Kosmetyki Essence cz. XVI - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-01-03, 13:51   #2581
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Niestety wydaje mi się, że moda na Essence przeminęła. Teraz nie są w cenie edycje limitowane ani autorskie kosmetyki tylko kopiowanie drogich marek i sprzedawanie masy "odpowiedników"
Według mnie już nawet nie chodzi o to. Po prostu są kosmetyki lepsze jakościowo, w ładniejszych opakowaniach, jakiś powiew świeżości. A w essence cienie bardzo przeciętnej jakości, podobnie produkty do ust, opakowania zwykłe plastikowe, po prostu wyglądające troche badziewnie. Nic specjalnego i nic z tym nie próbują robić to klienci się posypali

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-03, 13:55   #2582
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Niestety wydaje mi się, że moda na Essence przeminęła. Teraz nie są w cenie edycje limitowane ani autorskie kosmetyki tylko kopiowanie drogich marek i sprzedawanie masy "odpowiedników"
Essence też już poszło w tą stronę. Jakiej marki się nie wybierze wszędzie to samo. Urokiem essence kiedyś był fakt, że ceny były skierowane do nastolatek, ale nie miały obciachowego dizajnu, a nawet fajny (jeszcze parę lat temu mało było róży ombre, wzorzystych tłoczeń, tanie kosmetyki były proste zazwyczaj) i przy tym spoko jakość. Do tego była to marka pierwsza z nowinkami. Pamiętam jak na kanale stylizacji pierwszy raz zobaczyłam płynne pomadki Essence właśnie guerilla gardening chyba. Teraz co druga limitka wygląda tak samo jak poprzednia, ma dziecinne opakowania i połowa to pierdoły których się nie używa na co dzień typu kamyczki, naklejki na twarz, udziwnione sztuczne rzęsy, tatuaże.
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-03, 19:19   #2583
lergie
Essence'oholiczka
 
Avatar lergie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 251
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Nowy asortyment catrice (DE): http://ninas-kosmetick.blogspot.com/...ahrsommer.html

Wychodzą z szafy: https://www.catrice.eu/de/produkte/leaving-soon/
lergie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-03, 19:35   #2584
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Essence też już poszło w tą stronę. Jakiej marki się nie wybierze wszędzie to samo. Urokiem essence kiedyś był fakt, że ceny były skierowane do nastolatek, ale nie miały obciachowego dizajnu, a nawet fajny (jeszcze parę lat temu mało było róży ombre, wzorzystych tłoczeń, tanie kosmetyki były proste zazwyczaj) i przy tym spoko jakość. Do tego była to marka pierwsza z nowinkami. Pamiętam jak na kanale stylizacji pierwszy raz zobaczyłam płynne pomadki Essence właśnie guerilla gardening chyba. Teraz co druga limitka wygląda tak samo jak poprzednia, ma dziecinne opakowania i połowa to pierdoły których się nie używa na co dzień typu kamyczki, naklejki na twarz, udziwnione sztuczne rzęsy, tatuaże.
Ta marka była zawsze dla nastolatek wg mnie, ale mieli na tyle ciekawe i "nowatorskie" kosmetyki, że przyciągały. Ostatnio odpaliłam filmik jakiejś mniej znanej zagranicznej jutuberki, która robiła makijaż pogadankowy i mówiła o tym, że influenserzy bardzo wpłyneli na rozwój tej branży, że firmy obserwują co jest na topie co się dobrze klika itd. i dostosowują ofertę pod trendy jak np. Wibo zrobiło. MUR weszło z impetem i pewnie sporo klientów też poszło w tą stronę. Tak się rozpędzili z nowościami, że już się zastanawiam kiedy i oni się"przejedzą" My Secret poszło w czarne opakowania, czarne szafy, żeby wyglądało na pro coś jak w Inglocie. To co wypuszcza Daniel jest świetnej jakości, że w ciemno można brać. Essence sporo odstaje teraz i faktycznie dużo pierdułek i zbieraczy kurzu, a potrafią zrobić coś dobrego jak żelowe kredki, pomadkę 03 Come Naturally, której kolor na tyle unikatowy, że droższego odpowiednika trudno było znaleźć, żel do brwi ala benefit. Nawet jak nam już się wszystko przeje to wyrośnie nowe pokolenie konsumentów, także biznes się będzie kręcił nadal
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-03, 20:09   #2585
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Essence zawsze było cienkie w cienie do powiek i lakiery, ale już w kredki, linery, czy produkty do brwi im szło. Szkoda, że marka "zatrzymała" się w rozwoju.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-03, 23:05   #2586
Silloe
Zakorzenienie
 
Avatar Silloe
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: NnN
Wiadomości: 11 661
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Essence zawsze było cienkie w cienie do powiek i lakiery, ale już w kredki, linery, czy produkty do brwi im szło. Szkoda, że marka "zatrzymała" się w rozwoju.
Dobrze, że się nie cofnęła w tym rozwoju
Silloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-04, 08:21   #2587
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Essence zawsze było cienkie w cienie do powiek i lakiery, ale już w kredki, linery, czy produkty do brwi im szło. Szkoda, że marka "zatrzymała" się w rozwoju.
Akurat lakiery zawsze bardzo lubiłam i lubię do dziś żadne inne nie mają dla mnie tak wygodnego pędzelka. Ich podstawowy asortyment trzyma się spoko jakościowo(lipliner draw the line ), tylko mam wrażenie te limitki się zrobiły takie żadne.
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-04, 08:23   #2588
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Akurat lakiery zawsze bardzo lubiłam i lubię do dziś żadne inne nie mają dla mnie tak wygodnego pędzelka. Ich podstawowy asortyment trzyma się spoko jakościowo(lipliner draw the line ), tylko mam wrażenie te limitki się zrobiły takie żadne.
Dla mnie te lakiery miały świetne kolory i fatalną trwałość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-04, 11:42   #2589
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Dla mnie te lakiery miały świetne kolory i fatalną trwałość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to akurat zależy od koloru. Niektóre tez miały nieszczelne zakrętki, bo szybko zastygały, a z drugiej strony mam jeszcze kilka sztuk z zamierzchłych czasów i działają.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-04, 14:47   #2590
lergie
Essence'oholiczka
 
Avatar lergie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 251
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Nowy asortyment essence youtube: https://www.youtube.com/watch?v=P0jIn28HoiE

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Pomadka 03 Come Naturally do dziś jest moją jedną z ulubionych
Poza tym to chyba nie wszystko z nowości, sporo palet wchodzi, czyli pewnie coś tam wypadnie z szafy, a u nas to już w ogóle ;P
W każdym razie czekamy. Mogliby rzucić u nas wszystkie dostępne korektory camouflage+, bo matt jest lekko piekący, a healthy glow już nie, a u nas tylko matt jest i to dwa odcienie.
Poza tym palety z tej paczki jakoś blado wyglądają. Ale czytałam, że w 2019 ma być trend bardziej "no-make-up", więc w sumie...
Ale po co.
I po co te błyszczyki... Meehhh.
lergie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-05, 10:26   #2591
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez lergie Pokaż wiadomość
Nowy asortyment essence youtube: https://www.youtube.com/watch?v=P0jIn28HoiE
Podobają mi się palety, głównie kartoniki środek też ładny w Paris i NY, ale Essence nie kojarzy mi się z dobrej jakości ani trwałości cieniami, więc odpuszczę, unikalne też nie są, właściwie to mam pewnie połowę takich samych albo podobnych cieni.
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-05, 13:09   #2592
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez JustDreaming Pokaż wiadomość
Według mnie już nawet nie chodzi o to. Po prostu są kosmetyki lepsze jakościowo, w ładniejszych opakowaniach, jakiś powiew świeżości. A w essence cienie bardzo przeciętnej jakości, podobnie produkty do ust, opakowania zwykłe plastikowe, po prostu wyglądające troche badziewnie. Nic specjalnego i nic z tym nie próbują robić to klienci się posypali

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W sumie racja. My tu się dziwimy, że Essence wypada z obiegu jak palety Naked od UD mieszają z błotem, że beznadziejne a kultowe szminki Chanel już odeszły w zapomnienie bo przestarzałe...

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Essence też już poszło w tą stronę. Jakiej marki się nie wybierze wszędzie to samo. Urokiem essence kiedyś był fakt, że ceny były skierowane do nastolatek, ale nie miały obciachowego dizajnu, a nawet fajny (jeszcze parę lat temu mało było róży ombre, wzorzystych tłoczeń, tanie kosmetyki były proste zazwyczaj) i przy tym spoko jakość. Do tego była to marka pierwsza z nowinkami. Pamiętam jak na kanale stylizacji pierwszy raz zobaczyłam płynne pomadki Essence właśnie guerilla gardening chyba. Teraz co druga limitka wygląda tak samo jak poprzednia, ma dziecinne opakowania i połowa to pierdoły których się nie używa na co dzień typu kamyczki, naklejki na twarz, udziwnione sztuczne rzęsy, tatuaże.
Oj tak! Dla mnie to dramat. Chciałabym czasem iść do drogerii i kupić sobie jakiś kosmetyk tak od czapy i nie mogę bo wszędzie wszystko to samo. Te same kolory, te same patenty, nawet opakowania praktycznie identyczne.
Z tymi bzdurkami też masz rację. Zupełnie nie wiem po co to komu.

Cytat:
Napisane przez lergie Pokaż wiadomość
Nowy asortyment essence youtube: https://www.youtube.com/watch?v=P0jIn28HoiE

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Pomadka 03 Come Naturally do dziś jest moją jedną z ulubionych
Poza tym to chyba nie wszystko z nowości, sporo palet wchodzi, czyli pewnie coś tam wypadnie z szafy, a u nas to już w ogóle ;P
W każdym razie czekamy. Mogliby rzucić u nas wszystkie dostępne korektory camouflage+, bo matt jest lekko piekący, a healthy glow już nie, a u nas tylko matt jest i to dwa odcienie.
Poza tym palety z tej paczki jakoś blado wyglądają. Ale czytałam, że w 2019 ma być trend bardziej "no-make-up", więc w sumie...
Ale po co.
I po co te błyszczyki... Meehhh.
Szału te nowości jakoś nie robią. Ta paleta do twarzy wydaje się spoko.
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 07:39   #2593
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
W sumie racja. My tu się dziwimy, że Essence wypada z obiegu jak palety Naked od UD mieszają z błotem, że beznadziejne a kultowe szminki Chanel już odeszły w zapomnienie bo przestarzałe...
Powiem Ci szczerze, ze miałam możliwość jej użyć, i jakoś nie złapała mnie za serducho.

A szminki, w sumie troszkę coś w tym jest. Teraz są zupełnie inne formuły. Lżejsze, bardziej napigmentowane, nie wyczuwalne na ustach, i o wiele trwalsze. Szanelka nosiła się fantastyczne, ale nie była tak trwała, jak nowoczesne szminki. Chociaż lepszego różu od Chanel to nie znam.

Nie jestem fanką selektywnych kosmetyków, ponieważ uważam, że zazwyczaj ich cena nie jest adekwatna do jakości.


Wczoraj z Młoda robiłyśmy remanent w lakierach, i mam jeszcze ze 2 czy 3 małe lakiery essence w starej buteleczce np choose me lub wake up. Są bez zarzutu.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 10:53   #2594
Versace_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 188
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Ja jakoś nigdy za firmą Essence nie przepadałam. Nie chodzi tu nawet o spoko ceny, ale jakość tych kosmetyków jest bardzo średnia.
Versace_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 13:08   #2595
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Powiem Ci szczerze, ze miałam możliwość jej użyć, i jakoś nie złapała mnie za serducho.

A szminki, w sumie troszkę coś w tym jest. Teraz są zupełnie inne formuły. Lżejsze, bardziej napigmentowane, nie wyczuwalne na ustach, i o wiele trwalsze. Szanelka nosiła się fantastyczne, ale nie była tak trwała, jak nowoczesne szminki. Chociaż lepszego różu od Chanel to nie znam.

Nie jestem fanką selektywnych kosmetyków, ponieważ uważam, że zazwyczaj ich cena nie jest adekwatna do jakości.


Wczoraj z Młoda robiłyśmy remanent w lakierach, i mam jeszcze ze 2 czy 3 małe lakiery essence w starej buteleczce np choose me lub wake up. Są bez zarzutu.
Miałam możliwość używać Naked3 i też niestety mnie nie porwała. Była zbyt monotonna i jak dla mnie praktycznie nie zdatna do używania bez drugiej palety.

Dokładnie o to mi chodzi: zmieniają się technologie tworzenia kosmetyków, są nowe formuły, wszystko idzie do przodu więc naturalną koleją rzeczy jest, że jedne marki wychodzą z obiegu a inne wskakują na ich miejsce. Jedyna nadzieja w tym, że Essence się otrząśnie i zacznie wypuszczać bardziej nowatorskie kosmetyki.

Ja tam lubię selektywne kosmetyki ale uważam, że są takie, które warto kupować i są takie, które się po prostu nie opłacają, np. co innego kupić róż czy rozświetlacz za 150zł, który wystarczy na powiedzmy rok używania, a co innego kupić kredkę do brwi za 100 zł, która wystarczy na miesiąc albo dwa...

Już nie mam lakierów Essence bo rok temu o tej porze musiałam wyrzucić ostatni lakier z LE Eclipse po tym jak się stłukła buteleczka. Sam lakier był jeszcze wtedy w świetnej formie
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 13:47   #2596
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

Dokładnie o to mi chodzi: zmieniają się technologie tworzenia kosmetyków, są nowe formuły, wszystko idzie do przodu więc naturalną koleją rzeczy jest, że jedne marki wychodzą z obiegu a inne wskakują na ich miejsce. Jedyna nadzieja w tym, że Essence się otrząśnie i zacznie wypuszczać bardziej nowatorskie kosmetyki.

Ja tam lubię selektywne kosmetyki ale uważam, że są takie, które warto kupować i są takie, które się po prostu nie opłacają, np. co innego kupić róż czy rozświetlacz za 150zł, który wystarczy na powiedzmy rok używania, a co innego kupić kredkę do brwi za 100 zł, która wystarczy na miesiąc albo dwa...

Już nie mam lakierów Essence bo rok temu o tej porze musiałam wyrzucić ostatni lakier z LE Eclipse po tym jak się stłukła buteleczka. Sam lakier był jeszcze wtedy w świetnej formie
Tak, masz rację. Teraz jedyne po co sięgam w tej szafie to LLki, jak zawsze



Tym bardziej, zę produkt podobnej jakości możesz znaleźć o połowę taniej, albo za 1/4 kwoty



Ojjj. Szkoda go... Własnie mi uzmysłowiłaś, że mam też szarość z tej kolekcji
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-07, 15:31   #2597
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Tak, masz rację. Teraz jedyne po co sięgam w tej szafie to LLki, jak zawsze

Tym bardziej, zę produkt podobnej jakości możesz znaleźć o połowę taniej, albo za 1/4 kwoty


Ojjj. Szkoda go... Własnie mi uzmysłowiłaś, że mam też szarość z tej kolekcji
Ja ostatnio kupiłam puder matujący i był spoko tylko strasznie pylił a na końcu się dosłownie rozleciał i zafajdał mi całą podłogę w garderobie.

Otóż to.

Szkoda bo go uwielbiałam. Kiedy ostatnio ją używałaś?
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 08:57   #2598
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Szkoda bo go uwielbiałam. Kiedy ostatnio ją używałaś?
Dość dawno, mamy (po remanencie) ze 380 lakierów...
Ale wiem, że jest ok, bo każdą buteleczkę sprawdzałyśmy, i do śmieci (chlip) poszło wszystko zgluciałe.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 09:05   #2599
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dość dawno, mamy (po remanencie) ze 380 lakierów...
Ale wiem, że jest ok, bo każdą buteleczkę sprawdzałyśmy, i do śmieci (chlip) poszło wszystko zgluciałe.
Niezła kolekcja!
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-08, 09:52   #2600
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dość dawno, mamy (po remanencie) ze 380 lakierów...
Ale wiem, że jest ok, bo każdą buteleczkę sprawdzałyśmy, i do śmieci (chlip) poszło wszystko zgluciałe.
O wow! Padłam. Ja mam wszystkiego (lakiery, topy, bazy, brokaty) 12 szt
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 11:31   #2601
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Niezła kolekcja!
To fakt. Ze dwa lata temu katalogowałyśmy ją przez jakieś 9h (pomalowanie na wzorniku plus spisanie nazwy w word). Poniżej foto z efektami. Teraz kolekcja zajmuje prawie cały helmer, a od pewnego czasu baaaardzo ostrożne jesteśmy zakupowo



Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
O wow! Padłam. Ja mam wszystkiego (lakiery, topy, bazy, brokaty) 12 szt
Powiadasz... a ile masz pędzli czy szminek

Nie będę może już mówić, że czasem mamy myśl, ze nie mamy czym malować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 15665476_1149512311832329_3526062507563315938_n.jpg (28,3 KB, 58 załadowań)
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2019-01-08 o 11:34
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 13:44   #2602
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Powiadasz... a ile masz pędzli czy szminek

Nie będę może już mówić, że czasem mamy myśl, ze nie mamy czym malować
Raptem 8 szminek i 3 błyszczyki a pędzli zaledwie 3 szufladki. Z pewnością mniej niż 200 szt
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 14:05   #2603
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To fakt. Ze dwa lata temu katalogowałyśmy ją przez jakieś 9h (pomalowanie na wzorniku plus spisanie nazwy w word). Poniżej foto z efektami. Teraz kolekcja zajmuje prawie cały helmer, a od pewnego czasu baaaardzo ostrożne jesteśmy zakupowo





Powiadasz... a ile masz pędzli czy szminek

Nie będę może już mówić, że czasem mamy myśl, ze nie mamy czym malować
wow
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 14:28   #2604
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Raptem 8 szminek i 3 błyszczyki a pędzli zaledwie 3 szufladki. Z pewnością mniej niż 200 szt
No dobra...
To pędzli mam pewnie więcej tysz... Chociaż większość leży sobie grzecznie w etui. Z niewielu na stałe korzystam. O dziw jednym z tych na stałe jest stareeeeńka essencowa fioletowa kuleczka.

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
wow
Hihihi, fajnie się to kółeczko prezentuje co
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 16:16   #2605
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No dobra...
To pędzli mam pewnie więcej tysz... Chociaż większość leży sobie grzecznie w etui. Z niewielu na stałe korzystam. O dziw jednym z tych na stałe jest stareeeeńka essencowa fioletowa kuleczka.

U mnie też
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 19:15   #2606
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No dobra...
To pędzli mam pewnie więcej tysz... Chociaż większość leży sobie grzecznie w etui. Z niewielu na stałe korzystam. O dziw jednym z tych na stałe jest stareeeeńka essencowa fioletowa kuleczka.


Hihihi, fajnie się to kółeczko prezentuje co
Tez mam 2 Essencowe kulki ale nie pamiętam kiedy używałam.
2,5 roku temu kupilam 5 pędzli do oczu Hakuro i mi wystarczają.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 20:12   #2607
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No dobra...
To pędzli mam pewnie więcej tysz... Chociaż większość leży sobie grzecznie w etui. Z niewielu na stałe korzystam. O dziw jednym z tych na stałe jest stareeeeńka essencowa fioletowa kuleczka.


Hihihi, fajnie się to kółeczko prezentuje co
Specjalnie dla Ciebie właśnie policzyłam pędzle i mam ich 127 (z tym, który przyszedł dzisiaj) + 3 które się nie nadają do użytkowania i walają się gdzieś po domu.
Było by więcej ale kiedyś pewna dziewczyna straciła wszystkie jakie miała a że zarabia też na malowaniu to zrobiłam ostrą selekcję i jej oddałam wszystkie, które mi leżały.

Jak leżą w etui to dawaj je do mnie. Ja na pewno je odkurzę bo na zmianę używam wszystkich, które mam

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Tez mam 2 Essencowe kulki ale nie pamiętam kiedy używałam.
2,5 roku temu kupilam 5 pędzli do oczu Hakuro i mi wystarczają.
Też mam kulkę z Essence a do tego pędzelek do Eyelinera (już tylko jeden) i kabuki do pudru. Ten kabuki to moja WWM i wolę go nawet bardziej od pędzla MUFE, który kosztuje prawie 300 zł...
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 21:30   #2608
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Jakie ilości macie Oprócz tych do oczu używam jeszcze pędzla do brwi, 3 pędzli do rozświetlacza, 1 do szminki i 1 do różu. Mam też do pudru, ale poszedł w odstawkę, podobnie jak do podkładu. Paru (ok 5-6) innych nie używam, nie wiem po co trzymam.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-08, 21:57   #2609
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Jakie ilości macie Oprócz tych do oczu używam jeszcze pędzla do brwi, 3 pędzli do rozświetlacza, 1 do szminki i 1 do różu. Mam też do pudru, ale poszedł w odstawkę, podobnie jak do podkładu. Paru (ok 5-6) innych nie używam, nie wiem po co trzymam.
Nigdy nie wiadomo kiedy się przydadzą
Niekoniecznie zgodnie z przeznaczeniem...W tym roku własnoręcznie zrobiłam dla Taty bombkę na święta ((prawie)taką jakiej moja mama nie pozwoliła mu kupić Bo jej się nie podobała). Gdyby nie oczyszczone pędzelki od eyelinerów (zachowane na zasadzie "a może się do czegoś przydadzą), to bombka byłaby słaba
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-09, 06:33   #2610
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Kosmetyki Essence cz. XVI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Specjalnie dla Ciebie właśnie policzyłam pędzle i mam ich 127 (z tym, który przyszedł dzisiaj) + 3 które się nie nadają do użytkowania i walają się gdzieś po domu.
Było by więcej ale kiedyś pewna dziewczyna straciła wszystkie jakie miała a że zarabia też na malowaniu to zrobiłam ostrą selekcję i jej oddałam wszystkie, które mi leżały.
(...)

Też mam kulkę z Essence a do tego pędzelek do Eyelinera (już tylko jeden) i kabuki do pudru. Ten kabuki to moja WWM i wolę go nawet bardziej od pędzla MUFE, który kosztuje prawie 300 zł...
To obawiam się, że mam więcej , ale ja czasem maluję więc w takiej sytuacji potrzebujesz 1 komplet na osobę



To ja także specjalnie policzyłam te wyrzucone lakiery (od niedzieli leżały wraz z innymi rzeczami z helmerka czekając na segregację) i wyszło ich 89... bez komentarza

Kurtyna


(...)
Ha.. i dokładnie to jest dowód na to, że nie zawsze cena idzie za jakością

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
Nigdy nie wiadomo kiedy się przydadzą
Niekoniecznie zgodnie z przeznaczeniem...W tym roku własnoręcznie zrobiłam dla Taty bombkę na święta ((prawie)taką jakiej moja mama nie pozwoliła mu kupić Bo jej się nie podobała). Gdyby nie oczyszczone pędzelki od eyelinerów (zachowane na zasadzie "a może się do czegoś przydadzą), to bombka byłaby słaba
O tak, to też masz rację
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-09 13:49:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:23.