ja jako wandal ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Wariacje kolorystyczne z IsaDora Graffiti Nails!

Notka

Wariacje kolorystyczne z IsaDora Graffiti Nails! 50 Ambasadorek testuje online zestawy lakierów marki IsaDora, dzięki którym można stworzyć niezwykły efekt graffiti.
Ambasadorki na własnych wątkach-blogach przez 2 tygodnie będą dzielić się wrażeniami z używania lakierów i pochwalą niezwykłymi efektami stylizacji paznokci. Im ciekawsze wątki, tym lepiej!
Po dwóch tygodniach komisja konkursowa wybierze 25 najciekawszych, najbardziej oryginalnie prowadzonych wątków i nagrodzi autorki zestawami kosmetyków IsaDora o łącznej wartości 426zł każdy!

 
 
Narzędzia
Stary 2011-03-19, 21:22   #1
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414

ja jako wandal ;)


Bardzo się zdziwiłam paczuszką od kuriera i aż podskoczyłam gdy zobaczyłam wszystkie lakiery
Mogłam w końcu odnowić starą pasję malowania paznokci

Od razu ruszyłam do boju, na pierwszy ogień poszła czerwona baza + białe graffitti.

Wrażenia?
Baza: super kolor, piękna czerwień, cudownie lekko się maluje i pięknie wygląda już przy pierwszej warstwie.
Graffitti: na początku nie mogłam połapać jak malować i malowałam "na trzy", dopiero po chwili zrozumiałam że po to jest szeroki pędzelek żeby malować jednym pociągnięciem Mimo wszystko strasznie zdenerwowało mnie to, że lakier graffitti "rozpuszczał" lakier bazowy, przez co nie dość że na wierzchu wyszedł róż, to jeszcze cały pędzelek zrobił się różowy. Ponadto na koniec malowania strasznie już zasychał nie wiem czy w takim wypadku starczy na długo, jeśli zasycha tak błyskawicznie
Efekt końcowy: dziwny na początku średnio mi się podobał, potem już go pokochałam zwłaszcza po pociągnięciu całości lakierem utwardzającym

Próbka otrzymanego efektu poniżej (pierwszy raz, więc wiecie )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6564.JPG (10,7 KB, 98 załadowań)
__________________
Bzium Bzium i Tadam!


skimos jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Wariacje kolorystyczne z IsaDora Graffiti Nails!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:24.