bylas przekonana do HArmonyCA? Jak o tym czytalam, to wydawalo sie interesujace, u mojego DR jest tez w ofercie i nawet sie zastanawialam sama nad tym, bo zaraz po przylocie jestem umowiona na wizyte. Usta i Botox to mam napewno, juz zaplanowane, a potem to nie wiem, zobaczymy co mi poradzi ? nie wiem, czy chce HIFU w tym roku, no zobaczymy co mi powie.

A te nici, to moglabys cos wiecej napisac o?

Kama przykro mi z powodu kotow, trzymam kciuki za poprawe.

Ja dzis umowilam LoloBibop na wizyte pod koniec sierpnia na szczepienia coroczne (wscieklizna i jakies jeszcze 2 inne + pazurki)

Ja w sobote bylam na masazu i pedi/mani (hybrydy), a potem wieczorem bylismy u sasiadow na kolacji.
Nie wiem, czy pisalam, nowi sasiedzi sie pobudowali obok i niedawno wprowadzili, bardzo mile malzenstwo, w podobnym wieku do nas.

Wczoraj pol dnia przespalam, no a dzis pranie i pakowanie, jeszcze tydzien i Polska!!

Gdzie Sova sie podziala? I Anyzka?

Aussie wakacjuje

Co u Gosi??

Wlasnie sie wkurzylam, bo pare dni temu, sobote bodajze, zamowilam sobie tuniczke RL na plaze i okulary avatorki dla siostry, bo jej sie zepsuly, i wyliczylam sobie, ze powinny dojsc na czas, a tu dzis powiadomienie, ze tunika ma dojsc 8-go, a okulary 10-go Czyli jak juz bede w Polsce, a specjalnie zamawialam na wyjazd. Szlag mnie trafi
a zastanawialam sie nawet, czy nie doplacic, zeby wysylka doszla wczesniej, no, ale skoro w/g obliczen powinna dojsc na czas, to stwierdzilam, ze powinno byc ok.
Moze jeszcze dojdzie? Czesto wlasnioe dostawalm wczesniej niz wstepnie pokazywalo...
Za to doszly moje 2 kiecki, i je biore do Polski.

no dobra, lece sie pakowac dalej, bo mi trabi suszarka, ze pranie wysuszone.

Pozdrawiam, milego tygodnia

Edytowane przez Reign of light
Czas edycji: 2023-08-02 o 15:20
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-01, 07:55   #4899
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Reign ładne sukienki. Uwielbiam sukienki RL, są perfekcyjnie skrojone.
...i co ja mam tobie napisać o tych niciach Nici liftingujących się boję, zrostów się boję. I nigdy, przenigdy nie dam sobie założyć. No, może na szyję... kiedyś... Moje "nici" były w cudzysłowie, bo to gęsty kwas hialuronowy podany kaniulą. Owszem, miałam podany też kwas zwykła igłą, punktowo. Stąd siniak
Zabieg był tak subtelny, ze moja mama nie zauważyła różnicy a jest wyjątkowo spostrzegawcza w tej materii Dlatego trzymam się tej mojej Dr bo ma kobieta wyjątkowe zdolności manualne.
A co do zabiegu HarmonyCa to na pewno b. dobry produkt, tyle, ze w przeciwieństwie do Dr nie widzę sensu, skoro zdecydowałam się wcześniej na Lenisnę. Szczególnie że to dwa różne kwasy, i trzeba miedzy nimi robić rok przerwy. I tak ostatecznie zrobiłam brodę Plan na moją twarz jest taki, że przechodzimy na kwas pyolimlekowy, więc po co wciskać mi jeszcze hydroksyapatyt wapnia wprawdzie pokusa jest... ale on działa słabiej od polimlekowego. No ale to juz moje story
jesteś ode mnie młodsza wiec nie wiesz, ze w pewnym wieku twarz zaczyna żyć własnym życiem hehe...kiedyś wystarczały mi kosmetyczne poprawki, dziś wkroczyły na dobre wypełniacze i coraz częściej zastanawiam się, czy podążam we właściwym kierunku Bo jak nie wolumetria, to usta, jak nie usta to owal, jak nie owal to broda... strach się bać hehe...a miedzy jednym zabiegiem a drugim jeszcze stymulatory. No robi się coraz zabawniej...dochodzi jeszcze botoks...renowacja pełną parą A wszystko po to, żeby wyglądać o te 10...no może jeszcze z małym haczykiem lat mniej. I tak po odjęciu tych lat od mojego wieku niemłode juz ze mnie dziewczę czasami odnoszę wrażenie, że będę starszą panią bez zmarszczek, takie kuriozum Powinnam wrzucić na luz.

Kotki Kamy chore? Nie pamietam, żeby Kama coś o nich wspominała...widocznie z rozpędu pominęłam wpis. Zdrowia uczę kotkom.
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-01, 08:03   #4900
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Może lepiej będzie jak mój zabieg zilustruję. To nie ja na zdjęciu ale broda wyglada podobnie.

Spiczastej, modnej brody nie posiadam, bo proporcje mojej twarzy byłyby zaburzone. Narysowałam 3 białe linie z jednej str. Identycznie miałam podany kwas z drugiej strony. Dwa nakłucia dla kaniuli były pod brodą.

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-08-08 o 18:13
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-01, 11:57   #4901
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Już jestem po wakacjach niestety
Przelot do domu zafundował mi alergię na słońce, bo to tak naprawdę alergia na gorąco. W samolocie klima wyłączona a ja długie spodnie i długi rękaw. No i lecę od wczoraj na tabletkach. Zimno mi do tego, bo u mnie pada i wieje. Spać mi się chce cały dzień... Podobno to koniec "lata"
No dobra nie marudzę już

Zakupy/ paczki też już przejrzałam. Większość odsyłam dzisiaj bo mi nie pasuje to i owo a to jakość fatalna a to rozmiar nie wiadomo jaki...
Czekam za to na sandałki x2. No i płaszcz wełniany i spódnicę ciekawe czy trafię z rozmiarem. Zobaczymy

Reign bardzo ładne sukienki ale weź też jakieś sweterki bo nie wiadomo jaką będziesz miała temp

LaMary apetycznie wygląda ta pizza. Mniam



Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-01, 15:44   #4902
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Jeszcze fotka z weekendu w Saksonii Szwajcarskiej. Miśnia i pałac na wodzie Mitzen Załącznik 7792455Załącznik 7792456Załącznik 7792457

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez aussiewoman
Czas edycji: 2023-08-04 o 10:13
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-01, 21:16   #4903
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Reign, bardzo ładne sukienki Nie miałam okazji mierzyc, wiec nie wiem, jak skrojone
Ostatnio w tkmax szczecinskim walczyłam z pokusa kupienia kilku pizam - koszulka + szorty, no sliczne były wszystkie, trzymałam w rekach 3 komplety i wkoncu z bolem serca wybrałam mieciutki komplet z DKNY, pal diabli firme, ale własnie z tej sa super materiały, takie przytulne...
Koty choruja, neistety, ja nie na tym, to na drugim watki wspominałam, bo nie mam weny. Mackowi wrociły problemy z chodzeniem, tym razem szybko leki, to wraca do siebie, lekko tylko pociaga łape czy chwieje sie, ale to neistety moze wracac...
Jak jechalismy na kontrole z Maćkiem - wzielismy od razu Bonifacego, bo tez schudł, wyczuwa sie kregosłup przy głaskaniu, a Bonek ma aparycje czarnego misia...Myslelismy, ze to kolejny kandydat stomatologiczny, tymczasem spedził u weta poł dnia, seria badan, echo serce i na koniec - ze diagnoza idzie w kierunku raka trzustki. Powiem tak - poki co - nie wierze w to i mam nadzieje, ze to sie nie potwierdzi. Aussie wie najlepiej, jak to wyglada...Bonifacy duzo przezył i takie diagnozy juz tez padały. Był dwukrotnie postrzelony przez jakiegos sk...z sąsiedztwa, potem było podejrzenie nowotworu w okolicy jelit, a to postrzałowe rany sie otorbiły. Mineły lata. Powiekszenie lewej komory, jedzie na lekach nasercowych. Znowu troche czasu - miesak po szczepieniach. Odnawiał sie, kot był 3 razy ciety. teraz juz nie odrasta - to to...Naprawde mam nadzieje, ze to nie rak trzustki, bo to wyrok, najczesciej nie tylko u kota. Obecnie stryjenka męza tez odchodzi, własnie na to. Pomijajac badania i schudniecie - kot niby czuje sie dobrze i kompletnie nei rozumie, czemu wlewamy w niego jakies badziewie 3 razy dziennie W piatek kolejne badanie, zobaczymy.
Ogolnie nastroj mam taki sobie, ale staram sie byc pozytywnej mysli.
Pojawiły sie jz oferty na lato 2024, co roku sa wczesniej...Tym razem wybrałam ( juz!) znowu Turcje, w wersji bardziej luksusowej, bo to bedzie jedyny nasz wyjazd - mama bedzie u nas przez reszte lata...Oczywiscie mam nadzieje, ze bedzie sie dobrze czułą...
https://www.itaka.pl/wczasy/turcja/s...a,AYTPALG.html

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

sliczne zdjecia, Aussie, misnienska porcelana

Edytowane przez Kamlisa
Czas edycji: 2023-08-01 o 21:19
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-02, 10:56   #4904
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Kamlisa oj tak, koty też chorują a my właściciele się zamartwiamy dużo zdrowia dla całej kociej braci



Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:56 ---------- Poprzedni post napisano o 10:55 ----------

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Może lepiej będzie jak mój zabieg zilustruję. To nie ja na zdjęciu ale broda wyglada podobnie.

Spiczastej, modnej brody nie posiadam, bo proporcje mojej twarzy byłyby zaburzone. Narysowałam 3 białe linie z jednej str. Identycznie miałam podany kwas z drugiej strony. Dwa nakłucia dla kaniuli były pod brodą.
Patrzę na te zdjęcia i jakoś nie widzę różnicy. Hmm, a ty widzisz u siebie różnicę na plus?

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-02, 12:46   #4905
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Kama przykro mi, że koty chorują
Super wczasy! tez zamierzam w niedalekiej przyszłości odwiedzić Turcję. Marzy mi się zwiedzanie Göbekli Tepe i okolic. Tyle ciekawych historii czytałam o tym miejscu, że odnoszę wrażenie, ze już tam byłam... a nie byłam

Aussie i to jest ten myk, że nic nie widać a wyglądasz lepiej. Ja widzę, inni nie. Moja przyjaciółka uważa, ze kompletnie nic nie widać, ale widzi, że wyglądam lepiej od niej no ale to przyjaciółka, pewnie się nie liczy Na pewno zyskała żuchwa i odnoszę wrażenie, że policzki
Czytam, że i ciebie ogarnęło szaleństwo zakupowe Również hurtowo pozamawiałam pół tony... sporo odesłałam bo za duże albo za małe. Może i dobrze...
Zostawiłam:
sukienkę Marc O'Polo, sweter Mos Mosh, sandały hiszpańskiej marki i White coś tam... Sun (też dwie pary), serum Kerastase. Czekam jeszcze na kosmetyki...

https://www.zalando.pl/mos-mosh-aidy...1i01x-j11.html

https://www.zalando.pl/marc-opolo-dr...1c0rv-e11.html

https://www.zalando.pl/kerastase-blo...4h004-s11.html

https://www.zalando.pl/white-sun-san...1a012-q11.html

Te sandały mam w kolorze beżowym, nie ma już na stronie Z.
https://tymoteo.pl/product-pol-5667-..._NS-BIALE.html

Miszka doczytałam przed chwilą, że używasz różu w płynie Rare Beauty. Sądzę, ze wspominałam kiedyś( gdy był na markę szał), że kupowałam róż wraz z primerem. Róż miałam w przepięknym odcieniu beżowo -rózowym: beliere. Zaluję że róże są tak cholernie mocno napigmentowane, ze nie umiałam podkreślić nim kości policzkowych. Owszem, na skórze bez podkładu nakładał się idealnie (cud, miód i orzeszki) ale już na podkładzie nie mogłam sobie poradzić. Oddałam siostrze. Wolę róże w kamieniu. Natomiast zachwycona jestem do dziś ich bazą. Daje taki cudowny efekt blur. Denkuję opakowanie i chyba ponowię zakup.
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-02, 13:10   #4906
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

.

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-08-08 o 18:10
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-02, 13:14   #4907
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Miszka, taką mam bazę:

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2023-08-08 o 18:11
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-02, 13:48   #4908
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Miałam jeszcze rzec, że wyglądasz Aussie na zdjęciu jak nastolatka
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-02, 14:52   #4909
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Hej dziewczyny, kawa?


Miło poczytać co u was.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-08-02, 15:19   #4910
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Dzien dobry

Rowniez witam z kawka \_/>

Milo mi, ze podobaja sie Wam moje sukienki. Ja wlasnie tylko od RL kupuje, bo maja wlasnie ten swietny kroj i osoba jak ja bez wciecia i z plaskim tylkiem jakos w nich wyglada

LaMary dzieki za wyjasnienie, ja dostrzegam subtelna roznice, najwazniejsze, ze jestez zadowolona Fajne zakupy!
Moje na szczescie maja dojsc dzis i jutro, wiec jednak przed wylotem, uffff
Aha, zapomnialam Ci poprzednio odpisac, lece na 16 dni

Aussie powtorze za LaMary, wygladasz jak nastolatka, pozazdroscic figurki
Dzieki za cynk odnosnie pogody, na pewno wezme wiecej cieplejszych ciuchow just in case

Kama kciuki za kociaki <3 no i super wakacje wybralas

Caffe Widze, ze wrociliscie juz z Sardynii, opowiadaj jak bylo

A coz to sie dzieje z Sova, dawno nie pisala?
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-02, 16:59   #4911
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Reign, dużo by opowiadać.. teraz lecę poprzymierzać buty więc napiszę za jakiś czas.

To jak - bierzesz do Polski swoje kowbojki?
Ja chodziłam wyłącznie w sandałach i klapkach (gorąco), ale pogoda zmienna jest, teraz podobno pada.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-02, 21:27   #4912
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Caffe no wlasnie wciaz sie zastanawiam... Leciec w nich bym nie leciala, choc sa mega wygodne (bylam juz w nich na jednej imprezce), jak juz to raczej do walizy, ale biore mnostwo rzeczy, a jest limit bagazu, no nie wiem, bardzo chcialabym je wziac, mam kilka stylizacji do ktorych by swietnie pasowaly

Moja tunika i okulary dla siostry juz dzis doszly czyli dobrze wyliczylam

Dostalam dzis swietna wiadomosc dot. mojej Mamusi <3 no bo wiecie, musi miec co jakis czas badania, no i nadal na remisji, nie ma przerzutow, nie ma dziadostwa, wszystko ok!! <3

Jutro siostra do Gliwic, mam nadzieje, ze tez bedzie wszystko ok!!! mieli do niej dzwonic juz w zeszlym tyg. zeby powiedziec co i jak z jej biopsja szpiku, ale do tej pory nikt nie dzwonil, a jak ona dzwonila, to albo lekarza nie bylo, albo nie odbierali jak tak mozna traktowac ludzi, ktorzy tyle juz przeszli i sie martwia??? rozumiem, ze maja mnostwo pacjentow, no ale kurde no??? Siostra ma teraz gorszy nastroj, czuje sie olana...
Niesmialo prosze o dalsze trzymanie kciukow <3

Pozdrawiam

Edytowane przez Reign of light
Czas edycji: 2023-08-07 o 17:21
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-03, 09:13   #4913
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Broda odmienia rysy na plus.
Też robiłam ,ale nie miałam kaniulą.
Broda plus kości policzkowe i jest lepiej,po prostu.


La Mary masz upalnie,zazro.
U nas chłodno,wyglądam słoneczka ..


Kama oj wspołczuję.
Tak pięknie o nich piszesz,tak kochacie..


Aussie wspomnien cały bagaż,cudnie !


Reing wspaniałego pobytu w PL
Trzymam kciuki !


Hej Caffe
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-03, 14:02   #4914
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Reign, sukienka i okulary w moim klimacie
Udanych wakacji

Miszka, u mnie dziś ciepło, bezsłonecznie niestety...
A gdzie zdjęcie zakupu różu się pytam

Na dziś miałam zaplanowanego hematologa. Finalnie zapisałam się do przychodni przyszpitalnej. Mój lekarz cieszy się już emeryturą. O żesz... a ja zostałam z namiarem na innego lekarza, który okazało się przyjmuje tylko w przychodni, nie prywatnie. Może i lepiej, w razie "W" jestem pacjentką szpitala. Wcześniej tak o tym nie myślałam, no ale byłam młoda i piękna Broniłam się przed wizytami w przychodni/szpitalu, wiadomo, otoczenie nie nastraja pozytywnie, to inny stan umysłu. Ale nie miałam wyjścia. A po wizycie chwalę! a brałam pod uwagę nadciągającą katastrofę... a tu lekarz zaangażowany i rzeczowy (za darmo), badanie krwi na miejscu (za darmo), kolejna wizyta zaplanowana (za darmo). Wyniki krwi ekspresowe, a nie chodzi o rutynową morfologię. zanim dojechałam do domu ( no dobra, były jeszcze po drodze dłuższe zakupy) zostałam telefonicznie o nich poinformowana (za darmo). Tak że jestem mile zaskoczona.
Liczę, że tak będzie zawsze... mimo wieku naiwna jestem jak dziecko

Jutro wybieram się do fryzjera. Włosów po wakacjach , mimo ich regeneracji nie udało się w pełni uratować. Koncówki drą się o pomoc. Trzeba drastycznie ściąć. I takim posunięciem na głowie będzie totalna metamorfoza.
W sobotę idę na ślub i wesele.
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-04, 10:58   #4915
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Zrobię dziś zdjęcie La Mary.
Tym bardziej ,że doszedł tez róż w płynie charlotte tilbury.
Nakładam bezpośrednio na twarz ,rozcieram gąbeczką.
Aplikacja bezproblemowa,oba piękne.


Sztos zakupy Reing.
Wiadomo już jakie wyniki u siostry?
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-04, 11:09   #4916
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Czesc dziewczyny ja na chwlike, bo zaraz jade do pracy

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Sztos zakupy Reing.
Wiadomo już jakie wyniki u siostry?
Kciuki bardzo pomogly, dziekuje!! Siostra ma bardzo dobre wyniki!!!!
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-04, 15:10   #4917
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

I to jest dobra wiadomość Reing
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-04, 15:26   #4918
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Reign Super


Właśnie jadę po kotkę. Mam stresa 🫣

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-04, 18:22   #4919
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Reign, super I udanej podrozy, bo pobyt udany juz bedzie na pewno, z takimi wiesciami
Lamary, zaciekawiłas mnie ta baza, ale ja chomik, wiem, powinnam zuzyc to, co mam. Jak mnie kusi to ide robic porzadki w szafce z kosmetykami...i najczesciej przechodzi pokusa Nadal mam wszystkiego za duzo, bo kolorowke zuzywam wolno, znacznie wolniej, niz pielegnacje...
Aussie, kolejne kocie dziecko w domu...? Pisz i dawaj fotki
Miszka, nie opowiadasz, jak było w Chorwacji, zanim wpadłas w proze zycia Byłas juz kilka razy, czy nadal Ci sie podoba..? Wiele osob narzeka, ze chorwacja mocno sie zmieniła, drozej i gorzej, ale nie moge potwierdzic, skoro nie byłam
Dzis znowu koci dzien, Maciek miał nawrot dolegliwosci kregosłupa, ale wygladało to, jak niewydolnosc oddechowa - była słaby, dyszacy az do swistu, zobojetniały, nie mogł dojsc do kuwety...Dostał leki i ciut odpusciło, ale to juz 3 raz w ciagu miesiaca A Bonifacy na usg był wzorem kociej grzecznosci...Kot w teorii czuje sie dobrze, ale jednak prawdopodobnie cos rosnie, powoli, naciekajac na jelita. szansa operacyjna mala, szansa pogorszenia stanu po zabiegu duza... Poki co obserwujemy Na pewno nie damy mu sie meczyc, ale na razie kot nie wiem, ze jest chory...Coz, uroki kociarni, choroby, jak u ludzi, nasilaja sie z wiekiem...
Wczoraj zrobiłam ciasto, tym razem marchewkowiec. Nadal mam przepis od Miszki i robie od czasu do czasu, teraz linia najmniejszego oporu, czyli od delecty Ale dodalam starta marchew, migdały( włoskie lepsze) i jabłko - i wyszła pychota, bardzo lekkie, orzezwiajace. nie przekładam zadnym serkiem, jabłka i orzechy robia cała robote...Warto kupic i miec w zapasie, jesli sie nie chce całego przepisu od podstaw...
https://kameleonkulinarny.pl/produkt...0%A6i%20gotowe.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-08-05, 09:32   #4920
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Dojrzała kobieta :)

Kama kochamy Chorwację.
Co roku moge byc i nigdy dość.
Idealny klimat,nie za gorąco,jak wybieramy początek lipca.
Temperatura wody i zasolenie Adriatyku ,bajka.
Ludzie przemili.
Ceny ,hmmm..ja wiem?
Owszem w euro,ale dramy nie było.
Uciążliwe było,że w knajpach gotówka.
Nie chcą nabijać na kasy,bo podatek,jakby rozumiem z punktu własnej działalności..
Bankomaty są ,więc z wybraniem pieniążków problemu nie ma.
DubrownikPiękny Kam ,jak zresztą cała Chorwacja..
Małe klimatyczne wyspy..ach cudnie..

My wolimy takie zaciszne miejsca,plaże,apartamenty .
Tym razem mielismy willę nad brzegiem morza
Wychodzisz:plaża ,Adriatyk.
Dla mnie raj.
Zaraz wstawię zdjęcia apartamentu.
Najpierw obiecane La Mary (róże)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 364347932_243153221882176_6212461270710844487_n.jpg (135,6 KB, 39 załadowań)

Edytowane przez Michell72
Czas edycji: 2023-08-05 o 11:13
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-18 08:25:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.